Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: serce miasta » 21.10.2016, 22:39

Nie chodzi mi o to czyje ma być na wierzchu,bo nie ma to najmniejszego znaczenia,skomentowałem Twój wpis i wyraziłem SWOJĄ opinie na temat tego co napisałeś.
Jesteście postrzegani przez kibiców Widzewa jak panienki lekkich obyczajów(nie chce ubliżać)i wytykamy Wam to tak samo jak wy wytykacie nam nasze niedoskonałości to chyba normalne.
Jesteście chyba jedyną taka ekipą w kraju która wącha się z tak wieloma ekipami i jak dla mnie nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że często są to ekipy/grupy skonfliktowane z waszymi zdodami. Nie uważam że jeździcie i szukacie po kraju na siłe posiłków do walki z Widzewem bo prawda jest taka że zawsze byliście dla Widzewa równorzędnym rywalem a były okresy ze byliście lepsi.
Poruszony został temat derbowych odwiedzin bo wywiesiliście sektorówke przeciewko kurewskim układom a sami w takim układzie tkwicie bo jak inaczej nazwać układ z Lechem który kasuje waszą zgode z flagi i przy każdej możliwej okazji jedzie z Zawiszą,jak inaczej nazwac balowanie na turnieju z Gieksą z Katowic i Górnikiem który tnie Tyskich sprzętem,jak inaczej nazwać imprezowanie z Pasami którzy jadą z Resovią?Nie pisz mi że młodzież z Limanki pamięta czasy zgody z Cracovią bo to jest niepoważne i ta sama młodzież jedzie do Boguchwały do Resovii na derby stojąc z chłopakami udzielającymi się na Wiśle.Rozumiesz?Nikt nie jest idealny my też,sprawa z jedrasem dla mnie np.jest wielkim wstydem i hańbą.
Piszesz o hipokryzji i zakłamaniu na jakiej podstawie?
Czy to my kumamy się z kosą naszej zgody, czy to my wymyślamy jakieś gwałty, kłamiemy odnośnie sytuacji w mieście Łodzi?
To my jesteśmy dwulicowi?Bo co podaj jakiś konkretny przykład.Czy Wisła i Elana to są kosy Ruchu?
To co robicie to jest wasza sprawa i nam nic do tego ale swoje zdanie chyba można mieć tzn.ja mogę mieć.
Widzew nie jest sam przeciwko całemu światu bą są ekipy które nas szanują i które szanujemy my, zwróć jednak uwagę że są to ekipy niezmiennie te same od lat,wyjątkiem jest Wisła.



adiKOLEJORZ
Posty: 125
Rejestracja: 28.02.2013, 14:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: adiKOLEJORZ » 21.10.2016, 22:41

WIDZEWSKAduma pisze:
asics pisze:Jakby nie patrzeć Wisła idąc w stronę Ruchu a później Widzewa wyznaczyła nowy trend, swoisty przełom w polskim światku kibicowskim. Dziś już nic nas bardziej nie zaskoczy od rozpadu TKWM i powstania koalicji WRW. Każdy nowy układ lub zerwanie stosunków od tej pory jest możliwy i nikogo specjalnie nie zaskoczy.
Lech zrobił podobnie, a żeby dodać smaczku układowi z ŁKSem to niewiele czasu minęło od tego gdy z nami mieli dobre relacje
Tylko u nich nie skonczyło się jak z Wisłą, bo nie oszukujmy się Cracovia czy Arka bedzie się trzymała tej zgody chodźby nie wiem co sie działo (to oczywiście moje prywatne zdanie)
Nikt z Lecha nie wymieniał się szalikami z ŁKSem ani nie chodził w jego barwach, więc przykład nietrafiony
Obrazek

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 21.10.2016, 23:24

krzycho_ASR pisze:@serce miasta - Weź już nie twórz legendy "nienawidzącego wszystkich" Widzewa, bo wszyscy pamiętają wasze nie tak dawne macanki zLechem i Arką. Dodajmy Ruch i Elanę, gdzieś tam też przewinęła się Jaga,no i teraz świeżutka sprawa z układem z Wisłą na podczepkę. O waszych układach międzynarodowych, w których sami się gubią Twoi mniej kumaci koledzy po szalu, już nie wspominając. Faktycznie, sami przeciw wszystkim.

Wy poszliście w pewnym momencie w stronę Arki (teraz zdaje się temat nieaktualny), a ŁKS w stronę Lechii i tyle, nie ma co dorabiać ideologii.
Czy ty wlasnie wymieniles byle zgody Widzewa albo zgody zgod i porownujesz to "macanie sie" do tego co wy robicie z kosami albo kosami waszych zgod?

Sorry kiedy to poszlismy w strone Arki? A kiedy wy poszliscie w strone Lechii? wtedy jak z Lechem (kosa Lechii) zrobiliscie?

Red power
Posty: 424
Rejestracja: 30.03.2016, 08:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Red power » 22.10.2016, 00:06

Chwila,chwila.Kto pierwszy miał układ z Lechem? Dlaczego został on zerwany?Bo było trzeba wybierać pomiędzy Lechem a Ruchem i co oczywiste wybrano Ruch czyli zgodę.I już jesteś w czarnej d**** entlicheck ze swoimi bredniami.
Następnie co zaszło?Lech ciśnie z Łksem a potem układzik,bo przecież zgoda Widzewa z Ruchem okazuje się zbyt mocna by działać w pojedynkę.Łks bez szemrania zgadza się na propozycję Poznaniaków i tym samym zostaje przybity układ przeciwwaga dla zgody W&R.
Jeszcze dziwniejszy układ przeciwko Ruchowi powstaje na GŚ gdzie zwąchał się wiadomo kto z kim ale ja nie o nich.

No więc Łks robi układ z Lechem i wszystko jest cacy po czym po kilku latach ciśnie na nową koalicję nazywając ją kurewską.Czy wy widzicie tą Łksiacką hipokryzję?Teraz na dzielnicach,osiedlach,fan clubach wydane gadżety anty WRWE co jest po prostu śmieszne patrząc na to,że Łks niby tak ma wyjebane na WRWE.No już pomijam fakt,że została zrobiona specjalna oprawa na derbach bo to już w oógle śmiech na sali.

Podsumowując.To Widzew wyznacza kierunek w którym podąża Łks.To nie Widzew robi układy antyŁks i spółka tylko odwrotnie.Już KSC jest bardzo mile widziane w Łodzi.Lechiści mający prywatne kontakty normalnie chodzą sobie w barwach.etc etc.
Niedługo pewnie przy Unii będzie mile widziana również koalicja Ksgks.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 22.10.2016, 00:07

Korzystając z okazji, że tematem trzęsą kumate Widzewioki takie pytanko zadane po raz setny. Jak tam Grudziądz i dlaczego tacy wyciszeni jesteście w temacie, że was największy i podobno przecudowny fan club de facto przestał istnieć i to za sprawą... żużlofanów???

natenczaswojski3
Posty: 117
Rejestracja: 05.05.2013, 21:48
Lokalizacja: Sercem na Górnym Śląsku

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: natenczaswojski3 » 22.10.2016, 00:24

serce miasta pisze: my wolimy mieć z połową Polski wojne.
Ja pierdolę... Ty na pewno.
Ale i tak rozjebałeś system w późniejszym poście, o "wąchaniu się". Znam potoczne określenie, ale biorąc za pRzykład waszego pana... brzmi komicznie.
massa pisze:ino teraz to boli Gieksiarzy bo akurat było otwarcie dworca i są o naszych wzmianki na stronach internetowych,a nie o nich.
szalikowiec70 pisze:co do mojej ortografii to powiem , ze juz dawno niechodze do szkoly :) i moze cos mi sie tam nieuda :)
fjodor1978vborys1978 pisze: Niedoczytany osle po podstawowce za Buga

bez-napinki
Posty: 1571
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 22.10.2016, 00:57

user123 pisze:
na_chwile pisze:Jaki stosunek ma obecnie Unia Oświęcim do kibicow z Chorzowa?
Stosunki między Unią a Ruchem są chyba dobre, na meczu Unii z Hutnikiem widoczne barwy Ruchu na trybunie Unii
Oprócz tego kilkanaście osób z Ruchu było na tym meczu.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 22.10.2016, 01:51

Widzewiacy jak zawsze w internetowym natarciu, myślą że 3 razy powtorzone brednie staną się faktem.

Po pierwsze ciężko nazywać wasz układ z Lechem jako układ , bo był to zwykły pakt o nieagresji i fascynacja bardziej na płaszczyźnie ultras niż hools.

Po drugie to stosując wasza retorykę i identyczne argumenty - Lech zobaczył że do niczego się nie nadajecie w kwestii hools , i uderzył do nas :) , stąd może tak krótki czas między tymi układami.

Po trzecie , wiadomo ze rywalizacja między KKSem a ŁKS była dosyć intensywna i obie ekipy sprawdzały się wielokrotnie w boju, mecze między nami wywoływały ciśnienie u jednych i u drugich, mimo to nie znam osoby która po przybiciu tego układu wypowiadałaby się o Lechu bez szacunku, z pogardą, albo jakiś sposób negowala sens jego powstania .
Nie odbiło się to również na naszych stosunkach ze zgodami , mimo waszych internetowych zaklęc i modłow , żeby było inaczej.
Może ktoś z was Widzewiacy powie jak te 2 aspekty wyglądają w przypadku nowego ukladu Wisła - Ruch ?? Pewnie znacie sytuację najlepiej, więc śmiało...

Po raz kolejny zalatuje od was taka hipokryzja , że głowa mała.
Gościu jeden z drugim sra się o gadżety anty , w sytuacji gdzie na ostatni wyjazd do Białegostoku zrobili sobie bonus do speca , szalik z pociskiem na nas. Boli was pierdzewiaki że Anty Wisła zawitała w końcu na Łódzkie osiedla i nasze gadżety ?
Nie rozumiecie że 4 kluby, nowej "kurewskiej " jak płaczecie , koalicji sa obecnie najbardziej u nas jebane?

Jest akcja , i jest reakcja.

Żebyście mieli 15 lat , to byście to kiedys zrozumieli, ale ze jesteście już stare pierdy - to nigdy nie zblizycie się w myśleniu do nas , bo macie inna mentalność.
Mentalność zakompleksionych megalomanów .
O was słowa nie można powiedzieć ,a wy bedziecie rozprawki pisać o znajomosciach ŁKSu z Lechią , Cracovia , itp. Jak byście się z choinki urwali, zero argumentów , byle tylko szczekac i szerzyć czerwoną propagandowa jedyną prawde.
Jeden z drugim pojęcia nie ma , że również z Wisłą ŁKS przed układem Tsw z Ruchem miał całkiem poprawne relacje ,o dziwo dla czerwonych, dużo bardziej pozytywne niż mieli z Wisłą przed ukladem Widzewiacy ...
Red power pisze: No więc Łks robi układ z Lechem i wszystko jest cacy po czym po kilku latach ciśnie na nową koalicję nazywając ją kurewską.
(....)
Podsumowując.To Widzew wyznacza kierunek w którym podąża Łks.To nie Widzew robi układy antyŁks i spółka tylko odwrotnie..
Podsumowując : zgubiłeś się w tych swoich teoriach propagandowych .

To Widzew podąża w kierunku który wyznaczył ŁKS , i sam doskonale to pokazałeś . Pogubiles się w tym wszystkim, bo jesteś za głupi.
Układ Wisla Ruch Widzew , jest takim samym układem przeciwko ŁKS , jak układ ŁKSu z Lechem przeciwko widzewowi. Jest oczywiste , i każdy choć odrobinę obiektywny typ to wie , tylko oczywiście nie banda propagandystow z Rts , dla których życiowym celem jest przedstawiać wszystko w taki sposób, żeby ich prawda była najprawdziwsza , choćby mieli kpić z samych siebie..

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: serce miasta » 22.10.2016, 10:51

układ Wisły z Ruchem i Widzewem przeciwko wam:)) dobre reszty nie bede nawet komentował żyjcie sobie w swoim świecie fałszu i obłudy.Pozdrawiam z mojej strony koniec tematu spinasz sie obrażasz wygrałeś

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 22.10.2016, 11:04

Wyszedłem z takiego samego założenia jak ty , jeśli dla Ciebie wszystko co robi ŁKS jest skierowane przeciwko Widzewowi - układ z Lechem , prywatne znajomości z różnych ekipami ( od lat , nie od dziś ) , to proste że wasz układ z Wisłą jest skierowany przeciwko nam . Skierowany jest również przeciwko naszym zgodom , i klubom z których pozostajemy w dobrych relacjach. Dziwi kogoś to??

Teraz widzisz swoje zacofanie umysłowe i propagandowe nie mające niż wspólnego z rzeczywistością argumenty ?

Po raz pierwszy widzę , żeby widzewiak "odklepal " na tym forum w klawiaturę i napisał że już nie ma ochoty na ten temat dyskutować. Brak argumentów ? A może zobaczył, że po prostu został zrobiony w balona i obnażone zostały jego braki intelektualne . No skąd , z" jego strony koniec " - dlatego że ja się obrażam i spinam ;-)

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wichrowe wzgorze » 22.10.2016, 11:06

gdzieś słyszałem, ale nie wiem czy to prawda:

Czy to prawda, że Jagiellonia zaczęła się kumać z ŁKS Łódź? Wspólne odwiedzanie się itd?

Thor1910
Posty: 52
Rejestracja: 07.01.2012, 21:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Thor1910 » 22.10.2016, 11:11

remikalwi pisze:Korzystając z okazji, że tematem trzęsą kumate Widzewioki takie pytanko zadane po raz setny. Jak tam Grudziądz i dlaczego tacy wyciszeni jesteście w temacie, że was największy i podobno przecudowny fan club de facto przestał istnieć i to za sprawą... żużlofanów???
Obrazek

Tak wygląda wasza walka...
:mrgreen:

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: PCHLG » 22.10.2016, 13:36

Zdziwienie obecnością Lechii na ŁKSie pokazuje tylko jak niektórzy są "kumaci".
Prywatne kontakty trwają co najmniej od 2005 roku.
Pamiętam jak jeszcze za czasów stadionu na Traugutta jak graliśmy z Widzewem, pod wejściem na sektor gości była mała awanturka po meczu, Widzewiacy rozkminili kilku kolesi z Łksu i jakoś nie było wtedy takiej "burzy" na necie jak teraz.
Najśmieszniejsze jest oburzenie niektórych osób z Wisły po tym co sami zrobili...

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kaelowiec » 22.10.2016, 16:03

pamięć może zawodzić ale czy w połowie lat 90tych warunkiem(Lecha) powstania "triady" nie było aby Cracovia pogoniła swoją ówczesną zgodę ŁKS ?

JżSkrkTSW
Posty: 23
Rejestracja: 03.07.2016, 00:30

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: JżSkrkTSW » 22.10.2016, 16:37

lechia z żydami i lecham na jednej trybunie w barwach , do czego to doszło ??

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ostr » 22.10.2016, 16:48

Thor1910 pisze:
remikalwi pisze:Korzystając z okazji, że tematem trzęsą kumate Widzewioki takie pytanko zadane po raz setny. Jak tam Grudziądz i dlaczego tacy wyciszeni jesteście w temacie, że was największy i podobno przecudowny fan club de facto przestał istnieć i to za sprawą... żużlofanów???
Obrazek

Tak wygląda wasza walka...
Skąd wy macie dostęp do takich papierów? Widać że Widzew lata ze sprzętem a później spotyka go karma jak w Kwidzynie..
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 22.10.2016, 23:18

Thor1910 pisze:
remikalwi pisze:Korzystając z okazji, że tematem trzęsą kumate Widzewioki takie pytanko zadane po raz setny. Jak tam Grudziądz i dlaczego tacy wyciszeni jesteście w temacie, że was największy i podobno przecudowny fan club de facto przestał istnieć i to za sprawą... żużlofanów???
Tak wygląda wasza walka...
"Wasza"??
Chłopczyku, ale czy to nie wasze Widzewioki z FC @Napinka pial\ły wszem i wobec, że nie liczą się środki tylko rezultaty? Znaczy się o co płaczesz w tym momencie??
To co przyznajesz, że wasz przezajebisty FC Grudziądz został wyjebany w kosmos czyt. uciekamy do Irlandii, przez jakichś żużlowych pazi? No ale jak to, najlepszy fc wielkiego Widzewa w taki bezczelny sposób sponiewierany przez 'gówno znaczące pizdy'?? Nie może być!

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WidzewŁódź » 23.10.2016, 00:25

No i znalazł się kolejny czystej krwi c*** - po rodzicach tak masz? Popierasz prykanie na komendzie, brawo, chyba nie powinnas nie udzielać się na tym forum. Wfcg ma się dobrze, jak widać z resztą po ostatniej akcji w Kwidzynie, gdzie legia musi za klamki lapac żeby dawać radę. W Grudziądzu ten żużlowy klubik korzystał z innych rzeczy w walce, współpraca z komendą. Były problemy ale raz lepiej raz gorzej ale mają się dobrze, więc słaba prowokacja. A konfitura remikalwi lepiej trzasnij p****

60sekund
Posty: 128
Rejestracja: 15.12.2013, 00:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: 60sekund » 23.10.2016, 09:41

remikalwi pisze:Korzystając z okazji, że tematem trzęsą kumate Widzewioki takie pytanko zadane po raz setny. Jak tam Grudziądz i dlaczego tacy wyciszeni jesteście w temacie, że was największy i podobno przecudowny fan club de facto przestał istnieć i to za sprawą... żużlofanów???
Czyli jesteś kolejnym specjalistą od danego miasta/terenu, który ma tam: rodzinę/babcię, bywa co rok na wakacjach albo często jest tam służbowo vide. przedstawiciel handlowy dostarczający proszek Vizir do sklepu pani Zosi? Tylko można pokręcić bekę z takich jak ty.

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 23.10.2016, 10:34

ostr pisze: Skąd wy macie dostęp do takich papierów? Widać że Widzew lata ze sprzętem a później spotyka go karma jak w Kwidzynie..
Ty jestes normalny? Przyklaskujesz zeznaniom jakiegos obsranego konfidenta? Lepiej uwazaj zeby ciebie karma nie spotkala za takie glupoty

ostr
Posty: 430
Rejestracja: 10.10.2012, 11:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ostr » 23.10.2016, 13:13

ImPawel pisze:
ostr pisze: Skąd wy macie dostęp do takich papierów? Widać że Widzew lata ze sprzętem a później spotyka go karma jak w Kwidzynie..
Ty jestes normalny? Przyklaskujesz zeznaniom jakiegos obsranego konfidenta? Lepiej uwazaj zeby ciebie karma nie spotkala za takie glupoty
Pytam skąd mają ludzie dostęp do zeznań? Bo raczej nie z Google...
Niczemu nie przyklaskuję! Tylko dziwi mnie, że akurat w Grudziądzu RTS musi posiłkować się sprzętem.
Wiadomo co dokładnie działo się w Oświęcimiu? Jakie liczby Beskidu i Energie wybrały sie na mecz?
R1908 pisze:
13.02.2023, 20:16
Nerva1 pisze:
13.02.2023, 18:09
Jedyny czysty klub w Polsce to Ruch Chorzów i tyle.nigdy żadnego murzyna,chińczyka czy innego odmieńca
Nadrabiacie rozjebusami, ot czysty prawilnym klub.

remikalwi
Posty: 127
Rejestracja: 05.09.2015, 23:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: remikalwi » 23.10.2016, 18:43

Kwestia formalna panie "WidzewŁódź", wódeczki nie piłem z waszym jędrasem czy jego poniemieckiem kolegą dezembrem, więc nie kieruj więcej do mnie określeń zarezerowanych dla tych waszych pań dowódczyń.
Fajnie, że mnie 60sekund zacytowałeś. Wychodzi na to, że wasz główny mitoman, niejaki Miliard, nadawał live pisząc o mających się dobrze Widzewiokach w Gdańsku czy Inowrocławiu? Dobre chłopaki jesteście. A ja swoje, jak tam w Grudziądzu mitomany?

Thor1910
Posty: 52
Rejestracja: 07.01.2012, 21:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Thor1910 » 23.10.2016, 19:24

remikalwi pisze:A ja swoje, jak tam w Grudziądzu mitomany?
Bez zmiany, Widzewek pany a konfidencki Gkm j***** :)
:mrgreen:

WidzewŁódź
Posty: 29
Rejestracja: 12.09.2016, 11:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WidzewŁódź » 23.10.2016, 22:30

Chyba jednak pilas remikalwi , bo widać że konfident z ciebie. A co do przywódców to czyżbyś był z lks gdzie wszyscy starsi chuligani to frajery? Za zadawanie sie z banda konfidentow bijakiem i doberem? Oficjalnie wsadzili sobie chuje do d***. Więc lepiej zapytaj gdzie ludzie na lksie?

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: albtraum » 27.10.2016, 00:18

Jakie są waszym zdaniem największe kosy POZADERBOWE w kraju? (RUCH Górnik czy GKS to derbowe zakładam)
Wg mnie Wisła Kraków Korona, Widzew Łódź Śląsk, Widzew Łódź Zawisza, Legia Jagiellonia...

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: White1910Pride » 27.10.2016, 10:49

albtraum pisze:Jakie są waszym zdaniem największe kosy POZADERBOWE w kraju? (RUCH Górnik czy GKS to derbowe zakładam)
Wg mnie Wisła Kraków Korona, Widzew Łódź Śląsk, Widzew Łódź Zawisza, Legia Jagiellonia...
Z tym, że są to bardziej kosy jednostronne. Pomimo spinek to Widzew ma wywalone i na Śląsk i na Zawiszę. Dla nas na pewno nie są to jakieś tam największe kosy. Zawisza owszem jest nielubiany i wyśmiewany bo to taki Sancho Pansa ŁKSy już od czasów zgody ŁKS ze Stomilem, wtedy trochę wódki (przy okazji zamówienia bejsbolówek) wystarczyło by ŁKS zrobił sobie zgodę z topową kosą Zawiszy Stomilem, a Zawisza nawet nie pierdnął. Gdyby nie postawa Polonii Bydgoszcz i wyrzucenie przez Stomil ŁKSy ze swoich trybun to ŁKS może do dziś by pił w Mrągowie. Zgoda naszej derbowej kosy I w zasadzie tyle na ich temat. Śląsk to już w ogóle nie ma o czym pisać. Dla nas największe kosy to ŁKS, Legia, Lech.
[link]

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 27.10.2016, 12:22

Wisła Korona to kabaret nie kosa nadmuchiwany przez tych drugich.A to że starają się robić większą spine niż sąsiadka niczego nie zmienia.

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: tisu » 27.10.2016, 15:14

Ruch Lech
Wisła Motor
Wisła Legia
Pogoń Cracovia
Lechia Ruch
Arka Wisła
Cracovia Lechia
Cracovia Sląsk

duże ciśnienie w każdym z tych przypadków

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pająk Spajder » 27.10.2016, 15:59

Pogoń- Cracovia? - ciśnienie, ale tylko ze strony Pogoni
wisła- Legia? - wątpie by kiedykolwiek było tam jakieś większe ciśnienie

Do już wymienionych dodałbym Pogoń- Zagłębie Sosnowiec i Arka-ŁKS i to chyba tyle

TenTypZDaleka
Posty: 48
Rejestracja: 21.06.2016, 13:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: TenTypZDaleka » 27.10.2016, 16:16

ojej pisze:Wisła Korona to kabaret nie kosa nadmuchiwany przez tych drugich.A to że starają się robić większą spine niż sąsiadka niczego nie zmienia.
Daleko mi do obydwu ekip, ale hmmm nie wiem skąd wnioski i nowe określenia "kabaretowa kosa". Kosa to kosa. To że nie ma częstych spotkań z racji odległości miast, nie oznacza że nie ma dużego ciśnienia na siebie. Dla Korony Wisła zawsze i wszędzie będzie jebana za śmierć kibica min, dla Wisły może nie jest to kosa numer jeden, ale to tylko przez odległość, bo kosa była jest i będzie. Tak samo tyczy się sytuacja Śląsk-Widzew, bredzicie że ktoś na kogokolwiek ma wywalone, walka trwa i będzie trwać między zainteresowanymi, i nienawiść pozostanie zapewne przez następne pokolenia.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Khan » 27.10.2016, 18:48

TenTypZDaleka pisze:
ojej pisze:Wisła Korona to kabaret nie kosa nadmuchiwany przez tych drugich.A to że starają się robić większą spine niż sąsiadka niczego nie zmienia.
Daleko mi do obydwu ekip, ale hmmm nie wiem skąd wnioski i nowe określenia "kabaretowa kosa". Kosa to kosa. To że nie ma częstych spotkań z racji odległości miast, nie oznacza że nie ma dużego ciśnienia na siebie. Dla Korony Wisła zawsze i wszędzie będzie jebana za śmierć kibica min, dla Wisły może nie jest to kosa numer jeden, ale to tylko przez odległość, bo kosa była jest i będzie. Tak samo tyczy się sytuacja Śląsk-Widzew, bredzicie że ktoś na kogokolwiek ma wywalone, walka trwa i będzie trwać między zainteresowanymi, i nienawiść pozostanie zapewne przez następne pokolenia.
po ostatnich przetasowaniach nie galopowałbym tak

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 27.10.2016, 19:40

tyle co z tego jak nie chcą jeździć na Wisłę, a samych zainteresowanych też chcą unikać bo jak twierdzą ,nie chcą dostać nożami, ze strony Korony kosa oparta na napince i gównoburzy, więc trudno to nazwać inaczej.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Xiaomi » 27.10.2016, 20:34

ojej pisze:Wisła Korona to kabaret nie kosa nadmuchiwany przez tych drugich.A to że starają się robić większą spine niż sąsiadka niczego nie zmienia.
Czyli zajebaliście Koronie typa dla zabawy i kosa jest taka leciutka, prawda?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: szwadron97 » 27.10.2016, 21:16

http://skwk.pl/galeria/7204-wisla-can-p ... cz-ii.html przeciez wisla z ruchem tylko uklad chuliganski wiec dlaczego transparent od ultrasow do ultrasow? ciag dalszy beki z wislakow

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Super_Mario » 27.10.2016, 21:57

szwadron97 pisze:http://skwk.pl/galeria/7204-wisla-can-p ... cz-ii.html przeciez wisla z ruchem tylko uklad chuliganski wiec dlaczego transparent od ultrasow do ultrasow? ciag dalszy beki z wislakow
No i z czym masz problem?

Wyznawca Wisełki
Posty: 286
Rejestracja: 20.01.2013, 18:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wyznawca Wisełki » 27.10.2016, 22:56

szwadron97 pisze:http://skwk.pl/galeria/7204-wisla-can-p ... cz-ii.html przeciez wisla z ruchem tylko uklad chuliganski wiec dlaczego transparent od ultrasow do ultrasow? ciag dalszy beki z wislakow
No co ty nie powiesz
to powiedz mi kiedy Dyskobolia miała sztame z GieKSą?
Obrazek
Obrazek

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 27.10.2016, 23:19

Xiaomi pisze:
ojej pisze:Wisła Korona to kabaret nie kosa nadmuchiwany przez tych drugich.A to że starają się robić większą spine niż sąsiadka niczego nie zmienia.
Czyli zajebaliście Koronie typa dla zabawy i kosa jest taka leciutka, prawda?
kosa z Koroną ma trochę dłuższą historię niż ci się wydaje i nie była leciutka, tyle że co ta sytuacja zmieniła?a tyle że jebnęli foha i nie chcą jeździć na Wisłę a tych co trzeba wolą omijać ,bo noże, na potęgę się spinając.
kosa na pewno specyficzna, ale jak tu ją nazwać poważną?

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: szwadron97 » 28.10.2016, 01:12

Super_Mario pisze:
szwadron97 pisze:http://skwk.pl/galeria/7204-wisla-can-p ... cz-ii.html przeciez wisla z ruchem tylko uklad chuliganski wiec dlaczego transparent od ultrasow do ultrasow? ciag dalszy beki z wislakow
No i z czym masz problem?
z oswiadczeniami wislakow:-0


NMNKNZ
Posty: 154
Rejestracja: 22.05.2016, 09:19

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: NMNKNZ » 28.10.2016, 08:08

Wyznawca Wisełki pisze:
szwadron97 pisze:http://skwk.pl/galeria/7204-wisla-can-p ... cz-ii.html przeciez wisla z ruchem tylko uklad chuliganski wiec dlaczego transparent od ultrasow do ultrasow? ciag dalszy beki z wislakow
No co ty nie powiesz
to powiedz mi kiedy Dyskobolia miała sztame z GieKSą?
Obrazek
Tym postem pokazałeś ze jestes jeszcze młody " Krakow mydlniki " nic Ci to zapewne nie mowi .
GKS nigdy nie mial zgody z Dyskobolia ino po akcji na Mydlnikach duzo transow na stadionach pojawiło sie . Za co wszystkim ekipom dziekowalismy .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eŁKaSiak1908, mietek888 i 228 gości