Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 05.02.2017, 19:14

espana pisze:Podkarpacie ze względu na rozdrobnienie na pewno można uznać za najatrakcyjniejsze w Polsce. Brak "centrum" jak w łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim itp. tak sprawił, że każde miasteczko rangi powiatowej, albo i mniejsze kręciło coś na swoim. Chociaż jest tam kryzys i ci najmniejsi odpadli już. Najatrakcyjniejsze nie znaczy, że silne, bo od lat jest to piłkarski zaścianek. Z ponadregionalnymi ambicjami Stalowa Wola tylko chyba. Do tego silny, ale na skalę regionalną Rzeszów i kilka innych. Lubelskie to Motor z ambicjami ponadregionalnymi i jego satelity i wspomniany Hetman. Mniej ekip, ale jak pisał chyba amf508 szybko "gonią" sąsiadów z południa.
najatrakcyjniejsze w Polsce , dla mnie raczej na Slasku jest ciekawiej



dres i kaptur
Posty: 241
Rejestracja: 29.10.2010, 21:34

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: dres i kaptur » 05.02.2017, 23:02

sztwny_obiektywny pisze:Podkarpacie na przestrzeni kilku ostatnich lat mocno się skontrastowało, rozwarstwiło. Obecnie jak i w niedalekiej przeszłości prym wiedzie SSW (plus PP). Na drugim miejscu pewnie Stal Rzeszów z Karpatami. Wyrazny regres zanotowała SWH, a układ Resovii ze Stalą Sanok wydaje się niewypałem: zniżka lotów SS, kontakty RR z Unią Tarnów. Do tego dochodzą słabe lub bardzo słabe ekipy Czuwaju, JKSu, Igloopolu, Orła, UNS, Pogonii Leżajsk, Czarnych, wymarcie Sanovii. W najbliższej perspektywie taki układ sił będzie się raczej pogłębiał. Lubelszczyzna natomiast to już całkowita dominacja WH plus kontakty z jedynym potencjalnym konkurentem - Hetmanem. Pozostałe ekipy to raczej satelity tych większych: Łada, Avia - SSW, Unia Hrubieszów - Hetman(?), Orlęta - Legia. Oba regiony ze względu na stosunkowo niskie standardy życia we wschodniej Polsce mocno tracą potencjał ludnościowy poprzez emigracje wewnętrzną jak i zagraniczną. Pozostaje liczyć na lepsze czasy, pozdrawiam
Pierwsze słysze, że Avia coś ma wspólnego ze Stalówką. Można coś więcej?

yourglory
Posty: 11
Rejestracja: 15.04.2015, 15:32

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: yourglory » 06.02.2017, 00:56

Chodzi tutaj o wznowienie kontaktów na linii Biłograj - Świdnik. Wiele osób snuje domysły, jakoby Avia zyskała przez to kontakt ze SSW. W rzeczywistości te dwie ekipy nie łączy nic, poza wyżej wymienionym Biłgorajem, oraz neutralnych stosunków.
Tu serce bije szybciej niż pięści

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: espana » 06.02.2017, 09:53

Długi atrakcyjność miałem na myśli tylko ten folklor i rozdrobnienie. Gdyby Śląsk przenieść na podkarpacie to nie byłoby Ruchu i Górnika, a Mysłowice, Jaworzna, Rudy, Piekary, Chorzowy, Zabrza itp. osobno, każdy byłby na "swoim". Co do jakości to oczywiście inna liga

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Averno » 06.02.2017, 10:44

sztwny_obiektywny pisze:Oba regiony ze względu na stosunkowo niskie standardy życia we wschodniej Polsce mocno tracą potencjał ludnościowy poprzez emigracje wewnętrzną jak i zagraniczną. Pozostaje liczyć na lepsze czasy, pozdrawiam
Najbardziej niepokojące będzie, jak młody napływ ukrainców wejdzie na stadiony. Teraz ktoś może się zaśmiać, ale w jakimś małym miasteczku to może być bardzo mozliwe, a nawet w w większej ekipie jakis dobry sportowiec z ukrainy na polepszenie ekipy ( albo juz ktos tam pewnie jest?) i tak mimo wszystko lepsze niż arab w ekipie jak Wisłoka.
Zmiany pokoleniowe i napływ emigrantów robią swoje, będąc w tamtym roku w Lublinie na dworcu, czułem się jak na urkainie 90% czekających to byli ukraincy i to nie była jedna grupa.

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 06.02.2017, 11:16

sztwny_obiektywny pisze:Lubelszczyzna natomiast to już całkowita dominacja WH plus kontakty z jedynym potencjalnym konkurentem - Hetmanem. Pozostałe ekipy to raczej satelity tych większych: Łada, Avia - SSW, Unia Hrubieszów - Hetman(?), Orlęta - Legia
Coś ci się pojebało, bo Orlęta mają kosę z okoliczną Legią.
yourglory pisze:Chodzi tutaj o wznowienie kontaktów na linii Biłograj - Świdnik. Wiele osób snuje domysły, jakoby Avia zyskała przez to kontakt ze SSW. W rzeczywistości te dwie ekipy nie łączy nic, poza wyżej wymienionym Biłgorajem, oraz neutralnych stosunków.
Jeżdżą na swoje mecze więc łączy ich coś więcej oprócz Łady.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 06.02.2017, 12:59

espana pisze:Długi atrakcyjność miałem na myśli tylko ten folklor i rozdrobnienie. Gdyby Śląsk przenieść na podkarpacie to nie byłoby Ruchu i Górnika, a Mysłowice, Jaworzna, Rudy, Piekary, Chorzowy, Zabrza itp. osobno, każdy byłby na "swoim". Co do jakości to oczywiście inna liga
Sory poprostu zle zrozumialem twoja wypowiedz , POZDRO

mr_who
Posty: 245
Rejestracja: 27.02.2007, 21:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: mr_who » 06.02.2017, 13:59

Zły pisze:
sztwny_obiektywny pisze:Lubelszczyzna natomiast to już całkowita dominacja WH plus kontakty z jedynym potencjalnym konkurentem - Hetmanem. Pozostałe ekipy to raczej satelity tych większych: Łada, Avia - SSW, Unia Hrubieszów - Hetman(?), Orlęta - Legia
Coś ci się pojebało, bo Orlęta mają kosę z okoliczną Legią.
A nie chodziło mu przypadkiem o Orlęta Łuków?

S1946S
Posty: 184
Rejestracja: 30.05.2011, 15:35

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: S1946S » 06.02.2017, 14:54

....,, a układ Resovii ze Stalą Sanok wydaje się niewypałem: zniżka lotów SS, kontakty RR z Unią Tarnów,,.

nie wiem po czym wnioskujesz ze nasz układ z Resovia jest nie wypałem ? nie o wszystkim pisze sie w internecie a szczególnie na kibice net . wiec chyba wysuwasz zbyt daleko idące wnioski w tej kwestii .

a co do ,,zniżki lotów SS ,, chciał bym Ci przypomniec ze rok czasu nie mielismy klubu a od dwóch lat gramy w wiejskich ligach gdzie trubunka na stadionie jest luksusem . Wiec nie ma sie co dziwic ze nie co mniej o nas słychac . No ale jest spora szansa , jak kopacze czegos nie spiepsza to jesienia zagramy juz w IV lidze podkarpackiej .

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sztwny_obiektywny » 06.02.2017, 18:23

S1946S pisze:....,, a układ Resovii ze Stalą Sanok wydaje się niewypałem: zniżka lotów SS, kontakty RR z Unią Tarnów,,.

nie wiem po czym wnioskujesz ze nasz układ z Resovia jest nie wypałem ? nie o wszystkim pisze sie w internecie a szczególnie na kibice net . wiec chyba wysuwasz zbyt daleko idące wnioski w tej kwestii .

a co do ,,zniżki lotów SS ,, chciał bym Ci przypomniec ze rok czasu nie mielismy klubu a od dwóch lat gramy w wiejskich ligach gdzie trubunka na stadionie jest luksusem . Wiec nie ma sie co dziwic ze nie co mniej o nas słychac . No ale jest spora szansa , jak kopacze czegos nie spiepsza to jesienia zagramy juz w IV lidze podkarpackiej .
Wlasnie klopoty organizacyjne i buraczana liga maja wplyw na postawe SS, licze na ich aktywnosc bo pokazali ze jak chca to potrafia. Zycze takim ekipom jak Stal Sanok, Czuwaj awansu bo jezdzenie ktorys z kolei seozon po okolicznych wioskach wypala takie ekipy

K_RKS
Posty: 34
Rejestracja: 27.08.2014, 14:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: K_RKS » 07.02.2017, 17:40

S1946S pisze:....,, a układ Resovii ze Stalą Sanok wydaje się niewypałem: zniżka lotów SS, kontakty RR z Unią Tarnów,,.

nie wiem po czym wnioskujesz ze nasz układ z Resovia jest nie wypałem ? nie o wszystkim pisze sie w internecie a szczególnie na kibice net . wiec chyba wysuwasz zbyt daleko idące wnioski w tej kwestii .

a co do ,,zniżki lotów SS ,, chciał bym Ci przypomniec ze rok czasu nie mielismy klubu a od dwóch lat gramy w wiejskich ligach gdzie trubunka na stadionie jest luksusem . Wiec nie ma sie co dziwic ze nie co mniej o nas słychac . No ale jest spora szansa , jak kopacze czegos nie spiepsza to jesienia zagramy juz w IV lidze podkarpackiej .
byliście w 3 lidze lubelsko - podkarpackiej i bardzo rzadko można było Was spotkać w naszych rejonach więc nie mów że buraczana liga ma wpływ na kryzys u Was bo wg mnie trwa on od długiego czasu albo poprostu pewnego poziomu nie jesteście w stanie przeskoczyć
CH.F.H.

khz
Posty: 4
Rejestracja: 11.09.2016, 09:41

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: khz » 08.02.2017, 09:09

Chełmianka również była w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej i również rzadko można było ją spotkać w podkarpackich rejonach, dopiero w 4lidze lubelskiej zaczęli w miarę regularnie jeździć także podzielam to zdanie że liga ma niewielki wpływ na kryzys - jeśli ekipa nie jest w stanie przekroczyć pewnego poziomu

K_RKS
Posty: 34
Rejestracja: 27.08.2014, 14:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: K_RKS » 08.02.2017, 14:21

khz pisze:Chełmianka również była w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej i również rzadko można było ją spotkać w podkarpackich rejonach, dopiero w 4lidze lubelskiej zaczęli w miarę regularnie jeździć także podzielam to zdanie że liga ma niewielki wpływ na kryzys - jeśli ekipa nie jest w stanie przekroczyć pewnego poziomu
nie porównuj nas do SS czy np Jksu bo ich wyjazdy w lubelskie to jedna wielka żenada, a my oprócz jednej rundy którą ewidentnie przespaliśmy ( plus zakazy wyjazdowe ) i sporadycznych 0 podczas innych bywaliśmy wszędzie przez 6 sezonów
CH.F.H.

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sztwny_obiektywny » 08.02.2017, 19:26

K_RKS pisze:
khz pisze:Chełmianka również była w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej i również rzadko można było ją spotkać w podkarpackich rejonach, dopiero w 4lidze lubelskiej zaczęli w miarę regularnie jeździć także podzielam to zdanie że liga ma niewielki wpływ na kryzys - jeśli ekipa nie jest w stanie przekroczyć pewnego poziomu
nie porównuj nas do SS czy np Jksu bo ich wyjazdy w lubelskie to jedna wielka żenada, a my oprócz jednej rundy którą ewidentnie przespaliśmy ( plus zakazy wyjazdowe ) i sporadycznych 0 podczas innych bywaliśmy wszędzie przez 6 sezonów
Z tego co sie orientuje to zarówno SS jak i JKS niejednokrotnie można było uświadczyć w woj lubelskim. Wy owszem jezdzicie lepiej, ale zawsze mozecie liczyc na mocne wsparcie Motoru i Gornika, a wymienione podkarpackie ekipy maja niecowięcej nieprzyjaciol zarowno na podkarpaciu i na lubelszczyznie

K_RKS
Posty: 34
Rejestracja: 27.08.2014, 14:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: K_RKS » 08.02.2017, 20:15

przecież te ekipy również mają zgody i układy a to że się wspomagają gorzej to świadczy tylko o nich
a o nieprzyjaciołach jak to nazwałeś kompletnie się nie zgodzę :) ale nie ma co na ten temat dywagować pzdr
CH.F.H.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 09.02.2017, 22:26

Zera wyjazdowe pokazują słabość każdej ekipy która je zalicza. Zazwyczaj ich powodem nie jest brak jakiegokolwiek zainteresowania a fakt , że ekipa A nie uzbierala wystarczającej liczby ludzi chętnych czy fakt że nie mogą liczyć na wsparcie sojuszników a nawet ze ekipa nie jest dobra jakościowo i wolą odpuścić wyjazd niż narazić się na obicie. Wiadomo że liga ma wpływ na wszystko ale zarówno niska liga jak i wysoka weryfikuje ekipy. Niska jest mało atrakcyjna a wysoka wiąże się z dłuższą trasa i większym prawdopodobieństwem obicia. Mimo wszystko ciągle jest kilka ekip które potrafią nie kalkulować i jeździć nie zważając na nic. Śmieszy mnie osobiście jak ludzie uważają swoje ekipy za lepsze od innych które mimo że dostaną w******* na trasie to jeżdżą zawsze. Podobno lepiej podjąć rękawice i dostać po ryju niż odmówić walki... Tym bardziej ze ekipa wyjazdowa to ludzie jeżdżący z miłości do klubu a nie ludzie którzy przyjdą na ustawkę bo chcą się sprawdzić i ściąga się ich na siłę by mieć większe szanse a w rzeczywistości z kibicowanie mi nie mają nic wspólnego. S

czarni
Posty: 162
Rejestracja: 28.02.2007, 18:37

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: czarni » 17.02.2017, 10:28

Z Czarnymi jeszcze nie jest tak tragicznie jak co niektórzy myślą.
W tej rundzie po awansie z okręgówki do 4 ligi:
90 os.na Igloopolu i atak na gospodarzy
77 os.na Orle Przeworsk
75 os.na Polonii Przemyśl
110 os. na Stali Gorzyce
50 os.w Wiśniowej
U siebie atak na Nisko przez boczne boisko bo tylko Oni gościli w Jaśle, wyjazdy na kadrę, zgody i kilka innych akcji.
Szału nie ma ale żyjemy.

KRYZYS
Posty: 44
Rejestracja: 08.03.2014, 10:14

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: KRYZYS » 20.02.2017, 21:53

Słyszałem że ta zadyma na Igloopolu to jedna z lepszych w ostatnich latach która odbyła się na podkarpackich stationach i że Morsy jak już skończyły się race i naboje w srutowce czy tam gazowce to ucieczka. Myślę że Was w tym Jaśle to ograniczają zgody które i tak mają wyjebane na was, aż dziwne że jeszcze z nimi jesteście. z drugiej strony szacunek ze trzymacie się dalej i nie skurwiliscie się jak większość szukając z kalkulatorem w ręce nowych (przyjaciół).

nieproszeni goście
Posty: 57
Rejestracja: 27.11.2016, 14:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: nieproszeni goście » 21.02.2017, 07:58

Podkarpacie to zawsze był ciekawy teren z mniejszymi bądź większymi ekipami-działo się sporo, ale ciężko aktualnie ocenić, które województwo silniejsze. Wiadomo Lubelskie teraz to przede wszystkim WH i taka konsolidacja sił sprzyja trzymaniu się dobrej ekipy.
P.S. co się teraz dzieje z JKS Jarosław? Pamiętam, że w 90-tych latach jeździli na nogę i ręczną kobiet.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: esyfloresy » 21.02.2017, 19:33

Więcej dzieje się na Podkarpaciu bo jest więcej ekip (i miasta derbowe) dlatego wskazałem, że jest ciekawszym regionem od lubelskiego, chociaż ostatnio różnica jest mniejsza. Jeżeli porównywać, który region ma silniejsze ekipy H to WH dominuje ale koalicja Stalówka-Polonia-Łada(chociaż to ekipa lubelska) jest mocnym rywalem.

JKS jeździ dalej na piłkę nożną jak jest z ręczną kobiet to nie wiem.

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SSW1938 » 07.03.2017, 19:58

Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Proterian » 07.03.2017, 20:12

Po pierwsze sam jesteś przydupas a po drugie jak nie wiesz jak to wygląda z Avia to lepiej zamilcz bo widać gówna wiesz na ten temat .

Klopss
Posty: 21
Rejestracja: 03.05.2016, 19:31

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Klopss » 07.03.2017, 21:26

SSW1938 pisze:Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.
Same wtopy powiadasz?

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: merek13 » 07.03.2017, 22:14

cały Rzeszów plus Stalówka to jak sam Lublin(ludność) ale te 3 bandy na sam Motor to z całym szacunkiem dla Motoru ale ko

NigdyDosc
Posty: 15
Rejestracja: 17.03.2014, 23:34

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: NigdyDosc » 07.03.2017, 23:47

SSW1938 pisze:Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.
Rozwiń tę myśl proszę :)

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kibic ze Śląska » 08.03.2017, 10:59

Tak z innej beczki.

Jakiś czas temu miałem okazje jechać zugiem z kibicami Motoru wracającymi z meczu Śląska.
W Kielcach zauważyłem kilkanaście osob w zielonych bluzach. Ciekawość i skrzywienie zmusioło mnie zeby zobaczyć kto to.
Motor sie okazało, zaczeli mnie obcinać a i jakoś specjalnie nie unikałem ich na trasie.
Podbili, zapytali kim jestem i gdzie jade. Mysleli chyba ze hamulcowy podstawiony.
Pucłem sie skad jestem i komu kibicuje. Paliłem rolade, pojawili sie sokisci na peronie, spierdolilismy do wagonu.
Spalili ze mną, polali sznapsa. Bez spiny bajera, pełna kultura.
Mieliście Panowie w przedziale dużą torbe, nie zostawała sama ani na chwile.
Wieźliscie fany, nie wiem jakie bo mimo ze na zdjeciach z tego meczu widziałem BANDE MOTOR to poprostu nie wierze ze takim składem mogliście ją wieźć.
Tak czy inaczej pozdrawiam podróznych, bo ogarnieci byli.
Skwitowali pytania krótko:
Kto w nas jebnie?

I to jest podstawowa różnica na sytuacje kiedy konkurencja w regionie jest a kiedy jej nie ma.

Nie chce sie spinać ale na ten wasz skład wystarczyłby jeden nasz FC i nie myśle o NRŚL, Świonach czy Siemcach.

PozdRo

ps. j**** smutnych panów

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 08.03.2017, 21:50

SSW1938 pisze:Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.
I tutaj juz widze ze gosc jest z podkarpacia i ma jakies urazy do Motoru i calej WH , spierdoliles sie odrazu z szacunku pisze sie nazwy klubow z duzej litry temat mialbyc bez spiny ale nie wytrzymales hahaha a moze powiesz mi cos o tej Avi bo jakos sobie nie przypominam zeby dawali rade

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: espana » 09.03.2017, 08:38

merek13 pisze:cały Rzeszów plus Stalówka to jak sam Lublin(ludność) ale te 3 bandy na sam Motor to z całym szacunkiem dla Motoru ale ko
Jeszcze Przemyśl musiałbyś dodać, żeby się równało z Lublinem. W liczbach względnych faktycznie dla Motoru nie wygląda to dobrze, ale to są akademickie rozważania, a nie życie, w którym jak ktoś wspomniał mimo wszystko Motor jest najmocniejszy w regionie lubelsko-podkarpackim, chociaż dużo mniejsza SSW potrafi rzucić wyzwanie

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SSW1938 » 09.03.2017, 10:32

NigdyDosc pisze:
SSW1938 pisze:Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.
Rozwiń tę myśl proszę :)
Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ci wytłumaczę.Kibice Avii są mimo wzlotów i upadków ich klubu i jeżdżą na mecze mimo że rzut beretem jest silniejszy przeciwnik i nie zostali ich fc jak inne miejscowości z lubelszczyzny typu Chełm,Kraśnik czy Lubartów.

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 09.03.2017, 10:45

Przecież takie wyliczanki są bez sensu, np. Wrocław ma 630 tys. mieszkańców i porównywanie Śląska z ekipami z innych miast, które po dodaniu liczby mieszkańców też miałyby koło 630 tys. jest absurdalne:

Zagłębie Lubin - 75k
Arka Gdynia - 250k
Hetman Zamość - 65k
Stal Stalowa Wola - 65k
Stomil Olsztyn - 175k

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: kibic ze Śląska » 09.03.2017, 11:17

FC Panowie:)

Wrocek 600 Chorzów 100

czyli ze

Ekipa Sląska = 6x PF

a realnie?

z d*** wyliczanki


zmiennych jest tyle że nie dojdziecie do zadnego stałego wykładnika

U nas "bala" to religia, kibicuje każdy nawet moja mama.. i zebyscie sie ciule nie śmiali to ona wbrew pozorom na kilku szpilach była:) w szkołach jest ciśnienie również przez różnorodność,i na ulicach, bo tutaj w robocie masz 3 żaboli, dwóch z Tychów, typa z
Jastrzebia i przyjął się teraz z cenrum Kato kierowniczek.. on nie kibicuje ale wywieszke Gieksy ma na lusterku. Nagle kaj nie idziesz to zawsze może być wjebane. Jestem ku*** pewny ze tutaj jest 5 razy tyle jebanych solówek za szkołą.

A w Lu ilu masz studentów i przyjezdnych z całego wschodu?
Pół na pół czasem mam wrażenie.
Kogo nie poznasz to on tu mieszka od ... lat bo pochodzi z Pierdziszewa Kolonia 1 koło Wierchnicy PGR.
Łazisz po miesicie i naprawde zadko widać kogoś w barwach, oczywiscie jesli już to Sląsk lub MOTOR.

Jak po h** wie ilu próbach dowiedzenia sie czegoś o miescie poszedłem pod Żabke na browara to poznałem kogoś z Lublina.
Nie polubiliśmy sie ale ku*** był Lublinianin! Baba z Żabki pomogła mi spierdolić przed linczem.
Ale wreszczie poczułem ze jestem u kogoś. Bo wczesniej same cipeczki.

Piekny macie rynek tylko kasa szła bokiem kupe lat i to w h** widać.
Miasto zdycha a to NASZ POLSKI LUBLIN przecież.

okospoko
Posty: 113
Rejestracja: 01.12.2016, 17:54

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: okospoko » 09.03.2017, 13:51

Nie ma co porównywać miast 15 - 70 tys mieszkańców do miast 200 tys +. W większości miast podkarpackich nie ma takich możliwości jak w np Lublinie. Wiadomo że liczba mieszkańców nie zawsze przekłada się na sprawy kibicowskie ale każdy przyzna, że w większych miastach są większe możliwości. Studia to studenci .Ludzie nie musza wyjeżdżać do innego miasta by się uczyć . Studenci z poza tego miasta i tak napędzają to miasto chodząc do barów , sklepów czy nawet na trybunę pikników a to się przekłada na większy obrót hajsu w danym miescie. Emigracja jest wszędzie ale w takim dużym mieście napewno łatwiej o pracę niż w liczącym 30-40 tys mieszkańców. Zresztą dane z wikipedii można sobie do d*** zapchac. Miasta które liczą powyżej powiedzmy 200 tys mieszkańców mogą sobie wybierać między ludźmi i składać pakę 50 najlepszych osób. A w małych miastach nie jest z tym już tak łatwo. W większości miast podkarpackich ciężko o przyszłość więc większość wyjeżdża na emigrację.

NigdyDosc
Posty: 15
Rejestracja: 17.03.2014, 23:34

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: NigdyDosc » 09.03.2017, 15:06

SSW1938 pisze:
NigdyDosc pisze:
SSW1938 pisze:Podkarpackie to kilka obozów i pojedynczych ekip które wzajemnie się zwalczają a lubelskie to tylko Motor i jego przydupasy oprócz honorowej Avii która przez tyle lat przeciwstawia się motorynce i jakoś daje radę za co mam do nich szacunek.
Kryzys na podkarpaciu ma teraz moim zdaniem Mielec - ultraska u siebie jeszcze ujdzie ale sportowo 0 i same wtopy.
Poza tym na podkarpaciu jest więcej miast +/- 50.000 więc to też ma duży wpływ na ogólną sytuację w regionie.
Rozwiń tę myśl proszę :)
Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to ci wytłumaczę.Kibice Avii są mimo wzlotów i upadków ich klubu i jeżdżą na mecze mimo że rzut beretem jest silniejszy przeciwnik i nie zostali ich fc jak inne miejscowości z lubelszczyzny typu Chełm,Kraśnik czy Lubartów.
Jeżdżą na mecze taaa? Sezon 2015/2016, mobilizacja u Avii pod hasłem "kto nie jedzie ten c***", a następnie ... 11 zer wyjazdowych :) Resovia - 0, Lublinianka - 0, Przeworsk - 0, Stal Rzeszów - 0, Krosno - 0, Boguchwała - 0, Sieniawa - 0, Wólka Pełkińska - 0, Tuczempy - 0, Radzyń Podlaski - 0, Lubartów - 0, no ale widzę wiesz lepiej :) Poza tym w swoim 'mieście' raz odmawiają walki, a później przed derbami zaliczają mocne KO, ale DAJĄ RADĘ CHŁOPAKI :D

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: prawdomównyziom » 09.03.2017, 16:44

Odnosząc się do wypowiedzi użytkownika NigdyDosc. O ile się nie mylę to Avia was pogoniła na turnieju. Co do późniejszych spraw ciekawe kiedy wam odmówili hah bo mimo że byliście w przewadze pod stadionem przed derbami to walkę podjęli.
PDW !!

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: amf0508 » 09.03.2017, 17:16

Serio, nie żal wam czasu marnować na dyskusje o poziomie Avii? Ogólnie jakiś tam szacunek do nich jest, bo coś tam próbują, ale bez przesady. Rok się odrodzą, pojeżdżą, później 2 lata znowu o nich cisza. Ekipa która nawet na Lubelszczyźnie nic nie znaczy i nie ma żadnego startu do WH czy Hetmana, czasami zaliczą jakiś mały sukces w stylu pogonienia kilku osób, czy skrojenia małolatów, ale prawda jest taka że w regionie znaczą mniej więcej tyle, co Polonia w Warszawie. Działają tylko dlatego, że Motor nie ma na nich, aż tak wielkiego ciśnienia i karci ich tylko od czasu do czasu. W momencie, gdy za bardzo się odrodzą, szybko są sprowadzani na ziemie i wracają do swojego mizernego poziomu. Trzeba im oddać, że zaliczyli bardzo dobrą rundę na jesień, ale bądźmy poważni, jedna lubelska dzielnica się zbiera i się po nich przebiegnie. Z resztą coraz głośniej jest o kontaktach, na linii Świdnik-Stalowa, na których moim zdaniem Avia bardzo się przeliczy. W momencie jak WH złapie na świdniczan takie ciśnienie jak na koalicje SSW to Avia może tego bardzo pożałować.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: esyfloresy » 09.03.2017, 17:33

prawdomównyziom pisze:Odnosząc się do wypowiedzi użytkownika NigdyDosc. O ile się nie mylę to Avia was pogoniła na turnieju. Co do późniejszych spraw ciekawe kiedy wam odmówili hah bo mimo że byliście w przewadze pod stadionem przed derbami to walkę podjęli.
Avia próbowała atakować Stal Poniatową na ich wyjeździe i została pogoniona przez Stal (fc Motoru), to chyba pokazuje na ile może pozwolić sobie Avia.

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Averno » 09.03.2017, 18:01

O co chodzi z tymi poprawnymi, neutralnymi stosunkami na linii Motor - Hetman?

prawdomównyziom
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2016, 15:41
Lokalizacja: Poland

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: prawdomównyziom » 09.03.2017, 18:16

Averno pisze:O co chodzi z tymi poprawnymi, neutralnymi stosunkami na linii Motor - Hetman?

Jeszcze parę lat temu kontakty były bardzo napięte między tymi ekipami na przykład podam gdy Motor przegonił Hetman w parku w Zamościu,rok 2005 albo przy wyjeździe Hetmana do Lublina(Też dawne lata) Motorowcy próbowali skroić flagę Hetmanowcom jednak do tego nie doszło, a na ostatnich meczach zero bluzgów na siebie, nieoficjalnie wiadomo że latali razem po Bukareszcie
PDW !!

fanatic_K
Posty: 2
Rejestracja: 10.03.2017, 11:46

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: fanatic_K » 10.03.2017, 11:57

esyfloresy pisze:
prawdomównyziom pisze:Odnosząc się do wypowiedzi użytkownika NigdyDosc. O ile się nie mylę to Avia was pogoniła na turnieju. Co do późniejszych spraw ciekawe kiedy wam odmówili hah bo mimo że byliście w przewadze pod stadionem przed derbami to walkę podjęli.
Avia próbowała atakować Stal Poniatową na ich wyjeździe i została pogoniona przez Stal (fc Motoru), to chyba pokazuje na ile może pozwolić sobie Avia.
hahahah bajke piszesz ?? nie pisz farmazonow jak c**** wiesz !!

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: esyfloresy » 10.03.2017, 16:30

fanatic_K pisze:
esyfloresy pisze:
prawdomównyziom pisze:Odnosząc się do wypowiedzi użytkownika NigdyDosc. O ile się nie mylę to Avia was pogoniła na turnieju. Co do późniejszych spraw ciekawe kiedy wam odmówili hah bo mimo że byliście w przewadze pod stadionem przed derbami to walkę podjęli.
Avia próbowała atakować Stal Poniatową na ich wyjeździe i została pogoniona przez Stal (fc Motoru), to chyba pokazuje na ile może pozwolić sobie Avia.
hahahah bajke piszesz ?? nie pisz farmazonow jak c**** wiesz !!
co jest farmazonem?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 490, KamykOKS, KSH, masteron, pf8, Radykał, UrzadSkarbowy, Xsexx i 220 gości