Amnestia

Uwagi odnośnie forum, propozycje, sugestie, informacje o banach.
ODPOWIEDZ
Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Amnestia

Post autor: Leszek Piesek » 23.07.2010, 16:42

Temat skierowany jest do moderatorow i adminow tego forum, z prosba taka zeby zapoznali sie z trescia tematu, podyskutowali miedzy soba, i ewentualnie dali odpowiedz czy taka akcja ''widelec'' bedzie przez nich zaakceptowana i wdrozona w zycie, poprostu czy takie cos jest mozliwe.
Jako ze mam 2 ostrzezenia i praktycznie ''wisze na wlosku'', zreszta nie tylko ja, to wpadlem na taki pomysl, zeby oglosic na forum amnestie, w stosunku do uzytkownikow, ktorym licznik wskazuje jedno lub dwa ostrzezenia, a zeby nie bylo tak pieknie i latwo, to chcialem zaproponowac taki oto wymyslony przeze mnie regulamin

uzytkownik z jednym ostrzezeniem:

ostrzezenie zostanie skasowane, ale jezeli uzytkownik w przeciagu dwoch miesiecy zlamie regulamin forum, automatycznie dostaje dwa ostrzezenia

uzytkownik z dwoma ostrzezeniami

ostrzezenie zostanie skasowane, ale jezeli uzytkownik w przeciagu dwoch miesiecy zlamie regulami forum, zostanie automatycznie usuniety z forum(ban)


Jezeli uzytkownicy obieci amnestia, w przeciagu dwoch miesiecy nie narusza regulaminu forum, wtedy po uplywie tego czasu z zerowym kontem ostrzezen, dalej funkcjonuja na forum na normalnych juz zasadach, ktore dotycza wszystkich.

Jezeli pomysl sie spodoba, lub jesli macie jakies zastrzezenia co do warunkow jakie trzeba spelnic, moze macie inny pomysl lub swoja wizje takiego przedsięwzięcia, to wlasnie po to powstal ten temat...
Obrazek



Milus
Posty: 450
Rejestracja: 12.09.2009, 10:51
Lokalizacja: Sektor gości

Re: Amnestia

Post autor: Milus » 23.07.2010, 17:12

Boisz sie bo masz juz 2 ? :D
Każdy mój post jest tylko i wyłącznie moim zdaniem.

Leszek Piesek
Posty: 752
Rejestracja: 23.09.2009, 22:46

Re: Amnestia

Post autor: Leszek Piesek » 23.07.2010, 17:20

tak, i to bardzo
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości