Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
B'n'B
Posty: 50
Rejestracja: 19.07.2016, 11:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: B'n'B » 12.01.2017, 16:24

Kiedyś wszystko było prostsze, jeżeli z kimś nie miałeś zgody to miałeś kose.



PanCodzito
Posty: 42
Rejestracja: 23.10.2010, 10:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PanCodzito » 12.01.2017, 20:55

dziuraweportki pisze:Jak jest na linii Stomil-Motor?
Chyba 2009 r ? Wschodnia Horda- Stomil Olsztyn 80x60 po 40 ok. 40 sekundach zwycięstwo Wschodniej Hordy.

Cyril26
Posty: 89
Rejestracja: 22.11.2009, 06:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Cyril26 » 13.01.2017, 11:27

[link]

Było blisko ciekawego starcia do którego miało dojść przy okazji Derbów Krakowa.

Na jadących do Krakowa kibiców Widzewa czekała solidna koalicja klubów: Raków z Chemikiem, Śląsk z Miedzią i Lechia ze Stomilem (w konkretnych liczbach) by umilić im podróż do Grodu Kraka. Niestety jak to często bywa wszystkie plany zepsuli ci co zawsze.


A o tej koalicji cisza...a tu już 6 ekip w ponad 350 osób czekała na W&E...

Śląsk z Chemikiem był już widziany też razem w Opolu gdzie wjechali Odrze pod kasy przed meczem z Rakowem

A tu dalej cisza...nic tylko w kółko WRWE
Tymon pisze:.... oraz z tu kłem kufel na imprezie .....

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kibic ze Śląska » 13.01.2017, 12:40

Ja wiem ze maja prawo atakować w ilu chcą ale ludzie..
6 ekip? poważnie?
siedze i sie smieje

jakby WRWE zebrało sie w 350 osob i pierdolneło w taki Sląsk to byście tu kpili przez miesiac ze tacy słabi ze w kilka ekip musieli..

troche obiektywizmu

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internet » 13.01.2017, 13:23

nikodem pisze:Gówno prawda,Raków z Chemikiem czekał oddzielnie...a poza tym,macie tyle kos i jesteście tacy wielcy ,to co Was dziwi,że tyle ekip chce was dojechać,panowie ,,chciwi krwi'' ?
to tak jakby typeczek napisal:
ŁKS z Zawisza, Widzew z Ruchem czekali na Zagłębie Sosnowiec
swego czasu

Turdam
Posty: 3
Rejestracja: 11.12.2013, 11:02

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Turdam » 13.01.2017, 16:50

Moze mi ktos z Ruchu opisac sytuacje na linii Psycho Fans & 0231 Riots z Dortmundu ?

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DlugiPDW » 13.01.2017, 21:02

Stadionowy pisze:Motor jeśli dobrze pamiętał kilka lat temu miał nawet spotkanie z Koroną na peronie i wykazywał raczej niechęć niż neutral
To byl rok podajze 2010 ale moge sie mylic Motor jechal specem przez kielce na swoj wyjazd na Giekse do katowic a korona na Polonie do warszawy na peronie Motorowcy sie wysypali i zaczeli maly dym ze smutnymi panami w celu konfrontacji z Korona lecz droga strona checi nie wyrazila , nie wiem jakie byly dkladne liczby ale Motoru okolo 400 osob , podczas drogi powrotnej zostali zatrzymani przez wasy i legitynowani za w/w zajscie . Wedlog mojej oceny relacje miedzy tymi ekipami nie sa zbyt dobre

JedynaSiłaMiasta
Posty: 38
Rejestracja: 06.02.2013, 19:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JedynaSiłaMiasta » 13.01.2017, 21:30

DlugiPDW pisze:
Stadionowy pisze:Motor jeśli dobrze pamiętał kilka lat temu miał nawet spotkanie z Koroną na peronie i wykazywał raczej niechęć niż neutral
To byl rok podajze 2010 ale moge sie mylic Motor jechal specem przez kielce na swoj wyjazd na Giekse do katowic a korona na Polonie do warszawy na peronie Motorowcy sie wysypali i zaczeli maly dym ze smutnymi panami w celu konfrontacji z Korona lecz droga strona checi nie wyrazila , nie wiem jakie byly dkladne liczby ale Motoru okolo 400 osob , podczas drogi powrotnej zostali zatrzymani przez wasy i legitynowani za w/w zajscie . Wedlog mojej oceny relacje miedzy tymi ekipami nie sa zbyt dobre
Korona nie podjęła rękawic, to było zaraz po śmierci Kibica Scyzorów, zamiast się bic dziekowali za przybycie na pogrzeb, Motoru może i było 4 paki ale na peronie moze 20 osób. Wtedy zjebał się pociąg i nie doszło do stracia z Gieksa i Banikiem którzy czekali na trasie. Był to rok 06/07,

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DlugiPDW » 13.01.2017, 21:39

JedynaSiłaMiasta pisze:
DlugiPDW pisze:
Stadionowy pisze:Motor jeśli dobrze pamiętał kilka lat temu miał nawet spotkanie z Koroną na peronie i wykazywał raczej niechęć niż neutral
To byl rok podajze 2010 ale moge sie mylic Motor jechal specem przez kielce na swoj wyjazd na Giekse do katowic a korona na Polonie do warszawy na peronie Motorowcy sie wysypali i zaczeli maly dym ze smutnymi panami w celu konfrontacji z Korona lecz droga strona checi nie wyrazila , nie wiem jakie byly dkladne liczby ale Motoru okolo 400 osob , podczas drogi powrotnej zostali zatrzymani przez wasy i legitynowani za w/w zajscie . Wedlog mojej oceny relacje miedzy tymi ekipami nie sa zbyt dobre
Korona nie podjęła rękawic, to było zaraz po śmierci Kibica Scyzorów, zamiast się bic dziekowali za przybycie na pogrzeb, Motoru może i było 4 paki ale na peronie moze 20 osób. Wtedy zjebał się pociąg i nie doszło do stracia z Gieksa i Banikiem którzy czekali na trasie. Był to rok 06/07,
To byl maj 2008 rok i z tego co wiem Motoru wiecej sie wysypalo , i z nikim sie nie bili jedyna atrakcja podczas tego wyjazdu to Kielce , dzieki za info odnosnie Korony bo nie wiedzialem o tym Kibicu ze bylo to wlasnie wtedy

WSO
Posty: 89
Rejestracja: 13.01.2017, 21:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WSO » 13.01.2017, 21:57

DlugiPDW pisze: To byl maj 2008 rok i z tego co wiem Motoru wiecej sie wysypalo , i z nikim sie nie bili jedyna atrakcja podczas tego wyjazdu to Kielce , dzieki za info odnosnie Korony bo nie wiedzialem o tym Kibicu ze bylo to wlasnie wtedy

Wysypało się o wiele więcej niż wspomniane 20głów. Od początku były problemy z pkp aż apogeum było w Kielcach gdzie pociąg się zepsuł i naprawa trwała ponad 2h co skutkowało brakiem atrakcji w Katowicach bo czekał komitet powitalny w postaci Gieksa&Banik a z nimi również JKS Jarosław. W Kielcach Motor chciał rozruszać zbierających się Koroniarzy, którzy odmówili starcia podając powód żałoba po SP.Małpie więc Motor po dymił z psami co skutkowało parogodzinnym postojem na powrocie w Motyczu pod Lublinem i późniejszymi wezwaniami.

Motor-Stomil bez ciśnienia, ale kosa.
W świecie baranów jesteśmy wilkami!!!

JedynaSiłaMiasta
Posty: 38
Rejestracja: 06.02.2013, 19:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JedynaSiłaMiasta » 13.01.2017, 22:04

WSO pisze:
DlugiPDW pisze: To byl maj 2008 rok i z tego co wiem Motoru wiecej sie wysypalo , i z nikim sie nie bili jedyna atrakcja podczas tego wyjazdu to Kielce , dzieki za info odnosnie Korony bo nie wiedzialem o tym Kibicu ze bylo to wlasnie wtedy

Wysypało się o wiele więcej niż wspomniane 20głów. Od początku były problemy z pkp aż apogeum było w Kielcach gdzie pociąg się zepsuł i naprawa trwała ponad 2h co skutkowało brakiem atrakcji w Katowicach bo czekał komitet powitalny w postaci Gieksa&Banik a z nimi również JKS Jarosław. W Kielcach Motor chciał rozruszać zbierających się Koroniarzy, którzy odmówili starcia podając powód żałoba po SP.Małpie więc Motor po dymił z psami co skutkowało parogodzinnym postojem na powrocie w Motyczu pod Lublinem i późniejszymi wezwaniami.

Motor-Stomil bez ciśnienia, ale kosa.
To ile osób wg. Ciebie wyskoczyło po zaciagnieciu hamulca pod Dęblinem? Tylu co bylo na dworcu w Kielcach około 2 dyszek, trochę kamieni w stronę psów i po wszystkim. Między Motorem a Koroną max 15 psów. Akcja około godziny 15 a o 17 w teleexpresie juz było:)

bez-napinki
Posty: 1569
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 14.01.2017, 02:06

Turdam pisze:Moze mi ktos z Ruchu opisac sytuacje na linii Psycho Fans & 0231 Riots z Dortmundu ?
Nie ma żadnych kontaktów.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 14.01.2017, 14:41

kibic ze Śląska pisze:Ja wiem ze maja prawo atakować w ilu chcą ale ludzie..
6 ekip? poważnie?
siedze i sie smieje

jakby WRWE zebrało sie w 350 osob i pierdolneło w taki Sląsk to byście tu kpili przez miesiac ze tacy słabi ze w kilka ekip musieli..

troche obiektywizmu
Ruch, Widzew, Elana i Wisła z układami/zgodami (Stalówka, Resovia, Polonia itp.) to ile jest ekip?

Rozumiem że np. samą Lechie to można atakować całymi koalicjami chociaż podobno taka słaba i przereklamowana ale już atakować koalicje inną koalicja to niehonorowo bo za dużo ekip.

Leżę i się śmieję...

B_Chemik
Posty: 76
Rejestracja: 27.02.2007, 15:20
Lokalizacja: Kędzierzyn - Koźle

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: B_Chemik » 14.01.2017, 16:51

Cyril26 pisze:Śląsk z Chemikiem był już widziany też razem w Opolu gdzie wjechali Odrze pod kasy przed meczem z Rakowem
odstaw dopalacze

Biruang
Posty: 49
Rejestracja: 13.08.2016, 21:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Biruang » 14.01.2017, 17:03

PCHLG pisze:
Ruch, Widzew, Elana i Wisła z układami/zgodami (Stalówka, Resovia, Polonia itp.) to ile jest ekip?

Rozumiem że np. samą Lechie to można atakować całymi koalicjami chociaż podobno taka słaba i przereklamowana ale już atakować koalicje inną koalicja to niehonorowo bo za dużo ekip.

Leżę i się śmieję...
W tej sytuacji była to próba ataku na pojedynczą ekipę

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: DlugiPDW » 14.01.2017, 21:50

Ja to sie zastanawiam czy nowy rok przyniesie nam jakes nowe ciekawe zgody badz kibicowskie rozstania

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stary zgred » 14.01.2017, 22:26

Przecież przed i w trakcie Euro zmieniła nam się wystarczająco scena kibicowsko i nie widzę moim zdaniem żeby coś więcej się zmieniło.

igormaluch
Posty: 11
Rejestracja: 14.01.2017, 22:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: igormaluch » 14.01.2017, 22:53

może mi ktoś opisać obecne i dawne zgody,układy Lechii Gdańsk?

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Fanatycy Widzewa » 14.01.2017, 23:58

igormaluch pisze:może mi ktoś opisać obecne i dawne zgody,układy Lechii Gdańsk?
o Widzewie tutaj
http://www.widzewtomy.net/lechia-gdansk

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 15.01.2017, 10:17

hahaha
Jak dobrze pamietam,to byli już tacy co tu wypisywali,że na dniach "zgoda X" pierdolnie,a zawiąże sie mega "sztama Y" co wszystkim kopary opadną.Faktycznie wielka sensacja,że są kontakty na linii Raków-Lechia.Normalnie Kolumb sie znalazł.

Polska24
Posty: 147
Rejestracja: 07.05.2011, 22:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Polska24 » 15.01.2017, 10:24

Raków z Chemikiem czekał sam na Widzew.

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: yogi82 » 15.01.2017, 10:38

wyrafinowany pisze:
stary zgred pisze:Przecież przed i w trakcie Euro zmieniła nam się wystarczająco scena kibicowsko i nie widzę moim zdaniem żeby coś więcej się zmieniło.
Jebniety jakis ku*** jestes? WRWE to początek, moze nam napisze Rakow i Chemik co ich łączy z Lechia czy Śląskiem bo zasadzka na Widzew to nie jedyna akcja ktora zaplanowali/zrobili razem.
Dodatkowo Lech widziany w Zabrzu, i Hajduk ze ZGODĄ (Benfica)
Jest jeszcze więcej przykładów, smaczków, 2017 będzie ciekawy, ciau.
Lech w Zabrzu to dobry HIT a takim smaczkiem 2017 może być jak RUCH pogoni WIDZEW to dopiero będzie HIT..

igormaluch
Posty: 11
Rejestracja: 14.01.2017, 22:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: igormaluch » 15.01.2017, 11:07

Co łączy Lechię z Rakowem,Chemikiem ,Łksem,Wisłą Płock,Bytovia Bytów,Motor Lublin,Polonia Bydgoszcz,Hutnik Nowa Huta?

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: poludniowapolska » 15.01.2017, 11:16

Na jadących do Krakowa kibiców Widzewa czekała solidna koalicja klubów: Raków z Chemikiem, Śląsk z Miedzią i Lechia ze Stomilem (w konkretnych liczbach) by umilić im podróż do Grodu Kraka. Niestety jak to często bywa wszystkie plany zepsuli ci co zawsze.

Większość tego forum to kretyni z gimnazjum. W polskim języku jest coś takiego jak "przecinek" . Jakbyście znali ten znaczek to wiedzielibyście, że na Widzew nie czekała jedna grupa łączona.

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 12:16

wyrafinowany pisze:
old[Z] pisze:Bo stwierdziłem,że Tobie nawet nie ma sensu odpisywać.Zupełnie nie rozumiem Twojego bełkotu odnośnie zmiany,pracy i podpowiadania.Nigdy nie pracowałem,jakieś zmiany itp,więc tego wogóle nie rozumiem.Nawet szkoda to komentować.Jeżdżę od 92 roku,więc znowu durniu nie trafiłeś,bo nikt mi nie musi podpowiadać.Cały czas trzymasz się jednego zdania,że Piast nas nie lubi,bo my lubimy Polonię Bytom.Gdzie napisałem,że mamy dobre stosunki z Polonią zakłamany pydo? Przeinaczasz cały mój post. Napisałem,że Polonia Bytom i Górnik Zabrze,mimo braku zgody są w Bydgoszczy szanowani i lubiani,przynajmniej przez starych,ale nie tylko.Skąd masz info,że w Bydgoszczy p******* Górnika??!! Pisząc,że Piast nas nie lubi,pisałem to żartobliwie i odniosłem się do Twoich ciekawostek,że my,Zawisza mamy mega ciśnienie na Piasta.Skąd to wziąłeś?Piast jest kosą i jeżeli się spotkamy,to raczej będzie naperdalanka,ale nie przesadzaj z tą mega kosą z naszej strony,bo nie obrażając nikogo,ale mamy wyjebane na Piasta.
W ciągu 2 dni napisałeś min. takie ciekawostki:
-Zawisza ma mega ciśnienie na Piasta,
-Motor ma dobre stosunki z Koroną,
-rozkminki na temat Łodzi,
-piszesz,że gdyby nie GKS K.,to Górnik dawno by się ułożył z ŁKS i Cracovią,
-że w Bydgoszczy p******* Górnika.
Jak widzisz każda z Twoich informacji jest bzdurą i po raz kolejny pydo wyszedłeś na debila.To jest mój ostatni wpis w stosunku do Ciebie,bo nie ma sensu.Prujesz się,jak stare gacie,a tak naprawdę gówno wiesz i piszesz bzdury.
Teraz mnie rozjebałeś. chcesz mi napisać, że Górnik nie miał kontaktów z Cracovią? Jak widać strasznie mało wiesz.
Rozkminki na temat łodzi - może konkretnie opisz temat, bo wszystko co tam napisałem jest prawdą.
w Bydgoszczy p******* Górnik czy też nie, to chyba nie ty mówisz ludziom o ty szanuj Górnik, a ty go p******. Sam się gubisz p********* na początku że są szanowani przez WSSZYSTKICH a teraz piszesz że przez starszych, zaraz będzie że przez klaunów albo kierowców ubera, odłóż ten komputer na miejsce i idź do tej pracy. Jeszcze trochę a o głupote pobijesz samego JP90 :)
Ty wyrafinowany gomoniu powiedz no to jakie Gornik ma kontakty z Cracovia?
Parenascie lat temu owszem a teraz? Jest kosa i tyle no chyba ze ty wiesz lepiej.
Co do Zawiszy to raczej tez jest w Zabrzu szanowana i niema specjalnie jakiegos cisnienia na nich.

banita_82
Posty: 12
Rejestracja: 21.02.2011, 16:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: banita_82 » 15.01.2017, 13:13

glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 14:12

banita_82 pisze:glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)
Moze i ktos tam ma swoje prywatne kontakty co nieznaczy ze miedzynami niema kosy. Jest kosa i nata chwila bedzie. To tyle natemat Cracovi

UTYMAN
Posty: 114
Rejestracja: 16.05.2013, 00:45
Lokalizacja: Ruch

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: UTYMAN » 15.01.2017, 14:42

glwtrcd pisze:
banita_82 pisze:glwtrcd jak już to Zawisza jest szanowany , i o ile się nie mmyle to ktoś Górnika ma kontakty z Cracovią. Tak na luzie i bez spin panowie ;-)
Moze i ktos tam ma swoje prywatne kontakty co nieznaczy ze miedzynami niema kosy. Jest kosa i nata chwila bedzie. To tyle natemat Cracovi
To chyba przez GKS K. Górnik zna Cracovie bo GKS juz od kilku lat z nimi po cichu trzyma na fan klubach.
Teraz nie wiem czy to Olkusz,Libiąż i te górskie tereny pogórze,sidzina czy jakos tak.. z nimi sie kręcą tez widoczni przez naszych w Katowicach tak wiec informacja pewna.
RUCH 1920 CHORZÓW

Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bocian Latający » 15.01.2017, 15:21

igormaluch pisze:Co łączy Lechię z Rakowem,Chemikiem ,Łksem,Wisłą Płock,Bytovia Bytów,Motor Lublin,Polonia Bydgoszcz,Hutnik Nowa Huta?
Motor to kosa, w Bytowie jest FC Lechii, na Bytovii też są widywane barwy Lechii, z pozostałymi klubami nic nie łączy

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 17:22

ArkaOrłowo pisze:
Bocian Latający pisze:
igormaluch pisze:Co łączy Lechię z Rakowem,Chemikiem ,Łksem,Wisłą Płock,Bytovia Bytów,Motor Lublin,Polonia Bydgoszcz,Hutnik Nowa Huta?
Motor to kosa, w Bytowie jest FC Lechii, na Bytovii też są widywane barwy Lechii, z pozostałymi klubami nic nie łączy
Znane osoby z Sopotu twierdzą zupełnie co innego na temat relacji Lechia - Raków.
Bo ktoś z kimś się napił po pielgrzymce? Proszę Cię...
Jak stara Legia przyjeżdżała do znanych osób ze starej Lechii to znaczyło że mieliśmy jakiś układ?

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 17:32

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.
Skończ pierdolić, przelizaliście się w Marsylii bo w pojedynke nie dawaliście rady WRWE taka sama sytuacja w Rumuni, potem dwie osoby z Lechii was odwiedziły i już pojawił się "szacunek".
Kontakty z ŁKS-em mamy od co najmniej 2005 roku, było nawet dość blisko układu ale zostało tak jak jest, więc skończ pierdolić głupoty.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ineder56 » 15.01.2017, 18:35

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.
Skończ pierdolić, przelizaliście się w Marsylii bo w pojedynke nie dawaliście rady WRWE taka sama sytuacja w Rumuni, potem dwie osoby z Lechii was odwiedziły i już pojawił się "szacunek".
Jak można nie dawać rady czemuś co istnieje 1 dzień?

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: glwtrcd » 15.01.2017, 20:09

wyrafinowany pisze::
Ty wyrafinowany gomoniu powiedz no to jakie Gornik ma kontakty z Cracovia?
Parenascie lat temu owszem a teraz? Jest kosa i tyle no chyba ze ty wiesz lepiej.
Co do Zawiszy to raczej tez jest w Zabrzu szanowana i niema specjalnie jakiegos cisnienia na nich.[/quote]

Jesteś większym idiotą niż myślałem, skoro jesteś najbliżej tego twojego całego Górnika powinieneś wiedzieć, że macie kontakty z Cracovią zapoczątkowane przez GKS Katowice, nic więcej nie mam do dodania tumanie.[/quote]
A ty jestes pierdolonym ciulem z Chorzowa i p********* glupoty. Nawet jak jakies osoby odnas maja kontakty z Cracovia to prywatne. Na Gorniku Cracovia jest jebana i bedzie przez krzywe akcje na Wisloke ale ty i tak niewiesz oco chodzi chorzowski z****** kondonie.

internethooligans
Posty: 72
Rejestracja: 23.12.2016, 23:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: internethooligans » 15.01.2017, 20:27

OFICJALNA RELACJA PF Z DZISIAJ
"Dzisiaj w 200 osób W&R&W czekamy na Śląsk który był zaproszony na turniej piłkarski w Sosnowcu gdzie grał ich klub i gdzie sie zapowiadali, lecz jednak Ślask na tym turnieju sie nie pojawił. Po tym fakcie postanawiamy odwiedzić sąsiadów zza miedzy i jedziemy do Sosnowca pod hale na której odbywa sie turniej . Lądujemy nieopad hali składem i jednym autem jedziemy poinformować Zagłębie by wyszli przed hale. Po rozmowach Zagłębie nie podejmuje rękawic, dostają też możliwość walki na liczby po tylu ilu wystawią do walki , lecz na tą propozycje też nie przystają i przyznają swoja porażke tego dnia"

hasztag
Posty: 24
Rejestracja: 17.10.2016, 15:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: hasztag » 15.01.2017, 20:32

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:ŁKS-Lechia neutral,zresztą było tu o tym pisaen 101 razy,od czasu do czasu obie ekipy się odwiedzają,ale to tylko prytwatne kontakty,generalnie jest wzajemny szacunek z wielu powodów.
Skończ pierdolić, przelizaliście się w Marsylii bo w pojedynke nie dawaliście rady WRWE taka sama sytuacja w Rumuni, potem dwie osoby z Lechii was odwiedziły i już pojawił się "szacunek".
Nie dajemy rady Waszemu układowi? Kto komu odmówił podczas naszego wyjazdu do Warszawy?

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stary zgred » 15.01.2017, 21:13

wyrafinowany pisze:
stary zgred pisze:Przecież przed i w trakcie Euro zmieniła nam się wystarczająco scena kibicowsko i nie widzę moim zdaniem żeby coś więcej się zmieniło.
Jebniety jakis ku*** jestes? WRWE to początek, moze nam napisze Rakow i Chemik co ich łączy z Lechia czy Śląskiem bo zasadzka na Widzew to nie jedyna akcja ktora zaplanowali/zrobili razem.
Dodatkowo Lech widziany w Zabrzu, i Hajduk ze ZGODĄ (Benfica)
Jest jeszcze więcej przykładów, smaczków, 2017 będzie ciekawy, ciau.
Jebnięty to Ty jesteś już kilku forumowiczów zwróciło Ci uwagę że gówno wiesz a Ty dalej się pogrążasz cytując faceebookowe fora

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 15.01.2017, 22:13

o ku***, ZAKOPIE SIĘ POD ZIEMIĘ bo paru dzbanów mi zwróciło uwagę, ja p*******. Jak do ciebie pies krzyczy też już siedzisz na piździe grzecznie do końca dnia? Wyjebane co inni piszą, i skończ pierdolić bo nawet na facebooku nie jestem zarejestrowany, ciężko ci w to uwierzyć co kudłaty? :)[/quote]
Ty normalnie jesteś encyklopedia,szkoda że takich baranów jeszcze sieją.Jak byś był zwykłym kibicem to wiedział byś ze kontakty ma cała Polska ale widać z Policji.Nawet najwięksi wrogowie piją razem wódkę ale co ty tam wiesz :)

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 22:25

kibic ze Śląska pisze:Ja wiem ze maja prawo atakować w ilu chcą ale ludzie..
6 ekip? poważnie?
siedze i sie smieje

jakby WRWE zebrało sie w 350 osob i pierdolneło w taki Sląsk to byście tu kpili przez miesiac ze tacy słabi ze w kilka ekip musieli..

troche obiektywizmu
Tak dla przypomnienia, z poprzedniej strony...

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 15.01.2017, 22:37

Ty na pewno wiesz najlepiej.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Gary widz » 15.01.2017, 23:09

Ten debil Wyrafinowany to wie wszytko najlepiej czołowy policjant.Zapytaj komendanta z kim wódkę pił to uszy ci zmiękną.Ty na prawdę jesteś kretynem nie którzy ludzie pracują razem z wrogich klubów i nie mówię tu i kto z kim ma kose o lewych interesach a o normalnej pracy ale dla ciebie wyznacznikiem jest net.Lepiej działasz jak wywiad,całą Polskę znasz kibicowską teraz zamiast wysłać smsa do wróżbity Macieja zapytam się ciebie co przyniesie nadchodzący rok ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ardian, B. Ricci, Bugi2017, Cyklon, Gość123, KsGWlkp., Samsung4 i 144 gości