Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
z okolicy
Posty: 67
Rejestracja: 22.03.2011, 17:58

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: z okolicy » 23.09.2016, 07:45

Dziękuje za odpowiedzi. Wiadomo najbardziej wiarygodne są opinie osób związanych z Tczewem bo w internecie można znaleźć wszystko co nie koniecznie jest prawdą. Pozdrawiam



siwobrody
Posty: 23
Rejestracja: 01.09.2012, 16:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: siwobrody » 23.09.2016, 10:41

ArkaOrłowo pisze:
z okolicy pisze:Panowie mam takie pytanie z drugiej strony Polski jak wygląda sytuacja w Tczewie bo jest kawałek Arki:
https://www.youtube.com/watch?v=8buYxaMwBPs i dokument:
https://www.youtube.com/watch?v=FaqcVsJ4Px8
I chciałbym was spytać kogo jest więcej czy jak to tam wygląda. Proszę o obiektywną odpowiedź.
Pozdrawiam z Lubelszczyzny :)
Przygniatająca przewaga pod każdym względem TPAG nad LGFT. Oczywiście zaraz pojawią się fani Lechii którzy powiedzą że tak źle to oczywiście nie jest, tylko że bez pomocy posiłków z Gdańska oraz okolicznych FC w Tczewie na za dużo pozwolić sobie nie mogą. Bez sensu jest też rozkminiać czy przewaga Arki oscyluje w 90% do 10% czy może 70% do 20% - ogólnie Arka rządzi w Tczewie.
90%-10% troche Cie poniosła wyobraźnia....Arka ma przewagę jakieś 60%-40% ale Tczewska Lechia coraz bardziej rośnie w siłę

nonameboy
Posty: 133
Rejestracja: 01.04.2010, 21:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: nonameboy » 24.09.2016, 15:50

Z racji bliskości miast Olimpia Elbląg próbuje coś walczyć z trójmiejskimi ekipami czy raczej spokój i skupienie na własnym mieście?

Stylowy Maniek
Posty: 22
Rejestracja: 05.10.2016, 22:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Stylowy Maniek » 06.10.2016, 15:15

Lechia dostała 717 biletów na derby od Arki ?? Sektor Arki chyba ok 1 tyś liczy ??

WojtasArka
Posty: 46
Rejestracja: 26.11.2009, 22:41
Lokalizacja: Gdynia

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WojtasArka » 06.10.2016, 19:20

"W chwili pisania Arka potwierdziła, że uwzględniając sektor gości (711 miejsc) oraz karnety, udało się już zająć ponad 10 tysięcy miejsc na Stadionie GOSiR. Jego pojemność na Derby Trójmiasta wyniesie 14 825 osób, dlatego trudno liczyć, by biletów wystarczyło choćby do końca tygodnia."

~5% wychodzi

PortPółnoc
Posty: 18
Rejestracja: 29.08.2016, 11:41

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PortPółnoc » 06.10.2016, 19:24

mogli dać te 2000 biletów

NiebieskaHemoglobina
Posty: 8
Rejestracja: 24.08.2015, 16:41

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: NiebieskaHemoglobina » 06.10.2016, 20:19

PortPółnoc pisze:mogli dać te 2000 biletów

Ciekawe ile nam dacie czy wymyslicie kolejny remont?

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Reda » 07.10.2016, 10:55

Stylowy Maniek pisze:Lechia dostała 717 biletów na derby od Arki ?? Sektor Arki chyba ok 1 tyś liczy ??
Dostali 5%, sektor ma 911 miejsc i tyle by dostali gdyby nie ciśnienie w klubie o zniszczone kible w meczu Arka:Chojniczanka.

Stylowy Maniek
Posty: 22
Rejestracja: 05.10.2016, 22:39

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Stylowy Maniek » 11.10.2016, 10:01

Reda ok, tylko że co ma piernik do wiatraka ? Przyznanie 200 biletów mniej spowoduje że na pewno kible tym razem nie będą zniszczone ? To jest właśnie dziwne podejście działaczy do tematu biletów, co za różnica czy dadzą 711 czy 911, jak ma się coś stać to się stanie.
Nie popieram niszczenia toalet, żeby nie było ;)

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wurda1ak » 11.10.2016, 12:31

To ma własnie ,że klub ma cisnienie i maja wyjebane czy betonów bedzie 700 czy 900 (ogólem bedzie komplet wiec to niewielka strata) , dali przepisowe 5% i tyle.
Gdyby gdańska strona była fair w kwestii biletowej , to moze by sie udało klub przekonac do zwiekszenia puli , ale po c*** jak na wiosne i tak bedzie kalkulator i moze znów wymysla jakies remonty .
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 11.10.2016, 14:28

wurda1ak pisze:To ma własnie ,że klub ma cisnienie i maja wyjebane czy betonów bedzie 700 czy 900 (ogólem bedzie komplet wiec to niewielka strata) , dali przepisowe 5% i tyle.
Gdyby gdańska strona była fair w kwestii biletowej , to moze by sie udało klub przekonac do zwiekszenia puli , ale po c*** jak na wiosne i tak bedzie kalkulator i moze znów wymysla jakies remonty .
Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem, ale twierdzisz, że co? Lechia niby wam nie da jakieś określonej puli lub ją zmniejszy? Jeżeli tak to robisz z siebie kompletnego błazna. W poprzednich latach to zawsze w Gdyni były problemy i remonty, albo dawaliście Lechii po 300 biletów albo wcale. Albo listy pisaliście żeby Lechia biletów wcale nie dostała.

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wurda1ak » 11.10.2016, 14:50

Az sie zarejestrowac musiales.

Przekaz postu był taki ze w Gdyni wszyscy maja wyjebane na to, ze o 200 szt. betona wiecej mogłoby obejrzec mecz. Co to kogo interesuje , dostali 5% - dostali .
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 11.10.2016, 15:00

wurda1ak pisze:Az sie zarejestrowac musiales.

Przekaz postu był taki ze w Gdyni wszyscy maja wyjebane na to, ze o 200 szt. betona wiecej mogłoby obejrzec mecz. Co to kogo interesuje , dostali 5% - dostali .
Chyba nie tak bardzo wyjebane skoro w ostatnich latach robiliście wszystko żeby Lechia dostawała jak najmniej biletów albo wcale...

wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wurda1ak » 11.10.2016, 16:22

1. Czytaj ze zrozumieniem -> wyjebane na 200 osób więcej
2. Widocznie nie zasłużyli

A tak w ogóle to prawdziwe derby to były chyba jeszcze w minionym stuleciu, a bilet kto chciał to sobie kupił.
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 11.10.2016, 16:55

wurda1ak pisze:1. Czytaj ze zrozumieniem -> wyjebane na 200 osób więcej
2. Widocznie nie zasłużyli

A tak w ogóle to prawdziwe derby to były chyba jeszcze w minionym stuleciu, a bilet kto chciał to sobie kupił.
Czyli lubicie stać sami na stadionie i bluzgać do pustej klatki czy poprostu macie srake w majtach jak zwykle robiąc wszystko zeby Lechia dostała jak najmniej biletow albo wcale. Ale ja wiem. "Macie wyjebane" :D

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Xiaomi » 13.10.2016, 00:59

To ciekawe skąd tak huczne świętowanie zgody, bo wróbelki ćwierkały, że właśnie tego 20 lecia mogło nie być.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Psoriasis » 13.10.2016, 09:11

Xiaomi pisze:To ciekawe skąd tak huczne świętowanie zgody, bo wróbelki ćwierkały, że właśnie tego 20 lecia mogło nie być.
Czy ty w kazdym temacie musisz wpierdolic swoje trzy grosze?

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Xiaomi » 13.10.2016, 16:01

Cała decyzyjna, od lat znana scenie śmietanka uczestniczyła w Poznaniu w przemarszu zgodowym na pierwszej linii, dlatego uklad z Lechią brzmi nieco absurdalnie.
Czy dwa miesiące wcześniej byliby w stanie powiedzieć - jubileusz zgodowy odwołany, od teraz wchodzą ŁKS i Lechia?
Jeśli tak, to w takim razie niewiele różnią się od dna prezentowanego przez grupy na Wiśle.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 13.10.2016, 18:10

simbo pisze:
Xiaomi pisze: Jeśli tak, to w takim razie niewiele różnią się od dna prezentowanego przez grupy na Wiśle.
Marne porównanie, porównywać kosę lokalną gdzie jest prawdziwa nienawiść i walka o tereny (Arka i Lechia czy inne kluby) do kosy z drugiego końca Polski (Lechia i Ruch), gdzie styczność jest bardzo nikła, nie ma wspólnych terenów i zdarza się głównie przy okazji meczów jest idiotyczne.
A jak Arka zapatruje się na ŁKS i rozmowy Lecha z Lechią? A zapomniałem, oni mają "wyjebane" na wszystko.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Xiaomi » 13.10.2016, 19:33

Piłem do ewentualnych ruchów Lecha z Lechią, już bez udziału mniej znaczącej Arki.
Skąd porównanie do Wisły K.? Patrz - lato, Euro i sprawa rozpadu TKWM. Teraz można by doszukiwać się tu analogii przy upadku Triady, prawda?

Zdaję sobie sprawę, że relacje Poznania z Gdynią w ostatnich latach były już chłodniejsze, a większość odwiedzin, to już tylko wsparcie na zasadzie prywatnych kontaktów danych osiedli czy FC ze sobą i wspólnych melanży i w zasadzie na tym się kończyło, ale Lech, który kopnie w d*** całą Arkę i od następnego dnia śmiga z Lechią to nadal dla mnie jakiś kosmos.

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 13.10.2016, 20:29

czemu jak ja czytam was 3-ch tj. JP iles tam procent Ty i ten goral to Wy macie info z zydbooka zawsze, kazdy z was filmiki udostepnia jako pierwszy tu na forum i piszecie najwiecej w kazdym temacie. Ze zbiorów policji która zbiera dane z każdego regionu korzystacie i robicie z siebie kumów. Wylogujcie sie do zycia psy

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 13.10.2016, 21:05

jeszcze galimatias do tej skladanki i mamy wszytsko wiedzacych o wszytsklich. Zapomnialem o Tobie gwiazdo wybacz.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 13.10.2016, 23:29

bAGs1 pisze:Cześć,
Na wstępie, kibicuje Arce, nie jestem decyzyjnym, jakieś tam pojęcie co się dzieje w Gdyni mam. Ta opinia jest tylko moją opinią a nie żadnego kółka teatralnego, zgrupowania czy też innej grupy związanej z jakimkolwiek klubem.

Kilka odpowiedzi na powyższe... subiektywne odpowiedzi:

1. Czy nie chcemy Lechii na stadionie w Gdyni bo jesteśmy obsrani?
Jedyne co mi się nasuwa to śmiech... oczywiście że chcemy Was jak najwięcej, ale nie kosztem innych Śledzi - jakbyśmy mieli stadion, taki jak ten z którego Wy korzystacie (mógłbym napisać 'gościnnie' tak jak i my na Olimpijskiej ;) ) - to moglibyście i zająć całą trybunę, w końcu sami 40 tys nie zapełnicie, więc nasza dobra liczba doda kolorytu. Ale my gramy na stadionie 15 tys (i dobrze że nie jest większy, bo nie potrzebujemy większego na 1 mecz w sezonie) także pusta klatka a ponad 700 os to jest jednak różnica. Na Traguta nie wiem ile dostawalismy biletow - ale też szału nie było. Gdzieś czytałem że Arka mogła Wam udostępnić "cały GOSIR" - pewnie byście wykorzystali - ale to kosztem Śledzi mamy Was wpuszczać

2. Lechia ma lepszą ekipę. - patrząc z boku, jej aktywności w Polsce i 'chęci' to ma i tutaj nikt nie przekłamuje rzeczywistości. Ale jak ma możliwość trafić ok 40 aut Arki - która nie jedzie bocznymi drogami jak ktoś wspominał wyżej że niby jeździ - to ich nie widać, a szkoda - bo czasami i Arka sie zbierze fajną grupa ;) która może konkurować z najlepszymi w Polsce, mimo że 2 dni wcześniej, na powrocie kibiców Arki z Ostrowca ładują w 1 auto czym popadnie? Tak tak, wiem... Lechia jest honorowa i sprzętu nie używa, no ale jak jedno auto nie chce się zatrzymać przy dużej przewadze wroga - to czytając to co wypisujecie można wybaczyć...

3. Lech - Arka - z perspektywy czasu, jest lepiej niż bywało. O ŁKS nic nie napisze bo wszystko wiecie najlepiej i nie trzeba być Nostradamusem - co post to inna historia. A Widzew - szkoda że poszli w gorszą stronę Błoń... ale to tylko moja opinia.

Pozdrawiam tych normalnie piszących.
Dobra gimbusie, tornister na jutro spakowany? Macie już w genach sianie farmazonów i zakłamywanie przeszłości czy uczycie się tego na bieżąco? Lechia czekała na was już pare razy, i za każdym razem palicie wroty albo gaz do dechy, dzwonione było do was, w Gdyni Lechia pare razy już była a was echo. A wasze spektakularne akcje ostatnich miesięcy - w 100 vs 30 Gryfa dajecie rade jedynie wyłapać kilka butów na ryj i spierdolić, albo wjechać z gazem w jednego kolesia co robi akcje charytatywne. Aaaa no i przejście 100m z obstawą psów przez Gdańsk.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 15.10.2016, 08:37

bAGs1 pisze:Widzisz gościu, piszesz o jakiś gimbazach, tornistrach co to jest? Teleranek? Nawet mi się nie chcę Ci odpisywac, opis z meczu Bałtyk-Gryf tak oczywisty że prawdopodobne jesteś fanem Star Wars lub innej fantastyki. aż dziwne że nie napisałeś nic ciekawego o waszych szalikach i już i naszej fladze. Nie wiem po co piszesz o jakimś przejściu jak grał w Gdańsku Lech. Ile Ty masz lat? 16? Byliście tyle razy w Gdyni, tyle razy na nas czekaliscie to pewnie się spotkamy prędzej czy później, nie 3 auta na 10 :-) Nie odpisuj napinaczu, chcesz obrażać? To przyjedź jeszcze raz do nowoczesnego miasta marzeń i może się nadziejesz na szybką riposte.

pisałem TYLKO w swoim imieniu
Jak wy obijacie chłopa ze stowarzyszenia w ośrodku kibice razem w kilku/nastu, to jest ok czy nie?

Chcesz porównywać bandy? Akcja na Cisowej pokazała kto jest kim i z myśliwego szybko staliście się zwierzyną i to strasznie płochliwą. Akcja w Malborku też nie wyszła po waszej myśli. O mniejszych waszych niepowodzeniach z ostatnich kilku lat nie będe nawet wspominał. A jak jesteś taki kumaty kumacz to napisz dlaczego wasza ostatnia ustawka nie doszła do skutku :-)

Suczysko
Posty: 608
Rejestracja: 11.11.2010, 22:05

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Suczysko » 15.10.2016, 10:42

PCHLG pisze:
bAGs1 pisze:Widzisz gościu, piszesz o jakiś gimbazach, tornistrach co to jest? Teleranek? Nawet mi się nie chcę Ci odpisywac, opis z meczu Bałtyk-Gryf tak oczywisty że prawdopodobne jesteś fanem Star Wars lub innej fantastyki. aż dziwne że nie napisałeś nic ciekawego o waszych szalikach i już i naszej fladze. Nie wiem po co piszesz o jakimś przejściu jak grał w Gdańsku Lech. Ile Ty masz lat? 16? Byliście tyle razy w Gdyni, tyle razy na nas czekaliscie to pewnie się spotkamy prędzej czy później, nie 3 auta na 10 :-) Nie odpisuj napinaczu, chcesz obrażać? To przyjedź jeszcze raz do nowoczesnego miasta marzeń i może się nadziejesz na szybką riposte.

pisałem TYLKO w swoim imieniu
Jak wy obijacie chłopa ze stowarzyszenia w ośrodku kibice razem w kilku/nastu, to jest ok czy nie?

Chcesz porównywać bandy? Akcja na Cisowej pokazała kto jest kim i z myśliwego szybko staliście się zwierzyną i to strasznie płochliwą. Akcja w Malborku też nie wyszła po waszej myśli. O mniejszych waszych niepowodzeniach z ostatnich kilku lat nie będe nawet wspominał. A jak jesteś taki kumaty kumacz to napisz dlaczego wasza ostatnia ustawka nie doszła do skutku :-)
Prosze Cie zamilcz juz i przestan/przestancie pisać o takim czymś. Zdobywacie flage jak koles z domu na mecz idzie i płaczu nie ma ale u was zawsze są dzieci, stowarzyszenia, starsi i takie tam. Dostajesz w morde to przyjmnij to na klate a nie wybielasz sie na siłe. Pozniej płacz ze macie ksywe gebelsów.

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 15.10.2016, 11:08

Suczysko pisze:
PCHLG pisze:
bAGs1 pisze:Widzisz gościu, piszesz o jakiś gimbazach, tornistrach co to jest? Teleranek? Nawet mi się nie chcę Ci odpisywac, opis z meczu Bałtyk-Gryf tak oczywisty że prawdopodobne jesteś fanem Star Wars lub innej fantastyki. aż dziwne że nie napisałeś nic ciekawego o waszych szalikach i już i naszej fladze. Nie wiem po co piszesz o jakimś przejściu jak grał w Gdańsku Lech. Ile Ty masz lat? 16? Byliście tyle razy w Gdyni, tyle razy na nas czekaliscie to pewnie się spotkamy prędzej czy później, nie 3 auta na 10 :-) Nie odpisuj napinaczu, chcesz obrażać? To przyjedź jeszcze raz do nowoczesnego miasta marzeń i może się nadziejesz na szybką riposte.

pisałem TYLKO w swoim imieniu
Jak wy obijacie chłopa ze stowarzyszenia w ośrodku kibice razem w kilku/nastu, to jest ok czy nie?

Chcesz porównywać bandy? Akcja na Cisowej pokazała kto jest kim i z myśliwego szybko staliście się zwierzyną i to strasznie płochliwą. Akcja w Malborku też nie wyszła po waszej myśli. O mniejszych waszych niepowodzeniach z ostatnich kilku lat nie będe nawet wspominał. A jak jesteś taki kumaty kumacz to napisz dlaczego wasza ostatnia ustawka nie doszła do skutku :-)
Prosze Cie zamilcz juz i przestan/przestancie pisać o takim czymś. Zdobywacie flage jak koles z domu na mecz idzie i płaczu nie ma ale u was zawsze są dzieci, stowarzyszenia, starsi i takie tam. Dostajesz w morde to przyjmnij to na klate a nie wybielasz sie na siłe. Pozniej płacz ze macie ksywe gebelsów.
Ty tak na poważnie czy coś bierzesz ? Nie widziałem, żebyście czegokolwiek brali na klate, a w ostatnim czasie chyba było co? No chyba, że jak się nie zatrzymujecie albo nie pojawicie w ogóle to nie bierzecie tego za porażkę...No ale jak tobie ma ulżyć, to my weźmiemy na klate zagazowanego kolesia ze stow..

obserwator z uefa
Posty: 14
Rejestracja: 28.04.2016, 09:13

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: obserwator z uefa » 15.10.2016, 22:55

Po co Wy się wdajecie z nim w ogóle w polemikę, on pewnie nawet nie wiedział, że było wtargnięcie do kibice razem :) pewnie dowiedział się od Was

Egon1983
Posty: 349
Rejestracja: 17.07.2016, 11:59

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Egon1983 » 16.10.2016, 11:17

Cześć. Mam pytanie odnośnie Lęborka a mianowicie, był tam kiedykolwiek fc Lechii lub Arki ? Pytam ponieważ odległość nie jest jakoś wybitnie duża w porównaniu do Chojnic ( Lechia) oraz Kościerzyny ( Arka, Lechia) ?

Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bocian Latający » 16.10.2016, 11:22

Egon1983 pisze:Cześć. Mam pytanie odnośnie Lęborka a mianowicie, był tam kiedykolwiek fc Lechii lub Arki ? Pytam ponieważ odległość nie jest jakoś wybitnie duża w porównaniu do Chojnic ( Lechia) oraz Kościerzyny ( Arka, Lechia) ?
wiem, że kiedyś było fc Lechii w Lęborku ale nie mam pojęcia jak teraz to wygląda

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 16.10.2016, 11:43

Egon1983 pisze:Cześć. Mam pytanie odnośnie Lęborka a mianowicie, był tam kiedykolwiek fc Lechii lub Arki ? Pytam ponieważ odległość nie jest jakoś wybitnie duża w porównaniu do Chojnic ( Lechia) oraz Kościerzyny ( Arka, Lechia) ?
Odległość jest porównywalna. Do Kościerzyny jest najbliżej. Potem do Lęborka, a najdalej do Chojnic.

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: marrrek » 16.10.2016, 16:07

migiczne_wrota pisze:
Egon1983 pisze:Cześć. Mam pytanie odnośnie Lęborka a mianowicie, był tam kiedykolwiek fc Lechii lub Arki ? Pytam ponieważ odległość nie jest jakoś wybitnie duża w porównaniu do Chojnic ( Lechia) oraz Kościerzyny ( Arka, Lechia) ?
Odległość jest porównywalna. Do Kościerzyny jest najbliżej. Potem do Lęborka, a najdalej do Chojnic.
Solidna odpowiedz ...he he he

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: migiczne_wrota » 16.10.2016, 19:00

marrrek pisze:
migiczne_wrota pisze:
Egon1983 pisze:Cześć. Mam pytanie odnośnie Lęborka a mianowicie, był tam kiedykolwiek fc Lechii lub Arki ? Pytam ponieważ odległość nie jest jakoś wybitnie duża w porównaniu do Chojnic ( Lechia) oraz Kościerzyny ( Arka, Lechia) ?
Odległość jest porównywalna. Do Kościerzyny jest najbliżej. Potem do Lęborka, a najdalej do Chojnic.
Solidna odpowiedz ...he he he
W Lęborku jest FC, ale nie jest on liczny.

NiebieskaHemoglobina
Posty: 8
Rejestracja: 24.08.2015, 16:41

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: NiebieskaHemoglobina » 16.10.2016, 20:20

Znam kilkanascie osób jeżdzących na Arke z Lęborka. Nie ma tam oficjalnego FC ale jezdza pojedyncze glowy.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PCHLG » 16.10.2016, 21:41

Suczysko pisze:
PCHLG pisze:
bAGs1 pisze:Widzisz gościu, piszesz o jakiś gimbazach, tornistrach co to jest? Teleranek? Nawet mi się nie chcę Ci odpisywac, opis z meczu Bałtyk-Gryf tak oczywisty że prawdopodobne jesteś fanem Star Wars lub innej fantastyki. aż dziwne że nie napisałeś nic ciekawego o waszych szalikach i już i naszej fladze. Nie wiem po co piszesz o jakimś przejściu jak grał w Gdańsku Lech. Ile Ty masz lat? 16? Byliście tyle razy w Gdyni, tyle razy na nas czekaliscie to pewnie się spotkamy prędzej czy później, nie 3 auta na 10 :-) Nie odpisuj napinaczu, chcesz obrażać? To przyjedź jeszcze raz do nowoczesnego miasta marzeń i może się nadziejesz na szybką riposte.

pisałem TYLKO w swoim imieniu
Jak wy obijacie chłopa ze stowarzyszenia w ośrodku kibice razem w kilku/nastu, to jest ok czy nie?

Chcesz porównywać bandy? Akcja na Cisowej pokazała kto jest kim i z myśliwego szybko staliście się zwierzyną i to strasznie płochliwą. Akcja w Malborku też nie wyszła po waszej myśli. O mniejszych waszych niepowodzeniach z ostatnich kilku lat nie będe nawet wspominał. A jak jesteś taki kumaty kumacz to napisz dlaczego wasza ostatnia ustawka nie doszła do skutku :-)
Prosze Cie zamilcz juz i przestan/przestancie pisać o takim czymś. Zdobywacie flage jak koles z domu na mecz idzie i płaczu nie ma ale u was zawsze są dzieci, stowarzyszenia, starsi i takie tam. Dostajesz w morde to przyjmnij to na klate a nie wybielasz sie na siłe. Pozniej płacz ze macie ksywe gebelsów.
Co jest nieprawdą w tym co napisałem? I kto tu płacze?

Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bocian Latający » 28.10.2016, 15:00

"Ze względu na sytuacje która wynikła w ostatnim czasie, podjęliśmy decyzje o zawieszeniu działalności kibicowskiej na czas nie określony."

jaka jest przyczyna zawieszenia działalności?

kmwtwpdk
Posty: 128
Rejestracja: 19.03.2012, 18:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: kmwtwpdk » 06.01.2017, 19:59

Czy Kartuzy sa tak samo podzielone jak Tczew? Kiedys Cartusia miala jakis uklad z Baltykiem a teraz?

PrimoVictoria
Posty: 10
Rejestracja: 26.06.2013, 15:04

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: PrimoVictoria » 07.01.2017, 11:44

kmwtwpdk pisze:Czy Kartuzy sa tak samo podzielone jak Tczew? Kiedys Cartusia miala jakis uklad z Baltykiem a teraz?
Co do Twojego pytania nie ma tam takiego podziału jak w Tczewie. Arka z Kartuz w zdecydowanej mniejszości mają spory regres nie uświadczysz żadnych barw Arki na mieście... na ulicach dominuje Cartusia i FC Lechii. Dodatkowo fajnie by było jakby ktoś z zainteresowanych ekip mógł opisać OBECNE relacje na linii:
Kartuska Lechia - Cartusia - Bytovia - Czarni Słupsk (o ile wiem jakiś czas temu Cartusia, Bytovia i Czarni razem byli na sektorze).

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: schwere krawalle » 07.01.2017, 20:01

Cartusia na wzajem się posprzedawała jeden z dowodzących poszedł siedzieć i teraz nie ma chętnych, którzy chcieliby coś działać na Cartusii, reszta przerzuciła się na Lechie i tam obecne jeżdżą

Obrazek

whois
Posty: 1
Rejestracja: 07.01.2017, 22:26

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: whois » 07.01.2017, 22:35

nikt kto sie rozjebał i sa na niego kwity,na Lechie nie jezdzi.

TAG1983
Posty: 14
Rejestracja: 18.12.2016, 16:09

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: TAG1983 » 08.01.2017, 12:38

whois pisze:nikt kto sie rozjebał i sa na niego kwity,na Lechie nie jezdzi.
Napewno jeżdżą i niepierdol ...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bączyński, jojo86, mali2323, Micze, mis1910ns, misiekacab i 225 gości