Piro Shop

APEL - ACTA3

Tematy polityczne, historyczne i kulturowe oraz media RiTV, Internet
ODPOWIEDZ
Mr.Norbi

APEL - ACTA3

Post autor: Mr.Norbi » 08.01.2016, 01:24

Apel do osób myślących.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać do jakiś dziwnych rzeczy. Mam jedynie ku*** prośbę, zeby część ludzi, którzy coś mogą posprawdzali kilka faktów.

Mam nadzieję, że oprócz gimbazy i frajerów, dla których pisanie zza monitora życie kibolskie jest fikcją, siedzą tu ludzie rozumni.

Moja prośba to żebyście popytali prawników i informatyków co myślą o ustawie PiSu w sprawie inwigilacji.

Jestem kibolem starej daty. Ale jak czytam, że ku*** to lewaki, partykraci typu platformersi, swetry czy zlewowcy bronią co by gówno typu ACTA3 nie weszło a Brać Kibicowska cisza, to aż nie wierze.
Czy Was pojebało? Nienawiść do jebanych platormersów jest ważniejsza od tego, że PiS wprowadza nam boczną bramką szpiegowanie przez internet? Co czytam, to macie wyjebane na ustawy bo Powcy i swetrowcy sie wkurzją. A pomyśleliście że to ku*** nas też dotknie? Jak Was platfus ruchał to było źle! Ajak Was pisiur rucha walżc w łeb to jest ok bo to pisiur a nie platfus?

Ogarnijcie się ku*** i niech osoby decyzyjne pogadają ze swoimi czy pis nie chce nas szpiegować na maxa.

Hejtujcie jeśli chcecie! Mam to w dupie, ale do cholery popytajcie ludzi, którzy się na tym znają!!!
Pozdro

Piro Shop
DancingManatee

Re: APEL - ACTA3

Post autor: DancingManatee » 10.01.2016, 02:53

Zgadzam się i popieram w 100%. Wybraliśmy sobie raka, który będzie nas toczył przez następne 4 lata. No ale cóż, mamy przecież demokracje.

Hermes34

Re: APEL - ACTA3

Post autor: Hermes34 » 10.01.2016, 03:51

Ludzie głosowali na PIs,wiec im to opowiada.Nic nie zrobisz.Lud jest głupi.Jeszcze chodzą sprowadzać do nas kolorwych.

ODPOWIEDZ