Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

ultras, hooligans, liczby, ciekawostki, informacje, opisy

Moderatorzy: Zorientowany, LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 18.04.2014, 15:05

rzeznikow niby pod to podpisujecie a co ma piernik do wiatraka ?
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



SinNombre
Posty: 37
Rejestracja: 01.04.2014, 13:07

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: SinNombre » 18.04.2014, 19:14

wujek_fido pisze:O ku***, zoofil wpadł na forum.. Co pytanie to lepsze, przesadzacie powoli.
Zoofila to sobie szukaj wśród kolegów baranie... Jak widać niektórzy potrafią odpowiedzieć normalnie na pytanie.Bez odbioru
Co do Teddy Boys - "Miskowate" chłopaki z jednej strony, z drugiej tak jak napisano wcześniej subkultura. Więc najlepiej gdyby ktoś w miarę ogarnięty dopowiedział na to pytanie.

nrth
Posty: 886
Rejestracja: 18.11.2010, 12:03

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nrth » 19.04.2014, 20:05

Przeciez jasne że to od subkultury musialo sie wziąć
za kim jestes?

PSZYPAŁ
Posty: 132
Rejestracja: 28.05.2013, 21:32

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: PSZYPAŁ » 19.04.2014, 22:49

wiadomo że od subkultury

ale jak ktoś zna jezyk angielski w stopniu lepszym niż komunikatywny to wie że Teddy to tez slangowe określenie Misia

Silnoręki
Posty: 99
Rejestracja: 14.10.2013, 17:14
Lokalizacja: Katowice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Silnoręki » 19.04.2014, 23:49

Szukam chyba 10 minutowego filmiku z KSG, wydanego na jakąś rocznicę, chyba w 2008 roku. Zaczynał się od reklamy Nike, a w filmiku znajdowały się filmiki kibicowskie oraz piłkarskie, bardzo zależy mi na Nim.
KATOWICE

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 20.04.2014, 15:43

pattaya man pisze:Sprawa chlopakow z Konina lejacych sie z milicja skonczyla sie wyrokami bezwzglednymi czy skonczylo sie na zawiasach i grzywnach?
18chłopaków Górnik Konin zawiniętych z materiałów dowodowych policji. 17chłopaków wyroki 3miesiące sankcje i jeden chłopaszek 1,7rok. Skończyło się jak skończyło wszyscy są już na wolności. A.C.A.B

modest
Posty: 87
Rejestracja: 12.02.2010, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: modest » 20.04.2014, 16:19

w 2002 lub 2003 Pogoń Szczecin wjechała na stadion Śląska zrywając flagę Lechii G. Jaki był dalszy los tej flagi? Pojechała do Szczecina? Wisiała później kiedykolwiek na płocie? Na początku krążyła legenda, że niby jakiś typ z Motoru ją odbił co dziś patrząc na wzajemne relacje brzmi to nieprawdopodobnie.

Bączyński
Posty: 841
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Bączyński » 20.04.2014, 17:10

Pogoń tą flagę poszarpała i wyrzuciła,a ogólnie cały ten komitet Pogoni wpadł w łapska psiarni,która dość brutalnie się z nimi obeszła.
Tutaj masz filmik z tego zajścia.
https://www.youtube.com/watch?v=qKe_F_7-hMY

dziecko armageddonu
Posty: 256
Rejestracja: 21.12.2012, 12:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: dziecko armageddonu » 20.04.2014, 23:22

kiedy ostatni raz doszło do starcia Ruch Chorzów vs Polonia Bytom?

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 21.04.2014, 20:43

Kiedyś GKS Bełchatów zajebało fane CSKA Moskwa. Potem po dogadaniu się przed spotkaniem na liczby że jeśli CSKA wygra to Bełchatów odda im skrojona fane. Moje pytanie brzmi jak to możliwe że słaby GKS B. zgadza się na warunki ze strony CSKA. Dostają w pizde i oddają fane nie wiedzieli że CSKA to topowa ekipa w Rosji a GKS Bełchatów to 5liga chuligańska? Chodzi mi o to że w Polsce wszystkim odmawiają i raczej nie liczą się sportowo

Kibol_88
Posty: 18
Rejestracja: 13.04.2014, 14:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kibol_88 » 21.04.2014, 20:52

mefistoo pisze:Kiedyś GKS Bełchatów zajebało fane CSKA Moskwa. Potem po dogadaniu się przed spotkaniem na liczby że jeśli CSKA wygra to Bełchatów odda im skrojona fane. Moje pytanie brzmi jak to możliwe że słaby GKS B. zgadza się na warunki ze strony CSKA. Dostają w pizde i oddają fane nie wiedzieli że CSKA to topowa ekipa w Rosji a GKS Bełchatów to 5liga chuligańska? Chodzi mi o to że w Polsce wszystkim odmawiają i raczej nie liczą się sportowo
A takie słowo jak Honor Ci coś mówi??!! dostali propozycje, skorzystali i dziękuję...taka "5liga" że z tego co pamiętam to walczyli ok 1min40sek jak się mylę to niech ktoś poprawi, także ujmy GKS Bełchatów to nie przynosi!

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebać cenzure » 21.04.2014, 20:56

Kibol_88 pisze:
mefistoo pisze:Kiedyś GKS Bełchatów zajebało fane CSKA Moskwa. Potem po dogadaniu się przed spotkaniem na liczby że jeśli CSKA wygra to Bełchatów odda im skrojona fane. Moje pytanie brzmi jak to możliwe że słaby GKS B. zgadza się na warunki ze strony CSKA. Dostają w pizde i oddają fane nie wiedzieli że CSKA to topowa ekipa w Rosji a GKS Bełchatów to 5liga chuligańska? Chodzi mi o to że w Polsce wszystkim odmawiają i raczej nie liczą się sportowo
A takie słowo jak Honor Ci coś mówi??!! dostali propozycje, skorzystali i dziękuję...taka "5liga" że z tego co pamiętam to walczyli ok 1min40sek jak się mylę to niech ktoś poprawi, także ujmy GKS Bełchatów to nie przynosi!
O ile sie nie myle to też jednym z czynników o takiej decyzji było to że flaga nie została zdobyta w walce, tylko po prostu wyjebano torbe, nie wiedząc jaka flaga tam jest

zagadkaa
Posty: 10
Rejestracja: 03.03.2014, 11:46

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: zagadkaa » 21.04.2014, 21:06

j**** cenzure pisze:
Kibol_88 pisze:
mefistoo pisze:Kiedyś GKS Bełchatów zajebało fane CSKA Moskwa. Potem po dogadaniu się przed spotkaniem na liczby że jeśli CSKA wygra to Bełchatów odda im skrojona fane. Moje pytanie brzmi jak to możliwe że słaby GKS B. zgadza się na warunki ze strony CSKA. Dostają w pizde i oddają fane nie wiedzieli że CSKA to topowa ekipa w Rosji a GKS Bełchatów to 5liga chuligańska? Chodzi mi o to że w Polsce wszystkim odmawiają i raczej nie liczą się sportowo
A takie słowo jak Honor Ci coś mówi??!! dostali propozycje, skorzystali i dziękuję...taka "5liga" że z tego co pamiętam to walczyli ok 1min40sek jak się mylę to niech ktoś poprawi, także ujmy GKS Bełchatów to nie przynosi!
O ile sie nie myle to też jednym z czynników o takiej decyzji było to że flaga nie została zdobyta w walce, tylko po prostu wyjebano torbe, nie wiedząc jaka flaga tam jest
Polska i Ruscy, to podium hooliganki na wszystkich kontynentach.Ogarniacie nute?
Top H na Globie:
1.Poland
2.Russia
3.Balkan...
...
reszta daleko...
...nigdy nas nie złamiecie...niezłomni kibice na trudne czasy.

Kibol_88
Posty: 18
Rejestracja: 13.04.2014, 14:51

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Kibol_88 » 21.04.2014, 21:08

j**** cenzure pisze:
Kibol_88 pisze:
mefistoo pisze:Kiedyś GKS Bełchatów zajebało fane CSKA Moskwa. Potem po dogadaniu się przed spotkaniem na liczby że jeśli CSKA wygra to Bełchatów odda im skrojona fane. Moje pytanie brzmi jak to możliwe że słaby GKS B. zgadza się na warunki ze strony CSKA. Dostają w pizde i oddają fane nie wiedzieli że CSKA to topowa ekipa w Rosji a GKS Bełchatów to 5liga chuligańska? Chodzi mi o to że w Polsce wszystkim odmawiają i raczej nie liczą się sportowo
A takie słowo jak Honor Ci coś mówi??!! dostali propozycje, skorzystali i dziękuję...taka "5liga" że z tego co pamiętam to walczyli ok 1min40sek jak się mylę to niech ktoś poprawi, także ujmy GKS Bełchatów to nie przynosi!
O ile sie nie myle to też jednym z czynników o takiej decyzji było to że flaga nie została zdobyta w walce, tylko po prostu wyjebano torbe, nie wiedząc jaka flaga tam jest
"Jednocześnie byliśmy w kontakcie z chuliganami CSKA Moskwa, którzy żądali zwrotu flagi, twierdząc, iż została im po prostu ukradziona (w Rosji obyczaje chuligańskie były wówczas nieco inne niż w Polsce). Wobec tego zaproponowaliśmy im oddanie flagi, ale pod warunkiem przyjazdu do Polski i walki z nami po 10 osób młodymi składami do 21 lat. Wyrównana i twarda walka zakończyła się po 1 minucie i 40 sekundach zwycięstwem Yaroslavki, a co za tym idzie honorowym oddaniem zdobytych przez nas flag. Obserwatorami walki byli przedstawiciele Legii Warszawa, którzy przywieźli Rosjan na miejsce spotkania"

Gerd323
Posty: 30
Rejestracja: 15.04.2012, 21:34

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Gerd323 » 21.04.2014, 22:38

SinNombre pisze:Pytanko z tych "głupszych" ale może i ciekawszych. Jakie ekipy "h" czy ultras mają w nazwie lub kojarzone są ze zwierzętami? Tak jak np. Wisła Sharks.
Włókniarz Częstochowa - Lwy
Unia Tarnów - Jaskółki
Fazlubaz Z. Góra - Myszy, Motomyszy, Myszki Miki etc.
Unia Leszno - Byki
ROW Rybnik - Rekiny
Motor Lublin - Koziołki
Start Gniezno - Orły
Polonia Bydgoszcz - Gryfy
Stal Rzeszów - Żurawie
KSM Krosno - Wilki
Kolejarz Rawicz - NIedźwiedzie

fakJu
Posty: 41
Rejestracja: 17.03.2013, 22:11

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: fakJu » 21.04.2014, 23:42

Gerd323 pisze:
SinNombre pisze:Pytanko z tych "głupszych" ale może i ciekawszych. Jakie ekipy "h" czy ultras mają w nazwie lub kojarzone są ze zwierzętami? Tak jak np. Wisła Sharks.
Włókniarz Częstochowa - Lwy
Unia Tarnów - Jaskółki
Fazlubaz Z. Góra - Myszy, Motomyszy, Myszki Miki etc.
Unia Leszno - Byki
ROW Rybnik - Rekiny
Motor Lublin - Koziołki
Start Gniezno - Orły
Polonia Bydgoszcz - Gryfy
Stal Rzeszów - Żurawie
KSM Krosno - Wilki
Kolejarz Rawicz - NIedźwiedzie
Rekiny to bardziej żuzlowy RKM. a ROW sie od nich odcina od dluższego czasu

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 22.04.2014, 21:41

Czemu admin usunął moje pytanie? Za co mogę dostać bana? Jeśli jest pytanie od strony admina proszę o PW!Proszę nie zakrywać wiarygodnej prawdy jak pismaki to jest forum kibicowskie a nie gazeta wyborcza! Ponawiam moje pytanie bo myśle że powinno znać się prawdę?! Pytanie tylko i wyłącznie dla kibiców RUCHu CHORZÓW wolelibyście usiąść w sektorze Niemieckim czy Polskim podczas meczy czy w w ogóle nie ma tematu z żadnej stron? Myśle że to pytanie powinna znać cała kibicowska Polska po flagach oberschlesien i wygwizdaniu Polskiego hymnu. PROSZĘ O ODPOWIEDZ TYLKO KIBICA RUCHU CHORZÓW!!!

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 22.04.2014, 21:49

po stronie niemiec oczywiscie
s

nieobliczalnyTSW1906
Posty: 64
Rejestracja: 06.01.2014, 23:43

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: nieobliczalnyTSW1906 » 22.04.2014, 22:16

To zgoda Ruchu z Widzewem idealnie pasuje pod powyższe słowa ;)
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 22.04.2014, 22:20

tak jak wasza resortowa pula biletow na kadre:)
s

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 22.04.2014, 22:30

Dzięki za odpowiedz brunobannani krótko i na temat. KONIEC POLEMIKI NA TEN TEMAT JANUSZE Z WĄSEM

Hujtras
Posty: 413
Rejestracja: 31.08.2012, 10:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Hujtras » 22.04.2014, 22:32

mefistoo pisze:Czemu admin usunął moje pytanie? Za co mogę dostać bana? Jeśli jest pytanie od strony admina proszę o PW!Proszę nie zakrywać wiarygodnej prawdy jak pismaki to jest forum kibicowskie a nie gazeta wyborcza! Ponawiam moje pytanie bo myśle że powinno znać się prawdę?! Pytanie tylko i wyłącznie dla kibiców RUCHu CHORZÓW wolelibyście usiąść w sektorze Niemieckim czy Polskim podczas meczy czy w w ogóle nie ma tematu z żadnej stron? Myśle że to pytanie powinna znać cała kibicowska Polska po flagach oberschlesien i wygwizdaniu Polskiego hymnu. PROSZĘ O ODPOWIEDZ TYLKO KIBICA RUCHU CHORZÓW!!!
To ich sprawa jakie flagi wywieszają, i za jaki naród się wywieszają. A ty ochłoń i nie szukaj wszędzie antypolskich spisków.

Blood&Honor
Posty: 467
Rejestracja: 25.08.2011, 22:12

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Blood&Honor » 22.04.2014, 22:34

Spoko mefistoo chuliganie, idź teraz powiedź kolegom z ławki, też na pewno strasznym chuliganom, że Ruch za Niemcami jest ;]
Obrazek Bóg - Honor - Ojczyzna

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Dezerter » 22.04.2014, 23:21

Mecz Polska-Niemcy to wiadomy wybór. Gorzej by było przy pojedynku Niemiec z Rosjanami, wtedy myślę, że kibice Ruchu by się podzielili mniej więcej po połowie z sympatiami.

#WhitepatrioT#
Posty: 1
Rejestracja: 22.04.2014, 16:18

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: #WhitepatrioT# » 23.04.2014, 06:55

Dwie osoby które sie tu zdeklarowaly, ze po stronie niemieckiej woleliby usiąść nie decyduja za ca caly Ruch wiec troche propaganda sie robi. Znam osobiscie kilku chlopaczkow z Ruchu i opowiadali mi ostatnio, ze mlodzi duzo zmieniaja. Pojawiaja sie koszulki patriotyczne a nawet i tatuaże w ekipie. Duzo mlodych utożsamia sie z Polskä, a w kim teraz sila i potencjal ? Wiec dlatego jest to akceptowe.

mowie jak jest
Posty: 10
Rejestracja: 08.02.2014, 09:59

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mowie jak jest » 23.04.2014, 08:17

Najwazniejszy na Ruchu jest Gorny Slask i nikt tego nie zmieni.

Viclav
Posty: 1208
Rejestracja: 24.01.2010, 15:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Viclav » 23.04.2014, 09:38

Nawet nie używają herbu Górnego Śląska, tylko herbu prowincji pruskiej wymyślonego przez Niemców w 1919. Komedia.
Obrazek"Jesteś sterem, białym żołnierzem!" Beata KozidrakObrazek

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 23.04.2014, 09:44

To Odra Opole kiedyś ułożyła swastyke ze swoich ludzi na sektorze? :D To co, też są za Niemcami? :D
Reprezentuję siebie.

brunobannani
Posty: 227
Rejestracja: 18.03.2013, 10:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: brunobannani » 23.04.2014, 09:52

a co z Lechia , bo takich jaj to nawet na Ruchu nie było http://www.youtube.com/watch?v=gfAj9bLA ... u.be&t=30s :)
s

prawoskretny88
Posty: 239
Rejestracja: 06.04.2014, 12:33

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: prawoskretny88 » 23.04.2014, 09:58

Viclav pisze:Nawet nie używają herbu Górnego Śląska, tylko herbu prowincji pruskiej wymyślonego przez Niemców w 1919. Komedia.
Można znaleźć różne wersje używanego przez nich godła, ale fakt jest faktem, i na np fladze Oberschlesien jest, tak jak mówisz, herb prowincji pruskiej z 1919 roku. Ewentualnie, zamiast niego, jest dzisiejszy herb województwa Śląskiego. Nigdy za to raczej nie zobaczysz zatwierdzonego herbu woj. Śląskiego z czasów II RP.
Wnioski każdy sam wyciągnie.
Reprezentuję siebie.

bort14
Posty: 85
Rejestracja: 21.11.2013, 21:40

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: bort14 » 23.04.2014, 11:13

prawoskretny88 pisze:To Odra Opole kiedyś ułożyła swastyke ze swoich ludzi na sektorze? :D To co, też są za Niemcami? :D
Byla obrocona?Gorale na Podhalu uzywaja swast pewnie tez, sa Niemcami.
Qui seminat inquitatem, meter mala

chiacyntjagoda
Posty: 40
Rejestracja: 11.10.2013, 18:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: chiacyntjagoda » 23.04.2014, 11:45

bort14 pisze:
prawoskretny88 pisze:To Odra Opole kiedyś ułożyła swastyke ze swoich ludzi na sektorze? :D To co, też są za Niemcami? :D
Byla obrocona?Gorale na Podhalu uzywaja swast pewnie tez, sa Niemcami.
Nie byla odwrocona. Byla typowa hitlerowska. Bytom tez machal hitlerowska flaga i o ile dobrze pamietam ustawial swastyke na Oporowskiej w 3 lidze.

Kazdy kto troche juz latek na trybunach sie kreci wie, ze byl okres kiedy hitlerowska symbolika byla popularna na stadionach...

"Naszym wzorem jest Rudolf Hess" Lechia , "Adolf Hitler KS Ruch" w Chorzowie itd... moznaby chyba kazda ekipe wymienic...

pała to pała
Posty: 87
Rejestracja: 05.05.2013, 22:04

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: pała to pała » 23.04.2014, 11:52

Dezerter pisze:Mecz Polska-Niemcy to wiadomy wybór. Gorzej by było przy pojedynku Niemiec z Rosjanami, wtedy myślę, że kibice Ruchu by się podzielili mniej więcej po połowie z sympatiami.
w twoich Gliwicach to może i są takie sympatie, wszak lwowskie korzenie, ale jak to ma sie do Ruchu to ja nie wiem

co jeden chce bardziej zabłysnąć a większego klauna z siebie robi

jebać cenzure
Posty: 189
Rejestracja: 10.05.2013, 23:27

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: jebać cenzure » 23.04.2014, 11:59

Ruchu się czepiacie:

Obrazek

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 23.04.2014, 17:32

Blood&Honor pisze:Spoko mefistoo chuliganie, idź teraz powiedź kolegom z ławki, też na pewno strasznym chuliganom, że Ruch za Niemcami jest ;]
zadałem pytanie - dostałem odpowiedz. A Ciebie co złapała kolka od chodzenia

mefistoo
Posty: 118
Rejestracja: 03.04.2014, 09:57

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: mefistoo » 23.04.2014, 17:38

Blood&Honor pisze:Spoko mefistoo chuliganie, idź teraz powiedź kolegom z ławki, też na pewno strasznym chuliganom, że Ruch za Niemcami jest ;]
Zadałem pytanie - dostałem odpowiedz. A ty chultaju już dostałeś kolki od chodzenia że przelewasz swoje żale. Na południu Polski rządzi nie podważalnie Ruch Chorzów

Foxx
Posty: 1154
Rejestracja: 26.02.2007, 16:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: Foxx » 23.04.2014, 17:49

j**** cenzure pisze:Ruchu się czepiacie:
Nie wiem, kto tam się czepia Ruchu, ale flaga kriegsmarine na sektorze Legii była na tym jedynym meczu w Poznaniu - nie do końca spotkania zresztą. HKS poza Chorzowem flagi, jeszcze wtedy, RFN zaprezentował po raz pierwszy w meczu o superpuchar z nami (Zamość '89) i, ogólnie rzecz biorąc, przez dekady był w swojej linii konsekwentny i radykalny. Nikt nie będzie udawał, że przy Łazienkowskiej przez lata nie było mocnej grupy nazi skins (z początkami jeszcze zanim w Polsce pojawili się NR, podobnie jak w Gdańsku, Wrocławiu, czy Opolu). Nigdy nie była to jednak polityka całej ekipy i jak czas pokazał w Warszawie wszystko już lata temu poszło trochę w inną stronę.

Jednym słowem przykład prawie trafny.
A co tam w komentarzach na Onecie?

modest
Posty: 87
Rejestracja: 12.02.2010, 14:38

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: modest » 23.04.2014, 18:15

Foxx pisze:
j**** cenzure pisze:Ruchu się czepiacie:
Nie wiem, kto tam się czepia Ruchu, ale flaga kriegsmarine na sektorze Legii była na tym jedynym meczu w Poznaniu - nie do końca spotkania zresztą. HKS poza Chorzowem flagi, jeszcze wtedy, RFN zaprezentował po raz pierwszy w meczu o superpuchar z nami (Zamość '89) i, ogólnie rzecz biorąc, przez dekady był w swojej linii konsekwentny i radykalny. Nikt nie będzie udawał, że przy Łazienkowskiej przez lata nie było mocnej grupy nazi skins (z początkami jeszcze zanim w Polsce pojawili się NR, podobnie jak w Gdańsku, Wrocławiu, czy Opolu). Nigdy nie była to jednak polityka całej ekipy i jak czas pokazał w Warszawie wszystko już lata temu poszło trochę w inną stronę.

Jednym słowem przykład prawie trafny.
czy pod koniec lat 90 (może wcześniej?) przypadkiem nie było u was małych "wojenek" pomiędzy nazi skins a pozostałymi grupami? Kiedyś znajomy Legionista wspominał o starcu na starej krytej pomiędzy skinami a inną bandą. Jeśli uważasz, że to nieodpowiednie miejsce na tego typu wywody to nie odpowiadaj :)

ż@bol
Posty: 96
Rejestracja: 08.02.2013, 11:46

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: ż@bol » 23.04.2014, 21:27

te obydwa zdjęcia wyżej pochodzą z jednego meczu?

solojuve1234
Posty: 59
Rejestracja: 17.08.2012, 00:30

Re: Trapi mnie to od dawna (KIBICOWSKO)

Post autor: solojuve1234 » 23.04.2014, 21:40

j**** cenzure pisze:Ruchu się czepiacie:

Obrazek
Legia nie gwiżdży na Hymn i nie niszczy patriotycznych grafów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kickers i 275 gości