www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: esyfloresy » 04.10.2016, 22:05

Jak aktualnie wyglądają stosunki na linii :
AZS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce - Orlęta R.
Wisła Puławy - Orlęta R.

?



ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 04.10.2016, 22:07

haha no to działaj dalej jak zwykła komunistyczna ku***.napisz jeszcze cv do szechtera może ci etat załatwi.

Centurion
Posty: 75
Rejestracja: 03.09.2016, 16:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Centurion » 05.10.2016, 03:07

GiGi'89 pisze:
Centurion pisze:Kibice Wisły Kraków wydali ostatnio oświadczenie odnośnie swoich zgód i układów.
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-in ... zenie.html

Zastanawiające jest,że wśród ekip z którymi mają układ nie wymienili Elany Toruń.Dziwi mnie to tym bardziej,iż flaga Elany zawisła w sektorze Wisły na derbach Krakowa.Ktoś z Wisły mógłby mi wyjaśnić na jakich zasadach ich flaga wisiała na tym meczu,skoro oficjalnie nic oba kluby nie łączy? W owym oświadczeniu nie uwzględniono również klubu Resovia Rzeszów.Stąd rodzi się moje kolejne pytanie.Jakie aktualnie stosunki panują na linii Resovia-Wisła?
jak sam bystrze napisałeś, oficjalnie między Elaną a Wisłą póki co nie ma nic, stąd też w Oświadczeniu Elany nie Uwzględniliśmy, nie wiem co tu jest nie jasnego.
Flaga Elany zawisła na Derbach w Naszym Sektorze, ponieważ Kibole z Torunia skorzystali z zaproszenia WSH i pojawili się na Naszym Sektorze. Gdybyś przeglądnął stronę Kibiców Elany, to byś wiedział. Relację z Derbów Umieścili na Swojej stronie.
Natomiast, jeśli mowa o Resovii to oprócz prywatnych znajomości chłopaków z Ekipy tak z jednej jak i z drugiej strony nie łączy Nas nic. Stąd wzmianki o Resovii nie ma i nie będzie.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.Relacji Elany z derbów nie czytałem,gdyż nie śledzę tak wnikliwie internetu.Zapoznałem się jedynie z waszą relacją z derbów: http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7103-e ... -sily.html
Można w niej wyczytać,że Unia Tarnów i Polonia Przemyśl to wasze zgody.Ostatnie oświadczenie potwierdziło coś zupełnie innego.To jednak wasza sprawa jak traktujecie kibiców z którymi trzymacie.W swoim poprzednim poście pytałem również o Resovie.Piszesz,że z nimi nie łączy was nic,oprócz prywatnych kontaktów.Możesz mi wyjaśnić więc czy G. jest kibicem Resovii czy Wisły?W Rzeszowie jest uznawany jako jedna z osób decyzyjnych.Natomiast na zdjęciu WSH został uwieczniony w koszulce Ruchu.Trochę tego nie rozumie,więc pytam.

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Rodowity1928 » 05.10.2016, 07:23

Jeśli chodzi o fakty odnośnie stosunków Wisła - Unia to są takie, że zgoda nigdy nie została faktycznie przyklepana. Z kolejnymi oświadczeniami fanów białej gwiazdy nikt nie ma zamiaru polemizować. Ktoś wcześniej płakał odnośnie obecności kibiców Unii na meczach Wisły. Fakty są takie, że na każdym domowym meczu Wisły jest zawsze delegacja kibiców Unii tak samo na ważniejszych wyjazdach w miarę możliwości. A, że nie piszemy o tym na każdym możliwym portalu to inna sprawa. Porównywanie nas do fc to marna prowokacja.

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mexx80 » 05.10.2016, 10:32

esyfloresy pisze:Jak aktualnie wyglądają stosunki na linii :
AZS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce - Orlęta R.
Wisła Puławy - Orlęta R.

Kosa x3

?
1950

GiGi'89
Posty: 11
Rejestracja: 30.09.2016, 13:58

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GiGi'89 » 05.10.2016, 13:54

Centurion pisze:
GiGi'89 pisze:
Centurion pisze:Kibice Wisły Kraków wydali ostatnio oświadczenie odnośnie swoich zgód i układów.
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie-in ... zenie.html

Zastanawiające jest,że wśród ekip z którymi mają układ nie wymienili Elany Toruń.Dziwi mnie to tym bardziej,iż flaga Elany zawisła w sektorze Wisły na derbach Krakowa.Ktoś z Wisły mógłby mi wyjaśnić na jakich zasadach ich flaga wisiała na tym meczu,skoro oficjalnie nic oba kluby nie łączy? W owym oświadczeniu nie uwzględniono również klubu Resovia Rzeszów.Stąd rodzi się moje kolejne pytanie.Jakie aktualnie stosunki panują na linii Resovia-Wisła?
jak sam bystrze napisałeś, oficjalnie między Elaną a Wisłą póki co nie ma nic, stąd też w Oświadczeniu Elany nie Uwzględniliśmy, nie wiem co tu jest nie jasnego.
Flaga Elany zawisła na Derbach w Naszym Sektorze, ponieważ Kibole z Torunia skorzystali z zaproszenia WSH i pojawili się na Naszym Sektorze. Gdybyś przeglądnął stronę Kibiców Elany, to byś wiedział. Relację z Derbów Umieścili na Swojej stronie.
Natomiast, jeśli mowa o Resovii to oprócz prywatnych znajomości chłopaków z Ekipy tak z jednej jak i z drugiej strony nie łączy Nas nic. Stąd wzmianki o Resovii nie ma i nie będzie.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.Relacji Elany z derbów nie czytałem,gdyż nie śledzę tak wnikliwie internetu.Zapoznałem się jedynie z waszą relacją z derbów: http://skwk.pl/skwk/5-wazne-skwk/7103-e ... -sily.html
Można w niej wyczytać,że Unia Tarnów i Polonia Przemyśl to wasze zgody.Ostatnie oświadczenie potwierdziło coś zupełnie innego.To jednak wasza sprawa jak traktujecie kibiców z którymi trzymacie.W swoim poprzednim poście pytałem również o Resovie.Piszesz,że z nimi nie łączy was nic,oprócz prywatnych kontaktów.Możesz mi wyjaśnić więc czy G. jest kibicem Resovii czy Wisły?W Rzeszowie jest uznawany jako jedna z osób decyzyjnych.Natomiast na zdjęciu WSH został uwieczniony w koszulce Ruchu.Trochę tego nie rozumie,więc pytam.
Chyba niechcący sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie pisząc w jakiej koszulce widziałeś go na zdjęciu.

Co do zgód, nikt w tym temacie nie robi takiego lamentu jak towarzystwo z kibice.net.
Nawet zainteresowane strony z Tarnowa i Przemyśla takiego rumoru nie robią.
NIE SZUKAJCIE SENSACJI TAM GDZIE JEJ NIE MA !!!

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Galimatias » 05.10.2016, 15:08

Zadawanie pytań nie równa się szukaniu sensacji. Dla większej powagi i tworzenia atmosfery grozy, wcale nie musisz dodawać trzech wykrzykników naraz.

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: .VALO. » 05.10.2016, 15:19

Jacoby31 pisze:
Galimatias pisze:To jeszcze powiedz, że ostatnio to co się dzieje na murach i osiedlach to same prowokacje Cracovii?
Podobno tak ich wytępiliście, że nawet z farbami już nie chcą latać, no to kto inny np. takie rzeczy odwala? Wasi dawni koledzy..
Obrazek
Chodzi CI o przerzutów ? Przecież to jest śmieszne, grafa można zrobić w każdym mieście na każdej ścianie i w każdym miejscu i może to zrobić każda ekipa. Nie przesadzaj prowokatorze

To koło stadionu gtsu jest dzisiaj widziałem to wsh sie chyba wkurwiło i bedzie oświadczenie.
Hej Hej.

Popeyee
Posty: 362
Rejestracja: 10.09.2012, 08:37
Lokalizacja: Anglia

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Popeyee » 05.10.2016, 15:22

KKs KAlisz-Widzew Łodz jak obecnie jest?
Good Night Left Side

Centurion
Posty: 75
Rejestracja: 03.09.2016, 16:06

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Centurion » 05.10.2016, 15:51

Gigi'89.Po tym co napisałeś to śmiało można stwierdzić,iż G. jest przerzutem.

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: esyfloresy » 05.10.2016, 20:49

mexx80 pisze:
esyfloresy pisze:Jak aktualnie wyglądają stosunki na linii :
AZS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce - Orlęta R.
Wisła Puławy - Orlęta R.

Kosa x3

?
dzięki.

Ale czy z AZSem nie mieli kilka lat temu jakiś kontaktów? Któraś z ekip delegowała na mecz drugiej ekipy i to chyba w meczu z Łukowem ale mogę się mylić.

Snow6
Posty: 19
Rejestracja: 25.06.2016, 20:56

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Snow6 » 06.10.2016, 11:46

Wyżej wrzucany graf lekko zmodyfikowany przez Wisłę:
Obrazek

GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GoTo » 06.10.2016, 13:20

Zajebisćie zamalowany,widać serce w tej nocnej akcji wsh na mur.

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 06.10.2016, 14:20

tyle hałasu o coś kto mógł każdy namalować i to nawet koszerni z kałuży, pamiętam jakiś czas temu ktoś pobazgrał grafa z papieżem dorysowując min rogi, kilka metrów dalej rozwalając graf Wisły bazgrając gdzieś dalej ksc i nikt z tego afery nie robił bo każdy wiedział że prowo, ale żydki jak zwykle trzymają formę nie byliby sobą

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Galimatias » 06.10.2016, 16:55

Gwizdy i buczenie stadionu na nowe układy to zapewne też robota Cracovii, prowokacje co mecz na tym Reymonta Wam robią..
Ruch po meczu obiektywnie przyznał, że taka sytuacja na ich wyjeździe też miała miejsce, a Wy ciągle napierdalacie, że to mała grupka frustratów z przeciwnej trybuny.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nrth » 06.10.2016, 17:39

Oczywiście że ma miejsce tylko c*** z tym bo robi to banda frustratów ktorych jedyna aktywnością jest właśnie to nic nie kosztujące gwizdanie.
Jako osoba obracająca się w różnych środowiskach na Wiśle, nawet tych, którym nie po drodze z obecnym etapem napisze że stosunek do Ruchu 99 % osób jest bardzo dobry.
Gwizdy odczytywać trzeba raczej jako stosunek do zmian w kontekście byłych zgód.

Pewnie że na tym forum od czerwca jest full prowokatorów, pozmieniane nicki i generalna kampania by jak najwięcej zamącić więc i nie spodziewam się zrozumienia dla tego postu. Zresztą z taką biedą umysłową jaka tu panuje od tych 2-3 miesięcy (min ty który rzucasz coś w kierunku Wisły a jak ktos ci odpisze prostujac twoje bzdury to sie oburzasz że interenetowa ABG jest bardzo aktywna) walczyc nawet sie nie powinno.
za kim jestes?

ojej
Posty: 84
Rejestracja: 20.08.2016, 14:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ojej » 06.10.2016, 18:37

ta ciota Galimatias coś wczoraj sugerował że osiedla są pomazane anty Ruch wklejając ten marny malunek, tak samo dzisiaj sugeruje to co pisze, więc nie ma co tej d**** traktować poważnie bo jedynym jego zadaniem jest oczernianie ekip których nie lubi.
nic nie pisze o swojej ekipie (nie wiadomo za kim i skąd/nie powie) zwykła parówka lecząca kompleksy na necie.

Galimatias
Posty: 136
Rejestracja: 26.08.2016, 15:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Galimatias » 06.10.2016, 19:11

Jak się nauczysz pisać w miarę poprawnie po Polsku, to może ktoś zrozumie o co chodzi w Twoich wpisach.

mexx80
Posty: 60
Rejestracja: 10.05.2013, 09:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: mexx80 » 07.10.2016, 00:25

esyfloresy pisze:
mexx80 pisze:
esyfloresy pisze:Jak aktualnie wyglądają stosunki na linii :
AZS Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Radzyń Podlaski
Pogoń Siedlce - Orlęta R.
Wisła Puławy - Orlęta R.

Kosa x3

?
dzięki.

Ale czy z AZSem nie mieli kilka lat temu jakiś kontaktów? Któraś z ekip delegowała na mecz drugiej ekipy i to chyba w meczu z Łukowem ale mogę się mylić.
Wisła, AZS i Pogoń to prolegijne grupy. Podobnie jak łukowskie Orlęta. Chłopaki z Radzynia raczej takich ciągotek nie mieli. Działają solo, mają prywatne kontakty z Chełmianką i Motorem.
1950

On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: On Tour ABG » 07.10.2016, 01:58

Maćkos pisze:Wy naiwniacy! Wszyscy wiedza, ze na Wisle gwizdza 3-4 osoby. Jeden to pijak, drugi to narkoman, trzeci po prostu lubi gwizdac, a czwarty jest z Cracovii i tylko ich podpuszcza.
Na meczu z Legia Wisla pokazala, ze nie ma konfliktu, ze wszyscy kochaja Ruch i Widzew, tylko te nieszczesne 4 osoby gwizdaly. Niestety te pijaki maja tak mocne pluca, ze przebijaja sie przez tlumy polaczonych miloscia fanow z Krakowa, Chorzowa, Lodzi i tych spod Bydgoszczy. Dziwie sie tylko, ze te 20 tysiecy pogodzonej i mocnej bandy nie uspokoilo tych kilku gwizdzacych meneli ale pewnie im sie nie chcialo.
Jak dla mnie, Wisla moglaby codziennie pisac te oswiadczenia, nawet apelowalbym o to. Mozna sie posmiac, humor sie poprawia przy tej pogodzie. Mozna sie dowiedziec, ze prawdziwi kibice Wisly, to ci ze zdjec, a reszta to alkoholicy. Co prawda te chlejusy stanowily glowna ekipe w mlynie jak i na wyjazdach ale teraz jest ok. Kiedys byl wyjazd Wisly i bylo szczegolowo napisane, ze tyle osob z x, tyle z y, tyle dziewczyn, tyle chomikow, tyle krokodyli. Dzisiaj krotkie oswiadczenie, ze byl x, y i z. W jakich liczbach? Nie wiadomo. Ktos nierozsadny moglby pomyslec, ze uklady stanowia polowe liczby wyjazdowej, a moze wiekszosc ale na bank tak nie jest, mecz z Legia pokazal, ze jest pieknie i wspaniale.
Ide w góry a kiedy napiszesz coś o swoim malinowym klubie?Wstydzisz sie?
Semper Fidelis

w miare obiektywny
Posty: 79
Rejestracja: 30.08.2015, 16:35

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: w miare obiektywny » 07.10.2016, 02:36

Rodowity1928 pisze:Jeśli chodzi o fakty odnośnie stosunków Wisła - Unia to są takie, że zgoda nigdy nie została faktycznie przyklepana. Z kolejnymi oświadczeniami fanów białej gwiazdy nikt nie ma zamiaru polemizować. Ktoś wcześniej płakał odnośnie obecności kibiców Unii na meczach Wisły. Fakty są takie, że na każdym domowym meczu Wisły jest zawsze delegacja kibiców Unii tak samo na ważniejszych wyjazdach w miarę możliwości. A, że nie piszemy o tym na każdym możliwym portalu to inna sprawa. Porównywanie nas do fc to marna prowokacja.
Ładnie kolega podsumował, teraz wyciągnijmy wnioski:
- Unia jeździ na wszystkie mecze domowe Wisły. Na ile domowych meczów Unii jeździ Wisła ?
- Unia jeździ na ważniejsze wyjazdy Wisły (w miarę możliwości). Na ile ważniejszych wyjazdów pojechała Wisła (w miarę możliwości) ?

Porównywanie do FC to marna prowokacja, podczas gdy sam przyznajesz, że Unia jeździ na wszystkie mecze domowe Wisły ...
Śmiech

Rodowity1928
Posty: 93
Rejestracja: 25.03.2016, 08:16

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Rodowity1928 » 07.10.2016, 07:38

Nie ma to jak wyrwać zdanie z kontekstu i udawać obiektywnego:) dla twojej wiadomości na ostatnich meczach Unii również obecni byli Wiślacy. Twoja teza legła w gruzach :)

waldek543212345
Posty: 5
Rejestracja: 21.07.2016, 19:36
Lokalizacja: Chorzów/Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: waldek543212345 » 07.10.2016, 11:10

Ten graf "strefa bez smrodu" był na prokocimiu, więc - prowokacja ksc czy to teren wiślaków?
Chorzowski Ruch & Krakowska Wisła

BaRteKbrk
Posty: 8
Rejestracja: 05.09.2016, 17:10

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: BaRteKbrk » 07.10.2016, 16:53

BaRteKbrk pisze:Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Stilon Gorzów/Falubaz/Stal Gorzów?

Z góry dzięki :)
+ Górnik Zabrze - Zawisza Bydgoszcz

marrrek
Posty: 43
Rejestracja: 29.09.2016, 03:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: marrrek » 08.10.2016, 04:01

Maćkos pisze:
smutny87 pisze:nie udawaj k****
Mylisz mnie ze swoja matka.
W**********.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nrth » 08.10.2016, 10:50

Po co podejmowac dyskusje z chorym psychicznie zjebem?
za kim jestes?

Ojciec Maćkosa
Posty: 7
Rejestracja: 08.10.2016, 12:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Ojciec Maćkosa » 08.10.2016, 12:29

Chciałbym Was wszystkich przeprosić za zachowanie mojego syna. Nie chce wywlekać pewnych spraw rodzinnych, ale musicie zrozumieć, że Maciuś jest osobą mocno skrzywdzoną przez los. Tym bardziej dziwi mnie, że niektóre osoby traktują osobę niepełnosprawną jaką jest Maciek w sposób poważny.

wypityjanusz
Posty: 275
Rejestracja: 28.12.2015, 17:34

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: wypityjanusz » 08.10.2016, 12:37

co tu się odpierdala
welnoak pisze:Jaki tu spokoj sialalalalala nic sie nie dzieje sialalalalala :)

On Tour ABG
Posty: 28
Rejestracja: 03.07.2016, 23:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: On Tour ABG » 08.10.2016, 13:10

Maćkos pisze:
On Tour ABG pisze:
Maćkos pisze:Wy naiwniacy! Wszyscy wiedza, ze na Wisle gwizdza 3-4 osoby. Jeden to pijak, drugi to narkoman, trzeci po prostu lubi gwizdac, a czwarty jest z Cracovii i tylko ich podpuszcza.
Na meczu z Legia Wisla pokazala, ze nie ma konfliktu, ze wszyscy kochaja Ruch i Widzew, tylko te nieszczesne 4 osoby gwizdaly. Niestety te pijaki maja tak mocne pluca, ze przebijaja sie przez tlumy polaczonych miloscia fanow z Krakowa, Chorzowa, Lodzi i tych spod Bydgoszczy. Dziwie sie tylko, ze te 20 tysiecy pogodzonej i mocnej bandy nie uspokoilo tych kilku gwizdzacych meneli ale pewnie im sie nie chcialo.
Jak dla mnie, Wisla moglaby codziennie pisac te oswiadczenia, nawet apelowalbym o to. Mozna sie posmiac, humor sie poprawia przy tej pogodzie. Mozna sie dowiedziec, ze prawdziwi kibice Wisly, to ci ze zdjec, a reszta to alkoholicy. Co prawda te chlejusy stanowily glowna ekipe w mlynie jak i na wyjazdach ale teraz jest ok. Kiedys byl wyjazd Wisly i bylo szczegolowo napisane, ze tyle osob z x, tyle z y, tyle dziewczyn, tyle chomikow, tyle krokodyli. Dzisiaj krotkie oswiadczenie, ze byl x, y i z. W jakich liczbach? Nie wiadomo. Ktos nierozsadny moglby pomyslec, ze uklady stanowia polowe liczby wyjazdowej, a moze wiekszosc ale na bank tak nie jest, mecz z Legia pokazal, ze jest pieknie i wspaniale.
Ide w góry a kiedy napiszesz coś o swoim malinowym klubie?Wstydzisz sie?
Na poczatku mialem zagwoche o ch_j wam chodzi z tym pojsciem w gory ale po cytatach pewnej kur_y, ktora sie do mnie przykleila i miala pedalskie zapedy skumalem, ze byl taki nick. Rozumiem, ze nie tylko ja mialem podobne poglady. Rozumiem tez, ze poziom paranoi siegnal tutaj zenitu. Na dodatek wielki rekin wywnioskowal, ze skoro smieje sie z sharksow - nie mylic z kibicami Wisly - to musze reprezentowac Slask Wroclaw. Jestem sharksem chuligansem i wstydze sie...za swoich kolegow ze zdjec.
A do posta sie nie odniosles, bo w banalny sposob pokazalem, ze te wszystkie wasze oswiadczenia i tlumaczenia, to mozecie sobie wsadzic do wlasnej cip_. To ile dokladnie bylo waszych ukladow w chojnicach na przyklad? Czy sie wstydzicie? Ja nie wiem, bo akurat pozowalem do zdjecia.
Wcześniej non stop wypytywales o liczbe Legii z Sosnowcem.Jesteś zwyklym prowokatorem co co chwilę zmienia nicki i zwykła cipa co sie wstydzi swojego klubu.Ty i valo jestescie zwyklymi ciotami co tylko dużo szczekają.Wszędzie Cie pełno a c**** wiesz i przypadkiem tylko po Tobie wszyscy jadą.Większość jakoś mie ma problemu z okresleniem sie komu kibicują i krytykę też trzeba przyjąć i mieć do tego dystans,apropo kos nienawidzę Łks ale do cobytu zajebisty szacunek bo gość mimo takich animozji derbowych jest zajebiscie obiektywny i nie ma zbednych napinek.Watek Kujawskk trzyma poziom a wszędzie gdzie takie trole sie pojawiają co wala 100 postów miesięcznie i zmieniają nicki co miesisc jest burdel.
PS.pozowac to Ty sobie możesz do zdjęc z mamą c***.
Semper Fidelis

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dziecko armageddonu » 08.10.2016, 14:13

Maćkos pisze:
smutny87 pisze: jesteś cipą
Mylisz mnie ze swoim ojcem.
obaj obniżacie poziom forum tak samo... dziecinada

Arthuro
Posty: 8
Rejestracja: 25.07.2011, 21:39

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Arthuro » 09.10.2016, 14:05

Lechia oprócz Iławy i Piszu ma jeszcze gdzieś w warmińsko-mazurskim swoje FC lub grupy kibiców? Braniewo? Susz? Okolice Zalewu Wiślanego?

Radziejów (Start) to FC Legii? O okoliczne mieściny typu Kowal, Brześć, Izbica, Lubień i Piotrków to ŁKS, Elana?

Richat
Posty: 701
Rejestracja: 20.10.2010, 03:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Richat » 09.10.2016, 23:18

Arthuro pisze:Lechia oprócz Iławy i Piszu ma jeszcze gdzieś w warmińsko-mazurskim swoje FC lub grupy kibiców? Braniewo? Susz? Okolice Zalewu Wiślanego?

Radziejów (Start) to FC Legii? O okoliczne mieściny typu Kowal, Brześć, Izbica, Lubień i Piotrków to ŁKS, Elana?
Braniewo - Arka

CrazyJump
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2010, 18:43

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: CrazyJump » 11.10.2016, 16:24

Richat pisze:
Arthuro pisze:Lechia oprócz Iławy i Piszu ma jeszcze gdzieś w warmińsko-mazurskim swoje FC lub grupy kibiców? Braniewo? Susz? Okolice Zalewu Wiślanego?

Radziejów (Start) to FC Legii? O okoliczne mieściny typu Kowal, Brześć, Izbica, Lubień i Piotrków to ŁKS, Elana?
Braniewo - Arka
Start Radziejów był opisany w TMK 3 lata temu. Mam ten numer, więc zacytuję odpowiedni fragment:

"Sporo osób, poza lokalnym kibolstwem jest zaangażowanych na Legii, Lechu oraz Zawiszy. Są również jednostki jeżdżące i aktywne w innych klubach np. Anwil Włocławek, ŁKS czy Wisła Kraków. Mimo tego w mieście nie ma żadnych nieporozumień z tego powodu, nie dochodzi do zgrzytów. Nie ma również w naszym mieście żadnego fc, każdy kto działa kibicowsko w/w klubach, robi to na własną rękę, a nadrzędną wartością jest lokalny START."

Co do reszty:

Kowal - mają dobre kontakty z Młodym Południem Włocłavii i z tego co wiem jeździli z nimi na ŁKS. W Kowalu kibicuje się również Anwilowi, ostatnio tamtejsi kibice zrobili sobie fanclubowe koszulki Anwilu.

Brześć - podobnie jak wyżej osoby przyjeżdżają na WKP i Anwi.

Izbica - jeżdżą na Anwil, mają koszulki FC, a czy jakieś inne ekipy tam jeszcze działają to nie wiem.

Lubień i Piotrków - nie wiem co się tam dzieje.

Z okolicznych dodam jeszcze:

Osięciny - kosa Startu Radziejów. Jakiś czas temu ogłosili się fanclubem Włocłavii i jeździli na mecze, ale ostatnio chyba coś przycichli.

Fabianki - fc Anwilu, byli ostatnio z nami busem na wyjeździe w Starogardzie Gdańskim.

Dobrzyń - Petra Płock.

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: brunobannani » 11.10.2016, 20:38

jakie sa obecnie relacje na linie Polonia Przemyśl-Resovia
s

Croxx
Posty: 32
Rejestracja: 11.09.2016, 13:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Croxx » 11.10.2016, 21:13

Kosa

Obiektywny1906
Posty: 112
Rejestracja: 15.02.2014, 22:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Obiektywny1906 » 11.10.2016, 22:36

Jutro derby Rzeszowa. Z jednej strony Resovia, prawdopodobnie z Unią i Wisła, a z drugiej Stal prawdopodobnie z Widzewem, który 2 miesiące temu na derbach Krakowa stał z Resovią. Ciekawe która z Rzeszowskich ekip się podłączy pierwsza pod koalicję.

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nowonarodzony » 12.10.2016, 00:17

Obiektywny1906 pisze:Jutro derby Rzeszowa. Z jednej strony Resovia, prawdopodobnie z Unią i Wisła, a z drugiej Stal prawdopodobnie z Widzewem, który 2 miesiące temu na derbach Krakowa stał z Resovią. Ciekawe która z Rzeszowskich ekip się podłączy pierwsza pod koalicję.
odbijając troche od tematu, ile biletów dostali?

dox10
Posty: 58
Rejestracja: 12.06.2016, 11:55

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: dox10 » 12.10.2016, 13:56

[quote="smutny87"]maćkosiu tylko największe cipy zahaczają o rodzine w taki sposób,ty jesteś właśnie taką cipą walczącą o swoje zdanie w internecie bo w realnym świecie zapewne niewiele masz do powiedzenia a dlaczego no i wracamy do początku,dlatego,że jesteś cipą,masz fart,że żyjemy w takich anonimowych czasach.W**********![/quote
maćkos to ZWYKŁA SZMATA!

senatorKozioł
Posty: 26
Rejestracja: 15.10.2016, 02:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: senatorKozioł » 15.10.2016, 04:05

Teraz trochę prawdy dla tkwm, wsh, ksc i klimatu małopolskiego:

Na dzień dzisiejszy grupa decyzyjna na wiśle to:
Misiek, Zielak,
Żołnierz, Macałka, Pietrucha, Robson, Bakster, Shrek ( odsunięty
konfiiii), Cinek, Zibi, Struś, Maniek, Amok, Sadzik - to znaczące osoby
na wiśle, prawie cała reszta to w miare normalni zdroworozsądkowo myślący kibice i
kibole, ale ta właśnie grupa dyktuje na wiśle wszystko, nawet to kto może
puścić bąka na r22, dosłownie nie żartuje to prawda !!! To nie pierwszy
przypadek co wisła wycina numer swoim, najlepszym przykładem jest misiek -
cichociemny przywódca wisły o czym każdy nawet 5 letnie dzieci w
krakowie to wiedzą. Michalina zrobiła w konia bardzo wysoko postawionego
gościa z wisły tzw. Czyża powszechnie znanego i szanowanego w Krakowie
dlaczego ??? Bo Misiek chciał od niego większą działkę a jak czyżu się
nie zgodził to wraz ze swoją bandą wyciągnął maczety i pow. jazda z
kur...... to chory gość który ma gdzieś wisłe liczą się dla niego tylko
zyski. Kolejnym przykładem są bracia Abdule z kurdwanowa z bojek, jedni z
najlepszych fighter-ów w krakowie zarówno stary abdul jak i młody -
misiek się ich bał dlatego delikatnie mówiąc dał ich w piec jako ( donos
bezimienny ) gdzie co mają co od kogo biorą i czym handlują ) o tym już
nikt nie pamięta, ale wszyscy na wiśle o tym wiedzą, że misiek się bał
starego abdula, dlatego zrobił z niego konfidenta i potem z młodego tak
samo - uwierzcie mi, tak się nie zachowuje osoba, którą interesuje klub
bójki itd on liczy tylko kase. Kolejny przykład miejsce X, sprawa
człowieka, misia przyjeżdza tam, mówi młodym i starym psychopatom co kto robi i
z czym idzie czym dźga po czym jedzie w góry. Ten chłop to
jakiś żart, kto na to pozwolił grupa jego 10, maxymalnie 20 najbliższych
przydupasów, którzy razem kręcą w narkotykach, burdelach, maszynach
haraczach i przemycie kradzieżach itd. Jezeli ktoś w to nie wierzy niech
zapyta czyża z wieliczki powszechnie znanego i poważanego chuligana z
wisły który zawsze był ok albo braci abduli!! czyżu dalej mieszka w
wieliczce abdule na płaszowie!!!

A do tego wszystkiego jak siedział misiaczek to razem z jednym z
czołowych bojówkarzy na Cracovii założyli razem interesik Mas - Mis
popytajcie kolegów co siedzieli to wam powiedzą jaki to gnój mis -
misiek z wisły Mas -Master z cracovii jedna z czołowych postaci.


Pozdrowienia dla Agnieszki matki jego dziecka którą bardzo dobrze znam -
mam tylko nadzieje że ich dziecko nie będzie takim zwyrodnialcem jak
sprzedajny tatuś.
A teraz patrzcie i płaczcie za kogo sie bijecie i sie tniecie
obydwie krakowskie ekipy bohaterów, robione w chu.....
osiedlowe afery z d*** wzięte i te niby barwy które macie
i jedni i drudzy są tylko przykryciem dla brudu
co razem łączy i tsw i ksc na układzie od lat!!

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Polish Power » 16.10.2016, 22:20

Hutnik i Petra i Hutnik i Stomil to układy czy zgody w końcu ?? bo już dobre kilka lat prócz wspomagania się wywieszają flagi itp, wygląda to jak zgoda ... Poproszę kogoś z Hutnika o odpowiedź.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Asusss, Blaszok64, Dario1916, Grzesiek1908, Jabollo, KamykOKS, Kickers, morszczak, niespecjalny, Pitfas, saha07, Udenhout88 i 217 gości