www.warhouse.pl

Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Ben_Lee
Posty: 21
Rejestracja: 03.04.2016, 23:13

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Ben_Lee » 18.10.2016, 20:39

Hadaś nie miał 15 lat jak się przerzucał,tylko znacznie więcej.Zapytajcie swojego "brata" do jakiego wieku nazywał was śmierdzielami,to może wam odpowie.



Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Znawca GŚ » 18.10.2016, 20:53

Świat kibicowski naprawde idzie w złym kierunku. Jo od bajtla kibicowałem jednemu klubowi i nie wyobrażam sobie że wieku nastolatka jednego dnia jestem na Roosevelta 81 i śpiewam tak bez powodu... a za tydzień stwierdzam jednak nie jade na Cichą 6 i zaczne j**** Żaboli... Na barwach się wychowuje, jedni od małego inni jak są nastolatkami. Jak ktoś zmienia pózniej barwy to jest przeżutem.
Proste jak jebanie tu nie ma czego rozkminiać.

Takie moje prywatne przemyślenia nie mające nic wspólnego z Hadasiem i innymi.
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

Karolek79
Posty: 83
Rejestracja: 24.09.2016, 19:53

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Karolek79 » 18.10.2016, 23:48

Ja zacząłem kibicowanie kiedy mój wróg dominował w moim mieście i mimo 15 lat nie zmieniłem barw ... Dziś rzadzimy i nie ma śladu po przeciwniku. Od kołyski aż po grób , TYLKO JEDEN KLUB !!!

Górne64
Posty: 17
Rejestracja: 04.12.2012, 19:58

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Górne64 » 19.10.2016, 01:03

Ruch Chorzów ekipa drugiej szansy zawsze tak było i jest do dzisiaj.

YNO RUCH
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2015, 19:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: YNO RUCH » 19.10.2016, 01:50

....ja p******* ale patola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dinozauR

YNO RUCH
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2015, 19:40

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: YNO RUCH » 19.10.2016, 02:01

....armagedon jest na całej linii...ciężko spotkać po drodze na ulicy jakiegoś po weekendowego kamrata ,czy to z jednej strony barykady,czy tez z drugiej z obitym pycholem,ale #razy# na forum durś treściwsze....na horyzoncie nie widać szansy na normalność....
dinozauR

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Łagodny » 19.10.2016, 06:37

Znawca GŚ pisze:Świat kibicowski naprawde idzie w złym kierunku. Jo od bajtla kibicowałem jednemu klubowi i nie wyobrażam sobie że wieku nastolatka jednego dnia jestem na Roosevelta 81 i śpiewam tak bez powodu... a za tydzień stwierdzam jednak nie jade na Cichą 6 i zaczne j**** Żaboli... Na barwach się wychowuje, jedni od małego inni jak są nastolatkami. Jak ktoś zmienia pózniej barwy to jest przeżutem.
Proste jak jebanie tu nie ma czego rozkminiać.

Takie moje prywatne przemyślenia nie mające nic wspólnego z Hadasiem i innymi.
Całkowicie sie z toba zgadzam ale widocznie to nie jest az takie proste jak jebanie jesli ekipy przyjmuja do siebie przerzutow w dodatku wiedzac kim byli w poprzedniej ekipie.
Dla Ciebie, dla mnie i mysle że dla wszystkich z tego forum (bo chyba nie ma tu przerzutow?) jest nie do pomyślenia by zmienić barwy bo kazdy z nas mial po 10,12,15 lat kazdy zaczynał stawiać pierwsze kroki na danym stadionie i tak pozostalo do dzisiaj.
Jedni mieli ciezej (solowki pod podstawówką) drudzy mogli w spokoju rozwijać się przy starszyźnie jeśli cała dzielnica lub miasto było zdominowane przez jedną ekipę ale nikt sie nie przerzucil nawet w wieku gdy sie mialo w głowie inne myśli dlatego tym bardziej mnie wkurwia gadanie "on był jeszcze młody i teraz wybrał lepszą drogę"

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 19.10.2016, 08:53

za niedługo będzie tutaj kółko adoracyjne i opowieści własne na temat dziecięcego kibicowania i "jak to było" ku*** ogarnijcie się !

Noga z Familoka
Posty: 181
Rejestracja: 24.08.2014, 15:51
Lokalizacja: Bytom

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Noga z Familoka » 19.10.2016, 12:26

No tak lepiej pierdolic przez 5 stron o niebieskiej propagandzie niz pogadac o normalnym kibicowaniu ale taki khan chyba bez napinki nie potrafi zyc

Czarodziej
Posty: 77
Rejestracja: 25.02.2016, 21:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Czarodziej » 19.10.2016, 12:39

Przeciepy, konfidenty z ust Gieksiarza, to brzmi bardzo śmiesznie.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 19.10.2016, 13:11

Czarodziej pisze:Przeciepy, konfidenty z ust Gieksiarza, to brzmi bardzo śmiesznie.
Jeszcze śmieszniej ze strony Śmierdzieli.
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Czarodziej
Posty: 77
Rejestracja: 25.02.2016, 21:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Czarodziej » 19.10.2016, 13:43

O Szczewie, już nie wspomnę, to dopiero śmiech.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 19.10.2016, 13:50

Noga z Familoka pisze:No tak lepiej pierdolic przez 5 stron o niebieskiej propagandzie niz pogadac o normalnym kibicowaniu ale taki khan chyba bez napinki nie potrafi zyc
komicznie i dziecinnie to wyglada jakies rozkminy o synku w jakim wieku byl na bukowej czy na chichej i i czy to pod przeciepa podchodzi. normalnie do detektywa z tym

TRSL NB
Posty: 51
Rejestracja: 16.02.2013, 21:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TRSL NB » 19.10.2016, 21:36

Jak wygląda sytuacja w Raciorzu, Piekarach i Tarnowskich Górach. Bez napinki panowie, proszę o wypowiedź obu/kilku stron działających w tych miastach.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 20.10.2016, 11:24

TRSL NB pisze:Jak wygląda sytuacja w Raciorzu, Piekarach i Tarnowskich Górach. Bez napinki panowie, proszę o wypowiedź obu/kilku stron działających w tych miastach.
Racibórz - R/jednostki KSG
Piekary - KSG centrum / Ruch obrzeza
TG - KSG / jednostki R

aathchwdp
Posty: 2
Rejestracja: 06.10.2016, 13:02

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: aathchwdp » 20.10.2016, 14:32

a ja stwierdzam jedno Gieksa Ruch dwa przerzuty jeden warty drugiego ruch mocniejszy i tyle w temacie sprzet miedzy soba ? normalnie bez szoku jak cos

1920NRŚL
Posty: 28
Rejestracja: 22.08.2014, 02:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 1920NRŚL » 20.10.2016, 15:22

aathchwdp pisze:a ja stwierdzam jedno Gieksa Ruch dwa przerzuty jeden warty drugiego ruch mocniejszy i tyle w temacie sprzet miedzy soba ? normalnie bez szoku jak cos
Toś popłynął... HAHAHAHA!

Aspirant_Wojtek
Posty: 73
Rejestracja: 05.07.2016, 09:29
Lokalizacja: Западная Европа

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Aspirant_Wojtek » 21.10.2016, 07:38

Przecież już tu przyznaliscie rację że Hadas to przeciep.
Już nieaktywny.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 21.10.2016, 09:21

czyli że jak ktoś jest tym przypomne tzw "nowoczesnej modnej społecznosci" z angielskiego groundogówno - czyli poprostu se chlopak lubi jezdzic po stadionach - to tez jest przeciepem czy nie ?

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 21.10.2016, 10:17

Khan pisze:czyli że jak ktoś jest tym przypomne tzw "nowoczesnej modnej społecznosci" z angielskiego groundogówno - czyli poprostu se chlopak lubi jezdzic po stadionach - to tez jest przeciepem czy nie ?
ty to jednak debil jesteś co innego jeździć po stadionach oglądać różne ekipy ale być wiernej swojej a co innego latać jeździć na jedną a potem iść do drugiej a pierwszą już j****

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 21.10.2016, 11:04

19KSG48 pisze:
Khan pisze:czyli że jak ktoś jest tym przypomne tzw "nowoczesnej modnej społecznosci" z angielskiego groundogówno - czyli poprostu se chlopak lubi jezdzic po stadionach - to tez jest przeciepem czy nie ?
ty to jednak debil jesteś co innego jeździć po stadionach oglądać różne ekipy ale być wiernej swojej a co innego latać jeździć na jedną a potem iść do drugiej a pierwszą już j****
debila to przed lustrem go widzisz a po 2 ja tam nie widze roznicy mnie osobiscie nawet na mysl nie przyszlo by sobie pojechac np. na hokej do Tych czy Krakowa. czyli jak sie kurwi kobieta to tez jest Groundgówno ? to troche rozumu za moich czasow jak ktos tylko wpadl na pomysl by pojechac gdzies na jakis mecz to odrazu wzrok zabójcy a wraz z rozwojem gówniarzerii i zamerykanizowania społeczeństwa rozwija się BRAK własnych wartosci celem "unowocześnienia". ale to moje zdanie jak postepuja inni mnie to j**** i tyle.
zakończcie te polemke czy w wieku 3,6,9,15 jest sie przeciepem czy nie czy mial predyspozycje czy nie bo to ku*** jest ZAŁOSNE!

19KSG48
Posty: 126
Rejestracja: 10.08.2016, 09:49

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: 19KSG48 » 21.10.2016, 11:06

a jak dostawałem zaproszenia na gościnę do Bydgoszczy czy Gdyni też jestem przeciep?

Bethrezen
Posty: 57
Rejestracja: 03.03.2010, 19:41

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Bethrezen » 21.10.2016, 11:51

Co do Piekar napisze swoją subiektywną opinie wiec bez spiny. Centrum i Szarlej zdecydowanie KSG reszta dzielnic to jest Dąbrówka Wielka, Brzeziny, Kamień, Brzozowice i Kozłowa Góra Ruch. Patrząc po ilości dzielnic osoba nie znająca Piekar myślała by że Ruch zdecydowanie rządzi ale te dwie dzielnice należące do Górnika maja więcej mieszkańców niż pozostałe razem wzięte z których 3 to praktycznie domki jednorodzinne. Wiadomo że na każdej z tych dzielnic znajda się jakieś pojedyńcze osoby z przeciwnej drużyny ale się nie wychylają i jak jeżdżą na mecze to po cichu. Co do H chyba jedno z bardziej wyrównanych miast na Śląsku raz jednym coś się uda raz drugim jak na tak nie wielkie miasto dosyć ciekawie tu jest. Jak ktoś ma inne zdanie niech pisze tak jak zaznaczyłem to tylko moja opinia :)

Mod/R\y
Posty: 62
Rejestracja: 11.12.2013, 10:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Mod/R\y » 21.10.2016, 12:19

TRSL NB pisze:Jak wygląda sytuacja w Raciorzu, Piekarach i Tarnowskich Górach. Bez napinki panowie, proszę o wypowiedź obu/kilku stron działających w tych miastach.
Sądząc po Twoim nicku to powinieneś mieć możliwość pozyskać wiedzę o górnośląskich miastach bezpośrednio na stadionie....ale może się mylę

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Khan » 21.10.2016, 12:25

Bethrezen pisze:Co do Piekar napisze swoją subiektywną opinie wiec bez spiny. Centrum i Szarlej zdecydowanie KSG reszta dzielnic to jest Dąbrówka Wielka, Brzeziny, Kamień, Brzozowice i Kozłowa Góra Ruch. Patrząc po ilości dzielnic osoba nie znająca Piekar myślała by że Ruch zdecydowanie rządzi ale te dwie dzielnice należące do Górnika maja więcej mieszkańców niż pozostałe razem wzięte z których 3 to praktycznie domki jednorodzinne. Wiadomo że na każdej z tych dzielnic znajda się jakieś pojedyńcze osoby z przeciwnej drużyny ale się nie wychylają i jak jeżdżą na mecze to po cichu. Co do H chyba jedno z bardziej wyrównanych miast na Śląsku raz jednym coś się uda raz drugim jak na tak nie wielkie miasto dosyć ciekawie tu jest. Jak ktoś ma inne zdanie niech pisze tak jak zaznaczyłem to tylko moja opinia :)
i jeszcze patrzac na ilosc blokowisk które sa na terenie KSG to jest poprostu niewykorzystany potencjał co na przykładzie paderewskiego czy tauzena w katowicach

Banek
Posty: 29
Rejestracja: 19.04.2007, 08:07

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Banek » 21.10.2016, 16:34

Słabo to wygląda... Olać mecz swojej drużyny by w tym czasie dopingować przerzuta

KRÓCIUTKO 1964
Posty: 16
Rejestracja: 09.06.2016, 20:59

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: KRÓCIUTKO 1964 » 21.10.2016, 21:37

Ważniak pisze:
rtshks pisze:Tak sie kibice koalicji czepiają H a wszystkie tu wypisane brednie nie mają nic wspólnego z prawdą. Cisniecie innym od przeżutów to co powiecie na temat pana Tadzika z Rudy Śląskiej przezuta z Ruchu na Górnik co śmiga w waszej zbieraninie? Co powiecie kibice Gksu na pana Jagode co śmigał na Ruch a teraz jest czołową postacia na Bukowej?? Co do tematów policyjnych to akurat wy powinniście skleic wargole bo na Górnik dalej z wami smiga przestrzeleniec Noga co sie psa kształcił choc wszystkim wmawiacie ze jest pogoniony a na Gks jezdzi i wspólne zdjecia na treningach robicie se z c***** co sie do sławnej szkoły z Mysłowic rozjebał, niejaki Kępa. Spójrzcie na swoje podwórko i jaki macie syf zanim farmazonami próbujecie oczernic kogos zza klawiatury
I cisza w szeregach na bieganie konfidentów w waszych strukturach . Różnica pomiędzy wami , a nami jest taka że my wklejamy papiery na te wasze konfidentki np jagoda , kępa , rogusy i inne ściery ... oczerniacie dobrego chłopaka z Ruchu jakimiś farmazonami , dlatego na dniach wklejamy wam zdjęcie jagody w barwach Ruchu :) Zapytajcie go wprost i co wam odpowie :)
To niech rtshks wrzuci zdjecie kepy z treningu z chopami od nas tylko zeby zdjecie bylo aktualne a nie z treningu z przed dwoch lat.Skoro jestescie tacy wszystkowiedzacy to pewnie wiecie z kim i gdzie trenuje kepa.Nikt z Myslowic co sie r******** nie jezdzi na GKS czy wam sie to podoba czy nie. A roznica pomiedzy wami a nami jest taka ze u nas nie goni sie osob na pol gwizdka tak jak u was frontala na mecze nie mogl jezdzic ale na spartanie dalej trenowal z wami.

Terromachine99
Posty: 61
Rejestracja: 12.06.2016, 13:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Terromachine99 » 21.10.2016, 23:08

rtshks to ciota PF on ma najwiecej do powiedzenia jeśli chodzi o osoby z Górnika lub Gieksy, natomiast cieżko mu opowiedziec o swojej ulubionej Fabryce gdzie mnóstwo talentów konfiturskich wypłyneło prawda jest taka cioto ze w kazej ekipie czy to Gieksy czy Górnika czy nawet Ruchu znajada sie k**** dla których predzej czy pózniej spotka kara

TRSL NB
Posty: 51
Rejestracja: 16.02.2013, 21:24

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: TRSL NB » 22.10.2016, 07:04

Mod/R\y pisze:
TRSL NB pisze:Jak wygląda sytuacja w Raciorzu, Piekarach i Tarnowskich Górach. Bez napinki panowie, proszę o wypowiedź obu/kilku stron działających w tych miastach.
Sądząc po Twoim nicku to powinieneś mieć możliwość pozyskać wiedzę o górnośląskich miastach bezpośrednio na stadionie....ale może się mylę
Sądząc po nicku raczej nie jestem z tych miast, nie masz nic sensownego do napisania to po kija się spinasz... Jak zwykle jakiś dzban musi się dopierdolić na siłę:)

dwa_lewe_buty
Posty: 12
Rejestracja: 16.10.2016, 09:36

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: dwa_lewe_buty » 22.10.2016, 08:48

KRÓCIUTKO 1964 pisze:
Ważniak pisze:
rtshks pisze:Tak sie kibice koalicji czepiają H a wszystkie tu wypisane brednie nie mają nic wspólnego z prawdą. Cisniecie innym od przeżutów to co powiecie na temat pana Tadzika z Rudy Śląskiej przezuta z Ruchu na Górnik co śmiga w waszej zbieraninie? Co powiecie kibice Gksu na pana Jagode co śmigał na Ruch a teraz jest czołową postacia na Bukowej?? Co do tematów policyjnych to akurat wy powinniście skleic wargole bo na Górnik dalej z wami smiga przestrzeleniec Noga co sie psa kształcił choc wszystkim wmawiacie ze jest pogoniony a na Gks jezdzi i wspólne zdjecia na treningach robicie se z c***** co sie do sławnej szkoły z Mysłowic rozjebał, niejaki Kępa. Spójrzcie na swoje podwórko i jaki macie syf zanim farmazonami próbujecie oczernic kogos zza klawiatury
I cisza w szeregach na bieganie konfidentów w waszych strukturach . Różnica pomiędzy wami , a nami jest taka że my wklejamy papiery na te wasze konfidentki np jagoda , kępa , rogusy i inne ściery ... oczerniacie dobrego chłopaka z Ruchu jakimiś farmazonami , dlatego na dniach wklejamy wam zdjęcie jagody w barwach Ruchu :) Zapytajcie go wprost i co wam odpowie :)
To niech rtshks wrzuci zdjecie kepy z treningu z chopami od nas tylko zeby zdjecie bylo aktualne a nie z treningu z przed dwoch lat.Skoro jestescie tacy wszystkowiedzacy to pewnie wiecie z kim i gdzie trenuje kepa.Nikt z Myslowic co sie r******** nie jezdzi na GKS czy wam sie to podoba czy nie. A roznica pomiedzy wami a nami jest taka ze u nas nie goni sie osob na pol gwizdka tak jak u was frontala na mecze nie mogl jezdzic ale na spartanie dalej trenowal z wami.


U was się goni ??? Jakby cala Polska wam nie pocisnęła o te parowy z Mysłowic to byście do dziś z nimi biegali no bo kto ma u was sprawę rozkminić rzetelnie skoro sami frajerzy w ekipie i jeden GIT który na was zarabia i udaje ze wszystko ok.
Z PF oprócz grudnia nikt się nie rozjebał !

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: wypityjanusz » 22.10.2016, 09:16

dwa_lewe_buty pisze: U was się goni ??? Jakby cala Polska wam nie pocisnęła o te parowy z Mysłowic to byście do dziś z nimi biegali no bo kto ma u was sprawę rozkminić rzetelnie skoro sami frajerzy w ekipie i jeden GIT który na was zarabia i udaje ze wszystko ok.
Z PF oprócz grudnia nikt się nie rozjebał !
ehe...
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

Starydziad
Posty: 30
Rejestracja: 30.11.2014, 11:56

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Starydziad » 22.10.2016, 20:20

Witam od jakiegoś czasu trapi mnie jedno pytanko a nie wiem czy było już to gdzieś omawiane.Chciałbym prosić kogoś z Zagłębia Sosnowiec i odpowiedź otóż wiem że u Was w obiegu używane i zauwazalne są gadżety, szale pasiaki czarno białe z normalnymi emblematami Zagłębia dlatego chciałbym aby ktoś wyjaśnił mi te sprawę na czym polega ta sytuacja z barwami.?Z góry dzięki za odpowiedź.

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Richat » 22.10.2016, 20:49

Starydziad pisze:Witam od jakiegoś czasu trapi mnie jedno pytanko a nie wiem czy było już to gdzieś omawiane.Chciałbym prosić kogoś z Zagłębia Sosnowiec i odpowiedź otóż wiem że u Was w obiegu używane i zauwazalne są gadżety, szale pasiaki czarno białe z normalnymi emblematami Zagłębia dlatego chciałbym aby ktoś wyjaśnił mi te sprawę na czym polega ta sytuacja z barwami.?Z góry dzięki za odpowiedź.
Zagłębie Sosnowiec uznaje barwy czarno-białe jako swoje barwy kibicowskie.

Brygada1964
Posty: 30
Rejestracja: 20.08.2014, 18:42

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: Brygada1964 » 22.10.2016, 21:37

Z PF oprócz grudnia nikt się nie rozjebał


Ty cwelu bardziej się ośmieszyć nie mogłeś !!
Łowcy śmieRdzieli

zygzak20
Posty: 13
Rejestracja: 16.10.2016, 12:01

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: zygzak20 » 23.10.2016, 22:47

Siemianowicka gieksa...

[link]

[link]

PolishFansTV
Posty: 291
Rejestracja: 05.05.2016, 15:35

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: PolishFansTV » 23.10.2016, 23:33

WSZYSTKIE MATERIAŁY UDOSTĘPNIANE NA KANALE POLISHFANS TV SĄ NASZEGO AUTORSTWA, LUB MAMY ZGODĘ NA ICH WYKORZYSTANIE

www.PolishFans.tv

📣Zachęcamy również do subskrybowania, polubienia, oraz obserwowania PolishFans TV - największej telewizji kibicowskiej w Polsce:
🔸YouTube ➡ https://www.youtube.com/PolishFansTV
🔸Facebook ➡ https://www.facebook.com/polishfanstv/
🔸Instagram ➡ https://www.instagram.com/polishfanstv/
🔸Twitter ➡ https://twitter.com/polishfanstv

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: maksMKS » 24.10.2016, 20:05

Przecież Górnik to srednia ekipa, bez rakietnic i sprzetu są PRZECIĘTNĄ EKIPĄ, co dobitnie pokazała ta sytuacja, zresztą nie tylko ta

HanysRSL
Posty: 54
Rejestracja: 28.04.2013, 17:27

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: HanysRSL » 24.10.2016, 20:46

maksMKS pisze:Przecież Górnik to srednia ekipa, bez rakietnic i sprzetu są PRZECIĘTNĄ EKIPĄ, co dobitnie pokazała ta sytuacja, zresztą nie tylko ta
A Odra Wodzisław to co ? Czołówka w Polsce ?

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: maksMKS » 24.10.2016, 20:54

Nikt tak nie twierdzi
Tyle że Odra nie działa tak jak Górnik - najbardziej kalkulacyjna ekipa w Polsce, która jedyne co potrafi to w 3 ekipy ustawiać się na mniejsze ekipy, ewentualnie na fan cluby Ruchu. Aaa zapomniałem o pokazówce pod spodkiem, uzbrojeni jak tatarskie hordy. Wole byc nic nie znaczącą Odrą Wodzisław, niż zakompleksionym kibicem komunistycznego klubu, który zbrata się z najwiekszym wrogiem by coś znaczyć, który złamie wszelkie mozliwe zasady by sie pokazać
Nie, nie odpisuj mi bo wiem ze macie swój świat w którym Górnik to nie bękart komuny, a słowo Honor to dla was chyba znaczy zakup kolejnych rakietnic

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Zagłębie Dąbrowskie i Górny Śląsk-Kibicowsko

Post autor: emigrantPB » 24.10.2016, 21:03

maksMKS pisze:Nikt tak nie twierdzi
Tyle że Odra nie działa tak jak Górnik - najbardziej kalkulacyjna ekipa w Polsce, która jedyne co potrafi to w 3 ekipy ustawiać się na mniejsze ekipy, ewentualnie na fan cluby Ruchu. Aaa zapomniałem o pokazówce pod spodkiem, uzbrojeni jak tatarskie hordy. Wole byc nic nie znaczącą Odrą Wodzisław, niż zakompleksionym kibicem komunistycznego klubu, który zbrata się z najwiekszym wrogiem by coś znaczyć, który złamie wszelkie mozliwe zasady by sie pokazać
Nie, nie odpisuj mi bo wiem ze macie swój świat w którym Górnik to nie bękart komuny, a słowo Honor to dla was chyba znaczy zakup kolejnych rakietnic
Nic dodać nic ująć

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: floydfloyd, simon118, telewizor z toshiby i 155 gości