Zima 2016/2017

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
Alea_iacta_est
Posty: 27
Rejestracja: 20.11.2016, 10:04

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Alea_iacta_est » 17.01.2017, 16:30

bhbd88 pisze:ja to mam takie pytanie, powiedzcie mi tylko tak szczerze, kto by się zebrał nawet w przeciągu kilku godzin, żeby ogarnąć 200 osób do walki. Lech? Lechia? może Legia? bez jaj, nie chcę zabrzmieć głupio, zdroworozsądkowo myśląc, nawet jakby Zagłębie zreflektowało się na konfrontacje, sam czas na zebranie nie liczę dojazdu na dane miejsce itp. wszystko to trąci o przypał, bez kitu jak się Ruch, Widzew i ci z płetwami potrafili zebrać w 200 osob to nie mogli zadzwonic z tydzien wczesniej? kogo ku*** chcieli zaskoczyc? bo wychodzi ze siebie samych tym ze sie ten misterny plan uda. do tego Zagłębie bez zbędnego pierdolenia przyznało się, do porażki nie podejmując rekawicy i szacunek też sie im za to nalezy, nie jedna ekipa pisalaby eseje w internecie, ze to ze tamto, ze nie ich wina. Ogolnie to zmierza w złą stronę, nic się ku*** nie stało a wszyscy szczekają. A najbardziej to mnie rozpierdala Ruch, bo nie wiem co se oni myśląc biorąc przydupasów z krakowa na takie akcje? Jak tamte dzbany sami nie potrafią swoich ludzi ogarnać pod kątem czy ktoś użyje sprzetu czy nie,a potem się dziwią, że nikt się nie chce postawić, a jak oni jadą na swój wyjazd to nie ma nawet kogo bić, bo aż żal patrzeć.
Hahahahaha miesiąc od razu. To jaki jesteś kumaty pokazujesz porównując chuligańsko Legię do Lechii i Lecha. Już nie wspomnę ten wylew kompleksów względem Wisły, Ruchu i Widzewa ale nie ma się co dziwić w twoim mieście na słowo Wisła ludzie dostają sraczki, może wy wybierzecie się w końcu na wyjazd do Krakowa czy się boicie tych na których "aż żal patrzeć".



walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zima 2016/2017

Post autor: walkers » 17.01.2017, 18:40

dla wszystkich placzkow, zagłębie dostało tez propozycje na liczby z której też zrezygnowało. Nikt nie oczekiwał ze wyjdą w 200 osób. Mogli wystawić nawet kilkanaście. Nie chcieli i tyle , koniec tematu

S.G.
Posty: 220
Rejestracja: 20.12.2008, 11:23

Re: Zima 2016/2017

Post autor: S.G. » 17.01.2017, 18:47

Już nie długo zobaczymy czy jesteście konsekwentni w tym co robicie czy będzie kupa?
NAJLEPSZE LATA DZIEWIĘĆDZIESIĄTE!

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Kerko » 17.01.2017, 18:59

MENTOL1 pisze:
heyzell pisze:każdego rozpal widać ze widzew ma parcie na ślask bo jak to malinowe nosy was biją tak ruch se może pomyśleć daje to sygnał jednym by do Płocka wybrali się nie byle jakim składem a wiadomo że trochę tych meczów w bliższej styczności będzie wisła-śląsk w Płocku póżniej śląsk-wisła ruch-śląsk a tak na zdrowy rozum powiedzcie mi ile ekipy by wyszła na bandę 200 osób skoro sami z osobna nie są w stanie kogoś trafić to robią w śmiesznych koalicjach tylko to mówi o mizernej sile koalicjantów jak na jedną ekipę potrzebują wsparcia na zasadzie jestem silny więc trzymam z silnymi co potrafią ogarnąć tzw malinowego nosa
Wisła juz dawno by została rozbita przez Lechie czy przez Śląsk ale jest za słaba to wszędzie jezdzi z Ruchem albo Widzewem.
Na wielu wyjazdach była sama, trzeba było rozbijać i kroić flage WSH. Póki co to rozbijanie się zaczyna i kończy na tym forum i facebooku.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Zima 2016/2017

Post autor: walkers » 17.01.2017, 19:25

S.G. pisze:Już nie długo zobaczymy czy jesteście konsekwentni w tym co robicie czy będzie kupa?
nie no przed wami napewno będzie kupa to w ogóle nie ma co gadac. Górnik z gieksa jest poza rankingiem, z całą resztą możemy spróbować

Aci
Posty: 59
Rejestracja: 19.11.2016, 19:26

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Aci » 17.01.2017, 19:52

sir. pisze:kiedyś latało zdjęcie ZS pod Sukiennicami fotkę sobie przejazdem strzelili to było że w Kraku pizdy nich ich nie przegonił.latami gruchę nad tym walono.teraz to się zostaje modelem albo czymś tam nie wiem.teraz im banda wjeżdża do miasta gdzie nikt nosa nie wychyla no to pokazówka, po co o tym pisać.jak ktos spierdoli to też się nie liczy, bo przecież do niczego nie dochodzi.
Rok dopiero rozpoczęty, zobaczysz jak ogarnięte ekipy dojadą "twoich" kolegów.
LEPIEJ BYĆ MARTWYM NIŻ CZERWONYM

.Ś.
Posty: 113
Rejestracja: 26.11.2009, 22:30

Re: Zima 2016/2017

Post autor: .Ś. » 17.01.2017, 20:49

Aci pisze:
sir. pisze:kiedyś latało zdjęcie ZS pod Sukiennicami fotkę sobie przejazdem strzelili to było że w Kraku pizdy nich ich nie przegonił.latami gruchę nad tym walono.teraz to się zostaje modelem albo czymś tam nie wiem.teraz im banda wjeżdża do miasta gdzie nikt nosa nie wychyla no to pokazówka, po co o tym pisać.jak ktos spierdoli to też się nie liczy, bo przecież do niczego nie dochodzi.
Rok dopiero rozpoczęty, zobaczysz jak ogarnięte ekipy dojadą "twoich" kolegów.
Nie chwal dnia przed słońca zachodem.

acab1910
Posty: 17
Rejestracja: 21.12.2016, 22:42

Re: Zima 2016/2017

Post autor: acab1910 » 17.01.2017, 22:43

Beha pisze:"Co za pajace sie tu wypowiadaja, jak My tracimy flagi na rzecz sasiada, nasz blad bo malo osob jak koalicja chce bic sie Zaglebiem to zle bo nie zadzwonili miesiac temu i nie powiedzieli o ktorej beda i w ilu. Zamknijcie ten temat albo kasujcie to forum bo to jakies nie porozumienie.
P.S nie ma polskich znakow bo pisze z telefonu.
Pozdro i do zobaczenia na kibicowskim :)"


Podobnie tłumaczyli się twoi koledzy, jak dostali po głowach od ZS wracając z Ruch chyba 1,5 rok temu , więc wpierw spójrz na własne podwórko, nim zaczniesz wypominać innym.

Chcialbym tylko zauwazyc ze to tlumaczenie nie wyszlo z oficjalnego stanowiska a przez internetowych wyjadaczy wiem jak bylo i nie zaprzeczam

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Zima 2016/2017

Post autor: .ZIWPJB. » 17.01.2017, 23:56

Kumatyinaczej pisze:
Dzisiaj nie dąży się do starcia za wszelką cenę, tylko za wszelką cenę nie mogę przegrać.
No coś w tym jest, takie ''przezorny zawsze ubezpieczony". Każdy się boi tego że może przegrać a potem wezmą ich na języki hehe. W latach 90 było ''a niech się dzieje, co ma być to będzie'' z opowieści wiem że lało się po 7 na 30, 5 na 15 itp, itd. niestety teraz takie wartości już zaginęły.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

typical
Posty: 3
Rejestracja: 17.01.2017, 16:15

Re: Zima 2016/2017

Post autor: typical » 18.01.2017, 01:51

Kerko pisze: Na wielu wyjazdach była sama, trzeba było rozbijać i kroić flage WSH. Póki co to rozbijanie się zaczyna i kończy na tym forum i facebooku.
Nikt nie zaatakuje ekipę tak niehonorową, nie mająca zasad i używającą sprzętu. Już nie jedna ekipa w Polsce przekonała się, że Sharksi na gołe ręce się nie biją i używają zabawek. Najgroźniejsza ich akcja? Fotka bez koszulek w drodze do Lublina.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zima 2016/2017

Post autor: DlugiPDW » 18.01.2017, 02:00

Tak ich fotka bez koszulek wstrzasnela cala polska , teraz nikt do nich nie podskoczy z tego wzgledu szacun naprawde , no i ten transparent ktory rzekomo byl Poloni , nie udawaj lowcy jesli jestes ofiara , dla mnie nie zrozumiale gdyz jak mozna stac sie ofiara jesli nie zostales przez kogos dojechany ? Hahahaha

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Kerko » 18.01.2017, 03:30

typical pisze:Najgroźniejsza ich akcja? Fotka bez koszulek w drodze do Lublina.
Śmiesznie to brzmi w 6 rocznice dojebania Człowieka, o czym było głośno na całą Polskę przez długi czas, a nawet reportaże w telewizji powstawały sławiące WSH oraz bezwględność tej zbrodni w biały dzień, zacytuje jeden z TVP "To byla jedna z najgłośniejszych w Polsce egzekucji" źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kSny9uvaByk. Jaką groźną akcją może się pochwalić twoja ekipa, było chociaż o niej w lokalnej gazetce, albo chociaż w szkolnej gazetce :D :D? Pochwal sie gangsterze. Hehehe...


DługiPDW Pan G. guru MOTORU znany z reportażu gdzie chce napierdolić redaktora jakiejś stacji, oraz oczywiście znany z tego ze do WSH skakał przez kabel internetowy i chciał ich j**** sprzętem, niestety tylko przez kabelek bo na nic innego jemu i jego ekipie odwaga nie pozwoliła - został oficjalną ofiarą Motoru oraz tak zwanym męczennikiem za swoją wrodzoną głupote i internetową chuliganerke. :D

Zatakało kakao ptysiu? To dobrze :D.

Pół żartem pół serio mój post ale na poziomie tego forum trzeba się dostosować do tego gówno-forum.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zima 2016/2017

Post autor: DlugiPDW » 18.01.2017, 04:15

Kerko pisze:
typical pisze:Najgroźniejsza ich akcja? Fotka bez koszulek w drodze do Lublina.
Śmiesznie to brzmi w 6 rocznice dojebania Człowieka, o czym było głośno na całą Polskę przez długi czas, a nawet reportaże w telewizji powstawały sławiące WSH oraz bezwględność tej zbrodni w biały dzień, zacytuje jeden z TVP "To byla jedna z najgłośniejszych w Polsce egzekucji" źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kSny9uvaByk. Jaką groźną akcją może się pochwalić twoja ekipa, było chociaż o niej w lokalnej gazetce, albo chociaż w szkolnej gazetce :D :D? Pochwal sie gangsterze. Hehehe...


DługiPDW Pan G. guru MOTORU znany z reportażu gdzie chce napierdolić redaktora jakiejś stacji, oraz oczywiście znany z tego ze do WSH skakał przez kabel internetowy i chciał ich j**** sprzętem, niestety tylko przez kabelek bo na nic innego jemu i jego ekipie odwaga nie pozwoliła - został oficjalną ofiarą Motoru oraz tak zwanym męczennikiem za swoją wrodzoną głupote i internetową chuliganerke. :D

Zatakało kakao ptysiu? To dobrze :D.

Pół żartem pół serio mój post ale na poziomie tego forum trzeba się dostosować do tego gówno-forum.
A jaka o jest akcja ze w kilkunastu typa z madzetami bija zabijaja jednego ? To nazywasz akcja ? Bo dla mnie to bylo ze strachu dlaczego te pajace co przyczynily sie do smierci czlowieka nie wyskoczyli w pojedunke lub 2 a odrazu kilkunastu
Odnosnie pana G to ma on zakaz stadionowy wiec raczej oprawe powinni zatrzymac dla Siebie i malo mnie ten pan intresuje wiec jego tematu nie poruszan .
Moze mi wyjasnisz dlaczego WSH atakuje swoja byla zgode w Marsyli a pozniej pisze na forach ze barwy Lechi Gdansk sa w krakowie mile widziane ???
Ta Wielka Wisla jak ja tak nazywaja jest ekipa bez zadnego honoru , Ruch kiedys ekipa z zasadami zwiazala sie z banda pajacy co nie umie walczyc normalnie tylko noze , atak WSH na Siarke ktora jechala na wyjazd nie pamietam dokladie gdzie i miesiaca ake to byl ubiegly rok , niedoscze byli w przewadze liczebnej to jeszcze ze sprzetem Siarka wtedy sie wycofala , odnosnie Wisly nie cce sie wypowiadac gdyz uwazam ze jest to zbedny temat , no i Pamietny mecz w Krakowie po zerwaniu zgody ze Slaskiem i Lechia przy spiewach kibicow gosci polowa stadionu bila brawo tak WSH trzyma swoich kibicow

Kerko
Posty: 41
Rejestracja: 16.12.2016, 14:02

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Kerko » 18.01.2017, 04:19

typical jeszcze apropo tego braku zasad i używania sprzętu. Zapytaj się ekipy Lecha, co byli w drodze na mecz pucharowy Cracovii jaka to WISŁA JEST ku*** NIE HONOROWA SPRZĘCIARZE. Bo zostali złożeni bez sprzętu i musieli się ratować ucieczką żeby flagi nie stracić. Ciekawe czy mają takie samo zdanie jak ty. c*** ci w dupe farmazoniaro.

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zima 2016/2017

Post autor: DlugiPDW » 18.01.2017, 04:38

Hahaha jak sie spial chyba cos go zabolalo :)))) moze Ci przytocze jeda kwestie bedac po tamtej stronie poznalem chlopaka ktory siedzi za czlowieka dostal osiem lat , regularnie dostawal koszulki WSH , ktore potem dawal typom z wrogich klubow , to jest normalne ??? Moze i jedna akcje bez sprzetu mieli i to znaczy ze maja juz honor ??? Smieszny jestes gosciu

Jacoby331
Posty: 27
Rejestracja: 29.11.2016, 20:55

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Jacoby331 » 18.01.2017, 07:38

Tak,a pozostali co siedzą za człowieka oddawali Ci swoje jedzenie. Idąc tokiem, że skoro ekipa x używa sprzętu to jest niehonorowa to w takim wypadku większość Polskich ekip to banda c**** ze sprzętem :) Oh zaburzyłem Twój światopogląd, że tylko w Krakowie sie tną i są akcje z maczetami ?Oj to zaburze go po raz jeszcze, w Krakowie też jest walka na gołe łapy :)

schwere krawalle
Posty: 68
Rejestracja: 27.09.2016, 17:15

Re: Zima 2016/2017

Post autor: schwere krawalle » 18.01.2017, 09:24

Po ostatnich wpisach doskonale widać, że ferie zimowe w niektórych województwach trwają już w najlepsze...

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zima 2016/2017

Post autor: sir. » 18.01.2017, 09:47

A jaka o jest akcja ze w kilkunastu typa z madzetami bija zabijaja jednego ? To nazywasz akcja ? Bo dla mnie to bylo ze strachu dlaczego te pajace co przyczynily sie do smierci czlowieka nie wyskoczyli w pojedunke lub 2 a odrazu kilkunastu
taka że ten twój męczennik robił identyczne akcje na Wiślaków.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: puder1 » 18.01.2017, 12:52

Kumatyinaczej pisze:
nikodem pisze:A ja Wam powiem inaczej,pokażcie mi ekipa,która,wyjdzie do 3(bądż nie bądż)czołowych band w kraju.
Ruch :) Jak mogłeś pominąć, Oni zawsze i ze wszystkimi wyjdą. Już tu jeden kwiatek napisał, że Ruch to by sam się przebiegł po Legii, Zagłębiu i BKSie. Przykre czasy przyszło obserwować na polskiej scenie. Zbieranie się trzech ekip żeby dojebać jednej (Nie pije tu tylko do WRwE) bo przecież nie o walkę tutaj chodzi. Kalkulowanie, kalkulowanie i jeszcze raz kalkulowanie. Przez ostatni rok jakby zebrać wszystkie walki z Polski, to by wyszło że taki Spartak bądź CSKA w pojedynkę ma więcej walk niż Nasza scena razem wzięta. Dzisiaj nie dąży się do starcia za wszelką cenę, tylko za wszelką cenę nie mogę przegrać.
No to chciales byc zabawny a nie wyszlo. 2012 rok 80osobowa ekipa Ruchu ustawia sie na koalicje KSG GKS i jednostki Banika. Koalicja ucieka z pola bitwy. Sa z tego filmiki na necie. Takze tak Ruch ustawil sie sam na 3 ekipy. Zreszta dopoki nie mial ukladu z Wisla regularnie stawial sam czola 2 ekipom na raz. Z roznym efektem ale stawial.

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Sebastian75 » 18.01.2017, 13:37

puder1 pisze:
Kumatyinaczej pisze:
nikodem pisze:A ja Wam powiem inaczej,pokażcie mi ekipa,która,wyjdzie do 3(bądż nie bądż)czołowych band w kraju.
Ruch :) Jak mogłeś pominąć, Oni zawsze i ze wszystkimi wyjdą. Już tu jeden kwiatek napisał, że Ruch to by sam się przebiegł po Legii, Zagłębiu i BKSie. Przykre czasy przyszło obserwować na polskiej scenie. Zbieranie się trzech ekip żeby dojebać jednej (Nie pije tu tylko do WRwE) bo przecież nie o walkę tutaj chodzi. Kalkulowanie, kalkulowanie i jeszcze raz kalkulowanie. Przez ostatni rok jakby zebrać wszystkie walki z Polski, to by wyszło że taki Spartak bądź CSKA w pojedynkę ma więcej walk niż Nasza scena razem wzięta. Dzisiaj nie dąży się do starcia za wszelką cenę, tylko za wszelką cenę nie mogę przegrać.
No to chciales byc zabawny a nie wyszlo. 2012 rok 80osobowa ekipa Ruchu ustawia sie na koalicje KSG GKS i jednostki Banika. Koalicja ucieka z pola bitwy. Sa z tego filmiki na necie. Takze tak Ruch ustawil sie sam na 3 ekipy. Zreszta dopoki nie mial ukladu z Wisla regularnie stawial sam czola 2 ekipom na raz. Z roznym efektem ale stawial.
Gdzie jest niby ten film na necie co ty tu za farmazony piszesz.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: puder1 » 18.01.2017, 14:17


DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zima 2016/2017

Post autor: DlugiPDW » 18.01.2017, 16:11

Jacoby331 pisze:Tak,a pozostali co siedzą za człowieka oddawali Ci swoje jedzenie. Idąc tokiem, że skoro ekipa x używa sprzętu to jest niehonorowa to w takim wypadku większość Polskich ekip to banda c**** ze sprzętem :) Oh zaburzyłem Twój światopogląd, że tylko w Krakowie sie tną i są akcje z maczetami ?Oj to zaburze go po raz jeszcze, w Krakowie też jest walka na gołe łapy :)
Oj tak mi tym postem doje****s ze nie wiem co mam zrobic hahaha chyba sie powiesze a prawda widze kole was w oczy buhaha dawac jeszcze cos ciekawego mi powiedz , a i jeszcze pisze bo ktos napisal ze czlowiek to moj meczennik , nie ja sie chwalilem ze jest 6rocznca smierci tylko kto inny i wyrazilem swoje zdanie na ten temat ktorego nie zmienie WSH 0 Honoru

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Znawca GŚ » 18.01.2017, 16:16

Jaki ku*** Banik? Długo będziecie żyli tą starą akcją?
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

kontem ok
Posty: 69
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zima 2016/2017

Post autor: kontem ok » 18.01.2017, 16:16

Buhahahaha. Tak, była to czołowa banda koalicji, był tam jeszcze JKS i Wisłoka, Row :D
Wy za to byliście jak zawsze starcami, kobietami w ciąży i dziećmi na wózkach. Czyli 3 garnitur :D
ku***, tyle lat minęło a na ten filmik wciąż walicie konia :D

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Polish Power » 18.01.2017, 17:37

Koalicja KSGKS została na akcji na tym słynnym filmiku wzięta na typowe tzw huki ;) mieli przewagę liczebną, mimo to Ruch zdecydował się ruszyć do przodu z okrzykiem i KSGKS palili wroty i tyle.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: puder1 » 18.01.2017, 20:25

kontem ok pisze:Buhahahaha. Tak, była to czołowa banda koalicji, był tam jeszcze JKS i Wisłoka, Row :D
Wy za to byliście jak zawsze starcami, kobietami w ciąży i dziećmi na wózkach. Czyli 3 garnitur :D
ku***, tyle lat minęło a na ten filmik wciąż walicie konia :D
nikt nie bije konia. Od tego czasu dostaliscie jeszcze po glowie nie raz. Filmik wypłynął bo sam jakiś pajac od was o niego spytał. Pokazałem to tylko jako przykład, że zdarzają się przypadki, że jedna ekipy wyskakuje na więcej.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Zima 2016/2017

Post autor: sir. » 18.01.2017, 21:12

DlugiPDW pisze:
Jacoby331 pisze:Tak,a pozostali co siedzą za człowieka oddawali Ci swoje jedzenie. Idąc tokiem, że skoro ekipa x używa sprzętu to jest niehonorowa to w takim wypadku większość Polskich ekip to banda c**** ze sprzętem :) Oh zaburzyłem Twój światopogląd, że tylko w Krakowie sie tną i są akcje z maczetami ?Oj to zaburze go po raz jeszcze, w Krakowie też jest walka na gołe łapy :)
Oj tak mi tym postem doje****s ze nie wiem co mam zrobic hahaha chyba sie powiesze a prawda widze kole was w oczy buhaha dawac jeszcze cos ciekawego mi powiedz , a i jeszcze pisze bo ktos napisal ze czlowiek to moj meczennik , nie ja sie chwalilem ze jest 6rocznca smierci tylko kto inny i wyrazilem swoje zdanie na ten temat ktorego nie zmienie WSH 0 Honoru
napisałeś że napadli na niego w kilkunastu, że jak tak można, to ci tłumacze że robił dokładnie to samo,jeszcze czegoś nie rozumiesz czy masz downa?

DlugiPDW
Posty: 58
Rejestracja: 09.01.2017, 16:51

Re: Zima 2016/2017

Post autor: DlugiPDW » 18.01.2017, 22:50

Moze ty masz downa?? Kolo chu..... Mi lata czy robili to samo gamoniu napisalem ze nie ja zaczelem temat czlowieka tylko kto inny i na ten temat sie wypowiedzialem wiec czytaj uwaznie posty a nie sie pozniej projesz ... Zakonczmy temat Wisly i Czlowieka bo to jest juz nudne .....

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Sebastian75 » 19.01.2017, 00:29

puder1 pisze:
kontem ok pisze:Buhahahaha. Tak, była to czołowa banda koalicji, był tam jeszcze JKS i Wisłoka, Row :D
Wy za to byliście jak zawsze starcami, kobietami w ciąży i dziećmi na wózkach. Czyli 3 garnitur :D
ku***, tyle lat minęło a na ten filmik wciąż walicie konia :D
nikt nie bije konia. Od tego czasu dostaliscie jeszcze po glowie nie raz. Filmik wypłynął bo sam jakiś pajac od was o niego spytał. Pokazałem to tylko jako przykład, że zdarzają się przypadki, że jedna ekipy wyskakuje na więcej.
Ty napisałes ze Ruch bije 3 ekipy i dales przyklad film a tam był KSG i duzo mniejsza czesc GieKSy o to cale zamieszanie ale juz wyjasnione farmazon napisałes i tyle.

otto.magico
Posty: 124
Rejestracja: 03.07.2011, 12:49
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

otto.magico

Post autor: otto.magico » 19.01.2017, 01:15

walkers pisze:dla wszystkich placzkow, zagłębie dostało tez propozycje na liczby z której też zrezygnowało. Nikt nie oczekiwał ze wyjdą w 200 osób. Mogli wystawić nawet kilkanaście. Nie chcieli i tyle , koniec tematu
Taka sama propozycja padła,przy okazji wyjazdu naszej koalcji z Legią , do naszych południowych sąsiadów.Ciach bajerka,nasza porażka,brawo za aktywność .Do następnego.

typical
Posty: 3
Rejestracja: 17.01.2017, 16:15

Re: Zima 2016/2017

Post autor: typical » 19.01.2017, 01:35

Chodziło mi o akcje na gołe łapy gdzie notorycznie odmawiają spotkań lub "nie mogę obiecać, że nikt nie użyje sprzętu". Cracov style to inny klimat, niech się bawią zainteresowani. Może przybity układ z WRE sprawi, że Sharksi zaczną bić się na gołe łapy w Polsce.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Zima 2016/2017

Post autor: oli1988 » 19.01.2017, 07:42

Sebastian75 pisze:
puder1 pisze:
kontem ok pisze:Buhahahaha. Tak, była to czołowa banda koalicji, był tam jeszcze JKS i Wisłoka, Row :D
Wy za to byliście jak zawsze starcami, kobietami w ciąży i dziećmi na wózkach. Czyli 3 garnitur :D
ku***, tyle lat minęło a na ten filmik wciąż walicie konia :D
nikt nie bije konia. Od tego czasu dostaliscie jeszcze po glowie nie raz. Filmik wypłynął bo sam jakiś pajac od was o niego spytał. Pokazałem to tylko jako przykład, że zdarzają się przypadki, że jedna ekipy wyskakuje na więcej.
Ty napisałes ze Ruch bije 3 ekipy i dales przyklad film a tam był KSG i duzo mniejsza czesc GieKSy o to cale zamieszanie ale juz wyjasnione farmazon napisałes i tyle.
nie napisał farmazonu, byłem tam. To co widać na filmiku to nie koniec całej akcji. Części z nas udaje się dobiec do kilku fur do których wskakujecie, 2 z nich były na na blachach czeskich. A jak słyszę jakiegoś jeszcze bambra który pierdoli "Tak to była czołowa banda koalicji hahahha" to ku*** płakać mi się chce. To nie było przypadkowe spotkanie a ustawka więc skoro takich pajaców wystawiliście to teraz nie płaczcie, że nie było tam czołówki.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zima 2016/2017

Post autor: za Ruchem ! » 19.01.2017, 09:52

oli1988 pisze:
Sebastian75 pisze:Ty napisałes ze Ruch bije 3 ekipy i dales przyklad film a tam był KSG i duzo mniejsza czesc GieKSy o to cale zamieszanie ale juz wyjasnione farmazon napisałes i tyle.
nie napisał farmazonu, byłem tam. To co widać na filmiku to nie koniec całej akcji. Części z nas udaje się dobiec do kilku fur do których wskakujecie, 2 z nich były na na blachach czeskich. A jak słyszę jakiegoś jeszcze bambra który pierdoli "Tak to była czołowa banda koalicji hahahha" to ku*** płakać mi się chce. To nie było przypadkowe spotkanie a ustawka więc skoro takich pajaców wystawiliście to teraz nie płaczcie, że nie było tam czołówki.
c**** się znasz napisał chyba że farmazon ale już wyjaśniony! hehe.. Skąd oni by niby mieli wiedzieć co się wydarzyło jak się filmik skończył? :) a tej ustawce było trochę spontanu też zbieraliśmy się na szybkości i nie był to nasz topowy skład sporo młodzieży jeśli chodzi o ludzi z Katowic.

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Sebastian75 » 19.01.2017, 11:10

za Ruchem ! pisze:
oli1988 pisze:
Sebastian75 pisze:Ty napisałes ze Ruch bije 3 ekipy i dales przyklad film a tam był KSG i duzo mniejsza czesc GieKSy o to cale zamieszanie ale juz wyjasnione farmazon napisałes i tyle.
nie napisał farmazonu, byłem tam. To co widać na filmiku to nie koniec całej akcji. Części z nas udaje się dobiec do kilku fur do których wskakujecie, 2 z nich były na na blachach czeskich. A jak słyszę jakiegoś jeszcze bambra który pierdoli "Tak to była czołowa banda koalicji hahahha" to ku*** płakać mi się chce. To nie było przypadkowe spotkanie a ustawka więc skoro takich pajaców wystawiliście to teraz nie płaczcie, że nie było tam czołówki.
c**** się znasz napisał chyba że farmazon ale już wyjaśniony! hehe.. Skąd oni by niby mieli wiedzieć co się wydarzyło jak się filmik skończył? :) a tej ustawce było trochę spontanu też zbieraliśmy się na szybkości i nie był to nasz topowy skład sporo młodzieży jeśli chodzi o ludzi z Katowic.
Banika nie bylo. oli ciebie tam nie było albo dobiegłes na tych tabletach do granicy czeskiej.

za Ruchem !
Posty: 312
Rejestracja: 08.05.2013, 08:50
Lokalizacja: Katowice

Re: Zima 2016/2017

Post autor: za Ruchem ! » 19.01.2017, 11:29

Sebastian75 pisze:Banika nie bylo. oli ciebie tam nie było albo dobiegłes na tych tabletach do granicy czeskiej.
No właśnie oli farmazonie Ciebie tam nie było ja wierzę Sebastianowi i c***! To on dał sygnał do honorowego odwrotu nie to co Ty na necie siedzisz i się prujesz jak stare kalesony...

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: puder1 » 19.01.2017, 13:58

Sebastian75 pisze:
;)

Banika nie bylo. oli ciebie tam nie było albo dobiegłes na tych tabletach do granicy czeskiej.
3 posty temu nie wiedziałeś jeszcze o istnieniu tej akcji a teraz zgrywasz kumacza. Jeszcze na cwaniaka o filmik prosiłeś. Baran do potęgi jesteś i tyle.

kontem ok
Posty: 69
Rejestracja: 18.04.2014, 15:42

Re: Zima 2016/2017

Post autor: kontem ok » 19.01.2017, 17:48

puder1 pisze: 3 posty temu nie wiedziałeś jeszcze o istnieniu tej akcji a teraz zgrywasz kumacza. Jeszcze na cwaniaka o filmik prosiłeś. Baran do potęgi jesteś i tyle.
On po prostu niespodziewał się że po raz 846 ktoś wklei ten filmik z Rudy :D
O istnieniu tej akcji wiedzą wszyscy. Wydaje mi się że nawet na serwerach obcych cywilizacji nie jeden Puder go wrzucał :D

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Zima 2016/2017

Post autor: Sebastian75 » 19.01.2017, 18:56

puder1 pisze:
Sebastian75 pisze:
;)

Banika nie bylo. oli ciebie tam nie było albo dobiegłes na tych tabletach do granicy czeskiej.
3 posty temu nie wiedziałeś jeszcze o istnieniu tej akcji a teraz zgrywasz kumacza. Jeszcze na cwaniaka o filmik prosiłeś. Baran do potęgi jesteś i tyle.

Najpierw wyskakujesz ze Ruch sie bił z 3 ekipami i ze jest film dajesz stary film gdzie jest KSG i troche GieKSy ty wyszłes na głupka ale to normalne czytając twoje posty juz nie jeden cie ustawiał tutaj nawet z Ruchu.

puder1
Posty: 265
Rejestracja: 30.10.2010, 21:53

Re: Zima 2016/2017

Post autor: puder1 » 19.01.2017, 20:40

Dobra dobra pajacu napisalem ze bily sie jednostki z Banika i jak niby z filmiku chciales wywnioskowac czy bily sie 2 czy 3 ekipy czy bylo tam 5 chopa z Czech czy nie? Wypikselowac? Jestes baranem, nie miales pojecia o jakiej akcji pisze chciales przycwaniaczyc a wyszedles na zwyklego farmazoniarza. Spierdalaj z powrotem do hilfki.

maksMKS
Posty: 217
Rejestracja: 03.01.2013, 15:55

Re: Zima 2016/2017

Post autor: maksMKS » 19.01.2017, 20:53

skonczcie rozpierdalac temat, macie swój i tam sie przekrzykujcie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości