Piro Shop

STOP ISLAMIZACJI EUROPY

Ciekawostki ze świata i z życia codziennego

Moderator: Marcino

ODPOWIEDZ
fan_1953

Re: STOP ISLAMIZACJI EUROPY

Post autor: fan_1953 » 05.07.2013, 17:37

BornOfhate pisze:Ci ludzie z dalekiego wschodu czytać radykalni muzułmanie są do nas bardzo podobni nigdy nie potrafimy dojść do porozumienia , wojowniczy lud trochę za bardzo wierzący w tą ślepą wiarę która niczego dobrego im nie przyniesie a gdy dojdą do władzy to nie potrafią się zjednoczyć tylko szukają wroga w swojej mniejszości czy innym odłamie religii...
Na dalekim wschodzie to mieszkają Chińczycy, Japończycy itd i raczej nie ma tam zbyt wielu muzułmanów. Te wszystkie państwa muzułmańskie to jest bliski wschód.
A co do sytuacji w Syrii to wydaje mi się, że Assad nie powinien tej wojny przegrać, jest na szczęście dozbrajany przez Rosję, która jak widać nie chce odpuścić w tej walce. Być może wyniknie z tego jakiś szerszy konflikt w przyszłości.

Piro Shop
kod potwierdzajacy

Post autor: kod potwierdzajacy » 05.07.2013, 18:39

luc pisze:
Ja też niebardzo wiem o co tam już chodzi, ale jedno wiem na pewno, zaraz wypowie się użytkownik "kod potwierdzajacy" i wszystkiemu będą winni Żydzi :D
W takim razie spierdalaj na serwisy mediow Agory, tam sie dowiesz oficjalnej wersji gdzie zydzi oczywiscie beda zawsze niewinnymi ofiarami...
Tam obowiazuje zasada o zydach piszemy dobrze lub wcale...

co do Syrii dobrze to podsumowuje lider BNP w tych dwoch wypowiedziach
[link]

Zydzi sa winni agresji na Syrie poprzez swoje proxy (kolonie), media ktore podjudzaja do wojny oraz takze bezposrednie ataki na niezalezne panstwo syryjskie.

[link]

Sa tez raporty ze izrael zbroji i leczy salafiskich wojownikow w swoich szpitalach przy granicy

[link]

To jest kolejna, bardzo szkodliwa wojna w interesie zydowsko-amerykanskim, upadek Assada bedzie oznaczal kolejny kraj w chaosie i setki tysiecy nowych uchodzcow w Europie.

[link]
[link]
Obrazek
http://vimeo.com/64835293 http://vimeo.com/53772344
http://www.youtube.com/watch?v=HAfvBHQtyzM
Religia holoszwindluhttp://www.vho.org/aaargh/fran/livres6/Gabispol.pdf
http://vimeo.com/30585501 http://vimeo.com/59250689

_Henderson_

Post autor: _Henderson_ » 05.07.2013, 18:48

fan_1953 pisze:
BornOfhate pisze:Ci ludzie z dalekiego wschodu czytać radykalni muzułmanie są do nas bardzo podobni nigdy nie potrafimy dojść do porozumienia , wojowniczy lud trochę za bardzo wierzący w tą ślepą wiarę która niczego dobrego im nie przyniesie a gdy dojdą do władzy to nie potrafią się zjednoczyć tylko szukają wroga w swojej mniejszości czy innym odłamie religii...
Na dalekim wschodzie to mieszkają Chińczycy, Japończycy itd i raczej nie ma tam zbyt wielu muzułmanów. Te wszystkie państwa muzułmańskie to jest bliski wschód.
A co do sytuacji w Syrii to wydaje mi się, że Assad nie powinien tej wojny przegrać, jest na szczęście dozbrajany przez Rosję, która jak widać nie chce odpuścić w tej walce. Być może wyniknie z tego jakiś szerszy konflikt w przyszłości.
Raczysz żartować...Indonezja- 238 mln. obywateli, muzułmanie- 86 proc., Malezja- 30 mln., muzułmanie- 58 proc.

Co nie zmienia faktu, że użytkownikowi BornOfhate nie chodziło chyba o nich...

idegracwpilke

Post autor: idegracwpilke » 05.07.2013, 18:49

No i co z tymi Puławami?
Obrazek

sircharles

Post autor: sircharles » 05.07.2013, 20:26

Nauka islamu w niemieckim przedszkolu.

[link]

fan_1953

Post autor: fan_1953 » 05.07.2013, 22:04

_Henderson_ pisze:
fan_1953 pisze:
Raczysz żartować...Indonezja- 238 mln. obywateli, muzułmanie- 86 proc., Malezja- 30 mln., muzułmanie- 58 proc.

Co nie zmienia faktu, że użytkownikowi BornOfhate nie chodziło chyba o nich...
Raczej nie ma to większego znaczenia, ale Indonezja i Malezja to już Azja południowo-wschodnia a dalekim wschodem określa się Chiny, Japonię, Koreę. No ale zostawmy te geograficzne nieścisłości ... Z tego można wyciągnąć wniosek, że wszędzie tam gdzie jest większe skupisko muzułmanów to jest pełno problemów z nimi. Teraz widzimy we wszystkich niemalże państwach do władzy próbuje dojść bractwo muzułmańskie, które otwarcie mówi o wojnie z niewiernymi, dżihadzie itp. Dopóki w większości państw arabskich władzę sprawowali dyktatorzy to trzymali to bydło za mordę i były to miejsca względnie spokojnie. Teraz wszystko zaczęło się tam zmieniać po serii obaleń "reżimów" i dochodzi do prześladowań chrześcijan oraz wyznawców innych religii. Państwa zachodnie finansują "demokratyczne" przemiany z powodów ideologicznych według mnie, bo jeśli w danym państwie większość stanowią muzułmanie to "władza im się należy", a nie żeby rządził jakiś przedstawiciel kilkuprocentowej mniejszości jak to ma miejsce w Syrii, bo wtedy to już jest reżim, a kiedy rządzi większość to przecież już nie jest reżim - wydaje się, że chyba tak idiotycznie rozumują media i władze zachodnich państw. A to, że kiedy do władzy po wyborach dochodzą radykalni muzułmanie to już jest przecież wola ludu i zabijają wszystkich wyznawców innych religii.

_Henderson_

Post autor: _Henderson_ » 05.07.2013, 23:12

Rzeczywiście, masz rację co do nazewnictwa, generalnie chciałem swoim postem zwrócić uwagę na to, że ta zaraza niestety rozpleniła się po świecie, żółtych nie omijając...

fan_1953

Post autor: fan_1953 » 06.07.2013, 11:24

Za 5-10 lat to w takiej Francji zamachy będą organizowane przez szyitów na sunnitów i vice versa jak w jakimś Bagdadzie. Moim zdaniem to Francja najpierw stanie się państwem muzułmańskim a dopiero później być może zaczną się jakieś ruchy w odpowiednią stronę jak to miało miejsce w Hiszpanii w średniowieczu.

PierszePierdolnięcie

Post autor: PierszePierdolnięcie » 08.07.2013, 02:48

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YcjSSgXv4fQ[/youtube]
Ma ktoś linka do całego programu? Polecam fragment, bo statystyki dobrze wypunktowane nt. prześladowania Chrześcijan przez Muzułmanów.

A tu ciekawy link zza wschodniej granicy :]
[link] (można? można!)
Obrazek

luc

Post autor: luc » 08.07.2013, 14:45

kod potwierdzajacy pisze:
luc pisze:
Ja też niebardzo wiem o co tam już chodzi, ale jedno wiem na pewno, zaraz wypowie się użytkownik "kod potwierdzajacy" i wszystkiemu będą winni Żydzi :D
W takim razie spierdalaj na serwisy mediow Agory, tam sie dowiesz oficjalnej wersji gdzie zydzi oczywiscie beda zawsze niewinnymi ofiarami...
Tam obowiazuje zasada o zydach piszemy dobrze lub wcale...
Co Ty ku*** bierzesz ? albo kiedyś jakiś obrzezany kutas Ci po kakale przejechał? czy skąd taki kompleks ? Takiego pierdolenia jakie Ty tu uprawiasz to sie już czytać nie da. Najlepsze to w temacie holokaustu, holokaustu nie było, tzn troche był troche nie było, bo jacyś żydzi tam niby zginęli, ale czy tak było do końca to nie wiadomo, w każdym bądz razie Hitler o tym nic nie wiedział, wiec może nie było ale i tak jak był to żydzi sami sie zbijali. Pierdolenie o szopenie. Chyba nie ma takiego posta na tym forum w którym nie napisałes czegos o żydach i jeszcze te Twoje obrazeczki wklejane, myslisz ze są śmieszne ? to mówie Ci ze nie są.
Mnie osobiście tam żydzi pierdolą, ani mnie grzeją ani mnie ziębią, ale takiego zrytego beretu po sam czubek jak Ty masz to dawno nie widziałem. Jeszcze wielki obrońca muzłumańskich brudasów z palestyny, żydzi trzymają całą palestyną za mordę i dobrze, chcesz biadolić nad palestyńskimi brudasami i dupić o żydach to sobie załóż nowy temat "Żydzi i ich tajny plan zawładnięcia światem" to tam sobie będziesz mógł jebać te swoje wywody z dupy i nikt nie bedzie musiał tego czytać, a nie będziesz tu rozpierdalał dobrego tematu.
Nie odpisuj mi na tego post bo i tak pierdoli mnie Twoje zdanie.
pozdro
PierszePierdolnięcie pisze:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YcjSSgXv4fQ[/youtube]
Ma ktoś linka do całego programu? Polecam fragment, bo statystyki dobrze wypunktowane nt. prześladowania Chrześcijan przez Muzułmanów.
Jak widzę takie urywki z Afryki czy Azji, z terenów gdzie podziały religijne nie mają jeszcze tak dużych dysproporcji na korzyść którejś z religii, to zawsze mnie nachodzi pytanie, jak to sie dzieje ze jak jakiemuś islamiście cos sie stanie, to zaraz jest ich chmara i są w stanie za to spalić pól dzielnicy chrześcijańskiej w odwecie, a jak islamiści zabiją chrześcijanina to z drugiej strony cisza, żadnych reakcji.
Te liczy mówiące o prześladowaniach chrześcijan są przerażające
Tolerancja cnotą ludzi bez przekonań.

Maraton uśmiechu

Post autor: Maraton uśmiechu » 08.07.2013, 16:18

kod potwierdzajacy pisze:
Jak widzę takie urywki z Afryki czy Azji, z terenów gdzie podziały religijne nie mają jeszcze tak dużych dysproporcji na korzyść którejś z religii, to zawsze mnie nachodzi pytanie, jak to sie dzieje ze jak jakiemuś islamiście cos sie stanie, to zaraz jest ich chmara i są w stanie za to spalić pól dzielnicy chrześcijańskiej w odwecie, a jak islamiści zabiją chrześcijanina to z drugiej strony cisza, żadnych reakcji.
Te liczy mówiące o prześladowaniach chrześcijan są przerażające
Bo jeden mądry z drugim naucza żeby przemoc zwalczać dobrem, a jeżeli dostaniesz w policzek to żebyś nadstawił drugi. Przecież to droga do samo-eksterminacji. Ogień należy zwalczać ogniem i się przy tym nie pierdolić albo Europa skończy tak jak Cesarstwo rzymskie z tą różnicą, że po nas nic nie zostanie bo ciapaci na to nie pozwolą. Sobieski pokazał muzułmanom gdzie ich miejsce broniąc przy tym Europę. Teraz tych samych ludzi wpuszczamy za swoje granice i pozwalamy aby gwałcono europejskie kobiety i mordowano mężczyzn.
„Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań.”

idegracwpilke

Post autor: idegracwpilke » 08.07.2013, 17:28

Przypowieść o chwaście [Vt-3,41, por. Vt-5,36]

24 Inną przypowieść im przedłożył: «Królestwo niebieskie podobne jest do człowieka, który posiał dobre nasienie na swej roli.
25 Lecz gdy ludzie spali, przyszedł jego nieprzyjaciel, nasiał chwastu między pszenicę i odszedł.
26 A gdy zboże wyrosło i wypuściło kłosy, wtedy pojawił się i chwast.
27 Słudzy gospodarza przyszli i zapytali go: "Panie, czy nie posiałeś dobrego nasienia na swej roli? Skąd więc wziął się na niej chwast?"
28 Odpowiedział im: "Nieprzyjazny człowiek to sprawił". Rzekli mu słudzy: "Chcesz więc, żebyśmy poszli i zebrali go?"
29 A on im odrzekł: "Nie, byście zbierając chwast nie wyrwali razem z nim i pszenicy.
30 Pozwólcie obojgu róść aż do żniwa; a w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw chwast i powiążcie go w snopki na spalenie; pszenicę zaś zwieźcie do mego spichlerza"».

Wyjaśnienie przypowieści o chwaście [Vt-3,41]

36 Wtedy odprawił tłumy i wrócił do domu. Tam przystąpili do Niego uczniowie i prosili Go: «Wyjaśnij nam przypowieść o chwaście!»
37 On odpowiedział: «Tym, który sieje dobre nasienie, jest Syn Człowieczy.
38 Rolą jest świat, dobrym nasieniem są synowie królestwa, chwastem zaś synowie Złego.
39 Nieprzyjacielem, który posiał chwast, jest diabeł; żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie.
40 Jak więc zbiera się chwast i spala ogniem, tak będzie przy końcu świata.
41 Syn Człowieczy pośle aniołów swoich: ci zbiorą z Jego królestwa wszystkie zgorszenia i tych, którzy dopuszczają się nieprawości,
42 i wrzucą ich w piec rozpalony; tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. 43 Wtedy sprawiedliwi jaśnieć będą jak słońce w królestwie Ojca swego. Kto ma uszy, niechaj słucha!

„Najmilsi! Nie mścijcie się sami, ale pozostawcie to gniewowi Bożemu, albowiem napisano: Pomsta do mnie należy, Ja odpłacę, mówi Pan.” - List do Rzymian 12:19
Obrazek

P_FSW

Post autor: P_FSW » 08.07.2013, 17:47

luc pisze: Co Ty ku*** bierzesz ? albo kiedyś jakiś obrzezany kutas Ci po kakale przejechał? czy skąd taki kompleks ? Takiego pierdolenia jakie Ty tu uprawiasz to sie już czytać nie da. Najlepsze to w temacie holokaustu, holokaustu nie było, tzn troche był troche nie było, bo jacyś żydzi tam niby zginęli, ale czy tak było do końca to nie wiadomo, w każdym bądz razie Hitler o tym nic nie wiedział, wiec może nie było ale i tak jak był to żydzi sami sie zbijali. Pierdolenie o szopenie. Chyba nie ma takiego posta na tym forum w którym nie napisałes czegos o żydach i jeszcze te Twoje obrazeczki wklejane, myslisz ze są śmieszne ? to mówie Ci ze nie są.
Mnie osobiście tam żydzi pierdolą, ani mnie grzeją ani mnie ziębią, ale takiego zrytego beretu po sam czubek jak Ty masz to dawno nie widziałem. Jeszcze wielki obrońca muzłumańskich brudasów z palestyny, żydzi trzymają całą palestyną za mordę i dobrze, chcesz biadolić nad palestyńskimi brudasami i dupić o żydach to sobie załóż nowy temat "Żydzi i ich tajny plan zawładnięcia światem" to tam sobie będziesz mógł jebać te swoje wywody z dupy i nikt nie bedzie musiał tego czytać, a nie będziesz tu rozpierdalał dobrego tematu.
Nie odpisuj mi na tego post bo i tak pierdoli mnie Twoje zdanie.
pozdro
to nie do mnie, ale muszę się ustosunkować i odpowiedzieć na zarzuty bo tego prożydowskiego bełkotu nie da się czytać.
użytkownik 'kod potwierdzający' na temat usraelickich terrorystów piszę samą prawdę w oparciu o fakty, których w poprawnie politycznych mediach nie ujrzysz gdyż o żydach tak jak napisał można pisać tylko dobrze albo wcale.
fakty są takie, że żydowska sitwa od lat, od zarania dziejów jest odpowiedzialna za wszystko złe co na tym świecie ( zabicie przez żydowskie sekty faryzeuszy i saduceuszy Jezusa Chrystusa jest dla mnie najważniejszą kwestią ), bandycki imperializm, terroryzm, prowadzenie obecnie największej ilości wojen na świecie, bandytyzm ekonomiczny to są kwestie za które odpowiedzialni są żydzi razem ze swoimi jankeskimi braćmi.
nie pierdolą ciebie żydzi bo ordynarnie stoisz po ich stronie i ich bronisz.

co do holocaustu...oczywiście się odbył, ale wszystkie fakty potwierdzają tezę, że był on prowokacją żydowską i odbył się za przyzwoleniem tzw. aliantów, bo jak wytłumaczyć fakt, że opinia międzynarodowa z wielu źródeł o agonii wiedziała i nie zrobiła NIC aby jej zapobiec?! skupiono się na mordowaniu niemieckich cywili w dywanowych bombardowaniach aniżeli niszczeniu infrastruktury, która pomagała w eksterminacji, no jak to wytłumaczysz?
liczba zabitych żydów to też nie wiadomo skąd się wzięła, nigdy nie została zweryfikowana, sprawdź sobie ilu żydów mieszkało w Europie przed II wś a i ilu "zginęło" w holocauście.
Tuskostan - mityczny stan na zielonej wyspie, gdzie 28-latek, milioner z 6 wyrokami zakłada linie lotniczą oraz parabank...aby żyło się lepiej!

kod potwierdzajacy

Post autor: kod potwierdzajacy » 08.07.2013, 18:11

Luc cos sie boli, wiec napisz co konkternie, bo trudno nadazyc za twoja uposledzona logika.
Za same pedalskie teksty o kutasie i kakale powiniennes dostac kopy w ryj.

Masz problemy ze zruzumieniem tego ze zydzi promuja multi-kulti a wojny przez nich inspirowane produkuja masy uchodzcow ktore pozniej trafiaja do europy?
Nalezysz do tej mniej bystrej czesci spoleczenstwa do ktorej wlasnie jest adresowana medialna papka o holoszwidnlu, zydach wiecznych ofiarach, przesladowanych mniejszosciasch seksulanych... To pranie mozgu wlasnie dziala na ciebie wiec sie nawet nie zastanawiasz dlaczego nie mozna oficjalnie badac i dyskutowac szczegolow szoa jak komory gazowe lub dlaczego liczba 6 mln i slowo holocaust pojawialy sie juz przed 1 i 2 wojna swiatowa w zydowskiej prasie. Temat holoszwindlu jest wszechobecny a temat np wielkiego glodu na ukrainie i rosji - zupelnie nie istnieje.

Pozniej takie lucie po medialnej papce sa zaprogramowanymi adwokatami zydow i ich przekretow w ktore slepo wierza...Idioci ktorzy lykaja wszytsko jesli jest to w mainstreamie i jest to wielokrotnie powtorzone...

Bronisz zydow bo po prostu jestes idiota ktory nie widzi kto pociaga za sznurki, nie widzisz zaleznosci miedzy tym co promuja zydowskie media a otaczajaca cie rzeczywistoscia.
Ostatnio zmieniony 08.07.2013, 18:31 przez kod potwierdzajacy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

P_FSW

Post autor: P_FSW » 08.07.2013, 18:30

do powyższego warto jeszcze dodać, że niajaki syjonista zeew żabotyński, żydowski faszysta już w latach 30-tych wiedział o pogromach, i co? sprawdziło się?
Tuskostan - mityczny stan na zielonej wyspie, gdzie 28-latek, milioner z 6 wyrokami zakłada linie lotniczą oraz parabank...aby żyło się lepiej!

wulkan

Post autor: wulkan » 08.07.2013, 22:11

luc

Post autor: luc » 09.07.2013, 09:02

Pozniej takie lucie po medialnej papce sa zaprogramowanymi adwokatami zydow i ich przekretow w ktore slepo wierza...Idioci ktorzy lykaja wszytsko jesli jest to w mainstreamie i jest to wielokrotnie powtorzone...

Niestety zasmucę Ciebie i Twojego niepełnosprytnego kolegę, nie mam czasu ślęczeć przed tv i oglądać jak to nazywasz medialnej papki, w tym kraju niestety trzeba zapierdalać żeby do czegość dojśc, takze nie mam na to czasu.
Pozniej takie lucie po medialnej papce sa zaprogramowanymi adwokatami zydow i ich przekretow w ktore slepo wierza...Idioci ktorzy lykaja wszytsko jesli jest to w mainstreamie i jest to wielokrotnie powtorzone...Bronisz zydow bo po prostu jestes idiota ktory nie widzi kto pociaga za sznurki, nie widzisz zaleznosci miedzy tym co promuja zydowskie media a otaczajaca cie rzeczywistoscia.
Ty jesteś idiotą i bez tego to masz trochę gorzej. Jestem ciekaw w którym to momencie tak wielce bronię żydów czy jestem ich adwokatem ? napisałem ze koło hujca mi latają, ale rozumiem ze masz swój własny wyimaginowy świat to sobie w nim żyj, ale mnie w to nie wciągaj
żydowska sitwa od lat, od zarania dziejów jest odpowiedzialna za wszystko złe co na tym świecie
a tu jest kwintesencja tego jak bardzo wasze mózgi są wyprane, jak rozumiem ze można to czy tamo zarzucać Żydom, ale ku*** to zdanie to mistrzostwo.

Polecam wam obu (?), nie wiem czy obu bo często mam wrażenie że P_FSW i kod potwierdzajacy to ta sama osoba, tak samo pierdolicie bez sensu, obejrzenie filmu "Fanatyk" to jest właśnie o takim bełkocie jaki wy uprawiacie - pierdolić żydów! bo ? ... no w sumie nie wiadomo ale pierdolić żydów bo pierdolić żydów. Chociaz nie wiem po co wam go polecam bo i tak zaraz sie dowiem ze jest on zrobiony przez propagandę żydowską.
Miałem się powstrzymać od odpisywania bo rozmowa z wami jest bezcelowa, ale jeszcze ten raz nie wytrzymałem, tylko proszę was nie odpisujcie mi, bo z mojej strony to i tak koniec dysputy.
Załóżcie sobie temat o żydach i każdy kto bedzie miał ochotę będzie mógł o tym poczytać, a nie będzie rozpierdalać tego tematu który ciekawie się rozwijał dopóki nie zaczęliście tu bełkotać.
Bo jeden mądry z drugim naucza żeby przemoc zwalczać dobrem, a jeżeli dostaniesz w policzek to żebyś nadstawił drugi. Przecież to droga do samo-eksterminacji. Ogień należy zwalczać ogniem i się przy tym nie pierdolić albo Europa skończy tak jak Cesarstwo rzymskie z tą różnicą, że po nas nic nie zostanie bo ciapaci na to nie pozwolą. Sobieski pokazał muzułmanom gdzie ich miejsce broniąc przy tym Europę. Teraz tych samych ludzi wpuszczamy za swoje granice i pozwalamy aby gwałcono europejskie kobiety i mordowano mężczyzn.
No jest coś w tym co piszesz, z jednej strony faktycznie nasza cywilizacja chrześcijańska uczy nadstawiać drugi policzek i wybaczać, a z drugiej strony laicka cywilizacja sieje lewacką propagandę tolerancji i poprawności politycznej, a to czyni muslimom idealną środowisko do wzrostu bez "wrogów naturalnych". Jedyne co może w jakikolwiek sposób otrzeźwić spoleczeństwa zagrożone islamizacją to eskalacja takich wydarzeń jak te w bostonie/londynie/paryżu.

kod potwierdzajacy

Post autor: kod potwierdzajacy » 09.07.2013, 16:41

kompromitujesz sie czlowieku i pograzasz polecajac film [link]
Jak ironicznie zuawazyles jest to zydowska propaganda, ktora ma zwalczac tzw antysemityzm i faszystow. Czyli kryke zydow i wszyskich tych ktorym sie nie podoba destrukcyjna dzialnosc zydow...
Takich gniotow jak ten film ktory polecasz ;) jest masa i sa one wlasnie przeznaczone dla idiotow jak lucie.

Widac na ciebie to zadzialalo i lyknales papke broniac teraz zydow i bedac ich adwokatem.
Wlasnie o takich naiwniaka jak ty i cwanych zydach wypowiedzieli sie ci ludzie :
Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

Adrien Arcano : "Poprzez swoje żydowskie agencje informacyjne zatruwają wasze umysły i sprawiają, ze widzicie świat, nie takim, jakim jest, ale takim, jakim oni chcą, abyście go widzieli .Przez kino są wychowankami młodzieży - w ciągu dwóch godzin filmu potrafią wymazać z dziecięcego umysłu, to czego nauczyło się przez 6 miesięcy w domu, czy w szkole"

Oliver Stone: zapytany przez dziennikarkę, dlaczego tak bardzo podkreśla się znaczenie Holocaustu odpowiedział: „Przez dominację Żydów w mediach. To jest najważniejsze lobby w Stanach Zjednoczonych. Ciężko pracują, stoją za każdą opinią, najbardziej wpływowe lobby w Waszyngtonie. Izrael deformuje amerykańską politykę zagraniczną od lat.”

Onesimo Redondo : "Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa"
Tutaj masz tylko niektorych ludzi na najwyzszych stanowiskach ktorzy sa odpowiedzialnie za tresci i przekaz w globalnych mediach i hollywood.
[link]

Watpie abys zrozumial te mechanizmy tak samo jak nie rozumiesz ze ja i P-FSW to rozne osoby.

Bronisz zydow bo po prostu jestes idiota ktory nie widzi kto pociaga za sznurki, nie widzisz zaleznosci miedzy tym co promuja zydowskie media a otaczajaca cie rzeczywistoscia.

Rozpierdalasz tylko watek i juz na serio nie odpisuj wstydu sobie oszczedz

[link]
Obrazek

BaCaKsc

Post autor: BaCaKsc » 09.07.2013, 17:59

[link]

P_FSW

Post autor: P_FSW » 09.07.2013, 23:31

luc pisze: a tu jest kwintesencja tego jak bardzo wasze mózgi są wyprane, jak rozumiem ze można to czy tamo zarzucać Żydom, ale ku*** to zdanie to mistrzostwo.

Polecam wam obu (?), nie wiem czy obu bo często mam wrażenie że P_FSW i kod potwierdzajacy to ta sama osoba, tak samo pierdolicie bez sensu, obejrzenie filmu "Fanatyk" to jest właśnie o takim bełkocie jaki wy uprawiacie - pierdolić żydów! bo ? ... no w sumie nie wiadomo ale pierdolić żydów bo pierdolić żydów. Chociaz nie wiem po co wam go polecam bo i tak zaraz sie dowiem ze jest on zrobiony przez propagandę żydowską.
Miałem się powstrzymać od odpisywania bo rozmowa z wami jest bezcelowa, ale jeszcze ten raz nie wytrzymałem, tylko proszę was nie odpisujcie mi, bo z mojej strony to i tak koniec dysputy.
Załóżcie sobie temat o żydach i każdy kto bedzie miał ochotę będzie mógł o tym poczytać, a nie będzie rozpierdalać tego tematu który ciekawie się rozwijał dopóki nie zaczęliście tu bełkotać.

co ci się nie podoba w moim zdaniu i może je w takim razie obalisz argumentami jakoby żydzi nie są odpowiedzialni za światowy terroryzm, zarówno ekonomiczny jak i polityczny? no czekam.

już ci napisałem za co nienawidzę żydów, za które ich działania, nienawidzę żydów tak o, tylko dlatego, że ich działania to jawny bandytyzm. naprawdę po raz któryś podawać przykłady?

i mylisz się bardzo pisząc, że ja i kod potwierdzający to ta sama osoba, na szczęście dużo osób piszę prawdę o żydach.

luc

Post autor: luc » 10.07.2013, 09:03

kod potwierdzajacy pisze:kompromitujesz sie czlowieku i pograzasz polecajac film [link]

Może Cie zaskoczę, ale film ten był kilkukrotnie polecony na tym forum, w temacie "Poleć film" i właśnie tak na niego trafiłem, ale rozumiem wszyscy oni mają (mamy) wyprane już mózgi.
Z jednym się zgodzę kończymy nasz wątek, a kto się skompromitowal to już każdy sobie sam oceni.

fan_1953

Post autor: fan_1953 » 10.07.2013, 09:04

Dajcie już spokój z tymi Żydami. Ja zgadzam się z luc-em, jak chcecie sobie jebać Żydów to załóżcie odpowiedni temat bo ten już całkowicie jest rozjebany. Akurat nie widzę, żeby tutaj "wiele osób pisało prawdę o Żydach" bo tylko we dwóch wrzucacie jakieś dziwne obrazki i teksty a jak widać chyba nikogo to nie interesuje. Chyba nie myślicie, że na tym forum wszyscy biorą na poważnie to co jest pokazywane w mediach i nie trzeba w każdym temacie nawracać każdego na antyżydowską krucjatę. Mnie też Żydzi gówno interesują, nie oglądam telewizji i nie obchodzi mnie kto jest właścicielem całego hollywood czy co jakiś aktor powiedział, że niby sami Żydzi tam są, do końca nie wiadomo co, kto i jak, ale wszędzie są Żydzi. A tak przy okazji to wątpię, żeby w Polsce wszyscy oglądali FOXa, NBC i inne amerykańskie stacje. Jak będziemy robić swoje to nie będziemy musieli się interesować kto wydaje miliony na filmy, ale widzę, że wam już odbiło na punkcie antyżydowskiej propagandy i zastanówcie się może kto tutaj jest bardziej "zmanipulowany", bo większości osób tutaj na pewno jebie kto dał kasę na wiadomości w FOX-ie, czy kto zapłacił za powiększenie cycków jakieś prezenterki żeby przyciągnęła więcej widzów do żydowskiej telewizji aby ich zmanipulować żydowską propagandą.

sircharles

Post autor: sircharles » 10.07.2013, 11:49

idegracwpilke pisze:No i co z tymi Puławami?
[link]

wulkan

Post autor: wulkan » 10.07.2013, 12:15

„Imigracja nas nie wzbogaca”, mówią Holendrzy. „Imigranci stanowią zagrożenie dla zrównoważonego rozwoju”, twierdzą szwajcarscy obrońcy środowiska.

Najnowsze badanie przeprowadzone przez de Hond – holenderski odpowiednik Instytutu Gallupa – wykazało, że ponad trzy czwarte Holendrów (77 procent) nie uważa, żeby muzułmanie jakoś wzbogacili ich kraj. Ponad dwie trzecie (68 procent) uważa, że jest już wystarczająco dużo islamu w Holandii. Co ciekawe, wyniki badania pokazują, że większość wyborców wszystkich partii politycznych ma podobne poglądy na temat tej religii.
[link]

kod potwierdzajacy

Post autor: kod potwierdzajacy » 10.07.2013, 16:13

luc pisze:
kod potwierdzajacy pisze:Jak ironicznie zuawazyles jest to zydowska propaganda, ktora ma zwalczac tzw antysemityzm i faszystow. Czyli kryke zydow i wszyskich tych ktorym sie nie podoba destrukcyjna dzialnosc zydow...
Takich gniotow jak ten film ktory polecasz ;) jest masa i sa one wlasnie przeznaczone dla idiotow jak lucie.

Widac na ciebie to zadzialalo i lyknales papke broniac teraz zydow i bedac ich adwokatem.
Wlasnie o takich naiwniakach jak ty i cwanych zydach wypowiedzieli sie ci ludzie :

Cytuj:
Henry Ford: Żydzi zawsze kontrolowali biznes. Wpływ kina amerykanskiego jest pod wyłączną kontrolą Żydów, manipulujących umysłami obywateli.

Adrien Arcano : "Poprzez swoje żydowskie agencje informacyjne zatruwają wasze umysły i sprawiają, ze widzicie świat, nie takim, jakim jest, ale takim, jakim oni chcą, abyście go widzieli .Przez kino są wychowankami młodzieży - w ciągu dwóch godzin filmu potrafią wymazać z dziecięcego umysłu, to czego nauczyło się przez 6 miesięcy w domu, czy w szkole"

Oliver Stone: zapytany przez dziennikarkę, dlaczego tak bardzo podkreśla się znaczenie Holocaustu odpowiedział: „Przez dominację Żydów w mediach. To jest najważniejsze lobby w Stanach Zjednoczonych. Ciężko pracują, stoją za każdą opinią, najbardziej wpływowe lobby w Waszyngtonie. Izrael deformuje amerykańską politykę zagraniczną od lat.”

Onesimo Redondo : "Instrumentem żydowskiej dominacji w świecie są pieniądze i prasa"

Tutaj masz tylko niektorych ludzi na najwyzszych stanowiskach ktorzy sa odpowiedzialnie za tresci i przekaz w globalnych mediach i hollywood.
[link]

Może Cie zaskoczę, ale film ten był kilkukrotnie polecony na tym forum, w temacie "Poleć film" i właśnie tak na niego trafiłem, ale rozumiem wszyscy oni mają (mamy) wyprane już mózgi.
Z jednym się zgodzę kończymy nasz wątek, a kto się skompromitowal to już każdy sobie sam oceni.
To ze ktos ci polecil tu zydowska propagande a ty to lyknoles jak mlody pelikan niczego nieudowadnia poza twoja glupota i naiwnowoscia... Na tym forum widzialem nawet wpisy zachwalajace takie zydowskie antypolskie gnioty jak Poklosie ... :)
Wbili ci do glowy ze zydz sa tylko biednymi ofiarami antysemitow/faszystow bo tylko takie tresci sa obecne w mass mediach. Zobacz jakie tresc promuje zydowska gazeta dla Polakow Szechtera. Promocja multi-kulti, zboczen, dobrzy zydzi kontra zli antyemici, niszczenie tozsamosci Polakow...

Nie ma przekazow gdzie pokazani sa zydowscy mordercy i ich ofiary...Zawsze jest to przedstawiane w jedno strone. Pozniej jest masa luciow ktorzy nie widza zla za ktorym stoja syjonisci. Oni zydow oceniaja pozytywnie...

Przerzuc sie na dobre ksiazki bo widac ze filmy zle wplywaja na ciebie... Zaczniej na np od Przedsiebiorstwa Holocaus Finkelsteina lub Religia holocaustu (pdf w podpisie) ale przede wszystkim to zacznij mysles...

Obrazek
Obrazek

P_FSW

Post autor: P_FSW » 10.07.2013, 22:32

fan_1953 pisze:Dajcie już spokój z tymi Żydami. Ja zgadzam się z luc-em, jak chcecie sobie jebać Żydów to załóżcie odpowiedni temat bo ten już całkowicie jest rozjebany. Akurat nie widzę, żeby tutaj "wiele osób pisało prawdę o Żydach" bo tylko we dwóch wrzucacie jakieś dziwne obrazki i teksty a jak widać chyba nikogo to nie interesuje. Chyba nie myślicie, że na tym forum wszyscy biorą na poważnie to co jest pokazywane w mediach i nie trzeba w każdym temacie nawracać każdego na antyżydowską krucjatę. Mnie też Żydzi gówno interesują, nie oglądam telewizji i nie obchodzi mnie kto jest właścicielem całego hollywood czy co jakiś aktor powiedział, że niby sami Żydzi tam są, do końca nie wiadomo co, kto i jak, ale wszędzie są Żydzi. A tak przy okazji to wątpię, żeby w Polsce wszyscy oglądali FOXa, NBC i inne amerykańskie stacje. Jak będziemy robić swoje to nie będziemy musieli się interesować kto wydaje miliony na filmy, ale widzę, że wam już odbiło na punkcie antyżydowskiej propagandy i zastanówcie się może kto tutaj jest bardziej "zmanipulowany", bo większości osób tutaj na pewno jebie kto dał kasę na wiadomości w FOX-ie, czy kto zapłacił za powiększenie cycków jakieś prezenterki żeby przyciągnęła więcej widzów do żydowskiej telewizji aby ich zmanipulować żydowską propagandą.
nie damy spokoju z tymi żydami. przy czym sprawa z kontrolowaniem telewizji przez żydów w porównaniu do ich imperializmu to mała kwestia. piszemy prawdę o której ciężko przeczytać a w żydowskiej aborczej ( przypominam po raz n-ty że to gazecina założona i cały czas kontrolowana przez trójkę żydów- michnika, rapaczyńską i łuczywo ) już na pewno nie.

hothot

Post autor: hothot » 13.07.2013, 21:41

Muzułmanie w Polsce i Europie - przerażające fakty

https://www.facebook.com/muzulmanie.europa

godny uwagi FP

wulkan

Post autor: wulkan » 13.07.2013, 22:51

Death & Glory

Post autor: Death & Glory » 14.07.2013, 10:50

Andrus

Post autor: Andrus » 14.07.2013, 10:53

w Zgorzelcu 18 lipca ( ten czwartek) o godzinie 14:45 pod zegarem na rogu ulic Bohaterów Getta i Warszawskiej jest zbiórka chętnych do wzięcia udziału w pikiecie przeciwko islamizacji Europy.
Sprzeciwiamy się masowemu napływowi imigrantów obcych kulturowo którzy ponadto są na innym stopniu rozwoju cywilizacyjnego przez co wręcz zmuszają zachodnie społeczeństwa do zmiany swoich ustrojów prawnych ( Irlandia i pierwsza od 125 lat zmiana prawa pogrzebowego, sprawy w TK Kanady czy Francji). Islamiści łamią wszelkie prawa człowieka min. handlując do dziś niewolnikami czy za pomocą siatek pedofilskich w Szkocji i Wielkiej Brytanii wykorzystując angielskie i szkockie dzieci, organizując islamskie patrole na ulicach Amsterdamu,bijąc za kanapkę z szynką itp. itd.
Multikulturalizm nie sprawdził się co przyznała nawet kanclerz Republiki Federalnej Niemiec Angela Merkel. Niestety historia z początków średniowiecza powtarza się i islam znów zalewa Europę gdzie w niektórych zakątkach jest już większością dlatego naszym hasłem jest "czekamy na drugie POITIERS!".

Msc14

Post autor: Msc14 » 16.07.2013, 18:26

[link]

Atak na polską restaurację w Anglii

Prowadzona przez naszych rodaków restauracja „Staropolska” w Bradford w Anglii została obrzucona kamieniami. Ataku dokonali muzułmanie, najprawdopodobniej narodowości pakistańskiej. Przeszkadzały im… tańce, gdyż obecnie mahometanie obchodzą święty miesiąc islamu - ramadan.

Na szczęście nikomu z gości w wyniku ataku nic się nie stało. Jednak w restauracji wybito szyby. Informację o ataku potwierdzili na Facebook’u także właściciele restauracji, którzy zapewniają, że nie dadzą się zastraszyć. Restauracja jest już otwarta i zaprasza gości.

Policja dysponuje nagraniami z monitoringu, na których widać napastników. Miejmy nadzieję, że prędko zostaną złapani i podstawieni przed obliczę sądu, który osądzi ich wedle praw brytyjskich, a nie islamskiego szariatu – co w obliczu islamizacji Europy wcale nie jest takie oczywiste.

Nie jest to pierwszy atak muzułmanów na społeczność polską w Zjednoczonym Królestwie. Znany jest przypadek ataku islamskich nastolatków na Polkę, ponieważ… miała psa, uważanego w islamie za wcielenie demonów. Wedle najnowszego spisu powszechnego liczba Polaków w Anglii i Walii przekracza pół miliona. Natomiast liczba wyznawców islamu (różnych narodowości) to ponad 2 i pół miliona.

Źródło: Plac Wolności

PierszePierdolnięcie

Post autor: PierszePierdolnięcie » 18.07.2013, 17:57

http://www.wykop.pl/link/1589341/bezpro ... du_element
Bezproduktywni muzułmanie kosztują Anglię 13 miliardów funtów

Wielka Brytania tonie. Trochę statystyk: 67.5 % muzułmanów nie pracuje pasożytując na niemuzułmanach i ich systemie zasiłkowym. Prawie jedna cvzwarta muzułmanek pobiera dodatkowo zasiłek dla niepełnosprawnych. 39-40 % więźniów odbywających kary za ciężkie przestępstwa to muzułmanie.
Obrazek

ceniu

Post autor: ceniu » 18.07.2013, 18:43

Odnośnie postu powyżej w tej rozmowie poruszana jest kwestia napływu kolorowych i jak to wygląda w Skandynawii:
[link]

Andrus

Post autor: Andrus » 18.07.2013, 20:32

Narodowców z NOP oraz kibiców Nysy Zgorzelec na pikiecie przeciwko Islamizacji Europy pojawiło się 10 osób. Rozwinięto baner NOP-u i rozdaliśmy kilkaset ulotek i co najważniejsze wszyscy co dostali ulotkę ją czytali a reakcję ludzi były naprawdę pozytywne. Na naszą pikietę przybyłą również lokalna telewizja która całą akcję nagrała oraz przeprowadziła z jednym z nas wywiad.
Zdjęcia:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

walka_o_przetrwanie

Post autor: walka_o_przetrwanie » 21.07.2013, 00:50

PanKuba

Post autor: PanKuba » 21.07.2013, 02:16

Raczej zbyt wiele akcji już (mówię do NOPu) ze Śląskiem nie poprowadzicie :)

Andrus

Post autor: Andrus » 21.07.2013, 09:52

a niby to dlaczego NOP miałby nie przeprowadzać akcji ze Śląskiem skoro kibice i narodowcy mają te same poglądy i cele ?

PanKuba

Post autor: PanKuba » 23.07.2013, 00:50

hm, NOP ze Śląskiem dlaczego nie to nie wiem, ale wiem dalczego nie Śląsk z NOPem

Msc14

Post autor: Msc14 » 23.07.2013, 10:48

To skoro wiesz, to może się podzielisz tym z nami?

PierszePierdolnięcie

Post autor: PierszePierdolnięcie » 23.07.2013, 16:27

[link]
Atak na chrześcijan koptyjskich w Egipcie, zginęły cztery osoby - donosi Amnesty International

Siły bezpieczeństwa nie interweniowały podczas brutalnego ataku na chrześcijan koptyjskich w Luksorze - donosi Amnesty International. Służby podczas religijnych zamieszek wydały na pastwę rozwścieczonego tłumu sześciu otoczonych mężczyzn - czterech z nich zostało zabitych, a jeden trafił do szpitala.

5 lipca w trwającym 18 godzin ataku zginęło czterech chrześcijan koptyjskich, a czterech innych zostało poważnie rannych. Wściekły tłum uzbrojony w metalowe pręty, noże, kije i młotki zaatakował chrześcijańskie domy i miejsca pracy w Nagah Hassan, 18 km na zachód od Luksoru. Stało się tak po znalezieniu niedaleko chrześcijańskich osiedli ciała muzułmanina. Pomimo wielokrotnej prośby o pomoc, z którą do służb bezpieczeństwa zwrócili się mieszkańcy i przywódcy religijni, na miejscu służby podjęły zaledwie połowiczne próby przerwania przemocy, a niezbędna pomoc nie została udzielona.

- To oburzające, że w taki sposób pozwolono na eskalację ataku. Amnesty International w przeszłości dokumentowała już przypadki, gdy egipskie siły bezpieczeństwa nadużywały przemocy lub strzelały ostrą amunicją podczas demonstracji. W tym przypadku zaniechano działań pomimo zagrożenia ludzkiego życia - powiedziała Draginja Nadaždin, Dyrektorka Amnesty International Polska. - W sprawie wydarzeń w Luksorze i rażąco nieadekwatnej reakcji sił bezpieczeństwa musi zostać przeprowadzone dokładne, bezstronne i niezależne dochodzenie.

Tłum zaatakował 100 chrześcijańskich domów

Przemoc zaczęła się o 3.00 nad ranem - na krótko po znalezieniu martwego muzułmanina w pobliżu chrześcijańskich domów. Jego rodzina oskarżyła o śmierć okolicznych chrześcijan koptyjskich. Do południa zaatakowano ponad 100 chrześcijańskich domów, a wiele z nich zostało zrabowanych lub podpalonych. Mieszkańcy na próżno przez cały dzień przez policyjne i wojskowe linie alarmowe zgłaszali zajście. Lokalni przywódcy religijni informowali również innych przedstawicieli służb bezpieczeństwa.

- Atak trwał 18 godzin i nie było w tym czasie drzwi, do których bym nie zapukał. Policja, wojsko, regionalni przywódcy, centrala sił bezpieczeństwa, gubernatorstwo. Nic nie zostało zrobione - powiedział ojciec Barsilious, ksiądz z Dab’iya.

W jednym przypadku siły bezpieczeństwa ewakuowały kobietę i dziecko uwięzione w domu otoczonym przez rozwścieczony tłum. Najwyraźniej na żądanie tłumu służby pozostawiły w nim jednak sześciu mężczyzn. Czterech z nich zostało później ugodzonych nożem i/lub pobitych na śmierć, a jeden trafił do szpitala. Trzech innych chrześcijan zostało hospitalizowanych po osobnych brutalnych incydentach.

Policjanci przyglądali się zbrodni

Pewna kobieta opowiedziała, że błagała oficerów policji, by uratowano jej pozostawionych synów, ale ci zignorowali jej prośby. - Całowałam dłonie i nogi policjanta i błagałam go, by chronił moich dwóch synów, zabrał ich stamtąd... on zignorował mnie całkowicie i powiedział, że zabierze tylko kobietę i dziecko... jednego dnia pochowałam dwóch synów - powiedziała.

Inne kobiety opowiedziały, że dały mężczyznom swe abaje (suknie), by przebrali się za kobiety i mogli uciec.

Dyskryminacja chrześcijan koptyjskich rozpowszechniała się w Egipcie przez dziesięciolecia. Pod rządami prezydenta Hosniego Mubaraka udokumentowano przynajmniej 15 większych ataków na Koptów. Przemoc religijna trwała za czasów Najwyższej Rady Sił Zbrojnych i po wyborze prezydenta Mohammeda Mursiego. W 2013 roku, w czasie ostatnich miesięcy rządów obalonego prezydenta Mursiego, doszło do przynajmniej sześciu ataków na koptyjskie kościoły lub budynki.

Aresztowania i śledztwo

Trwają śledztwa prowadzone przez prokuraturę w Luksorze. Przynajmniej 18 mężczyzn pozostaje w areszcie pod zarzutem morderstwa, usiłowania morderstwa, zniszczenia mienia i "rozboju". Pojawiły się doniesienia, że w chwili zatrzymania niektórzy zostali pobici przez siły bezpieczeństwa.

- Powtarzająca się w Egipcie przemoc religijna jest nieusuwalną plamą na dokonaniach kolejnych rządów, którym wciąż nie udaje się zakończyć ataków na mniejszości. Należy podjąć natychmiastowe kroki, by chrześcijanom koptyjskim i innym mniejszościom zapewnić bezpieczeństwo - powiedziała Draginja Nadaždin. - Ostatnie ataki będą dla nowych egipskich władz sprawdzianem politycznej woli i możliwości przerwania raz na zawsze schematu bezczynności i niesprawiedliwości.
Obrazek

ODPOWIEDZ