Piro Shop

Co cię dzisiaj wkurzyło ??

Ciekawostki ze świata i z życia codziennego

Moderator: Marcino

strazaksam

Re: Co cię dzisiaj wkurzyło ??

Post autor: strazaksam » 21.06.2019, 18:10

don alfonso pisze:
18.06.2019, 23:21
Naród naoglądał się symetrii i myśli, że szmata zostanie dojechana pod celą.
On sie sam powiesi

Piro Shop
casuals

Post autor: casuals » 21.06.2019, 18:58

Zimnyy pisze:
21.06.2019, 15:17
później miec wyjebane siedzieć z kolegami albo ze znajomymi i ogarniać normalne życie, cieszyć sie nim.
Heh, tylko to w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Większość ku*** goni chuj wie za czym. Tutaj jakaś szkoła, studia, potem na parę godzin na jakiś zmywak w restauracji, w międzyczasie jeszcze jakiś trening hula hop na siłowni, albo bieganie w fit ciuszkach po mieście i lansowanie się nowymi air maxami. Chuja wykładam na takich ludzi. Dlatego wolę sobie jakieś zawody strongman albo coś obejrzeć na Youtubie, pograć we Fife, niż do jakiś cweli pisać, czy mają łaskawie 5 minut, by pogadać. Ja mam znajomych rozsianych po całym kraju, a z osób w okolicy to jednego koleżkę z którym sobie śmigam na mecze. Więc siłą rzeczy ten internet jest mi potrzebny do utrzymywania kontaktów, bo gdyby nie on to bym pewnie teraz siedział i układał sobie pasjansa. :D

strazaksam

Post autor: strazaksam » 21.06.2019, 19:02

Ale ze kto cwel? O kolegach tak piszesz? He

casuals

Post autor: casuals » 21.06.2019, 19:33

Wiesz, jak sobie jakąś typiare pod siebie ustawiasz, wychodzi kwas, a jakiś dzban z chujem na wierzchu leci lizać jej pizde przez fb, to jak inaczej to nazwać. Zresztą nie chcę mi się spowiadać przez forum dlaczego takie, a nie inne zdanie mam o nich.

Rodowity_Mazowszanin

Post autor: Rodowity_Mazowszanin » 21.06.2019, 21:06

Co do smartfonów, komórek...

Nie dalej jak kilka dni temu. Zajechałem służbówką pod jeden ze sklepów, które ogarniam. Traf chciał, że akurat na przeciwko przystanku. A tam... gimbaza w ilości 4 osób i każde wgapione w telefon...

Ktoś powie... takie czasy. OK, czasami człowiek sam straci godzinę czy dwie "na netach" ale wejdzie na jakieś forum historyczne, podyskutuje z ludźmi na poziomie i czasu raczej nie zmarnuje. A taka gimbaza... Całe życie przed nimi i już oczy wgapione w głupoty kolorowego ekranu...

Przykre to trochę ale na pewno nie do zatrzymania.

casuals

Post autor: casuals » 21.06.2019, 21:27

Rodowity_Mazowszanin pisze:
21.06.2019, 21:06
Co do smartfonów, komórek...

Nie dalej jak kilka dni temu. Zajechałem służbówką pod jeden ze sklepów, które ogarniam. Traf chciał, że akurat na przeciwko przystanku. A tam... gimbaza w ilości 4 osób i każde wgapione w telefon...

Ktoś powie... takie czasy. OK, czasami człowiek sam straci godzinę czy dwie "na netach" ale wejdzie na jakieś forum historyczne, podyskutuje z ludźmi na poziomie i czasu raczej nie zmarnuje. A taka gimbaza... Całe życie przed nimi i już oczy wgapione w głupoty kolorowego ekranu...

Przykre to trochę ale na pewno nie do zatrzymania.
Wiesz co, najgorsze jest to, że internet bardzo pierze mózg i zakrzywia światopogląd. Dziecko, które mogłoby na kogoś porządnego wyrosnąć bardzo łatwo zepsuć. Gdy wpoi mu się w łeb, że w życiu najważniejsze są rankingi, ile masz polubień, ile komentarzy, ilu wirtualnych znajomych. Internet jest pętlą na szyję dla ludzkości i to doprowadzi prędzej, czy później do unicestwienia Naszej cywilizacji, bo dzisiaj już wymyka się spod kontroli. Najgorsze są te posty, gdzie masz oznaczyć znajomego "alkoholika" i tam 8 tysięcy komentarzy... Nikomu nie życzę, by nim był, ani ktoś z jego bliskich. Ludzie czym więcej mają na start, tym bardziej szukają "szczęścia", bo ciągle mało, bo można więcej i tracą najczęściej wszystko. Jednak no tak jest, że mniejszość musi się dostosować do większości. Ciekawi mnie co z tych dzieciaków wyrośnie, ale chyba nie chcę wiedzieć.

casuals

Post autor: casuals » 21.06.2019, 21:45

Konta prywatne. Żeby zobaczyć treści musieliby zaakceptować Twoją prośbę o obserwowanie ich.

strazaksam

Post autor: strazaksam » 21.06.2019, 22:12

Mnie wkurwia to co sie dzieje teraz wokol zatrzymania tego bydlaka co zabil dziewczynke. Piierwszy byl Bodnar ktory mowil, ze srodki jakie zostaly zastosowane przy jego zatrzymaniu byly nieadekwatne do sytuacji gdzie on nie sprawial problemow i niepowinni mu jakis kajdanek zakladac. Teraz jakas stara ku*** pyta czemu nie byl ubrany, czemu to i tamto ze kajdanki zespolone niepotrzebne i czemu boso byl prowadzony.
Oczywiscie wszystkie artykuly na niemieckim onecie i tym podobnych stronach.

casuals

Post autor: casuals » 21.06.2019, 22:30

Daj spokój, w tym kraju to możesz zgwałcić, zabić i Cię jeszcze uniewinnią. Ile czasu przecież pierdolili się z tym gruzinem co tą Paulinę w Łodzi zabił i poćwiartował. Taką kurwę z urzędu powinni przywozić do kraju, stawiać w 24 godziny przed sądem i pod cele, a tam niech robią z nim co chcą. Tylko tutaj jest pierdolenie, pytanie się innych krajów o zgodę, bo jeszcze Polsce może wytoczyć w Brukseli sprawę o działanie niezgodne z prawem. Trafi na ochronkę, albo dadzą mu żółte papiery i za moje pieniądze będzie sobie popijał herbatkę.

Kkrawczyk

Post autor: Kkrawczyk » 22.06.2019, 00:53

Tak jak z trynkiewiczem, wyszedł troche szumu i słuch zaginał. Pewnie zrobili mu operacje mordy i popierdala sobie ucieszony i żyje za nasze podatki.

lobik

Post autor: lobik » 22.06.2019, 10:49

Wkurzyło, to za słabo powiedziane. Mnie poprostu WKURWIŁO uniewinnienie przez komunistyczny sąd żydo-komycha najsztuba(celowo z małej litery), który bez prawa jazdy i ważnych badań technicznych pojazdu potrącił NA PASACH kobietę. Wymiar sprawiedliwości, to mamy najbardziej przesiąkniety kurestwem w całej Europie. Co z teo, że wyjebaliśmy antypolską komunistyczną PO od władzy, jak te bite kurwiska dalej rządzą w sądach. I na dodatek, ta jebana UE nie pozwala nam zreformować komunistycznych sądów.
"...nie pozwól Matko, by szargał Cię semicki pies.."

don alfonso

Post autor: don alfonso » 22.06.2019, 11:22

Słyszeliście o dziennikarskiej prowokacji w Szwecji? Podali się za 14 latka, który napisał na jakimś forum lgbt, że odkrył w sobie skłonności homoseksualne. Dostał około 100 propozycji, w tym od organizatora parady zboczeńców Sztokholm pride i od urzędnika MSZ.

kat.

Post autor: kat. » 22.06.2019, 11:30

Nie znoszę gościa, ale nie wpadajmy w paranoję, że w zwykłych rejonówkach jest jakaś polityczna klika. W takich sprawach biegły jest świętą krową i sąd orzeka zgodnie z jego wypocinami, więc jeśli kogoś jechać, to właśnie biegłego. Którego opinia byłaby pewnie inna, gdyby chodziło o "zwykłego człowieka" (albo raczej w ogóle jej nie było, bo trzeba mieć dużo kasy, żeby samemu ryzykować), ale to inna bajka...

Masz kasę, stać cię na zainwestowanie kilku, kilkunastu tysięcy - to się łatwo wybronisz. Zwykły człowiek z ulgą weźmie zawiasy i parę stów grzywny.

Slenderman

Post autor: Slenderman » 24.06.2019, 08:35

Moi znajomi śpią na bombie. Kilka lat temu wprowadził się gość i chyba on zaczął całą awanturę. W niedzielę wiercił i żadne prośby groźby nie pomagały. Doszło do tego, że ten kretyn kupił sobie butle gazowe i sąsiedzi się modlą, żeby nie wysadził ich w powietrze. Gościu naprawdę popie.dolony. Takiego chwasta to trzeba do Rybola wykopać.

Karmaaa

Post autor: Karmaaa » 25.06.2019, 11:37

Te wszystkie kurwy które katują dzieciaki , nie jestem w stanie zrozumieć jak złym kawałkiem mięsa musi być matka albo ojciec którzy sami katują , albo przyzwalają na katowanie bezbronnych dzieci. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, a zamiast natychmiastowej utylizacji takie kurwy jeszcze żyją na koszt innych , normalnych ludzi. Masakra jakaś.
Takie gówna powinny sami kopać sobie doły golymi rękami, a następnie być tam zakopywani na żywca. Zero kosztów , zero jakiejkolwiek pamięci, może by dało do myślenia innym podobnym śmieciom , że i na nich przyjdzie pora, i łzy ani przepraszanie nic już im nie da.

Znawca GŚ

Post autor: Znawca GŚ » 25.06.2019, 22:15

Karmaaa pisze:
25.06.2019, 11:37
Te wszystkie kurwy które katują dzieciaki , nie jestem w stanie zrozumieć jak złym kawałkiem mięsa musi być matka albo ojciec którzy sami katują , albo przyzwalają na katowanie bezbronnych dzieci. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie, a zamiast natychmiastowej utylizacji takie kurwy jeszcze żyją na koszt innych , normalnych ludzi. Masakra jakaś.
Takie gówna powinny sami kopać sobie doły golymi rękami, a następnie być tam zakopywani na żywca. Zero kosztów , zero jakiejkolwiek pamięci, może by dało do myślenia innym podobnym śmieciom , że i na nich przyjdzie pora, i łzy ani przepraszanie nic już im nie da.
Dla nich powinna być jedna kara to kara śmierci i to w długich mękach!
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

mokry_john

Post autor: mokry_john » 25.06.2019, 22:23

Tej kurwie co zajebała tą 10latkę powinni codziennie łamać kości, zrywać paznokcie i szczać oraz srać do gęby i kazać to jeść. Nie powinien mieć kary śmierci bo to była by nagroda. Powinien dostać dożywocie i być dzień w dzień torturowany do utraty przytomności, cucony i tak w kółko. Pozwolić by cierpiał tak jak nikt inny na świecie. Ewentualnie na jego oczach odjebać mu rodziców.
Niestety znając życie dostanie pojedynczą cele i "życie jak w Madrycie" obym się mylił.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 26.06.2019, 10:51

sam pierdolisz jak psychopata a cisniesz po gosciu :) odjebac jego rodzicow? to oni są winni ze jakis nacpany debil zabil 10-latke....równie dobrze mogla sie gdzieś utopić albo wpaść pod auto, po prostu nie zyje.

wez sie pierdolnij w glowe i nie oglądaj za duzo filmów więcej.
nie uznajemy słowa kompromis, to już zbyt blisko do kompromitacji.

Oldfreak

Post autor: Oldfreak » 26.06.2019, 11:26

Zimnyy pisze:
26.06.2019, 10:51
....równie dobrze mogla sie gdzieś utopić albo wpaść pod auto, po prostu nie zyje.

wez sie pierdolnij w glowe i nie oglądaj za duzo filmów więcej.
Ty też za mądry nie jesteś.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 26.06.2019, 16:33

no nie jestem wiem o tym, kazdy popelnia blędy ale za bardzo nie rozumiem co mają z tym wspolnego jego starzy - ze wychowali takiego typa? czasem nie do konca ma sie wplyw na dziecko

casuals

Post autor: casuals » 26.07.2019, 03:36

Powiem tak. Wkurwiają mnie te wszystkie demonstracje lewaków, pedałów, środowisk koła harcerskiego i co jeszcze reprezentują sobą te wszystkie koczkodany z tęczowymi flagami i chęciami kochania wszystkich. Ale jeszcze bardziej mnie wkurwia brak jakiejkolwiek reakcji ze strony narodowców, czy kibiców. Okej Białystok się pokazał, Lublin tak samo, ale na tym się kończy Polska?
Ostatnio w Łodzi kolejny cyrk z udziałem tych co wymienieni na początku. W mieście dwie silne ekipy, a tamci niepokojeni niczym i przez nikogo. Nie mówię, że mają iść pierwsze garnitury na takie coś. Ale małolaci już się kompletnie wypieli na to, czy obrali drogę tolerancji, bo na to teraz moda i łatwiej dupę będzie znaleźć?
Ja powiem tak. Dopóki ktoś jest innej orientacji, innego wyznania i z tym się nie obnosi na prawo i lewo, to mnie tam koło chuja lata z kim współżyję i do kogo się modli. Ale, jak ktoś emanuję na kilometr swoimi zapatrywaniami seksualnymi, czy wyznaniowymi, to krew się we mnie gotuję. Jeszcze te ich postulaty, że oni chcą to, oni chcą tamto. Najgorsze w tym wszystkim, że każdy im na to pozwala, a na tą ckliwą propagandę leci co raz więcej zielonych osób. Wiecie teraz jest modne pierdolenie o nienawiści na świecie, o braku tolerancji. Oni to umiejętnie wykorzystują i naród sobie nakręcają wobec siebie.
Niestety, ale względem ubiegłych lat coraz bardziej ich widać i słychać. A to jest niepokojące.

STnaFejku

Post autor: STnaFejku » 15.08.2019, 21:05

Na Marszu Zwycięstwa w Warszawie było dosłownie 50 osób, w tym 20 z Młodzieży Wszechpolskiej , 10 z Ruchu Narodowego, z 10 niezależnych patriotów w starszym wieku i 5 dziennikarzy + 5 operatorów kamer. To już policji było 2x więcej. Bardzo przykry widok. 11.11 ludzie się cieszą z odzyskanej niepodległości, szkoda że 15 sierpnia nie pamiętają o ludziach którzy bohatersko 2 lata później tą niepodległość na przedpolach Warszawy obronili.

casuals

Post autor: casuals » 16.08.2019, 02:54

Wkurwia mnie polityka żydbuka. Za komentarz do którego nie dostałem nawet wglądu wyłapałem 7 dni, gdzie nie mogę nawet skorzystać z wiadomości. Tym samym ucinając mi wszystkie kontakty, bo komunikuję się tylko messenger, bez numerów telefonu.
Szkoda, że na wyjaśnienie dlaczego działają na szkodę mojej działalności, kasując większą część postów, czekam drugi miesiąc.
Chuj na życie tej kurwie za to.

bednar

Post autor: bednar » 28.08.2019, 13:55

Wkurwia mnie juz ta Anglia, jeszcze trochę i trzeba spierdalac z tego grajdolu

sądna noc

Post autor: sądna noc » 28.08.2019, 14:31

bednar pisze:
28.08.2019, 13:55
Wkurwia mnie juz ta Anglia, jeszcze trochę i trzeba spierdalac z tego grajdolu
Wracaj do Polski, roboty od zajebania dla każdego.

Pakol

Post autor: Pakol » 28.08.2019, 15:49

Jak ktoś ma fachu konkretnego to gówno w porównaniu z UK zarobi

WileKKS

Post autor: WileKKS » 03.09.2019, 22:23

Nauczycielka od biologii z byłego liceum, która mnie uczyła zmarła na raka 31 sierpnia... Nie chciała chemioterapii, bo to niebywałe cierpienie... Popłakałem się jak przeczytałem tą informację... Dlatego tacy porządni ludzie umierają tak młodo, a byle odpady, które nic nie robią na tym świecie jak żule żyją?!
Września 100% Lech Poznań!

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 04.09.2019, 10:36

Ogólnie te wszystkie nowotwory to jest straszne skurwysyństwo. Bardzo bliska osoba w moim życiu zmarła na raka mając 34 lata, a 5 miesięcy temu mój sąsiad mający 38 lat również przegrał walkę z rakiem.
Że na to cholerstwo nie ma skutecznego lekarstwa..

Pakol

Post autor: Pakol » 04.09.2019, 11:40

Lekarstwo oczywiście jest, może nie na wszystkie rodzaje ale większość. Chemia to potężny biznes dla firm farmaceutycznych, popytajcie jak macie jakiś znajomych w tym.

Kea Kulani

Post autor: Kea Kulani » 04.09.2019, 15:54

Lekarstwa to na wszystkie rodzaje raka są. Problem w tym, że 60% jest w nikłym stopniu skutecznych. A jak nowotwór zostanie wykryty nie w bardzo wczesnej fazie (co dzieje się często) to już w ogóle pozostaje się przeżegnać.. Znajomy który trochę się na tym zna, powiedział że najgorsze są żołądek, trzustka, wątroba, płuca. Bardzo późno się ujawniają i są bardzo ciężkie do zwalczenia. Co oczywiście nie oznacza, że nie da się ich pokonać.

bez-napinki

Post autor: bez-napinki » 05.09.2019, 18:33

Jessica B. pisze:
04.09.2019, 10:36
Ogólnie te wszystkie nowotwory to jest straszne skurwysyństwo. Bardzo bliska osoba w moim życiu zmarła na raka mając 34 lata, a 5 miesięcy temu mój sąsiad mający 38 lat również przegrał walkę z rakiem.
Że na to cholerstwo nie ma skutecznego lekarstwa..
u mnie było to samo, bardzo bliska mi osoba zmarła na raka mając 31 lat...

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 07.09.2019, 18:43

wkurwia mnie że dopadł mnie chyba juz jakiś czas temu kryzys średniego wieku, niby taki stary jeszcze nie jestem ale ta świadomość życia, dorosłość rozkurwia mi czasami psychike. Za małolata kazdy mial jakieś ideały, wartości i tak szedl przez życie wierząc w to wszystko a im jestem starszy tym coraz częściej zawodze sie na ludziach albo tych wartościach...tak piszecie o tym raku i też jakoś ponuro się zrobilo i przypomnialem sobie od czego umarł mój dziadek.

ogólnie chyba wolalem czasy platformy i walki ze zjebanym systemem, były chociaz marsze, jakaś większa spina i można bylo sie oddać jakiejś slusznej sprawie, teraz to juz chuj nawet na stadiony się nie chce chodzić żeby oglądać typów ze smartfonami

wisniaKRK

Post autor: wisniaKRK » 08.09.2019, 23:42

Zimnyy pisze:
07.09.2019, 18:43
wkurwia mnie że dopadł mnie chyba juz jakiś czas temu kryzys średniego wieku, niby taki stary jeszcze nie jestem ale ta świadomość życia, dorosłość rozkurwia mi czasami psychike. Za małolata kazdy mial jakieś ideały, wartości i tak szedl przez życie wierząc w to wszystko a im jestem starszy tym coraz częściej zawodze sie na ludziach albo tych wartościach...tak piszecie o tym raku i też jakoś ponuro się zrobilo i przypomnialem sobie od czego umarł mój dziadek.

ogólnie chyba wolalem czasy platformy i walki ze zjebanym systemem, były chociaz marsze, jakaś większa spina i można bylo sie oddać jakiejś slusznej sprawie, teraz to juz chuj nawet na stadiony się nie chce chodzić żeby oglądać typów ze smartfonami
Chyba jestesmy z tego samego rocznika bo myślę podobnie :) Kryzysu nie mam ale na wiele spraw patrze już inaczej a zjebami dookoła chce sie rzygać :) Nie martw sie ludzi podobnie postrzegających rzeczywistość jest wiecej więc nie jestesmy sami ! Pozdro i głowa do góry !
Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze Ideały

Prawilnyy

Post autor: Prawilnyy » 09.09.2019, 00:09

Zimnyy jak cie dopadaja juz takie rozkminy to znaczy ze najwyzsza pora zalozyc rodzine i miec dla kogo zyc.Jak juz bedziesz mial dziecko oddasz sie slusznej sprawie wychowujac je i rozkminki na temat przemijania odejda jak reka odjal.

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 09.09.2019, 16:17

Myśle że możemy być w podobnym wieku, w sumie większość ludzi z tego forum pamięta lata 90 i nie za bardzo odpowiada im obecny świat i ludzie w okół ;) mam nadzieje że jest nas więcej ale wiem też że jesteśmy teraz bardziej w cieniu a do głosu dochodzi pokolenie plastiku i lansu. Tak czy inaczej dzięki za te dwa posty i pozdro też dla was, jak znajde właściwą kandydatke na żone to pewnie pomyśle o rodzinie

bednar

Post autor: bednar » 10.09.2019, 21:49

Zimnyy pisze:
07.09.2019, 18:43

Co ty ku*** pierdolisz Zimny, jak ty ledwo 20 skonczyles:)

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 11.09.2019, 08:52

no ku*** bednar 20 lat to przecież poważny wiek, w gimnazjum lepsze dupy i w ogóle a teraz to już tylko browar na osiedlu mi został :)

Jessica B.

Post autor: Jessica B. » 11.09.2019, 09:52

Serio Zimny 20 lat masz ? Ja pierdole, a walisz posty jakbyś 30-40 miał :D

Zimnyy

Post autor: Zimnyy » 12.09.2019, 20:52

serio, ludzie którzy mnie znają prywatniej a nie tylko na forum mogą potwierdzić że małolat jeszcze jestem hehe

Pakol

Post autor: Pakol » 16.09.2019, 11:00

Tak sobie przeglądam na urlopie te social media wszystkie i rozwala mi czache te wszystkie posty lasek singielek, jakie to one nie są teraz niezależne, jak mają wyjebane w facetów, nie szukają nikogo i w ogóle jebac miłość :) A wystarczy na tym samym instagramie mieć zdjęcie z fajnym Audi i jakoś wyglądać i te same kurwy zlatuja się jak muchy do gówna :) Teraz to już nie wiadomo czy laska leci na ciebie czy na twój statut. 10-15 lat temu było łatwiej, większość ludzi miała podobny stan majątkowy :)

ODPOWIEDZ