Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 00:29

hej wy jebane ojszczymurki z kałesu.Same patole i pseudo patrioci. Nic nowego.Kto to był ten wasz Król, kto o nim słyszał,do tego na 99 procent żyd. A pół województwa to może przejeliście ale w dopałach ,ćpuny .



nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: nowonarodzony » 14.01.2017, 00:48

W czym tkwi fenomen tych karnetow na WIdzewie, wiem że nowy stadion mają ale jednak niska liga a tych karnetów od c**** sprzedali, ile one kosztują? tak pomyslalem ze oprócz mobilizacji moze gra tu role cena?

Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Michu_Łódź » 14.01.2017, 01:32

Niektórzy na tym forum po podaniu cen karnetów pisali,że są wysokie jak na ten poziom.
Sam oceń czy niskie czy wysokie. Rozegramy u siebie 11 spotkan w rundzie wiosennej.Obrazek

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 14.01.2017, 02:05

mądrala pisze:
W s i d z e W pisze:nie bulwersuj sie bo zaplujesz monitor łapciu, dlaczego ja mam odpuscic ?
Dlatego, że całe forum marzy, żeby od ciebie odpocząć. Nic więcej.
W s i d z e W pisze:jak to wymyslił kiedys ktos mądrzejsz od ciebie -
''wypierdalac zydzewiaki , na pole zbierac ziemniaki "
:D
Rzeczywiście, takiego poziomu poziomu mądrości nie przebiję, wygrałeś. A teraz idź w pizdu. Niech w tym temacie zapanuje wreszcie normalność.

W tym temacie nigdy nie zapanuję normalność własnie przez takich jebanych białych inwalidów - kolego 'Wsidzew' - zamiast walczyć na forum,mógłbyś walczyć na swojej białej enklawie Polesiu - jeśli byś zamienił pisanie na tym forum na udzielanie się w realu to moze ostaniej nocy bylbys wstanie ogarnac swoich ziomali ze swojego smiesznego klubiku zeby tak szybko nie spierdalali i nie zostawiali swoich barw na 'swoim mocnym osiedlu'.Pisz sobie dalej.A do kolegów po szalu po prostu apeluję żeby nie zwracać uwagi na tego błazna.Kazdy z nas dobrze wie ze cokolwiek się tu nie napisze i tak zostanie 'spuentowane inteligentną odpowiedzią' z waszej strony.Niech sobie piszą co chcą,niech dalej udowadniają że Widzewa nie ma w Łodzi,niech piszą dalej że nasi z Piotrkowa,Pabianic,Kanzasu i innych FC to są jebane podmiejskie leszcze,bo przeciez ich kibice z tych miast to są 'rodowici łodzianie' i koniec kropka! - i niech dalej p******* o ŚP.Ludwiku Sobolewskim..tego się nawet nie chcę komentowac bo rece same opadaja - niech żyją sobie w swoim wyimaginowanym swiecie!

RumburakMlekota
Posty: 6
Rejestracja: 05.01.2017, 02:31

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: RumburakMlekota » 14.01.2017, 02:54

wkręca was koleś a wy łykacie to.
zdziwicie się jak wyjdzie na jaw kto się tu "stołuje'

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 03:24

Muszę przyznać że szybko uczysz się pisać w podobny sposób jak ja heheh wszystkie musicie naprawdę od nas kserowac pizdzielce nie macie wstydu jebane pachoły .

Po tych waszych poematach i farmazonach na mój temat widać że chyba macie jakąś manie przesladowcza... Jeśli dla was ktoś kto pisze o waszym widzewku stanowi że ma kompleksy , powiedzcie tylko - z jakiego powodu wy macie takie kompleksy wobec mojej osoby ? Z powodu tego że jesteście za zydzewem ? A nie za jedynym łódzkim klubem sportowym ?
Pierdolicie cały czas o mnie , i chcecie zaklamac fakt że zachowujecie się tutaj dokładnie tak jak mi chcecie przybić.

Ta czerwona ciota Red Power nawołuje żeby mnie widzewiacy ignorowali , a sam założył tu konto żeby mi odpowiadać , i najebal od c**** postów tylko i wyłącznie na mój temat . Nie o Łodzi , Widzewie albo innych rzeczach - tylko o mnie . Oczywiście w każdym wpisie ciśnie żeby nikt mnie nie słuchał i że wogole jestem dzieciakiem hahahah i wcale go nie wkurwia to co pisze

Kolejna p**** "mądrala " pisze żeby nikt mnie nie słuchał i stwierdza że jestem nikim , "wszą" , itp a jednocześnie napierdala na mój temat rozprawki a-4 , jak jakiś j***** nawiedzony pseudo psychoanalityk. Niezły zartownis z tego madrali - dał sobie nich na przekór własnej indolencji umysłowej . Ta picka w tym swoim lekceważeniu mnie dochodzi do tego , że gada o mnie sam ze sobą hahahah :d i jego też oczywiście wcale nie wkurwia co mam do powiedzenia ...
was interesuje każde moje zdanie , i każdy mój wpis nie pozostaje bez odpowiedzi więcej niż godzinę. Trochę dziwne , jeśli macie mnie ignorować to nie tędy droga ;)



.. Ja rozumiem że zawsze mieliście ciąg do prowadzenia w internecie wszelakiej propagandy i szczególnie upatrzyliscie sobie to forum ,ale opamietajcie się bo szału tutaj raczej już nie zrobicie . Dziwi mnie tylko że zamiast pogodzić się z rzeczywistością , albo próbować ją zmienić to nadal jest tu grupka czerwonych nethools gotowych bronić tuby propagandowej kibice.net do końca.
Paszli w końcu stąd zakompleksiona kundle bo jak sami zauważacie z wami na pokładzie nigdy tu nie będzie normalnie

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 03:45

Oczywiście 1 akapit to do wpisu tego lapsa - kmwtww10. Gościu się przynajmniej czegoś z tego forum nauczy , służę pomocą.

I umknął mi taki ciekawy merytoryczny wpis czerwonego wojownika z bardzo ciekawymi argumentami . To są właśnie te argumenty i tezy o których tak często wspominają tu widzewiacy . Nie będę tego komentował , bo chodzi jak zawsze w moim przypadku o promocję waszej zjebanej dwulicowej i zakłamanej mentalności ;)


Ale do rzeczy
Master1 pisze:wy jebane ojszczymurki z kałesu.Same patole i pseudo patrioci. Nic nowego.Kto to był ten wasz Król, kto o nim słyszał,do tego na 99 procent żyd. A pół województwa to może przejeliście ale w dopałach ,ćpuny .
Uważam że każdy widzewiak powinien mieć to wpisane jako podpis , nie musicie wtedy nic pisać - bo caly wasz przekaz , i wszystkie żale , i zarzuty byłyby w jednym głupim podpisie ...

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 14.01.2017, 06:01

Master1 pisze:hej wy jebane ojszczymurki z kałesu.Same patole i pseudo patrioci. Nic nowego.Kto to był ten wasz Król, kto o nim słyszał,do tego na 99 procent żyd. A pół województwa to może przejeliście ale w dopałach ,ćpuny .
Pouczysz się historii Łodzi to zapewne poznasz to nazwisko. Na 99%żyd jak to napisałeś,tylko z tego powodu,że z ŁKS-u. Co innego Lutek co? Tam to na 100% żyd. I nie,nie dlatego,że od Was i to jedyny argument. Dlatego,że wyszły "papiery"na to. No ale wiadomo IPN tak sobie wymyślił bo Nasi tam są i działają.

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Red power » 14.01.2017, 07:08

Od czasu gdy zaczął wpisywać się tutaj naczelny e-chuligan z Łksu nie da się tutaj normalnie podyskutować.Ta farsa trwa już grubo ponad 2 lata.
Panowie z Łksu jeśli zależy wam na normalnej dyskusji to banujcie go tak jak robiliście to kiedyś.No chyba,że chcecie by dalej tutaj był rozpierdol to niech dalej się pruje.

Ostatnio był już tutaj względny spokój.Padło kilka pytań na które zostały udzielone normalne odpowiedzi.Ta dyskusja mogłaby trwać dalej,ale musieliby się tutaj wypowiadać jacyś w miarę normalni Łksiacy typu cobytu.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 14.01.2017, 07:34

I napisał to najwiekszy napinator z Widzewa. Ludzie,z wami się nie da. Mój post odnośnie Łodzi jasno wyjaśniał mój(też się z tym zgodziliście)punkt widzenia odnośnie Łodzi. To p********* jak Kaziu po jabolu,że twierdzimy,że nie ma Was w Łodzi itp. Sami zaczynacie durne duskusje,byle dyskutować. A już odnośnie legend,sukcesów itp. to ja rozumiem,sikacie przy opowiadaniach ojców o tej LM,ale to nie wróci. Te Bońki i inne Młynarczyki to już historia. I życzę Wam tyle sukcesów co ma ŁKS,nie chodzi o piłkę. Chodzi o całokształt. Dla Was Widzew to przeszłość futbolu(bo obecnie to siedzimy w podobnym miejscu),dla Nas ŁKS to piłka,siatkówka,koszykówka. Można dodać lekkoatletyke,boks,hokej itd,to historia,ale jaka! I nie wstydzimy się tego,wręcz przeciwnie,jesteśmy dumni. Z tego,że tylu reprezentantów Łódzkiego Klubu Sportowego czy to na IO czy w zawodach rangi europejskiej zdobyło tyle medali dla Polski,że z waszym charakterem nie zdobędziecie tego za 500 lat. A wasze pierdolenie,że nie ma żadnej legendy u Nas to strzał w swoje kolano. Poznajcie historie wroga(dla 90%z was tylko internetowego) i dopiero później próbujcie dogryźć głupim postem. Tyle,że mogłoby się okazać,że za bardzo nie ma na jakim polu konkurować bo wypadacie blado biorąc całokształt.

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 09:31

Jakie sukcesy?wy do nas to lata świetlne, choć kiedyś lubiłem obejrzeć takiego Partyke czy koszykarki.Tyle ze to była komunistyczna rozrywka dla patologiczne go Polesie jak wyjdzie z Mopsu i nikt o tym w Polsce nie pamięta .Wy zawsze będziecie gorszy sort i dlatego tak trzeba z wami rozmawiać ,chyba że pójdzie cie z bram i bramek do szkół ...

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: wid08 » 14.01.2017, 09:53

Gratulacje Master , podjąłeś walkę z showmustgoon na największego idiotę z Widzewa, co prawda konkurencja spora ale dajesz radę :) tylko musisz zapisać tego posta i do grudnia raz na jakiś czas go tu wkleić Ew.cos tam jeszcze skrobnij więcej , trzymaj sie beju tylko nie zapomnij leków wziąć
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 09:59

Prawda boli bramowcy. .jeżdżę po Polsce i tak was odbieraja ,chyba że popierają was takie same patologiczne po dopalacze, jak wy...patrz craxa

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 14.01.2017, 10:14

Tak, właśnie. Rebe ma zawsze racje - o trzeciej go zaczęło trząść, musiał wstać i se forum dojebać, dopiero spać mógł pójść :)
A tymczasem już prawie 7,1k karnetów pękło, elo.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 14.01.2017, 10:32

Myślałem żejesteśmy kibicami piłkarskimi, ale tu widać sami pasjonaci siatkówki i jazdy figurowej na łyżwach.
Onśnie naszej pomiejskości. Otóż zaczęło się to na dobre w 91 roku, zimą rozgrywany był wówczas cykliczny turniej Orła na tymże stadionie (tereny Łksu), wtedy panowało ogólne przświadczenie że w Łodzi tylko Łks a Widzewa nie ma itd itp taką famę puszcali po polsce Łkasiacy (wypisz wymluj nic się nie zmieniło). I co się stało? ano obie drużyu doszłu dofinału spotkanie oko w oko na Orle z Łksem Zawisza (też brał udział w tym turnieju), i jakieś delegacje innych klubów i co? wielka konsternacja wsród rodowitych bo po drugiej stronie stadionu jakieś półtora raza więcej adwersarzy (tych co nie ma). Mecz tradycyjnie wygrywa Widzew a po nim wygania Łksiaków ze stadionu goniąc ich pod sam Kaliski. Lipa dla władających białych końcówek była straszna, wiedzieli że tak łatwo tego nie zatuszują, więc na prędce skleciono bajeczki typu całe województwo przciwko nim. A oni dzielni rycerze stawiają czoła sami tym samym poklepując się po plecach, wszystko jest ok,i o dziwo na tym patencie jedziecie po dziś dzień. Jednak Polska już wiedziała. Póżniej padła też zgoda Łks ze Śląskiem a zaczeło się od tego że goszczący nieświadomych sytuacji w Łodzi wrocławian Łks zaprosił na balety a tu zonk ci co ich nie ma przegonili to towrzystwo Śląsk dając wiarę opowieściom rodowitych o ich całkowitej dominacji się zdziwił nie pomogły pokrętne tłumaczenia rodowitych cudowna zgoda nie przetrwała tej ciężkiej próby. Polska już wiedziała. Gwoździem do trumny były niesamowite pochody jak na tamte czasy widzewiaków na derby. Ja nawet rozumiem wasze wkurwienie. Teraz macie swoje pięć minut wyjebaliście flagi wasza drużyna gra w końcu lepiej niż nasza, ale wy tego nie wykorzystacie, brak potencjału, będziecie w naszym cieniu dalej i będziecie wspominać te pięć minut latami, bo jesteście tacy nijacy zawsze będziecie się chwytać chujowyc zagrywek wobec nas by coś ugrać.
https://t.me/pump_upp

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 10:43

Master1 pisze:Prawda boli bramowcy. .jeżdżę po Polsce i tak was odbieraja ,chyba że popierają was takie same patologiczne po dopalacze, jak wy...patrz craxa
i powiedział to kibic klubu który jest chyba najbardziej wyszydzany i wyśmiewany przez wszystkich w PL, i to właśnie ze względu na kibiców .


Nie wiem czerwoni dalej odpierdalacie tu kabaret i nie wiem na co ku*** liczycie. wszystko co was dotyczy staracie się przypisać nam. Tylko idiota porównywalny z wami mógłby dać wiarę w bujdy jakie tu napierdalacie
..
WidzewskaCharyzma pisze:.... Ja nawet rozumiem wasze wkurwienie. Teraz macie swoje pięć minut wyjebaliście flagi wasza drużyna gra w końcu lepiej niż nasza, ale wy tego nie wykorzystacie, brak potencjału, będziecie w naszym cieniu dalej i będziecie wspominać te pięć minut latami, bo jesteście tacy nijacy zawsze będziecie się chwytać chujowyc zagrywek wobec nas by coś ugrać.
Kolejny typowy punkt widzenia zakompleksionego megalomana z rtssu . Powiedz mi jeśli wg ciebie mamy teraz swoje 5 minut , piszesz o tych flagach i o tym że lepiej wyglądamy na boisku - to powiedz imbecylu kto tu jest wkurwiony ?? My czy wy ?? To wy po raz kolejny zostaliście sprowadzeni na ziemię przez ten malutki ( jak sam piszesz ) ŁKS . Różnica jest taka że nikt z Łksu nie twierdzi że jesteście słabi , nie ma was w Łodzi itp natomiast wy wkręcanie na nasz temat wszystko co się da , nawet jak się wzajemnie to wyklucza. I to wy stosujecie spoleczniaki jebane "chujowe zagrywki," żeby coś ugrać , nie zapominaj że większość rzeczy hipokryto piszesz tutaj o was samych...

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 11:05

oj ty zajszczańcu wsidzew...jak było słychać ostatnio wam Hanka wigilie zrobiła dla dzieci z biednych rodzin i domów dziecka i było widać ile tych biednych dzieci trzepiecie na tych poleskich melinach ,byle by 500 na dopały było ..taka prawda hulygany

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 11:08

Master1 pisze:oj ty zajszczańcu wsidzew...jak było słychać ostatnio wam Hanka wigilie zrobiła dla dzieci z biednych rodzin i domów dziecka i było widać ile tych biednych dzieci trzepiecie na tych poleskich melinach ,byle by 500 na dopały było ..taka prawda hulygany
Zazdrościsz czy jak ?? Trzeba było przyjść zajszczańcu .

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 11:14

raczej współczuje tym bidulom ,że wpadły w takie upośledzone środowisko..zawsze mi w jakiś sposób było was szkoda .ale uczcie się,zawsze jest szansa na lepsze życie

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 14.01.2017, 11:31

W s i d z e W pisze:
Master1 pisze:Prawda boli bramowcy. .jeżdżę po Polsce i tak was odbieraja ,chyba że popierają was takie same patologiczne po dopalacze, jak wy...patrz craxa
i powiedział to kibic klubu który jest chyba najbardziej wyszydzany i wyśmiewany przez wszystkich w PL, i to właśnie ze względu na kibiców .


Nie wiem czerwoni dalej odpierdalacie tu kabaret i nie wiem na co ku*** liczycie. wszystko co was dotyczy staracie się przypisać nam. Tylko idiota porównywalny z wami mógłby dać wiarę w bujdy jakie tu napierdalacie
..
WidzewskaCharyzma pisze:.... Ja nawet rozumiem wasze wkurwienie. Teraz macie swoje pięć minut wyjebaliście flagi wasza drużyna gra w końcu lepiej niż nasza, ale wy tego nie wykorzystacie, brak potencjału, będziecie w naszym cieniu dalej i będziecie wspominać te pięć minut latami, bo jesteście tacy nijacy zawsze będziecie się chwytać chujowyc zagrywek wobec nas by coś ugrać.
Kolejny typowy punkt widzenia zakompleksionego megalomana z rtsu . Powiedz mi jeśli wg ciebie mamy teraz swoje 5 minut , piszesz o tych flagach i o tym że lepiej wyglądamy na boisku - to powiedz imbecylu kto tu jest wkurwiony ?? My czy wy ?? To wy po raz kolejny zostaliście sprowadzeni na ziemię przez ten malutki ( jak sam piszesz ) ŁKS . Różnica jest taka że nikt z Łksu nie twierdzi że jesteście słabi , nie ma was w Łodzi itp natomiast wy wkręcanie na nasz temat wszystko co się da , nawet jak się wzajemnie to wyklucza. I to wy stosujecie spoleczniaki jebane "chujowe zagrywki," żeby coś ugrać , nie zapominaj że większość rzeczy hipokryto piszesz tutaj o was samych...
Witam

Twój wpis nie jest obiektywny ponieważ reprezentujesz ŁKS,zgadzam się z Tobą że Widzew był wyszydzany w latach 80 - tych i na początku 90 -tych.Potem sytuacja diametralnie zmieniła się w Łodzi ( sam się o tym przekonałem dostając w mazak od Czerwonych w centrum Łodzi)...stare czasy ale chyba najlepsze na moim kibicowskim szlaku.Przez całe lata 90 aż do dziś toczyliśmy i toczymy walkę z RTS ponieważ kilka naszych fan- clubów jest na styku.Właśnie te lata walki pozwoliły na wypracowanie sobie opinii na ich temat.Muszę Ci się przyznać że zawsze jak jechaliśmy do Łodzi do Was lub na Widzew było ciśnienie i adrenalina.W większości przypadków jednak to oni fundowali nam atrakcje nawet jak jechaliśmy na mecz z ŁKS -em
Może to oczywiście wynikać z faktu że tak jak pisałem mamy bezp. codzienne utarczki w fan clubach,jednak nie zmienia to postaci rzeczy że zawsze byli aktywniejsi od Was i nasze oczy były zwrócone na nich.Przypominam sobie także układ na kadrę chyba na przełomie lat 99/2000.Nikt wtedy nie brał Łksu pod uwagę pod kątem paktu.W grę wchodził tylko RTS- tak jak pisałem lata walki i chyba szacunek o tym zadecydowały.Nie wypowiadam się oczywiście w imieniu całej Legii ale myślę że większości.Aha...jeszcze Szczecin,większość moich przyjaciół z portowego miasta - także podziela moją opinię.

Pozdro i szacunek dla Was a także RTS
Szybkiego powrotu do ekstraklasy!
Semper Fidelis

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 11:39

Dzięki Kombatant,cała prawda powiedziana na spokojnie i z klasą ale jak taki szczur pisze swoje kłamstwa bo ma wyprany mózg w śmierdzącej bramie na Polesiu,to tak trzeba z nimi

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 11:43

Koniuszko pisze:Żydzie Wsidzew czemu nazywasz ich żydzewiakami skoro jak twierdzisz nie jest to obraźliwe a dla was wręcz dumne stwierdzenie?Wszak nie wstydzisz się swych korzeni.
Gdzie napisałem że jest to " dumne stwierdzenie " na c*** mnie kłamiesz pedale jeden manipulatorze ??

Określenie takie jak każde inne , widzew - zydzew , pierdzew, wstydzew , itp itd .i nie chodzi tutaj o nas - tylko o nich .

Jak sam piszesz my się nie wstydzimy historii a Widzew został zmuszony wypierać się , zmieniać i tuszowac swoje dzieje. I jeszcze parę lat temu robili z naszych założycieli zarzut w naszą stronę i starali się pokazać nas jako klub żydowski , a ich Widzew jako klub czysto Polski , ale teraz znowu zostali zmuszeni do zmiany podejścia (który to już raz ??) i już sami piszą że ," tak to w Łodzi było,"... Mało tego stawiają z własnej inicjatywy Żydowi pomnik a parę lat temu się srali że odwiedzamy groby założycieli hehehe niezłe jajca, coo :D ????



Odpowiedzialem ci na pytanie więc teraz ty powiedz czemu się wstydzisz swojego klubu ?? Zapewniasz że jesteś obiektywny i daleko ci do jednych i drugich a w każdym wpisie bronisz pierdzewiakow i wpierdalasz się z prowokacjami i bardzo "mądrymi" pytaniami - jak typowy czerwony piesek ... Czemu się wstydzisz że jesteś jaki jesteś ???

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 11:58

Kto tu się wstydzi.To tylko zwidy twoje i twojego zjebanego propagandzisty pisowskieko ipnu, niejakiego judebuca

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: WidzewskaCharyzma » 14.01.2017, 12:10

Master1 jak by ci to powiedzieć, napisz coś sensownego albo zamilknij, poziomem piikujesz w kierunku tego forumowego błazna.
https://t.me/pump_upp

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 12:43

Kolega z Legii napisał swój punkt widzenia i raczej doczepić się nie ma do czego. Pozostaje tylko pytanie jak sytuacja w latach 80-90 ma się do czasów obecnych , gdzie większość aktywnych kiboli w latach 80-90 jeszcze nie uczestniczyła w tym wszystkim. Dla mnie jedną z ważniejszych zależności , które by też potwierdzaly to co piszesz jest to że mieliście większe ciśnienie , i więcej do czynienia z Widzewiakami w "terenie" niz z nami. Dodatkowo rywalizowaliscie mocno pod względem sportowym i ta rywalizacja Łódź - Warszawa była na boisku głównie rywalizacja Rts - Cwks. Tak samo w druga stronę , dla części Widzewakow - czy wtedy czy obecnie kosa nr 1 to byla/ jest Legia . Dużo większy kontakt nie!I po prostu w swoich fc z wami niż z nami .

A co tego wyszydzania i wyśmiewanie Widzewa , to akurat wy Legioniści macie z tego zajebista frajdę i mowie o czasach jak najbardziej teraźniejszych a nie 20-30 lat wstecz, ale może nie masz kombatancie po prostu takiej świadomości ..




PS .

Koniuszko - zapomniałeś wziąć leków , nie dziekuj - tylko następnym razem pamiętaj !!

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 12:54

ej nikodemek,jeśli to forum jest bez znaczenia ,to po c*** te twoje wypociny że np. Pogoń mieliscie dojechać ...Popytaj fumfli z waszego piotrkowskiego fc jak ich 3 fury uniknęły linczu...

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 14.01.2017, 13:06

Master1 pisze:oj ty zajszczańcu wsidzew...jak było słychać ostatnio wam Hanka wigilie zrobiła dla dzieci z biednych rodzin i domów dziecka i było widać ile tych biednych dzieci trzepiecie na tych poleskich melinach ,byle by 500 na dopały było ..taka prawda hulygany
Hanka zrobiła? Poleska melina? A jak w Koliszkach szlachcicu? Tt ku*** baranie pieniądze zebrane w całości przez kibiców,wiem,że Wam się taka akcja nigdy nie uda bo by trzeba było wynająć autokary żeby nazwozić te dzieci z całego województwa. To taki kawałek na Twoim poziomie. A tak na poważniw to KAŻDA akcja w Polsce zrobiona przez jakikolwiek klub powinna być szanowana. Szanuje wszystkie akcje zorganizowane czy to przez Legie,Lecha,nawet Ruch i Was. Jak już odejdziesz od mamusi garnuszka to zobaczysz co znaczy nie mieć czegoś i sam będziesz popierdalał do świetlicy na obiady.

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 13:14

Milcz1908,przez jakich kibiców zebrane ,mam info od kogoś z UM jak było,plus to co dorzucił ten wasz sponsor od strojów o żydosko-niemieckim nazwisku,po tym jak was wcześniej wyjebał z kasy na gadżetach...

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 14.01.2017, 13:19

Widziałem na własne oczy fc Widzewa i Legii na jednym peronie.Napina była na nas a sobie dali na luz.To jest ku*** fakt.Nie wszystko jest czarno białe
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 13:37

I teraz widzicie sami jak rabe o dziesięciu nickach przyznał się co robi z tym forum...tak go prawda zabolała że nie wytrzymał i się poddał,jak ten cały jego kałes,he he he zamknij pizde,to i ja dam spokój

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 13:53

Nauczyć gówniarza to chodzi i powtarza ... Jak napiszesz jezcze 50 postów - to dostaniesz ode mnie autograf :) u siebie na wiosce dostaniesz za niego fortune , więc zastanow się dobrze kapciu .

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mądrala » 14.01.2017, 13:58

Rebe - to moja psychoanaliza twojej osoby - niedojebanie mózgowe. Czy pójdziesz stąd wreszcie?
Wytrzymałeś do trzeciej w nocy ze stulonym ryjem i od rana znowu jazda. Jesteś psycholem, wiesz o tym?

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: W s i d z e W » 14.01.2017, 14:06

Spójrz na siebie kapciu , a o mnie się nie martw. Ja nie pisze o takim idiocie jak ty rozprawek i poematów , natomiast ty na mój temat piszesz. I to mimo że apelujesz zeby mnie ignorować to sam pokazujesz że interesuje cię kazde słowo , każde zdanie które napiszę musi ci ryć w bani heheheh

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 14.01.2017, 14:17

mądrala pisze:Rebe - to moja psychoanaliza twojej osoby - niedojebanie mózgowe. Czy pójdziesz stąd wreszcie?
Wytrzymałeś do trzeciej w nocy ze stulonym ryjem i od rana znowu jazda. Jesteś psycholem, wiesz o tym?

przecież takie słowa tylko go podkręcają do jeszcze większej 'jazdeczki'.Panowie - przerwa na obiadek i wracajcie dalej do napierdalania sie w internetach! :)

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MISTRZ1908 » 14.01.2017, 14:27

Master1 pisze:Milcz1908,przez jakich kibiców zebrane ,mam info od kogoś z UM jak było,plus to co dorzucił ten wasz sponsor od strojów o żydosko-niemieckim nazwisku,po tym jak was wcześniej wyjebał z kasy na gadżetach...
To dlaczego wasz prezesik u Niego robił proporczyki? Dzieki temu miał z czego dorzucić. Ty i info z UM. To UM to Uryna Mastera?

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 14:47

Milcz1908, zdziwił byś się z tym urzędem, a do tej uryny cie ciągnie ,jak to lumpa z Polesia

Kombatant75
Posty: 95
Rejestracja: 09.07.2016, 14:17

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Kombatant75 » 14.01.2017, 16:44

[quote="W s i d z e W"]Kolega z Legii napisał swój punkt widzenia i raczej doczepić się nie ma do czego. Pozostaje tylko pytanie jak sytuacja w latach 80-90 ma się do czasów obecnych , gdzie większość aktywnych kiboli w latach 80-90 jeszcze nie uczestniczyła w tym wszystkim. Dla mnie jedną z ważniejszych zależności , które by też potwierdzaly to co piszesz jest to że mieliście większe ciśnienie , i więcej do czynienia z Widzewiakami w "terenie" niz z nami. Dodatkowo rywalizowaliscie mocno pod względem sportowym i ta rywalizacja Łódź - Warszawa była na boisku głównie rywalizacja Rts - Cwks. Tak samo w druga stronę , dla części Widzewakow - czy wtedy czy obecnie kosa nr 1 to byla/ jest Legia . Dużo większy kontakt nie!I po prostu w swoich fc z wami niż z nami .

A co tego wyszydzania i wyśmiewanie Widzewa , to akurat wy Legioniści macie z tego zajebista frajdę i mowie o czasach jak najbardziej teraźniejszych a nie 20-30 lat wstecz, ale może nie masz kombatancie po prostu takiej świadomości ..

Witam Ponownie

Nawiązałem w swoim poście do historii chcąc Wam zasugerować jak istotne zmiany nastąpiły na kibicowskiej mapie Polski a także Łodzi za sprawą Łksu i Widzewa.Pragnę zaznaczyć że jestem nadal aktywnym kibicem, mimo swoich lat.Mam świadomość sytuacji i stosunku do Widzewa w Polsce a także do Was.Masz rację wyśmiewamy się z Widzewa ale...także z Łksu , jest to jednak tylko element walki propagandowej którą prowadzą kibice w całej Polsce.Prawda jest taka że wynika to tylko i wyłącznie ze szczerej nienawiści a zarazem OBAWY I RESPEKTU DO RYWALA.Każda ze stron robi praktycznie wszystko by zdyskredytować przeciwnika i wykorzystuje wszystkie dostępne do tego środki,łącznie z farmazonami.
Według mnie prawda jest taka że należycie do ścisłej czołówki wraz z Widzewem.Walczycie ze sobą każdego dnia - a o wyniku decyduje tak naprawdę forma dnia.
Jeszcze raz potwierdzam - czekamy na Was w ekstraklasie.

Pozdrawiam
Semper Fidelis

kmwtww10
Posty: 50
Rejestracja: 02.01.2017, 12:14
Lokalizacja: Stare Bałuty

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kmwtww10 » 14.01.2017, 17:17

Kombatant75 pisze:
W s i d z e W pisze:Kolega z Legii napisał swój punkt widzenia i raczej doczepić się nie ma do czego. Pozostaje tylko pytanie jak sytuacja w latach 80-90 ma się do czasów obecnych , gdzie większość aktywnych kiboli w latach 80-90 jeszcze nie uczestniczyła w tym wszystkim. Dla mnie jedną z ważniejszych zależności , które by też potwierdzaly to co piszesz jest to że mieliście większe ciśnienie , i więcej do czynienia z Widzewiakami w "terenie" niz z nami. Dodatkowo rywalizowaliscie mocno pod względem sportowym i ta rywalizacja Łódź - Warszawa była na boisku głównie rywalizacja Rts - Cwks. Tak samo w druga stronę , dla części Widzewakow - czy wtedy czy obecnie kosa nr 1 to byla/ jest Legia . Dużo większy kontakt nie!I po prostu w swoich fc z wami niż z nami .

A co tego wyszydzania i wyśmiewanie Widzewa , to akurat wy Legioniści macie z tego zajebista frajdę i mowie o czasach jak najbardziej teraźniejszych a nie 20-30 lat wstecz, ale może nie masz kombatancie po prostu takiej świadomości ..

Witam Ponownie

Nawiązałem w swoim poście do historii chcąc Wam zasugerować jak istotne zmiany nastąpiły na kibicowskiej mapie Polski a także Łodzi za sprawą Łksu i Widzewa.Pragnę zaznaczyć że jestem nadal aktywnym kibicem, mimo swoich lat.Mam świadomość sytuacji i stosunku do Widzewa w Polsce a także do Was.Masz rację wyśmiewamy się z Widzewa ale...także z Łksu , jest to jednak tylko element walki propagandowej którą prowadzą kibice w całej Polsce.Prawda jest taka że wynika to tylko i wyłącznie ze szczerej nienawiści a zarazem OBAWY I RESPEKTU DO RYWALA.Każda ze stron robi praktycznie wszystko by zdyskredytować przeciwnika i wykorzystuje wszystkie dostępne do tego środki,łącznie z farmazonami.
Według mnie prawda jest taka że należycie do ścisłej czołówki wraz z Widzewem.Walczycie ze sobą każdego dnia - a o wyniku decyduje tak naprawdę forma dnia.
Jeszcze raz potwierdzam - czekamy na Was w ekstraklasie.

Pozdrawiam

Brawo brawo i jeszcze raz brawo.Czyli da się napisać w taki sposób żeby nikogo nie wkurwić i nie sprowokować bez sensu.Wszyscy naczelni hejterzy tego forum a szczególnie naszego tematu Łodzi powinni sobie zafundować korepetycję u tego Pana jeśli chodzi o budowanie wypowiedzi.Sza po ba jeszcze raz.

Zgierz
Posty: 192
Rejestracja: 08.01.2012, 14:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Zgierz » 14.01.2017, 17:35

Marna próba. Postaraj się bardziej, może ktoś uwierzy, że jesteś z Widzewa :)
NA ZGIERSKIEJ ZIEMI WYCHOWANI - Z WIDZEWEM NA ZAWSZE ZWIĄZANI

Master1
Posty: 106
Rejestracja: 14.01.2017, 00:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Master1 » 14.01.2017, 17:43

Pisałem że te patole z kalesu to wypalone mózgi od dopalaczy.Wczoraj byli na Górniaku dewastowac i jeden dorwany tłumaczył się ze to malowanie w ramach sankcji milicyjnych...za dopalacze...he he

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eŁKaSiak1908, mietek888 i 252 gości