Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Markos7
Posty: 4
Rejestracja: 17.12.2016, 23:12

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Markos7 » 27.12.2016, 13:58

jr100 pisze:Koleżanko, my zamiast paczek dzieciom, wolimy kupować rakiety by Wam ten Ruch z głowy wybić :)
Ale Ty tępy but jesteś ,widać że patologiczne masz wychowanie jak rakiety dzieciom kupujesz, kup jeszcze tasak to Ci łeb odetnie i będzie po kłopocie jednego oszołoma mniej.
Jakim trzeba być bez mózgiem by atakować osoby które idą by chorym wręczyć prezenty,cała Polska już o tym wie że kibole GKSG to idioci bez zasad atakujący osoby które akcje charytatywne przeprowadzają.
W styczniu to Owsiak i jego wolontariusze będą musieli uważać by kibole GKSG im puszek nie kradli .
Żenada i wstyd zniżać się do takiego poziomu.



Ligota1920
Posty: 1
Rejestracja: 27.12.2016, 13:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ligota1920 » 27.12.2016, 14:09

Małe sprostowanie dotyczące wydarzeń na Ligocie. c*** wie kim jest Walker tak samo jak 19Ligota64, obawiam się że nikogo z was tam nie było, a gadacie tutaj najwięcej robiąc tylko niepotrzebny przypał chłopakom którzy mieszkają tutaj na dzielnicy i dziennie po niej chodzą, Każda ekipa ma akcje swoje na plus i minus, tym razem dwa plusy zebraliśmy my, nie ma co się dziwić że sprzęt został użyty w kierunki gieksy, chyba że zaszła pomyłka i zaatakowaliśmy sekcje drwali, wracającą z wycinki drzew, wasza torbą z zabawkami zmieniła właściciela, tak samo jak wcześniej zmieniła go czapka z centrum. Sprzęt nie jest nam na rękę, wolimy was j**** na pięści, lecz w sytuacjach jeden na jeden, wy juz przecież nie kibicujecie. A co do liczb, nie wiemy dokładnie ilu was było, ale wizualnie prezentowaliście się na około 20 osób, u nas było lekko ponad 10, dlatego nie mam pojęcia skąd wam się wzięło 5 aut i to jeszcze na takich rejestracjach. Nie wiemy czy były to dzieciaki, Bg, czy png, fakt jest taki ze wszyscy chcieliście uciec, nie wszystkim się udało. Tłumaczenie że nie było to BG to już nie nasza sprawa, następnym razem pamiętajcie o swoich kolegach.

Pamiętajcie że to forum przeglądają także ludzie z innych klubów, dlatego myślcie co piszecie i nie ośmieszajcie kolegów którzy tym żyją na prawdę, nie na internecie.

Jazdan
Posty: 163
Rejestracja: 06.03.2016, 22:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jazdan » 27.12.2016, 14:40

Dzieci dostają prezenty, Ruch zalicza plecy jak dla mnie wszystko jest ok.

pijok111
Posty: 1
Rejestracja: 27.12.2016, 16:57

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: pijok111 » 27.12.2016, 17:03

z innej beczki, jak wygląda sytuacja w Nakle Śląskim ? Byłem przejazdem i dużo grafów związanych z Ruchem, a w okół Nakła duże FC Górnika, jak to wygląda na tle codziennym ?

nopain
Posty: 28
Rejestracja: 22.10.2011, 14:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: nopain » 27.12.2016, 18:48

pijok111 pisze:z innej beczki, jak wygląda sytuacja w Nakle Śląskim ? Byłem przejazdem i dużo grafów związanych z Ruchem, a w okół Nakła duże FC Górnika, jak to wygląda na tle codziennym ?
Nakło 100% Ruch jak i Gmina Świerklaniec, przynajmniej nic nie wiadomo o jakiejś innej zorganizowanej ekipe. Od czasu do czasu wjazd 'kolegów" za miedzy i vice versa.

jak.wodospady
Posty: 149
Rejestracja: 06.01.2016, 12:52

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: jak.wodospady » 29.12.2016, 22:05

Dziś przejeżdżąjąc z Chorzowa do Katowic (z Klimzowca w stronę silesii) zauważyłem że te ostatnie bloki/wieżowce klimzowca zlewają się z Katowicami,jak to tam wygląda hmm? ps. graf naprzeciwko silesii odmalowuje dziś paru gieksiarzy a niebiescy zawsze pisali że jak go gieksa odmalowuje to w asyście policji...

siwy_rr
Posty: 160
Rejestracja: 17.02.2014, 12:33

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: siwy_rr » 29.12.2016, 22:43

Kto logicznie myślący uwierzy że którakolwiek ekipa robi grafy w asyscie policji. Kurde ludzie.
Co Gieksa dzwoni na komende, przyjedźcie bo malujemy grafa a oni wysyłają radiowóz ???
Boże.
Chyba normalne - Gks robi grafa, jakiś społeczniak dzwoni na psy że malują a psy przyjeżdzają by sprawdzić czy mają pozwolenie.

Co do pytania o Klimzowiec to jest to dzielnica 100% Ruch nie ma co pisać o jednostkach a po drugiej stronie granicy miasta wielkie osiedle Tysiąclecie (Tauzen) dziś praktycznie sama Gieksa kiedyś Ruch miał coś do powiedzenia przy części właśnie od strony Klimzowca dziś tylko jednostki jeżdżące na mecze na osiedlu nieaktywne.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 30.12.2016, 08:49

siwy_rr pisze:Kto logicznie myślący uwierzy że którakolwiek ekipa robi grafy w asyscie policji. Kurde ludzie.
Co Gieksa dzwoni na komende, przyjedźcie bo malujemy grafa a oni wysyłają radiowóz ???
Boże.
Chyba normalne - Gks robi grafa, jakiś społeczniak dzwoni na psy że malują a psy przyjeżdzają by sprawdzić czy mają pozwolenie.

Co do pytania o Klimzowiec to jest to dzielnica 100% Ruch nie ma co pisać o jednostkach a po drugiej stronie granicy miasta wielkie osiedle Tysiąclecie (Tauzen) dziś praktycznie sama Gieksa kiedyś Ruch miał coś do powiedzenia przy części właśnie od strony Klimzowca dziś tylko jednostki jeżdżące na mecze na osiedlu nieaktywne.
ja bym ogolnie tysiaclecie/tauzen zaliczył do półpustyń mało osób na mecze jezdzi. nie czuć żadnego kibicowskiego ciśnienia jak przechadza się tamtędy

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 30.12.2016, 14:48

Khan pisze:
siwy_rr pisze:Kto logicznie myślący uwierzy że którakolwiek ekipa robi grafy w asyscie policji. Kurde ludzie.
Co Gieksa dzwoni na komende, przyjedźcie bo malujemy grafa a oni wysyłają radiowóz ???
Boże.
Chyba normalne - Gks robi grafa, jakiś społeczniak dzwoni na psy że malują a psy przyjeżdzają by sprawdzić czy mają pozwolenie.

Co do pytania o Klimzowiec to jest to dzielnica 100% Ruch nie ma co pisać o jednostkach a po drugiej stronie granicy miasta wielkie osiedle Tysiąclecie (Tauzen) dziś praktycznie sama Gieksa kiedyś Ruch miał coś do powiedzenia przy części właśnie od strony Klimzowca dziś tylko jednostki jeżdżące na mecze na osiedlu nieaktywne.
ja bym ogolnie tysiaclecie/tauzen zaliczył do półpustyń mało osób na mecze jezdzi. nie czuć żadnego kibicowskiego ciśnienia jak przechadza się tamtędy
Jesli Tauzen jest polpustynią to takich pustyń jest juz sporo bo porównując lata 90 do okolo 2005 to teraz juz nie ma nigdzie takiego cisnienia jak kiedyś teraz wolą ludzie zarabiać pieniądze,podróżować czy zakładać rodziny i żyć normalnie niz w dziwnych klimatach kibicowskich jakie teraz są.
Tak twoim tokiem myślenia to taki Chorzów wymiera już totalnie jak sie jezdzi na Wolności czy w inne rejony porównujac stare czasy a dzisiaj kibiców brak ale nie ma sie co dziwić tam sie wszystko sypie a ludzie jak by sie zatrzymali w latach 80.
Najwiecej złodziejstwa i niskiego wykształcenia jest własnie w Chorzowie przez to stamtąd wszyscy uciekają.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 30.12.2016, 16:04

Sebastian75 pisze:Najwiecej złodziejstwa i niskiego wykształcenia jest własnie w Chorzowie przez to stamtąd wszyscy uciekają.
Poprzesz to jakimiś statystykami czy tak sobie p********* żeby popierdolić żeby się przyjebać do Ruchu? Ciebie k**** dałniaro to pod każdym innym loginem można rozkminić no chyba że nie jesteś MENTOL to wtedy przejebane dwóch tak samo udałnionych chujów w jednym miejscu...

infamis
Posty: 47
Rejestracja: 26.08.2013, 20:28

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: infamis » 30.12.2016, 16:59

Sebastian75 - teraz to Cie ponioslo . Znam osoby z wyzszym wyksztalcenie , ktorym bym chomika nie zostawil oraz po zawodowce ktorych system wartosci jest nieosiagalny dla wiekszosci tu lansujacych sie
ale moge sie mylic , wiec przychylam sie do wniosku ( ku*** sam w to nie wierze !!!) za Ruchem : prosze o WIARYGODNE poparcie tezy

Tomasz Serafiński
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2016, 05:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tomasz Serafiński » 30.12.2016, 17:02

Jeśli chodzi o Paniowy to widzę że się nie zgadzamy...,dawniej(ok 1989-1995) nie zaprzeczam że byli i jeździli na mecze kibice Górnika nawet 5-7 osób na ważniejsze mecze,kibice Ruchu w tym okresie również mieli taką ekipę jeżdżąc z ekipą z Mikołowa pociągami na Cichą,ogólnie wszyscy się na dzielnicy znali więc było inaczej niż teraz. Zawsze możesz to zweryfikować u kibiców 35+ którzy jeździli czy to na Ruch czy Górnik(jeśli znasz takich).
Tak czy inaczej od zawsze bardziej widoczni i aktywni na tej dzielnicy są kibice Ruchu i tak też zostanie Niebieską Dzielnicą.Stała ekipa to z tego co wiem to aktywnie jeździła już w latach 80-tych,jeszcze przed spadkiem Ruchu do 2 ligi,więc od dawna kibice Ruchu tutaj są.
Jeśli chodzi o aktywność młodych kibiców Górnika to nie sądzisz chyba by na Niebieskim Mikołowie kibice Ruchu pozwolili by być aktywnym kibicom Górnika, by mogli chodzić w czapkach czy koszulkach ?! Nikt nikomu nie zabrania kibicować innym drużynom,ale zasady jakieś muszą być... Młode pokolenie kibiców Ruchu też jest tu obecne i spokojnie panuje nad wszystkim.

Jeśli chodzi o Borową Wieś to dawniej czyli lata 89-97 było porównywalnie kibicowsko Ruch Górnik,wtedy bez napinek bo wszyscy się znali chodzili razem do szkół. Ta nowa generacja jak mówisz na Borze to osoby które przyprowadziły się z m.in. z rejonów gdzie budowano autostradę a że akurat było wśród nich więcej kibiców Górnika stąd ta większość obecnie w tej dzielnicy.

Popytam kogo moge o te dwa sołectwa w których sie nie zgadzamy.
W tym tygodniu na Paniowach znowu odnowiono prace Ruchu. Mam wgląd tam na podstawówkei wiem że te roczniki koło 2003 i niżej to dzieci za Górnikiem, zobaczymy co z tego wyrośnie.

Chicony
Posty: 3
Rejestracja: 26.05.2011, 14:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Chicony » 30.12.2016, 22:41

Tomasz Serafiński pisze:Jeśli chodzi o Paniowy to widzę że się nie zgadzamy...,dawniej(ok 1989-1995) nie zaprzeczam że byli i jeździli na mecze kibice Górnika nawet 5-7 osób na ważniejsze mecze,kibice Ruchu w tym okresie również mieli taką ekipę jeżdżąc z ekipą z Mikołowa pociągami na Cichą,ogólnie wszyscy się na dzielnicy znali więc było inaczej niż teraz. Zawsze możesz to zweryfikować u kibiców 35+ którzy jeździli czy to na Ruch czy Górnik(jeśli znasz takich).
Tak czy inaczej od zawsze bardziej widoczni i aktywni na tej dzielnicy są kibice Ruchu i tak też zostanie Niebieską Dzielnicą.Stała ekipa to z tego co wiem to aktywnie jeździła już w latach 80-tych,jeszcze przed spadkiem Ruchu do 2 ligi,więc od dawna kibice Ruchu tutaj są.
Jeśli chodzi o aktywność młodych kibiców Górnika to nie sądzisz chyba by na Niebieskim Mikołowie kibice Ruchu pozwolili by być aktywnym kibicom Górnika, by mogli chodzić w czapkach czy koszulkach ?! Nikt nikomu nie zabrania kibicować innym drużynom,ale zasady jakieś muszą być... Młode pokolenie kibiców Ruchu też jest tu obecne i spokojnie panuje nad wszystkim.

Jeśli chodzi o Borową Wieś to dawniej czyli lata 89-97 było porównywalnie kibicowsko Ruch Górnik,wtedy bez napinek bo wszyscy się znali chodzili razem do szkół. Ta nowa generacja jak mówisz na Borze to osoby które przyprowadziły się z m.in. z rejonów gdzie budowano autostradę a że akurat było wśród nich więcej kibiców Górnika stąd ta większość obecnie w tej dzielnicy.

Popytam kogo moge o te dwa sołectwa w których sie nie zgadzamy.
W tym tygodniu na Paniowach znowu odnowiono prace Ruchu. Mam wgląd tam na podstawówkei wiem że te roczniki koło 2003 i niżej to dzieci za Górnikiem, zobaczymy co z tego wyrośnie.
Nie mogłem już patrzeć na te twoje wypociny , krótko i na temat Śmiłowice kibiców aktywnie jeżdżących na mecze Górnika jest dwa razy więcej niż kibiców Ruchu tylko się nie afiszują nie są to żadni chuligani chcą mieć spokój , Paniowy różnie to tam bywa dużo bardziej aktywni kibice Ruchu , co do Borowej Wsi to może w latach 90 było to tu pomieszane ale od 16 lat panuje tutaj nie podzielnie Górnik kibiców Ruchu można policzyć na palcach jednej reki i nie zmieniły i nie zmienią tego żadne wjazdy pachnących inaczej czy ciągłe bazgranie po murach zawsze była i jest to dzielniCA KSG . A co do bredni o przeprowadzkach ludzi z Zabrza lub ludzi z Rudy związanych z Górnikiem to czysty farmazon . Bez odbioru

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: za Ruchem ! » 31.12.2016, 08:52

MENTOL1 pisze:
za Ruchem ! pisze:
Sebastian75 pisze:Najwiecej złodziejstwa i niskiego wykształcenia jest własnie w Chorzowie przez to stamtąd wszyscy uciekają.
Poprzesz to jakimiś statystykami czy tak sobie p********* żeby popierdolić żeby się przyjebać do Ruchu? Ciebie k**** dałniaro to pod każdym innym loginem można rozkminić no chyba że nie jesteś MENTOL to wtedy przejebane dwóch tak samo udałnionych chujów w jednym miejscu...


Juz ci ktos pisał żebyś sie nauczył pisac po Polsku to raz idz i sam stąd W********** bo pedalstwem od ciebie jedzie.
Każdego zaraz bedzies osądzał ze jest MENTOl jak ktoś pisze zle o Ruchu i Wisle.
Każdy kto poczyta Wasze / Twoje posty dojdzie do takiego wniosku to samo niedojebanie mózgowe i Ty mnie chcesz uczyć pisać po polsku? Odpiszę Ci więc to samo co tamtemu Miodkowi...
za Ruchem ! pisze:Ja nie potrafię wypowiedzieć się po polsku ? Poczytaj swoje wypociny parchaty dałnie ;)

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Sebastian75 » 01.01.2017, 17:17

za Ruchem ! pisze:
Sebastian75 pisze:Najwiecej złodziejstwa i niskiego wykształcenia jest własnie w Chorzowie przez to stamtąd wszyscy uciekają.
Poprzesz to jakimiś statystykami czy tak sobie p********* żeby popierdolić żeby się przyjebać do Ruchu? Ciebie k**** dałniaro to pod każdym innym loginem można rozkminić no chyba że nie jesteś MENTOL to wtedy przejebane dwóch tak samo udałnionych chujów w jednym miejscu...
Głosno ostatnio bylo o przestępczości w Polsce i na Śląsku Chorzów był wyróżniony nie pisze nic wymyslonego.
Na dalesze twoje wypociny nie bede odpowiadał bo czytając twoje posty to mysle ze szpital ci potrzebny od zaraz.

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: skoczow » 01.01.2017, 22:03

wyrafinowany pisze:W Katowicach bez zmian, wrzuta która była zamalowana pół roku została poprawiona gdzie przetrwała aż 24h (?)
W sylwester zero akcentu kibicowskiego, za to w c*** pitbulli, patriotów, nazistów, octagonów.....
Oprócz pojazdów na Legię nic nie było ciekawego. Z drugiej strony od zajebania psów, ale fc Ruchu było widoczne bardzo dobrze, i były miejsca gdzie można było coś wykręcić ale d*** jak zwykle jak galareta.

To pewnie w Czeladzi byłeś albo jeszcze banie masz i nie wiesz co piszesz.

Tomasz Serafiński
Posty: 7
Rejestracja: 14.12.2016, 05:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Tomasz Serafiński » 02.01.2017, 01:41

Chicony pisze:
Tomasz Serafiński pisze:Jeśli chodzi o Paniowy to widzę że się nie zgadzamy...,dawniej(ok 1989-1995) nie zaprzeczam że byli i jeździli na mecze kibice Górnika nawet 5-7 osób na ważniejsze mecze,kibice Ruchu w tym okresie również mieli taką ekipę jeżdżąc z ekipą z Mikołowa pociągami na Cichą,ogólnie wszyscy się na dzielnicy znali więc było inaczej niż teraz. Zawsze możesz to zweryfikować u kibiców 35+ którzy jeździli czy to na Ruch czy Górnik(jeśli znasz takich).
Tak czy inaczej od zawsze bardziej widoczni i aktywni na tej dzielnicy są kibice Ruchu i tak też zostanie Niebieską Dzielnicą.Stała ekipa to z tego co wiem to aktywnie jeździła już w latach 80-tych,jeszcze przed spadkiem Ruchu do 2 ligi,więc od dawna kibice Ruchu tutaj są.
Jeśli chodzi o aktywność młodych kibiców Górnika to nie sądzisz chyba by na Niebieskim Mikołowie kibice Ruchu pozwolili by być aktywnym kibicom Górnika, by mogli chodzić w czapkach czy koszulkach ?! Nikt nikomu nie zabrania kibicować innym drużynom,ale zasady jakieś muszą być... Młode pokolenie kibiców Ruchu też jest tu obecne i spokojnie panuje nad wszystkim.

Jeśli chodzi o Borową Wieś to dawniej czyli lata 89-97 było porównywalnie kibicowsko Ruch Górnik,wtedy bez napinek bo wszyscy się znali chodzili razem do szkół. Ta nowa generacja jak mówisz na Borze to osoby które przyprowadziły się z m.in. z rejonów gdzie budowano autostradę a że akurat było wśród nich więcej kibiców Górnika stąd ta większość obecnie w tej dzielnicy.

Popytam kogo moge o te dwa sołectwa w których sie nie zgadzamy.
W tym tygodniu na Paniowach znowu odnowiono prace Ruchu. Mam wgląd tam na podstawówkei wiem że te roczniki koło 2003 i niżej to dzieci za Górnikiem, zobaczymy co z tego wyrośnie.
Nie mogłem już patrzeć na te twoje wypociny , krótko i na temat Śmiłowice kibiców aktywnie jeżdżących na mecze Górnika jest dwa razy więcej niż kibiców Ruchu tylko się nie afiszują nie są to żadni chuligani chcą mieć spokój , Paniowy różnie to tam bywa dużo bardziej aktywni kibice Ruchu , co do Borowej Wsi to może w latach 90 było to tu pomieszane ale od 16 lat panuje tutaj nie podzielnie Górnik kibiców Ruchu można policzyć na palcach jednej reki i nie zmieniły i nie zmienią tego żadne wjazdy pachnących inaczej czy ciągłe bazgranie po murach zawsze była i jest to dzielniCA KSG . A co do bredni o przeprowadzkach ludzi z Zabrza lub ludzi z Rudy związanych z Górnikiem to czysty farmazon . Bez odbioru

Wypociny? Normalnie pisze.
Że w Śmiłowicach są żabole jest oczywiste, ale na pewno nie tyle. Zgodze sie z tym że są niewidoczni, nigdy nie widziałem nikogo w barwach Górnika, a barwy Ruchu sie czasem zdarzają.
Na Borowej ciągle obecny strach przez wjazdy, w zeszłym roku jeden pan przy wjezdzie mówił "j**** Górnik, j**** Torcide".. Inny powiedział że jest za Ruchem, a pare dni pózniej jechali na mecz Górnika.

erykT
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2017, 11:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: erykT » 05.01.2017, 14:47

Może ktoś wyjaśnić jak to sie dzieje że kibice Ruchu po tym jak wyszla afera ze współpracuja z policja udaja że nie bylo tematu ... gdyby to tyczyło sie klubów z innych miast czy to Sosnowiec , Katowice , Gliwice czy Zabrze .. mieli byśmy 40 stron pocisków i wyzwizk w ich strone... a nie powie mi nikt że Zatrzymane osoby nie sa wysoko w środowisku kibicowskim Niebieskich .... :/ TRAGEDIA !!!

Na_lajcie

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Na_lajcie » 05.01.2017, 15:30

erykT pisze:Może ktoś wyjaśnić jak to sie dzieje że kibice Ruchu po tym jak wyszla afera ze współpracuja z policja udaja że nie bylo tematu ... gdyby to tyczyło sie klubów z innych miast czy to Sosnowiec , Katowice , Gliwice czy Zabrze .. mieli byśmy 40 stron pocisków i wyzwizk w ich strone... a nie powie mi nikt że Zatrzymane osoby nie sa wysoko w środowisku kibicowskim Niebieskich .... :/ TRAGEDIA !!!
Taki głupi jesteś, czy udajesz. Specjalnie po to się zarejestrowałeś ?
Od zawsze, na całym świecie, żeby wiedzieć, czy ktoś się na ciebie chce zasadzić, musisz mieć wtykę tu czy tam. Znajdujesz takiego skorumpowanego ciula, a on ci daje cynk. Tak działają zorganizowane grupy przestępcze.

P.S. Bardzo dobrze że ich dojebali. Kibicowanie to ma być kibicowanie a nie ku*** jakieś zabawy w mafie czy inne ciulstwa.

Pyrsk....

erykT
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2017, 11:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: erykT » 05.01.2017, 15:39

ale ja sie nie pytam jak to działa .. tylko jak to jest ze nikt z Ruchu nagle tego nie kometnuje , ciekawi mnie czy ci ktorzy sie z nimi bujali teraz wysyłaja im siano na wypiske? napisza na transie W.... L... PDW ???? oni powinni byc j***** w celi a moze jeszcze beda grypsowaC?????

doswiadczonyMMA
Posty: 54
Rejestracja: 23.05.2016, 12:51

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: doswiadczonyMMA » 05.01.2017, 15:56

Chcą tą sprawę wyciszyć dlatego ich kibice mają zakaz pisania o tym na forum... Ruch za bardzo ostatnio stracił wizerunkowo, żeby do tego wszystkiego było głośno o ich współpracy z policją...

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 05.01.2017, 16:06

erykT pisze:ale ja sie nie pytam jak to działa .. tylko jak to jest ze nikt z Ruchu nagle tego nie kometnuje , ciekawi mnie czy ci ktorzy sie z nimi bujali teraz wysyłaja im siano na wypiske? napisza na transie W.... L... PDW ???? oni powinni byc j***** w celi a moze jeszcze beda grypsowaC?????
kolego coś Ci powiem bo widzę że żyjesz ideałami a mamy 2017 rok. Otóż każda większa ekipa ma jakieś wtyki na psiarki obecnie Czasy są takie, że bez tego nic ale to kompletnie nic nie jesteś w stanie wykręcić, znak czasu.

A co do grypsery to też się pozmieniało, teraz zarówno tutaj czy po drugiej stronie jeśli masz hajs to masz wszystko. I czy miałeś kontakty z psiarnią czy też nie miałeś to c**** to kogo tam interesuje obecnie. Sorry, że wszystko Ci zniszczyłem ale to nie lata 90-te. Pozdro

sokoleoko
Posty: 20
Rejestracja: 16.02.2013, 20:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sokoleoko » 05.01.2017, 16:56

Mów pedale za siebie o ja z psami nietrzymie!!!!!!!!

sokoleoko
Posty: 20
Rejestracja: 16.02.2013, 20:32

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sokoleoko » 05.01.2017, 17:05

A jak oni sie z tymi psami spotykali nikt ich nigdy niewidzial?czy spotykali sie tak jak masa w tajemnicyq

erykT
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2017, 11:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: erykT » 05.01.2017, 17:27

jak można toczyc kazdemu o zasadach a samemu opierdalac ludzi z psiarnią ....dodam ze opierdalali dobrych chłopakow ktorzy grzali wyroki ,grypsowali i odlozyli kase na wyjscie z puchy ... wiedzieli ze ktos taki sie nie rozjebie na psach no ale trafiłą kosa na kamień ...a gadka że każda grupa ze znaczących sie ekipy trzyma z psami jest strasznie kulawą wymówką ... bo to farmazon , linia obrony, idać tym tokiem myslenia to wiesz ze twoj kolega zapierdala z psiarnia a ty z nim dalej sie bujasz ... to tak jak bys z konfitura smigał

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 05.01.2017, 17:57

whiskey pisze:
erykT pisze:ale ja sie nie pytam jak to działa .. tylko jak to jest ze nikt z Ruchu nagle tego nie kometnuje , ciekawi mnie czy ci ktorzy sie z nimi bujali teraz wysyłaja im siano na wypiske? napisza na transie W.... L... PDW ???? oni powinni byc j***** w celi a moze jeszcze beda grypsowaC?????
kolego coś Ci powiem bo widzę że żyjesz ideałami a mamy 2017 rok. Otóż każda większa ekipa ma jakieś wtyki na psiarki obecnie Czasy są takie, że bez tego nic ale to kompletnie nic nie jesteś w stanie wykręcić, znak czasu.

A co do grypsery to też się pozmieniało, teraz zarówno tutaj czy po drugiej stronie jeśli masz hajs to masz wszystko. I czy miałeś kontakty z psiarnią czy też nie miałeś to c**** to kogo tam interesuje obecnie. Sorry, że wszystko Ci zniszczyłem ale to nie lata 90-te. Pozdro
Bez obrazy i napinki jeszcze nie dawno mówiliście że N... to c*** pies,powinien być pogoniony i w ogóle a był tylko uczniem ale jak się latało z jackiem teraz 2 z cbś to rzecz jasna trzeba mieć wtyki w tych czasach.Naprawdę jesteście wielkimi gangsterami

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 05.01.2017, 18:32

Ja nie jestem z Ruchu kolego. To co napisałem powyżej jest prawdą a jak sądzicie że jest inaczej to c**** wiecie co wasi decyzyjni wyrabiają.

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 05.01.2017, 18:47

whiskey pisze:Ja nie jestem z Ruchu kolego. To co napisałem powyżej jest prawdą a jak sądzicie że jest inaczej to c**** wiecie co wasi decyzyjni wyrabiają.
nie mówię że jesteś bardziej miałem na myśli ogólną gadkę niż aluzję jakąś do Ciebie osobiście

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 05.01.2017, 19:06

Zachowując wszelkie proporcje oczywiście to można to porównać do sytuacji Pruszków-slużby specjalne/policja. Niby kosa jak c*** a jak było to każdy wie

erykT
Posty: 18
Rejestracja: 05.01.2017, 11:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: erykT » 05.01.2017, 21:03

ale Pruszków to nie Psycho Fans a Psych Fans to nie Pruszków.. Gdzie teraz sa Ci wszyscy niebiescy którzy tak cisneli na inne kluby czy dane osoby .. ten konfident, ten latał z rozjebusem, ten grał w ruchu ... a sami macie wielki gnój .. wasza grupa H dziala z psami, za to powinien być c*** do d*** na kryminałach dla kazdego, skoro latanie z parówą równa sie z workiem to latanie z kolegami ktorzy działaja z policją to tez jest worek..nie chce mi sie wierzyc że reszta chłopaków zbijała z nimi piątki , imprezowala , trenowała , walczyła w lasach i niewiedziałą czym sie zajmuje jeden z drugim ... pozatym mysle ze kazdy tam działą wspolnie a ze wyszlo jak wyszlo to wjebało sie tylko kilku .

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 05.01.2017, 21:52

E,tam.Dajcie już spokój tym Niebieskim.To są tylko prywatne kontakty.

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Adiś » 06.01.2017, 07:07

nie da sie ukryć że chorzowscy mają coraz mniej argumentów ...
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

dwa_lewe_buty
Posty: 12
Rejestracja: 16.10.2016, 09:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dwa_lewe_buty » 06.01.2017, 11:17

Czytajcie dalej te wypociny dziennikarskie i na nich się wzorujcie tylko po to żeby wykręcić aferę koperkowa , z tej zatrzymanej grupy nie ma NIKOGO Z RUCHU !!! I gdybyście trochę byli zorientowani w temacie i spytali starszych kolegów to byście wiedzieli ze RUCH jako pierwszy w nimi cisnol na ŚLĄSKU już lata wstecz , dziennik zachodni jako jedyny pierdolnął w artykule ze gang kiboli Ruchu a koalicja już podłapała i powtarza dalej, co do chłopaków z Ruchu to są byli i będą poważani na kryminałach w całym kraju jak do tej pory i maja się dobrze, a wy się martwcie o tych swoich rozrabiaków p**** karmionych sutenerów żeby im ktoś afery nie wykręcił tylko nie tutaj w necie tylko w realnym świecie

wezstoperan
Posty: 128
Rejestracja: 13.06.2016, 11:44

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wezstoperan » 06.01.2017, 11:35

Wiadomo, że to nie byli kibice Ruchu. Pewnie jakieś niepełnosprawne matki z dziećmi czy coś.

Teraz wrzućcie zdjęcie N. ze szkoły, później 5 letni filmik z Rudy, jakiegoś łebka co wypiera się KSG, wezwijcie naczelnych farmazoniarzy z k.net, którzy zaczną tutaj 20 stron swoich wymyślonych wypocin itd. Czyli to co zawsze jak coś nie idzie po waszej myśli.

Na początku tłumaczyliście się, że każda ekipa ma wtyki w policji, teraz już pierdolicie że to nie byli kibice Ruchu, a zaraz się okaże, że to byli kibice KSGKS pod przykrywką, żeby dojebać Ruchowi.

sabiii
Posty: 22
Rejestracja: 06.04.2014, 17:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: sabiii » 06.01.2017, 11:48

Jaka Sytuacja panuje obecnie w Bytomiu .. (Miechowice) ? Czy sama Polonia Tam jest Czy ktos Jeszcze?
i czy Polonia Wkoncu Poradzila sobie z Kolezankami (RR)?

enterorokej
Posty: 87
Rejestracja: 09.01.2014, 15:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: enterorokej » 06.01.2017, 11:56

Coście tak cicho? SmieRdziele coście tak cicho? Konfidenci policyjni haha

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: myjster » 06.01.2017, 12:07

erykT pisze:Może ktoś wyjaśnić jak to sie dzieje że kibice Ruchu po tym jak wyszla afera ze współpracuja z policja udaja że nie bylo tematu ... gdyby to tyczyło sie klubów z innych miast czy to Sosnowiec , Katowice , Gliwice czy Zabrze .. mieli byśmy 40 stron pocisków i wyzwizk w ich strone... a nie powie mi nikt że Zatrzymane osoby nie sa wysoko w środowisku kibicowskim Niebieskich .... :/ TRAGEDIA !!!
I to jest Bardzo Dobre pytanie.

Jaworznianin_123
Posty: 97
Rejestracja: 06.08.2013, 23:00

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Jaworznianin_123 » 06.01.2017, 12:27

Pytanie do chorzowskich konfitenci z Jaworzna pogonieni?? Aa zapomniałem.Oni tylko współpracowali z psami.Banda c****

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: whiskey » 06.01.2017, 13:59

Jelenie dalej trzymają stery hahaha

blakuś
Posty: 222
Rejestracja: 11.11.2013, 22:16

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: blakuś » 06.01.2017, 14:15

sabiii pisze:Jaka Sytuacja panuje obecnie w Bytomiu .. (Miechowice) ? Czy sama Polonia Tam jest Czy ktos Jeszcze?
Na pierwsze pytanie Ci odpowiem:

Miechowice to zdecydowanie Polonia Bytom, od gadżetów po grafy wiadomo kto rządzi na osiedlu. Na temat ich liczb się nie wypowiem bo nie znam.
Są także osoby co jeżdżą na Górnik Zabrze, jednakże kiedyś to było bardziej zorganizowane ( głównie okolice kopalni, do czasu gdy PB nie zajęła się tematem )

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jaro7246, Xsexx i 177 gości