Piro Shop

Ocena rządów PiS

Tematy polityczne, historyczne i kulturowe oraz media RiTV, Internet
ODPOWIEDZ
Prawilnyy

Re: Ocena rządów PiS

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 11:21

Biv a z jakiego powodu strajkuja nauczyciele obecnie?Bo chyba nie chcesz wmowic ze z powodow ktore wymieniles?Strajkuja smiecie bo chca podwyzek i tylko to sie dla nich liczy.W dupie maja dzieci,w dupie maja rodzicow ktorzy sami musza brac urlopy(bezplatne) bo nie maja co z dziecmi zrobic.Dla kurew licza sie tylko podwyzki a rozwoj nauki i szkolnictwa maja rowniez gleboko w dupie.
Nauczyciele za te 20 kilka godzin w tygodniu plus w chuj platnego urlopu zarabiaja wystarczajaco.Znam kilku nauczycieli i jakos nie widze zeby biedowali.Dodatkowo jeszcze korepetycji udzielaja za niemale pieniadze z czego oczywiscie nie musza sie rozliczac.

Piro Shop
BIV

Post autor: BIV » 08.10.2019, 11:33

Rozumiem, ze najlepiej jakby charytatywnie pracowali?
To jest ich praca. Kazdy za swoja prace chce dostawac godziwe pieniadze. Za jedna grupa pracujacych stoi rzad, za inna spoleczenstwo a za inna nikt. Strajki byly, sa i beda. Jesli cala grupa zawodowa jest spychana na margines i olewana, to dochodzi do strajku.
Nauczyciele tez maja dzieci. I jak trzeba to urlopu nie wezma, bo nie moga.
Straj ma kogos zabolec, zeby zwrocic uwage na swoja grupe. To jest idea strajku.
Ale teraz nie ma byc strajku jak ostatnio. Broniarz po czyms takim powinien sie podac do dymisji jakny mial honor.
Skoro setki tysiecy nauczycieli strajkuje lib popoera strajkujacych, to nie sadzisz, ze cis jest na rzeczy. Zadowoleni ludzie nie strajkuja. Stlamszeni i przybici rowniez.

ban82

Post autor: ban82 » 08.10.2019, 11:35

Głupcy też nie bedą strajkować bo sie im wmówi że jest super.

sądna noc

Post autor: sądna noc » 08.10.2019, 11:44

Strajkują bo im Zbrodniarz kazał, to był strajk polityczny w normalnej robocie jak pójdziesz do szefa i powiesz że chcesz parę stów podwyżki to cię wyśmieje albo powie żebyś robotę zmienił, w wakacje mogli strajkować, zwolnił bym po dwie osoby z każdej szkoły i by im się odechciało strajkować. Wygrają wybory prezydenckie to może im coś tam sypną.

BIV

Post autor: BIV » 08.10.2019, 11:57

A kogo zatrudnilbys? Niedlugo nie bedzie chetnych o tego zawodu. Tak.. skubany 600 tys osob do glowy pistolet przystawil do lba...
A jesli powiesz, ze dali sie zmanipulowac, to tez zle swiadczy o oswiacie, ze debili ksztalca a potem ich zatrudniaja.

lukiMotorLBN

Post autor: lukiMotorLBN » 08.10.2019, 13:09

A moze nikogo nie zatrudniac na miejce odcjodzacych? W Polsce niz demograficzny wiec nawet chcac utrzymac ten chory system taki jakim jest nalezaloby dostosowac zatrudnienie do liczby uczniow, wiec oczywiscie zredukowac znaczaco. Wg statystyk 1 nauczyciel przypada na 5 uczniow... nie za duzo ich? Ja chodzilem w podstawowce do klasy gdzie bylo 30 uczniow, liceum 36... a i tak wydaje mi sie ze poziom byl wtedy przynajmniej nie nizszy niz dzis... Ma dalej zostac to zatrudnienie do czasu az 1 nauczuciel bedzie przypadal na 2 uczniow.

Problem PISu (ktorego szczerze nie znosze) lezy gdzie indziej... To partia socjalistyczna/rozdawnicza ktora bez tego elementu w sondazach oscylowalaby w okolicach progu wyborczego i sama sie w ten kociokwik wpedzila... Dzisiaj dadza podwyzki nauczycielom to przyjda gornicy, po nich urzednicy, po nich lekarze i pielegniarki, potem sedziowie, potem policja, potem.... a jak sie to wszystko juz przewinie to zaczniemy od nowa... i zawsze ktos sie bedzie czul pokrzywdzony... Problem taki ze niech tylko troche zwolni gospodarka (a juz zwalnia) to zostanie im albo na to wszystko podatkami nowymi dowalic albo nowe zobowiazania zaciagac... PIS bez rozdawnictwa (przekupowania wyborcow) nie istnieje... Odejmijcie ten element od nich i okaze sie ze maja kilka % poparcia... Jest tym elementem uwiazany jak pies do budy... I oni o tym wiedza i dlatego ta narracja bedzie trwala do usr...nej smierci... chocby za 5 lat druga Grecja.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 14:02

Ja wierze w to ze PiS to z nauczycielami madrze rozegra.

Jaskół

Post autor: Jaskół » 08.10.2019, 22:42

Zauważyłem, że wy we wszystko wierzycie Partii, towarzyszu.
''Obojętność dziś ucieczce równa się...''

TommyShelby

Post autor: TommyShelby » 09.10.2019, 20:05

Jaskół pisze:
08.10.2019, 22:42
Zauważyłem, że wy we wszystko wierzycie Partii, towarzyszu.
Tak, towarzyszu, i uprzejmie donoszę, że w moim bloku oglądają TVN pod "6", a do kościoła nie chodzą Kowalacy i Nowakowie. Niech będzie pozdrowiony Lech i Jarosław zawsze dziewica - to mówiłem ja, Debilnyy, partyjna szmata na usługach pisowskiej sekty.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 09.10.2019, 22:27

Towarzysz to cie grzbiecie zrobil.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » wczoraj, 07:03

PiS rozkurwil konkurencje jeszcze mocniej niz w 2015.To ze koalicja antyobywatelska zdobedzie ponad 20 procent to bylo wiadomo bo sporo debili nadal popiera to gowno ale wkurwil wynik komuchow i lewarow z sld.To pokazuje ile w Polsce jest jebanych matolow,antypolskich smieci.

Shelby a ty jak oceniasz wyniki wyborow? :D

Kimir

Post autor: Kimir » wczoraj, 10:01

Prawilnyy pisze:
08.10.2019, 11:21
Biv a z jakiego powodu strajkuja nauczyciele obecnie?Bo chyba nie chcesz wmowic ze z powodow ktore wymieniles?Strajkuja smiecie bo chca podwyzek i tylko to sie dla nich liczy.W dupie maja dzieci,w dupie maja rodzicow ktorzy sami musza brac urlopy(bezplatne) bo nie maja co z dziecmi zrobic.Dla kurew licza sie tylko podwyzki a rozwoj nauki i szkolnictwa maja rowniez gleboko w dupie.Nauczyciele za te 20 kilka godzin w tygodniu plus w chuj platnego urlopu zarabiaja wystarczajaco.Znam kilku nauczycieli i jakos nie widze zeby biedowali.Dodatkowo jeszcze korepetycji udzielaja za niemale pieniadze z czego oczywiscie nie musza sie rozliczac.
10 lat temu kończyłem studia pedagogiczne i chciałem być nauczycielem. Odbyłem staż roczny w gimnazjum i po tym roku przeszły mi chęci do pozostania w zawodzie. Tylko ignorant z zewnątrz może wypisać takie głupoty jak powyżej.

Nauczyciel na start dostaje w przybliżeniu 2tys zł miesięcznie. Później poprzez awanse finalnie może dostać podwyżek do 500-600zł w przeciągu 7-8 lat pracy JEŚLI wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli jest sam/sama i dochodzi wynajem mieszkania/pokoju + koszty przeżycia no to raczej nie mówimy tu o krezusach. Oczywiście są korepetycje dodatkowo, ale to też nie jest tak, że wystawiasz ogłoszenie i masz od chuja chętnych i kasujesz po 200zł za godzinę.

Nauczyciele strajkują bo oczywiście, że chcą podwyżek. Nauczyciel jak sama nazwa wskazuje ma nauczać i z tego nauczania powinien być jeśli już rozliczany. Ja miałbym w chuju to, że ty musisz wziąć urlop bezpłatny bo nie masz co ze SWOIM dzieckiem zrobić bo tak to prawda, że mam wyjebane na obce dzieci. Decydujesz się na dzieciaka to bierz za to pełną odpowiedzialność i bądź na to przygotowany a ty pewnie chciałbyś SWOJE obowiązki przerzucić na kogoś innego. Kategoryczne NIE dla takiego podejścia.

Geralt z Tychów

Post autor: Geralt z Tychów » wczoraj, 13:49

Kimir pisze:
wczoraj, 10:01
Prawilnyy pisze:
08.10.2019, 11:21
Biv a z jakiego powodu strajkuja nauczyciele obecnie?Bo chyba nie chcesz wmowic ze z powodow ktore wymieniles?Strajkuja smiecie bo chca podwyzek i tylko to sie dla nich liczy.W dupie maja dzieci,w dupie maja rodzicow ktorzy sami musza brac urlopy(bezplatne) bo nie maja co z dziecmi zrobic.Dla kurew licza sie tylko podwyzki a rozwoj nauki i szkolnictwa maja rowniez gleboko w dupie.Nauczyciele za te 20 kilka godzin w tygodniu plus w chuj platnego urlopu zarabiaja wystarczajaco.Znam kilku nauczycieli i jakos nie widze zeby biedowali.Dodatkowo jeszcze korepetycji udzielaja za niemale pieniadze z czego oczywiscie nie musza sie rozliczac.
10 lat temu kończyłem studia pedagogiczne i chciałem być nauczycielem. Odbyłem staż roczny w gimnazjum i po tym roku przeszły mi chęci do pozostania w zawodzie. Tylko ignorant z zewnątrz może wypisać takie głupoty jak powyżej.

Nauczyciel na start dostaje w przybliżeniu 2tys zł miesięcznie. Później poprzez awanse finalnie może dostać podwyżek do 500-600zł w przeciągu 7-8 lat pracy JEŚLI wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli jest sam/sama i dochodzi wynajem mieszkania/pokoju + koszty przeżycia no to raczej nie mówimy tu o krezusach. Oczywiście są korepetycje dodatkowo, ale to też nie jest tak, że wystawiasz ogłoszenie i masz od chuja chętnych i kasujesz po 200zł za godzinę.

Nauczyciele strajkują bo oczywiście, że chcą podwyżek. Nauczyciel jak sama nazwa wskazuje ma nauczać i z tego nauczania powinien być jeśli już rozliczany. Ja miałbym w chuju to, że ty musisz wziąć urlop bezpłatny bo nie masz co ze SWOIM dzieckiem zrobić bo tak to prawda, że mam wyjebane na obce dzieci. Decydujesz się na dzieciaka to bierz za to pełną odpowiedzialność i bądź na to przygotowany a ty pewnie chciałbyś SWOJE obowiązki przerzucić na kogoś innego. Kategoryczne NIE dla takiego podejścia.
Tylko Lewica stanie murem z nauczycielami :)
https://youtu.be/ap2spO3NC7s

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » wczoraj, 17:30

Wypierdoli ktos w koncu ta lewacka kurwe z Tychow?

ODPOWIEDZ