www.warhouse.pl

Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 08.05.2015, 21:21

To ze ktos pije prywatnie to nic nie znaczy ale tez nie kazdy to rozumie.Dlatego juz czytalem na tym forum o mozliwych zgodach a toz Lechia,Legia,Gornikiem czy tam Belchatowem nawet... Jak by kolega zobaczyl w jakich sie konfiguracjach pije np na reprezentacji to by mu sie chyba w glowie zakrecilo.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)



czajnik_widzew
Posty: 54
Rejestracja: 16.02.2014, 19:07

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: czajnik_widzew » 08.05.2015, 23:27

nie porównywałbym paktu o nieagresji Widzew-Lech do aktywnego układu ŁKS-Lech

ŁKS1908ŁKS
Posty: 227
Rejestracja: 16.02.2013, 09:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: ŁKS1908ŁKS » 08.05.2015, 23:56

pakt o nie agresji z klubem który ukatrupił Wam kibica ?! jaja w c***
zgoda z klubem który zapierdolił Wam flagę ?! jaja w c*** :)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 09.05.2015, 00:24

czajnik_widzew pisze:nie porównywałbym paktu o nieagresji Widzew-Lech do aktywnego układu ŁKS-Lech

Pakt plus wspolne picia alko etc. Szkoda ze kolega Waclaw nie pytal wtedy co na to Wasza zgoda... I tak mozemy sobie wyliczac w nieskonczonosc... Tylko po co?
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

solored
Posty: 16
Rejestracja: 31.07.2013, 22:19

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: solored » 09.05.2015, 00:39

Jako kibic Widzewa pamiętający najlepsze wyjazdy proszę by nasi ludzie zajęli się czymś innym niż wdawanie się w polemikę z sąsiadami zza miedzy. Proponuję uprawiać sport po sztuki walki bo w tej chwili słabo to wygląda bez zasłużonych Starych co np. podbili Lublin. Przykład Arki która się podnosi i tylko patrzyć jak Gdańsk będzie w plecy! Pozdrawiam i do boju!

zdeptany trawnik
Posty: 187
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 09.05.2015, 01:08

Radicaal pisze:Ja też pozwolę sobie na małą uszczypliwość.Jaki jest Wasz stosunek do Waszej zgody,która gwiżdże podczas hymnu i praktycznie wybiera
opcję niemiecką.I dopytam jeszcze,będąc razem z Ruchem na takowych meczach reprezentacji Polski,kiedy ten gwiżdże to:
a) siedzicie wtedy cicho
b)zwracacie uwagę,że przeginają pałę (nie sądzę !!!)
c)gwiżdżecie razem z nimi
d)udajecie głuchych,lub że to deszcz pada i nikt na Was nie pluje

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
A jaki jest wasz stosunek do Cracovi? Wasza była zgoda i nadal swietne relacje na meczu w Krakowie strzelacie nam fotki z ich sektora a to wszystko pod flaga z gwiazda dawida to jak to jest jestescie w koncu jude czy anty ??

zdeptany trawnik
Posty: 187
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 09.05.2015, 01:12

ŁKS1908ŁKS pisze:pakt o nie agresji z klubem który ukatrupił Wam kibica ?! jaja w c***
zgoda z klubem który zapierdolił Wam flagę ?! jaja w c*** :)
Skakanie na galerce z Legia ktora zabiła wam kolege to sa jaja dopiero a Lech chyba tez wam cos zapierdolil z flag czy nie ? Ale ty pewnie nawet o tym nie masz pojecia ... hipokryta

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 01:57

Piłka nożna dla kibicow mowi ci to cos gamoniu ? wydaje mi się ze byliśmy jedna z pierwszych ekip które w czasach represji wpuścila full wroga ekipe na mecz tylko dlatego żeby pokazać frajerom że niektóre sprawę są ponad wszystkim i reszcie ze trzeba się jednoczyć. I to nie wpuscilismy incognito , kilkunastu osob tylko udostepnilismy im normalny sektor, plując w morde wszystkim którzy chcieli żeby ich u nas nie było. Wy za to pruliscie się i płakaliscie najpierw po czym zrobiliście tak samo i też wpusciliscie Legie, i się cieszycie jeszcze jak jedziecie i was ktoś wpuści. Uwierz mi , ze gdybyśmy nie chcieli żeby weszli to by nie weszli, choćbysmy mieli sektor gości czynny, o czym wy pejsy sie przekonaliście i nawet pochód wam nie pomogl bo nie podeszliście nawet w okolice stadionu, dla przypomnienia nie dzięki policji która was eskortowała przez pół Łodzi, ale dzięki nam, A co do Cracovii nie pisz o rzeczach o których nie masz pojęcia i wiesz tyle co zes na tym forum wyczytał i tyle co z fotek wiesz hahah

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 02:23

i nie pierdolcie o prywatnych kontaktach i co i gdzie i z kim, co też pewnie każdy was po kolei wyczytal tutaj, bo ku*** jakbyście nie wiedzieli to wasi kibice mają znajomoci z takimi kibicami jak elana , stal rzeszow a nawet chujawiak jak jeszcze był wasi ultrasi normalnie do nich jeździli haha, oczywiście areczka, pewnie pyda z Bydgoszczy itp. o innych bardziej oczywistych juz nie pisze nawet. O dziwo wszystkie nasze kosy albo ciężkie kosy naszych zgód, ci którzy mają z ŁKS na pieńku i lizą wam dupe generalnie. wogole ku*** to nie podjezdza kompleksami hahah . Zazdrościcie że szacunek do kibiców ŁKS mają rozni kibice, z klubow obecnie róznie do nas nastawionych , ale musze was zmartwić niestety/ na szczęscie pierdoleniem i płaczem w internecie tego nie zmienicie, choć mysle ze ciężko zebyscie to wogole zrozumieli balasy.

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 09.05.2015, 03:59

Wacek,to jeszcze raz do ciebie...taki z Ciebie rozkminiacz??NA LINII ŁKS - Rssovia jest zgoda .MOCNA ZGODA..a ja w Mielcu przezyłem w c*** dobrej zabawy,niejednego koleżkę gościłem...a widzis,pewnie albo za mało przeżyłeś w tych klimatach albo za głupi jestes..bez obrazy


ochlam się zawszę Z CHŁOPAKAMI ZE STALI MIELEC.co ty na młody człowieku?Ale mimo wszystko zgodą nasza jest Resovia...zaprasxam Ciebie na priwa jak chcesz dalej rozmawiać..

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 09.05.2015, 08:31

zdeptany trawnik pisze:
ŁKS1908ŁKS pisze:pakt o nie agresji z klubem który ukatrupił Wam kibica ?! jaja w c***
zgoda z klubem który zapierdolił Wam flagę ?! jaja w c*** :)
Skakanie na galerce z Legia ktora zabiła wam kolege to sa jaja dopiero a Lech chyba tez wam cos zapierdolil z flag czy nie ? Ale ty pewnie nawet o tym nie masz pojecia ... hipokryta
Legia jest przecież także naszą kosą, ale na zakazie ich wpusciliśmy. Niektórzy tracą obiektywność, byle by dosrać wrogowi.

A co do Arki, to już nie te czasy kolego.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 09.05.2015, 08:48

"zgoda z klubem który zapierdolił Wam flagę ?! jaja w c*** :)"
Czas najwyższy nauczyć się historii swego klubu i prześledzić losy flagi "crazycannibals"dopiero pisać.No ale najpierw trzeba szkołę skończyć.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 09.05.2015, 09:31

Wasteland pisze:"zgoda z klubem który zapierdolił Wam flagę ?! jaja w c*** :)"
Czas najwyższy nauczyć się historii swego klubu i prześledzić losy flagi "crazycannibals"dopiero pisać.No ale najpierw trzeba szkołę skończyć.
My znamy dobrze historie w przeciwienstwie do Was.Dlatego dostaliscie przyklady hipokryzji.Przesledz temat i zobacz co kto komu zaczol wypominac.Szukacie na sile.A to Lech a to Legia na zakazie a to Lechia i tak bez konca... Nuda.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 09.05.2015, 09:41

Proszę cie nie odpowiadaj za gnomów z waszego podwórka.Wiem doskonale że wy znacie.Dlatego pytam się dzieciaków wpisujących takie teksty.I to właśnie jest hipokryzja,wytykać komuś stratę flagi nie znając historii swych flag.

DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 09.05.2015, 10:18

Wasteland pisze:Proszę cie nie odpowiadaj za gnomów z waszego podwórka.Wiem doskonale że wy znacie.Dlatego pytam się dzieciaków wpisujących takie teksty.I to właśnie jest hipokryzja,wytykać komuś stratę flagi nie znając historii swych flag.
Zacznijmy od tego że z Lechem nie łączy nas zgoda, a układ. A was z Ruchem który podpierdalał wam flagi łączy zgoda.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 10:19

wasteland sam tu jesteś jednym z większych gnomów i caly czas p********* i odbijasz piłeczke, zgrywasz c*** wie kogo a widać ze pojecie masz nikłe o wielu sprawach. jak ktoś ci na coś odpowie to wymyślasz co innego itp. byle się dojebać.|

Hipokryzja? dla mnie nikt was w tym nie przebije i naprawdę nie chce mi się juz napierdalac w ta klawiaturę bo każdy kto się orientuje wie jak jest, wam ruch wyjebał flage w c*** dawno temu, niedługo później macie zgode , dodatkowo macie zgode z ekipą nastawioną pro niemiecko (zebys się nei dojebał, nie wszyscy są dojczami) , i z ruskimi... a sami uważacie się za Polskich Patriotów. Nazywacie się ludzie honoru, a po awanturze zostawiacie pod drzewem Śp. koleszke. Nazywacie się ludzie honoru a od pewnego czasu zapierdalacie na sprzęcie . Nasmiewacie się z tego co robi ŁKS, a później robicie dokładnie to samo . taka jest prawda każdy o tym wie , i to jest dopiero hiporyzja. Proponuje zakonczyc już ten wątek bo do niczego to nie doprowadzi, a kontynuowanie wątku Lecha to wogole dla mnie jest dziwne i widać jak nikłe macie pojęcie o niektórych rzeczach bo ten wątek raczej powinien być dla was wstydliwy z oczywistych względow. I teraz tak se pierdolicie bo liczycie ze nikt nie pamięta tego czasu, ale to wy KKSiakom lizaliscie dupe i staraliście się przypobodać a nie my. A ze wyszlo jak wyszlo napewno niejeden z was grubo się wkurwił ale tego też płaczem tutaj raczej nie zmienicie ani nie usprawiedliwicie .

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 09.05.2015, 10:41

A teraz wyloguj się,zaloguj ponownie na drugim nicku i wpisz "pato ma rację".Czynność powtórz jeszcze raz na swym trzecim nicku i wszyscy uwierzą w to co napisałeś.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 10:47

haha j***** ciulu , widzisz wlasnie nie odniesiesz się do tego co napisałem bo jesteś zwykłym głąbem, jedyne co możesz napisac to się dojebac i siac farmazon. Konta mam tutaj 2 , i wiecie jakie wiec po c*** p********* . Lepiej jedz na dworzec i se bilet pks bukuj do byczyny hiehiehie stary '' FANATYKU ŁÓDZKOSCI'', już nie odpisuj prosba

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 09.05.2015, 10:51

Pato ale ty jestes idiota piszesz ze bola cie juz palce od pisania to wkoncu wyjdz na dwor dopierdalasz sie do Ludzi Honoru o sprzet z ktorym wy nie latacie oczywiscie jak i w latach 90 nie lataliscie i pozniej no ale ty za mlody jestes zeby to wiedziec pod poddebicami tez nie byles wiec trzymaj ryj jak nie wiesz jak bylo co do zostawienia u was przeciez nie zostawialiscie ziomkow zreszta nie ma co licytowac co do Lecha jak nie wiesz jak bylo to nie pisz bo nikt nikomu d*** nie lizal i byl pakt a nie uklad jak wy zrobiony wiadomo dlaczegoW&R co do zajebania flagi oni nam my im byla kosa i tyle ale nie jak Lech j**** flage waszej zgodzie a pozniej ja oddaje jak jestes super kumacz to wiesz o co chodzi i na koniec skonczcie juzvtu pierdolic i Lks i Widzew kazdy normalny wie jak bylo i jak jest teraz i tyle a wasze licytacje o to o tamto ku*** nic tego nie zmienia jedni jak i drudzy maja sporo wtop i tyle nie trzeba wylewac zalow na necie i pato jak masz jakis problem to mozemy go wyjasnic osobiscie jak masz ochote pzd

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 09.05.2015, 10:54

Żydziepato najpierw odnieś się do tego co ja pisałem bo znowu odwracasz kota ogonem.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 11:10

haha ku*** myślisz ze jeden z drugim parówy, że napiszecie tak żeby nikt tego nie zrozumiał i wyjdziecie na jeszcze większych kumaczy hahaha owszem , nigdzie nei napisałem że nigdy nie lataliśmy ze sprzętem, ale to Wy się nazywacie ludzie honoru , i taką flage wieszacie , i uważacie to za nazwe swojej ekipy , a gadka była o hipokryzji wiec ku*** jeden z drugim nei rozumiecie nawet o czym piszecie i co czytacie. Myslisz rdg że napiszesz że to i tamto każdy wie jak było i c*** wszystko wyjasnione, widać ze sam mało wiesz, osraliscie się psów , byliście rozbici i zapomnieliście po prostu o koledze, nie mówie że Ludziom Honoru to nei może się zdarzyć , sprawdz se to co jest hipokryzja. I z Lechem to samo, w c*** osob od was się nimi jarało i mieli u was duzy szacunek, także przez to ze z nami wtedy toczyli boje. Wiadomo ze na dluzsza mete nic by nie wyszlo , ale nie p****** głupot że nic takiego nei miało miejsca i ze każdy z was zlewał tego Lecha bo się ośmieszasz. To wy się im chcieliście przypodobać a nie my, a wyszlo zupełnie na odwrot.

Wasteland - DO CZEGO MAM SIE ODNIESC ?? przejrzalem teraz ostatnią strone tematu i nie napisales całkowicie nic nowego , a wręcz smiem twierdzic ze wogole nic zes nie napisał poza pierdzeniem o wyjebaniu nam flagi przez KKS . No i c*** z tego, chyba dostales odpowiedz i to nie jedną , uważasz ze nie na temat? ile masz lat 13 ? a może to ty masz tu 5 kont i już nie kumasz co z którego zes napisał?

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 09.05.2015, 11:29

Parowa to ty jestes gdzies tam uslyszales albo masz kolege w bandzie i walisz na forum wszystko ja nie musze nic pisac bo kazdy co wie kuma i wie o czym pisze , nikt tym Lechem sie nie jaral jak piszesz i nie napisalem nigdzie ze ich olewalismy poprostu byl pakt i to wszystko i napewno nie mieli u nas szacunku za to ze walczyli z wami prosze cie teraz to sie usmialem haha a na dluzsza mete bylo wiadomo ze nic z tego nie wyjdzie i nikt nie plakal po nich a wasz uklad wiadomo dlaczego zrobiony jedni jak i drudzy nie mieli sami polotu nawet ze swoimi zgodami do W&R i taka jest prawda nie twierdze ze teraz tak jest ale na poczatku tak bylo i to wy lataluscie z jezorami podjarani Lechem ale dobrze wam to chociaz wyszlo ala wigilia hehe co do poddebic do porzucenia to nikt nikogo nie porzucil smieciu widzac nadchodzace psy zostawilismy go bedac pewni ze udziela mu pomocy nikt nie przypuszczal ze go ku...zostawia i dopiero po paru minutach sie nim zainteresowali a co do flagi Ludzie Honoru to my wiemy po co ja wieszamy i dlaczego i c*** ci do tego

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 13:05

sami walicie na to forum takie rzeczy że az żal , wiec c*** cie obchodzi co ja pisze. Z tym Lechem się ośmieszasz, ale już odpuszczę, mimo że doskonale pamiętam ten czas i to jaki mieliście do nich stosunek. Apropo układu, niech ci starczy tyle ze nie była to do końca inicjatywa nasza , wiec jak mogliśmy się podlizywac niby, dla wielu osob było to absolutne zaskoczenie , wcześniej raczej nie planowane. Widac można se pogadać, nie musiałeś się tak spinać ale już c*** widze żeś się dobrze zagrzał z rana heheh widać czuły punkt został podrazniony Duma wielkich i jeszcze wiekszych ludzi honoru. Temat uznajemy za zakończony, może ktoś uwierzy faktycznie w to co zes tam natworzył, moze ktos poleci na ten stek ogolników i farmazonów. Oczywiście o ile wcześniej się rozczyta o co ci chodziło. Najlepsze zdanie o poddebicach zes sam napisał, ''my nie obsralismy sie psów i nikogo nie porzucilismy, po prostu zostawilismy chłopaka jak zobaczylismy ze psy idą" hahah ku*** ludzie tez to widzicie

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 09.05.2015, 15:05

Jeżdżenie z Legią po Łodzi i polowanie wspólne na Widzew, któremu nie dawaliście wtedy rady to też nazwiesz piłka nożna dla kibiców? :) A co do Lechii to widać, że gówno wiesz. Podpytaj koleżanki z galery to ci może coś nie coś zdradzą :)

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 09.05.2015, 17:07

ku*** czy ty jesteś popierdolony. co za farmazoniarz j***** ! widać co za osoby tu zaglądają , kompleksy wychodzą , zawsze mieliście kompleksy względem nas ale dopiero teraz będą one wychodzić na swiatło dzienne , dochodzi do was ze coraz mniej nas dzieli i stajecie się powoli nami... tyle ze nie kibicujecie rdzennie Łodzkiemu klubowi , tylko jakiemuś podmiejskiemu nowotworowi, zgadłem? Możemy spodziewać się teraz coraz więcej takich wylanych żali i frustracji ze strony czerwonych wiec uwaga na takie prowokacje jak tego peta wyżej. Jeszcze napisz smieciu o wigilii swoje farmazony , ktoś tam niezle jaja se z was robi w waszych szeregach hahah

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 09.05.2015, 17:50

Hahahaha jebne za moment, tak to wszystko było przez widzew świetnie zaplanowane, zostawili na ziemi krwawiącego Górnika specjalnie bo widzieli że policja leci, to było celowe żeby się nim zajęła i wyleczyła, haha ja p*******, może jeszcze bilet PKS z Poddębic do łodzi kupiła? Co pompa, haha
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 09.05.2015, 18:25

Podpowiedz nam wszystkim w jakim aspekcie kibolskiego rzemiosła możemy mieć wobec was kompleksy? Jeśli już o pochodzeniu wspominasz to akurat rdzennie to jesteście żydowscy niestety tego już nie wymażecie z historii swego klubu, wielkomiejski buraku wyjrzyj na Retkini za okno, w stronę konstatynowskiej a będzie się przed tobą rozpościerać wielkie pole kukurydzy
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

zdeptany trawnik
Posty: 187
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 09.05.2015, 18:44

ku*** pato zjebie ile ci mozna piasc po ludzku a ty swoje ku*** tak przekrecasz ze c*** boli wpuszczenie na trybuny a skakanie wesołe do pioseneczki kto nie skacze ten z ... razem z Legia to chyba jakas roznica co ? My z Ruchem nie mozemy miec zgody bo nam flage wyjebali ale wy z Lechem mozecie chlac cpac i gang bang odpierdalac bo to tylko układ ...

mms
Posty: 764
Rejestracja: 16.12.2012, 19:18

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: mms » 09.05.2015, 19:21

pato1908gang pisze:ku*** czy ty jesteś popierdolony. co za farmazoniarz j***** !
I to by było na tyle z tematu twojej wiedzy, internetowy gamoniu :) a teraz dalej po wyzywaj i po zaklinaj rzeczywistość, ale prawdy nie zmienisz. A o balety z Lechią zapytaj się swojego kolegi skrywającego się pod nickiem MAF ;)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 09.05.2015, 19:47

Pato wkurwiasz ich tak pięknie, że nie trzeba awantur żeby cieniactwo wybić, haha. Już dwóch tych pierdzewiaków wykorkowało na zawał przez forumową dyskusję i z brku argumentów, szkoda tylko że to takie słabe płotki, haha
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

SiBer
Posty: 41
Rejestracja: 24.12.2008, 08:32

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: SiBer » 09.05.2015, 20:34

W tym temacie jak w podstawówce, ale w Widzewie ktoś komuś potrafi zwrócić uwage że pisze głupoty i wstyd a w ŁKS jedna wielka rodzina nikt od nikogo sie nie odróżnia wszyscy na jedno kopyto p******* głupoty ( oprócz cobytu który pewnie nie zwraca uwagi nawet na debili ze swojej ''ekipy'' z forum bo jest przyzwyczajony i szkoda słów). ;)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 09.05.2015, 22:45

PanTuNieStał pisze:Podpowiedz nam wszystkim w jakim aspekcie kibolskiego rzemiosła możemy mieć wobec was kompleksy? Jeśli już o pochodzeniu wspominasz to akurat rdzennie to jesteście żydowscy niestety tego już nie wymażecie z historii swego klubu, wielkomiejski buraku wyjrzyj na Retkini za okno, w stronę konstatynowskiej a będzie się przed tobą rozpościerać wielkie pole kukurydzy


Nie udawaj ze nie czytales bo w tym temacie przyznalismy wam racje od dopingu po liczby czy u siebie czy na wyjazdach po liczbe F.C...Jestescie lepsi koniec kropka.Cala dyskusja oiera sie na tym ze mimo tak duzej przewagi kibicow F.C wyjkazdow i co tam jeszcze pominolem nie potraficie posadzic Nas na d**** co wiecej jestescie. W stanie lapac od tek garstki kibicow "z Retkini" baty.To jest fakt.I to swiadczy najlepiwj o sile jaka realnie stanowicie! Wiecej szcunku i po temacie
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

bialy08
Posty: 167
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 09.05.2015, 22:55

Wasteland pisze:Kolejny frajer zarejestrował się tylko po to by siać ferment i farmazony wypisywać.No chyba że sam pato po raz kolejny na kilku nickach jedzie.Biały zastanów się co piszesz,bo to świadczy o twojej niewiedzy bądź krótkiej pamięci jak to na limance do radiowozu uciekliście a reszta zatrzaskiwała bramy.
To jeśli chodzi o ciebie śmieszny gościu twój cytat.Na twoim miejscu już bym się nie udzielał tutaj.Ludzie honoru do was to piszę przepraszamy ,że kolegi waszego zapomnieliśmy zabrać ze sobą nasza wina.Ostatnie moje zdanie w tym temacie zawsze byliście i jesteście c**** warci w chuligance dla ŁKS ŁÓDŻ w ciągu ostanich 20 lat i nic tego nie zmieni .Dalej piszcie farmazony dla waszych wsi ,które naszej bandy nawet na oczy nie widziały pozdro.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 09.05.2015, 23:11

A i jeszcze jedno a propos wypierania sie histori.Najwiekszym dowodem na to jest to ze skladamy co rok kwiaty na grobach zalozycieloi a foty ladeca do neta... Oto dowod wypierania sie i wstydu.Szkoda ze zawsze przypadkiem zapopminacie obok nazwisk oczywistych wymienic np nz typowo zydowski Sienkiewicz.Prawda na dzis jest taka jak napisalem wczesniej.Widzew z masa kibicow i F.c na dziewn dzisiejszy nie radzi sobie z ekipa ktora wymiera.Ot cala wielkosc...
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

qb.
Posty: 73
Rejestracja: 03.03.2007, 22:57
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: qb. » 09.05.2015, 23:34

cobytu pisze:A i jeszcze jedno a propos wypierania sie histori.Najwiekszym dowodem na to jest to ze skladamy co rok kwiaty na grobach zalozycieloi a foty ladeca do neta... Oto dowod wypierania sie i wstydu.Szkoda ze zawsze przypadkiem zapopminacie obok nazwisk oczywistych wymienic np nz typowo zydowski Sienkiewicz.Prawda na dzis jest taka jak napisalem wczesniej.Widzew z masa kibicow i F.c na dziewn dzisiejszy nie radzi sobie z ekipa ktora wymiera.Ot cala wielkosc...
zdaje sobie sprawe ze ten temat to kopalnia beki i nie warto go sledzic zbyt uwaznie ale trudno nie zawazyc ze to my Widzew jestesmy tu postrzegani jako ekipa na wymarciu wiec powinienes tą swją puente jakos inaczej skonstruowac.
a ty biały08 jebnij sie zdrowo w łeb bo w najlepszym wypadku bilans ostatnich 20 lat to wam wychodzi z nami na- zero ale tutaj mozna by dywagowac o tym kolejne 450 stron tematu, najbardziej kompetentne osoby z obu stron i tak głosu nie zabiorą.

zdeptany trawnik
Posty: 187
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 09.05.2015, 23:35

cobytu pisze:A i jeszcze jedno a propos wypierania sie histori.Najwiekszym dowodem na to jest to ze skladamy co rok kwiaty na grobach zalozycieloi a foty ladeca do neta... Oto dowod wypierania sie i wstydu.Szkoda ze zawsze przypadkiem zapopminacie obok nazwisk oczywistych wymienic np nz typowo zydowski Sienkiewicz.Prawda na dzis jest taka jak napisalem wczesniej.Widzew z masa kibicow i F.c na dziewn dzisiejszy nie radzi sobie z ekipa ktora wymiera.Ot cala wielkosc...
sory ale nas podobno nie ma :) Pato dawaj wiecej kont pozakladaj a koles co napisal ze od 20 lat nic nie znaczymy w " H " to ladnie odlecial

PanTuNieStał
Posty: 564
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 09.05.2015, 23:37

Nie ma takiej opcji by w derbowym mieście jedna ekipa kompletnie posadziła drugą na d**** jak to nazywasz, nawet w Wawie gdzie Legia ma miażdżącą przewagę uciekano się do frajerskich akcji jak np wywożenie do lasów wjazdy na chate itp. i mimo to Polonia od czasu do czasu daje Legii prztyczka w nos, ja na pewno nie napisałem że jest was w Łodzi garstka, ty dobrze wiesz w jakiej sytuacji jest teraz ekipa Widzewa i to że wygrywacie teraz więcej potyczek jest raczej naturalne, ale nie ma mowy o jakiejś kolosalnej przewadze, o historii naszych klubów nie ma się co rozwodzić bo to już nudne, bo znowu internetowi smarkacze będą ujadać, bo historii nie zmienimy. A tak poza tym life goes on......
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

MW10
Posty: 712
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 10.05.2015, 07:07

PanTuNieStał pisze:Nie ma takiej opcji by w derbowym mieście jedna ekipa kompletnie posadziła drugą na d**** jak to nazywasz, nawet w Wawie gdzie Legia ma miażdżącą przewagę uciekano się do frajerskich akcji jak np wywożenie do lasów wjazdy na chate itp. i mimo to Polonia od czasu do czasu daje Legii prztyczka w nos, ja na pewno nie napisałem że jest was w Łodzi garstka, ty dobrze wiesz w jakiej sytuacji jest teraz ekipa Widzewa i to że wygrywacie teraz więcej potyczek jest raczej naturalne, ale nie ma mowy o jakiejś kolosalnej przewadze, o historii naszych klubów nie ma się co rozwodzić bo to już nudne, bo znowu internetowi smarkacze będą ujadać, bo historii nie zmienimy. A tak poza tym life goes on......
Mam kontakt z kilkoma osobami z Polonii, i niestety nie wygląda to tak kolorowo jak opisujesz. Na dzień dzisiejszy są w totalnym odwrocie, w porównaniu do tego co było np 5-10 lat temu.
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

isis
Posty: 707
Rejestracja: 21.01.2009, 16:16

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: isis » 10.05.2015, 07:59

Oczywiście że muszą być w odwrocie. Grając w lidze w której grają, i mając takie przejścia jakie mieli z klubem to dziwne by było gdyby było inaczej.

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 10.05.2015, 09:41

isis pisze:Oczywiście że muszą być w odwrocie. Grając w lidze w której grają, i mając takie przejścia jakie mieli z klubem to dziwne by było gdyby było inaczej.
Skala rywal jest ogromn tak ze cud ze istniej I zdarza im zarpnac jakas flage w podwarszawskich miejscowosciach.Wrazenie na dzien dzisiejszy robia fatalne jednak.Bylem tam ostatnio I widzialem na wlasne oczy.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: absnet, Cyklon, Dooman, Jedyn, Kijekprawdy, kivloff, KSH, Lachos, pasik_88, Rychu84, Ryzykanci 04, telewizor z toshiby i 254 gości