Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Michu_Łódź
Posty: 181
Rejestracja: 23.05.2016, 12:26

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Michu_Łódź » 05.07.2016, 13:17

Samej Cracovii około 3 setek, dobra liczba. Pewnie wielu na tym forum czekało aż pojadą w kilkadziesiąt osób lub, że będzie więcej zgód nich ich samych, żeby tylko pośmiać się.



wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: wichrowe wzgorze » 05.07.2016, 13:26

kiedy są rewanże?

kokacola
Posty: 257
Rejestracja: 22.06.2016, 18:16

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kokacola » 05.07.2016, 14:11

Michu_Łódź pisze:Samej Cracovii około 3 setek, dobra liczba.
chyba przed denominacją

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 14:33

valo pisze:
pangrzegorz1975 pisze:
valo pisze:Hzl to przypałowa ekipa dlatego zrobili układ z bardziej przypałowa Polonia.Odra jest słaba bo w opolu i nysie sa sile fc Śląska.Tak wyglada całe to badziewie Odra-Polonia-Piast..tylko wyjebali Piast a wzieli Lubinki.
Chyba od tej przypałowej PB dostałes w czerep.Ulżyłeś sobie przynajmniej na k.net.Zeszlo powietrze

Strach sie bac tej Polonii widze.Nie dostałem bo od kogo tam dostać można?
Jeszcze ktoś ma jakieś wątpliwości że valo to sprutus i prowokator?

Hokus Pokus
Posty: 31
Rejestracja: 04.07.2016, 08:53

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Hokus Pokus » 05.07.2016, 14:41

Naucz się cytować chociaż.

Nie dostałeś bo jak nie wychodzisz z domu to ciężko dostać.Chyba,że klawiaturą po łbie od ojca.

Pener
Posty: 140
Rejestracja: 01.01.2009, 20:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Pener » 05.07.2016, 14:47

wichrowe wzgorze pisze:kiedy są rewanże?
We czwartek.

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Bartekkibic » 05.07.2016, 14:55

Bez zbędnej napinki bardzo dobra liczba Pasów w Macedonii.
Jak nie atakujemy my to akatują oni!


JżSkrkTSW
Posty: 23
Rejestracja: 03.07.2016, 00:30

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JżSkrkTSW » 06.07.2016, 08:49

[link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nisc » 06.07.2016, 10:01


mnie ciekawi ile osób w Polsce zdawalo sobie w ogole sprawe z istnienia takiej ekipy jak kibice Slavii Sofia..
JżSkrkTSW pisze:[link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang
lepsza wasza ekipa w Marsylii...saszetkohools pekajacy z samouwielbienia
TYBET JEST SERBSKI

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Proterian » 06.07.2016, 11:24

[quote="JżSkrkTSW"][link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang[/quote]
Zakompleksiony glucie, nawet fotki przedstawiają inny obrąz niż jest w twojej głowie.
Nie mowie ze JG to sami sportowcy lecz ślepy nie jestem i widać doskonale ze banda pojechali nienajgorsza a czy ich 60 czy 50 czy 100 jest w JG tego nie wiem i pewny jestem ze ty placku tym bardziej .
Boli cie ta Cracovia widać ale to dobrze .
Tymczasem do budy psie .

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: *** » 06.07.2016, 11:36

grabarz06 pisze:
Michu_Łódź pisze:Samej Cracovii około 3 setek, dobra liczba. Pewnie wielu na tym forum czekało aż pojadą w kilkadziesiąt osób lub, że będzie więcej zgód nich ich samych, żeby tylko pośmiać się.
Bingo:)
no faktycznie, wyjazd Cracovii do Macedonii w ostatnich tygodniach to był Top numer1 na ustach wszystkich, nikt o niczym innym nie myślał i czekał z niecierpliwością na wyjazd Cracovii na odl aż 1200km w 1 rundzie LE bo to na prawdę było to COŚ, c*** z tym co się działo ostatnio na scenie, c*** że reprezentacja o mały włos mogła sięgnąć po medal, każdy jedynie czekał by trochę się pośmiać z wyjazdu Pasów.cała scena jest zszokowana mega wyjazdem Pasów w 300 osób w tym (90jg) to wydarzenie bez precedensu przyćmiło wszystkie ostatnie wydarzenia na naszej scenie.podkreślmy od razu że lepiej jechać w 300 kumatych niż w 3k na taki wyjazd.myślę że tym wyjazdem zaklepaliście sobie kolejne pół roku walenia w c****.

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: _Henderson_ » 06.07.2016, 11:59

@nisc

Ja sobie zdawalem sprawe z ich istnienia, nawet kibicowalem ich rozwojowi:} co nie zmienia faktu, ze male i "nowe" ekipy w poza Polska maja po prostu latwiej sie wybic i rozwijac, niz u nas- vide: przypadek Polaru? Wrocław i ich checi zaistnienia, ktora skonczyla sie po tym, jak Slask Wroclaw dowiedzial sie, ze chca sobie zrobic kominy w barwach...Było i ni ma:}, o Polarze i jego kibicach sluch zaginal...A taka Slavia czy inne Belenenses maja, w stosunku do Polski, "cieplarnianie" warunki powstania i rozwoju...

PS mylisz nerki
//encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmlSB469ay-FWkMj2cdTPpuB4C0gJOJh-twYnXJXeEAXn_J1-A
ktore, szczegolnie noszone z tylu nad tylkiem, fajnie i bezprzypalowo wygladaja, z tymi, popularnymi ostatnio:/ niestety, meskimi damskimi torebkami na ramie:/

pzdr

JżSkrkTSW
Posty: 23
Rejestracja: 03.07.2016, 00:30

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: JżSkrkTSW » 06.07.2016, 12:01

Proterian pisze:
JżSkrkTSW pisze:[link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang
Zakompleksiony glucie, nawet fotki przedstawiają inny obrąz niż jest w twojej głowie.
Nie mowie ze JG to sami sportowcy lecz ślepy nie jestem i widać doskonale ze banda pojechali nienajgorsza a czy ich 60 czy 50 czy 100 jest w JG tego nie wiem i pewny jestem ze ty placku tym bardziej .
Boli cie ta Cracovia widać ale to dobrze .
Tymczasem do budy psie .
hahaha popatrz na te zdjęcia jeszcze raz albo załóż okulary jak niedowidzisz , to jest konkretna ekipa , jak w tym jeszcze zgody są hahahaha komu ty kibicujesz jak taki cwany jesteś pochwal się , co ma mnie boleć pochód majonez gangu w Macedonii ?? Nie ośmieszaj się . Czekam na odpowiedź za kim jesteś !!

_Henderson_
Posty: 297
Rejestracja: 19.12.2011, 14:24

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: _Henderson_ » 06.07.2016, 12:01

[link]

o to mi chodzilo, sorki, brak edyty

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nisc » 06.07.2016, 12:16

_Henderson_ pisze:@nisc

Ja sobie zdawalem sprawe z ich istnienia, nawet kibicowalem ich rozwojowi:} co nie zmienia faktu, ze male i "nowe" ekipy w poza Polska maja po prostu latwiej sie wybic i rozwijac, niz u nas- vide: przypadek Polaru? Wrocław i ich checi zaistnienia, ktora skonczyla sie po tym, jak Slask Wroclaw dowiedzial sie, ze chca sobie zrobic kominy w barwach...Było i ni ma:}, o Polarze i jego kibicach sluch zaginal...A taka Slavia czy inne Belenenses maja, w stosunku do Polski, "cieplarnianie" warunki powstania i rozwoju...

PS mylisz nerki
//encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmlSB469ay-FWkMj2cdTPpuB4C0gJOJh-twYnXJXeEAXn_J1-A
ktore, szczegolnie noszone z tylu nad tylkiem, fajnie i bezprzypalowo wygladaja, z tymi, popularnymi ostatnio:/ niestety, meskimi damskimi torebkami na ramie:/

pzdr
co do Slavii to wlasnie kiedy pilismy sobie piwko z nimi przed ich meczem podczas kilkudniowego pobytu w Sofii pare ladnych lat temu ,bylo to gora 30 osob, z tego tylko kilku po 20tce, takze fajnie sie rozkrecili. Z tego co wiem ani z Levskim, ani z CSKA nie mieli zatargow, za to z racji wielkosci ekipy Loko Sofia byl wrogiem nr 1

Belenenses jest jak Boavista w Porto, byli sa i beda i nigdy Furia Azul pewnego poziomu nie przeszkoczy, a czy maja warunki cieplarniane, mysle ze po prostu nie zawadzaja, choc nie sa lizusami duzych klubow w swoich miastach, tak jak smieszne ekipki fan cluby Legii typu Ursus, Targowek itp.

te saszetki o ktorych mowa to Czesi nosili (obowiazkowo Umbro) dekade temu, a w Polsce to chyba handlarze na gieldach samochodowych, cinkciarze i sprzedawcy warzyw na targowiskach haha

pozdrawiam
TYBET JEST SERBSKI

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: holendrowie i beldzy » 06.07.2016, 13:21

nisc pisze:smieszne ekipki fan cluby Legii typu Ursus, Targowek itp.


w Gdyni nie ma takich "śmiesznych", małych ekipek?
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nisc » 06.07.2016, 13:26

w Gdyni jest Arka i Baltyk, takze nei wiem o co ci chodzi...
TYBET JEST SERBSKI

PaymanW
Posty: 81
Rejestracja: 08.06.2016, 07:58

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: PaymanW » 06.07.2016, 13:30

Dobry liczbowo wyjazd Cracovii, ten kto się przypierdala do KSC o liczbę, to powinien się jebnąć w łeb. Odległość daleka, tereny też raczej ciekawe. Oba kluby raczej na swoim poziomie.

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Smiech » 06.07.2016, 13:53

Jak na nich to liczba OK, choć teoretycznie pierwszy wyjazd od dawna (od zawsze?) za swoją piłkarską drużyną na europejskie wojaże to liczba szału nie robi. A wyjazd wcale nie taki daleki, macedonia to wciąż europa, więc trafili bardzo fajnie, żaden egzotyk.

SzymonLG
Posty: 7
Rejestracja: 17.10.2008, 19:15

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: SzymonLG » 06.07.2016, 14:16

nisc pisze:w Gdyni jest Arka i Baltyk, takze nei wiem o co ci chodzi...
W Gdyni może i nie ma dzielnicowych klubów, ale rozumiem, że np. Orkan Rumia czy Gryf Wejherowo to śmieszne fc lizusy większego klubu? Tylko nie pisz, że klub dzielnicowy to co innego niż klub z miejscowości bezpośrednio graniczącej z większym miastem. Poza tym z racji wielkości Warszawy kibice Legii z peryferyjnych dzielnic mają dalej na Ł3 niż kibice Arki z niektórych fc na Olimpijską.

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: nisc » 06.07.2016, 14:23

jezeli uwazasz Gryfa Wejherowo, czy fc Lechii takie jak Pomezania Malbork itp za rowne Drukarzom, Marymontom, Targowkom itp to sorry

jasno i przejrzyscie, chodzi mi o kluby ze scislych granic administracyjnych miasta nie bedace w rzeczywstosci lokalnymi kibicami miejscowej potegi przebranymi w inne barwy
TYBET JEST SERBSKI

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: rzutkarny » 06.07.2016, 14:42

nisc pisze:jezeli uwazasz Gryfa Wejherowo, czy fc Lechii takie jak Pomezania Malbork itp za rowne Drukarzom, Marymontom, Targowkom itp to sorry

jasno i przejrzyscie, chodzi mi o kluby ze scislych granic administracyjnych miasta nie bedace w rzeczywstosci lokalnymi kibicami miejscowej potegi przebranymi w inne barwy
Może wydzielą Targówek z granic Warszawy i jak za dotknięciem magicznej różdżki przestaną być małymi lizusami, a zostaną zwykłymi kibicami próbującymi coś podziałać na lokalnych klubach w ramach weekendowego zabicia czasu. A jak nie to przerzucą się ze stadionów na bary i będą wtedy fajni.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: kat. » 06.07.2016, 14:54

Offtop, ale wg mnie bardziej żałosne jest, gdy kibice, którzy lokalnie coś tam kręcą u siebie i niby są niezależni, nagle zostają "przejęci" przez tego dużego i robią z siebie dumny FC (czyli de facto klub 2. wyboru), bo na "zgodę" są za słabi - to przecież prawie jak przerzucanie się. Warszawa czy Śląsk to inna bajka - tam kluby dzielnicowe funkcjonują jako te 2. wyboru praktycznie od początku (może są jakieś wyjątki, nie wiem), ot, chłopaki z dzielnicy w wolnych chwilach działają na stricte swoim podwórku.

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: -=KSC=- » 06.07.2016, 15:32

widze, ze do klamcy, totalnego cepa o nicku *** ( za te bzdury i klamstwa i to ile razy z siebie pajaca tutaj robil powinien dostac bana albo miec honor (?) i przestac pisac ) dolaczyli nowi koledzy po szalu, jak widac po wypowiedziach rozpoczeli wakacje co dopiero a pojecie maja chlopaki konkretne, jeden SmiechuWart a drugi z zawilym nickiem

Zaglebie rownie dobrze sie zaprezentowalo

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: *** » 06.07.2016, 15:45

grabarz06 pisze:
*** pisze: c*** że reprezentacja o mały włos mogła sięgnąć po medal, każdy jedynie czekał by trochę się pośmiać z wyjazdu Pasów
;)
co cię tak śmieszy wyciągając to zdanie z kontekstu?że większe emocję u ciebie wzbudzają grupowe foteczki chłopaków z nagimi torsami i jakieś z****** relacje z meczów na których nic się nie dzieje?ale wiadome prawdziwy chuligan ma wyjebane na piłkę, interes, trening i obicie komuś ryja, obowiązkowo tyłem do bramki bo nie ma się an co patrzeć hehe

=ksc= PAJACU upośledzony, to że nie możesz żyć bez napinki to twoja garbata dola, ale jak nikt o was nie piszę (nie interesuje się waszym wyjazdem) to trzeba jakoś sprowokować dyskusje no to ją macie.teraz możesz się z radochy pobawić blizną po odciętym napletku.nagle żydom się wzięło na używanie słowa o nazwie ,honor, z każdym kolejnym wpisem w moim kierunku masz coraz większy ból d***, i już nie pisz że tak bardzo się o mnie troszczysz i o to komu wpisami robię tu przypał bo ewidentnie coś cię w d**** uwiera (idź lepiej do urologa)

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Proterian » 06.07.2016, 15:46

JżSkrkTSW pisze:
Proterian pisze:
JżSkrkTSW pisze:[link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang
Zakompleksiony glucie, nawet fotki przedstawiają inny obrąz niż jest w twojej głowie.
Nie mowie ze JG to sami sportowcy lecz ślepy nie jestem i widać doskonale ze banda pojechali nienajgorsza a czy ich 60 czy 50 czy 100 jest w JG tego nie wiem i pewny jestem ze ty placku tym bardziej .
Boli cie ta Cracovia widać ale to dobrze .
Tymczasem do budy psie .
hahaha popatrz na te zdjęcia jeszcze raz albo załóż okulary jak niedowidzisz , to jest konkretna ekipa , jak w tym jeszcze zgody są hahahaha komu ty kibicujesz jak taki cwany jesteś pochwal się , co ma mnie boleć pochód majonez gangu w Macedonii ?? Nie ośmieszaj się . Czekam na odpowiedź za kim jesteś !!
c*** cie obchodzi komu kibicuje ,na tym forum nie dostaniesz żadnej osobistej odpowiedzi .
A jak masz ciagotki dedektywistyczne to W********** do Szczytna .
Nie odpisuj nie będę więcej ci na nic odpisywał .
Bez odbioru

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Adik » 06.07.2016, 15:49

JżSkrkTSW pisze:
Proterian pisze:
JżSkrkTSW pisze:[link] ekipa wyjazdowa cracovii , co do osób to skąd by się wzięło 60 osób z jg ?? Nowy nabór był po osiedlach ?? Przecież tyle was nie ma , co do tego nie ma wątpliwości , poza tym jak można nazywać ekipą szczury po 60 kg . Co do prótki o Lecha to było 8 osób , 2 auta które zostały trafione , żadnego sprzętu nie było co nawet Lech potwierdził ..... Pojechali w europę i jak zwykle wstydu narobiły , banda meneli majonez gang
Zakompleksiony glucie, nawet fotki przedstawiają inny obrąz niż jest w twojej głowie.
Nie mowie ze JG to sami sportowcy lecz ślepy nie jestem i widać doskonale ze banda pojechali nienajgorsza a czy ich 60 czy 50 czy 100 jest w JG tego nie wiem i pewny jestem ze ty placku tym bardziej .
Boli cie ta Cracovia widać ale to dobrze .
Tymczasem do budy psie .
hahaha popatrz na te zdjęcia jeszcze raz albo załóż okulary jak niedowidzisz , to jest konkretna ekipa , jak w tym jeszcze zgody są hahahaha komu ty kibicujesz jak taki cwany jesteś pochwal się , co ma mnie boleć pochód majonez gangu w Macedonii ?? Nie ośmieszaj się . Czekam na odpowiedź za kim jesteś !!

bez kitu odpocznij od Internetu...
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: *** » 06.07.2016, 15:50

no i najlepsze, nikt nic nie pisze o wyjeździe a typ na górze że ktoś kto przydupca się do ich liczby powinien jebnąć sie w łeb hahah.wbijcie sobie do waszych zrytych beretów że każdy ma to w dupię, dlatego nikt nic nie piszę bo o czym tu pisać?że jakaś średnio lipna ekipa pojechała w dobrą JAK NA NICH liczbę?

Proterian
Posty: 156
Rejestracja: 28.05.2016, 12:35

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Proterian » 06.07.2016, 18:12

Ta średnio lipa ekipa póki co istnieje i ma się bardzo dobrze zważywszy na fakt dzielenia przestrzeni życiowej z najlepszymi,najtwardszymi,przekumatymi,zajefajniewygladajacymi etc WSH vel szarkan's .
Wiec nie jest tak z nimi źle ?

KeNHaS
Posty: 72
Rejestracja: 07.10.2015, 18:40

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: KeNHaS » 06.07.2016, 20:04

*** pisze:no i najlepsze, nikt nic nie pisze o wyjeździe a typ na górze że ktoś kto przydupca się do ich liczby powinien jebnąć sie w łeb hahah.wbijcie sobie do waszych zrytych beretów że każdy ma to w dupię, dlatego nikt nic nie piszę bo o czym tu pisać?że jakaś średnio lipna ekipa pojechała w dobrą JAK NA NICH liczbę?
Kolego przekumaty, poki co to ty i paru innych kudlatych bryndzlujecie sie o ten wyjazd Cracovii, caly czas o Cracovii piszesz, o bandzie, o JG i ten majonez.. Idzze kup sobie ten majonez w koncu, rozkmin sobie zdjecia WSH z wszystkich wojazy i poleruj berlo do calego albumu w zaciszu, bo cos Cie strasznie boli ta Cracovia i JG na wyjezdzie w erze dominacji WSH, ktore to dzielnie w 11 aut w raz z Ruchem zaatakowalo, az DWA auta Lecha i tym sposobem objeli Wszechpolskie panowanie na rejonie. Kompleksy czyzby? Moze zachwianie wirtualnej rzeczywistosci, ze Cracovii nie ma w Krakowie, same szczury, ale jednak w liczbie 300 osob sie wymkneli z Krakowa na pierwszy wyjazd w Europie. Jak Cie to tak strasznie nie interesuje i masz to w d**** razem z majonezem to poprostu zamilcz na ten temat i wez sobie reszte kolegow co pierdola w kolko o tym samym, nic nie wnosza do tematu oprocz ogromnego bolu d*** i wszechobecnej spiny, a to ponoc Cracovia ma kompleks Wisly... Panowie rozwagi troche
Obrazek

Smiech
Posty: 41
Rejestracja: 24.06.2016, 23:03

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: Smiech » 06.07.2016, 20:32

KeNHaS pisze:w erze dominacji WSH, ktore to dzielnie w 11 aut w raz z Ruchem zaatakowalo, az DWA auta Lecha i tym sposobem objeli Wszechpolskie panowanie na rejonie.
KeNHaS co się tak napinasz? Wyjazd obiektywnie liczbowo średni, jak na Cracovie dobry, biorąc pod uwagę ich liczby w ostatnim czasie, ale zmobilizowali się i pojechali w O.K. liczbie na swój pierwszy wyjazd w pucharach i tyle nie ma co rozkminiać, bo oprócz tego że byli wyjazd bez historii oprócz paru incydentów w tą, czy tamtą strone, po cichu liczyłem na drugie Sarajevo. Nie chce mi się odnosić do tego emocjonalnego wpisu w całości, odniose się do jeszcze jednej zacytowanej rzeczy a mianowicie czy to jest wina Wisły i Ruchu że Lech pojechał w 2-3 auta wspierać Cracovie? Mieli pierwsze zadzwonić do Lecha i spytać się w ile aut jadą i czy mogą atakować??? Dopierdalanie się do Ruchu i Wisly o atak na Lecha jest kompletnym idiotyzmem. Pretensje skierowane są w złą strone, mieli okazje to ją wykorzystali i tyle - akcja na plus.

KeNHaS
Posty: 72
Rejestracja: 07.10.2015, 18:40

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: KeNHaS » 06.07.2016, 20:55

Smiech a czy ja sie dopierdalam? Trafili to trafili, niech sie ciesza z sukcesu i zgadzam sie z toba plus dla nich, ze trafili te 2 auta, gdzie z poczatku bylo trabione o 8 autach, potem 5 a teraz juz 2. Pozatym wcale sie nie napinam tylko inni tutaj robia takie gloryfikacje poszczegolnych ekip jakby to jacys Tytani byli i tak jak napisalem termin "Era dominacji" wedlug tego co jest tu w kolko walkowane bez konca. Dominuja, rzadza i terror sieja, wioski pala i zmiataja co popadnie, to fajnie dla nich, na brawa nie ma raczej co czekac, bo zobaczymy jak dlugo to potrwa. Poki co pasowaloby skonczyc lamenty i napinki z obydwu stron i poczekac co przyniesie nowy sezon. Nowe uklady i kosy, beda mialy duzo okazji do sprawdzenia sie i zobaczymy wtedy co sie bedzie dzialo i kto bedzie na Topie, gdzie wiele sil i potencjalow mozliwie zostanie zweryfikowane w odpowiedni sposob i wtedy obszerne pole do wszelakich dyskusji. Cracovia pojechala na wyjazd w 300 osob to zle i moze byc, pojechali by w 50 to by bylo o ja p******* ale wstyd, nie ma Cracovii juz i w ogole porazka. Nie pojechaliby to ola Boga w ogole boja sie z domu wychodzic, a gdzie dopiero do Macedonii jechac. Pojechali, byli, opis z tego wydarzenia byl podany i na ten temat mozna zakonczyc juz to pierdolenie o d**** Marynie, bo zawsze sie znajdzie jakis ujadacz, co wiecznie cos mu nie bedzie pasowalo i bedzie jeczal bez konca, a sam siedzi w domu i tylko klepie bzdury.
Obrazek

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: obiektywnyFAN » 06.07.2016, 21:51

jak z transmisjami? Zagłębie w TVP Sport?

q1-w2
Posty: 48
Rejestracja: 02.09.2012, 16:47

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: q1-w2 » 07.07.2016, 01:02

obiektywnyFAN pisze:jak z transmisjami? Zagłębie w TVP Sport?
Mecz na żywo w TVP3 Wrocław i na wroclaw.tvp.pl
Powtórka o 20:25 na TVP Sport

adam1980
Posty: 31
Rejestracja: 01.11.2010, 20:15

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: adam1980 » 07.07.2016, 07:20

c*** cie obchodzi komu kibicuje ,na tym forum nie dostaniesz żadnej osobistej odpowiedzi .
A jak masz ciagotki dedektywistyczne to W********** do Szczytna .
Nie odpisuj nie będę więcej ci na nic odpisywał .
Bez odbioru[/quote]


A ja proponuje słownik ortograficzny, bądź poprawnej polszczyzny panie "DEDEktywie"
W&R

daniKSC
Posty: 246
Rejestracja: 05.05.2013, 18:19

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: daniKSC » 07.07.2016, 08:14

*** pisze:nagle żydom się wzięło na używanie słowa o nazwie ,honor, z każdym kolejnym wpisem w moim kierunku masz coraz większy ból d***, i już nie pisz że tak bardzo się o mnie troszczysz i o to komu wpisami robię tu przypał bo ewidentnie coś cię w d**** uwiera (idź lepiej do urologa)
poczytaj swoje posty i zastanów się czemu ludzie uważają cie na tym forum za niedorozwoja

***
Posty: 786
Rejestracja: 30.10.2013, 22:08

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: *** » 07.07.2016, 10:14

daniKSC pisze:
*** pisze:nagle żydom się wzięło na używanie słowa o nazwie ,honor, z każdym kolejnym wpisem w moim kierunku masz coraz większy ból d***, i już nie pisz że tak bardzo się o mnie troszczysz i o to komu wpisami robię tu przypał bo ewidentnie coś cię w d**** uwiera (idź lepiej do urologa)
poczytaj swoje posty i zastanów się czemu ludzie uważają cie na tym forum za niedorozwoja
fajnie;) ale może najpierw przyjrzyj się sobie, zanim zabierzesz głos ,za innych, ciebie to akurat szkoda klasyfikować bo to nie będzie obraza w twoim kierunku.

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: KGHM » 07.07.2016, 13:31

TrebuniaTutka pisze:Nie wiem czy akcja typu "bilet za złotówkę" zachęciłaby więcej osób do przyjścia na Zagłębie i Cracovię. Mecze z totalnymi ogórasami, w domu/pubie można otworzyć piwo, jak ktoś ma czas obejrzeć Lecha z Legią, a jak czasu nie ma to dopiero później półfinał euro.
Nie zachęca ani rywal ani postawa w pierwszych meczach.
Zwyczajnie ciekaw jestem frekwencji przy sezonie urlopowym, po wtopach wyjazdowych i tym, że w domu, na piknika można spędzić czas lepiej :)
nie wiem do czego sie odnosisz pisząc te bzdury.
Jeśli chodzi o ZL, grali dobrze, bramka w końcówce z d***. Dzisiaj powinni odrobić straty i awansować.
Skoro dla Ciebie lepiej posiedziec w pubie, to gratuluję...
W Lubinie żadnej akcji bilet za 1zł nie ma.
Pomyliłes nas z Wrocławiem, gdzie w ten sposób nabijano dziećmi ze szkół statystyki comeczowe.

KGHM
Posty: 63
Rejestracja: 01.10.2014, 08:14

Re: Europejskie Puchary 2016/17(Polskie ekipy)

Post autor: KGHM » 07.07.2016, 13:50

to może poczekaj na mecz i wtedy komentuj?
Skąd wiesz ile będzie?
Kilka tysięcy ludzi na pewno przyjdzie w Lubinie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19Pankuronium82, eNGie, Fat, winogrono i 199 gości