Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
HazardzistA08
Posty: 23
Rejestracja: 24.06.2013, 11:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HazardzistA08 » 05.05.2015, 08:01

Zdeptany - nie przeczytałeś dokładnie ,lub nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście odnośnie walki Sovii z Ruchem.Oczywiście były dogadane liczby i jak mnie pamięć nie myli przedział wiekowy,ale gdyby niebiescy byli tak pewni konfrontacji z niezapowiedzianym ŁKS-em,to by przyjechali większą ekipą gotową na niespodzianki,a nie upewniali się Resovii,czy będą sami.I na koniec aby było jasne,nikt od nas nie lekceważy Ruchu,szanse dajemy sobie 50 na 50.Pisanie ,że ktoś komuś odmówił od tak jest śmieszne.Dopytajcie u swoich z jakich przyczyn niektóre sprawy są odłożone w czasie.Ja tu o tych sprawach pisać nie będe z wiadomych względów.
PS. POLSKA piszemy oczywiście z dużej,sory za błąd w poprzednim poście.
Tylko ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !



DK08
Posty: 432
Rejestracja: 26.10.2013, 19:56

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: DK08 » 05.05.2015, 08:56

HazardzistA08 pisze:Zdeptany - nie przeczytałeś dokładnie ,lub nie zrozumiałeś o co chodziło w moim poście odnośnie walki Sovii z Ruchem.Oczywiście były dogadane liczby i jak mnie pamięć nie myli przedział wiekowy,ale gdyby niebiescy byli tak pewni konfrontacji z niezapowiedzianym ŁKS-em,to by przyjechali większą ekipą gotową na niespodzianki,a nie upewniali się Resovii,czy będą sami.I na koniec aby było jasne,nikt od nas nie lekceważy Ruchu,szanse dajemy sobie 50 na 50.Pisanie ,że ktoś komuś odmówił od tak jest śmieszne.Dopytajcie u swoich z jakich przyczyn niektóre sprawy są odłożone w czasie.Ja tu o tych sprawach pisać nie będe z wiadomych względów.
PS. POLSKA piszemy oczywiście z dużej,sory za błąd w poprzednim poście.
Daj spokój nie warto, przecież widać że te łby swoją całkowitą wiedzę biorą z newsów na kibice.net, i potrafią przytoczyć przykłady tylko te które były "upublicznione".

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: tisu » 05.05.2015, 21:35

kto przeważa w Parzęczewie ?

zdeptany trawnik
Posty: 183
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 05.05.2015, 21:44

Sjordskold a ty kumacz jestes pierwszego kalibru a byłes kiedys na jakiej kolwiek ustawce swojego kluby no pytam sie byłes? W d**** byłes i tyle znasz opowiesci i to co przeczytasz jak 99 % tu obecnych !! I odstaw psyhotropy . Co do ekip to Lech Ruch Legia Lechia Widzew Slask

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 05.05.2015, 22:20

Tak liczby byly ustalone i wiek ale co to ma do tego ze sie zapytali to juz ku.. nie mozna pytac i nie boj byli gotowi nawet jakbyscie byli a co do was jak sie kumasz to wiesz czemu odmowiliscie a nie jak piszesz odlozyliscie ,pozatym dajesz szanse 50na 50 teraz kazda ekipa ma takie szanse przed walka no moze poza Lechem nie jest pol na pol a co do ekip podam nawet powyzej 3 lech Lechia Legia Wisla tak tak Wisla Slask Ruch i oczywiscie my Widzew wiec z ta 3 bym tak nie wyskakiwal do przodu

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 05.05.2015, 22:23

Pozwól,że znów zadam Tobie pytanie,w związku z Twoją odpowiedzią.Pomijam ekipy,które wymieniłeś jako silniejsze od ŁKSu poza
Widzewem.Otóż,czy naprawdę uważasz,że Widzew jest w stanie odnieść zwycięstwo w potencjalnym spotkaniu
na ubitej ziemi,z ŁKSem???

zdeptany trawnik
Posty: 183
Rejestracja: 15.03.2015, 00:01

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: zdeptany trawnik » 05.05.2015, 22:48

Radicaal pisze:Pozwól,że znów zadam Tobie pytanie,w związku z Twoją odpowiedzią.Pomijam ekipy,które wymieniłeś jako silniejsze od ŁKSu poza
Widzewem.Otóż,czy naprawdę uważasz,że Widzew jest w stanie odnieść zwycięstwo w potencjalnym spotkaniu
na ubitej ziemi,z ŁKSem???
W dla przykładu zawsze tak twierdziliscie nawet jak wiedzieliscie ze jest/było inaczej zaprzeczysz?

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 05.05.2015, 22:48

Na dzień dzisiejszy nie, i wiesz dlaczego tylko macie to w d****, co mnie nie dziwi, zła passa kiedyś minie. Dajcie już sobie spokój z tym wróżeniem lepiej u buka się sprawdźcie.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

oitak
Posty: 782
Rejestracja: 14.01.2010, 22:49

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: oitak » 05.05.2015, 23:07

zdeptany trawnik pisze:Sjordskold a ty kumacz jestes pierwszego kalibru a byłes kiedys na jakiej kolwiek ustawce swojego kluby no pytam sie byłes? W d**** byłes i tyle znasz opowiesci i to co przeczytasz jak 99 % tu obecnych !! I odstaw psyhotropy . Co do ekip to Lech Ruch Legia Lechia Widzew Slask
: ) dobre dobre

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 05.05.2015, 23:09

Nie robcie lipy z jakimis Top 3 plus tam cos bo to gdybanie.Np. Slask i Wisla ekipy z wielkim potencjalem ale tez wielka niewiadoma.Na jakiej podstawie mozna stwierdzic kto jest lepszy? Slask ponalismy w bezposrednim starci ale kiedy to bylo... Z Wisla nie bylo okazji z Lechia nie bylo i z Ruchem nie bylo... Legia zalicza baty i jakos do tej pory nie potrafia sie odegrac.Legai mimo to zawsze tak jak wymieniona wczesniej Lechia,Ruch czy Lech... Gdzie Gornik? Zaglebie? Czy Zawisza ktorego bande jak by tu niektore dzieci z widzewskiej gimbazy* na oczy zobaczylo to by sie obsralo ze strachu.Widzew wymieniony.Kto sie podejmie poskladac to w jakas logiczna calos i w jakim celu jak zmiany zachodza czesto i dynamicznie.To jest wlasnie dobre w tym kraju.


*gimbaza-to niby tak ze ma kontakt z baza? zaslyszane... To problem wszystkich ekip zeby nie bylo.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 06.05.2015, 03:27

Komedia, wy się pierdzewiaki akurat do czegokolwiek aktualnie nadajecie. Banda sie rozwaliła i mega kryzys bo całe paręnaście osób ma kłopoty. No i znów zostały najwyżej dwa rodzaje waszych słynnych akcji - masowego klikania w internecie z różnych okazji i wywieszania transparentów w swoich wioskach (dzień matki niedługo a później dzień dziecka) - do roboty hoolsy fan-clubowe, haha - a ty zdeptany dowodzisz
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 06.05.2015, 06:07

Odpocznij już sobie chłopaku od tej klawiatury ty i reszta twoich nicków, idź pobiegać za tym Widzewem starasz się prowokować ale poziom twoich wypocin świadczy o tobie, marne to świadectwo.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

HazardzistA08
Posty: 23
Rejestracja: 24.06.2013, 11:55

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: HazardzistA08 » 06.05.2015, 08:11

Rdg - wyraziłeś swój pogląd ,masz prawo,takie zasady forum.Ale przeczytaj swojego posta ,raz jeszcze,bo się kupy nie trzyma.Po pierwsze - chcesz wmawiać nam ,że niebiescy dzwonili sobie od tak z ciekawości ,i cytując Ciebie "to już ku..a pytać nie można",to ja faktycznie pytań nie mam.Po drugie - stwierdzasz (znów cytując Ciebie) teraz każda ekipa ma szanse 50 na 50.a dalej jednym tchem wymieniasz siedem band które twoim zdaniem by nas zjadły.Przyznasz sam ,że logiczne to nie jest.Ja osobiście przychylam się do zdania cobytu,a mianowicie,jest w Polsce 7 może 8 załóg których konfrontacji przewidzieć z góry nie można.Czy wy ,się jeszcze do tej 8 łapiecie ,nie mi oceniać.Swój pogląd mam ,wyrobiony na podstawie wielu głosów z różnych stron Polski.Na koniec -DZIĘKI wielkie dla PanTuNieStał,za szczerą i uczciwą odpowiedz na pytanie Radicala.Udowodniłeś .że jesteś jednym z nielicznych ,z którymi można tu podyskutować.
Tylko ŁÓDZKI KLUB SPORTOWY !

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 06.05.2015, 11:15

HazardzistA08 pisze:Rdg - wyraziłeś swój pogląd ,masz prawo,takie zasady forum.Ale przeczytaj swojego posta ,raz jeszcze,bo się kupy nie trzyma.Po pierwsze - chcesz wmawiać nam ,że niebiescy dzwonili sobie od tak z ciekawości ,i cytując Ciebie "to już ku..a pytać nie można",to ja faktycznie pytań nie mam.Po drugie - stwierdzasz (znów cytując Ciebie) teraz każda ekipa ma szanse 50 na 50.a dalej jednym tchem wymieniasz siedem band które twoim zdaniem by nas zjadły.Przyznasz sam ,że logiczne to nie jest.Ja osobiście przychylam się do zdania cobytu,a mianowicie,jest w Polsce 7 może 8 załóg których konfrontacji przewidzieć z góry nie można.Czy wy ,się jeszcze do tej 8 łapiecie ,nie mi oceniać.Swój pogląd mam ,wyrobiony na podstawie wielu głosów z różnych stron Polski.Na koniec -DZIĘKI wielkie dla PanTuNieStał,za szczerą i uczciwą odpowiedz na pytanie Radicala.Udowodniłeś .że jesteś jednym z nielicznych ,z którymi można tu podyskutować.
Zle mnie zrozumiales napisalem ekipy ktore moga z wami walczyc jak i kazda z miedzy soba i nie wiadomo jaki bylby wynik moze Lech jest poza zasiegiem co do radikal tak mysle ze mamy takie same szanse jak wy z konfrontacji z wami dobrze wiesz ze co innego ulica a co innego umowiona walka wiec tak 50 na 50 co do Zawiszy nie wymienialen
m tej ekipy ze wzgledu ze to wasza zgoda i wiem ze maja dobra bande to tyke

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 06.05.2015, 13:11

I jeszcze napisz mi gdzie ja napisalem ze by was zjedli prosze cie tak jak pisalem dla mnievte ekipy plus moze jeszcze ze dwie trzy maja takie same szanse oprocz Lecha reszta mysle 50 na 50 i tyle

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: htsk4 » 06.05.2015, 13:19

Pozwolę się wtrącić w temat.Choć z mojego punktu widzenia(Gdańsk) obydwie łódzkie ekipy są mi wrogie(Widzew) lub obojętne(LKS) to konia z rzędem temu kto przewidziałby wynik potyczki miedzy wami.Mi osobiście troszkę lepszy na dziś wydaje się LKS,ale wcale nie zdziwiłbym się jak wygrałby RTS.Po prostu żadna ekipa nie ma takiej dominacji nad drugą ,jak np jest na Górnym Sląśku czy w 3 mieście.Na jakiej podstawie mówicie o wyniku np LKS-Wisła?Przecież tu każdy wynik jest możliwy.Pozwolę się też nie zgodzić co do Zawiszy.Widziałem bandę Zawiszy kilka lat temu i naprawdę sporo sobie po nich obiecywałęm ,wydawało mi się,że są w stanie namieszać na naszej scenie.Widziałem bandę Zawiszy obecnie,moim zdaniem zaliczają wyrazny regres.Mój post nie miał wywołąć żądnej napinki i jest moim osobistym zdaniem waszym temacie.
Good Night Left Side

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 06.05.2015, 16:19

htsk4 pisze:Po prostu żadna ekipa nie ma takiej dominacji nad drugą
No co Ci mam napisać. To po prostu nieprawda. Dałem już spokój wykłócaniu się i przypominaniu jak było w przeszłości, nie widzę też sensu przepowiadania jak będzie w przyszłości, ale na tę chwilę aktualnie ŁKS nad Widzewem - nawet nie jeden, ale co najmniej dwa "poziomy zaawansowania".
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 06.05.2015, 16:55

No jak dla mnie mozecie byc nawet 5 poziomow tak jak napisalem ulica co innego i ubita ziemia co innego kazdy wie jakie problemy mamy i nikt nie bedzie ryxykowal narazie jakis osiedlowych wjazdow co innego na ubitej ziemi wiekszosc by nie odmowila ale to juz wiecie pozatym nie ma co sie przekrzykiwac jestescie na gorze ale w naszym miescie dobrze wiecie ze raz na gorze raz na dole bo raczej trudno utrzymac sie jednym niepidzielnie tobtyle

Marek21
Posty: 93
Rejestracja: 12.04.2012, 15:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek21 » 06.05.2015, 19:45

Dobrze, że kibice.net nie decyduje co dzieje się na mieście. ŁKS dostaje ostatnio po głowach i nie mają co tego ukryć

bialy08
Posty: 159
Rejestracja: 28.04.2015, 18:23

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: bialy08 » 06.05.2015, 19:54

Ledwo już żyjemy na mieście ciągłe plecy.Dwa słowa co do Zawiszy chyba ,każdy w Polsce chciałby mieć taki regres po tym co widziałem w niedziele doradzam nie pisać tym co nie mają pojęcia.

pato1908gang
Posty: 146
Rejestracja: 10.10.2014, 10:54

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: pato1908gang » 06.05.2015, 21:03

Marek dobry z ciebie zegarek hahaha wasza nowa taktyka to po prostu pisanie farmazonów i celowe wprowadzanie wszystkich w bład. Widac wszyscy to tolerują a osoby które zgrywają tu wielkich kumaczy sami wiodą w tym prym.

MW10
Posty: 707
Rejestracja: 02.05.2015, 15:26
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: MW10 » 07.05.2015, 00:05

Marek21 pisze:Dobrze, że kibice.net nie decyduje co dzieje się na mieście. ŁKS dostaje ostatnio po głowach i nie mają co tego ukryć
Proszę cię kolego po szalu abyś nie wypisywał bzdur, bo robisz sobie, jak i innym Widzewiakom przypał.

Ktoś z ŁKS jest w stanie podać liczbę z pp?
HISTORIA NIE KŁAMIE, RODOWICI ŁODZIANIE!

rdg80
Posty: 46
Rejestracja: 21.03.2015, 10:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: rdg80 » 07.05.2015, 00:05

Ku.. panowie skonczcie juz bo to nudne Lks teraz ma swoj czas i tyle a licytowac sie nie me sensu bo dobrze wiedzie ze na ubitej ziemi to c*** wie jak moze byc i my tez zalezy od dnia i ekipy wiec po co ta spinka

Eternidad
Posty: 332
Rejestracja: 30.11.2012, 20:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Eternidad » 07.05.2015, 05:21

I na tym poście powinniśmy zakończyć dywagacje.

Marek21
Posty: 93
Rejestracja: 12.04.2012, 15:05

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Marek21 » 07.05.2015, 09:31

pato1908gang pisze:Marek dobry z ciebie zegarek hahaha wasza nowa taktyka to po prostu pisanie farmazonów i celowe wprowadzanie wszystkich w bład. Widac wszyscy to tolerują a osoby które zgrywają tu wielkich kumaczy sami wiodą w tym prym.
Pato, śmiesznie z Twoich ust brzmią słowa o pisaniu farmazonów, bo Ty i Twoi koledzy pokroju DK czy forever jestescie w tym najlepsi

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 07.05.2015, 11:00

MW10 pisze:
Marek21 pisze:Dobrze, że kibice.net nie decyduje co dzieje się na mieście. ŁKS dostaje ostatnio po głowach i nie mają co tego ukryć
Proszę cię kolego po szalu abyś nie wypisywał bzdur, bo robisz sobie, jak i innym Widzewiakom przypał.

Ktoś z ŁKS jest w stanie podać liczbę z pp?
Skoro nie ma tyej liczby do tej pory to pewnie z jakiegos powodu.Z reszta innych liczb z okazji innych meczow Lech tez nie ma a o obecnosci ŁKS-u wiedza zainteresowani.Pozdr.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

White1910Pride
Posty: 214
Rejestracja: 02.03.2007, 01:18
Lokalizacja: Łódź

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: White1910Pride » 08.05.2015, 10:04

cobytu a jakiego ?

nie mogę się powstrzymać od małej uszczypliwości ;) jako, że mam dobrą wiedzę w tym temacie to może chodzi o to by wasze długoletnie zgody nie dowiedziały się, że dużo chętniej i częściej wybieracie stosunkowo świeży kierunek Poznań bo można tam zabalować zamiast wspierania ich, nawet jeśli mają w tym samym czasie ważne spotkanie ? :)
[link]

Radicaal
Posty: 451
Rejestracja: 31.10.2014, 12:22

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Radicaal » 08.05.2015, 12:36

Ja też pozwolę sobie na małą uszczypliwość.Jaki jest Wasz stosunek do Waszej zgody,która gwiżdże podczas hymnu i praktycznie wybiera
opcję niemiecką.I dopytam jeszcze,będąc razem z Ruchem na takowych meczach reprezentacji Polski,kiedy ten gwiżdże to:
a) siedzicie wtedy cicho
b)zwracacie uwagę,że przeginają pałę (nie sądzę !!!)
c)gwiżdżecie razem z nimi
d)udajecie głuchych,lub że to deszcz pada i nikt na Was nie pluje

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 08.05.2015, 14:04

White1910Pride pisze:cobytu a jakiego ?

nie mogę się powstrzymać od małej uszczypliwości ;) jako, że mam dobrą wiedzę w tym temacie to może chodzi o to by wasze długoletnie zgody nie dowiedziały się, że dużo chętniej i częściej wybieracie stosunkowo świeży kierunek Poznań bo można tam zabalować zamiast wspierania ich, nawet jeśli mają w tym samym czasie ważne spotkanie ? :)

Serio? Nawet gdyby ktos chcial cos ukryc to myslisz ze w dzisiejszych czasach jet to mozliwe? Co wiecej wieszalibysmy flagi dla kolegi za kratami? Heh przesadziles z lekka ale ok.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 08.05.2015, 15:20

Radicaal pisze:Ja też pozwolę sobie na małą uszczypliwość.Jaki jest Wasz stosunek do Waszej zgody,która gwiżdże podczas hymnu i praktycznie wybiera
opcję niemiecką.I dopytam jeszcze,będąc razem z Ruchem na takowych meczach reprezentacji Polski,kiedy ten gwiżdże to:
a) siedzicie wtedy cicho
b)zwracacie uwagę,że przeginają pałę (nie sądzę !!!)
c)gwiżdżecie razem z nimi
d)udajecie głuchych,lub że to deszcz pada i nikt na Was nie pluje

Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Dobre pytania, ale nie spodziewaj się rzeczowej odp. Mecze kadry, to mały problem, bo z wiadomych względów Ruchu praktycznie na nich nie ma i jeśli gwizdali jak pamiętam to z dołu pod płotem. Ale ciekawiej na zwykłych ligowych spotkaniach - co robi zgoda przy dwóch słynnych przyśpiewkach "gorole raus, gorole won, gorole w********** stąd" oraz tym drugim dziele literacko-muzycznym na melodię "haj-li haj-lo haj-la". Tyle o potomkach Ribbentropa. Natomiast ci po Mołotowie (CSKA) też uwielbieni przez Widzew wieszają regularnie żółto-czarne flagi carskie imperialne - z Polską w granicach Rosji, no ale niemiecka piosnka niesie się po stadionie, a ruska flaga nie - więc tego Widzew może nie widzieć w przyjaznym uniesieniu.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 08.05.2015, 17:31

MW10 pisze: Ktoś z ŁKS jest w stanie podać liczbę z pp?
Zadzwoń do kogoś z Arki, chyba zrobiliśmy wrażenie. A o zgody proszę się nie martwić, żadnej nie musimy się wstydzić.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

Wasteland
Posty: 474
Rejestracja: 21.11.2014, 08:52

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Wasteland » 08.05.2015, 18:11

Wszystko fajnie,ale wszyscy by jednak woleli by na tematy o Łks wypowiadali się kibice Łks a nie frajerzy nadający z kilu nicków bajki o Madrycie i podszywający się pod Rodowitych.

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 08.05.2015, 19:22

Tak jak piszesz. Frajerzy niech piszą bajki. Choć ty należysz do tych pierwszych, sprawa z Madrytu raczej nie należy do tych drugich.
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 08.05.2015, 19:44

Rozumiem że twoja wiedza na temat rzekomego wydarzenia w Madrycie jest ogromna, więc opisz nam rzetelnie jak to było i co dokładnie widziałeś bo naturalnie tam byłeś, napisz w końcu niech cała Polska w końcu wie.
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

Sjordskold
Posty: 78
Rejestracja: 28.04.2015, 19:09
Lokalizacja: ŁKS MCMVIII

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: Sjordskold » 08.05.2015, 19:49

To nie jest moja sprawa, nie prowokuj, połowa widzewiaków tutaj doskonale wie jak było. Później tylko (moim zdaniem niepotrzebnie) takie kwiatki się pojawiają: [link]
Odbiło ci, zbzikowałeś, dostałeś fioła. Ale coś ci powiem w sekrecie. Tylko wariaci są coś warci... (Alice in Wonderland)

jaaaaaa
Posty: 3
Rejestracja: 11.05.2013, 15:57

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: jaaaaaa » 08.05.2015, 20:00

To ja zadam pytanie do kibiców ŁKS-u:

Czy nie przeszkadza im to, że Lech ich aktualny układowicz (?) krótko przed nastaniem dobrych relacji śpiewał na stadionie ŁKS-u coś o odkręcaniu kurka z gazem i że cała Łódź to jude?

PanTuNieStał
Posty: 563
Rejestracja: 16.02.2014, 09:34

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: PanTuNieStał » 08.05.2015, 20:35

[quoteTo nie jest moja sprawa, nie prowokuj, połowa widzewiaków tutaj doskonale wie jak było. Później tylko (moim zdaniem niepotrzebnie) takie kwiatki się pojawiają: [link]][/quote]

Nie twoja sprawa a cały czas p********* o czymś o czym połowa widzewiaków wie.
Ty to jednak kozak jesteś, dawaj dawaj nie przestawaj
"Dokladnie tak jest. Nawet widzewiak z Łodzi to jest j***** wieśniak a Łksiak z Poddebic będzie rodowity wynika to po prostu z przydomku. ŁKS- rodowici, Widzew- wieśniaki." :lol: :lol:

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 08.05.2015, 20:44

Wacław pisze:Kolejne pytanie do wielkich kumatych na tym forum z Łks-u... Jak to jest, że trzymacie się z Lechem a ludzie od Was z ekipy śmigają do Gdańska do ziomków z Lechii ;)? Tylko jak ktoś napisze, że nie jest tak to znaczy, że gówno wie i nie ma pojęcia.
No i jaki masz problem,bo nie rozumiem?To już nie można mieć koleżków z innych klubów (niekoniecznie zgody)i pojechać sobie do nich np na wódkę?

kkk78
Posty: 177
Rejestracja: 24.09.2012, 13:28
Lokalizacja: ŁKS Łódź Polska

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: kkk78 » 08.05.2015, 21:03

Wacław pisze:
kkk78 pisze:
Wacław pisze:Kolejne pytanie do wielkich kumatych na tym forum z Łks-u... Jak to jest, że trzymacie się z Lechem a ludzie od Was z ekipy śmigają do Gdańska do ziomków z Lechii ;)? Tylko jak ktoś napisze, że nie jest tak to znaczy, że gówno wie i nie ma pojęcia.
No i jaki masz problem,bo nie rozumiem?To już nie można mieć koleżków z innych klubów (niekoniecznie zgody)i pojechać sobie do nich np na wódkę?
Na linii Lech-Lechia kosa, a Wy trzymacie z Lechem a jeździcie do Ich kosy, skoro to jest normalne to spoko ;) Tak jak My byśmy jeździli do Żaboli :P
Dobra i tak się nie dogadamy.
Zapytam tylko..Jakbyś miał dobrego znajomego np z Górnika i zaprosiłby Cię na wódkę,d**** i koks,to odmówiłbyś :) ? No chyba,ze w ogóle nie masz kolegów z po za swojej miejscowości hehe
Postaraj się odróżnić oficjalny wyjazd od zwykłych prywatnych kontaktów

cobytu
Posty: 633
Rejestracja: 17.11.2010, 23:25
Lokalizacja: Łódź(ŁKS Dąbrowa)

Re: Łódź i województwo łódzkie - kibicowsko

Post autor: cobytu » 08.05.2015, 21:07

Wacław pisze:Kolejne pytanie do wielkich kumatych na tym forum z Łks-u... Jak to jest, że trzymacie się z Lechem a ludzie od Was z ekipy śmigają do Gdańska do ziomków z Lechii ;)? Tylko jak ktoś napisze, że nie jest tak to znaczy, że gówno wie i nie ma pojęcia.
Szukasz na sile afer tam gdzie ich nie ma serio.Sami mieliscie uklad z Lechem i nie przeszkadzalo to ze wam cisneli wczesniej itd Czasy sa takie a nie inne uklady,zgody,kontakty kiedys nie do pomyslenia staja sie faktem.To nie koniec uwierz i nie mam na mysli Was czy Nas tylko.
Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amigoo, hanys, KSH, umulung i 171 gości