MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: jasiukatowice » 30.12.2011, 04:18

A co to ma za znaczenie czy ja to oglądam?
Jak ty, wielki kum-kamaty II nie ogląda tvp2 to mogą tam promować staliny, mao czy innych zbrodniarzy?

Co do sytuacji, to jest ku*** skandal, ciekawe jakby ktoś inny ubrał koszulke z adim czy mussolinim którzy notabene mieli mniej ofiar na sumieniu też by wszystko było ok wsród gosci?
Sweet focio itd.?
Pewnie by go nawet na antene nie wpuścili...

I tak jak pisałem, tu już nie chodzi o to czy my to oglądamy, tylko że pewnie w c*** młodych głów to ogląda i się oswajają że czerwoni są "trendy", ok, może jeszcze jakimis autorytetami skoro ludzie z "telewizora" go noszą..?
Tvp czy tvn... jeden lewacko demoliberalny syf.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.



Radykał
Posty: 109
Rejestracja: 31.07.2011, 11:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Radykał » 30.12.2011, 17:18

jasiukatowice pisze:A co to ma za znaczenie czy ja to oglądam?
Jak ty, wielki kum-kamaty II nie ogląda tvp2 to mogą tam promować staliny, mao czy innych zbrodniarzy?

Co do sytuacji, to jest ku*** skandal, ciekawe jakby ktoś inny ubrał koszulke z adim czy mussolinim którzy notabene mieli mniej ofiar na sumieniu też by wszystko było ok wsród gosci?
Sweet focio itd.?
Pewnie by go nawet na antene nie wpuścili...

I tak jak pisałem, tu już nie chodzi o to czy my to oglądamy, tylko że pewnie w c*** młodych głów to ogląda i się oswajają że czerwoni są "trendy", ok, może jeszcze jakimis autorytetami skoro ludzie z "telewizora" go noszą..?
Tvp czy tvn... jeden lewacko demoliberalny syf.
Żaden kumaty itd. Tylko jeżeli was takie coś nadal dziwi w tych pro-zachodnich programach mających promować "patriotyzm" [ciekawe jaki ...], to chyba oderwani od świata jesteście. Jct. PW.
Bym już nigdy nie zaufał żadnej fałszywej dziwce....

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 30.12.2011, 19:36

jasiukatowice pisze:A co to ma za znaczenie czy ja to oglądam?
Jak ty, wielki kum-kamaty II nie ogląda tvp2 to mogą tam promować staliny, mao czy innych zbrodniarzy?

Co do sytuacji, to jest ku*** skandal, ciekawe jakby ktoś inny ubrał koszulke z adim czy mussolinim

Mimo wszystko nie porównuj hitlera do Mussoliniego, bo ten ostatni nie zrobił Polsce żadnej krzywdy i nie godzi się wrzucać go do jednego worka z adolfem.

Nowohucianie1950
Posty: 202
Rejestracja: 31.05.2010, 20:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Nowohucianie1950 » 30.12.2011, 19:41

ElegantMT pisze:
jasiukatowice pisze:A co to ma za znaczenie czy ja to oglądam?
Jak ty, wielki kum-kamaty II nie ogląda tvp2 to mogą tam promować staliny, mao czy innych zbrodniarzy?

Co do sytuacji, to jest ku*** skandal, ciekawe jakby ktoś inny ubrał koszulke z adim czy mussolinim

Mimo wszystko nie porównuj hitlera do Mussoliniego, bo ten ostatni nie zrobił Polsce żadnej krzywdy i nie godzi się wrzucać go do jednego worka z adolfem.
Ba nawet w 1940 wstawił się u Hitlera za Polskimi profesorami i ich wypuścili.Do tego uratował mnóstwo żydów przed zagładą i zabił mniej swoich wrogów politycznych niż np Piłsudski, ale w mediach lepiej brzmi faszyzm (by podpiąć pod to Franco,Pinocheta czy współczesne ruchy narodowe) więc i Musola trzeba zjechać jak najbardziej, a fakt faktem ludziom we Włoszech żyło się lepiej niż za tej śmiesznej demokracji

Co nie zmienia faktu, że ustrój chujowy, bo ograniczał wolność człowieka, ale dziś jest nie wiele więcej tej "wolności" niż we Włoszech za Musola.
Hutnik Nowa Huta

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 30.12.2011, 21:56

Nowohucianie1950 pisze:
ElegantMT pisze:
jasiukatowice pisze:A co to ma za znaczenie czy ja to oglądam?
Jak ty, wielki kum-kamaty II nie ogląda tvp2 to mogą tam promować staliny, mao czy innych zbrodniarzy?

Co do sytuacji, to jest ku*** skandal, ciekawe jakby ktoś inny ubrał koszulke z adim czy mussolinim

Mimo wszystko nie porównuj hitlera do Mussoliniego, bo ten ostatni nie zrobił Polsce żadnej krzywdy i nie godzi się wrzucać go do jednego worka z adolfem.
Ba nawet w 1940 wstawił się u Hitlera za Polskimi profesorami i ich wypuścili.Do tego uratował mnóstwo żydów przed zagładą i zabił mniej swoich wrogów politycznych niż np Piłsudski, ale w mediach lepiej brzmi faszyzm (by podpiąć pod to Franco,Pinocheta czy współczesne ruchy narodowe) więc i Musola trzeba zjechać jak najbardziej, a fakt faktem ludziom we Włoszech żyło się lepiej niż za tej śmiesznej demokracji

Co nie zmienia faktu, że ustrój chujowy, bo ograniczał wolność człowieka, ale dziś jest nie wiele więcej tej "wolności" niż we Włoszech za Musola.

Czy ja wiem, czy taki chujowy, Włochom się wtedy żyło bardzo dobrze, nikt nie umierał na ulicach, w szkołach dbano o wartości, problemem jest tylko to, że wszyscy upodobali sobie nazywanie nazizmu faszyzmem, co jest grubą przesadą,

jasiukatowice
Posty: 301
Rejestracja: 13.01.2009, 20:50

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: jasiukatowice » 31.12.2011, 12:06

Radykał pisze:Tylko jeżeli was takie coś nadal dziwi w tych pro-zachodnich programach mających promować "patriotyzm" [ciekawe jaki ...], to chyba oderwani od świata jesteście. Jct. PW.
Ale mnie to dupi czy to program o jakimśzachodnim patriotyzmie (nigdy tego nie oglądałem) czy prognoza pogody, każdy taki incydent w tvp jest naganny i powinnien być tępiony.
Mimo wszystko nie porównuj hitlera do Mussoliniego, bo ten ostatni nie zrobił Polsce żadnej krzywdy i nie godzi się wrzucać go do jednego worka z adolfem.
A ten Mao coś zrobił Polsce...?

Chodziło mi o sam aspekt że wszelkie jakiekolwiek odłamy prawicowe/narodowe są piętnowane i nałożone mianem tabu gdy tymczasem z lekkością promuje się nawet największych czerwonych zbrodniarzy.
Staliśmy na zewnątrz, kiedy nadbiegła chmara kiboli z okrzykiem "jeb... lewaków" - opowiada uczestnik koncertu.
zmarly pisze:Następnie padło pytanie do dobrych chłopaków, co tam teraz za impreza się odbywa? Odpowiedzieli: Ustawka z brudasami. Rzekliśmy: Dojedźcie ich.

Pokerface
Posty: 475
Rejestracja: 17.09.2009, 22:45

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Pokerface » 31.12.2011, 14:11

Niemieckie media ostrzegają przed zagrożeniem. "Prawica w Polsce jest coraz groźniejsza"

Przed rosnącym zagrożeniem ze strony skrajnej prawicy w Polsce ostrzega berliński dziennik "Der Tagesspiegel". Gazeta przypomina między innymi o niedawnym zbeszczeszczeniu pomnika w Jedwabnem.

Der "Tagessspiegel" podkreśla, że antysemicki incydent w Jedwabnem to nie wyjątek. W ostatnich miesiącach na Podlasiu podpalono też budynek Centrum Muzułmańskiego w Białymstoku, zdewastowano synagogę w Orli, a w Puńsku zniszczono dwujęzyczne polsko-litewskie tablice informacyjne. W większości przypadków policji nie udało się ująć sprawców.

Gazeta ocenia, że polska skrajna prawica z roku na rok jest coraz silniejsza. Ma o to tym świadczyć choćby rekordowo wysoka liczba uczestników Marszu Niepodległości, który odbył się w Warszawie 11 listopada.

"Der Tagesspiegel" wspomina też o związkach niektórych skrajnie prawicowych organizacji z partiami politycznymi, między innymi z PiS-em. Zdaniem gazety było to widoczne przed ostatnimi wyborami, gdy politycy PiS-u bronili stadionowych chuliganów.

źródło: onet.pl
Żałosne...

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: kaelowiec » 31.12.2011, 16:29

a kto to wogle jest ten samuel palmer ze sie go zaprasza do takiuch programow w roli gwiazdy ?

Resistance
Posty: 275
Rejestracja: 13.01.2010, 14:47

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Resistance » 01.01.2012, 20:38

kaelowiec pisze:a kto to wogle jest ten samuel palmer ze sie go zaprasza do takiuch programow w roli gwiazdy ?
Wielka serialowa gwiazda....i zapewne wielki autorytet dla mlodzieży jak cala reszta tych polskich psedo giwazdek. A jeśli o niego chodzi to rzeczywiście nieważne czy ja ty on czy ktokolwiek inny ogląda ten program lub też nie takie rzeczy nie powinny sie zdarzać mimo wszystko. No ale jak to pewnie było dali chłopu koszulkę do programu bo tak jest modnie i na czasie a on sam zapewne nawet nie wie kto to jest.

A co do niemiaszków niech się lepiej zamartwią o swoją prawicę.

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Igloopol1978 » 02.01.2012, 16:17

Co do Mussoliniego to taki swiety nie byl
Szczegolnie po 1943 za czasow Wloskiej Republiki Socjalnej kiedy byl pacholkiem Niemcow.
I napewno zabil wiecej przeciwnikow politycznych niz Pilsudski.
A co do tych wszystkich programow to napewno jakby ktos przyszedl w koszulce z Franco czy Pinochetem to wyborcza by sie 3 dni nad tym spuszczala.Co poradzic takie mamy "media"

WS8
Posty: 415
Rejestracja: 26.02.2007, 17:49

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: WS8 » 02.01.2012, 21:49

Suwalscy narodowcy i kibice Wigier uczcili 73 rocznice smierci Romana Dmowskiego.

Ponizej przemowienie przygotowane przez jednego z uczestnikow:


Dokładnie 73 lata temu w Drozdowie pod Łomżą pożegnał się ze Światem Wielki Polak, Roman Dmowski. Twórca unikalnej polskiej idei narodowej oraz jej naczelny filozof, mąż stanu, doktor nauk przyrodniczych Uniwersytetu Warszawskiego oraz doctor honoris causa Cambridge, wspaniały pisarz i dyplomata. By wymienić wszystkie jego zasługi dla Narodu, musiałbym napisać książkę. Dzisiaj chciałbym przybliżyć to, co chciał nam Polakom głownie przekazać i to, że po jego śmierci idea, która pozostawił jest nadal aktualna, jest nieśmiertelna.
Dmowski był przede wszystkim, jako naukowiec, realistą, zimnym logikiem i graczem na arenie politycznej, jednak żywiącym miłość do własnego narodu, nie bezkrytyczna jednak. Może właśnie, dlatego jego spostrzeżenia są tak ważne dzisiaj. Łączył w sobie umiłowanie Polaków i ich ostrą krytykę, ponieważ nasza rozemocjonowana mentalność, nie szła w parze z realizmem politycznym, którym On się posługiwał. Na nasze rozgorączkowane głowy wylewał wiadro zimnej wody by zmusić do refleksji, szukania alternatyw wobec pochopnego chwytania za broń i wierzenia w fałszywe ideały. Chłostał bezlitośnie słowem romantyczną część duszy polskiej, byśmy zaczęli ruszać głową w polityce, a serca zostawili dla rodzin. Uczył jak znajdować słabe punkty wroga i wykorzystywać każdą nadarzająca się okazję by wygrywać nasz interes narodowy. Jednak robił to z troski dla narodu, o czym sam mówił: „Jestem Polakiem, – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka. Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój.Z drugiej strony, im wyższy jest stopień mego rozwoju moralnego, tym więcej nakazuje mi w tym względzie sama miłość własna.” oraz „Wszystko, co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to, co jest w nim marne.” Logika, spostrzegawczość, prędkość myśli i chłodna kalkulacja. To najpotężniejsze narzędzia nowoczesnego polityka. Szkoda, że dziś się o tym zapomina i idzie się parze za mrzonkami i mitami, a nie faktami.
Właśnie tylko dzięki temu realizmowi ugrał dla nas tak wiele. Rozbudził polska tożsamość gdyż przez realistyczne podejście do polityki zaborcy rosyjskiego udało mu się zmniejszyć skutki rusyfikacji, uważał tez Rosje za słabszą i wiedział, że to Niemcy ze swą machina germanizacyjna są ogromnym zagrożeniem polskości. Jako pragmatyk nie chciał jednak zniszczenia Niemiec po wojnie, a przeszedł na pozycje antykomunistyczne, ponieważ był wielkim orędownikiem cywilizacji europejskiej i wolności jednostki: „Wśród licznych mniejszych i większych cywilizacji świata wyrosła jedna, w której indywidualność ludzka tak się bujnie rozwinęła, że to jej pozwoliło brać górę na więzami społecznymi, jest to cywilizacja nasza, europejska.”
Z inicjatywy Dmowskiego, we Francji została zorganizowana 100 tysięczna Błękitna Armia, która po przybyciu do Polski wraz z pełnym wyposażeniem, stała się bardzo ważnym elementem odradzającego się Wojska Polskiego w okresie walk o granice niepodległej Polski.
Jako główny delegat Polski na konferencję pokojową w Paryżu, Roman Dmowski zabłysnął wielką erudycją, kiedy w dniu 29 stycznia przemawiał 5 godzin do Rady Dziesięciu i przedstawił polskie żądania po polsku. Następnie każde z polskich żądań sam kolejno poprawnie przekładał na język angielski i na język francuski, żeby uniknąć nieścisłych tłumaczeń przez innych ludzi. Dmowski zaimponował dygnitarzom zachodnim umiejętnością improwizacji, logiką wywodu i znajomością tematu. Udział Dmowskiego w konferencji pokojowej, równolegle z działaniami wojennymi powstańców i wojska polskiego odegrał kluczową rolę w ustalaniu granic Polski. Dmowski był również członkiem komisji do spraw Ligi Narodów.
Przywrócił przedrozbiorową Rzeczpospolita na mapę świata mimo sprzeciwu zwycięskiego mocarstwa Wielkiej Brytanii.
Nad tym wszystkim musimy się jednak dzisiaj zastanowić, jakich metod należy używać by być tak bardzo skutecznym w polityce. Dmowski nie był żołnierzem, ale dyplomatycznym i realistycznym politycznym szermierzem. Nie machał szablą, a wywalczył więcej niż nasi rodacy umoczeni we krwi w powstaniach. Może właśnie działanie u podstaw i uświadamianie narodu ciężką pracą, w czasach, w których nasza niepodległość to tylko pusty zapis w konstytucji, a tożsamość zajmowana jest przez kolorowe i wyidealizowane obrazy w mediach, mówiące nam o tym, że lepiej być Europejczykiem niż Polakiem, to słuszna metoda. Nie możemy my spadkobiercy idei narodowej zamykać się tylko w bohaterskim patosie ani tez w skarlałym oportunizmie, który zrodził się poprzez źle pojmowany realizm.
Dzisiaj mamy więcej narzędzi do walki o tożsamość niż miał Dmowski, narodowców pod zaborami również spotykały represje, ale czy się poddawali? Nie, i dlatego musimy zauważyć, że Roman Dmowski wyznaczył nam już dawno drogę, jednak tylko wytężoną codzienną pracą będziemy mogli utrzymać kurs. Pamiętajmy o tym by jego idee dostosować do czasów współczesnych, on sam o tym pisał i tego pragnął. Chwała Romanowi Dmowskiemu! Czołem Wielkiej Polsce!
www.facebook.com/szycieflag
Obrazek
Kontakt: [email protected], gg: 35111396
SKS WIGRY SUWAŁKI 1947


Bofors
Posty: 207
Rejestracja: 03.10.2009, 22:35

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Bofors » 05.01.2012, 21:29

Z forum komunistów, o którym mowa w powyższym filmiku:

"Święto 1 majowe roku 2012
Towarzysze!
Co myślicie o tym, aby w święto 1go maja rozgłośnić na całą Polskę obecność nas - komunistów? Co myślicie o wzbudzeniu jeszcze większej tęsknoty za socjalistycznym dobrobytem wśród ludzi którzy ten dobrobyt przeżyli i niestety stracili?
Nie myślicie, że święto 1go maja to doskonała okazja do zdobycia poparcia? Dlatego moglibyśmy zorganizować marsze - I nie mówię tutaj o marszach 20tu osób z jedną flagą, tylko pochód nawet tysiąca ludzi? Jest to przecież możliwe!
Trzeba by było narysować plakaty propagandowe. Nowe plakaty, zapraszające naród polski na pochód 1szo majowy. Po obróbce w jakimś programie, takie plakaty wyglądały by bardzo zachęcająco i profesjonalnie. Należałoby na nich wskazać, jaką alternatywą dla kapitalizmu byłby socjalizm. Trzeba wskazać błędy kapitalizmu, a potem wychwalać socjalizm. Taką metodą, już wiele osób namówiłem na marksizm lub większą sympatię dla komunistów niż bezmyślny i hipokrytyczny antykomunizm.
Pochód moglibyśmy zorganizować we wszystkich największych miastach Polski, oraz w Dąbrowie Górniczej, gdzie mieści się siedziba KPP. Moglibyśmy też zrobić to głośno - znaleźć Towarzyszy na przemowy, czy nawet zorganizować wielkie głośniki i zagrać Międzynarodówkę! Pomysłów jest nieskończoność, a my, robotnicy, mamy cały świat do zdobycia! 1go maja wyjdźmy na ulicę, i pokażmy naszym rodakom, kto jest w Polsce prawdziwym patriotą, a kto jest zdrajcą ludu i zwykłą chciwą swołoczą!
A więc na początek chciałbym zostawić tutaj następujące pytania, o które prosiłbym na odpowiedzenie zainteresowanych:
- Czy przyszedłbyś na marsz 1szo majowy?
- Jak mógłbyś nas wspomóc? Pamiętajcie, każda nawet najmniejsza pomoc się liczy!"

Słyszałem, że w DG jest siedziba Komunistycznej Partii Polskiej, ale myślałem, że jest martwa, a tu pikiety, przemarsze..

Rok 2009
Obrazek

Wiem, że off top, ale ten temat ostatnio gra taką rolę ;)
Na każde życzenie brygada się zrywa
Tu Krew w każdej chwili przelewać gotowa
Głos z serca się bowiem każdemu wyrywa
Powrócim niebawem, do Polski! Do Lwowa!

eSpErAZS
Posty: 267
Rejestracja: 02.03.2007, 23:02

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: eSpErAZS » 05.01.2012, 22:41

Wleciałbym w nich jak dzik w pomidory.
AZS PODLASIE
BIAŁA PODLASKA

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: HC » 06.01.2012, 10:35

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e2HOUgR1V5o[/youtube]
jako ciekawostka, nie wiem czy było...
HUTNIK&MAZOVIA

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Igloopol1978 » 06.01.2012, 11:55

Nie wiem czy smiac sie czy plakac z tego ich tekstu.
Swoja droga jakim cudem moze istniec cos takiego jak KPP?
Przeciez w konstytucji jest zakaz istnienia partii komunistycznych

BHO
Posty: 4
Rejestracja: 09.01.2012, 14:09

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: BHO » 09.01.2012, 14:14

Swoja droga jakim cudem moze istniec cos takiego jak KPP?
Przeciez w konstytucji jest zakaz istnienia partii komunistycznych
W kwestii wyjaśnienia - zakazane jest istnienie partii odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazimu, faszyzmu i komunizmu. KPP została zarejestrowana jako "nawiązującą do najlepszych patriotycznych i internacjonalistycznych tradycji polskiego ruchu robotniczego".

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Igloopol1978 » 09.01.2012, 16:21

BHO
Dzieki za wyjasnienie.
Tradycji patriotycznych-cyrk na kólkach

Troublemaker
Posty: 1521
Rejestracja: 27.02.2007, 17:37
Lokalizacja: Małopolska

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Troublemaker » 09.01.2012, 17:50

BHO pisze: KPP została zarejestrowana jako "nawiązującą do najlepszych patriotycznych i internacjonalistycznych tradycji polskiego ruchu robotniczego".
Zacytowany fargment jest wyrażeniem wewnętrznie sprzecznym, nawiązując chociażby do źródeł rozłamu w PPS-ie na "Lewicę" i "Frakcję Rewolucyjną" w pierwszej kolejności. Jest to zwykła demagogia, połączona ze sprytnym chwytem czerwonych pozwalającym obejść prawo. Jeżeli poza PPS-em odwołują się do ugrupowań, sensu stricte internacjonalistycznych czy tez antyniepodległościowych (SDKPiL, imienniczka rozwiązana w 1938 r.), to nie nie ma o czym dywagować. Jak już wspomniał uzytkownik EsperAZS jest tylko tylko jedna, "pomidorowa" metoda na nich.
Precz z antypolonizmem w polskim środowisku kibicowskim!!

jednasila88
Posty: 48
Rejestracja: 18.11.2011, 18:30

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: jednasila88 » 11.01.2012, 08:19

[link]
To WOJNA !!!!!!

DrDukeNaJewtubiePL
Posty: 442
Rejestracja: 14.04.2011, 16:55
Lokalizacja: 14/88

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: DrDukeNaJewtubiePL » 12.01.2012, 16:22

Ta lista to jest jakas lista klientow ze sklepow internetowych.

Z pewnosci nie z forum B&H itp,przecierz nikt nie poddaje swoich danych na TEGO TYPU FORACH.
Zreszta po jakiego grzyba mialbym dawac swoje imie, nazwisko i adres na forum dyskusyjnym jak kibice.net czy blood and honour?

Wlamali si do sklepu/ow z pamiatkami, plytami czy czyms takim.
Pewnie byly tam tez numery kart... Za to lewary powinny dostac wyroki.

Osoby na tej liscie moga byc przypadkowe, np malolat od matki czy ojca aby kupic plyte na ich dane, albo czlowiek nie kumajacy klimatu kupil koszulke polo z wilczym hakiem w prezencie kuzynowi lub kumplowi...

tak czy siak h** w dupe internetowym anhivofcom

[link]
http://www.youtube.com/user/DavidDukePLTV#p/u
http://niszczsyjonizm.blogspot.com/
http://www.youtube.com/user/DavidDukePL2
http://www.polskawalczaca.com

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: kaelowiec » 13.01.2012, 15:23

[link]

tribunes
Posty: 261
Rejestracja: 22.06.2011, 14:20

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: tribunes » 13.01.2012, 18:00

HC pisze:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e2HOUgR1V5o[/youtube]
jako ciekawostka, nie wiem czy było...
Niech dalej typ żyje w swoim wyimaginowanym świecie. ONR daje hajs za schwytanie go - dobre haha

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Lord of North » 14.01.2012, 14:04

[link]
TAG!!!
Obrazek

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: krzysiek » 23.01.2012, 12:38

Info z Rumunii gdzie ostatnio ludzie wyszli na ulicę:

"W Czwartek 800 kibiców rumuńskich klubów (ekipy z Bukaresztu, Petrolul Ploiesti - 60, University Craiova, Otelul Galati) dołączyli do ludzi protestujących na rynku głownym w Bukareszcie. Odrzucili postulaty polityczne i skandowali hasla związane z karami dla kibiców (3 lata więzienia za odpalenie racy).
[link]
Po godzinie od zakończenia protestu na plac wpadła 30-40 zamaskowanych osób i używając pustych plastkiowych butelek(?!) atakują policję. Policją pod tym pretekstem rozgania wszystkie osoby znajdujące sie na placu. Żadna z ekip kibicowskich nie przyznaje sie do tej grupy.
Poniżej filmik z zajscia + porównanie do ćwiczeń policyjnych (walka z kibicami). Jak zobaczycie oba wydarzenia są do siebie dziwnie podobne i sugerują że zadyma została zaaranżowana przez służby:
http://www.youtube.com/watch?v=KTT6woEnbG0
W ten wieczór policja aresztowała 14 prawdziwych fanów. Ogółem aresztowano 300 osób. Nastepnego dnia Wiadomości całą winę za zajścia zrzuciły na kibiców(chociaż stanowili 5% aresztowanych). "

Jak widać nie tylko u nas jest nagonka
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sandro88 » 25.01.2012, 00:32

24.01.12 Miało dojść do ustawki między aNTIFĄ z podhalańskich wiosek i studencin z N. Sącza vs. ONR Podhale(2 os.)+ NOP(1os.)+ FCLGNT(6os.)+NS(1os.). Niestety te pajace(chodzi o antife) nie stawiły się w umówionym miejscu i powyłączali telefony. Nowy Targ czeka na śmiesznych antyfaszystów 01.03.2012 w DNIU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Zapraszamy gnoje

Polski Patriota
Posty: 30
Rejestracja: 25.01.2012, 03:54

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Polski Patriota » 25.01.2012, 05:07

Przesyłać gdzie się tylko da i nie dopuścić do KONTROLOWANEJ REWOLUCJI, które mają miejsca ostatnimi czasy, i które miały miejsca w historii świata (kontrolowana rewolucja francuska czy bolszewicka, jak i również większość Polskich Powstań). Acta to tylko przykrywka do wyciagnięcia ludzi na ulicę, a Anonymous to kontrolowana opozycja, która się do tego wszystkiego przyczynia, jak i również do wywołania stanu wojennego !


____________________________________________

„Rewolucja jest zwycięstwem człowieka nad Bogiem”

- Paul Lafargue 1865r (mason, były zięć Karola Marksa)


____________________________________________


Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości !
[link]

Kontrolowane zrywy narodowe w historii Polski. (Wstęp do artykułu o KONTROLOWANEJ REWOLUCJI W POLSCE)
[link]



Polskie zrywy narodowe w ocenie nacjonalistów i konserwatystów

Narodowcy oraz konserwatyści nigdy nie byli przeciwni samej idei walki o suwerenność ojczyzny. Wręcz przeciwnie, stoimy murem jak nikt inny za niepodległą ojczyzną. Nikt nie kwestionuje konieczności powstań Śląskich, Wielkopolskich czy walk w obronie Lwowa. Słuszne były również walki konserwatystów z rabacją galicyjską w zaborze austriackim. Sprzeciwiamy się natomiast czynom zbrojnym jawnie zagrażającym Polskiej Tradycji, narodowym interesom Polaków oraz politycznemu bytowi RP.

Oto negatywy polskich powstań:



1. „Powstania” (czyt. rewolucje), po hipotetycznym swoim zwycięstwie zburzyłyby

chrześcijańskie i narodowe dziedzictwo Polski, podobnie jak z narodowymi i

chrześcijańskimi Tradycjami Chlodwiga zerwała rewolucja we Francji (1789-1793).



2. Były inspirowane, finansowane i wspierane politycznie przez lobby judeomasońskie.



3. Powstania ratowały rewolucje w zachodniej Europie. W XVIII i XIX wieku wybuch

powstania na terenie Polski odbywał się niemalże w tym samym czasie co rewolucje

na terenie Francji lub Włoch. W XX wieku „Powstanie Warszawskie” związało walką

niemieckie jednostki, które Niemcy mogliby skierować do Normandii, gdzie kilka

miesięcy temu wylądowali alianci. Chociaż III Rzesza nie była państwem katolickim,

to jednak była związana z Francją Vichy, odwołującą się do tradycji sprzed rewolucji.

Lądowanie aliantów oznaczało tragedię dla narodu Francuskiego, który widział w

interwencji amerykańskiej powrót ich kraju do oświeceniowej laickiej republiki.



4. Skutki „powstań”, były zawsze tragiczne dla Polski. Pogłębiały one represje państw

zaborczych wobec ludności polskiej.



5. Do „tradycji powstańczej”, czyli de facto „romantycznej”, dziś nie odwołują się

środowiska propolskie, jak Narodowcy, czy Konserwatyści z oczywistych względów,

zawartych w powyższych punktach. Zyskuje ona jednak poklask we współczesnych

podręcznikach hołubiących rewolucyjny postęp oraz piętnujących Polską Tradycję jako

„faszyzm”. Jest ona również oficjalną linią polityczną środowisk „judeopatriotycznych”

(neojakobińskich) pokroju PiSu, PJNu, a nawet w części swoich postulatów także PO.
"Boć nie jest nic skrytego, co by objawione być nie miało, ani tajemnego czego by się dowiedzieć nie miano." Łukasza 12:2

UkrytaWladza.wordpress.com
RadTrap.wordpress.com

Corpse
Posty: 60
Rejestracja: 14.10.2011, 16:57
Lokalizacja: Z prosektorium

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Corpse » 25.01.2012, 09:26

Ja napisze tak. Lecz sie! ;) Jakos dziwnym trafem zwycieskiego Powstania Wielkopolskiego nie ma na tej liscie. A to co mozna w tych Twoich smiesznych linkach przeczytac o Powstaniu Warszawskim to jakis skrajny debilizm podobny do "tragedii narodowej" Sikorskiego...

akceptacja
Posty: 16
Rejestracja: 17.01.2012, 16:38

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: akceptacja » 25.01.2012, 19:01

sandro88 pisze:24.01.12 Miało dojść do ustawki między aNTIFĄ z podhalańskich wiosek i studencin z N. Sącza vs. ONR Podhale(2 os.)+ NOP(1os.)+ FCLGNT(6os.)+NS(1os.). Niestety te pajace(chodzi o antife) nie stawiły się w umówionym miejscu i powyłączali telefony. Nowy Targ czeka na śmiesznych antyfaszystów 01.03.2012 w DNIU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Zapraszamy gnoje
Widze ze gruby umowiony dym mial byc po 10 osob, czy banda na bande?Koalicja widze ze dobra banda z 4 ekip wystawila.Wlaczyli juz telefony?Moze im baterie padly ?

Flow17
Posty: 70
Rejestracja: 17.01.2009, 23:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Flow17 » 26.01.2012, 00:23

I co z tym psem Czajka????? Cos nagle wszystko przycichlo. A z tym Danielem??? Tylko nie mowcie ze odsaduje te 3 miechy.
ACAB

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sandro88 » 26.01.2012, 11:18

akceptacja pisze:
sandro88 pisze:24.01.12 Miało dojść do ustawki między aNTIFĄ z podhalańskich wiosek i studencin z N. Sącza vs. ONR Podhale(2 os.)+ NOP(1os.)+ FCLGNT(6os.)+NS(1os.). Niestety te pajace(chodzi o antife) nie stawiły się w umówionym miejscu i powyłączali telefony. Nowy Targ czeka na śmiesznych antyfaszystów 01.03.2012 w DNIU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Zapraszamy gnoje
Widze ze gruby umowiony dym mial byc po 10 osob, czy banda na bande?Koalicja widze ze dobra banda z 4 ekip wystawila.Wlaczyli juz telefony?Moze im baterie padly ?
Po tylu chcieli, w rezerwie było jeszcze troche ludzi bo tym brudasom nie można wierzyć. Ale to co ich czeka to ich nie ominie. Cieszy tylko to że N. Targ bardzo się zmienił pod tym względem i jest coraz więcej osób myślących po "polsku"

modem00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: modem00 » 26.01.2012, 14:16

Nie mam gdzie pytania zadać, a nurtuje mnie ta kwestia od dawna.
Co symbolizuje krzyż celtycki w ruchu nacjonalistycznym? Białą siłę, element ruchu oporu?

sóhy
Posty: 3
Rejestracja: 03.08.2011, 13:05
Lokalizacja: Warszawa

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sóhy » 26.01.2012, 15:59

@ PolskiPatriota i inni podobnie hmmm myślący(?) odnośnie PW: poczytaj chłopcze trochę najpierw jaki był jego skutek dla Polski. To dzięki niemu nie mówisz po radziecku a Polska nie stała się 17 republiką ZSRR co strasznie ubodło np. Wandę W.
You should never underestimate the predictability of stupidity
Obrazek

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sandro88 » 26.01.2012, 17:29

Takie małe P.S. do wcześniejszego postu bo za dużo na pw pytań mi przyszło. Do zainteresowanych- NIE TO NIE BYŁA AKCJA ONR PODHALE! Jak ktoś ma jeszcze pytania to na pw

PierszePierdolnięcie
Posty: 788
Rejestracja: 26.09.2010, 23:32

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: PierszePierdolnięcie » 26.01.2012, 20:39

modem00 pisze:Nie mam gdzie pytania zadać, a nurtuje mnie ta kwestia od dawna.
Co symbolizuje krzyż celtycki w ruchu nacjonalistycznym? Białą siłę, element ruchu oporu?
modem00:

[link]
Obrazek

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sandro88 » 26.01.2012, 21:07

Panowie spokojnie. I tak się za bardzo rozpędziłem, powinienem dać info i tyle nie potrzebne są jakieś spinki. Kończe tą dyskusje, jak ktoś ma jakieś pytania to na pw

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: HC » 26.01.2012, 23:10

niepotrzebnie to się spinacie Wy, ponieważ ten akceptacja to jakiś lewy brudas...
HUTNIK&MAZOVIA

football.fan
Posty: 75
Rejestracja: 01.10.2011, 22:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: football.fan » 27.01.2012, 15:01

WYCHODZIMY NA ULICE! - BIAŁO-CZERWONY PROTEST!

UWAGA! Rząd podpisał ACTA! W związku z tym w niedzielę o godz. 14:00 zbieramy się pod Stadionem Narodowym w Warszawie. Będziemy domagać się:

1) Wstrzymania ratyfikacji ACTA
2) Rozpisania referendum w tej sprawie

... Weź flagę BIAŁO-CZERWONĄ, zaproś znajomych i przyjdź! - szczegóły podamy w nadchodzących dniach.

Uwaga! Protest ma charakter apolityczny i bezpartyjny. Łączy nas to, że jesteśmy Polakami i sprzeciwiamy się ograniczaniu wolności słowa. Dlatego gromadzimy się pod biało-czerwonymi flagami i hasłem: "NIE DLA ACTA!". Nie obchodzą nas poglądy uczestników.

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

rek(S)io
Posty: 149
Rejestracja: 26.09.2010, 12:08

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: rek(S)io » 27.01.2012, 15:26

czy to jest jakaś zorganizowana akcja, czy indywidualna inicjatywa???
W pierwszej połowie doping niestety średni - zimno, całkowity zakaz picia alkoholu lekki deszcz spowodował, że nie wyglądało to najlepiej

football.fan
Posty: 75
Rejestracja: 01.10.2011, 22:16

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: football.fan » 27.01.2012, 15:45

Jest to zorganizowana akcja przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości to samo które organizowało Marsz 11 listopada, swój udział zapowiedziało już około 20 tysięcy osób.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości