Zmiany na forum - dyskuja !

Uwagi odnośnie forum, propozycje, sugestie, informacje o banach.
moranka
Posty: 171
Rejestracja: 31.03.2007, 15:15

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: moranka » 29.10.2008, 21:54

Niech wroci tamte forum ! te jest Tragedia ;/



pablo
Posty: 42
Rejestracja: 28.02.2007, 15:44

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: pablo » 29.10.2008, 22:07

Koniecznie zmienić otwieranie linków z forum, aby otwierały się w nowym oknie.
I jak otworze jakiś temat, to nie widać jego nazwy - tylko jak się najedzie na niego kursorem to wtedy się pojawia, nie wiem o co chodzi :roll:

Idav
Posty: 32
Rejestracja: 03.03.2007, 11:05
Lokalizacja: Święte Miasto

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Idav » 29.10.2008, 22:16

Wszystko na + tylko ten wyglad :| Czlowiek sie przyzwyczai jak zawsze, ale wersja wczesniejsza o niebo lepsza.

Edit: I o tym owieraniu linkow bym zapomnial - daje glowe ze 90% uzytkownikow kilka razy zamknie strone i forum za jednym zamachem :roll: :wink:

Rob Roy
Posty: 89
Rejestracja: 02.03.2007, 12:14

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Rob Roy » 29.10.2008, 22:43

kosacki pisze:nowy wygląd forum w c*** lepszy od starego.

tylko...
licznik wyjebać
reklamę z boku wyjebać
zrobić coś z tymi linkami żeby się na nie klikało i otwierały w nowym oknie
przywrócić opcję żeby foty były w małych okienkach bo rozpierdalają forum w tym podpisy.

tyle.
Podpisuje sie pod tym! Zeby jeszcze moderatorzy bardziej sie wzieli za swoja robote. Aha, mozna by jeszcze zrobic obowiazkowe wpisanie miejscowosci z ktorej sie pochodzi, ewentualnie jakiemu klubowi sie kibicuje. Teraz jest tak, ze wiekszosc uzytkownikow ma na to wyjebane. A wiadomo czemu sprzyja anonimowosc w internecie...

Madball
Posty: 125
Rejestracja: 26.02.2007, 23:13

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Madball » 30.10.2008, 00:15

Po chuju te nowe forum.Już całkowicie zatraciło klimat starego.A co do nowego to zdjęcia i linki w nowym oknie.
Obrazek

Zjr
Posty: 7
Rejestracja: 25.03.2007, 11:15

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Zjr » 30.10.2008, 08:19

I te logo kibice.net na gorze powinno byc z linkiem na glowna strone. Nie trzeba przynajmniej szukac jak wejsc na glowna stronie jednym klieknieciem.

szalikowcypl
Major
Posty: 505
Rejestracja: 01.03.2007, 21:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: szalikowcypl » 30.10.2008, 09:07

Madball pisze:Po chuju te nowe forum.Już całkowicie zatraciło klimat starego.A co do nowego to zdjęcia i linki w nowym oknie.
Boty boty boty boty...

dolce
Posty: 126
Rejestracja: 07.03.2007, 19:13
Lokalizacja: WMG

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: dolce » 30.10.2008, 14:18

Łańcuch na klacie pisze:Niech tylko moderatorzy odwalają porządną robotę, wygląd to sprawa drugorzędna (przynajmniej dla mnie).
Dokładnie tak.
Ciąć równo twardzieli, którzy obrażają innych użytkowników.
... no i podzielam opinię aby każdy link otwierał się w osobnym oknie, chociaż przy używaniu Mozilli to chyba problem przypadkowego zamykania okna znika? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

senn
Posty: 257
Rejestracja: 08.06.2007, 20:11

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: senn » 30.10.2008, 20:25

Tragedia, nie tragedia, przynajmniej chodzi szybko ;)

KYLIMANDŻARO
Posty: 666
Rejestracja: 28.02.2007, 14:27

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: KYLIMANDŻARO » 31.10.2008, 14:42

obiecuje - jak przeniesiecie te reklamy gdzies na dol - bede w nie klikal. sa napastliwe i wkurwiaja oko.
poza tym forum spierdala i chowa sie gdzies na dole ([link]" target="_blank) c*** wie w jakim celu.

nastepna sprawa o ktorej ktos juz tu chyba wspomnial to banowanie piknikow wpierdalajacych sie w klimaty kibicowskie. durnie probuja wpoic swoje racje choc wiedza jak sa tu uksztaltowane charaktery i ze patrzymy po swojemu, swoimi kategoriami.
a byli tu tacy co stawali po stronie policji, byli tacy ktorzy klociliby sie o miejsce na stadionie "bo on ma tak na bilecie". takich trzeba stad gonic od razu.

przyda sie tez studzenie goracych glow majacych duzo do powiedzenia w zupelnie nie swojej sprawie. teksty pisane z jakas pretensja typu "dlaczego ktos tam nie wspomogl swojej zgody gdzies tam - przeciez maja tak blisko, smiech na sali" (przyklad). a dla mnie zawsze to byla sprawa ekipy ktora nie wspomogla i jej zgody i raczej nikogo wiecej. po co wytykac na ogolnopolskim forum i pisac "patrzcie, kryzys maja" bo kto sie interesuje to widzi jak jest i nie trzeba adwokatow.
taki na to mam punkt widzenia. -"kibic z dala sie nie wpierdala"
j****

Winger
Posty: 144
Rejestracja: 26.02.2007, 19:01
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Winger » 06.11.2008, 19:26

PHPBB3 - bardzo dobry ruch z waszej strony, że zmieniliście na ten nowy silnik. Przynajmniej nie będzie problemu z bootami, a i jest bardziej przejrzyste.

Co do wyglądu jak już ktoś napisał, o gustach się nie dyskutuję :) Jest nas tutaj tylu, że i tak nie uda się każdemu dogodzić.

Ja bym jeszcze dodał, rzecz która nie jest jakaś mega ważna, ale na pewno usprawni wielu osobą życie, a mianowicie "Szybką odpowiedź" :) mała rzecz, a cieszy :)
Obrazek

śródMieściak
Posty: 12
Rejestracja: 27.02.2007, 21:20
Lokalizacja: Chełmianka

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: śródMieściak » 07.11.2008, 11:19

- stary wygląd lepszy niż obecny
- jeśli chodzi o zdjęcia userzy powinni dawać bezpośrednie linki zamiast wklejać miniatury lub co gorsza całe zdjęcia - nie dość, że rozciągają forum to wydłużają czas ładowania strony, a np w niedzielę wieczorem jak chcę obejrzeć zdjęcia z konkretnego meczu to przy okazji muszę oglądać fotorelacje z podkrakowskich okręgówek a nie koniecznie chcę - za niedostosowanie się ostrzeżenie
- usunąć online/offline (po co to komu?)
- usunąć licznik postów
- usunąć lub chociaż przenieść na górę/dół reklamę z lewej strony
- dodać możliwość przypisywania klubu do usera (nie musi być to obowiązkowe, jak ktoś chce być anonimowy i udzielać się np tylko w hp to niech tak będzie-za ewentualny brak dyscypliny i tak będą ostrzeżenia/bany)
Ave Chełmianka

UltrasFan
Posty: 56
Rejestracja: 19.10.2008, 14:34

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: UltrasFan » 08.11.2008, 12:46

Można by chociaż tą reklamę Google co jest po lewej stronie forum przenieść na prawą stronę, wtedy nie będzie trzeba za każdym razem przewijać strony...
Obrazek POKAŻ WSPARCIE DLA IRLDANCZYKÓW
[link]
- to wszystko co możesz zrobić, by Twoje dzieci nie uczyły się, gdzie była Polska.

UltrasFan
Posty: 56
Rejestracja: 19.10.2008, 14:34

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: UltrasFan » 09.11.2008, 17:08

Lon(RKS)don pisze:jest mozliwosc skasowania wszystkich nieprzeczytanych postow bo nie czytam wszystkiegio i tyle juz mi sie nazbieralo ze nie moge ogarnac mimo iz zaraz po zmianie forum mowilem ze na + to ze po zamknieciu strony nie kasuja sie nierzeczytane posty tak teraz z biegiem czasu stwierdzam ze wtedy bylo lepiej mimo iz czasem przez przypadek zamknolem strone albo zrobila to moja panna i stracilem nowe posty ale wole chyba to niz to multum nieprzeczytanych postow
Znajdź na stronie głównej forum napis "Oznacz fora jako przeczytane".
Obrazek POKAŻ WSPARCIE DLA IRLDANCZYKÓW
[link]
- to wszystko co możesz zrobić, by Twoje dzieci nie uczyły się, gdzie była Polska.

EJkey
Posty: 75
Rejestracja: 17.10.2008, 22:32

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: EJkey » 11.11.2008, 08:41

UltrasFan pisze:
Lon(RKS)don pisze:jest mozliwosc skasowania wszystkich nieprzeczytanych postow bo nie czytam wszystkiegio i tyle juz mi sie nazbieralo ze nie moge ogarnac mimo iz zaraz po zmianie forum mowilem ze na + to ze po zamknieciu strony nie kasuja sie nierzeczytane posty tak teraz z biegiem czasu stwierdzam ze wtedy bylo lepiej mimo iz czasem przez przypadek zamknolem strone albo zrobila to moja panna i stracilem nowe posty ale wole chyba to niz to multum nieprzeczytanych postow
Znajdź na stronie głównej forum napis "Oznacz fora jako przeczytane".
Ja też szukałem tej opcji ale nigdzie jest nie znalazłem albo ja już ślepy jestem :lol:

szalikowcypl
Major
Posty: 505
Rejestracja: 01.03.2007, 21:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: szalikowcypl » 11.11.2008, 08:51

Prawa strona, nad OSTATNI POST.
Mało widoczne to jest, ale jak ktoś szuka to znajdzie ;)

NML
Posty: 219
Rejestracja: 27.02.2007, 15:33
Lokalizacja: Gród nad Drwęca

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: NML » 20.11.2008, 15:34

powinno sie w relacjach wyznaczyc tzn osoby z ekip powinni sie zglosic i dawac jedna relacje oficjalna napisana przez kogos upowaznionego a nie jak leci i wskazowka pod nickiem powinna byc kto z jakiej ekipy jest i te osoby upowaznione od relacji powinne wydawac bany ludziom z ich ekip czyt napinaczom i wogole nie zwiazancych ze sprawami kibicowskimi

pdw
Posty: 33
Rejestracja: 18.10.2008, 22:11
Lokalizacja: Vanuatu

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: pdw » 28.11.2008, 18:45

Przywróćcie starą ikonkę : lol :, bo ta zjebana jest :D

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Zupełnie Zielony. » 19.12.2008, 10:51

To forum już dawno zeszło na psy (czytaj: dzieciarnie), no ale i tak narazie to jedyne źródło wiedzy stąd pozostaje mi jedynie ono.
Jednak ja nie o tym. Ostatnio coś sie podziało na forum i nie musze już wchodzić na niego przez anonymouse :lol: (bo wcześniej ktoś zbanował całe ip dostawcy internetu z mojego miasta, a zwracanie uwagi nie pomagało).
Druga sprawa to taka że można się tu logować nawet nie podając mejla (tzn nie trzeba klucza aktywującego). Stąd wysyp dzieci trwa w najlepsze, a można tego uświadczyć czytając co niektóre wpisy :twisted: ...
Ostatnia sprawa to taka że są czasem kłopoty z zalogowaniem się.
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

Biały__
Posty: 817
Rejestracja: 25.12.2008, 21:31

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Biały__ » 26.12.2008, 10:43

Kto mi wyjaśni dlaczego moje poprzednie konto (Z TYM SAMYM NICKIEM) zostało "zawieszone", bo inaczej tego nazwac nie mogę. Zalogowac się nie mogłem na tamto konto chociaż login i hasło wpisywałem na bank poprawnie (wyskakiwał mi błąd loginu, dlatego zobaczyłem swoje poprzednie wypowiedzi na forum i skopiowałem login, jednak nic to nie dało, dalej nie istniałem w bazie?). Dobrze, że jest alternatywa tego forum...
PS. Dziwna sprawa, bo przy zakładaniu nowego konta powinna byc chyba informacja, że już taki "nick" istnieje, a tu nie. Mam 2 identyczne konta, a szkoda, że mogę używac tylko tego. ;/
Ten kto sieje wiatr, burzę będzie zbierał.

puszczyk
Posty: 281
Rejestracja: 27.02.2007, 00:17
Lokalizacja: Lech Poznań

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: puszczyk » 26.12.2008, 15:23

miałem podobnie usunąłem wszystkie cookies i calą historię i problem zniknął. Tobie radze to samo.
Lech Poznań

Biały__
Posty: 817
Rejestracja: 25.12.2008, 21:31

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Biały__ » 26.12.2008, 22:58

Usunąłem wszystkie ciasteczka dupeczka historie i nic. Teraz wyjde na świerzaka i niekumatego piknika :(
Ten kto sieje wiatr, burzę będzie zbierał.

Kate1
Posty: 277
Rejestracja: 05.01.2009, 13:16

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Kate1 » 05.01.2009, 13:19

Ja nie mogę sobie dać przypomnienia hasła, ktoś mi powie gdzie jest ta opcja?
[link]

dav12
Posty: 1
Rejestracja: 22.01.2009, 08:29

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: dav12 » 22.01.2009, 08:47

Ja również mam problem !!
Miałem tutaj konto juz bodajże dwa lata i nigdy nie było problemu. Nagle chce sie zalogować i niespodzianka. Wpisywane hasło jest nieprawidłowe.
Mam pytanie.. można jakoś odzyskać tamten nick ? Jakieś nowe hasło ?

Zupełnie Zielony.
Posty: 1401
Rejestracja: 19.12.2008, 10:06

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Zupełnie Zielony. » 02.02.2009, 16:58

Ja pierd*, nie moge takich osób...
To ile macie postów nie świadczy o tym jak jestescie kumaci (zrozumcie to wreszcie :!: tylko to co w nich piszecie :!:
Nie wiem poco wogóle ktoś znów dał te liczniki. Po co i komu to? Jak bede chciał zobaczyć z kim mam doczynienia to wcisnę opcje "pokaż wszystkie posty użytkownika" i po krzyku), a to ile ich ma mnie nie interesuje.

Jeśli chodzi o problem osoby powyżej, to ja tak samo miałem, stąd mam taki sam nick jak wcześniejszy, ale z kropką na końcu. Pozatym w sygnaturze mam "url" w którym pisze że ten nick jest kontynuacją innego, a kilkajac na niego wchodzi się wprost na spis postów starego nicka 8)
Za stary już jestem na internetowych bajarzy tworzących alternatywną rzeczywistość!
Spadam z tego forum!
Adminów proszę o usunięcie tego konta!

(L)egion
Posty: 210
Rejestracja: 26.02.2007, 19:46
Lokalizacja: z Łazienkowskiej 3

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: (L)egion » 13.02.2009, 07:50

wklejam swój post jeszcze raz bo w hyde parku zero odzewu wszyscy zajmują się pierdołami otóż:

Mam taki problem od dłuższego czasu , że forum po zmianie designu nie działa mi w domu na windowsie Xp.Chodzi o to że nie mogę sie za Chiny ludowe zalogować.Wpisze login , hasło przekieruje na stronę główną i wywala mnie do logowania z komunikatem logowanie się nie powiodło O dziwo działa na windowsie 98 który mam na kompie w pracy.wtedy loguje się bez problemowo??
Wie ktoś czemu się tak dzieje??
LoveLechPoznań pisze:Hahahaha legia? ludzie bzdury klepiecie, nigdy na żywo niebyło się na meczu Lecha a już?? Potwierdza to Orange Fair Play i tyle wam powiem!

kark
Posty: 47
Rejestracja: 04.10.2007, 19:30

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: kark » 15.03.2009, 11:20

Czy na obecnym forum istnieje opcja śledzenia i powiadamiania o odpowiedzi w danym temacie?
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

cwaniak z PKSu
Posty: 2138
Rejestracja: 31.12.2008, 15:59
Lokalizacja: POLSKA a nie ku*** jakaś zjednoczona Europa

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: cwaniak z PKSu » 23.03.2009, 16:26

Wizard. pisze:
hehe ktos sie bawi z forum i przesunal dzial sportowy nad kibicowski :lol:
Bo skoro forum kibiców to powinno rozmawiać się o sporcie a nie o burdach, awanturach i promocjach 8)

:wink:
Obrazek

kark
Posty: 47
Rejestracja: 04.10.2007, 19:30

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: kark » 03.05.2009, 10:35

Najczęściej Zadawane Pytania

Jak mogę śledzić wybrane fora lub tematy?
Aby rozpocząć śledzenie wybranego forum kliknij odnośnik "Śledź forum" znajdujący na jego stronie. Natomiast żeby rozpocząć śledzenie odpowiedzi w temacie zaznacz odpowiednią opcję podczas pisania odpowiedzi lub kliknij odnośnik "Śledź temat" znajdujący się u dołu wybranego tematu.
Nadal nie otrzymuję powiadomień. Po wpisaniu posta nic nie przychodzi.

Sledź forum - nie widzę
Śledź temat - nie widzę

Czy ktoś z adminów raczy odpowiedzieć dlaczego?
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

kark
Posty: 47
Rejestracja: 04.10.2007, 19:30

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: kark » 09.05.2009, 10:40

kark pisze:Najczęściej Zadawane Pytania

Jak mogę śledzić wybrane fora lub tematy?
Aby rozpocząć śledzenie wybranego forum kliknij odnośnik "Śledź forum" znajdujący na jego stronie. Natomiast żeby rozpocząć śledzenie odpowiedzi w temacie zaznacz odpowiednią opcję podczas pisania odpowiedzi lub kliknij odnośnik "Śledź temat" znajdujący się u dołu wybranego tematu.
Nadal nie otrzymuję powiadomień. Po wpisaniu posta nic nie przychodzi.

Sledź forum - nie widzę
Śledź temat - nie widzę

Czy ktoś z adminów raczy odpowiedzieć dlaczego?
Doczekam się odpowiedzi??
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

Z.I.P
Posty: 22
Rejestracja: 28.02.2007, 18:38
Lokalizacja: z psychiatryka

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Z.I.P » 11.06.2009, 16:49

Co z tą rejestracją? Koleżka chce się zarejestrować i z żadnego kompa nie może, Nie ma nawet takiej opcji jak ZAREJESTRUJ SIĘ.
badacz terenu

Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Stopa Mnie Boli » 12.06.2009, 06:48

Ile trzeba pisać, że rejestracja jest wstrzymana :roll:
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

Z.I.P
Posty: 22
Rejestracja: 28.02.2007, 18:38
Lokalizacja: z psychiatryka

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Z.I.P » 13.06.2009, 11:46

Stopa Mnie Boli pisze:Ile trzeba pisać, że rejestracja jest wstrzymana :roll:
Można wiedzieć do kiedy?
badacz terenu

Stopa Mnie Boli
Posty: 502
Rejestracja: 28.06.2007, 12:44

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Stopa Mnie Boli » 13.06.2009, 20:07

nie wiem pytaj modów :wink: ale chyba do odwołania
weselny klimat, tak się zaczyna, jest biały welon a w nim dziewczyna.... strumienie wódki i trochę wina.Zarżnięta świnia...i ten tłusty bit


Zarżnięta Świnia!!! :D

szalikowcypl
Major
Posty: 505
Rejestracja: 01.03.2007, 21:47
Lokalizacja: Białystok

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: szalikowcypl » 14.06.2009, 20:28

Do odwołania :!:

Blaster
Posty: 1441
Rejestracja: 23.12.2008, 09:44

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Blaster » 28.06.2009, 11:13

Możecie zmienić, aby linki otwierały sie w innym oknie/zakladce tak jak bylo wczesniej? Denerwujące to jest

Szalikowiec_
Posty: 325
Rejestracja: 20.10.2008, 21:59

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: Szalikowiec_ » 06.07.2009, 18:05

Blaster pisze:Możecie zmienić, aby linki otwierały sie w innym oknie/zakladce tak jak bylo wczesniej? Denerwujące to jest
Podbijam
[link] | [link]

BobSwagger
Posty: 857
Rejestracja: 03.01.2009, 17:04

Re: Zmiany na forum - dyskuja !

Post autor: BobSwagger » 15.07.2009, 01:25

Zaczyna się nabijanie postów w tematach przez nowo zalogowanych...
Internet Hooligans Group '09

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości