Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 20.10.2016, 17:10

Przeciez widac ze oni tylko przyjechali obejrzec dobry football na derbach :) Jak widac nie taka zla ta III liga skoro tak ciegnie innych :) Ekonomia tez napewno ma duzo na znaczeniu. Jadac do Lodzi zbic ten slaby Widzew, Lechia sklepie sie na wacha na pol z Arka i juz taniej ;) w Bydgoszczy dosiada sie koledzy i cos dorzuca od siebie. Z drugiej strony Polski tez dobra wycieczka sie zrobi.
A w Lodzi..... A w Lodzi piekne eLKaeSiaczki czekajace na 500+ :)

Sorry ale te wasze(AP) mizianie sie z kazdym a pozniej tlumaczenia tych wszystkich adwokatow jest gorzej pojebane niz to gowno co napialem wyzej



Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bocian Latający » 20.10.2016, 17:16

śmieszy mnie ten ból d*** o obecność Lechii, na sektorach ŁKS, co kolejke w wielu meczach, goszczą różne delegacje u różnych ekip i nawet o tym nie wiecie

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 20.10.2016, 17:27

Niezmiennie bawią mnie rozkminki,kto komu co proponował i kto komu odmówił układu.Najśmieszniejsze,że o co najmniej kilku faktach na tym forum nie przeczytałem,co tylko świadczy o jego poziomie kumatości.
Niezmiennie bawią mnie profile na fb spod znaku Wisły,jeden z nich krzyczy do mnie pytaniem "co na to wrocławianie"?
hehe,chciałbym poznać tych kabareciarzy co je prowadzą.

wildboy66
Posty: 62
Rejestracja: 24.09.2013, 19:50

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wildboy66 » 20.10.2016, 17:41

Bocian Latający pisze:śmieszy mnie ten ból d*** o obecność Lechii, na sektorach ŁKS, co kolejke w wielu meczach, goszczą różne delegacje u różnych ekip i nawet o tym nie wiecie
kazdy ma prywatne kontakty ale nie wyobrażam sobie by na RUCHu pojawili sie kibice drużyn z którymi mamy kose w barwach,co innego bez barw ,takie właśnie zachowanie niszczy kibicowski świat ,szanuje LECHIE ale ŁKS takim zachowaniem zachowuje sie według mnie źle względem ZAWISZYi swoich zgód

Legia_girl
Posty: 245
Rejestracja: 18.11.2011, 19:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Legia_girl » 20.10.2016, 18:00

Ja myślę, że to najlepszy moment na to, żeby temat zamknąć, bo wychodzi na to że Lech zjednoczył całą kibolską Polskę, a przynajmniej opanował niemal wszystkie* województwa;-)

Strach się bać takiej potęgi- na północy Arka i Lechia, do tego Zawisza, niżej ŁKS, Legia, KSZO; jak Lechia to oczywiście i Śląsk, a więc od Śląska to już rzut beretem do Motoru; skoro Legia no to i zapewne Zagłębie i Olimpia;-), a przecież najlepszym okresem powstawania dobrych relacji na linii KKS-(L) musiał być okres zgody z Pogonią bo przecież przez Poznań do Szczecina się jeździło, więc i Pogoń trzeba tu zaliczyć;-)- nie ukrywajmy, bluzgi to kamuflaż narzucony przez "decyzyjnych". Nie wykluczajmy też Lubina, bo przecież wieloletnia zgoda z Arką zrobiła swoje...a od Lubina do Opola to już rzut beretem i zgoda jest, Cracovia- oczywiste. Resovia przez stare kontakty z ŁKSem też się załapała.

*Niech teraz pierwszy podniesie rękę ten, kto dziwi się Jagiellonii, że zamknęła stadion przed najazdem gości i robi co może, by ich nie przyjmować, skoro została sama na tle wielkiej zjednoczonej kibolskiej Polski:-).

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: whitepride08 » 20.10.2016, 18:09

ImPawel pisze:Przeciez widac ze oni tylko przyjechali obejrzec dobry football na derbach :) Jak widac nie taka zla ta III liga skoro tak ciegnie innych :) Ekonomia tez napewno ma duzo na znaczeniu. Jadac do Lodzi zbic ten slaby Widzew, Lechia sklepie sie na wacha na pol z Arka i juz taniej ;) w Bydgoszczy dosiada sie koledzy i cos dorzuca od siebie. Z drugiej strony Polski tez dobra wycieczka sie zrobi.
A w Lodzi..... A w Lodzi piekne eLKaeSiaczki czekajace na 500+ :)

Sorry ale te wasze(AP) mizianie sie z kazdym a pozniej tlumaczenia tych wszystkich adwokatow jest gorzej pojebane niz to gowno co napialem wyzej
Ty to musisz mieć smutne życie.A gówniana to jest Toja wiedza.popytaj się kolegów,jeśli takich masz,tylko uważaj żeby sobie z Ciebie beki nie robili i dla jaj trefnego infa nie sprzedali,bo znowu się ośmieszysz internetowy znawco.Co Wy byście bez tego internetu zrobili? A Twoja ironia normalnie miażdży...
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: serce miasta » 20.10.2016, 18:10

ArkaOrłowo pisze:
serce miasta pisze:Pytanie do kibica Arki z Orłowa jak Wy jako Arka Gdynia zapatrujecie sie na te podjazdy Lecha do Lechii?
Myślę że nie ma czego komentować. Gdzieś w necie na pewno znajduje się forum fanów fantastyki i tam możecie pisać do woli :)
Jesli uwazasz ze to fantastyka to nie było pytania,układ z Łksem to tez swego czasu fantastyka była i jak jest i gdzie Wy w tym wszystkim jestescie powszechnie wiadomo.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: migiczne_wrota » 20.10.2016, 18:32

ArkaOrłowo pisze:
serce miasta pisze:Pytanie do kibica Arki z Orłowa jak Wy jako Arka Gdynia zapatrujecie sie na te podjazdy Lecha do Lechii?
Myślę że nie ma czego komentować. Gdzieś w necie na pewno znajduje się forum fanów fantastyki i tam możecie pisać do woli :)
W kwestiach fantastyki to akurat wy jesteście
najlepsi...

GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GoTo » 20.10.2016, 19:12

Widzew i swoje fc brawo,rozjebane,sprzedane wiec pasuja do wsh tam to normalne.

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bolo85 » 20.10.2016, 19:18

a tobie co sie dzieje?

asics
Posty: 27
Rejestracja: 18.07.2011, 21:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: asics » 20.10.2016, 20:15

Jakby nie patrzeć Wisła idąc w stronę Ruchu a później Widzewa wyznaczyła nowy trend, swoisty przełom w polskim światku kibicowskim. Dziś już nic nas bardziej nie zaskoczy od rozpadu TKWM i powstania koalicji WRW. Każdy nowy układ lub zerwanie stosunków od tej pory jest możliwy i nikogo specjalnie nie zaskoczy. Prekursorem jest Wisła. Pytanie na koniec, czy Lechia by stworzyła układ ze Stomilem gdyby nie rozpadła się TKWM?

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 20.10.2016, 20:17

Kilka tygodni temu odbył się mecz Lech - Arka. Każdy widział jak on wyglądał od strony trybun. Od wielu lat słyszę jak ta zgoda ma się źle, że Lech zaraz nas kopnie w d***, że jesteśmy w czarnej d****, czasem też że to Arka podziękuje za współpracę.
hehe,zaraz przeczytam,że w Tczewie wcale nie było zakazu noszenia barw Lecha,a zgoda ma się pod każdym względem lepiej niż kiedykolwiek.

WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: WIDZEWSKAduma » 20.10.2016, 20:30

asics pisze:Jakby nie patrzeć Wisła idąc w stronę Ruchu a później Widzewa wyznaczyła nowy trend, swoisty przełom w polskim światku kibicowskim. Dziś już nic nas bardziej nie zaskoczy od rozpadu TKWM i powstania koalicji WRW. Każdy nowy układ lub zerwanie stosunków od tej pory jest możliwy i nikogo specjalnie nie zaskoczy.
Lech zrobił podobnie, a żeby dodać smaczku układowi z ŁKSem to niewiele czasu minęło od tego gdy z nami mieli dobre relacje
Tylko u nich nie skonczyło się jak z Wisłą, bo nie oszukujmy się Cracovia czy Arka bedzie się trzymała tej zgody chodźby nie wiem co sie działo (to oczywiście moje prywatne zdanie)

Thor1910
Posty: 52
Rejestracja: 07.01.2012, 21:42

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Thor1910 » 20.10.2016, 21:07

Obrazek

:)
:mrgreen:

dariusz
Posty: 81
Rejestracja: 21.03.2007, 08:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dariusz » 20.10.2016, 21:36

Thor1910 pisze:Obrazek

:)
Kompletnie nietrafione.
We Wrocławiu - zwłaszcza starsza ekipa - ma wiele szacunku i sympatii dla ŁKS-u.
Jak ludzie trochę sobie wypiją to i "Klubem Łodzi jest..." da się usłyszeć. :)

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 20.10.2016, 22:03

whitepride08 pisze: Ty to musisz mieć smutne życie.A gówniana to jest Toja wiedza.popytaj się kolegów,jeśli takich masz,tylko uważaj żeby sobie z Ciebie beki nie robili i dla jaj trefnego infa nie sprzedali,bo znowu się ośmieszysz internetowy znawco.Co Wy byście bez tego internetu zrobili? A Twoja ironia normalnie miażdży...
No dalej popraw mnie jesli cos zle napisalem. Oj chcialbys miec chociaz mala czesc mojego zycia ;)
Widzisz ja to w ch*** mam ze takie "kumateria" bedzie mi wypominac jedna wpadke bo w przeciwienstwie do tobie podobnych nie lece zakladac odrazu nowego konta.
A wracajac do tematu co sie nie zgadza? Wachacie sie z kazdym kto ma dupe i pala nienawiscia do Widzewa. Kosa waszej zgody? a co tam, wazne ze nie nawidza Widzew.
Juz na nastepnej stronie widze ze ktos pisze ze Slask to w sumie lubi Lks wiec to jest ok ze Lechia odwiedza.
Kiedys chyba bylo tak ze strachu powstawaly jakies jedno dniowe uklady. Nie moje czasy ale mozna poczytac o tym. Strach wrocil?

bradpitt
Posty: 236
Rejestracja: 18.08.2014, 01:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bradpitt » 20.10.2016, 22:13

ArkaOrłowo pisze:
serce miasta pisze: Jesli uwazasz ze to fantastyka to nie było pytania,układ z Łksem to tez swego czasu fantastyka była i jak jest i gdzie Wy w tym wszystkim jestescie powszechnie wiadomo.
Kilka tygodni temu odbył się mecz Lech - Arka. Każdy widział jak on wyglądał od strony trybun. Od wielu lat słyszę jak ta zgoda ma się źle, że Lech zaraz nas kopnie w d***, że jesteśmy w czarnej d****, czasem też że to Arka podziękuje za współpracę. Za każdym razem jednak pokazujemy wspólnie z Kolejorzem że z naszą zgodą jest wszystko w jak najlepszym porządku. Co do ostatnich wydarzeń - nikt się nie skapował że Lech stał "obok" Lechii na ŁKS bo właśnie łódzki klub jest czymś co oba te kluby łączy? Czy każdy widzi wszędzie "wąchanie się"? Motor też się wąchał z Lechią/gtsem na Śląsku?

Druga sprawa jest taka, że każdy widzi tylko Arkę jako pokrzywdzoną w TEORETYCZNYM układzie Lech-Lechia. Raczej zadowoleni nie byliby z takiego obrotu sprawy także w pasiastym Krakowie oraz Wrocławiu.
Każdy w temacie wie jak wygląda wasza zgoda z Lechem, więc nie zakłamuj rzeczywistości. Pomiędzy ultrasami są dobre relacje, pomiędzy ekipa już nie bardzo. Kiedy mieliście ostatnio jakąś chuligańską akcję z Lechem? Lech was nie zabiera, bo woli ŁKS. A wy odrzuceni przez Lecha, działacie często gęsto z HZL. Nie jest tak?

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: myjster » 20.10.2016, 22:33

dariusz pisze:
Thor1910 pisze:Obrazek

:)
Kompletnie nietrafione.
We Wrocławiu - zwłaszcza starsza ekipa - ma wiele szacunku i sympatii dla ŁKS-u.
Jak ludzie trochę sobie wypiją to i "Klubem Łodzi jest..." da się usłyszeć. :)
To pewnie często da się to usłyszeć bo nie na darmo się mówi, że wasza ekipa nigdy nie trzeźwieje a i 'malinowe nosy', 'banda meneli' zobowiązuje.To jest ku*** kabaret, niedługo się okaże nie ma ekipy w Polsce, która z jakąkolwiek inną nie jest w jakiś sposób powiązana. Cyrk

whitepride08
Posty: 143
Rejestracja: 17.12.2012, 19:06
Lokalizacja: Bałuty

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: whitepride08 » 20.10.2016, 22:46

ImPawel pisze:
whitepride08 pisze: Ty to musisz mieć smutne życie.A gówniana to jest Toja wiedza.popytaj się kolegów,jeśli takich masz,tylko uważaj żeby sobie z Ciebie beki nie robili i dla jaj trefnego infa nie sprzedali,bo znowu się ośmieszysz internetowy znawco.Co Wy byście bez tego internetu zrobili? A Twoja ironia normalnie miażdży...
No dalej popraw mnie jesli cos zle napisalem. Oj chcialbys miec chociaz mala czesc mojego zycia ;)
Widzisz ja to w ch*** mam ze takie "kumateria" bedzie mi wypominac jedna wpadke bo w przeciwienstwie do tobie podobnych nie lece zakladac odrazu nowego konta.
A wracajac do tematu co sie nie zgadza? Wachacie sie z kazdym kto ma dupe i pala nienawiscia do Widzewa. Kosa waszej zgody? a co tam, wazne ze nie nawidza Widzew.
Juz na nastepnej stronie widze ze ktos pisze ze Slask to w sumie lubi Lks wiec to jest ok ze Lechia odwiedza.
Kiedys chyba bylo tak ze strachu powstawaly jakies jedno dniowe uklady. Nie moje czasy ale mozna poczytac o tym. Strach wrocil?
Widzę,że zbytnio bystry też nie jesteś.Nie piłem do tego powalającego ironią wpisu,tylko ogólnie do Twojej osoby.A ta niby jedna wpadka tylko pokazuje co Ty tam wiesz,a to że się tu dalej jeszcze udzielasz świadczy tylko o Tobie,ale spoko ośmieszaj się dalej.
I uwierz mi,nie chciałbym mieć chociaż małej części Twojego życia,nie ta mentalność...nie pochlebiaj sobie.
W naszym mieście Łodzi gdzie łódeczka w herbie jest...

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: damarus » 20.10.2016, 22:55

ImPawel pisze: No dalej popraw mnie jesli cos zle napisalem. Oj chcialbys miec chociaz mala czesc mojego zycia ;)
Widzisz ja to w ch*** mam ze takie "kumateria" bedzie mi wypominac jedna wpadke bo w przeciwienstwie do tobie podobnych nie lece zakladac odrazu nowego konta.
A wracajac do tematu co sie nie zgadza? Wachacie sie z kazdym kto ma dupe i pala nienawiscia do Widzewa. Kosa waszej zgody? a co tam, wazne ze nie nawidza Widzew.
Juz na nastepnej stronie widze ze ktos pisze ze Slask to w sumie lubi Lks wiec to jest ok ze Lechia odwiedza.
Kiedys chyba bylo tak ze strachu powstawaly jakies jedno dniowe uklady. Nie moje czasy ale mozna poczytac o tym. Strach wrocil?
Napisze jeszcze raz i wiecej razy juz w tym temacie nie bede sie wypowiadal. Jak byla zgoda z Wisla, to pare razy kilku osobowa ekipa pokazywala sie na LKSie, a Wisla o tym byla informowana. Teraz pojawilo sie foto i nagle wszedzie oburzenie jaka ta Lechia jest zla i robienie jakis zjebanych grafik i wymyslanie nowych ukladow. ku*** do czego to doszlo.

ImPawel
Posty: 139
Rejestracja: 23.06.2016, 15:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ImPawel » 21.10.2016, 00:08

whitepride08 pisze: Widzę,że zbytnio bystry też nie jesteś.Nie piłem do tego powalającego ironią wpisu,tylko ogólnie do Twojej osoby.A ta niby jedna wpadka tylko pokazuje co Ty tam wiesz,a to że się tu dalej jeszcze udzielasz świadczy tylko o Tobie,ale spoko ośmieszaj się dalej.
I uwierz mi,nie chciałbym mieć chociaż małej części Twojego życia,nie ta mentalność...nie pochlebiaj sobie.
ok teraz rozumiem, masz racje troche mi to zajelo zeby dojsc o co chodzi.
Nie odnosisz sie do tego co napisalem o nadstawianiu d*** do kazdego kto nienawidzi Widzew tylko zeby odejsc od tematu dowalasz sie do mnie? :D
Pamietajcie biale chlopaki zeby nie klnac na nikogo na meczach bo za tydzien mozecie stac kolo nich na mlynie ;)

Wiesz ja jestem tylko jakas tam anonimowa osoba w internecie i moja reputacja tutaj? wyje**ne ;) Ale to co twoj klubik odwala to bedzie wysmiewane i wspominane latami :)

Slavia_ZSC
Posty: 278
Rejestracja: 08.03.2011, 07:59

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Slavia_ZSC » 21.10.2016, 01:09

Jedna z lepszych awantur stadionowych to ŁKS vs Śląsk.
Boli mnie, gdy wyrzucam dodatki z gAZETY, widząc oczami myśli padające lasy. „Dom” wyrzucam – dąb pada. „Turystykę” – lipa. „Komunikaty” – świerki jak zimowe kwiaty. „Auto-moto” – jak maszty upadają sosny. „Supermarket” – to modrzew, klon – „Nieruchomości”. „Mój Komputer” – i buk się korzeniem nakrywa. A z każdym precz dodatkiem ich żywicą krwawię.

"NOCNA ZMIANA", "OSZOŁOM"

qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: qqq11 » 21.10.2016, 08:32

Bączyński pisze:
Kilka tygodni temu odbył się mecz Lech - Arka. Każdy widział jak on wyglądał od strony trybun. Od wielu lat słyszę jak ta zgoda ma się źle, że Lech zaraz nas kopnie w d***, że jesteśmy w czarnej d****, czasem też że to Arka podziękuje za współpracę.
hehe,zaraz przeczytam,że w Tczewie wcale nie było zakazu noszenia barw Lecha,a zgoda ma się pod każdym względem lepiej niż kiedykolwiek.
hehe, jeszcze niedawno czytałem na fanie o tym jak zgoda wrocławsko-krakowska jest zajebista, a pamiętam jak wieszczono tu, że Triada się lada moment rozpadnie, nie to co TKWM - prawdziwi bracia z krwi i kości.. a nie ości.
Nie chcę rozmywać tematu, ale jak widzę malinowego nosa, który drwi ze innych zgód to przychodzi na myśl powiedzenie "przyganiał kocioł garnkowi".

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: migiczne_wrota » 21.10.2016, 10:13

kogu pisze:
damarus pisze: Napisze jeszcze raz i wiecej razy juz w tym temacie nie bede sie wypowiadal. Jak byla zgoda z Wisla, to pare razy kilku osobowa ekipa pokazywala sie na LKSie, a Wisla o tym byla informowana. Teraz pojawilo sie foto i nagle wszedzie oburzenie jaka ta Lechia jest zla i robienie jakis zjebanych grafik i wymyslanie nowych ukladow. ku*** do czego to doszlo.
Nie widzę związku damarus, obecnie sytuacja jest zupełnie inna, wy możecie wypominać Wiśle wszystko, ale wam nie można nic powiedzieć? Dziwisz się że jest komentowane? Najpierw robicie szopke pod tytułem szacunek do wiślaków z krwi i kości, chwalicie się w relacji że wam podrzucili wode i jedzenie po wyjeździe do Krakowa i tym podobne, a teraz ramie w ramie walczycie/wąchacie się z lokalnym wrogiem także tych z krwi i kości Hutnikiem Kraków, dumnie stoicie z między innymi Lechem na ŁKS'ie który prezentuje oprawe tego dnia z przekreśloną gwiazdą.


Może czas w końcu skończyć tę szopkę, przestać wywieszać bzdurne transparenty ze Śląskiem, śpiewać jakieś bzdury o wypinaniu d***, honorze, robić jakieś śmieszne koszulki o wierności "dzisiaj wrogu, wczoraj bracie" a później walczyć z Hutnikiem ramie w ramie i siedzieć z Lechem na ŁKS'ie tych samych osób które dumnie z tymi koszulkami zasuwały, zapewne dalej zasuwają ;-) . Myśle że nikt by niczego teraz nie komentował gdyby nie wasze zachowanie po zakończeniu zgody, wasza hipokryzja i zakłamanie. Po zakończeniu zgody pomiędzy dwoma klubami są dwie normalne, rozsądne opcje kosa albo neutral, wy stworzyliście razem ze Śląskiem nową opcje robienie szopki i pajacerke. Ze strony Wisły wyglądało to prosto ze Śląskiem kosa, z wami neutral i szacunek, na początku bo teraz i z wami jest kosa i szacunek utracony również, to było jasne postawienie sprawy.


Mam nadzieje że na następnym meczu w Krakowie Wisła - Lechia skończycie tą szopke pokażecie jaja i rykniecie w końcu to co wam leży na sercu czyli WTSK i nie będziecie robić żadnych cyrków pod tytułem Rekiny be, ale Wisła super! Mecz nie długo, jestem pewny że wam wszystkim ulży na sektorze gości jak szczerze rykniecie to tak mocno z serca, być może Hutnik was wspomoże na tym meczu to razem rykniecie oni wam pomogą przełamać tę bariere fałszywej nieśmiałości którą jak do tej pory macie.
Następny przyjebaniec z gdyni... W********** napinać się na pejsbuka gimbusie. Gdzie jest mod?

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Reda » 21.10.2016, 10:43

migiczne_wrota pisze:
kogu pisze:
damarus pisze: Napisze jeszcze raz i wiecej razy juz w tym temacie nie bede sie wypowiadal. Jak byla zgoda z Wisla, to pare razy kilku osobowa ekipa pokazywala sie na LKSie, a Wisla o tym byla informowana. Teraz pojawilo sie foto i nagle wszedzie oburzenie jaka ta Lechia jest zla i robienie jakis zjebanych grafik i wymyslanie nowych ukladow. ku*** do czego to doszlo.
Nie widzę związku damarus, obecnie sytuacja jest zupełnie inna, wy możecie wypominać Wiśle wszystko, ale wam nie można nic powiedzieć? Dziwisz się że jest komentowane? Najpierw robicie szopke pod tytułem szacunek do wiślaków z krwi i kości, chwalicie się w relacji że wam podrzucili wode i jedzenie po wyjeździe do Krakowa i tym podobne, a teraz ramie w ramie walczycie/wąchacie się z lokalnym wrogiem także tych z krwi i kości Hutnikiem Kraków, dumnie stoicie z między innymi Lechem na ŁKS'ie który prezentuje oprawe tego dnia z przekreśloną gwiazdą.


Może czas w końcu skończyć tę szopkę, przestać wywieszać bzdurne transparenty ze Śląskiem, śpiewać jakieś bzdury o wypinaniu d***, honorze, robić jakieś śmieszne koszulki o wierności "dzisiaj wrogu, wczoraj bracie" a później walczyć z Hutnikiem ramie w ramie i siedzieć z Lechem na ŁKS'ie tych samych osób które dumnie z tymi koszulkami zasuwały, zapewne dalej zasuwają ;-) . Myśle że nikt by niczego teraz nie komentował gdyby nie wasze zachowanie po zakończeniu zgody, wasza hipokryzja i zakłamanie. Po zakończeniu zgody pomiędzy dwoma klubami są dwie normalne, rozsądne opcje kosa albo neutral, wy stworzyliście razem ze Śląskiem nową opcje robienie szopki i pajacerke. Ze strony Wisły wyglądało to prosto ze Śląskiem kosa, z wami neutral i szacunek, na początku bo teraz i z wami jest kosa i szacunek utracony również, to było jasne postawienie sprawy.


Mam nadzieje że na następnym meczu w Krakowie Wisła - Lechia skończycie tą szopke pokażecie jaja i rykniecie w końcu to co wam leży na sercu czyli WTSK i nie będziecie robić żadnych cyrków pod tytułem Rekiny be, ale Wisła super! Mecz nie długo, jestem pewny że wam wszystkim ulży na sektorze gości jak szczerze rykniecie to tak mocno z serca, być może Hutnik was wspomoże na tym meczu to razem rykniecie oni wam pomogą przełamać tę bariere fałszywej nieśmiałości którą jak do tej pory macie.
Następny przyjebaniec z gdyni... W********** napinać się na pejsbuka gimbusie. Gdzie jest mod?
Chłop jest z rzeki. Kto tu się napina i nas wszędzie widzi? Gdzie jest mod?

Pan Hans
Posty: 58
Rejestracja: 10.07.2016, 09:32

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Pan Hans » 21.10.2016, 11:13

Ale ku*** nowina ze Lechia byla na LKS-ie. To nie pierwszy raz od 9-10lat.I nastepny madry co pierdoli o Lechii i Hutniku ze jakis romans.Na Grabiszynskiej oprocz SWL byl Motor tzn ze Lechia i Wisla romansowala z Motorem?

IceTea
Posty: 344
Rejestracja: 21.11.2009, 22:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: IceTea » 21.10.2016, 13:38

A jeszcze w 2010 r. ŁKS próbował ustawiać się z Ś-W-L.
Obrazek

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Eternidad » 21.10.2016, 14:07

z Ś-W a nie śwl

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 21.10.2016, 15:10

Co to w ogole za rozkmina,. Jakis głab wrzucił to co niby przeczytał w internecie ( gdzie i skąd miał ktoś taką z d*** wiedze??) i rozpoczyna jazde z kolejnymi kompanami , wsrod ktorych prym wiodą oczywiscie... Widzewiacy.

Ci sami CzerwonoArmiści, którzy wczesniej tak rzewnie płakali jak ktoś komentował zachowanie Wisły, i tą całą czerwono - niebiesko- policyjną koalicje. Wtedy oczywiście jakakolwiek opinia na ten temat , to były ''kompleksy'' , ''strach przed nową siłą świata'' , i powszechny już ''ból d***''.
Jak już RTSiaki wydajecie osądy , kto i jak się u nas czuje, i '' co na to zgody?'', to prosze powiedzcie wszystkim, jak Wy sie czujecie siedząc na Wiśle razem z Resovią ? Pomijam już kwestie Wisły, i waszej nagłej miłosci, ale Resovie jeszcze niedawno jebaliscie tak jak i nas....


Ja rozumiem ze 3/4 tego forum to jest banda gili i nieogarów , którzy nie mają kompletnie pojęcia o tym co sie dzieje w kibolskim świecie, wiec gwoli wyjasnienia :
Nikogo z nas nie dziwi, że wielu naszych oponentów boli fakt, że ŁKS jest szanowany przez wiele uznanych ekip w całym kraju.
I wiele ekip którym nawet nie jest po drodze skupia się wokół ŁKSu. Było to widać np na kadrze we Francji.
Na szacunek trzeba sobie zapracować latami, a dobre kontakty z wieloma ekipami to również pokłosie starych zgód - gdzie nie wbijalismy sobie kutasów w plecy , i jesli ktoś nas szanował, to równiez był przez nas szanowany.

Tak więc na derbach obecne pojedyncze (choc wcale nie anonimowe) osoby z Lechii, które mają znajomych w Łodzi juz od wielu wielu lat.
Zeby poryć tępe głowy tych, co zgrywają tutaj wielkich znawców klimatu - to obecna była także delegacja Pasiaków z Krakowa.
Innego wyjścia nie było, wszyscy musieli siedziec na jednej trybunie..

teraz macie kolejne argumenty barany, zeby toczyć dlaej swoje idiotyczne dyskusje i pokazywać jak bardzo was wkurwia, to co dzieje sie na ŁKSie.
Nie kieruje tych słów do normalnych użytkowników, bo kazdy choć troche zorientowany wie od dawna jak wygląda sytuacja.


PS.
Cała ta rozkmina na temat obecności róznych ekip w Łodzi , skutecznie odciąga uwage od tego, że fantastycznie na Derbach zaprezentował się Bydgoski Zawisza. ( a moze własnie o to chodziło ..? )

Niebiesko - Czarni pojawili się w prawie 6 stówek bardzo zgrabnego składu , i pokazali że mimo wielu problemów organizacyjnych nadal są w kibolskiej ekstraklasie. Solidnie wsparli nas również Tyscy ( około 80 ) , i teraz piłka jest po naszej stronie boiska, aby godnie się naszym braciom zrewanżować...

TYCHY ZETKA ŁKS !!

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: migiczne_wrota » 21.10.2016, 15:11

IceTea pisze:A jeszcze w 2010 r. ŁKS próbował ustawiać się z Ś-W-L.
Nie pisz bzdur. Żadne ŚWL, a propozycja spotkania nie wyszła od łodzian, tylko od drugiej strony.

Wolwes
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2012, 13:24

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Wolwes » 21.10.2016, 17:08

BaRteKbrk pisze:Dzięki wielkie wszystkim za normalne i rzetelne odpowiedzi, jednak jest część normalnych osób w tym temacie :)

Nurtuje mnie jeszcze jak wygląda sytuacja kibiców Górnika z ekipami Stali/Stilonu Gorzów oraz do ekipy Falubazu

Pjona :) ! 5
Od tego trzeba zacząć, że Stal Gorzów nie ma "ekipy" tzn. zostały jej jakieś konfidenckie resztki tępione ostro przez Stilon. Więc jakie może mieć stosunki banda c**** czyli Stal z normalną ekipą czyli Górnikiem Zabrze? Żadne. Co do Stilonu obecnie raczej neutral, ewentualnie jakaś niechęć, kosą na pewno bym tego nie nazwał. Jeżeli chodzi o nasze relacje z KSG - kosa.
CHROBRY GŁOGÓW (h) STILON GORZÓW

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: za Ruchem ! » 21.10.2016, 17:38

Entlicheck pisze: Nikogo z nas nie dziwi, że wielu naszych oponentów boli fakt, że ŁKS jest szanowany przez wiele uznanych ekip w całym kraju.
I wiele ekip którym nawet nie jest po drodze skupia się wokół ŁKSu. Było to widać np na kadrze we Francji.
Na szacunek trzeba sobie zapracować latami, a dobre kontakty z wieloma ekipami to również pokłosie starych zgód - gdzie nie wbijalismy sobie kutasów w plecy , i jesli ktoś nas szanował, to równiez był przez nas szanowany.
A Madryt? Nie wbijaliście sobie kutasów w plecy ale w koszerne dupsko poszło pięknie i gładko :) REAL&ŁKS!!!

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 21.10.2016, 17:57

Szuraj stąd podmiejski szczurze. I nie podszywaj się pod kibica niebieskich, czerwona parówko !

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: serce miasta » 21.10.2016, 18:44

Entlicheck pisze:Co to w ogole za rozkmina,. Jakis głab wrzucił to co niby przeczytał w internecie ( gdzie i skąd miał ktoś taką z d*** wiedze??) i rozpoczyna jazde z kolejnymi kompanami , wsrod ktorych prym wiodą oczywiscie... Widzewiacy.

Ci sami CzerwonoArmiści, którzy wczesniej tak rzewnie płakali jak ktoś komentował zachowanie Wisły, i tą całą czerwono - niebiesko- policyjną koalicje. Wtedy oczywiście jakakolwiek opinia na ten temat , to były ''kompleksy'' , ''strach przed nową siłą świata'' , i powszechny już ''ból d***''.
Jak już RTSiaki wydajecie osądy , kto i jak się u nas czuje, i '' co na to zgody?'', to prosze powiedzcie wszystkim, jak Wy sie czujecie siedząc na Wiśle razem z Resovią ? Pomijam już kwestie Wisły, i waszej nagłej miłosci, ale Resovie jeszcze niedawno jebaliscie tak jak i nas....


Ja rozumiem ze 3/4 tego forum to jest banda gili i nieogarów , którzy nie mają kompletnie pojęcia o tym co sie dzieje w kibolskim świecie, wiec gwoli wyjasnienia :
Nikogo z nas nie dziwi, że wielu naszych oponentów boli fakt, że ŁKS jest szanowany przez wiele uznanych ekip w całym kraju.
I wiele ekip którym nawet nie jest po drodze skupia się wokół ŁKSu. Było to widać np na kadrze we Francji.
Na szacunek trzeba sobie zapracować latami, a dobre kontakty z wieloma ekipami to również pokłosie starych zgód - gdzie nie wbijalismy sobie kutasów w plecy , i jesli ktoś nas szanował, to równiez był przez nas szanowany.

Tak więc na derbach obecne pojedyncze (choc wcale nie anonimowe) osoby z Lechii, które mają znajomych w Łodzi juz od wielu wielu lat.
Zeby poryć tępe głowy tych, co zgrywają tutaj wielkich znawców klimatu - to obecna była także delegacja Pasiaków z Krakowa.
Innego wyjścia nie było, wszyscy musieli siedziec na jednej trybunie..

teraz macie kolejne argumenty barany, zeby toczyć dlaej swoje idiotyczne dyskusje i pokazywać jak bardzo was wkurwia, to co dzieje sie na ŁKSie.
Nie kieruje tych słów do normalnych użytkowników, bo kazdy choć troche zorientowany wie od dawna jak wygląda sytuacja.


PS.
Cała ta rozkmina na temat obecności róznych ekip w Łodzi , skutecznie odciąga uwage od tego, że fantastycznie na Derbach zaprezentował się Bydgoski Zawisza. ( a moze własnie o to chodziło ..? )

Niebiesko - Czarni pojawili się w prawie 6 stówek bardzo zgrabnego składu , i pokazali że mimo wielu problemów organizacyjnych nadal są w kibolskiej ekstraklasie. Solidnie wsparli nas również Tyscy ( około 80 ) , i teraz piłka jest po naszej stronie boiska, aby godnie się naszym braciom zrewanżować...

TYCHY ZETKA ŁKS !!
miałem Ci nie odpisywać ale widze że nikt nie skomentowal Twojego wywodu.
Dla Twojej wiedzy z Resovia Widzew na derbach nie stał na jednym sektorze to po 1.
Piszesz że Widzew Ruch Elana i Wisła to policyjna koalicja bo?
Druga sprawa to nikogo nie boli sympatia jak to piszesz wielu ekip do Was wręcz odwrotnie jak dla mnie to nie jest powód do dumy a raczej lekko podejrzana sprawa.W Łodzi powszechnie wiadomo że zawsze szukaliście sobie sojuszników do wojny z Widzewem a że Widzew sporej liczbie ekip zaszedł za skóre mieliście/macie pełne pole do popisu.Jak chcesz możemy policytować się i na spokojnie przekminić ostatnie z 15 lat kiedy z kim ocieplaly wam się stosunki i jakie były relacje ekip z którymi się waflowaliście z Widzewem.
Mnie osobiście nie dziwi sympatia do Was bo tak jak pisałem wcześniej działacie tak żeby specjalnie z nikim w większy konflikt nie popadać i ogólnie rzecz biorąc lączy was jedno wspólny wrog ai na dzień dzisiejszy jest to koalicja WRWE.
Ja osobiście jestem dumny z tego że jesteśmy tak znienawidzeni wy wolicie komitywę nawet z kosami Waszych zgód. Różnimy ewidentnie, wy wolicie lizać się po dupskach z połową Polski my wolimy mieć z połową Polski wojne.O zakończeniu Waszej zgody ze Śląskiem czy Miedzią możesz nie wiedzieć bo minęło sporo lat ale jednego możesz być pewien nie było elegancko tak jak piszesz i starsi kibice pewnie to potwierdzą.Czy nasz układ z Wisłą to wielka miłość?Nie wydaje mi się,chuligani podjęli taka decyzje a reszta kibiców przyjęła to do wiadomości i tyle jest jednak między nami a Wami taka roznica że my np.jak zaprosimy Wisłe na derby to Jagiellonia nawet jak ktoś prywatnie ich zaprosi nie będzie lansowała się w barwach na Piłsudskiego z szacunku do Wisły właśnie.

krzycho_ASR
Posty: 691
Rejestracja: 24.09.2009, 16:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: krzycho_ASR » 21.10.2016, 20:49

@serce miasta - Weź już nie twórz legendy "nienawidzącego wszystkich" Widzewa, bo wszyscy pamiętają wasze nie tak dawne macanki z Lechem i Arką. Dodajmy Ruch i Elanę, gdzieś tam też przewinęła się Jaga,no i teraz świeżutka sprawa z układem z Wisłą na podczepkę. O waszych układach międzynarodowych, w których sami się gubią Twoi mniej kumaci koledzy po szalu, już nie wspominając. Faktycznie, sami przeciw wszystkim.

Wy poszliście w pewnym momencie w stronę Arki (teraz zdaje się temat nieaktualny), a ŁKS w stronę Lechii i tyle, nie ma co dorabiać ideologii.

na_chwile
Posty: 142
Rejestracja: 06.11.2013, 12:42
Lokalizacja: Polska / Górny Śląsk

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: na_chwile » 21.10.2016, 20:51

Jaki stosunek ma obecnie Unia Oświęcim do kibicow z Chorzowa?

maciejovsky1203
Posty: 26
Rejestracja: 17.03.2016, 19:21

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: maciejovsky1203 » 21.10.2016, 21:09

Jak kibice Petry zapatrują się na układ Stomilu z Lechią i jak to wygląda między płocczanami i gdańszczanami? W końcu ostatnio w Zabrzu w jednym sektorze stali.

user123
Posty: 6
Rejestracja: 26.05.2016, 16:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: user123 » 21.10.2016, 21:20

na_chwile pisze:Jaki stosunek ma obecnie Unia Oświęcim do kibicow z Chorzowa?
Stosunki między Unią a Ruchem są chyba dobre, na meczu Unii z Hutnikiem widoczne barwy Ruchu na trybunie Unii

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 21.10.2016, 21:22

serce miasta pisze:
Entlicheck pisze:Co to w ogole za rozkmina,. Jakis głab wrzucił to co niby przeczytał w internecie ( gdzie i skąd miał ktoś taką z d*** wiedze??) i rozpoczyna jazde z kolejnymi kompanami , wsrod ktorych prym wiodą oczywiscie... Widzewiacy.

Ci sami CzerwonoArmiści, którzy wczesniej tak rzewnie płakali jak ktoś komentował zachowanie Wisły, i tą całą czerwono - niebiesko- policyjną koalicje. Wtedy oczywiście jakakolwiek opinia na ten temat , to były ''kompleksy'' , ''strach przed nową siłą świata'' , i powszechny już ''ból d***''.
Jak już RTSiaki wydajecie osądy , kto i jak się u nas czuje, i '' co na to zgody?'', to prosze powiedzcie wszystkim, jak Wy sie czujecie siedząc na Wiśle razem z Resovią ? Pomijam już kwestie Wisły, i waszej nagłej miłosci, ale Resovie jeszcze niedawno jebaliscie tak jak i nas....


Ja rozumiem ze 3/4 tego forum to jest banda gili i nieogarów , którzy nie mają kompletnie pojęcia o tym co sie dzieje w kibolskim świecie, wiec gwoli wyjasnienia :
Nikogo z nas nie dziwi, że wielu naszych oponentów boli fakt, że ŁKS jest szanowany przez wiele uznanych ekip w całym kraju.
I wiele ekip którym nawet nie jest po drodze skupia się wokół ŁKSu. Było to widać np na kadrze we Francji.
Na szacunek trzeba sobie zapracować latami, a dobre kontakty z wieloma ekipami to również pokłosie starych zgód - gdzie nie wbijalismy sobie kutasów w plecy , i jesli ktoś nas szanował, to równiez był przez nas szanowany.

Tak więc na derbach obecne pojedyncze (choc wcale nie anonimowe) osoby z Lechii, które mają znajomych w Łodzi juz od wielu wielu lat.
Zeby poryć tępe głowy tych, co zgrywają tutaj wielkich znawców klimatu - to obecna była także delegacja Pasiaków z Krakowa.
Innego wyjścia nie było, wszyscy musieli siedziec na jednej trybunie..

teraz macie kolejne argumenty barany, zeby toczyć dlaej swoje idiotyczne dyskusje i pokazywać jak bardzo was wkurwia, to co dzieje sie na ŁKSie.
Nie kieruje tych słów do normalnych użytkowników, bo kazdy choć troche zorientowany wie od dawna jak wygląda sytuacja.


PS.
Cała ta rozkmina na temat obecności róznych ekip w Łodzi , skutecznie odciąga uwage od tego, że fantastycznie na Derbach zaprezentował się Bydgoski Zawisza. ( a moze własnie o to chodziło ..? )

Niebiesko - Czarni pojawili się w prawie 6 stówek bardzo zgrabnego składu , i pokazali że mimo wielu problemów organizacyjnych nadal są w kibolskiej ekstraklasie. Solidnie wsparli nas również Tyscy ( około 80 ) , i teraz piłka jest po naszej stronie boiska, aby godnie się naszym braciom zrewanżować...

TYCHY ZETKA ŁKS !!
miałem Ci nie odpisywać ale widze że nikt nie skomentowal Twojego wywodu.
Dla Twojej wiedzy z Resovia Widzew na derbach nie stał na jednym sektorze to po 1.
Piszesz że Widzew Ruch Elana i Wisła to policyjna koalicja bo?
Druga sprawa to nikogo nie boli sympatia jak to piszesz wielu ekip do Was wręcz odwrotnie jak dla mnie to nie jest powód do dumy a raczej lekko podejrzana sprawa.W Łodzi powszechnie wiadomo że zawsze szukaliście sobie sojuszników do wojny z Widzewem a że Widzew sporej liczbie ekip zaszedł za skóre mieliście/macie pełne pole do popisu.Jak chcesz możemy policytować się i na spokojnie przekminić ostatnie z 15 lat kiedy z kim ocieplaly wam się stosunki i jakie były relacje ekip z którymi się waflowaliście z Widzewem.
Mnie osobiście nie dziwi sympatia do Was bo tak jak pisałem wcześniej działacie tak żeby specjalnie z nikim w większy konflikt nie popadać i ogólnie rzecz biorąc lączy was jedno wspólny wrog ai na dzień dzisiejszy jest to koalicja WRWE.
Ja osobiście jestem dumny z tego że jesteśmy tak znienawidzeni wy wolicie komitywę nawet z kosami Waszych zgód. Różnimy ewidentnie, wy wolicie lizać się po dupskach z połową Polski my wolimy mieć z połową Polski wojne.O zakończeniu Waszej zgody ze Śląskiem czy Miedzią możesz nie wiedzieć bo minęło sporo lat ale jednego możesz być pewien nie było elegancko tak jak piszesz i starsi kibice pewnie to potwierdzą.Czy nasz układ z Wisłą to wielka miłość?Nie wydaje mi się,chuligani podjęli taka decyzje a reszta kibiców przyjęła to do wiadomości i tyle jest jednak między nami a Wami taka roznica że my np.jak zaprosimy Wisłe na derby to Jagiellonia nawet jak ktoś prywatnie ich zaprosi nie będzie lansowała się w barwach na Piłsudskiego z szacunku do Wisły właśnie.
No jasne ... ;-) miales nie odpisywać , bo właściwie to po co , ale jednak musiales się spiąć i wypisać te swoje wymysly , bo przecież każdy doskonale wie , że Widzewska prawda musi być zawsze na wierzchu ...

Generalnie dyskredytuje cię , i ten twoj wywód już 1 punkt. Widać gowno wiesz , pewno nie byłeś nawet w Krk , a może to ja się mało precyzyjnie wyraziłem - i powinienem napisać , że chodzi o kibiców Resovii latających obecnie dla Wisly ??

Mniejsza o to , cały ten wywód jest standardowy dla waszego myślenia . Wszystko co wy robicie jest krystaliczne i nie ma nawet czego się doszukiwać. Walczycie sami przeciwko całemu światu, natomiast ŁKS szuka wszędzie sobie kumpli, i jeździ po całej Polsce szukając kompanów do zbicia tego wszechmocnego Widzewa. Tak właśnie myślisz?
A to wszystko , i te twoje wcale nie kompleksiarskie pierdy wynikają z faktu , że na Derbach w gościach były delegacje z paru różnych klubów ... no bo jak to może być , że ŁKS utrzymuje kontakty z klubami które są nieprzychylne Widzewkowi.
To przecież musi być jakiś spisek , albo chaczyk w tym wszystkim no i jest to w c*** skandal.

To co wy robicie jest najbardziej honorowe i charakterne , natomiast nieważne co robi ŁKS - bo i tak wszystko będzie beee, Widzewiacy zawsze znajdą w tym drugie dno , natomiast na takie samo zachowanie w ich wykonaniu zawsze znajdą 100 wytłumaczeń.

Kazdy normalny orientuje się z kim jakie mamy obecnie relacje , i w większości opiera się to na znajomosciach zawieranych jeszcze za czasów zgody , które przetrwały do dziś. Ale ty w tym temacie nic nie wiesz , koledzy ci bajki opowiadają,albo akurat w necie o tym nie pisali ,więc opierasz się argumentami wymyslonymi specjalnie pod jakąś z d*** tezę. Dużo to o tobie mówi...

Po raz kolejny wychodzi, że nie macie czerwoni za grosz obiektywizmu w sobie , i widać to po każdym waszym wpisie tutaj , gdzie cały czas az razi w oczy hipokryzja , dwulicowość i zwykle zakłamanie ( no chyba że to po prostu krótka pamięć ? ) . I bynajmniej nie mam do konkretnych użytkowników od was o to pretensji , bo wy po prostu jako ogół macie taką zjebana naturę...

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: W-G » 21.10.2016, 22:22

migiczne_wrota pisze:
IceTea pisze:A jeszcze w 2010 r. ŁKS próbował ustawiać się z Ś-W-L.
Nie pisz bzdur. Żadne ŚWL, a propozycja spotkania nie wyszła od łodzian, tylko od drugiej strony.
Chyba jedyna ekipa co się nie bała ustawić z Wisłą (wiadomo ze nie chodzilo o strach przed forma Wislakow). Zaryzykowalbym stwierdzenie ze dużo szacunku było między tymi stronami za to, mimo iż nic nie wyszło, czego wyrazem była przypadkowa sytuacja pod Bedroomem zaraz po tych próbach. A że świat kibicowski nie od nie dawna taki pokrecony (choć to nie ta skala) to pamiętam skandowanie na Reymonta: klubem Łodzi jest... niby by wkurzyc przeciwnika, choć czy tylko... (2006?)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 1964RUDA SLASKA, wertos i 125 gości