Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
shanti
Posty: 155
Rejestracja: 10.02.2013, 19:47

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: shanti » 19.06.2015, 14:13

nrth pisze:
Hercules Poirot pisze:I jeszcze coś mi przyszło do głowy . W Krakowie jest chyba największa wojna kibicowska w Polsce a "wymiany" flag pomiędzy klubami jakoś nie ma . Ja pamiętam tylko że Wisła sroiła Cracovii sporą flagę "Maxima Debetur" oraz za....oceanem flagę jakiemuś tamtejszemu FC Cracovii . W drugą stronę nie pamiętam żadnych strat - okradzenia magazynu nie liczę . Na derbach coś kojarze że oba kluby wywieszały jakieś niby zdobyte flagi takie metr X metr , ale to bardziej przypominało szmaty do podłogi niż flagi i nikt tych "flag" wcześniej nigdy nie widział .
Były inne straty.
W dwie strony.
Inna bajka że w takim mieście flag sie inaczej pilnuje
Wisła straciła Nowy wiśnicz , official hooligans, fanatycy Wisły,i cos tam jeszcze na rzecz pasów
"CHŁOPI"REYMONTA



LEGION_NDM
Posty: 39
Rejestracja: 04.03.2007, 19:35
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: LEGION_NDM » 19.06.2015, 17:04

Górnik Łęczna stracił w Nowym Dworze. Stare dzieje.

doping
Posty: 96
Rejestracja: 10.03.2007, 15:30

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: doping » 19.06.2015, 21:24

Doktor pisze:Radomiak stracil u nas 1998 roku flage bodajrze XV lecia i nie pamietam juz czy kawalek jakiejs drugiej.
Wtedy udalo wam sie urwac kawalek flagi wlasnie osiedla XV-lecie. Bylem na tym meczu wiec pamietam ( tylko co do roku pewny nie jestem)
Strata na rzecz Powislanki na meczu juniorow stracili flage rodzice mlodych grajkow ktorzy sobie zrobili flage dla tego rocznika wlasnie.
Czy strata miarodajna nie mnie oceniac.
RRR

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Doktor » 19.06.2015, 23:33

Calkiem mozliwe tez bylem na tym meczu ale to juz 17 lat temu byli dlatego nie bedziemy sie o szczegoly spierac.dobra awantura wtedy byla
mahomet to pedofil. AVE BMH

Tmat
Posty: 50
Rejestracja: 11.10.2010, 21:18

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Tmat » 20.06.2015, 00:55

Hercules Poirot pisze:Zrobiłem sobie małe podsumowanie i tak . Z klubów ekstraklasy nie kojarze żeby flagi straciły kiedyś :

- Górnik Łęczna
- Piast Gliwice
- Nieciecza

Reszta napewno straciła flagi .

Z I ligii nie kojarze strat :

- Olimpii Grudziądz
- Chojniczanki Chojnice
- Dolcana Ząbki
- Wigier Suwałki
- Pogoni Siedlce
- Zagłębia Sosnowiec
- MKS-u Kluczbork

Z II ligii natomiast :

- Stali Mielec
- Wisły Puławy
- Radomiak Radom
- Okocimski Brzesko

Mam racje czy się mylę że w/w kluby nie straciły żadnej flagi od ponad 20 lat ?
kilka lat wstecz Górnik Łęczna na pewno traci flage na rzecz Siarki ( ale niech ktos to z Siarki napisze co i jak )

Canelo
Posty: 212
Rejestracja: 29.04.2012, 22:23

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Canelo » 20.06.2015, 06:58

Skrojenie słonia przez Gieksę można podciągnąć pod stratę flagi Niecieczy ;)

skoczow
Posty: 133
Rejestracja: 27.10.2014, 13:39

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: skoczow » 20.06.2015, 09:57

Canelo pisze:Skrojenie słonia przez Gieksę można podciągnąć pod stratę flagi Niecieczy ;)
O jaka fane ci chodzi?

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Troublemaker » 20.06.2015, 10:08

skoczow pisze:
Canelo pisze:Skrojenie słonia przez Gieksę można podciągnąć pod stratę flagi Niecieczy ;)
O jaka fane ci chodzi?
O jaką pytasz?

O tą...

Obrazek
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Zupełnie Zielony. » 20.06.2015, 12:10

Hercules Poirot pisze:Po to napisałem to zestawienie żeby jeżeli jestem w błędzie , ktoś to skorygował . Jako czasookres miałem na myśli okres mniej więcej od początku lat 90-tych bo od tego mniej więcej okresu kojarze ruch kibicowski. Nie o wszystkim się też pamięta . Np. umkneło mi że Radomiak stracił flagę na rzecz Powiślanki, a to było przecież niedawno .

Po waszych poprawkach zestawienie wygląda teraz tak :

Ekstraklasa :

- jedynie Nieciecza nie straciła żadnej flagi ;-)

I Liga :

- Olipmia Grudziądz
- Dolcan Ząbki
- Wigry Suwałki
- Pogoń Siedlce
- Zagłębie Sosnowiec
- MKS Kluczbork

II liga:

- Wisła Puławy
- Okocimski Brzesko (tu pisałem o stracie jednak 21 lat temu)

Z poważniejszych III ligowych ekip nie kojarze strat :

- Stilonu Gorzów
- Stali Rzeszów
- Resovii
- Motoru Lublin
- Karpat Krosno
- GKS-u Jastrzębie
- Gwardii Koszalin
- Hutinka Kraków
- KSZO Ostrowiec

Jakieś jeszcze ekipy nie straciły nigdy flagi ?

Oczwiście jak się myle to mnie poprawcie .

W 1996 Resovia traci (sporą) flagę na rzecz Wisoki w Dębicy. Chodzi o słynna swego czasu u nich szachownice.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: patriota85 » 20.06.2015, 14:19

Tak na szybko:).

Olimpia Grudziądz straciła szachownicę na rzecz Zawiszy.

Wigry Suwałki - 1 flaga na rzecz Sparty Augustów i flaga w barwach narodowych na konto ŁKS-u Łomża.

Pogoń Siedlce – 2 flagi na konto Avii Świdnik.

Resovia – strata flagi „Resovia” na konto Stali Rzeszów, flaga „Resovia" na konto Tarnovii.

Motoru Lublin- stracił flagę „Ultras” na rzecz GKS-u Katowice.

Karpat Krosno – flaga „Krosno” w barwach narodowych stracona na rzecz Stali Rzeszów, fragment flagi zerwany przez GKS Katowice.

Hutnik Kraków – 1 flaga Cracovia, 2 flagi Stal Stalowa Wola, 3 Petrochemia Płock i na pewno jeszcze straty na rzecz Wisły Kraków w ilości kilku sztuk.

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: R.E. Bells » 20.06.2015, 18:13

Martini Player pisze:Zagłębie Sosnowiec zgubiło flagę "Piaski" na rzecz Ruchu Chorzów.
Masz gdzieś zdjęcie tej flagi? Z tą flagą była dziwna historia, o ile dobrze pamiętam to nie była ona w barwach Zagłębia tylko CKS-u, a została wykrojona przed meczem CKS-Zagłębie.

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: GtWładzię » 20.06.2015, 20:00

a to przypadkiem nie była flaga Legii, skrojona przez Ruch?
na zdjęciu do góry kołami obok skrojonego Jaworzna

Obrazek

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Foxx » 20.06.2015, 20:25

To flaga CKS Czeladź. Kropka.
A co tam w komentarzach na Onecie?

GtWładzię
Posty: 2547
Rejestracja: 07.05.2011, 22:19

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: GtWładzię » 20.06.2015, 20:46

czyli już mi się pierdoli lekko ;-)

A propos, początek 90, Wasz wyjazd Foxx do Lubina. Ta flaga to Wasza ( wiadomo, jak było z kolorami w tamtych czasach ;) czy pokrojona MKSowi?


Obrazek

R.E. Bells
Posty: 292
Rejestracja: 13.05.2013, 13:18

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: R.E. Bells » 20.06.2015, 21:26

jot_pe pisze:to flaga Zagłębia Sosnowiec.
Ma taki zdjęcie a i tak napisze swoje...

Dzięki za to zdjęcie, jeżeli jest ktoś z CKS-u to napisałby czy ta flaga Piaski kiedykolwiek gdzieś wisiała. Wtedy była duża zagwozdka co to za flaga zniknęła, bo Piaski (dzielnica Czeladzi) w tamtych czasach ostro wojowała z CKS-em i cała dzielnica jeździła na Zagłębie z zagłębiowskimi barwami, ew. mieli flagi miejscowego Górnika Piaski.

domin839
Posty: 73
Rejestracja: 06.10.2012, 17:28

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: domin839 » 20.06.2015, 21:56

sgfads pisze:Stilon na bank stracil jeszcze flage na meczu u siebie z Pogonia.
Ma ktoś zdjęcie tej flagi ?

SuwalskieWigry
Posty: 74
Rejestracja: 05.01.2013, 12:08

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: SuwalskieWigry » 21.06.2015, 10:18

patriota85 pisze:Tak na szybko:).


Wigry Suwałki - 1 flaga na rzecz Sparty Augustów i flaga w barwach narodowych na konto ŁKS-u Łomża.
O czym piszesz?? Jedyna nasza flaga w barwach narodowych,"poszła" na konto Legii na meczu reprezentacji przy Łazienkowskiej,jeszcze na starym stadionie..

A tu masz zdjęcie tejże fany(i to nawet z tego meczu,o którym piszę powyżej): [link] 5 zdjęcie od lewej,w 3 rzędzie od góry.

Vanilia Ice
Posty: 182
Rejestracja: 10.05.2007, 20:00

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Vanilia Ice » 21.06.2015, 12:34

SuwalskieWigry pisze:
patriota85 pisze:Tak na szybko:).


Wigry Suwałki - 1 flaga na rzecz Sparty Augustów i flaga w barwach narodowych na konto ŁKS-u Łomża.
O czym piszesz?? Jedyna nasza flaga w barwach narodowych,"poszła" na konto Legii na meczu reprezentacji przy Łazienkowskiej,jeszcze na starym stadionie..

A tu masz zdjęcie tejże fany(i to nawet z tego meczu,o którym piszę powyżej): [link] 5 zdjęcie od lewej,w 3 rzędzie od góry.

Patriota85
pisze chyba o sytuacji z meczu ŁKS Łomża - Wigry Suwałki z roku 2003r. (bodajże listopad)
Taką relację ŁKS Łomża znalazłem w TMK z grudnia 2003r.: (...) W walce zdobywamy kilka szali i 2 flagi (jedna biało - czerwona "Wigry Suwałki", druga flaga USA). Obie im później oddajemy, bo nie chcemy kroić biało - czerwonych barw, a flaga USA też nie jest zbytnio interesująca. (...) Wart podkreślenia jest jeden fakt: niedługo później podczas meczu Polska - Włochy w Warszawie na płocie widoczna była flaga biało -czerwona Wigry Suwałki. Ta sama, którą my im honorowo oddaliśmy. Bez komentarza.
A to jak to wyglądało ze strony Wigier, relacja kibica z Suwałk: (...)Straciliśmy flagę reprezentacyjną, która została później oddana lecz nie zawiśnie nigdy na stadionie Wigier. (...)
Tak więc, bez dwóch zdań,straciliście na stadionie w Łomży flagę reprezentacyjną na rzecz ŁKS-u.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: patriota85 » 21.06.2015, 13:01

SuwalskieWigry - pisząc o straconej przez Wigry fladze w barwach narodowych na konto ŁKS-u Łomża, chodziło mi dokładnie o sytuację o której pisze Vanilia Ice.

leniwiec
Posty: 706
Rejestracja: 26.02.2007, 18:23
Lokalizacja: zachód

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: leniwiec » 21.06.2015, 13:39

domin839 pisze:
sgfads pisze:Stilon na bank stracil jeszcze flage na meczu u siebie z Pogonia.
Ma ktoś zdjęcie tej flagi ?
Nie ma zdjęcia. Flaga zdobyta podczas meczu w Gorzowie na wiosnę 1997 roku gdzie zajechało 1.5 tyś Portowców, pada płot pare osób wybiega i dobiega do pierwszej wiszącej flagi Stilonu zrywając z płotu. Flaga zniszczona jeszcze na tym samym meczu.

Co do flagi sosnowiczan na meczu Pogoni w Zabrzu, typ z Górnika wybiega z tego tunelu przy sektorze gości i zrywa pierwszą wiszącą flagę. Zdaje się że przed tym meczem był wspólny tour de hanysowo Pogoni i Zagłębia tramwajami krojąc po drodze podąrzających na mecz zabrzan. Wkońcu wjeżdżaja psy i wywózka na komende gdzie kroja i niszczą flagę Forza Pogoń. Na całe szczęście część flagi udało się uratować i z napisem Pogoń wisiała do końca zgody z L na meczach w stolicy. To było w połowie lat 90 tych możliwe że te dwie ostatnie sytuacje mogły byc z dwóch meczów z lat 94-96 na których był sosnowiec z nami, trochę czasu minęło mogłem coś pojebać. Na jednym z tych meczy była ekipa skins z sosnowca z nami.

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Foxx » 21.06.2015, 14:22

GtWładzię pisze:czyli już mi się pierdoli lekko ;-)

A propos, początek 90, Wasz wyjazd Foxx do Lubina. Ta flaga to Wasza ( wiadomo, jak było z kolorami w tamtych czasach ;) czy pokrojona MKSowi?

(...)
Bez cienia wątpienia była to całkiem długa barwówka gospodarzy ;)
A co tam w komentarzach na Onecie?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: patriota85 » 21.06.2015, 15:03

Jeszcze tak nawiązując do dyskusji z poprzedniej strony na temat odbicia straconych flag.To pamiętam jeszcze 2 takie sytuacje.

Jesień 2004 Mazur Karczew kroi flagę „Aliens” Narwi Ostrołęka.Flaga zostaje odbita kilka tygodni później.

1996 Miedź Legnica kroi flagę Moto-Jelcz Oławie.Po meczu Chrobry Głogów (wtedy zgoda Moto) odbija flagę przy okazji krojąc 3 flagi Miedzi.

plemplem81 pisze:
SH1910 pisze:Swoją drogą czy ktoś kojarzy kiedy ostatnim razem Polonia straciła jakąś flagę? Wydaje mi się, że w ostatnich kilkunastu latach mieli czyste konto pod tym względem.
Myślę, że uderzyłeś w sedno. W ostatnich 20 latach Polonia nie straciła żadnej flagi. Ostatnią flagę jaką PB straciła to było płótno POGODA na rzecz...Ruchu Chorzów - na początku lat 90-tych.
Polonia straciła flagę gdzieś w 2000-2001 na rzecz GKS-u Katowice.

pomarańcz
Posty: 144
Rejestracja: 20.08.2013, 12:47

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: pomarańcz » 22.06.2015, 09:16

Pomorzanin pisze: Stilon kiedyś stracił dwie flagi na turnieju zimowym w Głogowie. Dobrych kilkanaście lat temu, kiedy obie ekipy łączyła kosa. Niech się wypowie ktoś kto dokładniej to pamięta z Gorzowa lub Głogowa (choć może to być niewygodny temat dla obecnej koalicji gorzowsko-głogowskiej...)
Stare czasy .
10 styczeń 98r.
Flagi skrojone to :
ULTRAS STILON i ZKS” STILON
Z ciekawostek - na ów turniej zostały zaproszone zespoły drużyn Zagłębie Lubin, Pogoń Świebodzin, Promień Żary, Mirex Prochowice, Śląsk Wrocław, KemBud Jelenia Góra, Lechia Dzierżoniów, Stilon Gorzów i Ślęza Wrocław. Jednak tylko fani Stilonu zdecydowali się na przyjazd.

Całość opisu z turnieju po wejściu w link.
http://chrobry.glogow.pl/kibicowskie-ws ... -glogowie/

Adik
Posty: 312
Rejestracja: 30.10.2009, 15:59
Lokalizacja: Królewskie Miasto Kraków

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Adik » 22.06.2015, 22:08

Obrazek

Obrazek
Obrazek
KAWAŁ C.H.U.J.A

KSZO GANG
Posty: 107
Rejestracja: 23.03.2013, 22:12

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: KSZO GANG » 26.06.2015, 14:16

niezmanipulowany pisze:KSZO Ostrowiec straciło 2 barwówki na rzecz Broni Radom na meczu 3 ligi w Radomiu - początek lat 90-tych.
Możesz przybliżyć kulisy tych strat,bądż ktoś ze starych Broniarzy bo byłem na tym meczu i nic takiego nie miało miejsca.Jedyna akcja była z desperatem od nas którą już tu opisywałem.Wiem że takie info latało w starych zinach i chciałbym je zweryfikować.

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: nowonarodzony » 12.08.2015, 23:18

o co chodzi z tą flagą Iglopoolu? Wisłoka odniosła się do wersji że włamali się do 7 piwnic żeby ją znaleść? Swoją drogą dziwna sprawa trzymać takie flagi w piwnicy

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: nowonarodzony » 12.08.2015, 23:28

*z tymi FLAGAMI

nowonarodzony
Posty: 400
Rejestracja: 10.02.2012, 11:48

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: nowonarodzony » 12.08.2015, 23:36

o! o te własnie pytam

abcabc_2
Posty: 167
Rejestracja: 18.04.2011, 23:26

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: abcabc_2 » 13.08.2015, 16:29

tygrys pisze:Może w mieszkaniach już miejsca nie mają :-)

zawsze jeszcze można honorowo rozj***bać mieszkanie w poszukiwaniu flag ; - )

Szejpan
Posty: 45
Rejestracja: 13.03.2015, 18:59

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Szejpan » 13.08.2015, 16:49

swoją drogą, pomijając aspekt, że GENERALNIE w piwnicach nie trzyma się takich "pierdół" jak rower, sprzęt komputerowy czy co tam jeszcze przeciętny Kowalski wymyśli a tu mówimy o barwach qrwa! w piwnicy, gdzie mieliśmy siłownie, to owszem trzymaliśmy barwy ale zdobyte na derbowym rywalu bo po domach nikt tego nie chciał trzymać. nawet jak Wisłoka by ich nie wyjebała, to jakiś żur by pociągnął je i co? dalej by wisiały na meczach? w końcu nie zfrajerzone co nie?
dziwna sprawa. w każdym razie jebanie ich w taki sposób jak i miejsce ich przechowywania

reporter105
Posty: 71
Rejestracja: 29.01.2009, 18:01

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: reporter105 » 13.08.2015, 18:57

Flagi zmieniły właściciela, ok, ale niech sobie sam każdy odpowie czy Wisłoka to zrobiła honorowo? Na prawdę nie było innych sposobów?

duplikat
Posty: 51
Rejestracja: 18.11.2014, 21:42

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: duplikat » 13.08.2015, 22:59

dla mnie to kradzież a z drugiej strony to podobno chłop z Iglopolu dal cyne Wisłoce CO ONI NIE WIEDZĄ KOGO MAJA W EKIPIE? wiec sa sami sobie winni !

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: jebać cenzure » 13.08.2015, 23:24

z jednej strony mogli stać pod tą klatką przed jakimś meczem, ale domyslam się że to bylo na rewirach Iglopoolu więc tak było prościej. Naprawde dziwna sprawa tak trzymać flagi, wiec co do skrojenia szczerze mówiąć nie mam zdania, na pewno mamy tu do czynienia z głupotą właścicieli flagi

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: rzutkarny » 13.08.2015, 23:28

W sensie, że jest jakaś różnica między wjebaniem się do piwnicy-pomieszczenia w bloku, a wjebaniem się do magazynku-pomieszczenie na stadionie?

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: jebać cenzure » 13.08.2015, 23:34

każdy medal ma dwie strony, flag powinno się bronić, a czy kłódka jest w ekipie? temat rzeka i każdy ma swoje zdanie

1950n-h
Posty: 46
Rejestracja: 24.06.2010, 22:26

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: 1950n-h » 14.08.2015, 01:19

musicie wziąć pod uwage że w miastach derbowych troszeczke inaczej to wygląda - nie ważne jak, ważne by upokorzyć przeciwnika

Nieobeznany
Posty: 154
Rejestracja: 03.12.2012, 22:13

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Nieobeznany » 14.08.2015, 06:46

1950n-h pisze:musicie wziąć pod uwage że w miastach derbowych troszeczke inaczej to wygląda - nie ważne jak, ważne by upokorzyć przeciwnika
Derbowe miasto i toczące się w nim akcje to jedno. Ale dzisiejszy świat wiemy jaki jest i podejście ludzi do barw zmieniło się na przestrzeni 10 lat. Sami dobrze wiemy ile takich dziwnych akcji było z różnymi flagami. Lekkomyślność ludzi nie zna granic w tych czasach.

PS: Nic bardziej nie boli jak strata barw w taki nieudolny sposób.

Invisible17
Posty: 193
Rejestracja: 06.12.2010, 22:05

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Invisible17 » 14.08.2015, 09:03

Widzę, że tyle opinii ile użytkowników. Wg. mnie fan nie zdobywa się przez kradzież z włamaniem i naprawdę nieistotne czy są one trzymane w piwnicy, na strychu czy w bunkrze przeciwatomowym. Jak dla mnie niehonorowa akcja i tyle. Nie ma co dłużej rozkminiać, bo zaraz tu któryś wpadnie na pomysł, żeby założyć osobny temat z ankietą czy flagi zdobyte w taki sposób jak trzeba czy nie. Mam tylko nadzieję, że Igloopol będzie chciał odzyskać fanty i dojdzie do spotkania, gdzie obie strony będą mogły sobie wszystko wyjaśnić.

asdasd
Posty: 470
Rejestracja: 12.09.2009, 02:39

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: asdasd » 14.08.2015, 11:28

Janusz Turysta pisze:Wy na prawde macie problemy z tym w jaki sposob zostaly zajebane te flagi? Wiec moze Legia tez postapila niehonorowo bo przeciez ukradla je z magazynu, co wiecej - popelnili przestepstwo bo przeciez pobili chlopakow z Jagi, no jak tak mozna?...
I właśnie dlatego nie było to niehonorowe.
Zamknijcie rejestrację !

Bolo85
Posty: 390
Rejestracja: 27.02.2010, 20:45

Re: Skrojone Flagi, Szale, Dywany ... (komentarze)

Post autor: Bolo85 » 14.08.2015, 16:10

trzymając flagi w piwnicy trzeba się liczyć z tym że ktoś je zawinie, a jak komuś zajębią flage z balkonu na parterze? gdzie jest granica? ta granica zależy tak naprawde czy to wasza ekipa kroi czy jest krojona

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DrysAG, ft., laweta54321, Pawcio90RSL, RE-MI, ZamknijDrzwi i 245 gości