Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
zdechła skarpeta
Posty: 40
Rejestracja: 30.03.2015, 17:14

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zdechła skarpeta » 08.01.2017, 16:38

domestos0 pisze:
071 pisze:
domestos0 pisze:
Jaki powód jeśli coś takiego było?
Kolego,to już sprawa Ludzi z Motoru i Jagi.
to po co zaczynałeś temat skoro nie jesteś z w/w? jak mówiszBA, to potem trzeba powiedzieć B.
Bo on jest ze Śląska i jest adwokatem Motoru :)

WRWEJ !
Kimkolwiek jesteś życzę Ci dobrze :)



Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 08.01.2017, 16:42

to po co zaczynałeś temat skoro nie jesteś z w/w? jak mówiszBA, to potem trzeba powiedzieć B.
Było pytanie,poszła odpowiedź.Chyba to jakiś żart,że ktoś bedzie sie tłumaczył dlaczego nic nie bedzie.

redukcja
Posty: 232
Rejestracja: 16.02.2010, 18:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: redukcja » 08.01.2017, 21:21

Jak wyglądają obecnie stosunki Elana - Jeziorak? Jest już kosa?

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: stary zgred » 08.01.2017, 23:22

Biało- zieloną flagę z napisem Iława widziałem w młynie Lechii więc to chyba wszystko tłumaczy.

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: White1910Pride » 09.01.2017, 11:07

Jeziorak kiedyś miałem za fajną, małą a charakterną ekipę, teraz poszli w drobne, nie tylko zostali fan clubem ale jeszcze ramię w ramię zaczęli biegać z największą od zawsze kosą -Stomilem.
[link]

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oqq » 09.01.2017, 13:02

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:
wyrafinowany pisze:Jakie są relacje między ŁKS a Piastem Gliwice?
Na pewno nie ma jakieś wielkiej kosy,ale gdybyśmy grali z nimi,na 100% poszły by ,,pzodrowienia''jak iedys spotkałem typa z Piasta na wakacjach 2 lata temu i był anty do Nas nastawiony,tak bardzo spinał dupe że,aż byłem zdziwiony,nie wiem moze dostał kiedyś bicie od eŁKaeSiaka ;),jak to sie skończyło nie musze mówić...z drugiej strony nie ma co się dziwić,dobrze żyją z Ruchem i mają neutral z Widzewem.
Ja zapytam o relacje na lini Korona-Motor.
A nie chodzi bardziej o Zawiszę, która jest spięta na Piasta jak baranie jaja?
Co do relacji na linii Korona-Motor są poprawne, na pewno nie ma kosy.
Po pierwsze "kumaczu" Zawisza to On, a po drugie - jaka spina? Chłopie, Piast nie ma podskoku nawet do Zety, więc nie wiem o czym piszesz.

budegac
Posty: 10
Rejestracja: 20.11.2016, 17:29

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: budegac » 09.01.2017, 13:09

wyrafinowany pisze: A nie chodzi bardziej o Zawiszę, która jest spięta na Piasta jak baranie jaja? (...)
Spięta to ty jesteś. Na co to widać w poście. Fuj! Nieładnie, to zoofilia.
A jeśli dręczy ciebie brak wiedzy, to zapytaj kumpli na komendzie. Za BigMilka.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: oli1988 » 09.01.2017, 16:40

old[Z] pisze:
wyrafinowany pisze:
A nie chodzi bardziej o Zawiszę, która jest spięta na Piasta jak baranie jaja?
Co do relacji na linii Korona-Motor są poprawne, na pewno nie ma kosy.
Być może Piast nas nie lubi z racji tego,że w Bydgoszczy bardzo dużo ludzi lubi i szanuje Polonię Bytom
Nie pisz nic więcej.
Co w moim poście Cię bawi,boli lub jest niezrozumiałe dla Ciebie? Powtórzę Tobie kolejny raz...Polonia Bytom i Górnik Zabrze są w Bydgoszczy lubiane i szanowane,szczególnie przez starszą gwardię,ale nie tylko.Być może dlatego Piast nas nie lubi.Napisałes,że my jesteśmy spięci na Piasta.Odpisałem Tobie,że faktycznie,jest kosa,ale bez jakiegoś szczególnego ciśnienia na Piast.Oczywiste jest,że jeżeli spotkamy się gdzieś,to będzie lanie się po mordach.
Ty,niczym szukający sensacji pismak z wyborczej,wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu.Przeczytaj cały mój post,a nie wklejasz jedno zdanie.
Może to go śmieszy, że obecne stosunki między Polonią a Piastem są żadne. Pewnie jedna z drugą ekipą nie ma się nawet w 5 największych kos, więc wątpię, żeby wasze wspólne relacje im jakoś przeszkadzały. Takim tokiem myślenia można by dojść do przekonania, że każdy z każdym się nie lubi. Bo jak wy możecie lubić Polonię, która mocno szanuje Ruch? Albo jak możecie mieć zgodę z Zagłębiem L., które ma też zgodę z Arką?

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bielan88 » 09.01.2017, 18:01

White1910Pride pisze:Jeziorak kiedyś miałem za fajną, małą a charakterną ekipę, teraz poszli w drobne, nie tylko zostali fan clubem ale jeszcze ramię w ramię zaczęli biegać z największą od zawsze kosą -Stomilem.
a Widzew w co poszedl biegajac z najlepsza zgoda od zawsze-Resovia ,swojej najwiekszej kosy od zawsze ŁKS-u ??

MOTOR_L
Posty: 113
Rejestracja: 26.02.2007, 23:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: MOTOR_L » 09.01.2017, 18:18

wyrafinowany pisze:
nikodem pisze:
wyrafinowany pisze:Jakie są relacje między ŁKS a Piastem Gliwice?
Na pewno nie ma jakieś wielkiej kosy,ale gdybyśmy grali z nimi,na 100% poszły by ,,pzodrowienia''jak iedys spotkałem typa z Piasta na wakacjach 2 lata temu i był anty do Nas nastawiony,tak bardzo spinał dupe że,aż byłem zdziwiony,nie wiem moze dostał kiedyś bicie od eŁKaeSiaka ;),jak to sie skończyło nie musze mówić...z drugiej strony nie ma co się dziwić,dobrze żyją z Ruchem i mają neutral z Widzewem.
Ja zapytam o relacje na lini Korona-Motor.
A nie chodzi bardziej o Zawiszę, która jest spięta na Piasta jak baranie jaja?
Co do relacji na linii Korona-Motor są poprawne, na pewno nie ma kosy.
Witam,
Nie wiem skąd czerpiecie swoją wiedzę, ale miedzy nami a Koroną jest kosa.
(M)OTOR LUBLIN

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: MISTRZ1908 » 09.01.2017, 19:41

bielan88 pisze:
White1910Pride pisze:Jeziorak kiedyś miałem za fajną, małą a charakterną ekipę, teraz poszli w drobne, nie tylko zostali fan clubem ale jeszcze ramię w ramię zaczęli biegać z największą od zawsze kosą -Stomilem.
a Widzew w co poszedl biegajac z najlepsza zgoda od zawsze-Resovia ,swojej najwiekszej kosy od zawsze ŁKS-u ??
Z tą najlepszą to zaszalałeś. Wiem nie ma dzielenia zgód na lepsze i gorsze. Ale u Nas zawsze Zawisza najlepsza zgoda. Najlepsza pod względem wspierania się wzajemnie choćby.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tisu » 09.01.2017, 20:06

Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.

Stadionowy
Posty: 396
Rejestracja: 21.09.2009, 08:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Stadionowy » 09.01.2017, 20:43

Motor jeśli dobrze pamiętał kilka lat temu miał nawet spotkanie z Koroną na peronie i wykazywał raczej niechęć niż neutral

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: yogi82 » 09.01.2017, 20:46

tisu pisze:Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.
Kolego od zawsze a jeśli mówisz o STOMILU to była zgoda pomyłka ( pijacka) a jeśli chodzi jak padła dzięki Młodej ekipie ŁKSU która od początku była na NIE .POLONIA była dla nich tylko pretekstem do zerwania zgody a najlepiej pamiętają koledzy z FC Ostróda co wynikło w Ostródzie miedzy starym i młodym ŁKSEM

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: White1910Pride » 09.01.2017, 21:37

yogi82 pisze:
tisu pisze:Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.
Kolego od zawsze a jeśli mówisz o STOMILU to była zgoda pomyłka ( pijacka) a jeśli chodzi jak padła dzięki Młodej ekipie ŁKSU która od początku była na NIE .POLONIA była dla nich tylko pretekstem do zerwania zgody a najlepiej pamiętają koledzy z FC Ostróda co wynikło w Ostródzie miedzy starym i młodym ŁKSEM
No nie powiedziałbym że to była taka inicjatywa waszej młodej ekipy. To dla was niewygodna prawda ale fakty są takie, że zgodę owszem zawarliście przy wódce, ale pomyłką to wtedy na pewno nie była. Fajnie się piło w słynnym sklepiku jak Stomil przyjechał zamówić kurtki bejsbolówki i nikt się nie przejmował wtedy Zawiszą, podobnie jak potem świetnie się piło na Mazurach, a Stomil gościł u was też wielokrotnie i na pewno nie była to pijacka pomyłka bo na derbach na przykład wspierali was chuligańskim składem denaturatów. Zgoda padła bo na jakimś tam meczu w Olsztynie, gdzie pojechaliście składem głównie z Limanki i spięła się do waszych obecna tam na trybunach Polonia Bydgoszcz. Stomil postąpił honorowo wobec starej zgody i was wyprosił, a u was Zawisza wrócił do łask. Dobrze pamiętam jak wasi z Limanki i to ci ważniejsi jarali się piciem w Mrągowie, a Zawisza im delikatnie mówiąc wisiał. Stare czasy.
[link]

wid08
Posty: 283
Rejestracja: 20.12.2011, 00:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wid08 » 09.01.2017, 22:00

Nie ma to jak pewne info :) gośc z Widzewa wie więcej o naszej zgodzie ze Stomilem niż sam ŁKS :) wie o czym myśleli goście z limanki ,kto co z kim pił , cały Widzew
Wierność - wczoraj cwelu, dzisiaj bRacie

yogi82
Posty: 53
Rejestracja: 13.12.2016, 20:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: yogi82 » 09.01.2017, 22:19

White1910Pride pisze:
yogi82 pisze:
tisu pisze:Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.
Kolego od zawsze a jeśli mówisz o STOMILU to była zgoda pomyłka ( pijacka) a jeśli chodzi jak padła dzięki Młodej ekipie ŁKSU która od początku była na NIE .POLONIA była dla nich tylko pretekstem do zerwania zgody a najlepiej pamiętają koledzy z FC Ostróda co wynikło w Ostródzie miedzy starym i młodym ŁKSEM
No nie powiedziałbym że to była taka inicjatywa waszej młodej ekipy. To dla was niewygodna prawda ale fakty są takie, że zgodę owszem zawarliście przy wódce, ale pomyłką to wtedy na pewno nie była. Fajnie się piło w słynnym sklepiku jak Stomil przyjechał zamówić kurtki bejsbolówki i nikt się nie przejmował wtedy Zawiszą, podobnie jak potem świetnie się piło na Mazurach, a Stomil gościł u was też wielokrotnie i na pewno nie była to pijacka pomyłka bo na derbach na przykład wspierali was chuligańskim składem denaturatów. Zgoda padła bo na jakimś tam meczu w Olsztynie, gdzie pojechaliście składem głównie z Limanki i spięła się do waszych obecna tam na trybunach Polonia Bydgoszcz. Stomil postąpił honorowo wobec starej zgody i was wyprosił, a u was Zawisza wrócił do łask. Dobrze pamiętam jak wasi z Limanki i to ci ważniejsi jarali się piciem w Mrągowie, a Zawisza im delikatnie mówiąc wisiał. Stare czasy.
Proszę cie o jedno nie pisz bajek jak tam nie byłeś a o kolegach z LIMANKI to HIT pojebało ci się z 5 osobowa z Polesiea i 1 osoby z Wocławka delegacją ŁKSU a nie składem chujowe info macie na Widzrewie .pozdr

llllllll
Posty: 17
Rejestracja: 10.07.2013, 12:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: llllllll » 09.01.2017, 22:29

Po pierwsze gdy Stomil grał na Widzewie w 1998 roku, ŁKS wspierał go w... 10 osób. Po drugie zgoda ŁKSu ze Stomilem trwała półtora roku, a zgoda ŁKSu z Zawiszą trwa od początku ruchu kibicowskiego w Bydgoszczy, czyli znacznie ponad 40 lat (trudno to dokładnie oszacować). Chociażby te fakty niech spowodują milczenie kolegów z Widzewa w tym temacie.
Po za tym na tym meczu kiedy była spina między Polonią z Bydgoszczy a Rodowitymi (co zakończyło zgodę) nie było ekipy z Limanki, więc to pokazuje jakie pojęcie ma koleś - White1910Pride - wypisujący dyrdymały powyżej...

Jeszcze słówko do debila o nicku - wyrafinowany. Koleżko, Old[Z] jak mało kto jest upoważniony do wypowiadania się w imieniu kibiców Zawiszy, więc lepiej zamilcz, bo tylko się kompromitujesz...

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wedrowniki » 09.01.2017, 22:55

A jakie są relacje ŁKS z Korona?Parę lat temu były dobre pamiętam.Ale potem cos tam między mimi było nie tak ŁKS nawet flagę im chyba próbował skroić :)A teraz?

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: White1910Pride » 09.01.2017, 23:15

llllllll pisze:Po pierwsze gdy Stomil grał na Widzewie w 1998 roku, ŁKS wspierał go w... 10 osób. Po drugie zgoda ŁKSu ze Stomilem trwała półtora roku, a zgoda ŁKSu z Zawiszą trwa od początku ruchu kibicowskiego w Bydgoszczy, czyli znacznie ponad 40 lat (trudno to dokładnie oszacować). Chociażby te fakty niech spowodują milczenie kolegów z Widzewa w tym temacie.
Po za tym na tym meczu kiedy była spina między Polonią z Bydgoszczy a Rodowitymi (co zakończyło zgodę) nie było ekipy z Limanki, więc to pokazuje jakie pojęcie ma koleś - White1910Pride - wypisujący dyrdymały powyżej...

Jeszcze słówko do debila o nicku - wyrafinowany. Koleżko, Old[Z] jak mało kto jest upoważniony do wypowiadania się w imieniu kibiców Zawiszy, więc lepiej zamilcz, bo tylko się kompromitujesz...
kolego nie przykładam aż takiej wagi do was bym pamiętam szczegóły kto był wtedy Olsztynie, pamięć zawodna i to prawie 20 lat temu było. Nie zaprzeczycie jak powstała zgoda i że spina była i to po niej wszystko padło więc darujcie sobie dowalenie się o szczegóły. Co do Limanki to zwyczajnie z nimi pracowałem.

a w jakiej liczbie Stomil wspierał ŁKS na derbach na ŁKSie?
[link]

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Luki_1948 » 09.01.2017, 23:36

Co Wy tak o Nasze stosunki z Cracovią, Arką i ŁKS-em pytacie?
Czyżby ktoś wróżył Nam zgodę z Lechem że pytacie o jego rodzinę?
Cracovia, Arka - kosa. ŁKS -dawno się nigdzie nie spotkaliśmy, może mecz z GKS-em Tychy na wyjeździe wyjaśni stosunek ŁKS-u do Nas i na odwrót. Słyszałem, że dla kilku osób to kosa właśnie przez ich relacje z Tyskimi, dla kilku neutral.
Ja osobiście nic do Łódzkiego Klubu Sportowego nie mam, ale zapewne Was to c*** interesuje. :D

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tisu » 10.01.2017, 00:13

yogi82 pisze:
tisu pisze:Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.
Kolego od zawsze a jeśli mówisz o STOMILU to była zgoda pomyłka ( pijacka) a jeśli chodzi jak padła dzięki Młodej ekipie ŁKSU która od początku była na NIE .POLONIA była dla nich tylko pretekstem do zerwania zgody a najlepiej pamiętają koledzy z FC Ostróda co wynikło w Ostródzie miedzy starym i młodym ŁKSEM

Nie neguję tego , że Zawisza od kilkunastu lat jest najlepszą zgodą ŁKS-u i chyba więkoszość kibiców też tak
posztrzega sytuację , jednak , spotkałem się kiedyś z takim zdaniem : " W czasach kiedy ŁKS miał zgodę ze Stomilem , na linii ŁKS - Zawisza zapanował marazm" , tak sprawę przedstawili mi kumaci kibice .... Zawiszy.Stąd też ciężko mi uwierzyć , jakoby
najlepszą zgodą ŁKS-u od zawsze był Zawisza.



Jeżli chodzi o zgodę Stomil ŁKS , nie nazwałabym ją pijacką pomyłką min. ze względu na osoby które ją tworzyły ,
a byli to ludzie raczej z pod znaku H i to nie z pierwszej łapanki , a że przy okazji zaciśniania zgody poszło
dużo używek , widać panowie w swoim gronie dobrze się bawili ;).Tu nie jestem na 100 % pewien , ale wydaje mi się
że głównie ton tej zgodzie nadawali kibice z wyżej już wymienionej Limanki i chyba Włocławka ? , przy czym
powszechnie wiadomo nie każdemu ta zgoda wśród kibiców ŁKS-u pasowała.Zgoda krótka aczkolwiek bardzo intensywna.

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Radicaal » 10.01.2017, 00:55

tisu pisze:
yogi82 pisze:
tisu pisze:Raczej nie od zawsze , bo były czasy gdy waszą dobrą zgodą był Stomil, a wtedy Zawisza poszedł w odstawkę i niewiele

brakowało by ta zgoda przeszła do historii.Paradoksalnie zgodę ŁKS Łódź - Zawisza uratowała Polonia Bydgoszcz.
Kolego od zawsze a jeśli mówisz o STOMILU to była zgoda pomyłka ( pijacka) a jeśli chodzi jak padła dzięki Młodej ekipie ŁKSU która od początku była na NIE .POLONIA była dla nich tylko pretekstem do zerwania zgody a najlepiej pamiętają koledzy z FC Ostróda co wynikło w Ostródzie miedzy starym i młodym ŁKSEM

Nie neguję tego , że Zawisza od kilkunastu lat jest najlepszą zgodą ŁKS-u i chyba więkoszość kibiców też tak
posztrzega sytuację , jednak , spotkałem się kiedyś z takim zdaniem : " W czasach kiedy ŁKS miał zgodę ze Stomilem , na linii ŁKS - Zawisza zapanował marazm" , tak sprawę przedstawili mi kumaci kibice .... Zawiszy.Stąd też ciężko mi uwierzyć , jakoby
najlepszą zgodą ŁKS-u od zawsze był Zawisza.



Jeżli chodzi o zgodę Stomil ŁKS , nie nazwałabym ją pijacką pomyłką min. ze względu na osoby które ją tworzyły ,
a byli to ludzie raczej z pod znaku H i to nie z pierwszej łapanki , a że przy okazji zaciśniania zgody poszło
dużo używek , widać panowie w swoim gronie dobrze się bawili ;).Tu nie jestem na 100 % pewien , ale wydaje mi się
że głównie ton tej zgodzie nadawali kibice z wyżej już wymienionej Limanki i chyba Włocławka ? , przy czym
powszechnie wiadomo nie każdemu ta zgoda wśród kibiców ŁKS-u pasowała.Zgoda krótka aczkolwiek bardzo intensywna.

Nie ujmując nic Stomilowi.Zanim doszło do krótkiej zgody,Stomil był zafascynowany ŁKSem,a konkretniej chuliganką ŁKS.
Jeden z pierwszych wyjazdów Stomilu na Widzew,po wejściu do ekstraklasy przez Stomil,był tego początkiem.
Kiedy Stomil był prowadzony,przez psy, piechotą na stadion Widzewa,na Ich oczach,ŁKS w mniejszej liczbie atakuje tramwaj wypchany kibicami Widzewa jadącymi na mecz,siejąc terror wśród widzewiaków.I tak się zaczęło.Później nastąpił wyjazd do Olsztyna ŁKSu,gdzie Stomil robi awanturę z psami w swoim młynie.Padały stwierdzenia,że była to chęć pokazania się przed nami,ŁKSem.
To Stomil dążył do zgody.I tak po "rozmowach" przy płynie to zaczęło hulać.Czego efektem był wjazd pod kasy Widzewowi przed meczem ze Stomilem,ŁKSu i Stomilu,siejąc również terror.Jak zakończyła się zgoda,jest napisane wcześniej.
Z perspektywy czasu,faktycznie był to nie potrzebny ruch ze strony ŁKS.

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: strona-praska » 10.01.2017, 09:50

Jak wyglądają kontakty Hutnika Kraków z Dynamem Kijów ? Dalej pijecie wódkę na turniejach z banderowcami ?

[link]

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: strona-praska » 10.01.2017, 10:24

Ciekawe czy też spożywali wódeczkę z Żargilisem Wilno (nacjonaliści litewscy i przydupasy Dynama) na turnieju :) Swoją drogą ten Żargilis to banda c****.

[link]

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: W s i d z e W » 10.01.2017, 11:55

Luki_1948 pisze: Cracovia, Arka - kosa. ŁKS -dawno się nigdzie nie spotkaliśmy, może mecz z GKS-em Tychy na wyjeździe wyjaśni stosunek ŁKS-u do Nas i na odwrót. Słyszałem, że dla kilku osób to kosa właśnie przez ich relacje z Tyskimi, dla kilku neutral.
Ja osobiście nic do Łódzkiego Klubu Sportowego nie mam, ale zapewne Was to c*** interesuje. :D
to tylko moje zdanie ale z tymi ''kilkoma osobami'' dla ktorych jestescie kosą to z lekka niedoszacowałeś.

Kilka osób to może Was szanuje , czy tam ma jakąs sympatie - ale zdecydowana wiekszośc Was pierdoli tak jak i Katowice.
Tak jak napisałeś jestescie kosą nr 1 dla Tyskich tak samo jak Katowice z którymi mają najwiecej do czynienia.

Co do naszych ostatnich spotkań to jeszcze w czasach ex zarówno na meczach z KSG i GKSem bluzgów było sporo - czy to u nas czy na wyjezdzie. Na ostatnim wyjezdzie do Was do Zabrza wasza ekipa personalnie cisnęła po naszym prowadzącym ... nie wiem czy od tego czasu coś sie zmieniło , że ten stosunek miałby sie jakoś '' wyjasnic '' albo zmienić ??

Luki_1948
Posty: 118
Rejestracja: 16.11.2014, 00:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Luki_1948 » 10.01.2017, 12:11

Pisałem oczywiście o meczu z Tyskimi na wyjeździe w następnym sezonie o ile będzie Nam i Wam (im) to dane.
W tej rundzie Tychy przyjeżdżają do Nas.

"Wyjaśnić" w sensie awantury. Przecież nie w kwestii tego, czy nagle stosunki nasze miałyby się poprawić.
Tak jak piszesz, nie neguje tego bo to prawda że Nasze relacje nie należą do poprawnych i się powtórzę, na poprawę nie ma co liczyć.

A to co napisałem dalej to taka prywatna rozkmina przez wzgląd na to, że Łódź jest mi dobrze znana od strony czerwonej i białej.
Dobra mniejsza o to.

Do zobaczenia przy R81.

W s i d z e W
Posty: 156
Rejestracja: 22.08.2016, 20:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: W s i d z e W » 10.01.2017, 12:25

Oczywiscie zeby nie było ... wielkiego cisnienia na Was nikt nie ma, nie mamy praktycznie żadnej styczności z Wami, i napewno w czolowce nielubianych przez ŁKS klubów nie jestescie i nie bedziecie
.
Sporo osob dobrze Wam życzy w walce z Ruchem co jest oczywiste - ale tak jak sam napisałeś ze względu na GKS Tychy na poprawe stosunków nie ma szansy.
Przy okazji bezposredniego meczu czy z KSG czy Katowicami bez bluzgów by sie raczej nie obeszło. Tak jak do tej pory przy meczach miedzy nami.

acab1910
Posty: 17
Rejestracja: 21.12.2016, 22:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: acab1910 » 10.01.2017, 14:21

bielan88 pisze:
White1910Pride pisze:Jeziorak kiedyś miałem za fajną, małą a charakterną ekipę, teraz poszli w drobne, nie tylko zostali fan clubem ale jeszcze ramię w ramię zaczęli biegać z największą od zawsze kosą -Stomilem.
a Widzew w co poszedl biegajac z najlepsza zgoda od zawsze-Resovia ,swojej najwiekszej kosy od zawsze ŁKS-u ??
Ja się Ciebie pytam gdzie Widzew biega z Resovią, skad Ty sie urwaleś ?

mejstos
Posty: 2
Rejestracja: 09.01.2017, 22:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mejstos » 10.01.2017, 14:37

POLECAM RÓWNIEŻ TEGO TYPERA



Interesujesz Się Bukmacherką ?

Zapraszam do Galerii Archiwum Ostatnich Typów !

Wszelkie Odpowiedzi Tylko na EMAIL ! Konkretne Osoby !

DANE EMAIL PODANE POD KAŻDYM SCREENEM DODANYM PRZEZ MOJĄ OSOBĘ !


[link]

Dane kontaktowe : [email protected]





Interesujesz Się Bukmacherką ?

Zapraszam do Galerii Archiwum Ostatnich Typów !

Wszelkie Odpowiedzi Tylko na EMAIL ! Konkretne Osoby !

DANE EMAIL PODANE POD KAŻDYM SCREENEM DODANYM PRZEZ MOJĄ OSOBĘ !


[link]

Dane kontaktowe : [email protected]

bielan88
Posty: 26
Rejestracja: 12.07.2016, 22:07

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bielan88 » 10.01.2017, 18:15

acab1910 pisze:
bielan88 pisze:
White1910Pride pisze:Jeziorak kiedyś miałem za fajną, małą a charakterną ekipę, teraz poszli w drobne, nie tylko zostali fan clubem ale jeszcze ramię w ramię zaczęli biegać z największą od zawsze kosą -Stomilem.
a Widzew w co poszedl biegajac z najlepsza zgoda od zawsze-Resovia ,swojej najwiekszej kosy od zawsze ŁKS-u ??
Ja się Ciebie pytam gdzie Widzew biega z Resovią, skad Ty sie urwaleś ?
przed meczem Ruchu w Gdyni na jednej z gdanskich dzielnic , a gdzie Jeziorak biega ze Stomilem ??

O i tak
Posty: 123
Rejestracja: 21.07.2014, 21:35

e: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: O i tak » 10.01.2017, 18:41

Jak jest na linii Górnik Wałbrzych- GKS Tychy? Ktoś tu kiedys pisał, że zgoda utrzymywana jedynie przez starszyzne, prawda?

Wózek
Posty: 45
Rejestracja: 08.10.2016, 09:58

Re: e: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wózek » 10.01.2017, 19:50

O i tak pisze:Jak jest na linii Górnik Wałbrzych- GKS Tychy? Ktoś tu kiedys pisał, że zgoda utrzymywana jedynie przez starszyzne, prawda?

O ile wcześniej było symbolicznie to w tym roku ożywiło się pomiędzy tyskimi a Górnikiem.
Tyszanie byli m.in. na turnieju Górnika z okazji 70 - lecia. Następnie wspomogli Górnika na BKS Bielsko w ponad 100.
W rewanżu Górnik wspomógł tyskich w Głogowie też w około 100 oraz był obecny na derbach z GKS-ą.


Na wiosnę zapewne bedą okazje do umacniania więzi pomiędzy zainteresowanymi.

KATOWICE'64
Posty: 174
Rejestracja: 16.12.2012, 18:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: KATOWICE'64 » 10.01.2017, 20:33

1. wsidzew - kiedy mamy z nimi do czynienia?!

"kosą nr 1 dla Tyskich tak samo jak Katowice z którymi mają najwiecej do czynienia. "



2. nikodem - MAMY WYJEBANE NA TYCHY bo to nie nasza KIBICOWSKA liga czy im sie to podoba czy nie!!!

"poajwi sie GieKS-a,to oni bardziej przą do przodu negatywne nastawienie Żaboli do Tychów."


3. I HIT HITOW - wyrfinowany:
"bo gdyby nie Gieksa to Górnik już dawno po pierwszym stosunku z Łksem czy Cracovią."


wy wszyscy te info macie z google czy opowiadaja wam je zule pod blokiem?!

kazdy srednio zorientowany WYJAZDOWICZ wie jakie stosunki lacza OD LAT wymieniane tu zalogi i zadne dzieciece pierdy tego nie zmienia!

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Red power » 10.01.2017, 21:00

KATOWICE'64 pisze:1. wsidzew - kiedy mamy z nimi do czynienia?!

"kosą nr 1 dla Tyskich tak samo jak Katowice z którymi mają najwiecej do czynienia. "

2. nikodem - MAMY WYJEBANE NA TYCHY bo to nie nasza KIBICOWSKA liga czy im sie to podoba czy nie!!!

"poajwi sie GieKS-a,to oni bardziej przą do przodu negatywne nastawienie Żaboli do Tychów."

wy wszyscy te info macie z google czy opowiadaja wam je zule pod blokiem?!

kazdy srednio zorientowany WYJAZDOWICZ wie jakie stosunki lacza OD LAT wymieniane tu zalogi i zadne dzieciece pierdy tego nie zmienia!
W sumie rozkminek tych dwóch jegomości nie ma co brać na poważnie.Ich samych nikt na poważnie nie bierze.

A tak w ogóle to mam wyjebane na stosunki pomiędzy ww. ekipami.

Lonsdale_London
Posty: 77
Rejestracja: 07.05.2007, 11:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Lonsdale_London » 10.01.2017, 23:58

A co do relacji Łks - Górnik to ja nie wiem co za debile to tutaj piszą bo gdyby nie Gieksa to Górnik już dawno po pierwszym stosunku z Łksem czy Cracovią.
Teraz mnie rozjebałeś. chcesz mi napisać, że Górnik nie miał kontaktów z Cracovią? Jak widać strasznie mało wiesz.
A Ty jeszcze mniej wiesz ! kontakty się zakończyły sporo wcześniej zanim powstał układ KSG-GKS i co miał do tego GKS Katowice ?

Oden2
Posty: 447
Rejestracja: 31.08.2012, 04:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Oden2 » 11.01.2017, 00:20

wyrafinowany pisze:
old[Z] pisze:Bo stwierdziłem,że Tobie nawet nie ma sensu odpisywać.Zupełnie nie rozumiem Twojego bełkotu odnośnie zmiany,pracy i podpowiadania.Nigdy nie pracowałem,jakieś zmiany itp,więc tego wogóle nie rozumiem.Nawet szkoda to komentować.Jeżdżę od 92 roku,więc znowu durniu nie trafiłeś,bo nikt mi nie musi podpowiadać.Cały czas trzymasz się jednego zdania,że Piast nas nie lubi,bo my lubimy Polonię Bytom.Gdzie napisałem,że mamy dobre stosunki z Polonią zakłamany pydo? Przeinaczasz cały mój post. Napisałem,że Polonia Bytom i Górnik Zabrze,mimo braku zgody są w Bydgoszczy szanowani i lubiani,przynajmniej przez starych,ale nie tylko.Skąd masz info,że w Bydgoszczy p******* Górnika??!! Pisząc,że Piast nas nie lubi,pisałem to żartobliwie i odniosłem się do Twoich ciekawostek,że my,Zawisza mamy mega ciśnienie na Piasta.Skąd to wziąłeś?Piast jest kosą i jeżeli się spotkamy,to raczej będzie naperdalanka,ale nie przesadzaj z tą mega kosą z naszej strony,bo nie obrażając nikogo,ale mamy wyjebane na Piasta.
W ciągu 2 dni napisałeś min. takie ciekawostki:
-Zawisza ma mega ciśnienie na Piasta,
-Motor ma dobre stosunki z Koroną,
-rozkminki na temat Łodzi,
-piszesz,że gdyby nie GKS K.,to Górnik dawno by się ułożył z ŁKS i Cracovią,
-że w Bydgoszczy p******* Górnika.
Jak widzisz każda z Twoich informacji jest bzdurą i po raz kolejny pydo wyszedłeś na debila.To jest mój ostatni wpis w stosunku do Ciebie,bo nie ma sensu.Prujesz się,jak stare gacie,a tak naprawdę gówno wiesz i piszesz bzdury.
Teraz mnie rozjebałeś. chcesz mi napisać, że Górnik nie miał kontaktów z Cracovią? Jak widać strasznie mało wiesz.
Rozkminki na temat łodzi - może konkretnie opisz temat, bo wszystko co tam napisałem jest prawdą.
w Bydgoszczy p******* Górnik czy też nie, to chyba nie ty mówisz ludziom o ty szanuj Górnik, a ty go p******. Sam się gubisz p********* na początku że są szanowani przez WSSZYSTKICH a teraz piszesz że przez starszych, zaraz będzie że przez klaunów albo kierowców ubera, odłóż ten komputer na miejsce i idź do tej pracy. Jeszcze trochę a o głupote pobijesz samego JP90 :)
intorwertyk jak zawsze zarzuca info z facebooka, ktos kto nie wiem kim on jest prostuje go, a ten zamiast skulic ogon to sie jeszcze proboje swoja racje udowodnic kolejnym infem z facebooka, dajcie se spokoj i nie wdawajcie sie w dyskusje z typem, ktory nigdy nie wyjezdzie nie byl

bonanzaPK
Posty: 6
Rejestracja: 10.01.2017, 21:44

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bonanzaPK » 11.01.2017, 11:55

jakie są aktualne relacje ŁKSu i Rakowa, nadal zero kontaktów czy coś się zmieniło ?

Jarcar
Posty: 143
Rejestracja: 23.01.2011, 12:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Jarcar » 11.01.2017, 12:34

@old[Z]
Nie wdawaj się z tym kolesiem w żadną polemikę. To jeden z internetowych wojowników z tematu łodzkiego, który założył sobie nowo konto. Po tym jak Widzew stracił flagi to sporo z nich odpuściło sobie pisanie, ale widzę ten nie mógł wytrzymać i znowu działa.
Łódzki Klub Sportowy jedynym słusznym wyborem,
nigdy nie zejdę na złą stronę.

dziuraweportki
Posty: 107
Rejestracja: 14.03.2016, 15:49

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dziuraweportki » 12.01.2017, 10:55

Jak jest na linii Stomil-Motor?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bacznyobserwator, bez-napinki i 195 gości