MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
winston
Posty: 1083
Rejestracja: 27.02.2007, 11:50
Lokalizacja: Troche w lewo, ciut w prawo

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: winston » 09.12.2011, 23:08

przekum pisze:
kezlok pisze:Po ulicznych zamieszkach komendant główny policji gen. insp. Andrzej Matejuk zapowiedział, że dalsze konsekwencje wobec policjanta zostaną wyciągnięte po zakończeniu sprawy. Podkreślał, że w policji nie ma miejsca dla funkcjonariuszy łamiących prawo.
Czegoś tu nie rozumiem... Skoro pobity został skazany wyrokiem sądu na 3 miesiace, a policjant jest rzekomo poszkodowany to jakie sankcje mają zostać wyciągnięte wobec policjanta...? To albo tak albo tak, skoro w policji nie ma miejsca na policjantów łamiących prawo a w jego zeznaniach nie ma ani słowa o łamaniu prawa, sąd uznał jego wersję za prawdziwą to co to za burdel ja sie pytam...
Polska...



kezlok
Posty: 93
Rejestracja: 02.08.2011, 19:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: kezlok » 10.12.2011, 13:30

czy Czajka to Czajka?

[link]

czarny smok
Posty: 298
Rejestracja: 21.02.2011, 21:40

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: czarny smok » 11.12.2011, 12:51

Uwaga, antyfaszyści przejmują Legię :) Tekst z gówna


Zawsze idę pod prąd. Tam, gdzie mieszkam, miejscowi są za Polonią, a ja - za Legią. Chodzę na "żyletę", a jestem antyfaszystą, mam wolnościowe poglądy, a jestem wierzący - mówi Michał Fredrikkson*, doktorant UW, absolwent polonistyki i kulturoznawstwa, nauczyciel, kibic.

Grzegorz Szymanik: Jesteś kibicem Legii, ale 11 listopada nie poszedłeś w Marszu Niepodległości jak mnóstwo kibiców, tylko stanąłeś Marszowi na drodze w Kolorowej Niepodległej. Czy z przypinką Kolorowej pójdziesz z nią na "żyletę", trybunę, gdzie siadają najbardziej radykalni fani Legii?

Michał Fredrikkson: Chyba bym się obawiał. Na stadionie nigdy nie pojawiłem się też w moje koszulce „Antifascist”. Może kiedyś zaryzykuję. Nie chodzi tylko o Legię. Tak jest niemal na każdym stadionie - skrajna prawica narzuca dominację. Ale chyba jednak łatwiej o odwagę cywilną na Polonii niż Legii.

Dlaczego dołączyłeś do Kolorowej 11 listopada?

- Jak co roku wybrałem się protestować przeciwko neofaszyzmowi, nacjonalizmowi, rasizmowi, skrajnej prawicy.

Spodziewałem się zadymy, ale jestem zniesmaczony skalą i obłudą. Marsz mógłby się nazywać "marszem obłudy". To niby wielkie, masowe zjednoczenie kibiców, a raczej pseudokibiców z całej Polski. Tylko że oni przy najbliższej kolejce ligowej znów będą się wyzywać. Ci z Widzewa usłyszą, że są "żydowskimi k******", inni przypomną, że moja ukochana Legia to był "klub komunistyczny", a Jagiellonia to "wieśniaki". I ta "Wielka Polska katolicka", która idzie w Marszu razem z narodowo-socjalistycznymi neopoganami z Zadrugi, Niklotu...

Maszerował też przedstawiciel Forum Żydów Polskich.

- To rzeczywiście pluralizm! Maszerujący nieśli obraz Chrystusa Miłosiernego - to kolejny Żyd. Jestem wierzący, ale co nacjonalizm ma z ideą miłości bliźniego, nadrzędną dla chrześcijaństwa? To obłudny katolicyzm deklarowany przez skrajną prawicę.

A ty jak się czujesz jako wierzący wśród organizatorów Kolorowej, anarchistów, Krytyki Politycznej?

- Nigdy nie spotkałem się z brakiem tolerancji ze strony środowisk, które wymieniłeś. A rzeczywista postawa chrześcijańska to tolerancja i akceptacja. Mówił o tym Jan Paweł II.

Masz żal, gdy mówi się, że kibice są odpowiedzialni za burdy?

- Mam. Mówienie o kibicach, że to z gruntu złe środowisko, jest przekłamaniem tak jak twierdzenie, że to Niemcy i lewacy zdemolowali Warszawę. Miasto demolowali i bili ludzi faszyzujący pseudokibice.

Jak wielu ich jest?

- Wśród wszystkich kibiców to mniejszość, jednak dość liczna i agresywna, widoczna. Kiedyś stereotyp kibola łączył się ze stereotypem bezmózga z siłowni. Teraz w każdym większym mieście, w dzielnicy jest klub, w którym trenuje się sporty walki. Przestają one pełnić funkcję wychowawczą i formacyjną, a zaczynają funkcjonować jako odpowiednik siłowni z lat 90. - wylęgarni osiłków.

Ci ludzie są naprawdę groźni. To oni zdemolowali plac Konstytucji. Za to po stronie kontrmanifestacji nie widziałem przemocy innej niż samoobrona. Zdarzyło się co najmniej trzykrotnie na moich oczach, kiedy tym faszyzującym pseudokibicom, po części wyglądającym jak kiedyś nazi-skinheadzi, udało się obejść kordon policji, zaatakować tłum. Gdyby nie Antifa, byłoby strasznie. W Kolorowej były osoby starsze, niepełnosprawne, nastolatki. Nie dam powiedzieć złego słowa na Antifę.

Kiedy pierwszy raz poszedłeś na Legię?

- Miałem 13 lat. Rodzice nie wiedzieli. Oglądałem mecze w telewizji i pociągał mnie romantyzm kibicowania, śpiewania "Snu o Warszawie".

Mieszkałem na Nowym Mieście, więc raczej jak miejscowi powinienem iść na Polonię, ale ja zawsze idę pod prąd. Mieszkam na Nowym Mieście, a jestem za Legią, chodzę na "żyletę", jestem antyfaszystą, mam wolnościowe poglądy, jestem wierzący.

Ten pierwszy raz na trybunie to był 1994 rok. Bałem się. Kibice byli fanatyczni, głośni, wulgarni, jednak uzależniłem się od atmosfery. Już wtedy wiele się działo. Kibice związani byli ze skrajną prawicą głównie na zasadzie mody na nazi-skinheadów. Można było bezkarnie wieszać na trybunach krzyże celtyckie, trystyki.

Dziś nie można i to na pewno sukces antyfaszyzmu. Chociaż Teddyboys`95, oficjalna bojówka Legii (`95 to rok jej założenia), wiesza baner, gdzie cyfra "95" jest stylizowana na celtyk. Ostatnio wrócił na "żyletę" baner z napisem "White Legion". Na banerze jest symbol wilczego haka, czyli wolfsangel, przerobiona przez hitlerowców runa eihwaz, nosili ją na mundurach holenderscy kolaboranci w służbie III Rzeszy, dziś to popularny symbol neonazistów.

Da się też zauważyć osoby z naszywkami "Krwi i Honoru". Nie ma ich wiele, ale nie kryją się.


Mimo to jestem przeciwnikiem mówienia, że Legia to faszystowski klub, a "żyleta" to faszystowska trybuna. To krzywdzące, do worka z neofaszystami i nacjonalistami wrzucamy zwykłych kibiców.

Dlaczego ci zwykli tak słabo się przebijają?

- Bo jakkolwiek hasło "Tylko szmata bije brata" obowiązuje na Legii i idea braterstwa kiboli rzekomo jest bardzo ważna, to jestem przekonany, że chłopcy z Blood & Honour nie zwracaliby uwagi na to, że ktoś od kilkunastu lat, jak ja, zasiada na "żylecie" i chętnie pokazaliby, jak lubią atakować - czyli grupa na jednostkę.

Na Kolorowej było więcej legionistów?

- Widziałem trzy szaliki. Rok temu było więcej. Może to zastraszenie. Ale antyfaszystowscy, potępiający rasizm, dyskryminację kibice Legii istnieją. Przed meczem z Hapoelem Tel Awiw, meczem podwyższonego ryzyka, bo to klub nie dość, że "żydowski", to jeszcze "lewacki" i, o zgrozo, akceptujący Arabów - czyste zło, Levi prowadzący wtedy doping prosił tonem nieznoszącym sprzeciwu, by nie wznosić antysemickich okrzyków. Rozległy się brawa. Ciche, potem coraz głośniejsze. Niestety, to wtedy pojawił się transparent "Jihad - Legia".

Po ostatnim meczu z Widzewem, gdy już wychodziliśmy z "żylety", jakiś ćwierćinteligent zaintonował przyśpiewkę "Hamas, Hamas, Jude auf den Gas". Podjęło kilka osób, reszta była zażenowana. A kiedy na Legioniści.com, najpopularniejszej stronie kibiców Legii, pojawił się news o Marszu - że mamy obowiązek się stawić, też pojawiły się głosy krytyczne i było ich dużo. Dlaczego tak szybko znikały?


Reklamy BusinessClick
Środowiska kibiców mocno namawiały do Marszu?

- To było do bólu, nieznośne, nachalne! Baner "Wszyscy na marsz", drugi z napisem "100% anti antifa", były też wezwania gniazdowych: "Pamiętajcie, wszyscy idziemy na Marsz", z podkreśleniem "wszyscy". Wlepki, plakaty, dyskusje na forach.

Jak to się udało, że kibice różnych klubów nie walczyli ze sobą?

- Cofnijmy się kilka lat. Do Słupska. Wskutek fatalnej interwencji policji ginie kibic Czarnych Słupsk. I co? Pseudokibice z całej Polski przyjeżdżają, by walczyć z policją. Możliwość masowej walki ponad podziałami, możliwość dołożenia policjantom jest dla pseudokibiców wyjątkową gratką. Przyciągnęła ich na 11.11, choć tego dnia była też chęć atakowania politycznych przeciwników. Wyrażano to dobitnie: bić lewackie k****, pedałów.

Ale antagonizmy między kibicami różnych klubów szybko wrócą. Pamiętasz zgody po śmierci Jana Pawła II? Kibice Cracovii i Wisły objęci. Teraz ganiają się z maczetami po Nowej Hucie. "Miłość" kibolskiej ultraprawicy do papieża okazała się wyraźnie słabsza niż homofobiczna i rasowa nienawiść.

Jeszcze dwa lata temu w marszu ONR-u szło 200 osób, nie było mobilizacji kibiców.

Faszyzacja środowisk kibicowskich postępuje szybko. Bojówki, które jeżdżą na ustawki, za punkt honoru stawiają sobie afiszowanie się ze skrajnie prawicowymi poglądami. Nie tylko Teddyboysi z Legii, ale też Terror Machine, bojówka Lecha Poznań, United Patriots Arki Gdynia. Pokazują siłę, jedność, przyciągają sfrustrowanych nastolatków, którym imponuje wizerunek dumnego, niezwyciężonego macho.

Teraz kierownictwo Młodzieży Wszechpolskiej odcina się od swoich żołnierzy, ale będzie zależało im na tym pogłowiu, dalej będą rekrutować. To przypomina mi sytuację z Anglii z lat 70. i 80., kiedy skinheadzi i punkowcy, subkultury, które nie miały nic wspólnego z polityką, zaczęły być infiltrowane przez British National Front, dzisiejszą British National Party, skrajnie nacjonalistyczną i antyimigrancką.

Co można z tym zrobić? Blokowanie to obywatelski i bardzo ważny sprzeciw, ale nie wystarczy. Potrzebna jest edukacja, uświadamianie.

Zbierasz kiboli na warsztatach antydyskryminacyjnych i...

- No, nie. Te warsztaty zostałyby rozniesione, a prowadzący zlinczowany. Chodzi raczej o rolę szkoły, domu. To nic nowego, ale bardzo ważne. Poza tym uczciwa debata publiczna. Trzeba demaskować obłudę, mówić, czym był ONR, czym naprawdę jest Marsz Niepodległości. Do podręcznika historii i WOS-u powinny zawitać zdjęcia przedwojennego ONR-u przedstawiające chłopców trzymających pałki. One nie służyły im do podpierania się. Marcin Kornak z "Nigdy Więcej" powiedział: "Nie zrobimy z kibiców aniołków, ważne, by nie wszczynali burd i nie krzyczeli haseł nienawiści". Nie czuję się piknikowym kibicem, jestem "against modern football", przeciwko piknikowemu kibicowaniu bez fanatyków, ale jasne dla mnie jest, że alternatywą dla tego wcale nie musi być White Legion.

Dlaczego nie odpuścisz sobie kibicowania?

- Kłopotliwe pytanie. Czuję niesmak, że muszę usiąść na jednej trybunie z ludźmi, którzy 11 listopada niszczyli moje ukochane miasto doświadczone przez dwa totalitaryzmy. Ale nie można rezygnować z przekonań i zwyczajów tylko dlatego, że coś zrobili głupi, zmanipulowani ludzie. Hasło "Legia to my" ma w sobie wiele prawdy, bo to nie tylko klub, głównie kibice. Tylko że pod zaimkiem "my" kryją się różne indywidua.

Dla mnie kibicowanie to sposób na spędzanie czasu z bliskimi ludźmi, z którymi się wychowywałem, intensywne emocje. Wymachuję szalikiem, zdzieram gardło do bólu. Można się od tego pozytywnie uzależnić - trochę tak jak od literatury, filmu, teatru. Mnie ukształtowała lektura Biblii, potem Dostojewski, Balzac, Flaubert, Bułhakow, Strindberg, Ibsen, Thoreau. Teatr alternatywny, nad którym unosi się duch Antonina Artauda. Mistrzowie kina - Bergman i Kurosawa.

A nośnikiem wartości, o których rozmawialiśmy przed chwilą, stał się skandynawski kryminał - powieści Larssona, Nesbo, Mankella, Fossum. Można powiedzieć, że literaci z Północy przewidzieli Breivika i przestrzegali przed nim.

Tak czy owak ja zamierzam dalej czytać dobrą literaturę, chodzić do teatru, kina i na "żyletę".

*nazwisko zostało zmienione na prośbę rozmówcy

Minisłownik:

• „Żyleta” - trybuna (kiedyś wschodnia, na nowym stadionie północna) na stadionie Legii, na której zasiadają najbardziej zagorzali kibice.

• krzyże celtyckie - przedchrześcijański symbol słońca, dziś popularny wśród nacjonalistów, skinheadów, znak supremacji białej rasy, w Niemczech zakazany jako neofaszystowski.

• trystyk - trójramienna swastyka, trzy siódemki zwrócone do siebie, alternatywa swastyki, znak organizacji nacjonalistycznych, m.in. oficjalna flaga Afrykanerskiego Ruchu Oporu.

• White Legion - Biały Legion, rasistowska bojówka pseudokibiców.

• Wolfsangel, runa eihwaz - używany przez nazistów symbol „wilczego haka”, modyfikacja jednego ze znaków runicznych (alfabetu starogermańskiego).

• Blood & Honour - przestępcza organizacja neonazistowska założona w Wielkiej Brytanii w latach 80. Dziś obecna w całej Europie. Jej zbrojnym skrzydłem jest bojówka Combat Adolf Hitler (C18).
1 Marca-Dzień "zołnierzy wyklętych"
23 Marca-Dzień przyjaźni polsko-węgierskiej

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 13.12.2011, 12:00

Widać, że tak zwani redaktorzy już sami tworzą opowieści. Radzę się wszystkim przygotować na większą ilość mózgojeb*ących tekstów w mediach. Im bardziej abstrakcyjne będą ich opowieści, tym bardziej widać, że są chorzy ze zdenerwowania, widząc, że ich propaganda nie działa.

Dorodny Stolec
Posty: 28
Rejestracja: 08.12.2011, 14:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Dorodny Stolec » 13.12.2011, 12:06

Cytując Rycha Peję - "Wiecie co z nim zrobić"...

Pajkon
Posty: 183
Rejestracja: 06.07.2011, 20:20

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Pajkon » 13.12.2011, 12:09

ElegantMT - w pełni się zgadzam. Czytając ten tekst nie mogę opanować pustego śmiechu. Przecież ten styl żywcem pasuje do "Kronik Filmowych" PRL'u. Jest tak łopatologicznie podciągnięty do założonych z góry stereotypowych teorii, że prawie czuć trzonek szpadla, który Szechter trzymał w anusie grafomana piszącego te wypociny.

Najlepsza część tekstu, to standard "GazWyb", czyli "nazwisko zostało zmienione". Jest niemalże pewne, że ten "doktorant UW"... w ogóle nie istnieje i jest wymysłem dziennikarzola, który wysmażył ten tekst. To klasyczna zagrywka tej gadzinówy, która swoje rewelacje opiera zawsze na "chcących zachować anonimowość", "nazwiskach zmienionych", "pewnych internautach", etc..

P.S. ElegantMT nie cytuj całości tych wypocin w swoim poście. Przytnij, jak możesz, bo niepotrzebnie zajmuje całego screena.
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Znam jednego myśliwego - oświadczył Mietek z powagą - który dziś ma już 94 lata i jeszcze poluje. Zdrów proszę pani, jak ryba, choć całe życie niezgorzej popijał i nadal popija, nawet do pierwszego śniadania. Nazywa się Figura. Ambroży Figura; bo jego brat Dominik, nigdy w życiu kropli wódki nie wypił i umarł mając trzy lata!

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: W.F.H. » 14.12.2011, 07:49

Zaczął chodzić, bo taki romantyczny był dla niego "Sen o Warszawie", ale niestety w 94 roku kiedy to rzekomo był na pierwszym meczu to z pewnością tego nie śpiewano, bo do "obiegu" weszło to zdecydowanie później. Ot taka mała nieścisłość w wymyślonej historyjce.

maciek_z_kalnu
Posty: 144
Rejestracja: 17.01.2011, 18:31

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: maciek_z_kalnu » 14.12.2011, 10:28

Podpalili wóz TVN24 i wsypali kolegów

To się nazywa odwaga przez małe "o". Najpierw, gdy 11 listopada podpalali wóz transmisyjny TVN24, kryli się za szalikami (a chuliganili raczej nie z pobudek ideologicznych, czy by zamanifestować sprzeciw wobec ramówki stacji). Później też nie wykazali się specjalnym bohaterstwem, bo gdy schwytała ich policja zaraz wyśpiewali, kto z nimi robił zadymę

- Nie tylko przyznali się, że niszczyli wóz TVN24, ale i opowiedzieli o innych osobach, które to robiły - powiedział Maciej Karczyński ze stołecznej policji. - Nie byli waleczni tak jak wtedy 11 listopada. Pokornie poddali się policji i przyznając się do winy wskazywali współwinnych - dodał.

Przypomnijmy, że 11 listopada, pokojowy i - w założeniach - rodzinny Marsz Niepodległości zakłóciły grupki chuliganów. Starcia z policją i wrogimi hordami bandytów przybrały taką skalę, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Wielu policjantów zostało rannych, aresztowano dziesiątki osób, straty materialne były ogromne.
[link]

KBK
Posty: 119
Rejestracja: 24.09.2009, 22:00

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: KBK » 14.12.2011, 10:39

To są całe media. Obojętnie co by się nie działo i tak to napiszą tak, że będzie następna sensacja. Jakby było, że nie koleś nie wsypał kumpli to by widniał nagłówek: 'SKANDAL! Nie chce przyznać się do winy i skazać winowajców!', a w takiej sytuacji mają podjarke. Już sobie podniecone wąsate ryje wyobrażam. Zresztą... nie ma co nawet wierzyć mediom, bo nie zdziwiłbym się, jakby specjalnie napisali, że wsypał kolegów etc.

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 14.12.2011, 15:56

maciek_z_kalnu pisze:
Podpalili wóz TVN24 i wsypali kolegów

To się nazywa odwaga przez małe "o". Najpierw, gdy 11 listopada podpalali wóz transmisyjny TVN24, kryli się za szalikami (a chuliganili raczej nie z pobudek ideologicznych, czy by zamanifestować sprzeciw wobec ramówki stacji). Później też nie wykazali się specjalnym bohaterstwem, bo gdy schwytała ich policja zaraz wyśpiewali, kto z nimi robił zadymę

- Nie tylko przyznali się, że niszczyli wóz TVN24, ale i opowiedzieli o innych osobach, które to robiły - powiedział Maciej Karczyński ze stołecznej policji. - Nie byli waleczni tak jak wtedy 11 listopada. Pokornie poddali się policji i przyznając się do winy wskazywali współwinnych - dodał.

Przypomnijmy, że 11 listopada, pokojowy i - w założeniach - rodzinny Marsz Niepodległości zakłóciły grupki chuliganów. Starcia z policją i wrogimi hordami bandytów przybrały taką skalę, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Wielu policjantów zostało rannych, aresztowano dziesiątki osób, straty materialne były ogromne.
[link]


O, a nie mówiłem! Mamy kolejną opowieść ,,z prawdziwego zdarzenia". Ale cierpliwości, to jeszcze nie jest szczyt kurestwa, na razie jesteśmy na nizinach zakłamania, więc nie ma co się denerwować.

fanatyczny_piknik
Posty: 14
Rejestracja: 11.02.2010, 22:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: fanatyczny_piknik » 15.12.2011, 21:17

tymczasem po przeciwnej stronie barykady...
[link]

"heroinista" wysoko poprzeczkę sobie stawia.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 15.12.2011, 22:03

A co tu wygaduje:

[link]

Jeżeli by doszło do tej gównianej manify to musimy wystawić potężną kontrę. Komunizm nie może wrócić na ulice!
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 16.12.2011, 15:57

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 16.12.2011, 16:47

fanatyczny_piknik pisze:tymczasem po przeciwnej stronie barykady...
[link]

"heroinista" wysoko poprzeczkę sobie stawia.

Jak do tego dojdzie, to my tym razem urządzimy blokadę. I to bardziej drastyczną, niż wszystkie antyfaszystowskie razem wzięte.

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Lord of North » 18.12.2011, 11:32

Janusz Palikmiot wyrasta na polskiego Zapatero.Sukcesy narodowców zwróciły uwagę lewicy na tzw. aktywizm,którego brak wśród lewackiej młodzieży.To,że lewica czy wręcz lewackość w Polsce jest popularna w społeczeństwie pokazuje wynik wyborczy Palikmiota.Zręczne posługiwanie się antyklerykalizmem,hasła wolnościowe nt legalizacji narkotyków,aborcja,hasła roszczeniowe plus namaszczenie przez starego bojownika międzynarodowej bolszewii Urbana robi z Ruchu groźnego przeciwnika,znacznie poważniejszego niż uwłaszczona lewica z SLD.Poza tym nie wiadomo czy do końca coś nie łączy Palikmiota z partią rządzącą z której się wywodzi.Wrogowie Polski mają cały czas przewagę i nie można ich lekceważyć.Środowiska narodowe powinny rozważyć czy ma sens kontrmanifestacja czy lepiej zorganizować narodową manifestację 1-maja w innym mieście np. we Wrocławiu?Komorowski już zmienia ustawy,wiadomo jaką postawę zajmie prewencja i media.
TAG!!!
Obrazek

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 18.12.2011, 15:04

No więc trzeba się postawić. Trzeba uświadamiać ludzi, żeby 1 maja na kontrmanifestacji pojawił się duży % Polaków.

Nie można, powtarzam, nie można dopuścić do tego, żeby komuniści wyszli na ulicę, żeby w ogóle mieli czelność zademonstrować swoją obecność, bo tutaj komuniści powinni być traktowani na równi z mordercami, gwałcicielami, powinni być wieszani i to powinno być coś normalnego, a nie powinni natomiast mieć willi jak taki jaruzel i pławić się w luksusach, podczas, gdy prawdziwi bohaterowie (powstańcy na przykład) mieszkają w skandalicznych warunkach.
Może to trochę skandaliczne, ale przydałby się ktoś taki jak Breivik w Polsce.

Bofors
Posty: 207
Rejestracja: 03.10.2009, 22:35

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Bofors » 18.12.2011, 15:42

ElegantMT pisze:przydałby się ktoś taki jak Breivik w Polsce.
Zaraz będziesz słynny na wszystkich lewackich forach
Na każde życzenie brygada się zrywa
Tu Krew w każdej chwili przelewać gotowa
Głos z serca się bowiem każdemu wyrywa
Powrócim niebawem, do Polski! Do Lwowa!

osfp_
Posty: 1710
Rejestracja: 28.02.2010, 15:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: osfp_ » 18.12.2011, 15:55

Może to trochę skandaliczne, ale przydałby się ktoś taki jak Breivik w Polsce.
Czyli mason który dał lewakom zajebiste perspektywy na długie lata?

fanatyczny_piknik
Posty: 14
Rejestracja: 11.02.2010, 22:42

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: fanatyczny_piknik » 18.12.2011, 21:39

Może to trochę skandaliczne, ale przydałby się ktoś taki jak Breivik w Polsce.
powiem krótką
Lewica w Skandynawii potrzebowała takiego świra.

- w Szwecji wybory 2006 i 2010 wygrywa, po latach rządów lewicy, parta konserwatywno-liberalna.
- w Norwegii wybory 2009: 3 partie o prawicowych poglądach razem zyskują nieco poniżej 50 % poważnie zagrażając rządom partii pracy i lewicy. Członkiem największej z tych partii prawicowych nie kto inny jak... Breivik!

Przypadek?

Igloopol1978
Posty: 133
Rejestracja: 18.10.2011, 15:46

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Igloopol1978 » 19.12.2011, 15:51

W Polsce to przydalby sie obecnie raczej ktos taki jak Eligiusz Niewiadomski

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Lord of North » 19.12.2011, 17:20

[link]
TAG!!!
Obrazek

Lord of North
Posty: 148
Rejestracja: 17.04.2007, 14:11
Lokalizacja: z Gdyni

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Lord of North » 19.12.2011, 17:59

[link]
TAG!!!
Obrazek

Glasgow_spirit
Posty: 103
Rejestracja: 22.01.2010, 22:25

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Glasgow_spirit » 20.12.2011, 15:10

W Polsce, jesli juz, to przydalby sie Pinochet.

PS. nie musze chyba dodawac, ze te tzw. "partie prawicowe" w Skandynawii to za wiele z prawicowoscia nie maja wspolnego, w zasadzie prawie nic
Ruch Narodowy

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 20.12.2011, 15:59

Lord of North pisze:Poza tym nie wiadomo czy do końca coś nie łączy Palikmiota z partią rządzącą z której się wywodzi.
No właśnie, że ma i to dużo. Ta jego partia została specjalnie powołana do życia, żeby głośno krzyczeć, robić dużo szumu, szukać tematów zastępczych, podczas, gdy (P)artia (O)szustów robi po cichu co chce do spółki z PSL i SLD. Przecież w tych partiach siedzi jedna i ta sama agentura PRL-owska.
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 20.12.2011, 17:05

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

sandro88
Posty: 89
Rejestracja: 07.12.2011, 19:43

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: sandro88 » 21.12.2011, 02:00

Mam taki pomysł. Zrobić zrzutę na stadionach "DLA BIEDAKÓW Z TVN NA WÓZ TRANSMISYJNY DAJ ILE MOŻESZ BO INACZEJ SOBIE NIE poMOŻESZ"

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: kaelowiec » 21.12.2011, 13:32

bunio5 pisze:[link]
nie żeby mi było żal komuchów , ale to przecież jest kpina:
Sąd rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia pisze: uznał we wtorek, że pięcioro obywateli Niemiec można uznać za winnych gwałtownych zachowań wobec policji. Choć - jak uznał sąd - zeznania policjantów nie są szczegółowe, a konkretny czyn można przypisać tylko jednemu oskarżonemu, wszyscy zostali skazani na kary więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 21.12.2011, 19:47

[link]
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

11.11.11
Posty: 201
Rejestracja: 19.11.2011, 15:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: 11.11.11 » 22.12.2011, 07:56

[link]
W zabezpieczeniu działań 11 listopada wziął udział również śmigłowiec. Jak tłumaczył Mularz, z informacji policji, które się potem potwierdziły, wynikało, że będą próby atakowania policjantów koktajlami Mołotowa z dachów. Szef KSP dodał, że z powietrza namierzono kilkanaście osób na dachach na trasach przemarszu poszczególnych grup.

Czołgu nikt nie brał ze sobą?
Obrazek

intifada
Posty: 185
Rejestracja: 07.02.2010, 09:48

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: intifada » 22.12.2011, 10:47

czas zakladac nowy temat ZABLOKUJMY KOMUNIZM 1 MAJA!!!
[link]

W-G
Posty: 136
Rejestracja: 23.05.2010, 06:52

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: W-G » 22.12.2011, 11:32

Co z tym pobiciem przez tajnego psiura? Co z tym typem? Co z tym psem?

rek(S)io
Posty: 149
Rejestracja: 26.09.2010, 12:08

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: rek(S)io » 22.12.2011, 17:09

jak zwykle pewnie rozeszło się po kościach
W pierwszej połowie doping niestety średni - zimno, całkowity zakaz picia alkoholu lekki deszcz spowodował, że nie wyglądało to najlepiej

michu1488
Posty: 58
Rejestracja: 24.04.2011, 16:15

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: michu1488 » 22.12.2011, 20:40

apelacje zostały przyjete czekać teraz na sprawe.

ElegantMT
Posty: 259
Rejestracja: 26.08.2011, 14:55

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: ElegantMT » 23.12.2011, 11:05

Dobry pomysł żeby założyć ten temat BLOKUJMY KOMUNIZM 1 MAJA

bunio5
Posty: 491
Rejestracja: 08.03.2007, 22:21
Lokalizacja: POLSKA

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: bunio5 » 23.12.2011, 16:44

Przecież to jest stare jak świat. Ale dobrze, że dajesz niech młodym oczęta się otwierają!
Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym Znakiem Polska jest Polską, a Polak Polakiem!
BÓG - HONOR - OJCZYZNA
Wielka Polska Katolicka
Krucjata Różańcowa za Ojczyznę! Codziennie odmawiajcie Różaniec o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu!

proxell88
Posty: 18
Rejestracja: 01.10.2011, 10:21

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: proxell88 » 23.12.2011, 18:54

widzimy się ponownie w maju!! Będzie Biało Czerwona Defilada ściśle związana z Marszem Niepodległości. Pokażemy siłę, bo to siła jest w narodzie, tylko uśpiona [link]

Stadionowy Artysta
Posty: 139
Rejestracja: 28.08.2011, 17:58

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Stadionowy Artysta » 24.12.2011, 16:41

proxell88 pisze:widzimy się ponownie w maju!! Będzie Biało Czerwona Defilada ściśle związana z Marszem Niepodległości. Pokażemy siłę, bo to siła jest w narodzie, tylko uśpiona [link]
Tutaj temat, a propos tego o cym napisał kolega wyżej:
http://kibice.net/forum/viewtopic.php?f=1&t=21133
Obrazek

szósta06
Posty: 2
Rejestracja: 27.12.2011, 19:03

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: szósta06 » 27.12.2011, 19:09

Dobrze było na marszu ob tak za rok było :):)

kaelowiec
Posty: 1414
Rejestracja: 27.02.2007, 11:36

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: kaelowiec » 30.12.2011, 00:12

co to za ku*** w koszulce z towarzyszem mao , i dlaczego takie poglady sa dopuszczane w tym wydawaloby sie ze krzewiacym patriotyzm programie ?!?!


[link]

Radykał
Posty: 109
Rejestracja: 31.07.2011, 11:43
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2011 11 TYSIĘCY NA 11.11.11

Post autor: Radykał » 30.12.2011, 02:08

kaelowiec pisze:co to za ku*** w koszulce z towarzyszem mao , i dlaczego takie poglady sa dopuszczane w tym wydawaloby sie ze krzewiacym patriotyzm programie ?!?!


[link]

Poważnie oglądacie tą żałosna szopkę? Z żelowanymi, przesłodkimi ciotami?
Bym już nigdy nie zaufał żadnej fałszywej dziwce....

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości