Województwo Pomorskie

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
skunBKS
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2013, 02:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: skunBKS » 20.05.2015, 12:19

widzial zem antife jak jechala.. zatrzymala ich kontrola ruchu zkm ..doszlo do spinki ,dostali zakazy caloroczne na wszystkie srodki komunikacji !

walka trwa

w pociagu do olsztyna jechales w wagonie nr 14 .. i miales brudna szybe , pozatym nie wdziales Lechii .. tylko antife z Baltyka ktora sie przebrala bo ma zakaz



wurda1ak
Posty: 182
Rejestracja: 26.11.2012, 22:16

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wurda1ak » 22.05.2015, 00:01

BlackBlockGdynia pisze:Dziś w 9 osób z gdyńskiej ekipy antifa jedziemy w 2 auta na mecz Bałtyku do Przodkowa. Nasz debiut nie stał się faktem niestety, gdyż na wysokości lotniska w Rębiechowie zajeżdża nam drogę taki samochód z kogutem i mówią że do wioski nie wjedziemy z powodów bezpieczeństwa. Poza tym przypierdalają się o przegląd w jednym aucie. Ponoć jacyś kibice Bałtyku widziani jednak na GKS Przodkowo. No trudno, napiszemy gdy się w końcu uda nam wjechać na mecz. Walka trwa!
Przyjdzcie na domowy i wywiescie jakąs lewacka szmate , to bedzie poczatek konca "gdynskiej ekipy antifa " :D
Chyba jednak bezpieczniejsze , wydaje sie chuliganienie w internecie, wiec tego sie trzymajcie :P
ARKA GDYNIA ᛉ WHITE BROTHERS

JedynaSiłaMiasta
Posty: 38
Rejestracja: 06.02.2013, 19:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JedynaSiłaMiasta » 03.06.2015, 16:20

[link]
Był ktoś może i opisze cos wiecej

Mozejko
Posty: 34
Rejestracja: 13.03.2015, 18:44

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Mozejko » 03.06.2015, 16:32

Debry Arka Lechia 19.10.1997

Jak taką zbitkę wpiszesz w wyszukiwarkę wyskoczy Ci to, co Cię interesuje.

Jeden z pierwszych lepszych linków

[link]

Doszło do dwóch ważnych rzeczy podczas tego spotkania: po raz pierwszy psy strzelały na meczu z kul i zostały zarejestrowane wyczyny psów z zatrzymanymi chłopakami z Arki ( wpisując "marszczę freda co dzień rano " też wyskoczą Ci wszystkie informacje )

damjen2311
Posty: 39
Rejestracja: 19.11.2011, 17:12
Lokalizacja: pomorze

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: damjen2311 » 25.06.2015, 23:21

LKS Lębork-Gryf Słupsk- zabezpieczenie meczu https://www.youtube.com/watch?v=OoIIT4bp7Zk
filmik nagrany przez piłkarzy Gryfa, mecz i feta z okazji awansu https://www.youtube.com/watch?v=m1M2kPabQ-g
"Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie".-Dawid Zapisek

ciekawski_panicz
Posty: 1
Rejestracja: 12.11.2015, 21:52

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: ciekawski_panicz » 12.11.2015, 21:59

Zauważyłem że Bałtyk w ostatnim meczu u siebie pojawił się w prawie 500 osób, na wyjazdach też jeżdżą w liczbach całkiem całkiem. Czy w samej Gdyni zaczynało się coś dziać? Bałtyk wychodzi z cienia czy Arka trzyma dalej władzę w mieście? Kadłuby pojawiają się w barwach na mieście? Pytanie skierowane do fanów obu gdyńskich zespołów.

pilnik
Posty: 18
Rejestracja: 29.10.2015, 13:50

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pilnik » 13.11.2015, 00:28

ciekawski_panicz pisze:Zauważyłem że Bałtyk w ostatnim meczu u siebie pojawił się w prawie 500 osób, na wyjazdach też jeżdżą w liczbach całkiem całkiem. Czy w samej Gdyni zaczynało się coś dziać? Bałtyk wychodzi z cienia czy Arka trzyma dalej władzę w mieście? Kadłuby pojawiają się w barwach na mieście? Pytanie skierowane do fanów obu gdyńskich zespołów.
Mi sie wydaje ze Arka poprostu ma wylane w nich. Jeden wyjazd niczego nie pokazuje. Jak beda chcieli to znowu pojda pod stadion i Baltyk zniknie.

matias25
Posty: 2
Rejestracja: 05.05.2015, 16:00

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: matias25 » 13.11.2015, 11:38

Do: matias25
Piknik- Wracaj do szkoły, przerwa minęła. Teraz rytmikę będziesz miał.

Ostatni ponad miesiąc w wykonaniu kibiców SKS.

Gryf Słupsk-Bałtyk Gdynia 37 osób z Bałtyku w sektorze gości.
GKS Kolbudy-Bałtyk Gdynia PP (środa) 8 osób na wyjezdzie.
Lechia II Gdańsk-Bałtyk Gdynia 35-40 osób z Bałtyku na bocznym boisku w Gdańsku.
Cartusia Kartuzy-Bałtyk Gdynia PP (środa) 21 osób z Bałtyku.
Kaszubia Kościerzyna-Bałtyk Gdynia 63 osoby z Bałtyku w Kościerzynie

Ostatni mecz Bałtyku w Gdyni 11.11.2015, doping, kulisy, młyn.
https://www.youtube.com/watch?v=JW5ec_zn-AI

Dla nas możecie pisać, że nas nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Nie interesuje nas to, kto co pisze i gdzie. Dzisiejsza propaganda internetowa i użytkownicy pokroju Piknik pokazują, że dla dobra wszystkich nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu w gimnazjum.
Nie mamy zamiaru wchodzić w głupie dyskusję, dlatego to pierwszy i ostatni post.

pilnik
Posty: 18
Rejestracja: 29.10.2015, 13:50

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: pilnik » 13.11.2015, 23:49

matias25 pisze:Do: matias25
Piknik- Wracaj do szkoły, przerwa minęła. Teraz rytmikę będziesz miał.

Ostatni ponad miesiąc w wykonaniu kibiców SKS.

Gryf Słupsk-Bałtyk Gdynia 37 osób z Bałtyku w sektorze gości.
GKS Kolbudy-Bałtyk Gdynia PP (środa) 8 osób na wyjezdzie.
Lechia II Gdańsk-Bałtyk Gdynia 35-40 osób z Bałtyku na bocznym boisku w Gdańsku.
Cartusia Kartuzy-Bałtyk Gdynia PP (środa) 21 osób z Bałtyku.
Kaszubia Kościerzyna-Bałtyk Gdynia 63 osoby z Bałtyku w Kościerzynie

Ostatni mecz Bałtyku w Gdyni 11.11.2015, doping, kulisy, młyn.
https://www.youtube.com/watch?v=JW5ec_zn-AI

Dla nas możecie pisać, że nas nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Nie interesuje nas to, kto co pisze i gdzie. Dzisiejsza propaganda internetowa i użytkownicy pokroju Piknik pokazują, że dla dobra wszystkich nie wszyscy powinni mieć dostęp do internetu w gimnazjum.
Nie mamy zamiaru wchodzić w głupie dyskusję, dlatego to pierwszy i ostatni post.
Ale do kogo piszesz??bo chyba nie trzeba przypominac wpisow Waszego najwiekszego kibica Lysego jacy to jestescie slabi i ze jestescie na wymarciu.??
Wiec przynajmniej sami nie zaklamujcie rzeczywistosci...wystarczy wejsc na jego bloga chyba ze juz wykasowane. On tez klamal??

wrobloszczak
Posty: 93
Rejestracja: 18.03.2007, 23:59
Lokalizacja: 3-miasto

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: wrobloszczak » 14.11.2015, 23:43

Ekipa na wymarciu a jednak ciągle żyję ...mocno to nie których boli :)

TBG

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tatarak » 15.11.2015, 13:11

Lechię w barwach w Gdyni... chłopie ochłoń. Żyję trzydzieści parę wiosen i tak jak ja i moi znajomi- niktnigdy nie spotkał nikogo w barwach Bks. A sorry raz widziałem samochód z pacynką w środku.

Bałtyk1930
Posty: 16
Rejestracja: 25.12.2014, 04:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Bałtyk1930 » 15.11.2015, 16:47

A mnie osobiście udało się w ciągu ostatniego roku natknąć na kogoś w barwach Lechii w Gdyni dwukrotnie. I nie było to rugby. Podobnie jak ty takiej sytuacji nigdy w życiu nie miałem. A muszę ci powiedzieć, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: MARRAS » 15.11.2015, 19:37

Bałtyk1930 pisze:A mnie osobiście udało się w ciągu ostatniego roku natknąć na kogoś w barwach Lechii w Gdyni dwukrotnie. I nie było to rugby. Podobnie jak ty takiej sytuacji nigdy w życiu nie miałem. A muszę ci powiedzieć, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
Lechia śmiga jak u siebie za pozwoleniem Bałtyku 1930.Pamiętam nieciekawe czasy w Gdyni ale teraz pisanie o jakis barwach Lechii w Gdyni to lekka paranoja .Jakis klient mógł na chwile wyskoczyć w barwach jak mój ojciec w czapce Arki przechadzający się na ul Długiej na jarmarku dominikańskim w końcówce lat osiemdziesiątych ubieglego wieku.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 15.11.2015, 20:04

A czy przypadkiem z rok temu Lechia wam na Cisowej nie szalała,a Karwiny?

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WigrySKS » 16.11.2015, 00:42

walka_o_przetrwanie2 pisze:Ja też w Gdyni mieszkam już pare dobrych lat i jakoś nie raz spotykam pojedyńczych kamikadze w barwach Lechii jak i większe bandy. W ostatnich latach coraz częściej. Wiadomo, że Gdynia jest i bedzie śledzi ale Lechie w Gdyni można spotkać szczególnie w nocy albo przed meczami Lechii .Albo ściemniasz albo sie nie wychylasz za bardzo poza swoje rejony.
Podobnie jak Ty mieszkam w Gdyni już prawie 9 lat i NIGDY nie widziałem na mieście nikogo w barwach Lechii (zdarzyło się za to widzieć kogoś w barwach Bałtyku). Mieszkałem w tym czasie na Wzgórzu, Grabówku i Orłowie. Ostatnia miejscówka jest najbliżej "biało-zielonego" Sopotu, a mimo to jakoś nie widać tych kibiców w barwach - ani w nocy, ani przed meczami Lechii. Fakt, czasem widać pikników jak wracają SKM po meczu ale na wysokości Kolibek chowają szaliki za pazuchę.
Na miejscu kibiców z Gdańska bardziej bym się zastanowił właśnie nad sytuacją w Sopocie. Podobno w centrum już nie raz byli widziani kibice Arki w barwach - co prawda w okolicach Monciaka (miejsce nie za dobre do awantur), ale jednak.

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WigrySKS » 16.11.2015, 00:56

walka_o_przetrwanie2 pisze:Internet swoje a życie swoje. Co do Bałtyku to przetrzep szafe swoim kolegom a u nie jednego znajdziesz barwy Bałtyku gwarantuje ci to ;) taki klimat.
Nie mam zamiaru tutaj się kłócić, po prostu wyrażam swoje zdanie po tym co miałem okazję do tej pory zobaczyć w Gdyni czy całym Trójmieście. Fakt, mam kilku dobrych znajomych którzy kibicują Arce, ale gwarantuję że żaden nie posiada innych barw niż swojego klubu albo zgód :)

walka_o_przetrwanie2
Posty: 205
Rejestracja: 23.08.2013, 20:11

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: walka_o_przetrwanie2 » 16.11.2015, 01:08

Ja ci za to gwarantuje, że sporo z nich zaczynało przygode z kibicowaniem od stadionu Bałtyku. Wydaje mi się, że nie do końca orientujesz sie w specyfice trójmiasta. A na pewno już nie pamietasz kadłubów jako siłe która sie liczyła w trójmieście.

WigrySKS
Posty: 43
Rejestracja: 16.02.2013, 17:22

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: WigrySKS » 16.11.2015, 01:15

walka_o_przetrwanie2 pisze:Ja ci za to gwarantuje, że sporo z nich zaczynało przygode z kibicowaniem od stadionu Bałtyku. Wydaje mi się, że nie do końca orientujesz sie w specyfice trójmiasta. A na pewno już nie pamietasz kadłubów jako siłe która sie liczyła w trójmieście.
Zgadzam się, ominęły mnie czasy panowania Bałtyku w Trójmieście więc w tym temacie nie mam za dużo do powiedzenia. Co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - czyli wg Ciebie połowa (?) kibiców Arki (tych młodszych stażem jak i tych starszych) to przerzuty? Dobrze wiedzieć :)

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: htsk4 » 16.11.2015, 09:37

tatarak pisze:Lechię w barwach w Gdyni... chłopie ochłoń. Żyję trzydzieści parę wiosen i tak jak ja i moi znajomi- niktnigdy nie spotkał nikogo w barwach Bks. A sorry raz widziałem samochód z pacynką w środku.
Hmm, to może ja parę słów od siebie.Wiele razy byłem w barwach Lechii w Gdyni (oczywiście nie sam i nie było to rugby).Ludzi w barwach Lechii widywałem też w Rumi(szacun dla nich).Z drugiej strony oczywiście,że widywałem konkretne grupy Arki w Sopocie,ba widziałem śmigających w szalikach śledzi po Wrzeszczu.(źle to się skończyło dla nich).Była też np grupka Cracovii,która mieszkała i pracowała w Gdańsku ze 2 lata temu...Żeby nie przedłużąć- nie są to częste przypadki łażenia po wrogim mieście,ale są,choć generalnie na takie eskapady barw się nie zabiera:)Kogo częściej można spotkać ,czy Mzks w Gdańsku czy Lechię w Gdyni to niech każdy odpowie sobie sam,choć przecież wystarczy prześledzić pewne wydarzenia,straty flag czy malowania grafów.Jeszcze słowo o Bałtyku-kiedyś byli o wiele liczniejsi i można było ich spotkać w barwach.Potrafili też odgryżć się Arce-chociażby skroili im flagę Arkoholików.Nigdy jednak nie zbliżyli się do ich poziomu,w Gdyni zawsze dzileliła i rządziła Arka.Czy jakaś część starszej Arki to przeżuty?Oczywiście,że tak,takie były po prostu realia.Wszyscy starsi to wiedzą.Te niektóre kilkusetosobowe młyny Sksu nie rozpłynęły się w powietrzu-zdjęcia takich młynów Bałtyku( w pomarańczowych fleyersach!) widziałem kiedyś na stronach ..Arki:)Z dzisiejszego punktu widzenia nie ma to żadnego znaczenia,ot ciekawostka.
Good Night Left Side

J_ag
Posty: 178
Rejestracja: 21.07.2011, 19:29

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: J_ag » 16.11.2015, 11:34

War to tez przypomiec ze rich kibicowski na baltyku rozpoczeli kibole Arki, byla to polowa lat 80-tych. Sks gral wtedy w wyzszej lidze a Arkowcy chodzili na spotkania w celu konfrontacji z przyjezdnymi. Czesc zaliczala nawet wyjazdy, ot ciekawostka :-)

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tatarak » 16.11.2015, 22:27

Przecież to oczywiste że ruch kibicowski na Bałtyku zaczęli kibice Arki(jedni z prekursorów ruchu kibicowskiego w Polsce) każdy to wie i nikt chyba nie zaprzeczy. A co do przeżucania się to myślę ,że napewno nie przeżuciło się nagle 30% kadłubów na Arkę jak napisał Bałtyk1930. Choć pewnie parę osób by się znalazło-Trójmiasto to nie Krk.

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tatarak » 18.11.2015, 00:19

Ja znam temat na przykładzie Rumi. Wiadomo co się działo pod koniec lat 90-tych... ale czy ktokolwiek który śmigał na Bałtyk przerzucił się na Arkę??? Nie i nie ma takiej możliwości, bo taka osoba nie zostałaby zaakceptowana. Większość pojechanych przez Arkę wogóle odpuściło sobie kibicowanie, a paru którzy coś znaczyli- są dziś pijaczkami(ci którzy znają temat wiedzą o kogo chodzi). To jest przykład Rumi, ale myślę że w Gdyni było podobnie, choć oczywiście z wyjątkami...

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 20.11.2015, 12:54

ciekawe rzeczy tu się wypisuje. Zaraz sie dowiemy że gdyby nie fala przerzutów to obecna sytuacja w mieście byłaby zupełnie inna ;) pod koniec lat 90tych i na początku nowego wieku Bałtyk piłkarsko podupadł , młodzież w zdecydowanej większosci wybierała Arkę i na Bałtyku nie miał kto tego pociągnąć. Swoje napewno zrobiła też tworząca się wtedy ekipa Młodych Chuliganów którzy naspuli wam sporo krwi. Część młodych na SKS została pogoniona przez starszyzne za swoje konfidenckie ciągotki ( min dlatego że pogonieni wtedy małolaci dzis aktywnie sie udzielają KATEGORIA C odcieła sie od nich. SKS coś tam próbuje działac, w mniejszych lub wiekszych liczbach starają sie zaliczac wyjazdy, u siebie słabiutko no może poza ostanim meczem, który rozgrywali 11 listopada ( przypadek ? ) jedank na mieście nie stanowia żadnego realnego zagrozenia i zpaewne ten stan rzeczy utrzyma sie jeszcze długi czas.

JankesRumia
Posty: 1
Rejestracja: 20.11.2015, 16:42

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: JankesRumia » 20.11.2015, 17:04

Do Bałtyk1930 : Przestan łżec i zaklinac rzeczywistosc. Jezeli tak aktywnie chodzisz na mecze to powinienes wiedziec, ze pod koniec zeszlego sezonu przyszlismy na mecz i jakos nikt nas nie pogonil. "Boja sie spotkac, zyja w ukryciu" - moze napisz kim jestes na pw chociaz to bedziemy wiedziec kogo sie rzekomo boimy. Nasze ksywy znasz doskonale, nie jestesmy anonimowi, wiec miej odwage sie przedstawic. Nigdy nie zylismy w ukryciu i wszyscy doskonale o tym wiedza. Co do ludzi honorowych chodzacych obecnie na Bałtyk, dalej ta kwestia nie jest wyjasniona do konca. Dalismy Wam propozycje, na ktora do dnia dzisiejszego nie odpowiedzieliscie, chociaz ty moze nawet o tym nie wiesz. Kategoria C

slonecznazks
Posty: 133
Rejestracja: 29.04.2012, 13:34

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: slonecznazks » 20.11.2015, 21:00

Może ktoś z Bałtyku podać w jakich liczbach pojawiali się w tym sezonie? Nigdzie nie ma informacji.

serce miasta
Posty: 751
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: serce miasta » 20.11.2015, 22:35

Nie bardzo chce sie wpierdalać ale tak sie składa że mój dobry koleżka mieszkał jakiś czas w Gdyni i chodził czasem na Bałtyk i z tego co opowiadał to akurat ta kat.c to charakterne kumate chłopaki którzy odbili od reszty ze względu na tolerowanie konfitur

N'08
Posty: 192
Rejestracja: 27.08.2011, 11:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: N'08 » 21.11.2015, 03:55

slonecznazks pisze:Może ktoś z Bałtyku podać w jakich liczbach pojawiali się w tym sezonie? Nigdzie nie ma informacji.

37 osób z Bałtyku na meczu z Gryfem Słupsk
8 kibiców Bałtyku na meczu PP w Kolbudach
35 osób z Bałtyku na meczu w Gdańsku
21 osób z Bałtyku na meczu PP w Kartuzach
63 osoby z Bałtyku na meczu w Kościerzynie
6 osób z Bałtyku na meczu w Drawsku Pomorskim

Trzeba przyznać, że jeżdżą w tej rundzie rundzie bardzo przyzwoicie. Oby tak dalej.

MARRAS
Posty: 54
Rejestracja: 17.03.2007, 08:50
Lokalizacja: Z ARKI

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: MARRAS » 21.11.2015, 08:53

O tym ze w Gdyni jest zawiła sytuacja swiadczy mój przypadek.Byłem na spotkaniu załozycielskim klubu kibica Bałtyku .. jako zadeklarowany kibic Arki chodzący albo raczej jezdzący na jej mecze juz w wuzku.Pamiętam jak był organizowany pierwszy wyjazd na Bałtyk na ŁKS gdzie większośc kibiców to byli Arkowcy.Ja nie pojechałem wlasnie dlatego,że sytuacja wydawala mi sie dwuznaczna.Niedługo pózniej zaczeła sie moja prywatna walka z sąsiadem za miedzy.Byłem chyba jedynym oglądaczem wszystkich meczy Bałtyku w Gdyni zyczącym im zle.Były takie momenty na Olimpijskiej ze mój św. pamięci ojciec dwadziescia metrow odemnie cieszyl sie a ja smucilem ,albo na odwrot.Mój ojciec miał w swoim zyciu zaliczony jeden wyjazd na Lechie w latach 60..

hajduk bg
Posty: 15
Rejestracja: 02.11.2015, 19:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: hajduk bg » 21.11.2015, 16:48

21.11 GKS Przodkowo -Baltyk Gdynia 1-0 (mecz rozegrany na boisku Politechniki w Gdansku, gospodarzem Przodkowo).Na zywo mecz obserwowalo 150 osob z Gdyni.

jar41
Posty: 1
Rejestracja: 22.11.2015, 11:36

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: jar41 » 22.11.2015, 11:49

Może odejdźmy od tej bezsensownej gadki o Bałtyku bo to taka sama siła w Gdynia jak Polonia Gdańsk w Gdańsku. Może mały opis pomorza, jak ktoś ma jakieś ale prosze o korekte...

Gdańsk - Lechia
Sopot - Lechia
Gdynia - Arka
Rumia, Reda, Wejherowo - Arka
Hel, Władek itp - pojedyncze osoby jeżdżą na Arkę ale w barwach normalnie można śmigać i jest spokój,
Pruszcz - Lechia
Nowy Dwór - Lechia
Malbork - Lechia (chociaż ostatnio mizernie)
Chojnice - Lechia
Kościerzyna - Arka , Lechia. W barwach raczej tylko Arka
Tczew - Arka, Lechia (70-30) większość osiedli Arki, centrum to na górze Lechia (moim osobistym zdaniem Tczew zawsze był mega porażką Lechii a sukcesem Arki)
Bytów - Lechia
Starogard - Lechia
Żukowo - oficajlnie z Lechii nikt ale w barwach można raczej spotkać Lechię, na murach jedni i drudzy,
Kartuzy - Cartusia, Lechia,
Lębork - Pogoń
Słupsk - Gryf, Czarni
Sztum, Czersk, Gniew, Nowe itd - Lechia
Sierakowice - kiedyś Lechia teraz pustynia
Człuchów - Arka, jednostki Lechii

krecikgryf
Posty: 268
Rejestracja: 17.10.2008, 07:25

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: krecikgryf » 22.11.2015, 12:08

Oczywiście kibice Gryfa W. Orkana czy Kaszubi nie istnieją. Chojniczanki i Bytovii nie ma. A Wisła Tczew to tylko pieśń przeszłości... Za to Czarni Słupsk to 3 siła pomorza i od lat zaliczają progres!

Idź pajacu i pierdolnij się z mostu, a nie wypisuj tych bredni.

BANita31
Posty: 98
Rejestracja: 18.02.2013, 21:56

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: BANita31 » 22.11.2015, 14:42

Hel, Władek itp - pojedyncze osoby jeżdżą na Arkę ale w barwach normalnie można śmigać i jest spokój
teraz to pojechałes :) z samego Władysławowa jezdzi od kilkunastu do kilkudzieśięciu osób. Do tego Hel, Puck i mniejsze miejscowośći.
Gniew, podobnie jak Gniewino i Prabuty to Arka. Tematu koscierskiej Lechii nawet nie ma co podejmować :)
hajdukbg a w tych 150 osobach ilu kiboli? :)

hajduk bg
Posty: 15
Rejestracja: 02.11.2015, 19:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: hajduk bg » 22.11.2015, 16:38

Boisko bez trybun,matek z dziecmi nie bylo,kilku starszych kibicow,reszta to tak jak nas nazwales kibole,pozdrawiam

tatarak
Posty: 121
Rejestracja: 21.10.2010, 23:03

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: tatarak » 23.11.2015, 10:39

Kartuzy to także Arka. W tej chwili duży progres. Co mecz kilanaście do kilkudziesięciu osób. Nowa flaga itd. W ekipie dużo osób z samego miasta jak i z okolic.

hajduk bg
Posty: 15
Rejestracja: 02.11.2015, 19:23

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: hajduk bg » 26.11.2015, 22:22

Podsumowanie rundy w wykonaniu kibicow Baltyku Gdynia.
[link]

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 03.12.2015, 00:11

Krótkie podsumowanie Chojniczanki Chojnice z sezonu 2015/16
wyjazdy - Legnica 16(8MJO,1Gryf),Bełchatów 16,Grudziądz 44, Olsztyn 45, Głogów 22, Płock 4, Gynia(PP) 47, Warszawa(PP) 129(17MJO,2Gryf)
trafiły nam się niestety zera wyjazdowe min. w Sosnowcu ,Suwałkach czy Nowym Sączu - na przyszłość dwa ostatnie będą chyba priorytetami bo jeszcze tam nie byliśmy...
dom - młyn od 300 do 40 w pierwszym młynie , drugi młyn ok 20/30 osób lub 0. Ostatni mecz z GKS Bełchatów brak dopingu i młyna ale to już historia na inny temat .
Kilka zdjęć z sezonu :
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Do następnego !

żaba24
Posty: 16
Rejestracja: 01.11.2015, 15:49

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: żaba24 » 04.12.2015, 22:28

Jeździcie coś na Lechie? bo zawsze byliście utożsamiani jako ich FC.

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 05.12.2015, 15:22

Coś co nie istnieje na kibice.net nie znaczy ze nie istnieje w ogóle .Dotyczy to Chojniczanki ,FC Lechii (tak jesteśmy aktywnym fc) czy całego Pomorza ,mało kto z naszego województwa udziela się na tej stronie , stąd wydaje się dla kogoś kto żyje tylko tą stroną "pomorze kibicowską pustynią"

FORZA ZKS
Posty: 134
Rejestracja: 16.11.2014, 09:19

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: FORZA ZKS » 05.12.2015, 18:11

Może mniej jeżdżą niż w latach poprzednich ale traktowani są nadal jako fc o czym może świadczyć fakt,że w skład Chojniczanki na umówioną walkę z Gwardią Koszalin zostało wrzuconych kilku chłopaków z Gdańska.

Intoksynator
Posty: 53
Rejestracja: 15.01.2009, 17:07

Re: Województwo Pomorskie

Post autor: Intoksynator » 05.12.2015, 19:43

O ku*** haha :) , nie będę tego komentował...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: B. Ricci, Boni8, Dario1916, floydfloyd, jelonki, lolo_b i 199 gości