Rumunia Polska 11 listopada .

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
apollo649
Posty: 2
Rejestracja: 13.05.2013, 10:28

Rumunia Polska 11 listopada .

Post autor: apollo649 » 26.09.2016, 16:12

serwus

ma ktoś chęć na takie coś ? bryka 6 osobowa / lub 7 jezeli 3 to niespaśluchy . ale lepiej 6 .

via Ukraina / Lwów Czerniowce . bliżej , taniej i bez nerwów , ( wymagany paszport ) . gwarantowany bezproblemowy przejazd i pomoc miejscowych dobrych ludzi w razie potrzeby NA CAŁEJ DŁUGOŚCI PRZEJAZDU .

dwie opcje - autem bezpośrednio ( Mazda CX 9 ) lub do Suceava a stamtąd pociąg / do dogadania , chociaż ja bym wolał kolej . koszt całości 100-120 euro plus bilet na mecz
Uwaga - w aucie nie ma picia % i jarania czegokolwiek . jest opcja jakiegoś noclegu żeby sie nakuć / zresetować / odetchnąć ale w Dżekpocie ( robocza nazwa pojazdu ) nic z tego . Żeby była jasność .

uwaga - w tym Bukareszcie może być naprawdę ciepło - byłem tam pare razy całkiem niedawno . żeby nikt nie płakał że w ucho dostał . BTW - ubezpieczenie obowiązkowe ( jakieś 15 zyla ) !!! prosżę o przemyslane zgłoszenia . preferowane osoby z lubelskiego lub podkarpackiego .
[email protected] . koniecznie temat BUKARESZT . Moje barwy : Motor Lublin , Sekcja Wesoła Ferajna .

Niesamowite przeżycia gwarantowane . Tak coś czuję w kościach . a ja się raczej nie mylę .



Żakard
Posty: 97
Rejestracja: 10.07.2015, 09:41

Re: Rumunia Polska 11 listopada .

Post autor: Żakard » 14.11.2016, 09:17

Piękny mecz, zwycięstwo w wielkim stylu. Nałożyło się święto narodowe z meczem, dla mnie rewelacja i wzruszenie pod koniec dnia! :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości