www.warhouse.pl

Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
ARIVEDERCI
Posty: 4
Rejestracja: 27.09.2016, 11:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ARIVEDERCI » 27.09.2016, 12:09

Moze nie tyle łykam co czytam. Oczywiscie mam swoj rozum i wyciagam wnioski a z czym w moim wpisie sie nie zgadzasz?



kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 27.09.2016, 12:33

Ja już patrzę na to wszystko z boku, wielu spraw współczesnego świata nie ogarniam (np. tego formalizmu, że wszystko - relacje, zgody, układy, oświadczenia - musi być "oficjalne", całej fejsbukowej chuliganki itd.)

Spójrz na to z drugiej strony - niby zgoda > układ, Unia i Lonia pozostają zgodami, ale wiadomo, że priorytetem WSH jest umacnianie dobrych stosunków w ramach nowych układów, tam kierują całe wspomaganie itd. Byłby ciągły płacz o hipokryzję, czemu wiszą flagi układów, a nie zgód, czemu układy pozdrawiane są w pierwszej kolejności itd. Nie wiem też, co uwłaczającego w tym "układzie". Lepiej być mocnym układem (a czasem nawet FC) niż słabiutką, ale oficjalną zgodą (nasuwa się przykład, ale pominę). Ważniejsze, jak to realnie funkcjonuje.

Z tym traktowaniem wszystkich zgód na równi to takie piękne hasła. Ekipa, która de facto wyrosła z FC, nigdy nie będzie równorzędnym partnerem. I w Tarnowie, i w Przemyślu tradycje kibicowskie są mocno związane z Krakowem.

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 27.09.2016, 12:39

ARIVEDERCI pisze:Moze nie tyle łykam co czytam. Oczywiscie mam swoj rozum i wyciagam wnioski a z czym w moim wpisie sie nie zgadzasz?
Ze wszystkim.

ARIVEDERCI
Posty: 4
Rejestracja: 27.09.2016, 11:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ARIVEDERCI » 27.09.2016, 12:42

Dobrze to ująłęś "priorytetem" Wisły jest pokazywanie się na Ruchu,Widzewie a na resztę wyjebane. Szkoda,że Ruch ma priorytet na wszystkie zgody a nie podlizywanie się nowemu układowiczowi. Wiem,że to jest temat rzeka aczkolwiek z mojej perspektywy całkiem z boku wygląda to dosyć zabawnie by nie napisać żałośnie jak postępuje obecnie Wisła i wspólczuje na prawde Poloni i Uni,ze stali sie piatym kołem u wozu, pzdr

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 27.09.2016, 13:02

Piszesz o Ruchu - to czemu pożegnali się z Apatorem, gdy ten znaczył w mieście coraz mniej? Przecież to zgoda z Apatorem, nie Elaną była tą "pierwszą".

Wisła nie jest ani pierwszą, ani ostatnią ekipą, która ma "problem" ze zdefiniowaniem relacji z ekipami pro- z regionu. Ładnie brzmią na koszulkach hasła o braterstwie, ale jak przychodzi co do czego liczy się zawsze realna siła danych ekip, a nie sentymenty.

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 27.09.2016, 13:18

Mamy opinię internetowca! Cracovia to banda z zasadami i c***, a Wisła bez honoru!
Wyrok zapadł.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 27.09.2016, 13:25

Co by tu się działo w czasach zinów, gdzie w co drugim były sprzeczności, czy z daną ekipą jest zgoda czy jest "tylko" FC...

Macie rozwiewające wątpliwości "oficjalne oświadczenia na fejsbuku" :) to się cieszcie - łatwiej przyswoić kibicowski elementarz.

danioszka
Posty: 2
Rejestracja: 26.09.2016, 19:22

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: danioszka » 27.09.2016, 13:43

kogo Stalowka atakowala w niedziele ?

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: obiektywnyFAN » 27.09.2016, 18:30

jak się musi czuć Polonia Przemyśl i Unia Tarnów, skoro Wisła się do nich nie przyznaje, takie to zgody...

ARIVEDERCI
Posty: 4
Rejestracja: 27.09.2016, 11:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ARIVEDERCI » 27.09.2016, 18:35

O tym właśnie pisałem, każdy wie,że Polonia i Unia to kluby o dużo mniejszym potencjale liczbowym co się przekłada na skład chuligański ale robienie ze zgód nagle układów w przeciągu paru tygodni? Tu nie chodzi o to, żeby się dojebać do Wisły na siłę bo wiadomo,że jak chcą podziałać w Polsce to tak jak pisał kat. priorytetem będzie nowa koalicja bo przecież nie pojedzie Wisła wojować z Polonią i Unią sama ale postawienie tych dwóch ekip w takiej sytuacji nie wiem żeby się pokazac przed Ruchem i Widzewem? nie kumam kompletnie tego ale szkoda mi tych dwóch ekip bo nieraz wspierali Wiślaków na ważniejszych meczach czy to derby czy mecze z Legią w liczbie 200 osób co jak na takie kluby jest moim zdaniem spoko liczbą,a teraz zostali wyjebani jak dzieci.

SSW1938
Posty: 94
Rejestracja: 24.09.2016, 14:04

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: SSW1938 » 27.09.2016, 19:28

Jakie są relacje Jagiellonii z Wisłą i Siarką po zerwaniu zgody. Kosa czy neutral ?

Croxx
Posty: 32
Rejestracja: 11.09.2016, 13:46

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Croxx » 27.09.2016, 19:31

SSW1938 pisze:Jakie są relacje Jagiellonii z Wisłą i Siarką po zerwaniu zgody. Kosa czy neutral ?
Wisła z Jagą kosa, jak jest z Siarką nie wiem.

Bączyński
Posty: 843
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bączyński » 27.09.2016, 20:19

Polska scena kibicowska obiera kierunek na robienie układow pomiedzy danymi grupami.
Sprytny ruch Wisły,w razie posypania sie relacji z Unią czy Polonią P. beda mieli z głowy użeranie sie z rzeszą zbuntowanych,bo beda mieli argument,że to był układ a nie zgoda i dotyczył ekipy a nie zwykłych kibicow.Chociaż tutaj nie ma co ich porownywać do sytuacji z TKWM-nie ta skala.
PS Co z Lazio?

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: nisc » 27.09.2016, 20:44

Bączyński pisze:Polska scena kibicowska obiera kierunek na robienie układow pomiedzy danymi grupami.
Sprytny ruch Wisły,w razie posypania sie relacji z Unią czy Polonią P. beda mieli z głowy użeranie sie z rzeszą zbuntowanych,bo beda mieli argument,że to był układ a nie zgoda i dotyczył ekipy a nie zwykłych kibicow.Chociaż tutaj nie ma co ich porownywać do sytuacji z TKWM-nie ta skala.
PS Co z Lazio?


Dobre pytanie, a tak poza tym jesteś Polonistą z Przemyśla lub Unistą z Tarnowa to nagle dowiadujesz się że żyłeś w ciemnej d**** myśląc że masz zgodę z Wisłą Kraków, teraz już wiesz że nie masz...
TYBET JEST SERBSKI

KoleKib
Posty: 254
Rejestracja: 28.09.2012, 20:42
Lokalizacja: Poznań

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: KoleKib » 27.09.2016, 20:46

Bączyński pisze: PS Co z Lazio?
Wszystko ok. W oświadczeniu napisano o zgodach w Polsce.

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZwykłyKibic » 27.09.2016, 20:53

PKtub pisze:Derby Krakowa w sierpniu i dzisiejsze oświadczenie.

Obrazek

Szybko to się wszystko zmienia na Wiśle jak widać.
Śląsk to dziś już kosa,WSH wraz z Widzewem na meczu ze Śląskiem bluzgali na Lechię,wielka sympatia do Ruchu i Widzewa,Polonia z Unią stają się z dnia na dzień układem.Decyzyjni na Wiśle sami gubią się w swoich oświadczeniach,po prostu nie pamiętają co pisali miesiąc temu.
Co na to Polonia i Unia?
Do czego zmierzają panowie z pod znaku ,,Rekina'' i co siedzi w ich głowach tego chyba nikt nie wie.

ZwykłyKibic
Posty: 167
Rejestracja: 06.11.2014, 20:36

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ZwykłyKibic » 27.09.2016, 21:10

Można zacząć się w tym wszystkim gubić,Elana przyjeżdża na derby Krakowa w Świeciu na meczu wyjazdowym pozdrawia Wiślaków
Doping Elanowców w Świeciu (13.08.2016)
https://www.youtube.com/watch?v=zmNKB74KGM8
Oglądaj od 7:00
A teraz dowiadujemy się ze już nie ma czułości między WSH a Młodą Elaną?
Okrzyknięto nową koalicje WRWE to dziś po oświadczeniu decyzyjnych na Wiśle możemy powiedzieć ze nic takiego nie istnieje bo Wisłę z Elaną nic nie łączy,prawda?
Jest tylko WWR,to wszystko pokazuje ze Elanowcy wyszli na na głupków z tymi pozdrowieniami dla Wisły.
Zabawna ta cała sytuacja.

Canelo
Posty: 212
Rejestracja: 29.04.2012, 22:23

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Canelo » 27.09.2016, 21:43

Mnie śmieszy tylko ten ostatni akapit. Już sobie wyobrażam jak grupa spiętych kolesi w obcisłych koszulkach pit bulla stoi naprzeciwko drugiej takiej samej grupy i jej przedstawiciel mówi: "dzisiaj zostaniecie przez nas pozdrowieni na meczu", a przedstawiciel tej drugiej grupy odpowiada: "przyjmiemy pozdrowienia, szacunek" :) Nie wyobrażam sobie jak to może inaczej wyglądać szczerze mówiąc, bez sensu to jest.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: myjster » 27.09.2016, 21:57

ZwykłyKibic pisze:Można zacząć się w tym wszystkim gubić,Elana przyjeżdża na derby Krakowa w Świeciu na meczu wyjazdowym pozdrawia Wiślaków
Doping Elanowców w Świeciu (13.08.2016)
https://www.youtube.com/watch?v=zmNKB74KGM8
Oglądaj od 7:00
A teraz dowiadujemy się ze już nie ma czułości między WSH a Młodą Elaną?
Okrzyknięto nową koalicje WRWE to dziś po oświadczeniu decyzyjnych na Wiśle możemy powiedzieć ze nic takiego nie istnieje bo Wisłę z Elaną nic nie łączy,prawda?
Jest tylko WWR,to wszystko pokazuje ze Elanowcy wyszli na na głupków z tymi pozdrowieniami dla Wisły.
Zabawna ta cała sytuacja.
Najbardziej zastanawiające w tym wszystkim jest to gdzie się podziała 'stara Elana'. Wyginęli śmiercią naturalną czy jaki c***.Tylko słychać o młodej. Może chodzi o ich stan ducha.

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 27.09.2016, 22:09

A może rozkminiajcie dalej. :)

GoTo
Posty: 24
Rejestracja: 19.08.2016, 21:03

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: GoTo » 28.09.2016, 01:27

Polonia Przemyśl i Unia Tarnów sa bardzo zadowolone z ostatniego oświadczenia Wsh że sa traktowane jako fc.Wiec ciekawe kto pierwszy bedzie miał jaja i wyjebie sie ten kabaret krakowski.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: za Ruchem ! » 28.09.2016, 08:23

ide w gory pisze:W Toruniu nigdy nie było boom na piłkę nożną i akcje pozasportowe. Owszem, ekipa była ale zawsze był to poziom poniżej średniej. Taki Zawisza potrafił zebrać około 7-8 dych prawdziwych dzików (teraz może mniej), którzy potrafili napsuć krwi czołowym ekipom, bez ustaleń co do wieku itp. Elana? Z 30 osób (max) stałej (pewnej) ekipy i zawsze ustalenia co do wieku, co do długości włosów, kolor oczu też ważny itd. Akcje samej Elany, żeby w 5 (o 10 mogą pomarzyć) fur pojechać i kogoś trafić, to na palcach jednej ręki można policzyć i to właśnie też zawsze polegało na tym, że było jakieś ale. Stara Elana wyłożyła lachę ale można by rzec, że ogólnie w Toruniu wszyscy wyłożyli lachę. Pokażą się czasem w większej ilości ale to głównie na meczach swoich panów, gdzie wiadomo, że tylko o wygląd chodzi, napięte mięśnie i ładne koszulki. Elana tak pasuje do Ruchu i Widzewa, jak pięść do oka. Wiadomo, że dobrze jest mieć kilku przydupasów w tych rejonach ale porównywanie ich z kimkolwiek, byłoby nie na miejscu.
Następny ku*** internetowy chujek matematyk co wie kto ilu ma "prawdziwych dzików" w ekipie haha ja p******* skąd Wy się k******* bierzecie...

ts1998
Posty: 205
Rejestracja: 28.03.2016, 23:25

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: ts1998 » 28.09.2016, 08:31

Misiek ze sweet fotek klepnal wczoraj uklad z Elana ?

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Xiaomi » 28.09.2016, 09:32

Bączyński pisze:Polska scena kibicowska obiera kierunek na robienie układow pomiedzy danymi grupami.
Trafność 100%
Już dawno temu zwiększył się przecież dystans pomiędzy bandami i ich kontaktami, a tym, co jest prezentowane i głoszone przez zwykłych ludzi na stadionach.
Tyle tylko, że wielu ma jeszcze swój rozum i nie jedzie po całości, paląc za sobą mosty i srając we własne gniazdo, jak kazali zrobić całej reszcie sportowcy z Reymonta.

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bard_Adam » 28.09.2016, 12:21

ZwykłyKibic pisze:Można zacząć się w tym wszystkim gubić,Elana przyjeżdża na derby Krakowa w Świeciu na meczu wyjazdowym pozdrawia Wiślaków
Doping Elanowców w Świeciu (13.08.2016)
https://www.youtube.com/watch?v=zmNKB74KGM8
Oglądaj od 7:00
A teraz dowiadujemy się ze już nie ma czułości między WSH a Młodą Elaną?
Okrzyknięto nową koalicje WRWE to dziś po oświadczeniu decyzyjnych na Wiśle możemy powiedzieć ze nic takiego nie istnieje bo Wisłę z Elaną nic nie łączy,prawda?
Jest tylko WWR,to wszystko pokazuje ze Elanowcy wyszli na na głupków z tymi pozdrowieniami dla Wisły.
Zabawna ta cała sytuacja.

Wisla obecna w Lęborku z Elaną, więc możesz sobie dywagować dalej.

zdrowa krowa
Posty: 134
Rejestracja: 22.04.2007, 16:32
Lokalizacja: z okolic

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: zdrowa krowa » 28.09.2016, 12:46

Cała ta ogólnopolska beka z Wisły zadziała tylko mobilizująco na KSC. W każdym aspekcie.
Nie dla mnie przyjaźń Polsko-niemiecka, niemców nienawidzę od dziecka.

bez-napinki
Posty: 1576
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: bez-napinki » 28.09.2016, 12:49

MENTOL1 pisze:Elana nie ma jaj to co zrobi Ruch to oni to samo muszą robic nawet jak by ich nigdy nic nie łączyło z Wisłą.
A Ciebie komunistyczny Zagłębiaczku dalej piździsko boli. :)

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: za Ruchem ! » 28.09.2016, 12:50

MENTOL1 pisze:Elana nie ma jaj to co zrobi Ruch to oni to samo muszą robic nawet jak by ich nigdy nic nie łączyło z Wisłą.
Elana nie ma jaj a Ty nawet imitacji mózgu pierdolony pokemonie i robisz to co każe wujek jak Ci wchodzi do wanny

Bard_Adam
Posty: 17
Rejestracja: 28.09.2016, 11:47

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Bard_Adam » 28.09.2016, 12:58

Nie wiem może za stary jestem, nie kumam co tu połowa pisze. Po prostu. Zdań nie rozumiem. Coś napisał tu któryś o "niemaniu" jaj i robieniu co Ruch każe ale nie bardzo kumam co chciał powiedziać przez reszte słów.

Elana dojechała bezbiecznie do Lęborka. Dojechała także Wisła. I tyle w temacie. Swoją drogą ciekawie prezentował się Lębork.

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 28.09.2016, 14:45

zdrowa krowa pisze:Cała ta ogólnopolska beka z Wisły zadziała tylko mobilizująco na KSC. W każdym aspekcie.
Wg mnie juz działa mobilizująco, i Pasy sa najlepszym przykładem że rzeczywistośc wirtualna jaka jest min na tym forum, na jakis stadionowych oprawcach, w oswiadczeniach WSH na fejsie itp, ma się nijak do prawdziwej siły krakowskich ekip.

Kolejny nick
Posty: 250
Rejestracja: 01.04.2016, 09:33

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Kolejny nick » 28.09.2016, 15:27

haha na ciebie c**** ktoś wyłozył w szpitalu zaraz po urodzeniu

i najbardziej obsrani to byliście wy kalkulatory niemieckie , własnie jak sie Pasy z Lechem i ŁKS zmobilizowały.
Wielka koalicja wszechświata mogła być ujebana do ziemii już w pierwszym podejsciu i co sraka poszła ??? to akurat wszyscy wiedza...

O pieskach juz nie wspomne, bo by musieli chyba sie zebrać ze wszystkich garnizonów wojewódzkich, żeby powalczyć solo z takim składem jak sie zebrała Cracovia , ale na tym forum o tym nikt nie pisze- wiec takie gile jak ty (smrodzie) nic o tym nie wiedzą...
PATO 1908 GANG

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 28.09.2016, 15:39

Panowie, prawie całą stronę udało się normalnie, bez wrzutów, wymienić poglądy mimo różnych opinii (to chyba rekord na tym forum po Euro), weźcie się ogarnijcie.

Wracając do Unii to każdy wie, że w Małopolsce wszystko rozbija się o Kraków i jest małe poletko do działania. Co innego Podkarpacie i młodzi z Unii dobrze zdają sobie z tego sprawę. Zgoda z Karpatami padła, układ z Igloopolem były chybiony, zobaczymy, co będzie teraz. Patrząc na podkarpacką scenę, to opiera się ona na rywalizacji koalicji dwóch w miarę równorzędnych ekip i to jest droga do jakiegoś zaistnienia.

Xiaomi
Posty: 152
Rejestracja: 10.08.2016, 03:20

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Xiaomi » 28.09.2016, 16:05

Byli bardzo, ale to bardzo dobrym składem, który niestety z pewnych przyczyn jest ciężki do powtórzenia w najbliższym czasie.
Szyderę zostaw na działania grup z Reymonta.

kolega_kolegi
Posty: 2
Rejestracja: 25.09.2016, 13:08

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kolega_kolegi » 28.09.2016, 17:23

bez-napinki pisze:
MENTOL1 pisze:Elana nie ma jaj to co zrobi Ruch to oni to samo muszą robic nawet jak by ich nigdy nic nie łączyło z Wisłą.
A Ciebie komunistyczny Zagłębiaczku dalej piździsko boli. :)
Daj mu spokój...ta cipa,po akcji na Batorym,do dzisiaj nie ma wstawionych wszystkich zębów.Internetowe akcje na Ruch-tyle mu zostało.

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Nowohucianie1950 » 28.09.2016, 19:58

Mam takie pytanie naprawdę bez napinki.Rozmawiałem z kilkoma znajomymi ze Stali Rz i jednym znajomym, z Tarnowa (śmiga tylko na żużel raczej nie kumaty).I obie strony mówiły mi, że Tarnów oraz Rzeszów jako miasta się nienawidzą.Czy to prawda czy jednak dotyczy np tylko kibiców Stali (np. przez derby żużlowe z Unią)? Bo co ciekawe obie strony mówiły mi o nie chęci do całego miasta, który ponoć również u zwykłych ludzi występuje.A z tego co ost widać Unia ma dobre kontakty z Sovią.

Czy chłopaki , z którymi rozmawiałem nie są "reprezentatywni" ?

Pozdro
Hutnik Nowa Huta

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: esyfloresy » 28.09.2016, 20:05

simbo pisze:Polonia i Unia tez są wspierani przez Wisłe. Chociażby 300 osób w Lublinie ostatnio z Polonią w środku tygodnia, Unia też nie raz dobrze wsparta, ostatnio Wisła też na ich turnieju obecna. Poza tym nie widze by wiele sie zmieniło na trybunach. Flaga Unii wisiała na meczu ze Śląskiem, flaga Polonii ostatnio na meczu z Legią i pozdrawiani też byli. Poza tym wszystko jest konsultowane obustronnie zapewne przez zainteresowane strony.
Zapomniałeś dodać że mecz odbył się 25 maja a 26 był dniem wolnym ;)

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: kat. » 28.09.2016, 20:35

Nowohucianie1950 pisze:Mam takie pytanie naprawdę bez napinki.Rozmawiałem z kilkoma znajomymi ze Stali Rz i jednym znajomym, z Tarnowa (śmiga tylko na żużel raczej nie kumaty).I obie strony mówiły mi, że Tarnów oraz Rzeszów jako miasta się nienawidzą.Czy to prawda czy jednak dotyczy np tylko kibiców Stali (np. przez derby żużlowe z Unią)? Bo co ciekawe obie strony mówiły mi o nie chęci do całego miasta, który ponoć również u zwykłych ludzi występuje.A z tego co ost widać Unia ma dobre kontakty z Sovią.

Czy chłopaki , z którymi rozmawiałem nie są "reprezentatywni" ?
Nie, raczej trudno mówić obecnie o jakichś animozjach regionalnych, choćby z tego względu, że oba miasta leżą w innych województwach i przepływ mieszkańców jest niewielki (ktoś tam z Tarnowa studiuje w Rzeszy, jak nie dostał się do Krk i tyle). Te animozje były właśnie głównie na kanwie żużlowych meczów reklamowanych jako "derby południa", w swoim czasie rzeczywiście na tych meczach bardzo iskrzyło, nie tylko między kibicami (nawet zwykłymi piknikami), ale i zawodnikami (w swoim czasie wychowankami, związanymi z klubem i miastem, a nie najemnikami, jak obecnie), a że obydwa miasta żyły mocno żużlem, to stworzył się pewien klimat niechęci. Na pewno są jacyś starzy Uniści wychowani na żużlu w klimacie "jebania Rzeszowa", którym jakieś układanie z Sovią nie mieści się w głowie, ale ogólnie Resovia zawsze była w Tarnowie szanowana i darzona sympatią, a przez gości udzielających się w latach 80. uważana za najlepszą zgodę tamtych lat (pomijając Wisłę).

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: myjster » 28.09.2016, 21:21

za Ruchem ! pisze:
ide w gory pisze:W Toruniu nigdy nie było boom na piłkę nożną i akcje pozasportowe. Owszem, ekipa była ale zawsze był to poziom poniżej średniej. Taki Zawisza potrafił zebrać około 7-8 dych prawdziwych dzików (teraz może mniej), którzy potrafili napsuć krwi czołowym ekipom, bez ustaleń co do wieku itp. Elana? Z 30 osób (max) stałej (pewnej) ekipy i zawsze ustalenia co do wieku, co do długości włosów, kolor oczu też ważny itd. Akcje samej Elany, żeby w 5 (o 10 mogą pomarzyć) fur pojechać i kogoś trafić, to na palcach jednej ręki można policzyć i to właśnie też zawsze polegało na tym, że było jakieś ale. Stara Elana wyłożyła lachę ale można by rzec, że ogólnie w Toruniu wszyscy wyłożyli lachę. Pokażą się czasem w większej ilości ale to głównie na meczach swoich panów, gdzie wiadomo, że tylko o wygląd chodzi, napięte mięśnie i ładne koszulki. Elana tak pasuje do Ruchu i Widzewa, jak pięść do oka. Wiadomo, że dobrze jest mieć kilku przydupasów w tych rejonach ale porównywanie ich z kimkolwiek, byłoby nie na miejscu.
No dobra wszystko jak najbardziej logiczne,ale czy według Ciebie to są te 'dziki' ? Bo jeśli tak to ja tu czegoś nie rozumiem. Obrazek Obrazek

łódzkie
Posty: 13
Rejestracja: 24.09.2016, 22:01

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: łódzkie » 28.09.2016, 22:36

na obu zdjęciach widać że pokoje do remontu.Chłopaki zamiast się napinać, to pokoje przewietrzyć bo pewnie capi waloną gruchą a następnie na zdjęciu 1 i 2 z karata jebnąć w te meblościanki to się rozpierdolą takie to kiedyś teściowi dałem i zrobił z nich półki dla gołębi.
Do Lidla porobić z miesiąc kupić farbę lateksową lub z kamykiem odmalować ściany, kupić szafy na allegro.Jebadełko nowe do kupienia.
Zdjęcie nr 1 małpka to już chyba nie ten wiek do śmieci, ława do zajebania z barana albo z pieści jak w karate kit. Dywan do wytrzepania
zdjęcie nr 2 jak masz tak hodować kwiaty to weź je wypierdol bo aż oczy bolą matka kazała postawić?

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Zgody/Kosy/Układy reaktywacja.

Post autor: Entlicheck » 28.09.2016, 23:30

https://m.youtube.com/watch?v=2Ml4XH7JR0c

Film pt Fan Cluby dumą Widzewa.
Na filmie widać klasycznych kibiców wielkiego czerwonego Widzewka prowadzacych doping pod legendarnym zegarem .
Nie , nie jest to przerwa meczu , ani nie jest to trening piłkarzy - jest to mecz Widzewa odbywający się niecałe 2 lata temu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bytomska Wiara, C4Ultra, mlody160, Przemo RKS i 217 gości