www.warhouse.pl

Puchar Polski 2014/2015

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Wnuk Edwarda
Posty: 376
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Wnuk Edwarda » 02.04.2015, 15:02

może i coś by było w tym co piszecie, z tym że temat wałkowany od ładnych kilku lat a i tak wszystko po staremu.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.



ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: ultras.pl » 02.04.2015, 15:28


ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: ultras.pl » 02.04.2015, 15:50

Podbeskidzie chyba trochę zestresowane wywiesza własną flagę odwrotnie ku uciesze kibiców BKS-u
https://www.youtube.com/watch?v=RGmFv3WKS0s

Legia zalicza małe kłopoty z kibicami Podbeskidzia i ochroną i nie udaje im się wywiesić transparentu
Zero reakcji ze strony stojącego obok BKS-u
https://www.youtube.com/watch?v=oj880Fanj2E

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: PierdemWdziub » 02.04.2015, 16:27

chyba sie nie zrozumielismy. chodizlo mi o to, ze statystyczny bywalec, dajmy na to, takiego mlyna Legii, ktory nie jezdzi na akcje, nie naraza sie ,raczej nie ma jakiegokoliwek powodu, zeby czuc wyzszosc nad tymi lebkami, a wrecz przeciwnie. Bo czy moze sie pochwalic chociazby ta podroza na stadion raz na jakis czas , co dwa tygodnie przyjmijmy, z kupa w mjatach ? wiem, ze to nie wyczyn, ale zawsze wiecej niz podroz bez kupy w majtach w zajebistej, mocnej ekipie. W zadnym razie nie mialem zamiaru umniejszac wysilku czesci kibicow BKSu, ktorzy swoje jaja pokazali nie raz, ale jezeli, moj skromny adwersarzu, nie przynalezysz do tej grupy, to sklej z laski swojej pisde.Jak juz sie odnioslem do przykladowej jednostki, to moze przejdzmy do grup. Ile taka Legia, Lech itd ma grupek, OFICJALNYCH FC, ktore wieszaja flagi, a ktore jednoczesnie siedza pochowane po domach u siebie w miescie ? jakies sie pewnie znajda. Pogratulowac cip w ekipach w takim razie, jak tak na to patrzycie. W sumei wiekszych cip niz TSP, bo dno nie jest tam, gdzie sa oni, tylk otam gdzie sie szyje flagi, robi vlepki i nie naraza na nic. oni sie narazaja

qwerty88
Posty: 35
Rejestracja: 11.01.2010, 20:22

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: qwerty88 » 02.04.2015, 16:47

O czym wy w ogóle dyskutujecie. To całe podbeskidzie to banda konfidentów z czym nawet się nie kryją robiąc sobie taką flagę, a tu jeden z drugim obrońca uciśnionych będzie pisał, że mają jaja bo chodzą na mecze hehe. Banda c**** i tyle. I tym akcentem proponuje zamknąć to śmieszną polemikę.

Ps Daleko mi do rodziny Legia-Zagłębie-Bielsko

z_calej_epy
Posty: 19
Rejestracja: 28.03.2014, 10:23

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: z_calej_epy » 02.04.2015, 17:09

Akcja roku to byla jak BKS cisnol TSP ze trzymaja z ochrona spartan , a teraz sami z nimi sie wafluja w najlepsze i stoja gdzie popadnie

LordMU
Posty: 18
Rejestracja: 02.04.2015, 00:26

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: LordMU » 02.04.2015, 17:40

TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce.

PolnocnaStrona
Posty: 217
Rejestracja: 08.12.2011, 15:55

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: PolnocnaStrona » 02.04.2015, 17:57

BKS może i notorycznie gnębi lub stara się gnębić w różny sposób TSP, więc wiedzą że te Podbeskidzie może być dla nich w przyszłości zagrożeniem, inaczej by sobie odpuścili. Tak jak już wielu tu pisało czasy się zmieniają i sytuacja może ulec zmianie. Za 5-7 lat do głosu mogą dojść młodzi z TSP, więc BKS próbuje ich wytępić w zarodku. Jak będzie w przyszłości, zobaczymy.
Jest parę przykładów odrodzenia ekip czy też nagłego wybicia się z cienia że lepiej mieć się na baczności.

Łowca
Posty: 171
Rejestracja: 21.09.2010, 21:43

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Łowca » 02.04.2015, 18:28

Pierdolenie słyszę to już od tylu lat. Trzymają rękę na pulsie i tyle nic nie zmieni się w Bielsku.

Fighteros
Posty: 65
Rejestracja: 21.03.2015, 19:38
Lokalizacja: Reymonta 22

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Fighteros » 02.04.2015, 18:45

Oczywiście że tak ale kilku naiwnych nie mających pojęcia o pewnych sprawach będzie snuć domysły jak to za kilka lat tsp może zacząć mieć coś do powiedzenia w Bielsku.Nie wiedzą że starszyzna z BKSu dba o młodzież,wiadomo o co chodzi,siłka,sw.

bubiks
Posty: 29
Rejestracja: 02.02.2014, 19:55

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: bubiks » 02.04.2015, 18:55

Fighteros pisze:TSP nie wymięka,a to dobre.Pewnie po meczu podkulili ogon i szybko czmychneli ze stadionu.Na meczu mogli się ponapinać wśród ochroniarek i kamer.a i tak pewnie ktoś z BKS-u podbił do nich i poszła jakaś propozycja czy wychodzą po kilku czy tam kilkunastu.
Juz raz sie ustawili i Bks pokazal jaki jest chonorowy cala banda ich katowali a teraz sami z ochroniarkami po bramkach stoja

klos
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2007, 12:14

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: klos » 02.04.2015, 18:58

Parę lat temu sam myślałem, że TSP urośnie w siłę, a były ku temu większe przesłanki niż teraz (niezłe wyjazdy i oprawy, walki na mieście, a nawet, co prawda przegrane, ale zorganizowane ustawki z BKS-em czy Jastrzębiem) i skoro wtedy się nie udało to tym bardziej nie uda się teraz.
LordMU pisze:TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce.
no chyba nie, popatrz na zdjęcia z poprzednich kilku meczy...
Obrazek
Agent Kloss zawsze do usług.

Grizzly
Posty: 20
Rejestracja: 17.03.2013, 19:20

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Grizzly » 02.04.2015, 19:11

Zaraz mamy derby Bielska, wtedy się okaże, która ekipa jak się pokaże, bez fleszy aparatów i masy pikników, którzy przyszli obejrzeć ekstraklasę :)

klos
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2007, 12:14

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: klos » 02.04.2015, 19:22

I jeszcze jedno. Troche paradoksalnie, ale u "Gorali" zaczelo sie psuc od awansu do ekstraklasy. Owszem, ekstraklasa spowodowala wzrost zainteresowania pilka i kibicowaniem w miescie, ale po pierwszych krokach na Podbeskidziu, duza czesc osob z czasem wybrala BKS. Podejrzewam, ze gdyby obie ekipy kisily sie w 3 lidze to sila razenia BKS-u bylaby nieporownywalnie mniejsza niz jest teraz, z czego wniosek, ze ekstraklasa dla TSP to, przy odpowiednich posunieciach BKS-u, zrodlo rozwoju czerwono-zolto-zielonych. Tak naprawde, BKS mocno wypromowal sie na Podbeskidziu.
Obrazek
Agent Kloss zawsze do usług.

HaDES
Posty: 158
Rejestracja: 21.01.2013, 03:48

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: HaDES » 02.04.2015, 19:42

Ja napisze coś od siebie.
Porównuać czasy z ok 07r. kiedy to się mówiło że BKS ma w koncu rywala, że Bks może stracić dominacje w miescie, tylko kwestia czasu. Minęła prawie dekada i co? Kiedyś na Bks głównie chodziła chuliganka i były czasem mecze w których nie wystawiali młyna badz doping był bardzo przecietny, 50-100 osób w młynie. Nie mówie o mecach np z Tychami bo tam było lepiej. Wtedy juz na Podbeskidzie chodziło kilka tysiecy ludzi. Tworzyli oprawy, młyn kleili mniej wiecej taki sam jak teraz, moze troszke wiekszy. Wszystkie zdjecia z tamtych lat mozna znalezc w internecie i sobie porównac , mi sie tego nie chce teraz szukac i wstawiać. Jak sytuacja ma się teraz? Z perspektywy czasu widac jak to Bks rosnie w siłę mimo słabej ligi , swoja droga ogromny szacunek dla chłopaków którzy to wszystko nakrecaja bo to nie takie łatwe kiedy sie gra mece w takiej lidze a ostatni mecz na własnym stadionie z kibicami gosci to chyba miał miessce własnie w 2007r badz cos koło tego. A Podbeskidzie leci w dół, młyn tworza po 150 osob, 200 osó co na ekstraklase jest żałosnym wynikiem juz nie bede sie przypierdalał do jakosci tego młyna bo kazdy może ocenic sobie sam po zdjeciach :)) na ulicy nie walczą, na murach ich nie widać, żadnego osiedla w bielsku nie mają, to jest wrecz niemożliwe żeby od tak nagle w ciagu kilku lat im przybyło kumatych ludzi.. cała kumateria idzie w kierunku BKSu bo dobrze wiedza ze w przeciwnym wypadku mieliby ciezko na osiedlach.

Odstawiajac chuliganke na bok, ostatnio na fan pejdzu Bksu na fb widziałem takie zdjecie

[link]

młodziaki z jednego z osiedli, to jest własnie przyszłość BKSu, kiedys na Bks-ie tego nie było, teraz nakrecaja tez na miare swoich możliwosci ultraske a młyn potrafią skleic nawet na 700-800 osób bez zgód wiec tylko pokazuje jaki potencjał w nich drzemie.
Jaki wniosek? Taki ze te przepowiednie kilka lat wstecz sie nie sprawdziły i teraz wasze tez sie nie sprawdzą bo zeby znac sytuacje w bielsku trzeba tam mieszkać.
Mysle ze ten temat powinnismy zamknac bo naprawde nie ma o czym tu wiecej pisac pozdrawiam

ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: ultras.pl » 02.04.2015, 19:48

LordMU pisze:TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce.
Nikt niczego nie wymusił co widać...
https://www.youtube.com/watch?v=qSS_YYHD17o

Emerito
Posty: 9
Rejestracja: 21.04.2012, 23:44

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Emerito » 02.04.2015, 20:11

"TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce."

Kur... faktycznie zamknijcie rejestrację, bo to forum stanie się jednym wielkim farmazonlandem... I to jest właśnie wasza propaganda, o której pisałem. Czyli potwierdziłeś, że cały ten cyrk z zajmowaniem dawnego sektora KK Podbeskidzia był zaplanowany przez BKS świadomie, żeby stworzyć takie wrażenie... Ja pierd... he he he, czyli jednak nie tylko TSP jest śmieszne i żałosne...
Nie chce mi się juz pisać o ekipie TSP, bo nie ma o czym, ale kloss uderzył w punkt. Dla BKS-u pojawienie się Podbeskidzia było ratunkiem. Procent przerzutów z Podbeskidzia na BKS jest w ciągu ostatnich 5-6 lat wyjeb... w kosmos.
Co do popularnosci - na meczach o awans do II ligi na BKS-ie obecnie 300 osób, na meczach PBB w ówczesnej IV lidze 1000-4000.
Wszystko prawda o czym niektórzy piszą i obecnie nie ma przesłanek żeby cokolwiek mogło się zmienić w Bielsku, ale dodać trzeba że Podbeskidzie nigdy wcześniej nie miało takich ambicji, żeby dominować w mieście walczyć i wyjeb.. z niego BKS. Cała sytuacja została odpalona tylko przez ówczesną (z 15 lat temu) starszyznę BKS, która uznała że warto z chłopaczków z szalikami TSP zrobić sobie wroga treningowego w mieście.
Z ciekawości przejrzałem fora w Bielsku i tam można poczytać oprócz ujadania januszy m.in. głosy pikoli, którzy piszą że "jeśli tak wygląda główna ekipa BKS, to czego TSP sie boi" i śmiechy jak to w odpowiedzi na BKS-owskie hasła "jak wrócicie do domu?" cała trybuna pierdolnęła śmiechem.

P.S. Podbeskidzie miało ogarnąć Sandecji wejście na mecz, ale podobno powyłączało telefony przed meczem i Sandę wystawiło - to raz
Rozpruli się PODOBNO na psiarni w temacie GKM (układ) przy jakiejś okazji, z tym że twierdzą, ze była to jedna osoba i została od razu pogoniona - to dwa. O szczegóły trzeba pytać lepiej GKM-u

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: rzutkarny » 02.04.2015, 20:33

Emerito pisze:"TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce."

Kur... faktycznie zamknijcie rejestrację, bo to forum stanie się jednym wielkim farmazonlandem... I to jest właśnie wasza propaganda, o której pisałem. Czyli potwierdziłeś, że cały ten cyrk z zajmowaniem dawnego sektora KK Podbeskidzia był zaplanowany przez BKS świadomie, żeby stworzyć takie wrażenie... Ja pierd... he he he, czyli jednak nie tylko TSP jest śmieszne i żałosne...
Nie chce mi się juz pisać o ekipie TSP, bo nie ma o czym, ale kloss uderzył w punkt. Dla BKS-u pojawienie się Podbeskidzia było ratunkiem. Procent przerzutów z Podbeskidzia na BKS jest w ciągu ostatnich 5-6 lat wyjeb... w kosmos.
Co do popularnosci - na meczach o awans do II ligi na BKS-ie obecnie 300 osób, na meczach PBB w ówczesnej IV lidze 1000-4000.
Wszystko prawda o czym niektórzy piszą i obecnie nie ma przesłanek żeby cokolwiek mogło się zmienić w Bielsku, ale dodać trzeba że Podbeskidzie nigdy wcześniej nie miało takich ambicji, żeby dominować w mieście walczyć i wyjeb.. z niego BKS. Cała sytuacja została odpalona tylko przez ówczesną (z 15 lat temu) starszyznę BKS, która uznała że warto z chłopaczków z szalikami TSP zrobić sobie wroga treningowego w mieście.
Z ciekawości przejrzałem fora w Bielsku i tam można poczytać oprócz ujadania januszy m.in. głosy pikoli, którzy piszą że "jeśli tak wygląda główna ekipa BKS, to czego TSP sie boi" i śmiechy jak to w odpowiedzi na BKS-owskie hasła "jak wrócicie do domu?" cała trybuna pierdolnęła śmiechem.

P.S. Podbeskidzie miało ogarnąć Sandecji wejście na mecz, ale podobno powyłączało telefony przed meczem i Sandę wystawiło - to raz
Rozpruli się PODOBNO na psiarni w temacie GKM (układ) przy jakiejś okazji, z tym że twierdzą, ze była to jedna osoba i została od razu pogoniona - to dwa. O szczegóły trzeba pytać lepiej GKM-u
Na twoje 8 postów na tym forum 8 dotyczy TSP, czy to w związku z wizytą kibica Wisły na gnieździe, czy teraz to. Więc z łaski swojej przestań udawać, że nie jesteś kibicem Podbeskidzia bo najbardziej wkurwiający na tym forum to są właśnie tacy podszywacze, ludzie wstydzący się swoich klubów i rżnący głupa pod maską obiektywizmu.

Emerito
Posty: 9
Rejestracja: 21.04.2012, 23:44

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Emerito » 02.04.2015, 21:39

Nie mam nic wspólnego z ekipką Podbeskidzia poza kontaktami z osobami stamtąd, których już na Podbeskidziu nie ma od ładnych paru lat nie mówiąc już o tym że z racji wieku powoli z żadną. Zresztą chyba nawet więcej kontaktów miałem z dawną ekipą BKS tak z dobrych lat 90-tych :) Ponad połowę życia mieszkam poza Polską i kibicuję całkiem innej ekipie, nawet nie z kraju :). Za to parę rzeczy wiem, bo pochodzę z Bielska.., Tyle w temacie.

eMTe4
Posty: 209
Rejestracja: 26.07.2013, 12:55

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: eMTe4 » 02.04.2015, 22:10

Emerito pisze:"TSP ma młyn, tam gdzie wisiała, flaga BIELSZCZANIE BKSu, więc musili zmienić miejsce."

Kur... faktycznie zamknijcie rejestrację, bo to forum stanie się jednym wielkim farmazonlandem... I to jest właśnie wasza propaganda, o której pisałem. Czyli potwierdziłeś, że cały ten cyrk z zajmowaniem dawnego sektora KK Podbeskidzia był zaplanowany przez BKS świadomie, żeby stworzyć takie wrażenie... Ja pierd... he he he, czyli jednak nie tylko TSP jest śmieszne i żałosne...
Nie chce mi się juz pisać o ekipie TSP, bo nie ma o czym, ale kloss uderzył w punkt. Dla BKS-u pojawienie się Podbeskidzia było ratunkiem. Procent przerzutów z Podbeskidzia na BKS jest w ciągu ostatnich 5-6 lat wyjeb... w kosmos.
Co do popularnosci - na meczach o awans do II ligi na BKS-ie obecnie 300 osób, na meczach PBB w ówczesnej IV lidze 1000-4000.
Wszystko prawda o czym niektórzy piszą i obecnie nie ma przesłanek żeby cokolwiek mogło się zmienić w Bielsku, ale dodać trzeba że Podbeskidzie nigdy wcześniej nie miało takich ambicji, żeby dominować w mieście walczyć i wyjeb.. z niego BKS. Cała sytuacja została odpalona tylko przez ówczesną (z 15 lat temu) starszyznę BKS, która uznała że warto z chłopaczków z szalikami TSP zrobić sobie wroga treningowego w mieście.
Z ciekawości przejrzałem fora w Bielsku i tam można poczytać oprócz ujadania januszy m.in. głosy pikoli, którzy piszą że "jeśli tak wygląda główna ekipa BKS, to czego TSP sie boi" i śmiechy jak to w odpowiedzi na BKS-owskie hasła "jak wrócicie do domu?" cała trybuna pierdolnęła śmiechem.

P.S. Podbeskidzie miało ogarnąć Sandecji wejście na mecz, ale podobno powyłączało telefony przed meczem i Sandę wystawiło - to raz
Rozpruli się PODOBNO na psiarni w temacie GKM (układ) przy jakiejś okazji, z tym że twierdzą, ze była to jedna osoba i została od razu pogoniona - to dwa. O szczegóły trzeba pytać lepiej GKM-u
Skoro pikole z Podbeskidzia zasiadający na forach są tacy hardzi to niech ustawią się na BKS, wtedy będziemy mogli zweryfikować kto się kogo boi.
"Papieros parzy dłoń i budzi żal
Na peronie siedzę sam
Oglądam sterty tych starych zdjęć, ten peron dobrze
mnie już zna
Pociąg zabiera co dzień bliską twarz
Tutaj tłoczą się, tu mówią - "tam to jest życie i czar", Tu się handluje Ojczyzną co dnia!"

Hakuna
Posty: 72
Rejestracja: 26.08.2011, 21:27

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Hakuna » 02.04.2015, 22:16

Takie rzeczy jak z GKM czy Sandecją przytrafiają i przytrafiły się już wielu ekipom a jakoś do nich nikt wiecznie nie sapie i nie wytyka tego. Kto nie popełnia błedu niech się przyzna. Nie ma takiej ekipy. Wieczne przypierdalanie sie o wszystko do TSP jest nudne. Ile można? Na wyjeździe jest pare osób - źle, pojedzie więcej - źle bo pewnie dofinansowane albo coś. Jechali po plackach - źle bo powinni podkulić ogony, nie jechaliby po nich to też źle bo są c***

Propagando trwaj! Karawana jedzie dalej. Faktem jest że wzrost beksy jest spowodowany awansem TSP ale trudno, bardzo dobrze że chociaż ci nie liczni się nie poddają.
CBF

PierdemWdziub
Posty: 96
Rejestracja: 30.04.2012, 18:20

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: PierdemWdziub » 02.04.2015, 22:23

czy ja dobrze czytam, ze nowy narybek na BKS pierwsze szlify zbieral na TSP. Toz pogratulowac.

piszecie, ze keidys doszlo do ustawki z TSP ? no to rzeczywiscie pisdy. Kto by zrobil podobnie ? Baltyk na Arke ? Polonia na Legie ?

klos
Posty: 87
Rejestracja: 05.03.2007, 12:14

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: klos » 02.04.2015, 22:54

Fakt faktem, ze sami tez mieli udzial w tym, ze malo kto ich traktuje powaznie. No bo kto powaznie traktuje ekipe, ktora szyje i wywiesza flage "konfidenci" albo wykrzykuje nazwe firmy produkujacej kafelki i jest nieistotne, ze kiedys ta "historyczna" :) nazwa byla ulokowana w nazwie klubu. Takimi praktykami sami dbaja o to, ze kojarzy sie ich z piknikami rodem z siatkowki.
Obrazek
Agent Kloss zawsze do usług.

Hakuna
Posty: 72
Rejestracja: 26.08.2011, 21:27

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Hakuna » 03.04.2015, 02:38

^^ taa a Stilon czy Stomil to jest w porządku a Ceramed nie ? jprdl..
CBF

LordMU
Posty: 18
Rejestracja: 02.04.2015, 00:26

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: LordMU » 03.04.2015, 07:59

Propaganda podpiździa też tu jest na wysokim poziomie.

TSP nie jest rywalem dla BKSu, i każdy to wie. Akcja na tym meczu pucharowym byłą taka, jak pozwalją czasy. Każdy kalkuluje, BKS wiedział że posypią się tylko zakazy, a TSP wiedziało że może bluzgać na Legie i BKS, bo wiedziali że BKS przy ochroniarkach i psach nic nie zrobią. W każdej innej sytuacja, nikt by sie nie odważył spojrzeć w strone ekipy BKSu.

LordMU
Posty: 18
Rejestracja: 02.04.2015, 00:26

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: LordMU » 03.04.2015, 08:03

Odnśnie do kolegi, niby nie z TSP.
Nie ma to jak wypowiadający się koleś, któy mieszka za granicą i nie ma nic wspólnego z ekipą (tylko jakieś mętne powiązania z osobami, które udzielały się kiedyś tam).
A nie znam człowieka z szanującej się ekipy, która tak zaciekle broniła TSP.
Z mojej strony to tyle, ten mecz nie był wart tylu tych komentarzu.
Nie pozdrawiam.

Jerry
Posty: 8
Rejestracja: 30.03.2014, 21:51

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Jerry » 03.04.2015, 10:02

LordMU pisze:Propaganda podpiździa też tu jest na wysokim poziomie.

TSP nie jest rywalem dla BKSu, i każdy to wie. Akcja na tym meczu pucharowym byłą taka, jak pozwalją czasy. Każdy kalkuluje, BKS wiedział że posypią się tylko zakazy, a TSP wiedziało że może bluzgać na Legie i BKS, bo wiedziali że BKS przy ochroniarkach i psach nic nie zrobią. W każdej innej sytuacja, nikt by sie nie odważył spojrzeć w strone ekipy BKSu.
ale ,że jak nie spojrzeć ? skoro sie ustawiali z BKS-em ...
... a co do skandowania pewnej nazwy z przeszłości ,to może dla nich np. to samo co dla fanów Lecha Kolejorz ... ?
jedno jest pewne podeskidzie nadal słabe ,a Bks niech dziękuje Panu Bogu ,że ono jest bo faktycznie tylko dzięki temu sie odrodził,skoro obecna ekipa to byli bywalcy młyna zza miedzy :) ... przyznam, że do czasów akcji BKS-u na swego "rywala" z miasta wcześniej to mi się głównie nazwa BKS kojarzyła z Jagą i Lechią...
... a z innej beczki to jestem ciekaw czy fani Błękintnych w Poznaniu mając taką ( trzeba przyznać zaskakująca ) szansę pokazać się publice całego kraju - zaprezentują jakąś oprawę /wielką fanę? tak jak to zrobio to "śmieszne" podbeskidzie w PP będąc na ul. Bułgarskiej ...

Doktor
Posty: 254
Rejestracja: 28.12.2014, 16:55

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Doktor » 03.04.2015, 11:18

Nie slyszales o ekipie Stali bo nie pisalo na internecie a tacy jak ty wiedze o danej ekipie maja jedynie z internetu.caly BKS to przerzuty z podpizdzia,hehehe tez to wyczytales na poprzedniej stronie.i pytanie do ciebie jaka ekipe reprezentujesz
mahomet to pedofil. AVE BMH

Jerry
Posty: 8
Rejestracja: 30.03.2014, 21:51

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Jerry » 03.04.2015, 12:14

Doktor pisze:Nie slyszales o ekipie Stali bo nie pisalo na internecie a tacy jak ty wiedze o danej ekipie maja jedynie z internetu.caly BKS to przerzuty z podpizdzia,hehehe tez to wyczytales na poprzedniej stronie.i pytanie do ciebie jaka ekipe reprezentujesz
ależ Panie Doktorze i co się Pan czepiasz słówek ? gdzie napisałem ja lub ktoś inny ,że cały BKS to przerzuty zza miedzy ?
gdzie stwierdziłem ,że nigdy nie słyszałem o BKS-ie z Bielska ? mam na myśli tylko, że do w kraju z racji potencjału ,wyjazdów ,opraw i wilu innych aspektów kojarzę BARDZIEJ Jagę czy Lechię pod tym skrótem ... tutaj szkoda pisać cokolwiek ,bo nawet jak pisze się w kulturalny sposób nikogo nie obrażając to i tak znajdzie się szukajcy "zwady" ;-D ... a mam po 40 stce i jestem fanem jednej podkarpackich drużyn ,obecnie mieszkam i pracuje za naszą południową granicą ... obiecuje też ,że nie będę się już wtrącał w dyskusje Szanownych Panów, bo to chyba progi jak widać dla nie za wysokie.

Jerry
Posty: 8
Rejestracja: 30.03.2014, 21:51

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Jerry » 03.04.2015, 12:17

Jerry pisze:
Doktor pisze:Nie slyszales o ekipie Stali bo nie pisalo na internecie a tacy jak ty wiedze o danej ekipie maja jedynie z internetu.caly BKS to przerzuty z podpizdzia,hehehe tez to wyczytales na poprzedniej stronie.i pytanie do ciebie jaka ekipe reprezentujesz
ależ Panie Doktorze i co się Pan czepiasz słówek ? gdzie napisałem ja lub ktoś inny ,że cały BKS to przerzuty zza miedzy ?
gdzie stwierdziłem ,że nigdy nie słyszałem o BKS-ie z Bielska ? mam na myśli tylko, że do w kraju z racji potencjału ,wyjazdów ,opraw i wilu innych aspektów kojarzę BARDZIEJ Jagę czy Lechię pod tym skrótem ... tutaj szkoda pisać cokolwiek ,bo nawet jak pisze się w kulturalny sposób nikogo nie obrażając to i tak znajdzie się szukajcy "zwady" ;-D ... a mam po 40 stce i jestem fanem jednej podkarpackich drużyn ,obecnie mieszkam i pracuje za naszą południową granicą ... obiecuje też ,że nie będę się już wtrącał w dyskusje Szanownych Panów, bo to chyba progi jak widać dla mnie za wysokie.

Hercules Poirot
Posty: 102
Rejestracja: 08.08.2014, 22:34

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Hercules Poirot » 03.04.2015, 12:47

Kibicom Błękitnych prezydent Stargardu Szczecińskiego zafundował darmowy wyjazd na rewnoży mecz połfiałowy w Poznaniu . Muszą jedynie zakupić bilety ne mecz w cenie 20 zł . [link]

MarcelW.
Posty: 52
Rejestracja: 25.03.2015, 23:22

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: MarcelW. » 03.04.2015, 12:51

Sranie po krzakach! Gdyby BKS chciał pokazać całej kibicowskiej Polsce jak się upokarza lokalnego rywala to mieli na to idealny moment. Można było się pokazać dobrą bandą, w końcu to mecz ich zgody z rywalem zza miedzy, zająć miejsce TSP i tam wywiesić swoją fanę Bielszczanie! Śmiech na sali patrząc na zdjęcie na którym kilka metrów od siebie wisi flaga TSP i BKS , TSP leci po Legii jak po dziwce a na stadionie atmosfera jak na Majówce w Piździszowicach...

M.I.S
Posty: 63
Rejestracja: 08.03.2013, 19:22

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: M.I.S » 03.04.2015, 13:59

Tak ty byś od razu podbiegł i rozgonił cały młynek Tsp. To Podb. grało u "siebie" i to oni nie wygonili kosy ze stadionu. Mieli swoje 5 min bluzgając po Stali przy służbach i tyle. Akcja roku qrwa. Co do BKS i braku reakcji na bluzgi, psy tylko czekały i zacierały swoje brudne łapki żeby coś się wydarzyło, więc skończ pierdolić farmazony chuliganie.

MarcelW.
Posty: 52
Rejestracja: 25.03.2015, 23:22

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: MarcelW. » 03.04.2015, 14:44

M.I.S pisze:Tak ty byś od razu podbiegł i rozgonił cały młynek Tsp. To Podb. grało u "siebie" i to oni nie wygonili kosy ze stadionu. Mieli swoje 5 min bluzgając po Stali przy służbach i tyle. Akcja roku qrwa. Co do BKS i braku reakcji na bluzgi, psy tylko czekały i zacierały swoje brudne łapki żeby coś się wydarzyło, więc skończ pierdolić farmazony chuliganie.
Przepraszam chuliganie. Podobno BKS nie traktuje ich poważnie więc nie pieprz farmazonów że chcieli upokorzyć TSP tym że siędzą tuż obok nich. Chuliganie psy są zawsze i wszędzie więc przestań pisać że czekali aż coś się wydarzy..

Emigrant_85
Posty: 174
Rejestracja: 12.06.2010, 22:48

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: Emigrant_85 » 03.04.2015, 15:02

Legia po meczu w Bielsku na 99% zagra w finale na Narodowym. Widze, ze na kupbilet.pl juz nieduzo biletow zostalo. Legionisci chyba podkrecili tempo w wykupowaniu ich. Choc wiadomo, ze stadion duzy i dla nikogo nie zabraknie.
A Lech ? Po tym co pokazali w pierwszym meczu w Stargardzie to powinni ostry w******* zebrac od kibicow. Za brak powaznego podejscia do pracy... Mysle, ze jak wysoko nie wygraja u siebie w rewanzu z Blekitnymi Stargard to bedzie to tylko formalnosc. Nalezy im sie :)

ultras.pl
Posty: 109
Rejestracja: 24.09.2014, 19:24

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: ultras.pl » 03.04.2015, 15:15

Temat BKS-u i TSP ciągnie się nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz
To zestawienie nie oddaje sytuacji jaka jest na mieście
ale można popatrzeć jak potrafią zaprezentować się obie ekipy
https://www.youtube.com/watch?v=7j5o3yUv8yc

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: emigrantPB » 03.04.2015, 16:15

MarcelW. pisze:Sranie po krzakach! Gdyby BKS chciał pokazać całej kibicowskiej Polsce jak się upokarza lokalnego rywala to mieli na to idealny moment. Można było się pokazać dobrą bandą, w końcu to mecz ich zgody z rywalem zza miedzy, zająć miejsce TSP i tam wywiesić swoją fanę Bielszczanie! Śmiech na sali patrząc na zdjęcie na którym kilka metrów od siebie wisi flaga TSP i BKS , TSP leci po Legii jak po dziwce a na stadionie atmosfera jak na Majówce w Piździszowicach...
I takie posty utwierdzają mnie w przekonaniu że na tym forum większość to jakieś internetowe mazgaje zupełnie oderwane od rzeczywistości (no chyba ze jesteś kibicem Podbeskidzia, to jeszcze takie pierdolenie da sie jakoś wytłumaczyć próbą usprawiedliwiania się)

poludniowapolska
Posty: 42
Rejestracja: 03.04.2015, 16:05

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: poludniowapolska » 03.04.2015, 16:16

TSP to banda dzieciaków i nie ma się co podniecać ani ich atakować. Działają coś to chwała im za to. Mimo, iż BKS jest 100 razy lepszą bandą to więcej kalkulują. TSP wyszło do walki z Jastrzębiem a młody BKS dwa razy odmówił ale prześladowaniem Podbeskidzia się zajmuje.

Jak BKS jest taką siłą to dlaczego nie wklei zdjęć z niedawnego zakazu wyjazdowego kilkanaście km. od Bielska ?

Wracając do tematu to faktycznie BKS upokorzył TSP ale to tak jakby LECH podniecał się, że wszedł na sektor Warty.

emigrantPB
Posty: 115
Rejestracja: 25.04.2014, 13:15

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: emigrantPB » 03.04.2015, 16:21

Lech toleruje Warte więc twoje porównanie chujowe, prowokatorze

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Puchar Polski 2014/2015

Post autor: dziecko armageddonu » 03.04.2015, 18:13

Ciekawi mnie w ilu się stawią, chociaż wiadomo że do takich wyjazdów trzeba podchodzić w tych czasach z rezerwą, a slogan "jesteśmy zawsze tam" mogli sobie jednak darować

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: eŁKaSiak1908, Leśny Węgorz, qwerty1 i 247 gości