Piro Shop

Ocena rządów PiS

Tematy polityczne, historyczne i kulturowe oraz media RiTV, Internet
Prawilnyy

Re: Ocena rządów PiS

Post autor: Prawilnyy » 06.09.2019, 22:55

Shelby kurwistrzale a o podniesieniu najnizszej krajowej przez PiS i tego ze obecnie minimalna stawka wynosi 11 zl na reke to juz nie wspomnisz,przypominam ze za PO pracodawca mogl placic dowolna stawke i niektorzy musieli j**** za np. 8 zl.Wszystko idzie do gory ale zarobki tez poszly w gore,w porownaniu z PO to jest niebo a ziemia.Juz nie mowie o przywilejach 500 plus,rodzina plus i wiele innych.
Teraz wladza nie j**** szarego Kowalskiego a komuchow ktorym cofneli przywileje i roznej masci zlodziei ktorzy sie za PO i wczesniej dorabiali na ludzkiej krzywdzie.Bogaci byli jeszcze bogatsi a biedni coraz biedniejsi.Od 4 latach wszystko sie zmienia i idzie ku lepszemu.Gdyby bylo chujowo w Polsce to PiS nie mialby tak wysokiego poparcia jak obecnie.

Piro Shop

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 07.09.2019, 22:50

Typ ktory chwali ue ze pozycza hajs i wyciaga z Polski kilka razy wiecej niz ''daje'' pisze komus ze jest ekonomicznie w zlobku hahaha.ku*** co za patafian.Wez sie powies albo skocz z 10 pietra bedzie to z pozytkiem dla wszystkich.

A gdzie i za ile robie to cie to c*** obchodzi dzbanie.I nie pisz ''chcemy'' czy ''wiemy wszyscy'' bo nie jestes na forum wyborczej ruro.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.09.2019, 20:31

TommyShelby pisze:
08.09.2019, 18:27
j**** PO. Dotarło?
Jeszcze napisz j**** ue i przyznaj ze jestes dzbanem i bede sklonny ci odpuscic.

Pakol

Post autor: Pakol » 24.09.2019, 20:12

Wejdźcie sobie na Fb Golego z Bałtyku to się ku*** posmiejecie dopiero :)

Jaskół

Post autor: Jaskół » 25.09.2019, 07:15

Jak jestem u rodziców to czasami siłą rzeczy obejrzę wiadomości w TVP. Powinni wrócić do nazwy dziennik telewizyjny, bo propagandą to przebili już chyba nawet komuchów.
''Znasz już koszernej demokracji smak
A tolerancji knebel dławi, gdy chcesz krzyczeć
Poczucie ciągłej winy, w którym chcą byś trwał
By cię uciszyć ksenofobią szantażują kraj...''

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 26.09.2019, 06:18

A co Ty się wczoraj obudziłeś ? Przecież TVN od ponad 15(!) lat robi dokładnie to samo, tylko że dla innej partii. PO (czy tam KO) najlepsza, PO najczystsza, PO bez afer, PO wyzwoliciele Polski, PO siewcy pokoju i ładu, a PIS to aferzyści, złodzieje i faszyści. Obejrzyj sobie kiedyś Fakty to z pantofli wyskoczysz z wrażenia. Bo ja już od dawna nie mam siły oglądać tego gówna. Większego prania mózgu nikt inny Ci nie zafunduje.

Lucjan80

Post autor: Lucjan80 » 26.09.2019, 15:08

Ta kłótnia kto jest jaki i co ma za uszami jest jak spór które gowno bardziej smierdzi .
Ja rozumiem ze my Polacy potrzebujemy awantury gdzie kolwiek z kim kolwiek ale braccmi powinnismy być i skupić się na czym innym niż waśnie o gowno .
Może tak Ukraińcy,pedały,- to jest temat i cel

Jaskół

Post autor: Jaskół » 27.09.2019, 20:44

Kea Kulani pisze:
26.09.2019, 06:18
A co Ty się wczoraj obudziłeś ? Przecież TVN od ponad 15(!) lat robi dokładnie to samo, tylko że dla innej partii. PO (czy tam KO) najlepsza, PO najczystsza, PO bez afer, PO wyzwoliciele Polski, PO siewcy pokoju i ładu, a PIS to aferzyści, złodzieje i faszyści. Obejrzyj sobie kiedyś Fakty to z pantofli wyskoczysz z wrażenia. Bo ja już od dawna nie mam siły oglądać tego gówna. Większego prania mózgu nikt inny Ci nie zafunduje.
Czemu Wy wiecznie jak pisze się coś niewygodnego o PiS, walicie od razu kontre o PO, TVNach? Tvn jest prywatny, natomiast TV(PiS) jest finansowana z naszych podatków, więc powinni zachować choćby jakieś pozory, a nie karmić obrzydliwą propagandą jak w Korei Płn. Tak, wiem, że wcześniej przez 8 lat była TV(PO), bo za chwile jakiś prawilnyy mi zarzuci, że jestem zwolennikiem opozycji.

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 03.10.2019, 07:28

Sam jesteś debilem. Prawo i Sprawiedliwość to najlepsza partia jaka rządziła Polską od 1989 roku. Jak porządzą kolejne 4 lata to zobaczycie jak będzie wspaniale w Polsce. Będziemy bardzo dużo zarabiać, służba zdrowia będzie nienaganna i wszyscy będą zadowoleni (może poza wypierdkami z platformy obłudy). PiS ostatnio zniósł wizy do USA. A co zrobiła platforma oprócz lizania d*** Macronowi i Merkel ?
Bardzo dobrze że PiS wygra wybory, a takich błaznów jak Tomi Szelbi to już teraz d*** szczypie z bólu :)

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 03.10.2019, 23:20

PiS to jedyna partia ktora dba o obywateli,owszem niektore sprawy jeszcze kuleja ale rzadza dopiero 4 lata.Poziom zycia w Polsce w porownaniu z tym co bylo za platfusow podskoczyl niesamowicie w gore.500 plus jest krytykowane ale popatrzcie jak ten program napedza gospodarke i wszyscy sa zadowoleni.Za 4-8 lat to juz malo kto pojedzie za granice bo w Polsce wystarczajaco dobrze zarobi.
Skonczyly sie dobre czasy dla pracodawcow ktorzy placili ile im sie podobalo dorabiajac sie kosztem pracownika.Pensja minimalna szybuje w gore,od nowego roku minimalna stawka godzinowa wzrosnie do 17 zlotych brutto(na reke gdzies okolo 12,50).Znam ludzi ktorzy za platfusow musieli j**** za 6-7 zlotych jak niewolnicy.
Te jebane k**** z po nawet wiek emerytalny podniesli a PiS nie dosc ze obnizyl spowrotem to jeszcze teraz kolejny przywilej w postaci 13 i 14 emerytury.I co nie dbaja o ludzi?
Wizy do USA zostana w koncu zniesione rowniez dzieki PiS.

Jakby tu dalej platforma rzadzila to w Polsce byloby gorzej niz na Ukrainie i Bialorusi.

.ZIWPJB.

Post autor: .ZIWPJB. » 04.10.2019, 14:31

Pisiórów pojebało... Widzieliście co tvp odjebałą w przeprosinach dla Konfederacji za pominięcie ich w sondażu (celowo).? Pis sobie kupił tv i rozpusta na całego. Ta telewizja to jakieś nieporozumienie, j**** ten pis za to co robią, aż tak się boją? aż tak dupska się trzęsą że konfederacja może wejść do sejmu, i pis będzie musiał się ich słuchać? bo pis może nie mieć większości. Obudź się Polska komuna się ku*** mać skończyła a pis robi wszystko by wróciła. tfu.

STYKS

Post autor: STYKS » 04.10.2019, 21:41

Jak tam Kodeki i PO-KO po słowach Neumann-a jesteście normalni czy niespełna rozumu?

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 06.10.2019, 19:55

Ta jak to nazywasz ''pisobolszewicka kasta'' to jak do tej pory najlepszy rząd jaki rządził w Polsce co widać na każdym kroku, bo poziom życia poprawił się znacznie przez te 4 lata. Ludzie więcej zarabiają, dostają dodatkową pomoc od państwa, stać ich na o wiele więcej niż kilka lat temu. Owszem ceny nie są niskie, ale na całym świecie ceny zapierdalają.
Ludzie zaczynają godnie żyć i o to chodzi a ty tu p********* o jakimś locie Kuchcińskiego czy burdelu(śmierdzi farmazonem TVN) i myślisz, że zrobi to na kimś wrażenie. Jakby dalej rządziły te k**** z PO to dziś już mielibyśmy tu drugą Ukrainę.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 06.10.2019, 20:18

Ja po prostu widze co się dookola dzieje porownuje sobie jak było w 2015 a jak jest teraz wiec nie p****** parówo tylko spojrz prawdzie w oczy kto tu tak naprawdę jest zmanipulowany.Ja czy ty ktory pierdoli od kilku lat o jakichś Grecjach,komunie u steru i ze Polska stacza się w dol.
Ostatnio zmieniony 06.10.2019, 21:46 przez Prawilnyy, łącznie zmieniany 1 raz.

ban82

Post autor: ban82 » 06.10.2019, 20:42

A jak było w 2015??
Ludzie na SORach umierają, starzy po 1000 złotych emerytury dostają, dla połowy społeczeństwa wyjazd nad morze to szczyt marzeń, a ten o wielkim dobrobycie pierdoli.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 06.10.2019, 21:54

A o 13 i 14 emeryturze nie slyszal?

Owszem nie jestesmy Anglia czy Niemcami ale od 2015 krok po kroku Polska pnie sie w gore.Plujecie tu na 500 plus ale popatrzcie jak ten program napedza nasza gospodarke.Nie wiem gdzie zyjesz ale ludzie coraz wiecej podrozuja,jezdza na wakacje calymi rodzinami.
Ja patrze na siebie i na moich znajomych i widze ze sie poprawilo.

Shelby parowczaku jak ci sie nie podoba w Polsce za rzadow PiS to pakuj mandzur i zawijaj sie z ta twoja niby firma za granice.Nie wiem po c*** tu siedzisz i od 4 lat p********* smuty jak to zle i jak to Pis rozpierdala Polske.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 06.10.2019, 22:13

Argumenty sie skonczyly wiec teraz bedziesz o tym wraku pierdolil non stop parowo?

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 06.10.2019, 22:14

Z d*** ci ten wrak wystaje ty tępa strzało pierdolona. Prawilny dobrze ci sypie samymi argumentami, a ty jak ten głąb skończony o wraku napierdalasz. Słyszałeś dzisiaj słowa tego durnia, idioty, kretyna Bolka na konwencji twojej partii ??
Nie jest ci wstyd ?
A powinno..

Tichauer90

Post autor: Tichauer90 » 06.10.2019, 22:19

spokojnie, Debilnyy myśli że pieniądze na 500+ dał PIS i pewnie na podstawie Wiadomości TVP1 wierzy, że Polska jest potęgą i przegoniła dawno NIemcy. Ale ten sam Debilnyy jak dożyje 70lat i okaże się że emerytury wyszło my 300zł na miesiąc to pójdzie z widłami na sejm
Na dobre, Na złe, Na zawsze

23 cm w zwisie

Post autor: 23 cm w zwisie » 07.10.2019, 05:51

Tichauer90 pisze:
06.10.2019, 22:19
spokojnie, Debilnyy myśli że pieniądze na 500+ dał PIS i pewnie na podstawie Wiadomości TVP1 wierzy, że Polska jest potęgą i przegoniła dawno NIemcy. Ale ten sam Debilnyy jak dożyje 70lat i okaże się że emerytury wyszło my 300zł na miesiąc to pójdzie z widłami na sejm
A zatem wszyscy na wybory i głosujmy na Platformę ! Jak Koalicja-Platforma zwycięży to będziemy mieli emerytury nie mniejsze niż 6 000 zł !

:D

sądna noc

Post autor: sądna noc » 07.10.2019, 10:48

Prawilny dobrze gada, ludziom lepiej się żyje widać to gołym okiem, w sklepach kolejki jak c*** każdego dnia, kupują dużo i zostawiają po parę stów przy kasie, biedni są ci którym się nie chce pracować, śmierdzące lenie którzy wola siedzieć w domu niż pracować za najniższą krajową, ja wolałbym te 1700 niż nic, ale kto co lubi, nie mam dzieci i nie pobieram 500 plus, ale ludzi jest stać z dzieciakami jechać nad morze czy w góry na parę dni, samotne matki które wychowują dzieci też jest stać odłożyć z tych 500 plus i zabrać dziecko np w góry na parę dni, na PiS będą srać firmy i prywaciarze wiadomo że za PO było im bardzo dobrze, większych złodziei od tych k**** z PO nigdy nie było a ludzie jeszcze za nimi tęsknią, PiS jebnie 50% głosów i wszyscy się skulą a Korwin ze swoją Konfederacją nawet 4% nie będzie miał.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 07.10.2019, 18:30

TommyShelby pisze:
07.10.2019, 10:58
Lubię ten temat.
Dobrze wiedziec ze lubisz jak ci w morde pluja i cisna od najgorszych haha.Lubisz to suko :)

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 07.10.2019, 20:22

Teraz po matce bedziesz cisnela ty k**** bita?Na ulicy za te slowa mialbys poskakane po glowie.

Z toba ogolnie nie dyskutuje jedynie moge ci cisnac od szmat takze nie zadawaj mi zadnych pytan.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 07.10.2019, 23:16

Juz za pare dni za dni pare
shelby wyjebie stad na lat pare
pozegnania kilka slow
tommy szmato c*** ci w dziob
do widzenia k**** lewarze

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 07:39

A zjeb dalej ciagnie stary temat,ale tak to jest jak sie nie ma zadnych argumentow.Placz dziwko bezsilna bo przeciez juz wiesz ze PiS wygrana ma w kieszeni.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 10:34

Apropo spraw biezacych.Zastanawia mnie czy PiS w koncu zrobi porzadek z tymi nauczycielskimi nierobami ktorzy znowu strajk zapowiadaja.To jest naprawde nie pojete co ta kasta znp odpierdala.
Niech zaczna zapierdalac po MINIMUM 40 h od poniedzialku do piatku jak normalny czlowiek.Maja k**** ponad 60 dni platnego urlopu w okresie wakacyjnym,do tego 14 dni ferii,wszystkie swieta,dlugie weekendy i c*** wie co jeszcze i jeszcze maja czelnosc strajkowac skurwiele.

ban82

Post autor: ban82 » 08.10.2019, 11:01

Już sie tak nie gotuj bo pękniesz.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 11:21

Biv a z jakiego powodu strajkuja nauczyciele obecnie?Bo chyba nie chcesz wmowic ze z powodow ktore wymieniles?Strajkuja smiecie bo chca podwyzek i tylko to sie dla nich liczy.W d**** maja dzieci,w d**** maja rodzicow ktorzy sami musza brac urlopy(bezplatne) bo nie maja co z dziecmi zrobic.Dla k**** licza sie tylko podwyzki a rozwoj nauki i szkolnictwa maja rowniez gleboko w d****.
Nauczyciele za te 20 kilka godzin w tygodniu plus w c*** platnego urlopu zarabiaja wystarczajaco.Znam kilku nauczycieli i jakos nie widze zeby biedowali.Dodatkowo jeszcze korepetycji udzielaja za niemale pieniadze z czego oczywiscie nie musza sie rozliczac.

BIV

Post autor: BIV » 08.10.2019, 11:33

Rozumiem, ze najlepiej jakby charytatywnie pracowali?
To jest ich praca. Kazdy za swoja prace chce dostawac godziwe pieniadze. Za jedna grupa pracujacych stoi rzad, za inna spoleczenstwo a za inna nikt. Strajki byly, sa i beda. Jesli cala grupa zawodowa jest spychana na margines i olewana, to dochodzi do strajku.
Nauczyciele tez maja dzieci. I jak trzeba to urlopu nie wezma, bo nie moga.
Straj ma kogos zabolec, zeby zwrocic uwage na swoja grupe. To jest idea strajku.
Ale teraz nie ma byc strajku jak ostatnio. Broniarz po czyms takim powinien sie podac do dymisji jakny mial honor.
Skoro setki tysiecy nauczycieli strajkuje lib popoera strajkujacych, to nie sadzisz, ze cis jest na rzeczy. Zadowoleni ludzie nie strajkuja. Stlamszeni i przybici rowniez.

ban82

Post autor: ban82 » 08.10.2019, 11:35

Głupcy też nie bedą strajkować bo sie im wmówi że jest super.

sądna noc

Post autor: sądna noc » 08.10.2019, 11:44

Strajkują bo im Zbrodniarz kazał, to był strajk polityczny w normalnej robocie jak pójdziesz do szefa i powiesz że chcesz parę stów podwyżki to cię wyśmieje albo powie żebyś robotę zmienił, w wakacje mogli strajkować, zwolnił bym po dwie osoby z każdej szkoły i by im się odechciało strajkować. Wygrają wybory prezydenckie to może im coś tam sypną.

BIV

Post autor: BIV » 08.10.2019, 11:57

A kogo zatrudnilbys? Niedlugo nie bedzie chetnych o tego zawodu. Tak.. skubany 600 tys osob do glowy pistolet przystawil do lba...
A jesli powiesz, ze dali sie zmanipulowac, to tez zle swiadczy o oswiacie, ze debili ksztalca a potem ich zatrudniaja.

lukiMotorLBN

Post autor: lukiMotorLBN » 08.10.2019, 13:09

A moze nikogo nie zatrudniac na miejce odcjodzacych? W Polsce niz demograficzny wiec nawet chcac utrzymac ten chory system taki jakim jest nalezaloby dostosowac zatrudnienie do liczby uczniow, wiec oczywiscie zredukowac znaczaco. Wg statystyk 1 nauczyciel przypada na 5 uczniow... nie za duzo ich? Ja chodzilem w podstawowce do klasy gdzie bylo 30 uczniow, liceum 36... a i tak wydaje mi sie ze poziom byl wtedy przynajmniej nie nizszy niz dzis... Ma dalej zostac to zatrudnienie do czasu az 1 nauczuciel bedzie przypadal na 2 uczniow.

Problem PISu (ktorego szczerze nie znosze) lezy gdzie indziej... To partia socjalistyczna/rozdawnicza ktora bez tego elementu w sondazach oscylowalaby w okolicach progu wyborczego i sama sie w ten kociokwik wpedzila... Dzisiaj dadza podwyzki nauczycielom to przyjda gornicy, po nich urzednicy, po nich lekarze i pielegniarki, potem sedziowie, potem policja, potem.... a jak sie to wszystko juz przewinie to zaczniemy od nowa... i zawsze ktos sie bedzie czul pokrzywdzony... Problem taki ze niech tylko troche zwolni gospodarka (a juz zwalnia) to zostanie im albo na to wszystko podatkami nowymi dowalic albo nowe zobowiazania zaciagac... PIS bez rozdawnictwa (przekupowania wyborcow) nie istnieje... Odejmijcie ten element od nich i okaze sie ze maja kilka % poparcia... Jest tym elementem uwiazany jak pies do budy... I oni o tym wiedza i dlatego ta narracja bedzie trwala do usr...nej smierci... chocby za 5 lat druga Grecja.

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.10.2019, 14:02

Ja wierze w to ze PiS to z nauczycielami madrze rozegra.

Jaskół

Post autor: Jaskół » 08.10.2019, 22:42

Zauważyłem, że wy we wszystko wierzycie Partii, towarzyszu.

Kimir

Post autor: Kimir » 14.10.2019, 10:01

Prawilnyy pisze:
08.10.2019, 11:21
Biv a z jakiego powodu strajkuja nauczyciele obecnie?Bo chyba nie chcesz wmowic ze z powodow ktore wymieniles?Strajkuja smiecie bo chca podwyzek i tylko to sie dla nich liczy.W d**** maja dzieci,w d**** maja rodzicow ktorzy sami musza brac urlopy(bezplatne) bo nie maja co z dziecmi zrobic.Dla k**** licza sie tylko podwyzki a rozwoj nauki i szkolnictwa maja rowniez gleboko w d****.Nauczyciele za te 20 kilka godzin w tygodniu plus w c*** platnego urlopu zarabiaja wystarczajaco.Znam kilku nauczycieli i jakos nie widze zeby biedowali.Dodatkowo jeszcze korepetycji udzielaja za niemale pieniadze z czego oczywiscie nie musza sie rozliczac.
10 lat temu kończyłem studia pedagogiczne i chciałem być nauczycielem. Odbyłem staż roczny w gimnazjum i po tym roku przeszły mi chęci do pozostania w zawodzie. Tylko ignorant z zewnątrz może wypisać takie głupoty jak powyżej.

Nauczyciel na start dostaje w przybliżeniu 2tys zł miesięcznie. Później poprzez awanse finalnie może dostać podwyżek do 500-600zł w przeciągu 7-8 lat pracy JEŚLI wszystko pójdzie zgodnie z planem. Jeśli jest sam/sama i dochodzi wynajem mieszkania/pokoju + koszty przeżycia no to raczej nie mówimy tu o krezusach. Oczywiście są korepetycje dodatkowo, ale to też nie jest tak, że wystawiasz ogłoszenie i masz od c**** chętnych i kasujesz po 200zł za godzinę.

Nauczyciele strajkują bo oczywiście, że chcą podwyżek. Nauczyciel jak sama nazwa wskazuje ma nauczać i z tego nauczania powinien być jeśli już rozliczany. Ja miałbym w chuju to, że ty musisz wziąć urlop bezpłatny bo nie masz co ze SWOIM dzieckiem zrobić bo tak to prawda, że mam wyjebane na obce dzieci. Decydujesz się na dzieciaka to bierz za to pełną odpowiedzialność i bądź na to przygotowany a ty pewnie chciałbyś SWOJE obowiązki przerzucić na kogoś innego. Kategoryczne NIE dla takiego podejścia.

Corazón

Post autor: Corazón » 21.10.2019, 09:06

Phi. Pisze to ktoś, kto sam obraża innych.
Lewica stanie z nauczycielami? Proszę bardzo, ale mnie w to nie wciągajcie.
Bo akurat zgadzam się z Prawilnym w tej kwestii. Dla nauczycieli nie jest ważny rozwój szkolnictwa, tylko własna kasa. Bardzo dobrze pamiętam swoich nauczycieli z podstawówki którzy kompletnie nie potrafili podejść do ucznia jak do człowieka, dlatego nie zgadzam się na takie rozwiązanie sprawy. Rozwój szkolnictwa jest istotny, ale zaznaczam, szkolnictwa, a nie własnej wygody. Od samego początku wieszczyłem tym strajkom niepowodzenie, i jak widać żem się nie pomylił.
Ogólnie polska edukacja i samo podejście do ucznia jest na bardzo niskim poziomie. Podziękujmy wszyscy konserwatystom. :)

ban82

Post autor: ban82 » 04.11.2019, 19:25

Dekomunizacja po PiSowsku- Piotrowicz w TK. Ciekawe co nas jeszcze ciakawego czeka.

Wizard.

Post autor: Wizard. » 06.11.2019, 08:57

Przeciez pis kreci te same wały co po czy sld tylko robia to mniej oficjalnie.
Uwage odwracaja jamimis trybunalami i sprzeczkami o pierdoly.

Co do chujni europejskiej ktorej tak niektorzy bronia to zainteresujcie sie jakie sa warunki na których dostajemy wiecej niz wplacamy.
Jakie sa warunki otrzymania kasy z Unii itd.

Wiecej dostajemy niz wplacamy, ale wykorzystujemy o wiele mniej.
Najwiecej o yym wszystkim moga powiedziec nasze cukrownie czy mleczarnie ktore ta skurwiala wladza sprowadzila na skraj upadku

A najwiecej poparcia pisowi daje patola ktora nie pracuje.

Zobaczcoe sobie ostatnie wypowiedzi metzena - jak pod nosem mateuszka morawieckiego jego ministrowie i szefowie spolek kradli vat, jak Banas krecil wały itd.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... oser=false

Mialo byc lepiej a jest jak bylo tylko sie swinie zmienily.
A no i z pieniedzy ciezko pracujacych rozdaja ludziom po 500zl.
Ale... To tez nie jest tak hop siup bo te 500zl czesto powoduje, ze rodziny mie dostana np dodatku rodzinnego.

A poziom zubozenia w kraju rosnie. Rosnie od czasu sld, po i teraz dzieki pisowi.
Poki ktos tego nie zaora to c**** z tego bedzie.
Xp

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 08.11.2019, 01:32

W sadach i prokuraturze roi sie od komunistycznych k**** a tu jeden Piotrowicz i taki debil napisze ze PiS rozpierdolil kraj hahah.
Idac dalej to shelby wielki przeciwnik komuny a nie przyswaja w Brukseli rowniez roi sie od tego czerwonego scierwa.Zreszta caly ten twor to jest jeden wielki neokomunizm ale taka ku*** tepa tego nie dostrzega i sie przypierdolil jednego Piotrowicza choc takich Piotrowiczow sa setki ale jak ich PiS chcial ruszyc to kwik ze w Polsce jest zamach na praworzadnosc.Sie k**** pokroju shelby obudzcie.
I nie,nie popieram Piotrowicza j**** tego komucha.

ODPOWIEDZ