Podkarpacie vs Lubelszczyzna

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 13.01.2017, 20:48

Ktory region waszym zdaniem jes lepszy kibicowsko , tylko bez zbednej napinki



tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: tuwimianin. » 13.01.2017, 21:25

Podkarpacie, no chyba nie trzeba uzasadniać.
IGLOOPOL DĘBICA

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: esyfloresy » 13.01.2017, 21:52

Na Lubelszczyźnie aktualnie działa aktywnie około 10 ekip, na Podkarpaciu około 14. Myślę, że rywalizacja jest wyrównana ze wskazaniem na Podkarpacie, w latach wcześniejszych różnica była większa.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 14.01.2017, 02:29

Zgodze sie z wami na Lubelszczyznie sa 4ekipy mocne WH i Hetman zamosc a podkarpacie ma Rzeszow Stalowka I pare innych ekip mocnych

Aldik22
Posty: 44
Rejestracja: 23.08.2015, 15:35

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Aldik22 » 15.01.2017, 21:11

A ja uważam że silniejsza jest Lubelszczyzna, mam tu na myśli przede wszystkim Motor, który według mnie jest zdecydowanie lepszy kibicowsko od SSW, cz "podzielonego Rzeszowa", a do tego ma silną zgodę i układowicza.

S.J.
Posty: 1048
Rejestracja: 26.02.2007, 18:01

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: S.J. » 16.01.2017, 03:32

Aldik22 pisze:A ja uważam że silniejsza jest Lubelszczyzna, mam tu na myśli przede wszystkim Motor, który według mnie jest zdecydowanie lepszy kibicowsko od SSW, cz "podzielonego Rzeszowa", a do tego ma silną zgodę i układowicza.
Tak,dzięki jednej ekipie cały region jest silniejszy haha dobre .Na Podkarpaciu ,też np, Wisłoka ma silną zgodę z Górnikiem ,JKS układ z GieKSą ,jeśli już patrzymy na ten aspekt ;)

A Tobie DługiPDW ,zalecam więcej luzu ,bo Ci żyłka pęknie :)

undeone
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2016, 09:17

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: undeone » 16.01.2017, 07:02

Jak dla mnie ciekawiej prezentuje się podkarpacie na którym działa troszeczkę więcej ekip ale większość ma dosyć zbliżony poziom. Na lubelszczyźnie za to jest jeden hegemon do którego raczej nikt nie ma podjazdu plus sporo większych i mniejszych ekip skupionych wokół niego i kilka niezależnych klubów.

merek13
Posty: 176
Rejestracja: 24.03.2013, 16:25

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: merek13 » 16.01.2017, 07:43

a WH ew Motor nie miał czasem tyłów z PO?

undeone
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2016, 09:17

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: undeone » 16.01.2017, 07:46

Motor vs Stalówka to ogólnie chyba raz jedni górą raz drudzy

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 16.01.2017, 16:25

Co do awantur z ostatniej dekady Motor - SSW:

- SSW+Łada vs WH (wyjazd SSW w liczbie dwa busy, autokar i kilka aut)
- SSW+Łada+Polonia Przemyśl+Stal Gorzyce vs Motor (wjazd na zbiórkę Motoru - 30/40 osób - zbierającego się żeby wesprzeć na wyjeździe Górnika Łęczna)
- SSW vs Motor+Górnik Łęczna (wyjazd SSW do Przemyśla na mecz Polonii w liczbie jednego autokaru i kilku aut).

PODKARPACIE:
Wg mnie ciekawiej jest zdecydowanie na Podkarpaciu, w miarę wyrównany poziom, kilka miast derbowych. W ostatnich latach powstało kilka nowych koalicji, jest tam duży potencjał. Dodatkowo Wisła Kraków ma jakieś wpływy, zobaczymy w którą stronę ostatecznie pójdą, na razie oficjalnie łączy ich układ tylko z Polonią Przemyśl, ale Resovia już jeździ na ich mecze a i Stal Stalowa Wola gdzieś tam się w tym kontekście plącze.

Koalicje:
1. Stal Stalowa Wola + Polonia Przemyśl + Łada Biłgoraj
2. Stal Rzeszów + Karpaty Krosno + Glinik Gorlice
3. Resovia Rzeszów + JKS Jarosław + Stal Sanok (+ Unia Tarnów)
4. Wisłoka Dębica + Siarka Tarnobrzeg + Wisła Sandomierz + KSZO(?)
5. Stal Mielec + Czarni Jasło + Sandecja Nowy Sącz + Korona Kielce

Do tego Czuwaj trzyma z Zagłębiem oraz Igloopol, który pewnie prędzej czy później dołączy do którejś opcji, kiedyś związani z Ruchem Chorzów. Wisłoka ma zgodę z Górnikiem Zabrze a JKS z GKS Katowice.

Łada, KSZO, Korona, Glinik, Unia, Sandecja i Wisła Sandomierz nie są z Podkarpacia, ale są na tyle blisko, że działają z podkarpackimi ekipami.

LUBELSZCZYZNA:
WH - siła nr 1,
Hetman Zamość - druga siła w regionie, silny FC w Tomaszowie Lubelskim,
Łada Biłgraj - stabilny poziom, zgoda ze SSW daje im możliwość działania,
Orlęta Radzyń Podlaski - ostatni sezon pojawiają się parokrotnie na meczach Chełmianki, to pokazuje w którą stronę idą,
Avia Świdnik - otoczeni kosami, odnowili kontakty z Ładą i przez to ze SSW.
Unia Hrubieszów - solidny kryzys, ekipa pro Hetman Zamość.
Miasta na granicy północy województwa, Biała Podlaska, Łuków, Dęblin, Puławy skupiają się na Legii, na własnym regionalnym podwórku nie działają wcale bądź prawie wcale.

typical
Posty: 3
Rejestracja: 17.01.2017, 16:15

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: typical » 17.01.2017, 16:28

Po złączeniu dróg Wisły z koalicją WRE będzie dużo ciężej o coś oficjalnego Stalówki z Sharksami. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na wydarzenie z przed kilku lat na linii Stalówka-Widzew, ale to sprawa samych zainteresowanych. IMO na razie nie ma szans aby coś więcej z tego powstało, może za kilka lat gdy pewne rzeczy pójdą w nie pamięć. Co do wymienionych przez Ciebie koalicji - odpuściłbym włączanie w cokolwiek Stali Mielec, która po prostu nie działa pod znakiem H i kilka razy Siarka&Wisłoka&Wisła Sandomierz sprowadzili ich na ziemie (podróż SM do Dębicy, nie wyjście z autokaru na powrocie z Wałbrzycha, przegrana walka z Wisłą Sandomierz). Wielki BOOM na kibicowanie nie jest równoznaczny ze stworzeniem ekipy, która się kreuje przez kilka lat.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 17.01.2017, 21:43

typical pisze:Po złączeniu dróg Wisły z koalicją WRE będzie dużo ciężej o coś oficjalnego Stalówki z Sharksami. Zwłaszcza jeśli spojrzymy na wydarzenie z przed kilku lat na linii Stalówka-Widzew, ale to sprawa samych zainteresowanych. IMO na razie nie ma szans aby coś więcej z tego powstało, może za kilka lat gdy pewne rzeczy pójdą w nie pamięć. Co do wymienionych przez Ciebie koalicji - odpuściłbym włączanie w cokolwiek Stali Mielec, która po prostu nie działa pod znakiem H i kilka razy Siarka&Wisłoka&Wisła Sandomierz sprowadzili ich na ziemie (podróż SM do Dębicy, nie wyjście z autokaru na powrocie z Wałbrzycha, przegrana walka z Wisłą Sandomierz). Wielki BOOM na kibicowanie nie jest równoznaczny ze stworzeniem ekipy, która się kreuje przez kilka lat.
Stal Mielec to ostatnie pare lat siedzi cicho a co do SSW i WSH to raczej nic z tego nie bedzie ale nie mnie to oceniac pisze tylko to co mysle no chyba ze WSH bedzie chcialo zrobic na przekor WH bo jak wiadomo obie ekipy jak zreszta wiekszosc podkarpacia ma do WH kompleksy , na jednej ze stron Wisly widzialem artykol odnosnie zerwania ich zgody z Jaga to napisane bylo ze koscia niezgody byl Motor ,, dla mnie troche dziwna sprawa ale coz decyzyjni z Wisly nie raz pokazali swoje dziwne akcje i artykly , i pewnie nie raz nas zaskoczal wiec Stalowka moze byc ich Kolezkami :)

amf0508
Posty: 322
Rejestracja: 05.09.2012, 14:57

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: amf0508 » 18.01.2017, 19:23

Ciekawy temat, warto żeby wypowiedziało się więcej osób. Moim zdaniem zdecydowanie ciekawszym i mimo wszystko silniejszym kibicowsko regionem jest Podkarpacie. Wynika to przede wszystkim z różnorodności i ilości ekip w tym województwie. Lubelszczyzna jest za bardzo zdominowana przez WH-Motor, Chełmianka i Górnik bez problemu dojadą każdego w regionie, przez co jest nudno. Jedyny godny rywal to Hetman, który jednak działa sam, a na dodatek od pewnego czasu żyje co najmniej dobrze z Motorem i na ten moment nie ma mowy o żadnej kosie między tymi bandami. Na Podkarpaciu jest zdecydowanie ciekawiej, jest koalicja SSW, jest zgoda Wisłoka-Siarka, jest układ Karpaty-Stal, do tego solidna Resovia działająca ze Stalą Sanok, niezła ekipa JKS i sporo mniejszych, ale też potrafiących zaskoczyć band typu Czuwaj czy Igloopol. Osobna kwestia to Mielec, który prezentuje się znacznie poniżej potencjału H, ale ogólnie odrodzili się bardzo poważnie i z czasem ich banda też może wrócić do czasów świetności. Do tego wszystkiego można dodać Wisłe, która ostatnio ostro miesza na Podkarpaciu i mamy bardzo ciekawy region.

Jeżeli chodzi o siłę ekip, wydaje mi się, ze tutaj Podkarpacie dalej jest silniejsze, ale ten dystans znaczenie się zmniejszył. Na Lubelszczyźnie kilka ekip zrobiło poważny progres na przestrzeni lat. Górnik Łęczna z ekipy uważanej za półpiknikową po dołączeniu do WH, świetnie się rozwinął i powstała mała, ale konkretna banda. Niesamowity postęp zaliczył Hetman, który ostatnio prezentuje się znakomicie i w poprzednim sezonie była to moim zdaniem ekipa nr 2 całej ligi lubelsko-podkarpackiej po Motorze. Fajna ekipa na dodatek wyraźnie ciągnąca w stronę WH powstaje w Radzyniu, odrodziła się Łada i Avia, a do tego odżywa ruch kibicowski w Białej. Myślę, że perspektywy na Lubelszczyźnie są ciekawe. Na Podkarpaciu natomiast wydaje mi się, że sporo ekip ma kryzys. Szczególnie jeśli chodzi o wielkość młyna, doping, wyjazdy widać spory regres. Takie ekipy rzeszowskie wystawiały młyn pod 1000 osób w najlepszych czasach, teraz rzadko uzbierają się w 200 Stalowa wystawiała młyn na cały łuk starego stadionu, teraz w porywach może uzbierają ze 300 głów, Siarka ostatnio bardzo słabo, reszta ekip np takie Karpaty też bez szału. Ogólnie na Podkarpaciu z perspektywy moich wyjazdów do tego regionu widać bardzo duży odpływ ludzi na stadionach i jak wcześniej różnica była spora na korzyść Podkarpacia, tak teraz wydaje mi się, że Lubelszczyzna w kontekście ogólnego klimatu na stadionach, młyna, wyjazdów dogania ten region. Tyle z mojej strony zapraszam do pisania swoich przemyśleń, bo fajny beznapinkowy temat, w którym można ciekawie podyskutować.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 21.01.2017, 04:32

Widze temat ucichl ....

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SSW1938 » 21.01.2017, 11:10

Przecież zostało wyjaśnione że podkarpackie mocniejsze i basta.

Iras88
Posty: 44
Rejestracja: 25.05.2013, 10:01

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Iras88 » 21.01.2017, 11:53

Radzyń to jest miasto/ekipy na poziomie Neo-Nówki albo innych Skeczów Męczących. Był tam Widzew na zasadzie podblokowych przepychanek w 97 roku, są jednostki za Legią raczej już mieszkające w Warszawie, osiedle Zabielska odbiła od Orląt i śmigają na Stalówkę. Swego czasu było niespokojnie między Orlętami a przerzutami na Stalową ale zawarli pakt o nieagresji :) Obecnie Orlęta wąchają się z Chełmianką i Górnikiem Łęczna. Do niedawna uderzali do Siarki, jeszcze wcześniej podkulali się pod Wigry. Ogólnie jak ktoś chce z nimi zgodę to dobre słowo w internecie i zasiadają do stołu. Podbijali już do Bełchatowa, Przeworska, Łomży, Falubaz, mieli zgodę z Puławami i Brześciem. Zapewne jeszcze o kilku ekipach nie pamiętam lub nie wiem ale mają parcie na zgodę jak stara panna na bolca. Zgoda z Brześciem dalej jest, podtrzymują ją "Zabielscy", tyle że przeszczepili ją na Stalówkę :)

https://zapodaj.net/images/225359c88d7f8.jpg

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 21.01.2017, 15:36

SSW1938 pisze:Przecież zostało wyjaśnione że podkarpackie mocniejsze i basta.
Gościu że Stalowki tutaj nie zostało nic wyjaśnione, jakbyś nie zdążył zauważyć temat jest po to żeby każdy mógł napisać swoje przemyślenia i wymienić się swoimi poglądami , i takie posty jak Ty napisałeś to wcale nie sa potrzebne . Z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM

wino
Posty: 24
Rejestracja: 31.01.2010, 19:09

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: wino » 21.01.2017, 23:38

Podkarpacie ma sporo ekip, dużo wpływòw z małopolski, miasta derbowe ale jednak sama "marka" kibicowska jest lepsza na Lubelszczyźnie, większe ekipy i lepsza koordynacja

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sztwny_obiektywny » 22.01.2017, 23:26

do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy: SSW - Motor, rzeszowskie ekipy- Motor, Resovia - Hetman, JKS - Hetman (niedoszła ustawka), Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie), Stal Sanok - Chełmianka. co do przyjazni to obecnie tylko SSW, PP - Łada, kiedyś Stal Rzeszów - Hetman, Polonia - Tomasovia, obcenie wiele starć, ustawek: Hetman-Karpaty, Hetman-Czuwaj

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zupełnie Zielony. » 23.01.2017, 10:03

sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy:
Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie)
Było tego więcej w ostatnim czasie: przegonienie Avii z własnego sektora, przegrana walka (SWH) z (WH) w drodze na mecz w Zwoleniu (?), przegrana z Motorem na ulicach Lublina po powrocie z Radzynia (?) i wygrana ustawka w Dębicy z Orlętami 4/4
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

undeone
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2016, 09:17

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: undeone » 23.01.2017, 10:59

W Świdniku nie walka na murawie i wasze zwycięstwo?

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: DlugiPDW » 23.01.2017, 13:50

sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy: SSW - Motor, rzeszowskie ekipy- Motor, Resovia - Hetman, JKS - Hetman (niedoszła ustawka), Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie), Stal Sanok - Chełmianka. co do przyjazni to obecnie tylko SSW, PP - Łada, kiedyś Stal Rzeszów - Hetman, Polonia - Tomasovia, obcenie wiele starć, ustawek: Hetman-Karpaty, Hetman-Czuwaj
Czy obie walki Hetman wygral czy przegral??

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: RUDYZWĄSEM » 23.01.2017, 14:43

undeone pisze:W Świdniku nie walka na murawie i wasze zwycięstwo?
Podbijam,bo z tego co wiem kibicom Avii posypało się trochę zakazów po tym meczu i to właśnie przez hasanie po murawie razem z Siarką,Wisłoką i Górnikiem. Zdecydowane zwycięstwo gości,ale gdzie tam było przegonienie z sektora skoro się wysypali na murawę?

veb
Posty: 29
Rejestracja: 26.09.2010, 20:51

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: veb » 23.01.2017, 19:25

DlugiPDW pisze:
sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy: SSW - Motor, rzeszowskie ekipy- Motor, Resovia - Hetman, JKS - Hetman (niedoszła ustawka), Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie), Stal Sanok - Chełmianka. co do przyjazni to obecnie tylko SSW, PP - Łada, kiedyś Stal Rzeszów - Hetman, Polonia - Tomasovia, obcenie wiele starć, ustawek: Hetman-Karpaty, Hetman-Czuwaj
Czy obie walki Hetman wygral czy przegral??
Obie walki wygrane przez Hetmana, z Czuwajem bodaj młode ekipy.
Wywodzę się z Podkarpacia, mam tu spory sentyment do kilku ekip. Też uważam,że ten region jest po prostu ciekawszy. Sporo ekip, które mają ze sobą kosę, kilka ciekawych układów. Z tego co wiem prym wiedzie Stalówka, ale ostatnio dobrze pokazuje się Resovia (której, szczerze nie lubię :) ) i stoczyli kilka pojedynków w ostatnim roku, wszystkie do przodu jak kojarzę (Karpaty, Stal Rze. czy ostatnio Wisłoka). To na pewno świadczy o tym, że dają radę. Poza tym inne ekipy pokroju Wisłoki, Karpat, Stali Rze, Polonii Przemyśl, JKS-u, Siarki, Stali Sanok są na podobnym poziomie. Każdemu trafiają się wpadki jak to bywa w tych sprawach.
Lubelszczyzna pod dyktando WH to na pewno. Motor według mnie solidna marka, fajnie się pokazują i na pewno nie są słabi pod względem H. Najbardziej z ich wpadek zapamiętałem akcje na ich stadionie z Widzewem, kozacka sprawa :)

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zupełnie Zielony. » 24.01.2017, 09:54

RUDYZWĄSEM pisze:
undeone pisze:W Świdniku nie walka na murawie i wasze zwycięstwo?
Podbijam,bo z tego co wiem kibicom Avii posypało się trochę zakazów po tym meczu i to właśnie przez hasanie po murawie razem z Siarką,Wisłoką i Górnikiem. Zdecydowane zwycięstwo gości,ale gdzie tam było przegonienie z sektora skoro się wysypali na murawę?
Tak- walka na murawie a potem wyparcie / wygonienie was z własnego sektora = nasze zwycięstwo.

Słuchaj Rudy! Byłeś na tym meczu wgl? o czym ty piszesz? W wielkim skrócie: wybiegniecie na murawę Wisłoka (+zgody), chwilowa walka na murawie, po czym Avia sie cofa i ucieka za sektor / rozbiega po bokach. Docieramy pod niewielkie ogrodzenie gdzie mają swój sektor, niektórzy przeskakują na niego inni zostają na murawie obok. Avii w nim niema. Tyle.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: RUDYZWĄSEM » 24.01.2017, 11:22

Ktoś by nie dopytał,to wyszłoby tak jak napisałeś,że uciekli bez walki,a wcale tak nie było. Lata po internecie film z tego starcia gdzie wyraźnie widać,że Avia walczy,a zakazy tak jak pisałem też nie posypały im się za nic. Także nie pisz,że tylko przegonieni z własnego sektora,bo jakaś tam awantura jednak była

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zupełnie Zielony. » 24.01.2017, 11:58

Racja była, wyszczególniłem jedynie ogólnikowo zdarzenia w lubelskim nie wchodząc w szczegóły (ujmując nie chcący miejscowym). Sorki
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Montana400ml
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2017, 12:17

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Montana400ml » 24.01.2017, 12:24

sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy: SSW - Motor, rzeszowskie ekipy- Motor, Resovia - Hetman, JKS - Hetman (niedoszła ustawka), Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie), Stal Sanok - Chełmianka. co do przyjazni to obecnie tylko SSW, PP - Łada, kiedyś Stal Rzeszów - Hetman, Polonia - Tomasovia, obcenie wiele starć, ustawek: Hetman-Karpaty, Hetman-Czuwaj
Była też walka Hetman-Czarni Jasło z tego co pamiętam i wygrana Hetmana

SzarkiŻądnyKrwi
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2017, 15:29

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SzarkiŻądnyKrwi » 24.01.2017, 16:47

Zupełnie Zielony. pisze:
sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy:
Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie)
Było tego więcej w ostatnim czasie: przegonienie Avii z własnego sektora, przegrana walka (SWH) z (WH) w drodze na mecz w Zwoleniu (?), przegrana z Motorem na ulicach Lublina po powrocie z Radzynia (?) i wygrana ustawka w Dębicy z Orlętami 4/4[/quote


Smieszą mnie czasem wpisy i wrzucnie do sieci jakichs farmazonow ,podbudowywanie swoich morali mam tu na mysli awanture ,ktora zgadza sie miala miejsce w drodze na mecz Wisloki na mecz z Wisla Pulawy ,ktora ze wzgledu na remont swojego obiektu rozgrywala mecze we wspomnianym Zwoleniu.To nie była akcja WH tylko Chelmianki wspartej przez 5 kibicow Motoru.Liczba Chelmianki tego dnia 43 osoby wiec gdzie tu mowa o WH.Akurat w tamtum okresie pojawilismy sie na dwoch wyjazdach Wisloki i padaly propozycje z naszen strony aby bic sie na liczby z ograniczeniami wiekowymi na co Wisloka przystala wyjazd lub dwa wyjazdy wczesniej od wspomnianej wyzej awantury ale przez psy i niemoznosc wybicia sie przez nich samochodami z kolumny do niczego nie doszlo zas na wyjezdzie do Zwolenia propozycje ponawiamy i dostajemy odpowiedz ze jada stara zaloga bo spodziewaja sie atarakcji ze strony Radomiaka po czym oswiadczamy ze bedziemy atakowac taka banda jaka mamy dzisiaj do dyspozycji na co przystaja i sie normalnie umawiamy,reszta jest Wam znana.Wisł
  • oki z tego co mnie pamiec nmie myli 65 lub 68 razem z Siara.wrto wspmniec o Chelmanka-Jks 3/3 nasze zwyciestwo t przy okazji meczu w Chelmie gdzie Jks nie zaszczycil liczba i przyjechali 1 autem,Chelmianka Karpaty12/12walka z ograniczenie wiekowym nasze zwyciestwo.pozdrawiam YFC'06

K_RKS
Posty: 34
Rejestracja: 27.08.2014, 14:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: K_RKS » 24.01.2017, 16:52

Zupełnie Zielony. pisze:
sztwny_obiektywny pisze:do tego raczej nie ma chemii między ekipami z obu regionów, są za to spore kosy:
Wisłoka - Chełmianka (awantura w Chełmie)
Było tego więcej w ostatnim czasie: przegonienie Avii z własnego sektora, przegrana walka (SWH) z (WH) w drodze na mecz w Zwoleniu (?), przegrana z Motorem na ulicach Lublina po powrocie z Radzynia (?) i wygrana ustawka w Dębicy z Orlętami 4/4
jak nie masz o czymś pojęcie to stul tam dziób
ciągle ku*** podpinacie nasze akcje jak nie pod Motor to pod WH
Wisłoka została ze swiomi ziomkami solidny w******* wyłapali a ty tutaj próbujesz ująć nam z tego zwycięstwa i podpinasz to pod WH , nie ładnie , a sądząc po nicku jesteś z Dębicy więc jak masz wypisywać takie głupoty w necie to czas wyjaśnić wszystko w realu ?? bez zbędnego pierdolenia
CH.F.H.

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Picasso » 24.01.2017, 17:42

[/quote To nie była akcja WH tylko Chelmianki wspartej przez 5 kibicow Motoru.Liczba Chelmianki tego dnia 43 osoby wiec gdzie tu mowa o WH.Akurat w tamtum okresie pojawilismy sie na dwoch wyjazdach Wisloki i padaly propozycje z naszen strony aby bic sie na liczby z ograniczeniami wiekowymi na co Wisloka przystala wyjazd lub dwa wyjazdy wczesniej od wspomnianej wyzej awantury ale przez psy i niemoznosc wybicia sie przez nich samochodami z kolumny do niczego nie doszlo zas na wyjezdzie do Zwolenia propozycje ponawiamy i dostajemy odpowiedz ze jada stara zaloga bo spodziewaja sie atarakcji ze strony Radomiaka po czym oswiadczamy ze bedziemy atakowac taka banda jaka mamy dzisiaj do dyspozycji na co przystaja i sie normalnie umawiamy,reszta jest Wam znana.Wisł
  • oki z tego co mnie pamiec nmie myli 65 lub 68 razem z Siara.wrto wspmniec o Chelmanka-Jks 3/3 nasze zwyciestwo t przy okazji meczu w Chelmie gdzie Jks nie zaszczycil liczba i przyjechali 1 autem,Chelmianka Karpaty12/12walka z ograniczenie wiekowym nasze zwyciestwo.pozdrawiam YFC'06[/quote]


    Zgadzam sie z tobą w 100% że takie sytuacje i rozmowy były, podchody w tym okresie były cały czas, ale nie doszło do niczego nie z naszej ani nie z waszej winy. Co do waszego ataku gdy jechaliśmy do Zwolenia, przyznalismy się do porażki, nasza liczba wtedy to 65 osób w tym 30 Siarka, ale wasza jaka była wszędzie podawana to było 53 osoby w tym 11 Motor, nie pisze tego by się wykłócać czy twierdzic ze SWH stoczyło walke ze Wschodnią Hordą, bo walka i tak z naszej strony przegrana, ale po naszemu można to nazwać SWH vs Chełmianka z lekkim wsparciem Motoru :)

K_RKS
Posty: 34
Rejestracja: 27.08.2014, 14:36

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: K_RKS » 24.01.2017, 17:46

i to już wygląda lepiej dobrze wiecie że wsparcie Motoru ( do tego młodzieży ) było znikome a wkurwia nas poprostu ciągle podpinanie nas pod kogoś , sami dzwoniliście do nas po walce i mówiliście że nie spodziewaliście się że mamy aż tak dobry młody skład a akurat najstarsza osoba tam miała 23 lata
co do liczby to było tam 48 osób razem
CH.F.H.

SzarkiŻądnyKrwi
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2017, 15:29

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SzarkiŻądnyKrwi » 24.01.2017, 17:55

Picasso pisze:[/quote To nie była akcja WH tylko Chelmianki wspartej przez 5 kibicow Motoru.Liczba Chelmianki tego dnia 43 osoby wiec gdzie tu mowa o WH.Akurat w tamtum okresie pojawilismy sie na dwoch wyjazdach Wisloki i padaly propozycje z naszen strony aby bic sie na liczby z ograniczeniami wiekowymi na co Wisloka przystala wyjazd lub dwa wyjazdy wczesniej od wspomnianej wyzej awantury ale przez psy i niemoznosc wybicia sie przez nich samochodami z kolumny do niczego nie doszlo zas na wyjezdzie do Zwolenia propozycje ponawiamy i dostajemy odpowiedz ze jada stara zaloga bo spodziewaja sie atarakcji ze strony Radomiaka po czym oswiadczamy ze bedziemy atakowac taka banda jaka mamy dzisiaj do dyspozycji na co przystaja i sie normalnie umawiamy,reszta jest Wam znana.Wisł
  • oki z tego co mnie pamiec nmie myli 65 lub 68 razem z Siara.wrto wspmniec o Chelmanka-Jks 3/3 nasze zwyciestwo t przy okazji meczu w Chelmie gdzie Jks nie zaszczycil liczba i przyjechali 1 autem,Chelmianka Karpaty12/12walka z ograniczenie wiekowym nasze zwyciestwo.pozdrawiam YFC'06

Zgadzam sie z tobą w 100% że takie sytuacje i rozmowy były, podchody w tym okresie były cały czas, ale nie doszło do niczego nie z naszej ani nie z waszej winy. Co do waszego ataku gdy jechaliśmy do Zwolenia, przyznalismy się do porażki, nasza liczba wtedy to 65 osób w tym 30 Siarka, ale wasza jaka była wszędzie podawana to było 53 osoby w tym 11 Motor, nie pisze tego by się wykłócać czy twierdzic ze SWH stoczyło walke ze Wschodnią Hordą, bo walka i tak z naszej strony przegrana, ale po naszemu można to nazwać SWH vs Chełmianka z lekkim wsparciem Motoru :)[/quot


Zeby to zakonczyc liczba 11stu nie wiem skad podana mowie o 5 osobach biooracych udzial a walce,jedno auto z Lublina pojechalo was obciac i nie bralo udzialu tyle .

SzarkiŻądnyKrwi
Posty: 3
Rejestracja: 24.01.2017, 15:29

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: SzarkiŻądnyKrwi » 24.01.2017, 23:32

Chelmianka - Polonia Przemysl
Nierozstrzygniete starcie trwajace "dluzsza chwile" (mysle ze to bedzie odowiednie okreslenie), nieopodal komedy miejskiej z powodu wjazdu psow, a było bardzo ciekawie i zapowiadalo sie na gruba awanture.Zbieramy sie godzine przed rozpoczeciem spotkania nieopodal stadionu razem z Górnikiem i Motorem w jakies 110-120 osob.W trakcie trwania meczu zdzwaniamy sie z Polonia,ktora tego dnia wspomaga Wisła oraz Stalowka jak sie sami okreslili 20 wozkow,autokat przyjechal wczesniej z obstawa.

Pytanie do Hetmana kiedy mialo miejsce wasze spotkanie z Czuwajem bo chyba sa to odlegle czaszy jezeli mnie pamiec nie zawodzi ??

east
Posty: 92
Rejestracja: 26.02.2007, 19:12
Lokalizacja: Zamość

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: east » 25.01.2017, 18:02

SzarkiŻądnyKrwi pisze:
Pytanie do Hetmana kiedy mialo miejsce wasze spotkanie z Czuwajem bo chyba sa to odlegle czaszy jezeli mnie pamiec nie zawodzi ??
2008 po 21 osób i 2010 jak wracali z II turnieju w Chełmie.

Zły
Posty: 88
Rejestracja: 17.10.2010, 00:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Zły » 26.01.2017, 10:09

east pisze:
SzarkiŻądnyKrwi pisze:
Pytanie do Hetmana kiedy mialo miejsce wasze spotkanie z Czuwajem bo chyba sa to odlegle czaszy jezeli mnie pamiec nie zawodzi ??
2008 po 21 osób i 2010 jak wracali z II turnieju w Chełmie.
To też do Hetmana:
w 2016 r. walka Hetman Zamość vs. Karpaty Krosno to była walka po 10 osób?
W którym roku odbyła się awantura na trasie Hetman vs. Łada+Stalówka i jakie mniej więcej liczby z obu strony były?
Czy Hetman stoczył jeszcze jakieś inne walki w ostatnich latach, z Czarnymi Jasło?

futbolowypatriota
Posty: 218
Rejestracja: 26.01.2009, 15:13
Lokalizacja: z domu

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: futbolowypatriota » 27.01.2017, 09:45

Zły pisze: Czy Hetman stoczył jeszcze jakieś inne walki w ostatnich latach, z Czarnymi Jasło?
Czarni grając w 3 lidze wybrali się na Lubelszczyznę, w drodze powrotnej mają przygody na rzecz Hetmana. Dokładnie to musiałyby się osoby z Jasła i Zamościa wypowiedzieć.

Oryginalny
Posty: 78
Rejestracja: 01.03.2007, 01:15
Lokalizacja: Zamość

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: Oryginalny » 27.01.2017, 12:43

futbolowypatriota pisze:
Zły pisze: Czy Hetman stoczył jeszcze jakieś inne walki w ostatnich latach, z Czarnymi Jasło?
Czarni grając w 3 lidze wybrali się na Lubelszczyznę, w drodze powrotnej mają przygody na rzecz Hetmana. Dokładnie to musiałyby się osoby z Jasła i Zamościa wypowiedzieć.
HETMAN -Czarni Jasło 10-10 po 15 sek Nasza wygrana

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: espana » 04.02.2017, 22:26

Podkarpacie ze względu na rozdrobnienie na pewno można uznać za najatrakcyjniejsze w Polsce. Brak "centrum" jak w łódzkim, mazowieckim, wielkopolskim itp. tak sprawił, że każde miasteczko rangi powiatowej, albo i mniejsze kręciło coś na swoim. Chociaż jest tam kryzys i ci najmniejsi odpadli już. Najatrakcyjniejsze nie znaczy, że silne, bo od lat jest to piłkarski zaścianek. Z ponadregionalnymi ambicjami Stalowa Wola tylko chyba. Do tego silny, ale na skalę regionalną Rzeszów i kilka innych. Lubelskie to Motor z ambicjami ponadregionalnymi i jego satelity i wspomniany Hetman. Mniej ekip, ale jak pisał chyba amf508 szybko "gonią" sąsiadów z południa.

sztwny_obiektywny
Posty: 46
Rejestracja: 01.12.2016, 16:19

Re: Podkarpacie vs Lubelszczyzna

Post autor: sztwny_obiektywny » 05.02.2017, 17:47

Podkarpacie na przestrzeni kilku ostatnich lat mocno się skontrastowało, rozwarstwiło. Obecnie jak i w niedalekiej przeszłości prym wiedzie SSW (plus PP). Na drugim miejscu pewnie Stal Rzeszów z Karpatami. Wyrazny regres zanotowała SWH, a układ Resovii ze Stalą Sanok wydaje się niewypałem: zniżka lotów SS, kontakty RR z Unią Tarnów. Do tego dochodzą słabe lub bardzo słabe ekipy Czuwaju, JKSu, Igloopolu, Orła, UNS, Pogonii Leżajsk, Czarnych, wymarcie Sanovii. W najbliższej perspektywie taki układ sił będzie się raczej pogłębiał. Lubelszczyzna natomiast to już całkowita dominacja WH plus kontakty z jedynym potencjalnym konkurentem - Hetmanem. Pozostałe ekipy to raczej satelity tych większych: Łada, Avia - SSW, Unia Hrubieszów - Hetman(?), Orlęta - Legia. Oba regiony ze względu na stosunkowo niskie standardy życia we wschodniej Polsce mocno tracą potencjał ludnościowy poprzez emigracje wewnętrzną jak i zagraniczną. Pozostaje liczyć na lepsze czasy, pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kobe, Mahazel79 i 209 gości