Województwo Lubuskie kibicowsko

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Roman_Kołtoń
Posty: 27
Rejestracja: 25.04.2014, 00:09

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Roman_Kołtoń » 27.04.2015, 21:57

wiktoria rott pisze:
O.F pisze:Od roku mieszkam w Zielonej Górze i mam okazję na co dzień obserwować miasto, a co za tym idzie aspekty kibicowskie. Widać po mieście, siłowniach i sekcjach sztuk walki, że Falubaz w każdej płaszczyźnie aktywny, wszędzie ich wiele, co trzeba im przyznać. Okoliczne miejscowości też miałem okazję poznać i informację na temat dominacji Lecha w Nowej Soli, bądź Świebodzinie to fikcja. Te miasta, podobnie jak Sulechów czy Krosno Odrzańskie zdominowane są przez Falubaz. Co do Nowej Soli, od pewnego czasu, wiadomo, że Dozamet wraz z Falubazem zaczęli wspólnie działać co pozwoliło na połączenie sił i progres Dozametu. Pamiętam chłopaków z Nowej Soli za czasów układu z Ruchem Radzionków, gdzie pod sam koniec układu Dozamet był w sporym kryzysie - teraz nastał progres.
Niby czym ten progres się objawia, bo chyba nie frekwencją na meczach w Nowej Soli, ani na wyjazdach. Wożą się z falubazami, ale zapomnieli o kibicowaniu własnej drużynie. Taki to właśnie progres. Ale za to nie będą teraz obijani na każdej wiosce i do Żar będzie można znów się wybrać.
Dokładnie , też jestem ciekaw gdzie ten progres ? KSF i Dozamet zero aktywnosci na swoich wyjazdach jak i u siebie bardzo duża bieda, no chyba że w niedzielę podłubią razem słonczenik na motorkach.
taka 'koalicja' tylko przeciwko Promieniowi a to Żaranie najmniej kalkulują i ciągle robią swoje. Zresztą w sobotę derby w Nowej Soli , wiec może być ciekawie .



kielbaska z grilla
Posty: 2
Rejestracja: 23.03.2015, 22:26

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: kielbaska z grilla » 27.04.2015, 22:43

W niedzielę (tj. 26.04.)konfidenci ze Śląskiej, próbujący przecisnąć sie jak szczury do Grudziądza, znowu zostają rozjebani. Zbieramy się i na trasie ich namierzamy. W mieście ciężko ich spotkać lub dogonić, bo ku*** zabawy w chowanego, berka i podchody opanowali do perfekcji. Pod Gorzowem na jednej z wyjazdówek z miasta trafiamy te cioty i kilka kilometrów dalej zatrzymujemy. Jak zwykle, dziewczyny robią co w ich mocy by nie podjąć walki. Pierwsze z aut wymija nas byle tylko spierdolić , drugie zatrzymujemy a te, nie mając innej możliwości na wstecznym biegu za wszelką cenę chce wrócić do Gorzowa. Pech chciał, że wycofując skończyli w rowie (sami sie tam wjebali zasrańcy!). Reszta konfidentów spierdala samochodami jak dzikie zające nie myśląc w ogóle o próbie konfrontacji (dla nich normalka!) a chłopaki w rowie przekonują się kim są i ile warte są ich koleżanki. Uciekinierzy udowodnili po raz kolejny ile znaczą dla nich koledzy i chuligańskie zasady.
Zaraz zaczną sie pewnie żale i płacze, a może nawet kolejne błagalne oświadczenie tych k**** wołające o pomoc do milicji.
Fakty o ich pseudo działalności ujrzały światło dzienne, pedały dalej uważają się za honorową ekipę z zasadami. Gorzkie żale, płacze, wysady, pozostawianie swoich kolegów z ekipy samym sobie i pełne rozpaczy oświadczenia o agresji kibiców Stilonu to u nich chleb powszedni.
W Zachodniej Polsce TYLKO STILON !

Lubuszanin_89
Posty: 5
Rejestracja: 19.09.2012, 22:02

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Lubuszanin_89 » 27.04.2015, 23:02

Jakie liczby 30 stu ze Stilonu na 8 osób ze Stali? Tak jak to macie w zwyczaju atakować 3 krotnie większą liczbą? Spiny na marszu niepodległości. Stilon ekipa ''HONORU''

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KOMAR. » 28.04.2015, 02:58

Lubuszanin_89 pisze:Jakie liczby 30 stu ze Stilonu na 8 osób ze Stali? Tak jak to macie w zwyczaju atakować 3 krotnie większą liczbą? Spiny na marszu niepodległości. Stilon ekipa ''HONORU''
Nie wpadłeś przypadkiem ostatnimi czasy do rowu samochodem? :)

Qantik
Posty: 2
Rejestracja: 28.04.2015, 18:44

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Qantik » 28.04.2015, 22:52

Żeby od razu była jasność jestem z Gorzowa i w odpowiedzi na klasyczną propagandę niebieskiej części miasta gdy ktoś zarzuca im nie honorowość- nie, nie jestem żółtasem a wręcz przeciwnie, na Myśliborską(dla niewtajemniczonych stadion Stilonu) zapierdalałem paręnaście ładnych lat i przeżyłem tam więcej niż nie jeden z napinających się obecnie "Stilon Fajters". Pomimo tego, że nadal kocham ten klub to działania światka kibicowskiego nowego pokolenia ludzi z pod znaku eSki nie pozostawiły mi wyboru i stwierdziłem że pierdolę ten temat bo mam dość niehonorowych zagrywek i wszechobecnego upadku obyczajów.
Otóż sytuacja w Gorzowie ma się obecnie odmiennie niż w normalnych miastach derbowych. Stilon rządzi i dzieli niepodzielnie w Gorzowie. Sytuacja którą jeszcze do niedawna można było porównywać do tej na lini Resovia-Stal Rzeszów obecnie bardziej przypomina mi stosunek Podbeskidzia do BKS-u. Niestety nie wynika to tylko z oczywistej różnicy jakości ekipy Stilonu na rzecz Stali. Coraz bardziej wynika to z terroru stosowanego przez niebieskich. Normą są ataki na np 4-5 leszczyków nierzadko całą ekipą, wywózki do lasu jeden po drugim osób decyzyjnych w ekipie Stali też miały miejsce, zabieranie szalików 15 latkom-norma w tym mieście. Lecz chyba szczytem spierdolenia i zidiocenia jest obijanie fanek w żółtych szalikach, czy też dziewczyn kolesi z ekipy Stali. Czy o to chodzi w tępieniu konkurencji ? Żeby ich wytępić za wszelką cenę ? Może od razu zagońmy ich do stodoły wszystkich i spalmy będzie najszybciej. Resztę zostawiam do przemyślenia osobom z innych ekip. Może to rzuci trochę światła na "panowanie Stilonu w Gorzowie" bo na razie wygląda to jak pierdolone zoo a nie na uczciwą walkę na mieście. Bez odbioru i oby dało to paru osobom do myślenia.

kielbaska z grilla
Posty: 2
Rejestracja: 23.03.2015, 22:26

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: kielbaska z grilla » 29.04.2015, 12:47

hehe ku*** rozbawiłeś mnie ty na pewno wiesz jaka jest sytuacja u nas a u nich jeszcze ten farmazon że my kroimy dziewczyny tak się składa że to oni potrafią wjechać 2 autami w jakiegoś małolata i skroić go i szczycić się tym na pół Gorzowa a żeby z nami się ustawić i podjąć jakąkolwiek chęć do walki to nie najlepiej walić srake w gacie i spierdalać gdzie pieprz rośnie będą łamani zawsze zasłużyli sobie na to zero honoru i oni doskonale dobrze wiedzą czemu tak jest tyle na ten temat kontynuujcie swoje żale :)

Lubuszanin_89
Posty: 5
Rejestracja: 19.09.2012, 22:02

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Lubuszanin_89 » 01.05.2015, 14:05

Wystarczy poczytać ich zina, żeby stwierdzić że żyją w odległym świecie, nie mówiąc o poziomie przekazu.

Obrazek

władziudriver
Posty: 8
Rejestracja: 29.11.2014, 20:28

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: władziudriver » 03.06.2015, 23:11

Obrazek a propo weekendowych wydarzeń, niestety ale podsumować można w jeden sposób POLICYJNE FC!

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Bączyński » 06.09.2015, 17:47

Stilon odpuścił wyjazd na rezerwy Śląska Wrocław ostatnio?

JerseyStilon
Posty: 235
Rejestracja: 10.02.2011, 19:27
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: JerseyStilon » 28.09.2015, 20:38

Bączyński pisze:Stilon odpuścił wyjazd na rezerwy Śląska Wrocław ostatnio?
Nie, byliśmy w skromnej liczbie.
Moje wypowiedzi - mój punkt widzenia.

Super_Mario
Posty: 501
Rejestracja: 27.02.2010, 17:34
Lokalizacja: z miasta gdzie nie lubia obcych

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Super_Mario » 28.09.2015, 21:53

nie prościej napisać w jakiej?

rado
Posty: 84
Rejestracja: 27.02.2007, 10:49
Lokalizacja: znienacka

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: rado » 14.11.2015, 21:40

Dziś całkiem ciekawe w Żarach a pomyśleć że jeszcze nie dawno Żary były pro Falubaz. [link]
j**** Tfuska ! "

DOLNOSLAZAK
Posty: 222
Rejestracja: 08.03.2007, 08:51

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: DOLNOSLAZAK » 17.11.2015, 07:19

Ktoś wie może czy Polonia Słubice to niezależna ekipa...czy działajaca pod skrzydłami kogoś?
Pytam bo przez wiele lat była tam pustynia, a obecnie widzę, że w miare regularnie jest wystawiany młyn.

Dodatkowo czy dalej działa tam fc Falubazu? wiem, że fc ten był średnio kumaty, nie mniej ciekawi mnie czy przetrwali czy też znudziło im się już...

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 17.11.2015, 15:55

DOLNOSLAZAK pisze:Ktoś wie może czy Polonia Słubice to niezależna ekipa...czy działajaca pod skrzydłami kogoś?
Pytam bo przez wiele lat była tam pustynia, a obecnie widzę, że w miare regularnie jest wystawiany młyn.

Dodatkowo czy dalej działa tam fc Falubazu? wiem, że fc ten był średnio kumaty, nie mniej ciekawi mnie czy przetrwali czy też znudziło im się już...
Byliśmy i jesteśmy ekipą niezależną. Przez wiele lat było odpuszczone działanie na 2 lidze ze względu na przejęciu klubu przez pseudobiznesmenów pokroju osucha.

FC Falubazu o ile to tak można nazwać (z racji składu) to nutka historii.

polon18
Posty: 38
Rejestracja: 26.03.2007, 14:56

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: polon18 » 18.11.2015, 18:06

Mlyn Polonii jest wystawiany juz od kilku lat, do tego czasu zaliczono tez troche wyjazdow. Generalnie wszystko ruszylo sie po degradacji Polonii do okregowki, pozniej A-klasy, pojawily sie osoby gotowe dzialac udzielac i trwa to do dzis. Falubaz jak i Stal na dzien dzisiejszy nie maja w miescie oficjalnego FC (FC Falubazu chyba przestalo dzialac, bynajmniej nic nie slychac) , pojedyncze osoby, czy grupki jezdza na mecze, raczej nic wielce zorganizowanego.

Hakuna
Posty: 72
Rejestracja: 26.08.2011, 21:27

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Hakuna » 19.11.2015, 00:09

W FSL w mieście widoczna Polonia, Lech i czasem zdarzy się ktoś z Falubazu, Stali czy baaaardzo rzadko L - ale jakichś spin nie zauważyłem nigdy
CBF

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 19.11.2015, 00:26

Hakuna pisze:W FSL w mieście widoczna Polonia, Lech i czasem zdarzy się ktoś z Falubazu, Stali czy baaaardzo rzadko L - ale jakichś spin nie zauważyłem nigdy
Falubaz, Stal czy Legia w Słubicach to coś na zasadzie Barcelony, Realu, Munchesteru, czyli zazwyczaj kibice sukcesu lub janusze. Krótko mówiąc nic kumatego.

zachodni
Posty: 9
Rejestracja: 26.11.2012, 22:08

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: zachodni » 19.11.2015, 14:44

Tak więc zostajecie Wy i Lech fc Słubice. Osoby jeżdzące do Poznania kibicują też Polonii ?

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 19.11.2015, 16:08

zachodni pisze:Tak więc zostajecie Wy i Lech fc Słubice. Osoby jeżdzące do Poznania kibicują też Polonii ?
Kibice Lecha ze Słubic nie są zorganizowani (w sensie akcji, graffów, gadżetów itd.) i nie tworzą "FC Słubice", jeśli już to wchodzą w skład Lubuskiego FC. Jest to całkiem osobna grupa, aczkolwiek z racji że Słubice nie są dużym miastem to każdy się tu dobrze zna.

Mustafa Ali Lala
Posty: 42
Rejestracja: 11.06.2010, 17:48

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Mustafa Ali Lala » 19.11.2015, 18:18

Jednak jak widać, obecnie Wam najbliżej do Stilonu. Raczej nie możesz zaprzeczyć, że są "jakieś" kontakty.
YG'04 - Stal Gorzów!

Ficefski
Posty: 32
Rejestracja: 15.10.2011, 16:50
Lokalizacja: FSL

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Ficefski » 19.11.2015, 23:11

Mustafa Ali Lala pisze:Jednak jak widać, obecnie Wam najbliżej do Stilonu. Raczej nie możesz zaprzeczyć, że są "jakieś" kontakty.
Najbliżej to jest nam do Frankfurtu nad Odrą ;) Tak na poważnie to wycieczki osobiste o kontakty nie mają sensu, bo po pierwsze to jeśli już jest tylko i wyłącznie nasza sprawa i na pewno nie będzie to potwierdzone na tym forum, a po drugie jeśli już coś by takiego było to ogłosimy to oficjalnie bez forumowych domysłów ;) Jako Polonia nie mamy zgód ani układów i na tym temat należy zakończyć.

KaZuYa
Posty: 36
Rejestracja: 28.12.2008, 21:05

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: KaZuYa » 21.01.2016, 08:54

Wrzuci ktoś skan TMK, derby Promień-KSF oraz wywiad z ekipą Promienia, z góry dziękówa.

bobas
Posty: 55
Rejestracja: 22.03.2007, 11:21

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: bobas » 29.05.2016, 20:47

Finał lubuskiego PP Stilon-Falubaz z kibicami obu drużyn?
SUPPORT YOUR LOCAL FOOTBALL TEAM

Wolwes
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2012, 13:24

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Wolwes » 29.05.2016, 22:44

Na chwilę obecną tak.
CHROBRY GŁOGÓW (h) STILON GORZÓW

hmm
Posty: 152
Rejestracja: 03.05.2007, 22:19

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: hmm » 08.06.2016, 18:06

KS Falubaz Zielona Góra - Stilon Gorzów
na żywo
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9BPJpFc5EIU[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=WRgelOS1BA0

Mustafa Ali Lala
Posty: 42
Rejestracja: 11.06.2010, 17:48

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Mustafa Ali Lala » 28.06.2016, 13:07

Z dniem wczorajszym (27.06.2016) został zerwany układ pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg, a Stalą Gorzów!
Obie strony dziękują sobie za wspólnie spędzone lata!
YG'04 - Stal Gorzów!

Pretorian88
Posty: 32
Rejestracja: 15.12.2013, 23:30

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Pretorian88 » 30.07.2016, 20:08

Byłem dzisiaj na inauguracji III Ligi w Zielonej Górze. Typowy piknik. Brak kibiców Górnika Wałbrzych.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Psoriasis » 31.07.2016, 09:55

Z relacji kibicow Stilonu Gorzow, ktorzy byli we Francji na ME... "Zaliczamy chyba co drugą stację, na których promocje są tak udane, że alko starcza aż do samej granicy. W czwartek około 13.00 bezpiecznie docieramy do Legnicy, skąd autami udajemy się do Gorzowa". I moje pytanie z tym zwiazane.
Dumni jestescie z tego, ze jestescie tak beznadziejnymi zlodziejami?

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Wnuk Edwarda » 31.07.2016, 12:36

Psoriasis pisze:Z relacji kibicow Stilonu Gorzow, ktorzy byli we Francji na ME... "Zaliczamy chyba co drugą stację, na których promocje są tak udane, że alko starcza aż do samej granicy. W czwartek około 13.00 bezpiecznie docieramy do Legnicy, skąd autami udajemy się do Gorzowa". I moje pytanie z tym zwiazane.
Dumni jestescie z tego, ze jestescie tak beznadziejnymi zlodziejami?
Jakby byli "beznadziejnymi złodziejami" to by Ich powineli na pierwszej stacji.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Psoriasis » 31.07.2016, 13:07

Wnuk Edwarda pisze:
Psoriasis pisze:Z relacji kibicow Stilonu Gorzow, ktorzy byli we Francji na ME... "Zaliczamy chyba co drugą stację, na których promocje są tak udane, że alko starcza aż do samej granicy. W czwartek około 13.00 bezpiecznie docieramy do Legnicy, skąd autami udajemy się do Gorzowa". I moje pytanie z tym zwiazane.
Dumni jestescie z tego, ze jestescie tak beznadziejnymi zlodziejami?
Jakby byli "beznadziejnymi złodziejami" to by Ich powineli na pierwszej stacji.
Zlodziejstwo na stacji benzynowej w dodatku alko by sie napierdolic to dla mnie frajerstwo i tyle.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Bączyński » 31.07.2016, 13:19

Stilon to te polaki-robaki co robili sobie foteczki z krzyżem?
To bym powiedział,że jest cebulactwem,a nie promocje,ktore każda ekipa z PL robiła.

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: szklanka » 31.07.2016, 17:40

Bączyński pisze:Stilon to te polaki-robaki co robili sobie foteczki z krzyżem?
To bym powiedział,że jest cebulactwem,a nie promocje,ktore każda ekipa z PL robiła.
co ci k**** jebana krzyż przeszkadza ? pluli na niego ? deptali ? spalili ? nie wiec czego sie prujesz kurwisko jebane

dziar z motywami chrześcijańskimi,religijnymi i z wizerunikem krzyża też nie uważasz za stosowne ? jeszcze te określenie ''cebulactwo'' spierdalaj na plaże w świnoujściu parawan rozłożyć żeby jutro mieć gotową miejcówke a nie na forum glupoty p********* parówo
Polish Groundhopper

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Bączyński » 31.07.2016, 17:56

co ci k**** jebana krzyż przeszkadza ? pluli na niego ? deptali ? spalili ? nie wiec czego sie prujesz kurwisko jebane
A ty co? Prosto z ŚDM nadajesz?
Tak,wkurwia mnie pozerski patriotyzm,wkurwia mnie pielgrzymka,na którą jadą półdebile w dresach i chyba nawet nie wiedzą gdzie się aktualnie znajdują,wkurwiają mnie łby co idą na pogrzeb w krótkich spodenkach i nie widzą w tym nic złego.Jakie śmiechy są z Francuzów co piszą sobie kredą na chodnikach po zamachach,a wielcy polscy kibice ilu terrorystów zabili swoimi vlepkami,koszuleczkami,fck isis i tym podobnymi gównami.
Naprawdę nie czujesz,że z tego co było 5-6 lat temu zrobiła się karykatura i cepeliada?
Możesz mnie jeszcze 10 razy wyzwać od parówy,k**** itp,jeśli ma ci ulżyć to jedziesz.We mnie wzbudzasz najwyżej litość i utwierdzasz mnie w tym co napisałem.

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: szklanka » 31.07.2016, 18:00

Bączyński pisze:
co ci k**** jebana krzyż przeszkadza ? pluli na niego ? deptali ? spalili ? nie wiec czego sie prujesz kurwisko jebane
A ty co? Prosto z ŚDM nadajesz?
Tak,wkurwia mnie pozerski patriotyzm,wkurwia mnie pielgrzymka,na którą jadą półdebile w dresach i chyba nawet nie wiedzą gdzie się aktualnie znajdują,wkurwiają mnie łby co idą na pogrzeb w krótkich spodenkach i nie widzą w tym nic złego.Jakie śmiechy są z Francuzów co piszą sobie kredą na chodnikach po zamachach,a wielcy polscy kibice ilu terrorystów zabili swoimi vlepkami,koszuleczkami,fck isis i tym podobnymi gównami.
Naprawdę nie czujesz,że z tego co było 5-6 lat temu zrobiła się karykatura i cepeliada?
Możesz mnie jeszcze 10 razy wyzwać od parówy,k**** itp,jeśli ma ci ulżyć to jedziesz.We mnie wzbudzasz najwyżej litość i utwierdzasz mnie w tym co napisałem.

a to inna gadka, podzielam Twoje zdanie, byłem pewny że jesteś jednym z miliona ateistów który pluje na Boga, wyzywa go ( sic. wg nich nie istnieje to po co go wyzywają ? )
Polish Groundhopper

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Bączyński » 31.07.2016, 18:06

No i spoko.
A wracając do krzyża-to o ile ktoś sobie robi dziary z motywami,to mam nadzieję,że robi to dla siebie,natomiast jeśli goście biorą na wyjazd krzyż,to nikt mnie nie przekona,że nie robią tego dla jak to mówią "fejmu",bo jaki był ich cel?
-Zrobić fotkę,dość specyficzną i szybko wrzucić do internetu.
Tylko tyle,pada na pysk scena kibicowska,pada też patriotyzm-zgodzisz się pewnie.

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: szklanka » 31.07.2016, 21:55

Tylko tyle,pada na pysk scena kibicowska,pada też patriotyzm-zgodzisz się pewnie.


Zgodzę się, na przestrzeni dwóch lat zmiany w patriotyzmie i stylu kibicowania zagalopowały za daleko, na tyle że gołym okiem widać jaka chujnia panuje na trybunach. Pomijam głupią modę na patriotyzm, nie tędy droga.
Ciach bajera, pozdro !
Polish Groundhopper

szklanka
Posty: 111
Rejestracja: 15.04.2012, 18:18

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: szklanka » 27.08.2016, 10:55

[link] t31.0-8/13923564_575343045924133_5900687582766914541_o.jpg

Flaga Żary na Falubazie ? Istnieje zorganizowany fc KSF w Żarach ? ktoś z Pormienia się wypowie ? może jędrzej ;) ?
Polish Groundhopper

bellamy22
Posty: 13
Rejestracja: 06.07.2011, 23:21

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: bellamy22 » 28.08.2016, 00:05

Flaga zrobiona przez bylego konfidenta,a później już psa. Nie ma fc. Jeździ sporo pajacyków,którzy przy stratach barw odwiedzają komende donaszac na naszych chłopaków.

ZielonyHulk
Posty: 35
Rejestracja: 05.10.2016, 16:53

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: ZielonyHulk » 10.10.2016, 00:07

Dozamet to samodzielna ekipa czy są kogoś fc?

Wolwes
Posty: 132
Rejestracja: 12.01.2012, 13:24

Re: Województwo Lubuskie kibicowsko

Post autor: Wolwes » 10.10.2016, 00:53

Nie wiem jak to jest tam u nich oficjalnie powiedziane wewnątrz, ale jest to tak naprawdę na dzień dzisiejszy fan-club, ewentualnie "ekipa" pro-Falubaz. Nie stanowią obecnie żadnej siły. Ze świeżych ciekawostek na ich temat, po ponad miesięcznej mobilizacji na wyjazd do Gorzowa zaliczyli okrągłe 0.
CHROBRY GŁOGÓW (h) STILON GORZÓW

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Junior89, krzysiek000, marcingol14, Oberschlesien14, typer i 202 gości