www.warhouse.pl

I,II i III liga [transfery,przymiarki]

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
ODPOWIEDZ
JurekOwsiak
ban
Posty: 175
Rejestracja: 20.04.2007, 19:04
Lokalizacja: z WOŚP

I,II i III liga [transfery,przymiarki]

Post autor: JurekOwsiak » 21.06.2007, 16:05

Wpisujcie transfery i przymiarki,które właśnie dokonują kluby OE i niższych lig.

30-letni Kolumbijczyk Edwin Congo, były gracz m.in. Realu Madryt, to najnowszy kandydat do gry w Legii. Jeśli wiceprezesowi Mirosławowi Trzeciakowi uda się go namówić na grę przy Łazienkowskiej, to będzie jego sukces - informuje "Przegląd Sportowy".
Choć Congo jest wolnym piłkarzem i nie trzeba płacić za niego sumy odstępnego, to spełnić jego oczekiwania będzie bardzo trudno.
Zawodnik chce zarabiać 300 tys. euro rocznie netto. Jeśli legioniści wyrażą zgodę, Congo zostanie najlepiej zarabiającym zawodnikiem w polskiej lidze.

Congo ostatni rok spędził w Sportingu Gijon. Wcześniej występował w Levante, Vitorii Guimaraes, Realu Valladolid i Tuluzie. Oczywiście nie licząc Realu Madryt, w barwach którego zdobył mistrzostwo Hiszpanii, Superpuchar i Puchar Interkontynetalny. Jednak grał tam mało i był wypożyczany do wyżej wymienionych klubów.
Również w Gijon na początku nie zachwycał. Dopiero w drugiej części rozgrywek Segunda Division, zdobywając kilka bramek, pomógł zespołowi w utrzymaniu się. 11-krotnie pokonywał bramkarzy rywali i aż 14 razy był karany żółtą kartką. Aktualnie rozważa także propozycje z Teneryfy i Gimnastika Tarragona, przynajmniej tak spekuluje hiszpańska prasa.
-------------------------------------------------------------------------------------

Jak poinformował "Przegląd Sportowy", być może szeregi Lecha Poznań zasili obrońca Krzysztof Kazimierczak, który ostatnio był zawodnikiem Boavisty Porto (zagrał tam jeden mecz).
Informację tę potwierdził Krzysztof Kiłdanowicz, menedżer zawodnika. Kazimierczak zanim trafił do Portugalii grał w Zagłębiu Lubin i Wiśle Płock. Ma 26 lat.
---------------------------------------------------------------------------------------Zawadzki piłkarzem Wisły Płock
Dariusz Zawadzki z Kmity Zabierzów podpisał dwuletni kontrakt z Wisłą Płock. Klub zmieni po zakończeniu barażów o utrzymanie w II lidze z udziałem Kmity - poinformował "Dziennik Polski".

- Teraz jednak najważniejszy jest dla mnie Kmita. Wiele zawdzięczam temu klubowi i chcę, by drużyna pomyślnie zakończyła sezon, wygrywając w barażach i utrzymując się w II lidze - mówi kapitan Kmity.

25-letni Zawadzki jest pomocnikiem i wychowankiem Wisły Kraków, jednak nigdy nie zagrał w ekstraklasie. Grał także w Arce Gdynia, ŁKS-ie, Proszowiance, Cracovii i Tłokach Gorzyce. Ostatnie dwa i pół roku spędził w Kmicie Zabierzów, z którym awansował do II ligi. W minionym sezonie rozegrał 29 spotkań i strzelił sześć bramek.

Zawadzki miał też inne propozycje.

- Był temat Ruchu Chorzów, ale mało konkretny. Oferta z Wisły była konkretna. Traktuję ją jako wyzwanie. Ta runda nie była z wielu powodów, także osobistych, całkiem udana dla mnie, potrzebuję zmiany klimatu, dlatego zdecydowałem się na przenosiny do Płocka - mówi piłkarz.
Żeli papę



ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości