www.warhouse.pl

Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 16.09.2016, 12:27

Ty na serio do mnie piszesz o frustracji? :D

Na razie słabizna. Spodziewałem się po Tobie więcej. Może problemem jest to, że nie bardzo masz się do czego odnieść. Z tą Legią we mnie też średnio trafiłeś. :D
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.




fanatyczny_jędrzej
Posty: 13
Rejestracja: 31.08.2015, 22:52

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: fanatyczny_jędrzej » 16.09.2016, 12:36

ide w gory pisze:
larkeen pisze:
ide w gory pisze:Ani razu nie atakowałem, to wy, wielcy i wyluzowani legioniści od początku ubliżacie i wypisujecie tu jakieś swoje chore i pedalskie marzenia, tylko dlatego, że śmiałem skrytykować wielką Legię. Ja tam nie mam zamiaru nic cisnąć, od tego masz swoich kolegów, poranne przebudzenia i inne legijne tradycje.
Dobra dobra, widać, że dusiłeś "wyślij", a tu ten z****** komunikat, że nie można wysłać dwóch postów tak szybko. :D

Już nie bądź taki skromny. Taki perfidny szczwany lis, który potrafiłby stworzyć 15 kont podszywając się pod legionistów tylko po to, żeby wygrać dyskusję w internecie, a teraz nie masz zamiaru cisnąć? Tylko się broniłeś? A może się wystraszyłeś? Masz, naubliżam Ci raz jeszcze. GŁUPKU!!! :D :D :D

Przecież jesteś kolejnym kontem od tych pedalskich fantazji, które uprawiacie na Legii. Znak rozpoznawczy? Frustracja.
Nawet nie wiem o co ci chodzi z tym komentarzem, bo twój wpis przeradza się w bełkot, amok.

Bardzo mnie bolą twoje obelgi, myślę, że ustawka z Legią nie byłaby tak bolesna...chociaż o tym nie można się za bardzo przekonać, bo TB bardziej można spotkać już na rodzinnych zdjęciach niż na walkach na pięści. Nie złość się, nie ma o co. Ty jesteś pionkiem, sprawa dotyczy osób, które coś znaczą. Ty jesteś pożyteczny...
W**********
świętokrzyska siła

del orno
Posty: 344
Rejestracja: 03.03.2007, 18:25

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: del orno » 16.09.2016, 12:50

telewidz pisze:
Ponawiam pytanie
Sektor o ile dobrze widziałem 216
[link]
My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę...

stoprocent1984
Posty: 17
Rejestracja: 24.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: stoprocent1984 » 16.09.2016, 12:55

ide w gory pisze:Ależ oczywiście, że odsypiałem nockę. Tak robią normalni ludzie, bo wg 'jestesmywaszastolica' normą wśród legionistów jest m.in. poranne rżnięcie przez starego, więc pewnie dlatego takie poranne z was ptaszki.
Swoją drogą to zabawne, że wystarczy napisać kilka słów prawdy i zaczyna się: najpierw bluzganie, potem chlastanie kutasem po ryju, potem próba kpin, potem próba olewania, następnie próba zaczepki na najwyższym poziomie intelektualnym. Spięci ci legioniści, może gdyby wzięli udział w jakiejś ustawce, to daliby upust swoim emocjom, a tak pozostaje im relacja z porannych przebudzeń, co koledzy legioniści robią ze swoimi kanapkami i jak się upokarzają. Mimo wszystko akcja z Borussią kozacka, takiej awantury nie widziałem od czasu bitwy pod Grunwaldem, a trochę lat już jeżdżę na wyjazdy.
To git.
Zabawne też jest to jak dupsko Cię piecze. Legia Legia Legia, kompleks myślę masz wielki.
Akcja z Borusią masz rację, słabizna w h**. Warto pocisnąć w necie o tym, zwłaszcza że d*** pali.

omiec
Posty: 29
Rejestracja: 17.01.2010, 14:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: omiec » 16.09.2016, 12:57

telewidz pisze:
Ponawiam pytanie
Rodzinny na górze, więc chyba 217

telewidz
Posty: 79
Rejestracja: 04.05.2013, 13:10

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: telewidz » 16.09.2016, 13:03

Tylko z jakiej racji siedzą na nim kibice obu drużyn? Z jednej strony ogrodzony stewardami a z drugiej i tak kibice się mieszają. Poza tym rodziny na Legii to chyba dużo większy jest

omiec
Posty: 29
Rejestracja: 17.01.2010, 14:20

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: omiec » 16.09.2016, 13:18

telewidz pisze:Tylko z jakiej racji siedzą na nim kibice obu drużyn? Z jednej strony ogrodzony stewardami a z drugiej i tak kibice się mieszają. Poza tym rodziny na Legii to chyba dużo większy jest
Rodzinny to kilka takich sektorów, w rogu stadionu.
W pucharach to nie pierwszy raz, kiedy goście lądują poza sektorem gości, Rapid Bukareszt na przykład:
Obrazek

Vincentus
Posty: 67
Rejestracja: 08.09.2016, 14:23

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Vincentus » 16.09.2016, 13:20

Raportujcie tego przyjeba ''idewgory'' to go może wypierdolą/O ile nie ma w zanadrzu kilku kont.
RTS&HKS

North!
Posty: 28
Rejestracja: 16.12.2014, 19:54

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: North! » 16.09.2016, 13:34

IDE W GORY ZA KIM TY JESTEŚ?? CHYBA NIE WSTYDZISZ SIĘ SWOJEJ DRUŻYNY

stoprocent1984
Posty: 17
Rejestracja: 24.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: stoprocent1984 » 16.09.2016, 13:52

ide w gory pisze:
stoprocent1984 pisze:
ide w gory pisze:Ależ oczywiście, że odsypiałem nockę. Tak robią normalni ludzie, bo wg 'jestesmywaszastolica' normą wśród legionistów jest m.in. poranne rżnięcie przez starego, więc pewnie dlatego takie poranne z was ptaszki.
Swoją drogą to zabawne, że wystarczy napisać kilka słów prawdy i zaczyna się: najpierw bluzganie, potem chlastanie kutasem po ryju, potem próba kpin, potem próba olewania, następnie próba zaczepki na najwyższym poziomie intelektualnym. Spięci ci legioniści, może gdyby wzięli udział w jakiejś ustawce, to daliby upust swoim emocjom, a tak pozostaje im relacja z porannych przebudzeń, co koledzy legioniści robią ze swoimi kanapkami i jak się upokarzają. Mimo wszystko akcja z Borussią kozacka, takiej awantury nie widziałem od czasu bitwy pod Grunwaldem, a trochę lat już jeżdżę na wyjazdy.
To git.
Zabawne też jest to jak dupsko Cię piecze. Legia Legia Legia, kompleks myślę masz wielki.
Akcja z Borusią masz rację, słabizna w h**. Warto pocisnąć w necie o tym, zwłaszcza że d*** pali.
Nie wiem czy to miłe, że przyciągam pedałów ale jednak niepokojące jest to, że na takim forum większość wpisów jest o chlastaniu kutasami po ryju, spuszczaniu się do kanapek, rżnięciu przez starego nad ranem. a teraz o tym, że dupsko piecze.

To, że wy się na tej Legii tak zabawiacie, to wasza sprawa, nic mi do tego, chociaż ja bym sobie wtedy odpuścił kibicowanie ale czemu wasze analne zabawy musicie wrzucać na publiczne forum? Chcecie multikulti? Liczycie, że więcej osób dołączy do tego pedalskiego grona? Zlitujcie się.
To ładnie masz skoro pedałów przyciątgasz. Przejebane wręcz, a czy to miłe no myślę że jednak wiesz dobrze o tym.
Ale skoro się zabawiac tak lubisz to w sumie twoja sprawa, nic mi do tego, ale czemu swoje kompleksy musisz wyrzucać na publiczne formu ?? a gdyby każdy tak robił to burdel by tu powstał taki że multikulti przy tym to jajecznica. Może o to ci chodzi ?? a może szukasz wspólasów co miewają podobne kompleksy związane z Legią ? Zlituj się sam nad sobą bo kompromitujesz się, tyle, że na anonimie to i tak spływa.

kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kivloff » 16.09.2016, 14:07

ide w gory pisze:
kivloff pisze:Nie banujcie go. Niech pisze z tego konta jak najdłużej. Każdy komu umkną powyższe wywody, a trafi gdzieś na niego w innym temacie, będzie sobie mógł sprawdzić jakie kocopoły pisze i jak się pociesznie miota kiedy trzeba się wykazać znajomością faktów. :D
Zgadzam się! Przy okazji będzie można dowiedzieć się, że na Legii sprawy załatwia się kutasem na ryj i jest to normalne oraz to, że niczym szczególnym jest fakt bycia "rżniętym z rana przez starego".
Inne ekipy mają jeszcze to do siebie, ze jak ktoś po szalu robi przypał, to kolega potrafi mu napisać: stul ryj. U was jakiś pedał pisze o chlastaniu kutasem po ryju i jeszcze jest klepany po plecach. Taki klimat.

Nie jestem z Legii kretynie.

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: larkeen » 16.09.2016, 14:15

ide w gory pisze:
larkeen pisze:Ty na serio do mnie piszesz o frustracji? :D

Na razie słabizna. Spodziewałem się po Tobie więcej. Może problemem jest to, że nie bardzo masz się do czego odnieść. Z tą Legią we mnie też średnio trafiłeś. :D
Oczywiście, że żartuję, frustracja płynie z moich postów, a potwierdzam to za każdym razem uśmieszkiem, żeby było bardziej wiarygodnie. Jestem wyluzowany i cool.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

To ciekawe, że wchodzisz tu dla mnie i piszesz do mnie, że "spodziewałeś się po mnie więcej". Jest mi bardzo przykro, że cię zawiodłem ale może poszukaj kogoś kto spełni twoje oczekiwania na portalach randkowych? Teraz w necie jest pewnie wszystko, więc i portal dla pedałów też się znajdzie. Może tam ktoś zaspokoi twoje oczekiwania, chyba, że jesteś z Legii, to wtedy wedle opinii 'jestesmywaszastolica' wystarczy ci twój ojciec.
Ale po co znowu wyjeżdżasz z tą swoją pedaliadą. Spodziewałem się po Tobie więcej e-hooligańskiego zacięcia. Zawiodłeś mnie w takiej kwestii, że pocisnąłeś mi zupełnie bez polotu. Wczoraj starałeś się bardziej, a dziś popelina. Myślałem że jesteś bardziej inteligentny, ale najwyraźniej nie zrozumiałeś kontekstu o którym pisałem i sił Ci wystarczyło tylko na jeden wieczór walki. No i wychodzi, że to Tobie cały czas chodzą jakieś randki pedalskie po głowie, bo nie możesz się oderwać od tego tematu. :D
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


kivloff
Posty: 529
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kivloff » 16.09.2016, 14:36

hahaha. To jest jakiś obłęd. Wszędzie widzisz Legię i wszędzie widzisz pedałów. Może ciebie jak tego widzewiaka o którym codziennie pisza ktoś wydymał z tyłu baru, a te pierdolenie to jakaś reakcja wyparcia...

Zostawcie to to i nie odpisujcie, umrze śmiercią naturalną

ressy
Posty: 33
Rejestracja: 07.05.2016, 13:35
Lokalizacja: Obserwator

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ressy » 16.09.2016, 14:38

Tego się czytać nie da, leczenie kompleksów w internecie to zły pomysł. Nie rozpierdalajcie tematu..

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: rzutkarny » 16.09.2016, 14:59

ide w gory pisze:Jesteś jak TB, milion opcji, wymówek, zero konkretów.
Ty natomiast jesteś konkretny, i na tym zakończmy. Skoro TB od lat nie walczyło w lesie to pod wpływem twojej internetowej aktywności się to nie zmieni, więc zamiast tracić czas na słabą Legię idź na sale/siłownie/mecz żebyś kiedyś mógł konkretnie napisać za kim jesteś bez obaw, że cię ktoś zechce zweryfikować.

energydrink
Posty: 56
Rejestracja: 03.12.2013, 13:00

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: energydrink » 16.09.2016, 15:21

3 strony o niczym. BRAWO PANOWIE..... Po co Wy się wdajecie z tym chorym debilem w dyskusje?

Kick
Posty: 58
Rejestracja: 21.12.2015, 09:39

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Kick » 16.09.2016, 15:24

Przecież Ruch z Widzewem biją się co weekend, o Wiśle nie wspominając :) I najlepszy tekst z dzisiaj, że Legia proponowała układ Lechii :)))))))))))))))))))))))))) No mistrzostwo świata :))))))))))))))))

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Proterian » 16.09.2016, 15:31

Heh dokładnie
Dobry text tez ze Legia to 2 liga w H .
Niektórzy to naprawdę tu się udzielają a pewnie ciarki mają na sama myśl o wyjeździe .
Co to za chora przypadłość udzielać się i wypowiadać w dziedzinie w której nie umoczylismy nawet małego palca.
Kórwa chorzy ludzie .

stoprocent1984
Posty: 17
Rejestracja: 24.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: stoprocent1984 » 16.09.2016, 16:02

ide w gory pisze: Przyciągnąłem ciebie, więc jesteś pedałem. Sam fakt, że się wcinasz świadczy o tym, że czegoś szukasz...u mnie nie znajdziesz, idź do 'jestesmywaszastolica', 'larkeena' albo 'kivloffa', oni są ewidentnie zainteresowani nowymi znajomościami i lubią legijne tradycje związane z chlastaniem kutasem po ryju. Z jednej strony piszesz, że ładnie mam, z drugiej, że przejebane, wy pedały to zawsze jacyś niezdecydowani jesteście. Tylko po co wystawiasz takie świadectwo Legii? No po co?
Mnie cwelu nie przyciągnąłeś. Co najwyżej możesz lizać d*** po sraniu Senyszyn. Się nie wcinam tylko ci jadę bo nie mogę już czytać tych Twoich kompleksów Legii. I nie daję świadectwa, ryję z ciebie i bólu d*** który masz straszny w każdy poście używając słowa Legia.

strona-praska
Posty: 248
Rejestracja: 31.03.2010, 21:57

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: strona-praska » 16.09.2016, 16:34

idę w góry - parówo z wioski pod Zgierzem. Załóż sobie bloga i tam produkuj swoje żale. Mam wrażenie, że ktoś z Legii porządnie poskakał ci po głowie i masz jakiś uraz

Roto
Posty: 14
Rejestracja: 21.08.2015, 12:17

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Roto » 16.09.2016, 17:21

telewidz pisze:
Ponawiam pytanie
Trybuna Wschodnia, narożnik przy rodzinnym.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 16.09.2016, 17:36

ide w gory pisze: a trochę lat już jeżdżę na wyjazdy.
Ale Twoje wyjazdy rodzinne czy urlopowe nikogo tu nie obchodzą.Jak kiedyś zaczniesz jeździć na mecze wyjazdowe to wtedy chętnie poczytamy.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 16.09.2016, 19:08

Nie , nie obchodzi mnie to tylko zwróciłem Ci uwage że nikogo to nie interesuje więc nie zaśmiecaj tematu bo to nie temat o baśniach i snach.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 16.09.2016, 20:36

Gościu ,weź już daj spokój. Strasznie wkurwiający masz styl pisania.Załóż sobie temat w którym będziesz mógł cisnąć po Legii i to wszystko...

stoprocent1984
Posty: 17
Rejestracja: 24.05.2011, 22:55

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: stoprocent1984 » 16.09.2016, 20:46

a srał go pies ;) każdy wpis to próba leczenia się z kompleksów Legii. ;)

whitey
Posty: 97
Rejestracja: 26.04.2013, 00:34

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: whitey » 16.09.2016, 21:11

po ch tą cipke karmicie

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 16.09.2016, 22:19

ide w gory pisze:
Dropkick pisze:Nie , nie obchodzi mnie to tylko zwróciłem Ci uwage że nikogo to nie interesuje więc nie zaśmiecaj tematu bo to nie temat o baśniach i snach.
A ja ci zwracam uwagę, że ciebie to interesuje, skoro zwracasz na to uwagę. Pisz za siebie. Nie musisz zaśmiecać tematu domysłami, co kogo interesuje, a co nie.
A ja Ci tłumaczę jak dziecku że nie interesują mnie Twoje wyśnione wyjazdy.Interesuje mnie ten temat i to żeby nie był zaśmiecany przez takich jak Ty.Trzy czwarte Twoich postów jest powtórzeniem reszty co najwyżej innymi słowami.Wyraziłeś swoje zdanie.Dziękujemy i skończ pajacować.Naprawdę zalicz chociaż jeden bliski wyjazd przynajmniej będziesz miał doświadczenie do merytorycznej dyskusji.

Miasteczko W
Posty: 36
Rejestracja: 24.09.2014, 23:53

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Miasteczko W » 16.09.2016, 22:21

o tobie kolego chodzi

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: rzutkarny » 16.09.2016, 23:07

ide w gory pisze:Spoko, zaliczę bezpieczny wyjazd Legii, jakimś specjalem z ogromną obstawą policji
Coś ci się pomyliło. Legia głównie jeździ autokarami, na ogonie ma mnóstwo ekip(jeżdżą za nimi jak FC!!!). Za każdym razem idzie spokojnie coś wykręcić, więc już kilkaSET razy robili jakieś dziwne rzeczy gdy coś się miało dziać(stąd od lat żadnej ustawki z ich strony). Czytałem to tu na forum, więc musiało ci się pomylić. Ewentualnie dogadaj się z tym gościem co to pisał kto ma racje.

I nie daj się zrazić tym głupolom. Siedź dalej cały dzień przed komputerem i walcz z tą Legią. Z fartem łobuzie, oby cię awarie internetu omijały szerokim łukiem.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 16.09.2016, 23:12

ide w gory pisze:
Dropkick pisze:
ide w gory pisze: A ja ci zwracam uwagę, że ciebie to interesuje, skoro zwracasz na to uwagę. Pisz za siebie. Nie musisz zaśmiecać tematu domysłami, co kogo interesuje, a co nie.
A ja Ci tłumaczę jak dziecku że nie interesują mnie Twoje wyśnione wyjazdy.Interesuje mnie ten temat i to żeby nie był zaśmiecany przez takich jak Ty.Trzy czwarte Twoich postów jest powtórzeniem reszty co najwyżej innymi słowami.Wyraziłeś swoje zdanie.Dziękujemy i skończ pajacować.Naprawdę zalicz chociaż jeden bliski wyjazd przynajmniej będziesz miał doświadczenie do merytorycznej dyskusji.
Ja tobie też tłumaczę jak dziecku, że ciebie jednak to zainteresowało, bo jednak zwróciłeś na to uwagę, odniosłeś się do tego. Wow, czyli jednak nie uwierzyłeś w mój wyjazd pod Grunwald w 1410? Widać, że jesteś ogarnięty.
Spoko, zaliczę bezpieczny wyjazd Legii, jakimś specjalem z ogromną obstawą policji, wtedy będę przekumaty i będzie można ze mną prowadzić merytoryczną dyskusję.
Jeżeli mam trawnik przed domem i któregoś dnia pojawi się na nim gówno to nie zainteresuje mnie co w nim jest tylko będę chciał się go pozbyć.To tak jak z Twoimi postami.Niestety zawiodę Cię ale nie uwierzyłem w żadne Twoje słowo.Zresztą już nawet przestaję czytać całościowo bo widząc pierwsze zdanie już wiem co będzie dalej, więc szkoda czasu wolę czytać mądre posty. Przekumaty to Ty nie będziesz nawet po 100 wyjazdach no ale mimo wszystko jakieś tam prawo do głosu wtedy zdobędziesz.Będziesz mógł napisać jaką akcję zrobiłeś , kogo pogoniłeś itp a póki co możesz pisać wszystko a i tak nikt na poważnie nie weźmie.Chodzi mi tylko o jedno: załóż sobie osobny temat np"złote myśli, bo to nie miejsce na baśnie.
Ps.Mimo bzdur jakie piszesz zwracam się do Ciebie pisząc dużą literą.Jak widać Tobie poza wiedzą, brak i kultury.

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: ProudOfPoland » 16.09.2016, 23:33

inTORwertyk to przy tym kretynie był merytorycznym i nie irytującym użytkownikiem. ;)

OskarX
Posty: 76
Rejestracja: 09.12.2013, 03:54

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: OskarX » 17.09.2016, 01:26

Na c*** wy się w ogóle wdajecie w takie dyskusje? Rusza was to co jakiś anonimowy kretyn napisze w internecie? Śmiech na sali co tu się odpierdala.
Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Tel » 17.09.2016, 07:12

Uderz w stół...
Skoro Wisła taka słaba to co powiedzieć o Legii, która kilkakrotnie nam odmawiała? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź.
Ps. Łks zaufał, że bez sprzętu i podjął rękawicę. Więc, że niby sprzęt, żadne wytłumaczenie. Da się? Da!
Czekam na odpowiedź 3 pierwszych "kumaczy TB" z kibice net.
Obrazek

Boca
Posty: 26
Rejestracja: 25.06.2014, 19:19

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Boca » 17.09.2016, 08:33

ProudOfPoland pisze:inTORwertyk to przy tym kretynie był merytorycznym i nie irytującym użytkownikiem. ;)
Mam poważne podejrzenia że to jest właśnie ten chujek.
On zawsze był merytoryczny a reszta to lamusy. Ujebal się tej Legii jak rzep i nie chce puścić.
Mam do ciebie komunikat anonimowy bruku. Wiemy ze Legia Odjebala przypalową akcje i że to leszcze co już dawno nie chcą chodzić na grzyby oczywiście wszystko dzięki tobie przekumaty typie.Wiec jeśli poinformowałeś nas o swoich przemyśleniach to z łaski swojej weź już wyloguj się do życia.
Jeśli jesteś tak ogarnięty jak tutaj próbujesz się kreować to przeczytaj tytuł tego tematu z dwa razy a później zauważysz ze od kilku postów piszesz nie na temat inteligencie.

(S)
Posty: 310
Rejestracja: 29.03.2013, 20:22

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: (S) » 17.09.2016, 08:54

Tel pisze:Uderz w stół...
Skoro Wisła taka słaba to co powiedzieć o Legii, która kilkakrotnie nam odmawiała? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź.
Ps. Łks zaufał, że bez sprzętu i podjął rękawicę. Więc, że niby sprzęt, żadne wytłumaczenie. Da się? Da!
Czekam na odpowiedź 3 pierwszych "kumaczy TB" z kibice net.
Hehe Wisla Krakowska z nikim nie bila sie jeszcze na rece...
Łodzki KS zaufal owszem ale i tak do walki nie doszlo, wiec wciąż aktualnie ostatnie Wasze zachowanie to grabiszynska. Legia wydzwaniana jak byle/byla zgody obok lub posciagane podkarpacie tak jak wczesniejszy wyjazd do Bialego ale co tam... Da sie? Moze i da Wam sie jeszcze nie udalo.

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: spacerowicz » 17.09.2016, 10:08

"ide w gory" w pigułce:

http://www.kibice.net/forum/search.php? ... 2&sr=posts


To jakiś chory psychicznie na Legię dureń, nieszkodliwy ale jednak dureń :) W pewnym sensie nawet zabawny, przynajmniej jest jakaś odskocznia od tych delfinów, bród, gwałtów madryckich itp

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: RUDYZWĄSEM » 17.09.2016, 11:15

UEFA wczoraj rozpoczęła postępowanie po meczu z Borussią.
Na szczęście delegat ( Niemiec ) nie słyszał żadnych okrzyków na tle rasistowskim,ksenofobicznym i Bóg wie jakim jeszcze. Jest więc spora szansa,że nie zamkną stadionu :) Rozchodzi się teraz tylko o słabe zabezpieczenie meczu, użycie pirotechniki i coś tam jeszcze,ale ponoć nie grozi to meczami bez udziału publiczności. O donosie k**** z FARE do Uefy nawet nie piszę,bo nie ma sensu.

Dropkick
Posty: 50
Rejestracja: 06.08.2015, 20:59

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Dropkick » 17.09.2016, 12:44

ide w gory pisze:
Dropkick pisze:
ide w gory pisze: Ja tobie też tłumaczę jak dziecku, że ciebie jednak to zainteresowało, bo jednak zwróciłeś na to uwagę, odniosłeś się do tego. Wow, czyli jednak nie uwierzyłeś w mój wyjazd pod Grunwald w 1410? Widać, że jesteś ogarnięty.
Spoko, zaliczę bezpieczny wyjazd Legii, jakimś specjalem z ogromną obstawą policji, wtedy będę przekumaty i będzie można ze mną prowadzić merytoryczną dyskusję.
Jeżeli mam trawnik przed domem i któregoś dnia pojawi się na nim gówno to nie zainteresuje mnie co w nim jest tylko będę chciał się go pozbyć.To tak jak z Twoimi postami.Niestety zawiodę Cię ale nie uwierzyłem w żadne Twoje słowo.Zresztą już nawet przestaję czytać całościowo bo widząc pierwsze zdanie już wiem co będzie dalej, więc szkoda czasu wolę czytać mądre posty. Przekumaty to Ty nie będziesz nawet po 100 wyjazdach no ale mimo wszystko jakieś tam prawo do głosu wtedy zdobędziesz.Będziesz mógł napisać jaką akcję zrobiłeś , kogo pogoniłeś itp a póki co możesz pisać wszystko a i tak nikt na poważnie nie weźmie.Chodzi mi tylko o jedno: załóż sobie osobny temat np"złote myśli, bo to nie miejsce na baśnie.
Ps.Mimo bzdur jakie piszesz zwracam się do Ciebie pisząc dużą literą.Jak widać Tobie poza wiedzą, brak i kultury.
Analogia godna geniusza. Jeśli masz gówno na trawniku i poświęcasz mu tyle czasu co mi, piszesz o nim całe historyjki, tzn., że owe gówno jest wręcz całym twoim życiem. Można rzec, że masz gówniane życie. Przestajesz czytać moje posty ale odnosisz się do każdego zdania, co jest wesołe.
Nie uwierzyłeś mi? Jestem załamany. Mam nadzieję, że uwierzyłeś chociaż w mój wyjazd pod Grunwald w 1410. Dziękuję za instrukcję, dziękuję, że mam jednak prawo się wypowiadać...ja tobie też pozwalam.
Jestem zaszczycony, że piszesz do mnie WIELKĄ literą, bo to jest duża.
Tak mądrze piszesz, że ty kumaty to się urodziłeś. Pewnie nie podziękujesz za te słowa uznania, bo nie czytasz moich postów.
Czytaj ze zrozumienie.Nie czytam całych postów tylko początek , zauważam że wszystko po starem i resztę olewam.No chyba, że jest skierowane personalnie do mnie to jednak muszę przeczytać i odpisać.Tak mnie nauczono, że kultura tego wymaga.Nikt tu Tobie nie poświęca czasu tylko temu tematowi i chęci go oczyszczenia.A to ogromna różnica.Ja się kumaty nie urodziłem i za przekumatego nie uważam dlatego nie piszę bzdur na tematy o których nie mam pojęcia .To nas różni.Z tym, że ja przynajmniej jestem kibicem i nie wstydzę się swojej drużyny, a Ty tylko postronnym obserwatorem i to być może tylko forum i filmików na yt. Wypowiadać się oczywiście możesz, masz do tego cały dział hyde park ewentualnie na forum legijjnym temat "internetowy bełkot.."czy jakoś tak.
Widzę, że musisz wytłuszczać już pewne wyrazy żeby zwrócić swoją uwagę bo zwykłym pisaniem nie jesteś w stanie.Pewnie też chciałeś być zabawnym próbując wyśmiać to że zwróciłem Ci uwagę, niestety to jest śmiech z samego siebie bo nie znając zasad pisowni sprowadzasz się do analfabetów piszących :bende, rzycie itp

LFCK
Posty: 48
Rejestracja: 07.03.2007, 21:32
Lokalizacja: Kwidzyn

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: LFCK » 17.09.2016, 13:15

jaka liczba Widzewa w Leverkusen?
KKS RODŁO

Tel
Posty: 535
Rejestracja: 09.01.2009, 13:02

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Tel » 17.09.2016, 14:08

(S) pisze:
Tel pisze:Uderz w stół...
Skoro Wisła taka słaba to co powiedzieć o Legii, która kilkakrotnie nam odmawiała? Krótkie pytanie, krótka odpowiedź.
Ps. Łks zaufał, że bez sprzętu i podjął rękawicę. Więc, że niby sprzęt, żadne wytłumaczenie. Da się? Da!
Czekam na odpowiedź 3 pierwszych "kumaczy TB" z kibice net.
Hehe Wisla Krakowska z nikim nie bila sie jeszcze na rece...
Łodzki KS zaufal owszem ale i tak do walki nie doszlo, wiec wciąż aktualnie ostatnie Wasze zachowanie to grabiszynska. Legia wydzwaniana jak byle/byla zgody obok lub posciagane podkarpacie tak jak wczesniejszy wyjazd do Bialego ale co tam... Da sie? Moze i da Wam sie jeszcze nie udalo.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 360 gości