Małopolska kibolska

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
partenogeneza
Posty: 24
Rejestracja: 24.02.2016, 15:27

Re: Małopolska kibolska

Post autor: partenogeneza » 26.02.2016, 13:39

Zupełnie Zielony. pisze:Trochę ubogi i nie do końca zasadny opis Pilzna na przełomie ostatnich kilkunastu lat.
W wielkim skrócie- do poczatku wieku była tam z racji grania Rzemieślnika po A klasach itd pustynia kibicowska. Ktoś tam sympatyzował z Wisłoką ale nie można było mówić o jakiś kibicach. To samo jeśli chodzi o kibicowanie w kapciach Wiśle (tu głównie jak wszedzie w okolicach wioski na zachód w strone Tarnowa). Parę lat później jedna osoba z Pilzna zaczęła jeździć na Wisłokę a wraz z nią czasem jakieś pojedyncze sztuki. W tym samym okresie na Rzemieślniku dzieciaki zaczęły kręcić młyn, zrobili także szale. Zaliczyli nawet epizod ze "zgodą" :) , ot ktos miał rodzinę w Nowej Dębie (wtedy fc Siarki) i mieli jakies tam kontakty ze Stalą ND. Gdy zaczęliśmy pojawiać się kontrolnie na obiekcie Rzemieślnika (sprawdzać obecnośc przyjezndnych) miejscowi małolaci zaczęli z nami sympatyzować. "Zgoda"/kontakty z Stalą Nowa Dęba się skończyły (...) a oni od czasu do czasu przyjeżdżali na mecze Wisłoki u siebie. Wtedy to też nawiązali kontakt z naszym fc z Ropczyc który czasem pojawiał się z nami w Pilznie (młodzi na Błękitnych kręcili wtedy młyn). Doszło między nimi do układu (nawet się wsparli na meczach Rzemieślnika, Błękitnych). Był także wtedy mecz Rzemieślnik - Błękitni gdzie mieli swoje młyny a my (+ okoliczne fc z wiosek) siedzielismy po środku z flagą "Najstarsi biało zieloni...". Ze względu na to że młodzi z Rzemieslnika byli (powiedzmy nadal mało kumaci) Błękitni zerwali z nimi układ. Jednak z Pilzna pojawiali się na ważniejszych meczach u nas od kilku, kilkunastu, ponad 20 czy 30u na derbach. U siebie przestali się udzielać. Na nasze wyjazdy żadko jeździli a jak już to jedna, pare osób. Później nagle jak się pojawili tak znikli na parę lat, po czym znów zaczęli jeździć na Parkową (nawet do 30 osób na derbach). Następnie znów przestali sie pojawiać, nie liczac od czas do czasu paru osób. Obecnie w Pilznie nic się nie dzieje. Od czasu do czasu ktos się pojawi ale to jednostki. Tak więc na obecną chwilę można powiedzieć że w Pilźnie sympatyzuje się z Wisłoką, jednak fc to raczej określenie na wyrost ponieważ niema ich zarówno na Rzemieślniku jak i na Wisłoce.
Co do dzieciaka (wtedy) który uroił sobie po mistrzostwie Polski Polonii w 2000r że zamiast jak jego koledzy szkolni kibicowac w kapciach Legii ten będzie Polonii Warszawa to szkoda cokolwiek pisać.... Wirtualne fc które istniało tylko w jego głowie, zdaje się zwerbował jeszcze jednego sobie podobnego. Wiele razy wypierał się sympatii do nich a w czasach gdy Rzemieślnik notował największe liczby na Parkowej sprzedał połowe z nich na psiarni w Pilźnie... po czym obydwoje w trakcie studiów wyjechali z miasteczka.
Madrego to i milo posluchac.Dziekuje i pozdrawiam !
" Demokracja to przede wszystkim prawo do sprawiedliwej nierownosci "



jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Małopolska kibolska

Post autor: jestesmywaszastolica » 26.02.2016, 16:24

Zupełnie Zielony. pisze:Wiele razy wypierał się sympatii do nich a w czasach gdy Rzemieślnik notował największe liczby na Parkowej sprzedał połowe z nich na psiarni w Pilźnie... po czym obydwoje w trakcie studiów wyjechali z miasteczka.
przecież ta ku*** jest redaktorem i z tego co się orientuję też właścicielem ich kibicowskiej strony dumastolicy.
no, ale nic to zgodnie z tradycją :)

KibicMKS
Posty: 109
Rejestracja: 26.02.2007, 20:40
Lokalizacja: Tarnów

Re: Małopolska kibolska

Post autor: KibicMKS » 26.02.2016, 23:06

A to ciekawy opis Pilzna. W jakim czasie były ich kontakty ze Stała ND? Pamietam ze na Naszym forum swego czasu ( jakieś 10, moze wiecej lat temu) zarejestrował sie typek który twierdził ze ogarnia tam wszystko na Rzemielsniku i usilnie dążył dobzaproszebia Nas na mecz wspominając cos o zrobieniu układu :) nawet chyba był na któryś derbach ale na zaproszenie Jakiejś jednostki , prawie nikt nie traktował Go poważnie. Pamietam tez wlasnie ze założył chyba temat o Polonii Warszawa, możliwe ze to wlasnie ta osoba która wyłamała sie i nie jeździła na Wisłokę?
Tarnovia!

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Zupełnie Zielony. » 27.02.2016, 13:06

Tak to ta sama osoba, jak już pisałem był to zwykły nie kumaty dzieciak któremu wydawało się że szefuje małolatom z Rzemieślnika a w rzeczywistości nikt go nie traktował poważnie nawet gdy intonował coś w młynie (kupa smiechu zawsze była). Wogóle szkoda więcej na ten temat pisać (...)
Był to czas gdy Rzemieślnika awansował do III ligi a co za tym idzie mogli pojawić się tam jacyś goście przyjezdni. Stąd też co 2 tygodnie zawsze ktoś od nas był na ich meczach (grali w niedziele). Czy to w celu sprawdzenia obecności jakichkolwiek przyjeznych czy dla zabicia czasu w niedzielne popołudnie (Pilzno zawsze słyneło z kolorytu związanego ze starymi dziadkami). Poczatkowo nie zwracaliśmy uwagi (rok 2000) na ich młyn (nie było nikogo starszego niż podstawówka), ale pózniej gdy byli jacyś przyjezdni kazaliśmy im intonować piosenki wielbiące Wisłokę lub później sami widząc naszą obecność (najczęsciej kręciliśmy sie obok obiektu). Śpiewali "Wisłoka Dębica itd. Z biegiem czasu- rok, dwa (pisze z głowy) dali sobie spokój z ta dziecinadą i co niektórzy zaczęli jeździć czasem na mecze Wisłoki u siebie. Tak to mniej wiecej wyglądało.
Co do Stali Nowa Dęba to napewno "wsparli" Rzemieślnik 2000 X 14 na meczu ze Stalą Mielec która się nie zjawiła. Dla przypomnienia był to początkowy okres naszych odwiedzin w Pilźnie. Przyjechali busem w ok. 12? osób (nastolatkowie) i mieli bodajże 4 lub 3 malutkie flagi. Nie traktowaliśmy ich poważnie nic im nie robiąc. Na pytanie jednego z nas (było nas wtedy paru) po co tu przyjechali odparli że... bić Stal Mielec :) (czasy CHMK). U nas wybuch śmiechu a jeden z nas mówi im że, sam zaraz idzie ściągnąc wszystkie flagi i nic mi nie zrobicie a co dopiero bić Mielec. Spuścili głowy i tyle w tym temacie. Potem dotarło kilkunastu od nas ale ostatecznie Mielec sie nie pojawił. To była także (chyba) ich ostatnia (i pierwsza?)wizyta w Pilźnie. Jako ciekawostkę podam ze parę lat temu będąc na Nowej Dębie zagadnął nas jeden z miejscowych który jako małolat był wtedy w Pilźnie (wymieniliśmy kilka słów).
Tyle mniej więcej w skrócie, jak cos chętnie odpowiem na dalsze pytania choć to temat Małopolscy kibice a nie (podkarpaccy) ;)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Grzenia
Posty: 1
Rejestracja: 02.12.2014, 14:38

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Grzenia » 01.03.2016, 01:07

300 pisze:Rzezawa jest podzielona pomiędzy Wisłę (wpływy FC Bochnia) oraz Okocimski.
Rzezawa samodzielnie nigdy nie była żadnym FC Wisły (choć z lat 90 pamiętam na Reymonta wisiała na jednym z meczów mała flaga w barwach z napisem "Rzezawa").
Ludzie kibicujący Wiśle, a mieszkający w gminie Rzezawa, zawsze jeździli na mecze Wisły (także wyjazdowe) indywidualnie lub właśnie razem z FC Bochnia. Kilku miało całkiem pokaźne liczby meczów zarówno na Wiśle jak i zaliczone wyjazdów. W latach 90 kilku ogarniętych z Rzezawy razem z chłopakami z Bochni byli bardziej aktywni na Wiśle (organizowanie własnych ekip wyjazdowych, wjazdy lub obrzucenie pociągów jadących przez Bochnię i Rzezawę, którymi podróżowały inne ekipy, w tym m.in. błąkająca się wtedy po 3 lidze Cracovia i nie tylko). Wystarczy przeczytać choćby historię na temat zgód Wisły i cytat, który pochodzi ze strony historiawisly.pl

"W Bochni do pociągu wjechała im ekipa ze śp. Poldkiem na czele i mocno ich obili. Nic się nie odzywali przy akcji i Siarka myślała że to Pasy. W tamtych czasach miałem dobre kontakty z jedną i druga ekipą więc jest to info na 100% pewne. Chłopaki z Siarki na stadionie mówili do mnie o całym zajściu "nic nie mówili tylko nas bili". Siarki na meczu ok. 30 osób. Jednak kwas powstał w Tarnobrzegu po zakończeniu wcześniejszego meczu."

Natomiast w latach 90 nie znałem nikogo ogarniętego z Rzezawy kto działał aktywnie kibicowsko na Okocimskim (poza dziadkami i kilkoma niekumatymi, którzy tylko z racji bliskości jeździli na mecze do Brzeska). W Rzezawie też nigdy nie natknąłem się na ludzi w barwach innych niż Wiślackie.

Dziś z powodu emigracji nie wiem jak mocny jest FC Bochnia oraz jak stoi kibicowsko Rzezawa i okolice.

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Khan » 06.03.2016, 18:23

jakie Cracovia ma FC ??

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 08.03.2016, 02:19

FC Auschwitz Birkenau

donaldMatole
Posty: 19
Rejestracja: 25.02.2013, 14:54

Re: Małopolska kibolska

Post autor: donaldMatole » 08.03.2016, 14:30

Khan pisze:jakie Cracovia ma FC ??
Chujowe.

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 08.03.2016, 16:59

Khan pisze:jakie Cracovia ma FC ??
Niepołomice
Miechów
Wieliczka
Rabka Zdrój
Zakopane
Krynica Zdrój
Muszyna
Skawina
Olkusz
Proszowice
Andrychów

To te większe działające aktywnie.

Ponadto Pasiaków znajdziesz w Trzebini,Chrzanowie,Jaworznie, ba nawet w bastionach sąsiadki jak Dobczyce czy Bochnia. Ale nie wygłupiajmy się bo w taki sposób by wyszło,że w 99% małopolskich miast i miasteczek jest przynajmniej kilka-kilkanaście osób za Pasami czy za Wisłą i zacznie się wojna,że we wsi X nas jest dziesięciu a Was czterech.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 08.03.2016, 17:01

misPUSHUPEK pisze:FC Auschwitz Birkenau
to akurat Wasz fc burku :) :) :)

hahahaha
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

SinNombre
Posty: 37
Rejestracja: 01.04.2014, 13:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SinNombre » 08.03.2016, 18:52

giant pisze:
Khan pisze:jakie Cracovia ma FC ??

Olkusz

To te większe działające aktywnie.

Ale nie wygłupiajmy się bo w taki sposób by wyszło,że w 99% małopolskich miast i miasteczek jest przynajmniej kilka-kilkanaście osób za Pasami czy za Wisłą i zacznie się wojna,że we wsi X nas jest dziesięciu a Was czterech.
Jak nie mam nic do Twoich wypowiedzi to ta jest strzałem w stopę ;)

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 08.03.2016, 23:06

giant pisze:
misPUSHUPEK pisze:FC Auschwitz Birkenau
to akurat Wasz fc burku :) :) :)

hahahaha
Burkiem nie jestem ;) a na terenie obozu to żydostwa rozjebane w postaci prochu wiecej jak w Izraelu ;) wiec fc najliczniejsze

Sam Fisher
Posty: 216
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 08.03.2016, 23:07

giant pisze:
Khan pisze:jakie Cracovia ma FC ??
Niepołomice
Miechów
Wieliczka
Rabka Zdrój
Zakopane
Krynica Zdrój
Muszyna
Skawina
Olkusz
Proszowice
Andrychów

To te większe działające aktywnie.

Ponadto Pasiaków znajdziesz w Trzebini,Chrzanowie,Jaworznie, ba nawet w bastionach sąsiadki jak Dobczyce czy Bochnia. Ale nie wygłupiajmy się bo w taki sposób by wyszło,że w 99% małopolskich miast i miasteczek jest przynajmniej kilka-kilkanaście osób za Pasami czy za Wisłą i zacznie się wojna,że we wsi X nas jest dziesięciu a Was czterech.
No akurat Krynica-Zdrój większej siły nie przedstawia i od dawna zaliczyli zjazd

fc internet
Posty: 79
Rejestracja: 23.05.2014, 10:18

Re: Małopolska kibolska

Post autor: fc internet » 09.03.2016, 06:49

Olkusz nie jest ogromnym fc, ale jednak jest i sa aktywni

Na ten moment naszym najlepszym fc nazwalbym Miechow

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Małopolska kibolska

Post autor: asdasd » 09.03.2016, 07:51

misPUSHUPEK pisze:
giant pisze:
misPUSHUPEK pisze:FC Auschwitz Birkenau
to akurat Wasz fc burku :) :) :)

hahahaha
Burkiem nie jestem ;) a na terenie obozu to żydostwa rozjebane w postaci prochu wiecej jak w Izraelu ;) wiec fc najliczniejsze
Polaków też, więc nie wiem co w tym zabawnego..
Zamknijcie rejestrację !

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Małopolska kibolska

Post autor: kat. » 09.03.2016, 11:47

A jak z Makowem P.? Jeździ jakaś większa grupka, żeby mówić o FC? Dawniej taka była, potem pojawiła się Wisła, ale jak ostatnio byłem, to sporo (wyblakłych, fakt) napisów sławiących KSC, na mieście i na meczu też jakieś pasiaste barwy dało się zauważyć.

MacMac
Posty: 115
Rejestracja: 05.05.2013, 18:52

Re: Małopolska kibolska

Post autor: MacMac » 09.03.2016, 12:14

Przecież sąsiadka, to podobno czystej krwi krakusy, a Wisła swoją liczbę na meczach, aktywność itp zawdzięcza wioskom ;) Tak się zawsze tłumaczyliście i śmialiście się z Nas, a tu proszę ile miejscowości się nagle znalazło.

Oczywiście nie neguje tego, że to są wasze fc tylko jeszcze kilka lat temu niektórzy udawali, że ich nie ma. A już najlepszym było wyśmiewanie się, że mamy fc typu Proszowice, a to flaga waszej strony wisi na meczach ;)

-=KSC=-
Posty: 143
Rejestracja: 06.05.2007, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: -=KSC=- » 09.03.2016, 12:31

MacMac pisze: a Wisła swoją liczbę na meczach, aktywność itp zawdzięcza wioskom ;)
no i to jest prawda, wiec o co chodzi ? pamietasz wasze podsumowania wyjazdowe przykladowo ? wowczas brylowaly i bryluja wasze fc w liczbach, u siebie zapewne jest podobnie wiec wszystko sie zgadza, na zbiorkach rowniez nie brakowalo nigdy kolegow rozsianych po terenach "wiejskich"

po paru latach sytuacja na Pasach sie zmienila i coraz bardziej FC sa aktywne, ale to dobrze, bardzo dobrze

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 09.03.2016, 13:03

MacMac pisze:Przecież sąsiadka, to podobno czystej krwi krakusy, a Wisła swoją liczbę na meczach, aktywność itp zawdzięcza wioskom ;) Tak się zawsze tłumaczyliście i śmialiście się z Nas, a tu proszę ile miejscowości się nagle znalazło.

Oczywiście nie neguje tego, że to są wasze fc tylko jeszcze kilka lat temu niektórzy udawali, że ich nie ma. A już najlepszym było wyśmiewanie się, że mamy fc typu Proszowice, a to flaga waszej strony wisi na meczach ;)
Rozróżnij wioskę od miasta/miasteczka :)

Miejscowości wypisane przeze mnie (bez szukania w Wiki) mają powyżej 10.000 mieszkańców każda (może poza Muszyną).

I w takich podział jest w miarę równy.

Jeśli chodzi o stricte wioski/wsie/zadupia itd to niepodzielnie rządzicie. Na 1 naszą wioskę przypada z 5 Waszych.
Stąd się utarło ,że robią oni Wam spory procent frekwencji.

Osobiście uważam,że to nie do końca fair oceniać kogoś przez pryzmat miejsca zamieszkania. Znam sporo rodowitych Krakusów mieszkających od paru lat po okolicznych wsiach,tak samo jest mnóstwo osób z okolicznych wsi,mieszkających w Krakowie.

Poza tym wieśniakiem nie jesteś ze względu na pochodzenie a na swoje zachowanie i czyny.
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

giant
Posty: 68
Rejestracja: 21.06.2014, 21:55

Re: Małopolska kibolska

Post autor: giant » 09.03.2016, 13:06

SinNombre pisze:
giant pisze:
Khan pisze:jakie Cracovia ma FC ??

Olkusz

To te większe działające aktywnie.

Ale nie wygłupiajmy się bo w taki sposób by wyszło,że w 99% małopolskich miast i miasteczek jest przynajmniej kilka-kilkanaście osób za Pasami czy za Wisłą i zacznie się wojna,że we wsi X nas jest dziesięciu a Was czterech.
Jak nie mam nic do Twoich wypowiedzi to ta jest strzałem w stopę ;)

Czy ja wiem?:)
Może źle mnie zinterpretowałeś? Większy FC to dla mnie nie 50 osób,z których na mecz pojedzie 3 ( a każdy jest za drużyną X czy Y siedząc na ławce pod blokiem),tylko taki gdzie 10-15 osób czy więcej działa na jakimkolwiek froncie ku chwale swojego klubu. Te ,które wymieniłem uważam,że z naszej strony można nazwać większymi/mocnymi/aktywnymi (wstaw co chcesz)
Jesteśmy biali,jesteśmy czerwoni,jesteśmy CRACOVIA,a kim są oni?

SinNombre
Posty: 37
Rejestracja: 01.04.2014, 13:07

Re: Małopolska kibolska

Post autor: SinNombre » 10.03.2016, 22:52

Ja dalej upieram się o ten Olkusz :)
Nie ma ich tan chyba nawet 10 a słowo "mocni" to już w ogóle tutaj nie pasuje...
Co nie zmienia faktu że mają w swoich szeregach fanatyka ;)
To chyba tyle w tym aspekcie.

reddevil1923
Posty: 46
Rejestracja: 11.09.2009, 22:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: reddevil1923 » 13.03.2016, 13:10

W Jaworznie kibice Cracovii? Pierwsze słyszę!

14Bojo88
Posty: 49
Rejestracja: 22.05.2010, 18:41

Re: Małopolska kibolska

Post autor: 14Bojo88 » 13.03.2016, 20:05

W Jaworznie są kibice wszystkich klubów :)

reddevil1923
Posty: 46
Rejestracja: 11.09.2009, 22:15

Re: Małopolska kibolska

Post autor: reddevil1923 » 14.03.2016, 23:13

Mieszkam tu od urodzenia, ale nigdy nie słyszałem ani nie widziałem niczego związanego z Cracovią

szwadron97
Posty: 837
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Małopolska kibolska

Post autor: szwadron97 » 15.03.2016, 13:59

misPUSHUPEK pisze:FC Auschwitz Birkenau
ty tepy osle jakbys chcial wiedziec to tez tam zginelo okolo 150 tys Polakow

magicznykrzysztof
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2016, 15:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: magicznykrzysztof » 16.03.2016, 14:43

Od razu zaznaczam, że nie jestem z Małopolski.

Jakieś 2 lata temu spotkałem w pociągu, ekipę pasów z FC Czernichów, 8 osób cały przedział. Jechali na mecz zgodowy. Mieli wlepki "Od zAWsze na właściwej drodze, my nie ulegamy tu wiślackiej modzie. FC Czernichów". Lekko zdziwiony byłem, że na tak małą miejscowość czy tam wieś, tyle osób pojechało na wyjazd. Pewnie rekord wyjazdowy :) Więc w Czernichowie jest Cracovia na pewno z tego wynika.

Druga sprawa Trzebinia to podobno silne FC Wisły i pasów tam nie ma. Tak przynajmniej w internecie się czyta. W zeszłym roku jechałem do Krakowa od strony Katowic i pociąg zwykła rejsówka zatrzymał się na stacji Trzebinia(był to dzień meczu Cracovia - Lech), z jakiejś uliczki wyszło kilkanaście osób ubranych w czarne dresy, myślę sobie pewnie Wisła wyszła na "obczajkę". W pewnym momencie ów ekipa zaczęła drzeć się "wtsk" i odpalać jakieś petardy, po czym spacerowym chodem poszli gdzieś. Wątpie żeby to była Cracovia przejazdem czy z sąsiedniej miejscowości, musieli to być miejscowi. Więc ta Trzebinia to nie takie 100% Wisła. Może 99% :)

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nrth » 16.03.2016, 14:58

magicznykrzysztof pisze:Tak przynajmniej w internecie się czyta. :)
Wskaż te miejsca w necie
za kim jestes?

magicznykrzysztof
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2016, 15:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: magicznykrzysztof » 16.03.2016, 15:14

kibice.net/forum coś jeszcze?

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nrth » 16.03.2016, 15:17

Wskaż te posty gdzie jest napisane że w Trzebinii nie ma KSC.
za kim jestes?

magicznykrzysztof
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2016, 15:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: magicznykrzysztof » 16.03.2016, 16:36

Nie chce mi się szukać, bo postów Cracovia/Wisła kto za kim jest itp jest na tym forum w prawie każdym temacie sporo. Jednak wystarczy wejść na oficjalne profil w pewnym portalu, Wisły FC Trzebinia albo na forum Wisły, żeby przeczytać takie teksty (oryginalna pisownia): "Cracovia Trzebinia TO ŚCIEMA TEJ k**** W TYM MIEŚCIE NIEMA" czy "Banda widmo hehe ktoś coś słyszał nikt nie widział! w Trzebini Tylko Wisła!". Napinka napinką, ale jednak ktoś widział i słyszał.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nrth » 16.03.2016, 17:13

Ty napisałes kibice.net/forum więc nie zamydla teraz jakimiś tekstami na fanpejdzach.
Więc u góry masz wyszukiwarkę, wpisz sobie Trzebinia i poczytaj.
za kim jestes?

magicznykrzysztof
Posty: 10
Rejestracja: 17.01.2016, 15:44

Re: Małopolska kibolska

Post autor: magicznykrzysztof » 16.03.2016, 17:24

Dla mnie w dzisiejszych czasach żadna różnica jaka strona. Ba, nawet bardziej wiarygodne profile na facebooku, bo profile klubowe raczej każdy wie kto prowadzi a posty na kibice.net wypisują różne wynalazki.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Małopolska kibolska

Post autor: nrth » 16.03.2016, 17:52

W takim razie musisz swe slowa skierować na tego fejsbuka gdzie to wyczytales bo tutaj czegos takiego nie było jesli dobrze pamiętam.
za kim jestes?

Khan
Posty: 465
Rejestracja: 03.07.2010, 11:56

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Khan » 17.03.2016, 17:38

Dominujące widoczne ekipy !

Kraków
Wisła/Cracovia/Hutnik

Tarnów
Unia/Tarnovia - jaka dysproporcja ??

Nowy Sącz
Sandecja

Oświęcim
Unia/Wisła(??)/Ruch

Chrzanów
Wisła

Olkusz
Wisła/GKS Kce/Cracovia

Nowy Targ
Podhale

Bochnia

Gorlice

Zakopane
Ruch/Cracovia/Wisła

Skawina

Wieliczka

Andrychów
Beskid/Cracovia

Trzebinia

Wadowice

Kęty
Ruch/Wisła(??)


Myślenice

Libiąż
KSG/ ??

Brzesko

Limanowa

Rabka-Zdrój

Dąbrowa Tarnowska

Miechów
Cracovia/Wisła

Brzeszcze

Niepołomice

Krynica-Zdrój
Cracovia

Bukowno
GKS Kce/Zagłębie

Krzeszowice

Sucha Beskidzka

Chełmek
Wisła/GKS Kce

Stary Sącz

Wolbrom

Mszana Dolna

Tuchów

Sułkowice

Dobczyce

Proszowice

Grybów

Maków Podhalański

Szczawnica

Piwniczna-Zdrój

Jordanów

Muszyna

Biecz

Kalwaria Zebrzydowska

Słomniki

Żabno

Szczucin

Skała

Zator

Alwernia

Wojnicz

Bobowa

Ryglice

Nowy Wiśnicz

Radłów

Ciężkowice

Świątniki Górne

Czchów

Nowe Brzesko

Zakliczyn

reszta czeka uzupełnienie, nie chciałem gafy gdzieś strzelić

Sam Fisher
Posty: 216
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 17.03.2016, 20:38

Bochnia - Wisła
Gorlice - Glinik/Wisła
Skawina - Cracovia/Wisła
Wieliczka - Cracovia/Wisła
Wadowice - Wisła
Myślenice - Wisła
Brzesko - Okocimski/Wisła
Brzeszcze - Wisła
Krzeszowice - Wisła
Bukowno - GKS/Zagłębie/Wisła
Sucha Beskidzka - Wisła
Stary Sącz - Sandecja
Mszana Dolna - Wisła
Tuchów - Unia Tarnów
Dobczyce - Wisła
Proszowice - Cracovia
Grybów - Grybovia/Sandecja
Maków Podhalański - Cracovia
Szczawnica - Wisła
Piwniczna-Zdrój - Sandecja
Muszyna - Cracovia
Kalwaria Zebrzydowska - Wisła
Słomniki - Wisła
Szczucin - Unia Tarnów
Alwernia - Wisła
Wojnicz - Unia Tarnów
Bobowa - Sandecja
Nowy Wiśnicz - Wisła

W wyżej wymienionych miejscowościach oczywiście znajda się też jednostki innych ekip

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 17.03.2016, 20:40

Tarnów-Derby wszystko zweryfikują.
Tuchów- 90 % Unia. Kilka osób z Tovii jest.
Żabno-Tarnovia
Ryglice a raczej gmina cała to Tarnovia.

Sam Fisher
Posty: 216
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Sam Fisher » 17.03.2016, 20:57

TT1909 pisze:Tarnów-Derby wszystko zweryfikują.
Tuchów- 90 % Unia. Kilka osób z Tovii jest.
Żabno-Tarnovia
Ryglice a raczej gmina cała to Tarnovia.
Jeżeli by liczyć po kilka osób to w każdej miejscowości Wisły jest kilka osób z Cracovii i odwrotnie. Nie wliczałem tego w w/w listę

TT1909
Posty: 59
Rejestracja: 26.03.2015, 18:50

Re: Małopolska kibolska

Post autor: TT1909 » 17.03.2016, 21:08

Jeżeli chodziło Ci o Tuchów to napisałem bo chłopaki się udzielają.
A z Gm.Ryglice jeździ dosyć zgrabna ekipa na Tovie

Hati
Posty: 207
Rejestracja: 11.08.2007, 20:35
Lokalizacja: Andrychów

Re: Małopolska kibolska

Post autor: Hati » 17.03.2016, 22:02

W Woli Rzędzińskaiej pod Tarnowem kto dominuje ? Sporo napisów Tarnowi kiedyś widziałem tam typa w koszulce Pasów.

misPUSHUPEK
Posty: 19
Rejestracja: 22.10.2015, 17:57

Re: Małopolska kibolska

Post autor: misPUSHUPEK » 17.03.2016, 22:34

Żabno cracovia-tarnovia ????? dwóch rozjebusów kilku meneli i to wszystko ;) okolice bardziej przyjazne Unii i Wiśle np. Odporyszów , Radłów, Łęg Tarnowski a i w samym Żabnie sporo osób pro Wiślackich i jeżdżących na Zbylitowską

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, bacznyobserwator, DrysAG, loza_szydercow, Rampampam, ZamknijDrzwi i 250 gości