Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nowonarodzony » 12.03.2016, 11:18

takaprawda pisze:Ciężko mi to pisać ale chyba już czas... Naprawdę jestem w szoku jak Donald Tusk i jego represje przed euro 2012 rozjebały umysły młodszemu pokoleniu kibiców. Proste przykłady i liczby co nie kłamią. Marsze Niepodległości przed 2011 ( finał PP w Bydgoszczy) to były imprezy mega niszowe, a potem wielotysięczne masówki (choć oceniam je dobrze bo były grube awantury z psami). Do 2011 była prosta zasada Twój klub i zgody ok, a reszta chuje! To czasy, gdy Twój kolega z osiedla nieważne czy to mulat, azjata, cygan, karzeł, złodziej, ćpun, patolog, wyrokowiec o ile był dobrym chłopakiem, był ok i latał na mecze i wyjazdy i mogłeś na nim polegać. Dzis broń Boże jak się takie coś wyda, lipa na cała Polskę.Dzis każdy chce być tak prawicowy, że ku*** brakuje skali na tą prawilnosc. Naszczęscie dobre chłopaki co mają już swoje lata na karku, rozumieją że nieważne jak wyglądasz a co sobą reprezentujesz...Ogólnie jest to mega skomplikowany temat co się nie da jednym postem opisać. Taki flashback na koniec... 11.11.2004 marszu nie było... skini ganiali brudasów, a może odwrotnie... Nie wiem, kibice pasjonowali się pucharem Polski na szczeblu okręgowym, gdzie dwa FC tego samego klubu, z braku meczu wspólnej miłości, postanowili z nudów poobijać swoje czaszki...tak to pamiętam...
z jakiej ty jestes ekipy że takie idiotyzmy piszesz?
owszem, zdarzały się przypadki jakichś wynalazków (jak np dowodzący rom w Katowicach) ale raczej w ekipach niewiele znaczących



whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 12.03.2016, 11:19

Panowie potrzebuje w dobrej jakości zdjęcia oprawy Legii, Teddy Boys z ostatniego meczu z Jagą

Rene
Posty: 7
Rejestracja: 17.12.2015, 18:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Rene » 12.03.2016, 12:12

jestemzbandy pisze:
walka__o_przetrwanie pisze:
Bączyński pisze:Już nie robcie z kibiców takich ideowców.Rozumiem moda na patriotyzm jest taka,że niektorzy nie pamietają,że dawniej były ekipy skinowskie i takie,ktore z takimi klimatami nie miały wiele wspólnego.Skośny widzewiak biegał w awanturze Widzew-Motor w Lublinie,czarny kibic Lecha na słynnym zdjeciu z Uszolem. itp. Zresztą o niedobitkach skinów z Lecha z lat 90 krążą do tej pory ciekawe historie,ale nie bede sie znęcał.Każdy wie jaki był i mimo wszystko jest Poznan.
Bo sporo ekip ostatnio lansuje sie na prawicowe w imie mody, ale są konkretne ekipy w Polsce które od dawna idą w imie zasad i nigdy nie miały i mieć nie będą murzynów, arabów czy cyganów w ekipie ani na stadionie ich nie uświadczysz, a jeśli się pojawiają są ,,grzecznie'' wypraszani. Chyba wiadomo o jakie Polskie firmy chodzi.
PS. Podobno Janusz Waluś już na wolności !
Zawsze do takich ekip zaliczalem Rakow, Motor, Slask i Zaglebie Sosnowiec.
no bardziej odchylonej na prawo ekipy niż Ruch Chorzów w Polsce raczej nie ma - nawet jeżeli jest to inna prawicowość w rozumieniu polskich ekip (mówimy o poglądach)
to chyba jedna z drużyn w Europie na tym stopniu rozgrywek gdzie nigdy nie grał Murzyn jako piłkarz - nie licząc jednego śniadego Brazylijczyka który zaliczył epizod - i nie jest tajemnicą że to kibice mieli główny głos w tej sprawie

Dziki koń
Posty: 20
Rejestracja: 25.02.2016, 13:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Dziki koń » 12.03.2016, 14:34

dziecko armageddonu pisze: polski ruch kibicowski umiera...

Obrazek
A nie pomyślałeś że ktoś po prostu może mieć taką ksywę?Ja też mam ziomka o ksywie Abdul i jest to Polak.
Szemrane towarzystwo,drogie imprezy,luksusowe kurewki.Zamiast śniegu pada kokaina,a zamiast deszczu z nieba leje się najdroższa whisky.3 wywrotowców,narkomanów i alkoholików w jednym,czyli Pop,Borix i Alibaba.Po tym albumie nie usłyszysz niczego ambitnego,ale jeśli też jesteś królem życia,to poczujesz się tak jakbyś kupował Mercedesa za hajs z reklamówki Tesco.Poczuj się jak król i zatańcz z nami,albo spierdalaj,bo najwyraźniej nie jedziemy na jednym wózku,Ty pseudo ambitna,smutna kur**.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Super_Mario » 12.03.2016, 15:52

tyle że ten koleś nie ma tej ksywy "tak po prostu"

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: emigrantPB » 13.03.2016, 11:19

taki to wielce prawicowy jest Górnik, transparenty dla arabów, na flagach szczycenie się historią która jest haniebna i czerwona... śmiech na sali, co nastepne, flagi tęczowe?

Łysenko
Posty: 46
Rejestracja: 11.06.2015, 20:35

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Łysenko » 13.03.2016, 18:04

Dziki koń pisze:
dziecko armageddonu pisze: polski ruch kibicowski umiera...

Obrazek
A nie pomyślałeś że ktoś po prostu może mieć taką ksywę?Ja też mam ziomka o ksywie Abdul i jest to Polak.
Przeczytaj może stronkę w tył, właśnie od owego "Ahmeda" dyskusja się zaczęła, jest ciapakiem.

Artist
Posty: 55
Rejestracja: 08.10.2010, 11:49

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Artist » 13.03.2016, 18:46

kat. pisze:Przygotujcie się, że takich sytuacji będzie coraz więcej, bo dzieci kobiet, które wróciły z brzuchami z wielkiej emigracji dopiero dorastają. Żyjemy w takich czasach, że jakaś część mieszańców wychowa się w Polsce, zasymiluje, będzie uważała za Polaków, a niektóre dzieci emigrantów zapomną o Polsce i będą usilnie udawać Niemców / Szwedów / Angoli.

Obłuda w środowisku kibicowskim była, jest i będzie, ale też wielkim mitem jest, że jakaś znaczna część kiboli jest "ideowych".
Bo kibicowskie idealy sa piekne i kazdy trzyma sie ich do czasu, gdy rywalizacja miedzy ekipami staje sie coraz bardziej zazarta....mowicie o prawilonisci Ruchu. Zakladajac ze pod wzgledem "rasowym" jest to czysta ekipa, to spojrzcie sobie na miasta w ktorych dochodzi do zacieklych walk o tereny z GKS/KSG. Mowimy to ekipie, ktora uczestnicy w pakcie Poznanskim:
Ruda Slaska - co jakis czas slyszy sie o krzywych akcjach, fruwajacym sprzecie
Myslowice - do czasu oficjalnego paktu sprzet fruwal czesto, nawet takowymi akcjami chwalil sie Myslowicki GKS
Nikt mi nie wmowi ze w takich katowicach, czy piekarach nie dochodzi do walk z uzyciem sprzetu, ktorego przeciez oficjalnie jedni i drudzy nieakceptuja. O krakowie i debicy nie ma nawet co wspominac, wszystko zostalo juz powiedziane.
Rzecz jasna ekipa HKS posluzyla mi za przyklad. Chce z tego miejsca pozdrowic naiwnych ludzi, wierzacych bezkrytycznie w idealy kibicowskie. Fajnie sie jest, gdy nie walczy sie nacodzien z wrogiem w podzielonym miescie. Jednak, gdy rywalizacja sie zaostrza, idealy przestaja miec znaczenie. Zaczyna dochodzic sprzet, plona samochody, ekipy kibicowskie ukladaja sie z klubami, biznesmenami. Byle byc wyzej niz wrog...a i ekipy przymykaja oko na ciapatych (gdzie nawet tutaj padl argument za Ahmedem bo "dobrze sie bije"). Niestety - wszystko skazuje na to, ze po raz kolejny zniszczymy sie sami. W imie zniszczenia wroga - zapominajac, ze gdzies czeka na to wrog duzo bardziej niebezpieczny...

pijany powietrzem
Posty: 544
Rejestracja: 02.03.2010, 23:58

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pijany powietrzem » 13.03.2016, 18:49

tyle nie oszukujmy się, Wisłoka raczej nie jest w odwrocie żeby musiała "brać kogo popadnie", dla mnie wstyd i tyle i dla Wisloki i dla Górnika za wywieszanie czegoś takiego

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bartekkibic » 15.03.2016, 12:25

Zjeby jesteście. Znaleźli sie czystej krwi rasiści. Każdy aryjczyk 100%. Z tego co wiem chłopak ma matkę Polkę i ojca Araba. Urodzil się i wychowal w Polsce. Jest katolikiem. Według rasistowskich poglądów nazistów rase dziedziczy się po matce. Czyli chłopak jest Polakiem:). Te internetowe rozkminki są żałosne. Myślicie że jak ponarzekacie w sieci to Górnik, ROW, Wisłoka i Siarka wyprą się kolegi z ktorym od lat jeżda po kraju? To by dopiero świadczylo ze są z nich świnie!

P.S. Praktycznie w kazdej druzynie ekstraklasy graja czarnoskórzy. Dodatkowo gra wielu grekokatolików, prawosławnych, muzułmanów i innych. Nie cieszycie się jak strzelą gola? Stadion Wisły Kraków kiedyś śpiewał na Żydów a potem eksplodował z radości jak Melikson strzelił gola Cracovii. W Kielcach kiedyś zaprzestano dopingu bo grał Murzyn. Teraz to nikomu nie przeszkadza byle Korona wygrywała. Takich przykłądów jest wiele. To jest własnie moralność kibicowska. Racja jest jak d***. Każdy ma swoją.
Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

Rycho
Posty: 142
Rejestracja: 27.02.2007, 18:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Rycho » 15.03.2016, 18:48

Bartekkibic: niepotrzebnie wyzywasz i bredzisz chłopaku. Imienia "Ahmed" używają muzułmanie,a nie chrześcijańscy arabowie (ale może są wyjątki ?). To u żydów pochodzenie jest po matce, u nazistów mógłby być co najwyżej "mischling" (i to chyba I stopnia). W jakimś tam sensie problem ma Wisłoka, ale to jej problem. W każdej ekipie zawsze się może ktoś znależć co lubi chodzić w "cygańskich lakierkach", ale po to są starsi i "lepsi" w ekipie, żeby takiemu wytłumaczyć, że to nie jest dobre obuwie na wyjazdy i "grilowania". A już porównanie jakiejkolwiek ekipy z piłkarzami to już Cie całkiem poniosło ... to nie kibice decydują jakich piłkarzy kupią działacze. Duża niemców ze 30 lat temu wpuszczając takich osobników do ekip mówiło w podobnym sensie, teraz znam takich, którzy mają "zakazy" na stadion od byłych kolegów. Nikt takiemu raczej nie da zakazu przychodzenia na mecze, ale przyjmowanie do ekipy to DUŻY BŁĄD.

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Dezerter » 15.03.2016, 19:35

enejdzel pisze:Która z czołowych ekip w ostatnim czssie zaprezentowała oprawę z balonów ?


Ruch Chorzów w Kielcach w tamtym roku.

antyksw88
Posty: 1
Rejestracja: 15.03.2016, 19:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: antyksw88 » 15.03.2016, 20:00

Bartekkibic pisze:Zjeby jesteście. Znaleźli sie czystej krwi rasiści. Każdy aryjczyk 100%. Z tego co wiem chłopak ma matkę Polkę i ojca Araba. Urodzil się i wychowal w Polsce. Jest katolikiem. Według rasistowskich poglądów nazistów rase dziedziczy się po matce. Czyli chłopak jest Polakiem:). Te internetowe rozkminki są żałosne. Myślicie że jak ponarzekacie w sieci to Górnik, ROW, Wisłoka i Siarka wyprą się kolegi z ktorym od lat jeżda po kraju? To by dopiero świadczylo ze są z nich świnie!

P.S. Praktycznie w kazdej druzynie ekstraklasy graja czarnoskórzy. Dodatkowo gra wielu grekokatolików, prawosławnych, muzułmanów i innych. Nie cieszycie się jak strzelą gola? Stadion Wisły Kraków kiedyś śpiewał na Żydów a potem eksplodował z radości jak Melikson strzelił gola Cracovii. W Kielcach kiedyś zaprzestano dopingu bo grał Murzyn. Teraz to nikomu nie przeszkadza byle Korona wygrywała. Takich przykłądów jest wiele. To jest własnie moralność kibicowska. Racja jest jak d***. Każdy ma swoją.
Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
Obrońco araba gdzie byłeś jak atakował młodych patriotów na obchodach patriotycznych ( lokalna prasa , kombatanci ) . Gdzie byłeś jak z ekipą wpadali dziewczynom do sklepu , strasząc i rozpierdalając asortyment ( dziewczyny straciły pracę ) . Pewnie byłeś podjarany jak wypierdoliL kilkanaście piwnic w różnych blokach i ukradli flagi . Głownie przez niego obecnie w Dębicy odbywają się krzywe akcje.
Piszesz o drużynach z ekstraklasy a to u was co chwile grają murzyni . Pomimo tego , ze gracie 4-5 lidze a klub utrzymuje stowarzyszenie założone i rządzone przez kibiców.
Wasza hipokryzja od niedawno wyszła na jaw i nagle wszyscy zdziwieni . Nawet znany na podkarpaciu bajkopisarz Gotyk( zupełnie zielony , ewenement czy jakie on ma tam ksywki ) , który to miewał bany na forum swojej drużyny a tu kreował się na kumatego odpuścił jego temat !

F.rank T.homas
Posty: 192
Rejestracja: 28.09.2009, 20:41

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: F.rank T.homas » 15.03.2016, 22:18

Witam Panowie,

mam niemały problem albo i mały, zależy jak na to spojrzeć.

Obrazek

Co to za czcionka?
Przejrzałem masę stron z czcionkami i nie mogę znaleźć identycznej.

Proszę o pomoc!

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maksMKS » 15.03.2016, 23:31

Bartekkibic pisze:Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
sugerujesz że niedługo weźmiesz do ekipy murzyna? fajnie...

smieszne tłumaczenie, wiadomo że starasz się bronic swojej ekipy ale w tym przypadku to daremny trud, bo tego się nie da wytłumaczyć, tak samo jak tego "żółtego" z Widzewa na Motorze, c****** sprawa i tyle, jak by tego nie tlumaczy,c

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bartekkibic » 16.03.2016, 08:28

antyksw88 pisze:
Bartekkibic pisze:Zjeby jesteście. Znaleźli sie czystej krwi rasiści. Każdy aryjczyk 100%. Z tego co wiem chłopak ma matkę Polkę i ojca Araba. Urodzil się i wychowal w Polsce. Jest katolikiem. Według rasistowskich poglądów nazistów rase dziedziczy się po matce. Czyli chłopak jest Polakiem:). Te internetowe rozkminki są żałosne. Myślicie że jak ponarzekacie w sieci to Górnik, ROW, Wisłoka i Siarka wyprą się kolegi z ktorym od lat jeżda po kraju? To by dopiero świadczylo ze są z nich świnie!

P.S. Praktycznie w kazdej druzynie ekstraklasy graja czarnoskórzy. Dodatkowo gra wielu grekokatolików, prawosławnych, muzułmanów i innych. Nie cieszycie się jak strzelą gola? Stadion Wisły Kraków kiedyś śpiewał na Żydów a potem eksplodował z radości jak Melikson strzelił gola Cracovii. W Kielcach kiedyś zaprzestano dopingu bo grał Murzyn. Teraz to nikomu nie przeszkadza byle Korona wygrywała. Takich przykłądów jest wiele. To jest własnie moralność kibicowska. Racja jest jak d***. Każdy ma swoją.
Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
Obrońco araba gdzie byłeś jak atakował młodych patriotów na obchodach patriotycznych ( lokalna prasa , kombatanci ) . Gdzie byłeś jak z ekipą wpadali dziewczynom do sklepu , strasząc i rozpierdalając asortyment ( dziewczyny straciły pracę ) . Pewnie byłeś podjarany jak wypierdoliL kilkanaście piwnic w różnych blokach i ukradli flagi . Głownie przez niego obecnie w Dębicy odbywają się krzywe akcje.
Piszesz o drużynach z ekstraklasy a to u was co chwile grają murzyni . Pomimo tego , ze gracie 4-5 lidze a klub utrzymuje stowarzyszenie założone i rządzone przez kibiców.
Wasza hipokryzja od niedawno wyszła na jaw i nagle wszyscy zdziwieni . Nawet znany na podkarpaciu bajkopisarz Gotyk( zupełnie zielony , ewenement czy jakie on ma tam ksywki ) , który to miewał bany na forum swojej drużyny a tu kreował się na kumatego odpuścił jego temat !
1.nie mieszkam w Dębicy
2.nie wiem gdzie byłem podczas jakiś obchodów patriotycznych. gówno nie obchodzi lokalna prasa Dębicy.
3.nie obchodzi mnie rozpierdolony asortyment jakiś ekspedientek
4.podczas "wypierdalania" piwnic pewnie spałem, bo jak sądze takie rzeczy robi się w nocy
5.tylko idioci trzymają flagi w piwnicy
6.w mojej drużynie nie graja żadni murzyni
7.nie znam Gotyka i nie chcę poznać

Podsumowując to wychodzi na to, że największym problemem Igloopolu jest fakt że regularnie dostawał od "Araba" po piździe. Strata flag i kompletna bezradność spowodowała że trzeba było nagłosnic sprawę "politycznie" bo na ulicy już pary brakło.

Co do aspektu kulturalno - społecznego to jestem zdecydowanym przeciwnikiem masowego napływu imigrantów w obecnej formie. Równocześnie nie widzę żadnego problemu dla napływowych jednostek, które się zasymilizowały i dopasowały do naszej wiary oraz europejskiego stylu życia.

Kończąc wątek z mojej strony gówno mnie obchodzą opinie wszystkich blondynów z niebieskimi oczami. Tyle.
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

Lari
Posty: 293
Rejestracja: 21.02.2011, 15:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Lari » 16.03.2016, 13:39

Ja bym bardziej zwrócił uwagę na to, że wywieszanie takiego transparentu w czasach uchodźców i masowych protestów na polskich stadionach to spora hipokryzja albo po prostu Wisłoka i przyjaciele mają w nosie ten temat...
exitus acta probat.

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ukochane Miasto » 16.03.2016, 14:02

maksMKS pisze:
Bartekkibic pisze:Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
sugerujesz że niedługo weźmiesz do ekipy murzyna? fajnie...

smieszne tłumaczenie, wiadomo że starasz się bronic swojej ekipy ale w tym przypadku to daremny trud, bo tego się nie da wytłumaczyć, tak samo jak tego "żółtego" z Widzewa na Motorze, c****** sprawa i tyle, jak by tego nie tlumaczy,c
ciekawe jak się wytłumaczą Powstańcy Warszawscy z tego :August Agbola O'Brown ps. Ali
Czytaj więcej: [link]

c****** sprawa i tyle, jakby tego nie tłumaczyć ...
ja już chyba nie będę obchodził rocznic PW,

biała siła oj oj oj!

magicznykrzysztof
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2016, 15:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: magicznykrzysztof » 16.03.2016, 14:12

Czarnoskóry to nie to samo co arab prawda? w kontekście Powstania Warszawskiego.

Co do obecności takich osób w Wisłoce czy Resovii(nieważne czy działa ta osoba jeszcze czy nie). To każda ekipa musi brać to na klatę i odpowiedzieć sobie na pytanie co ważniejsze, jedna osoba więcej w ekipie czy wstyd na całą Polskę.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 16.03.2016, 14:28

Z tym, że ekipy mają głęboko w piździe wywody na forum internetowym. Czas to zrozumieć chlopcy

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: eMTe4 » 16.03.2016, 15:38

Ukochane Miasto pisze:
maksMKS pisze:
Bartekkibic pisze:Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
sugerujesz że niedługo weźmiesz do ekipy murzyna? fajnie...

smieszne tłumaczenie, wiadomo że starasz się bronic swojej ekipy ale w tym przypadku to daremny trud, bo tego się nie da wytłumaczyć, tak samo jak tego "żółtego" z Widzewa na Motorze, c****** sprawa i tyle, jak by tego nie tlumaczy,c
ciekawe jak się wytłumaczą Powstańcy Warszawscy z tego :August Agbola O'Brown ps. Ali
Czytaj więcej: [link]

c****** sprawa i tyle, jakby tego nie tłumaczyć ...
ja już chyba nie będę obchodził rocznic PW,

biała siła oj oj oj!
A czy Powstańcy chodzili w koszulkach "white power"? Komiczne porównanie.
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ukochane Miasto » 16.03.2016, 15:59

nie zostałem zrozumiany i nie chce mi się tego tłumaczyć , bo ciężko w tych tematach dogadać.

po prostu żenuje i w sumie bawi mnie wysyp prawicowych "aktywistów" zarówno na tym forum jak i ogólnie w całej Polsce.
czystość rasy, slogany tego typu itp.
jeden z drugim c**** wiedzą o historii swojego kraju ale wielcy ku*** obrońcy rasowości .

sam mam mocno prawicowe poglądy i więcej o sobie pisał nie będę.

po prostu wkurwia mnie brak myślenia u młodych ludzi , zacznijcie im tam w swoich ekipach tłumaczyć pewne sprawy bo to idzie w złym kierunku!
ku*** ja rozumiem że jakby w młynie 1000osobowym stało 100 czy 200 kolorowych z kozimi brodami to byłby powód do smutku i hańba ale że chłopak z Wisłoki ma taką historię i pochodzi z mieszanych rodziców , urodził się w Polsce a przede wszystkim mentalnie jest Polakiem to już tu specgrupy od czystości rasy się uaktywniły! Ja p*******
najlepiej stwórzcie jeszcze specjalne laboratoria i badajcie DNA w swoich ekipach..

od razu napiszę : jestem z Widzewa , nie jestem żydem (sprawdzałem kilka pokoleń wstecz,ufff udało się).
skośnooki "kolega" już się nie udziela ale fakt że takowy był .
no i c*** z tego.

z przymrużeniem oka: Jakby nieżyjący Bruce Lee latać być w waszych ekipach to "byśta" go nosili na rękach :-DD

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 16.03.2016, 19:12

Bartekkibic pisze:
antyksw88 pisze:
Bartekkibic pisze:Zjeby jesteście. Znaleźli sie czystej krwi rasiści. Każdy aryjczyk 100%. Z tego co wiem chłopak ma matkę Polkę i ojca Araba. Urodzil się i wychowal w Polsce. Jest katolikiem. Według rasistowskich poglądów nazistów rase dziedziczy się po matce. Czyli chłopak jest Polakiem:). Te internetowe rozkminki są żałosne. Myślicie że jak ponarzekacie w sieci to Górnik, ROW, Wisłoka i Siarka wyprą się kolegi z ktorym od lat jeżda po kraju? To by dopiero świadczylo ze są z nich świnie!

P.S. Praktycznie w kazdej druzynie ekstraklasy graja czarnoskórzy. Dodatkowo gra wielu grekokatolików, prawosławnych, muzułmanów i innych. Nie cieszycie się jak strzelą gola? Stadion Wisły Kraków kiedyś śpiewał na Żydów a potem eksplodował z radości jak Melikson strzelił gola Cracovii. W Kielcach kiedyś zaprzestano dopingu bo grał Murzyn. Teraz to nikomu nie przeszkadza byle Korona wygrywała. Takich przykłądów jest wiele. To jest własnie moralność kibicowska. Racja jest jak d***. Każdy ma swoją.
Niektórym się wydaje że jak są biali to z góry są zajebiści. To bardzo błędne rozumowanie.
Obrońco araba gdzie byłeś jak atakował młodych patriotów na obchodach patriotycznych ( lokalna prasa , kombatanci ) . Gdzie byłeś jak z ekipą wpadali dziewczynom do sklepu , strasząc i rozpierdalając asortyment ( dziewczyny straciły pracę ) . Pewnie byłeś podjarany jak wypierdoliL kilkanaście piwnic w różnych blokach i ukradli flagi . Głownie przez niego obecnie w Dębicy odbywają się krzywe akcje.
Piszesz o drużynach z ekstraklasy a to u was co chwile grają murzyni . Pomimo tego , ze gracie 4-5 lidze a klub utrzymuje stowarzyszenie założone i rządzone przez kibiców.
Wasza hipokryzja od niedawno wyszła na jaw i nagle wszyscy zdziwieni . Nawet znany na podkarpaciu bajkopisarz Gotyk( zupełnie zielony , ewenement czy jakie on ma tam ksywki ) , który to miewał bany na forum swojej drużyny a tu kreował się na kumatego odpuścił jego temat !
1.nie mieszkam w Dębicy
2.nie wiem gdzie byłem podczas jakiś obchodów patriotycznych. gówno nie obchodzi lokalna prasa Dębicy.
3.nie obchodzi mnie rozpierdolony asortyment jakiś ekspedientek
4.podczas "wypierdalania" piwnic pewnie spałem, bo jak sądze takie rzeczy robi się w nocy
5.tylko idioci trzymają flagi w piwnicy
6.w mojej drużynie nie graja żadni murzyni
7.nie znam Gotyka i nie chcę poznać

Podsumowując to wychodzi na to, że największym problemem Igloopolu jest fakt że regularnie dostawał od "Araba" po piździe. Strata flag i kompletna bezradność spowodowała że trzeba było nagłosnic sprawę "politycznie" bo na ulicy już pary brakło.

Co do aspektu kulturalno - społecznego to jestem zdecydowanym przeciwnikiem masowego napływu imigrantów w obecnej formie. Równocześnie nie widzę żadnego problemu dla napływowych jednostek, które się zasymilizowały i dopasowały do naszej wiary oraz europejskiego stylu życia.

Kończąc wątek z mojej strony gówno mnie obchodzą opinie wszystkich blondynów z niebieskimi oczami. Tyle.
To jak nie mieszkasz w Dębicy/nie masz pojęcia o Dębicy, to nie wypowiadaj się i stul pysk. c**** wiesz i p********* głupoty.
IGLOOPOL DĘBICA

Bartekkibic
Posty: 76
Rejestracja: 01.07.2013, 18:50

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bartekkibic » 17.03.2016, 08:10

Nie nadymaj się człowieczku. Ciekawego masz nicka "tuwimianin". Zapewne pochodzi od świetnego pisarza jakim niewątpliwie byl Julian Tuwim. Tylko wiesz taki problemik jest ... Tuwim był Żydem. Czyli masz żydowskiego nicka. Ironia losu. Co? :)))))
Ode mnie tyle w tej żenujacej kwestii. Nie pozdrawiam.
Jak nie atakujemy my to akatują oni!

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nisc » 17.03.2016, 11:26

gościu pewnie jest z Osiedla Juliana Tuwima w Dębicy...
TYBET JEST SERBSKI

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: tuwimianin. » 17.03.2016, 12:15

Ok, już się nie nadymam, tylko już mam dość wątku Dębicy w tym i innych tematach. Wszystko chyba jest jasno napisane i niech każdy sobie wyrobi własne zdanie. Nisc idealnie trafiłeś.
IGLOOPOL DĘBICA

Sławol79
Posty: 156
Rejestracja: 30.07.2011, 22:17

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Sławol79 » 19.03.2016, 05:50

Stilo123 pisze:Jak jest na linii Pogoń-Lechia?
Kosa.

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Wnuk Edwarda » 19.03.2016, 09:05

Stilo123 pisze:Jak jest na linii Pogoń-Lechia?
Staszów -Dzierżoniów? Chyba jedni i drudzy za Ruchem.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Ultra1312Style
Posty: 166
Rejestracja: 08.04.2014, 12:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Ultra1312Style » 19.03.2016, 13:18

Temat, który daje mi do myślenia już od dawna. Czy tak naprawdę mamy powody do tego, by uważać, że piłka nożna nas nie interesuje? Zapraszam do przeczytania felietony, w którym zawarłem wszelkie moje pytania niezbędne do dalszej dyskusji. [link]
Obrazek
www.sektorkiboli.pl - Strona z Kibicowską Publicystyką

holendrowie i beldzy
Posty: 248
Rejestracja: 03.12.2012, 16:37

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: holendrowie i beldzy » 19.03.2016, 14:04

skoro w komentarzach do kolejki ktoś rozpoczął temat dziwnych kontaktów to ja mam pytanie o zgody Arki i Zawiszy (tu już byłe)

Arka-Zagłębie Lubin i Górnik Wałbrzych oraz ówczesna zgoda Górnik Zabrze i Polonia Bytom

Zawisza-GKS Tychy i GKS Jastrzębie.

trochę dziwnie to wyglądało i wygląda nadal.
Nie ważne ile masz wyjazdów,ważna jest ilość postów!

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Super_Mario » 20.03.2016, 21:18

"W Maroku, w sobotnią noc doszło do wewnętrznej walki kibiców Raja Casablanca. Są dwie osoby zabite i około 100 rannych."
https://www.youtube.com/watch?v=a3__4zSTREQ
zna ktoś przyczyny tego konfliktu?

Averno
Posty: 597
Rejestracja: 30.06.2007, 13:44

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Averno » 20.03.2016, 21:40

Kiedy nastąpił kres kibicowania na Zagłębiu Wałbrzych?
Jeszcze w 2007, coś tam sie zbierali, a jak później?

Vin Diesel
Posty: 246
Rejestracja: 12.09.2012, 14:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Vin Diesel » 21.03.2016, 12:41

jaka była liczba Widzewa na tym rekordowym wyjezdzie w Poznaniu kilka lat temu?

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: za Ruchem ! » 21.03.2016, 13:18

Vin Diesel pisze:jaka była liczba Widzewa na tym rekordowym wyjezdzie w Poznaniu kilka lat temu?
4200

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: 1925 » 21.03.2016, 23:33

Może nie w tym temacie ale jak wyglada na dzien dzisiejszy kwestia kibicowska w Inowroclawiu ?? Lech urósł w siłę ??
:arrow:

maystero
Posty: 262
Rejestracja: 11.05.2013, 21:53

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: maystero » 22.03.2016, 12:20

"Halę przyozdobiło 6 flag oraz transparent "Konfidenci z Parkowej" odnoszący się do wydarzeń z lutego, kiedy to po utracie barw zgodnie ze swoim zwyczajem kibice Wisłoki szukają pomocy na komendzie, co kończy się dla kilku od nas sankami."



Czy ktoś z Wisłoki moze sie do tego odniesc?

Picasso
Posty: 118
Rejestracja: 09.01.2009, 18:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Picasso » 22.03.2016, 12:42

Początkiem lutego w jednej z Dębickich hal na terenie Igloopolu odbywal się wf jednej ze szkół średnich, na którym dwóch małolatów niemających z Wisłoką nic wspólnego biorących udział w zajęciach grało w piłke w koszulkach Wisłoki, wpada Igloopol w kilka osób krojąc te koszulki co kończy sie dla nich przypałem i miesięcznymi sankcjami. O całej sytuacji dowiadujemy sie z artykułu wrzuconego w internet,a gdy chcemy ogarnąć sytuacje to nawet nasi młodzi niewiedzieli kim byli Ci co te koszulki stracili, napewno nie byli nikim kumatym, jeżeli poszli grać w piłke na teren wroga w koszulkach Wisłoki.
Śmieszy nas to że kibice Igloopolu oczywiście podpinają pod tą sytuacje nas, gdy my nawet niewiemy jak te małolaty wygladaja :) zapewne od fanów Igloopolu sie dowiemy że te chłopaki były z ekipy i nawet na zgody jezdzili :). Każdy kto zna Dębicki klimat wie, ze Wisloki w mieście jest wiecej co łączy się z tym że nie idzie upilnować każdego kto chodzi w barwach i gdzie w nich chodzi, niektorzy którzy chcą sie przylansować ubierają barwy nie widząc nigdy wczesniej stadionu na oczy, a pózniej je tracą i są z tego problemy, tak jak bylo w przypadku tych dwóch młodych baranów.

Na transparent Igloopolu nie mamy zamiaru odpowiadać , kwitujemy go poprostu smiechem, a oni niech dalej mówia myślą i piszą, co chcą :)

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: patriota85 » 22.03.2016, 13:13

Nie do końca w temacie.Dlaczego Rozwój Katowice, od tej rundy rozgrywa mecze na stadionie GieKSy ? Z góry dzięki za ewentualną odpowiedź.

whiskey
Posty: 650
Rejestracja: 22.02.2010, 13:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: whiskey » 22.03.2016, 13:29

Bo nie uzyskał zgody na swoim

wsk3
Posty: 18
Rejestracja: 16.10.2011, 11:47

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: wsk3 » 22.03.2016, 15:50

Myślałem że Dębica to miasto 40 tysięczne ale chyba dużo większe skoro nie da się upilnować wszystkich żeby trzymali mordę zamkniętą i do tego nie wie się kto w barwach śmiga. Coś dużo u Was tych anonimów w barwach nawet w ostatnim czasie... a pewnie wyjdzie tak jak z Waszym arabem i papierami na K. który jest parówa a papiery w odpowiednim miejscu zainteresowani widzieli. Jednak przez lata się tego wypieraliście żeby teraz cudownie przyznać racje. Na koniec wasz złoty slogan Hip-hop hańba białej rasy...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bs, Jabollo, KSH i 250 gości