Celtic i Rangers chcą grac w Premier League

Opisy spotkań i wydarzeń sportowych.
kelert
Posty: 33
Rejestracja: 22.12.2008, 18:44

Re: Celtic i Rangers chcą grac w Premier League

Post autor: kelert » 31.07.2010, 06:41

nie takim kombinacjom,Portugalia do Hiszpanii,Belgia +Holandia,Austria+Szwajcaria,liga skandynawska,Czechy+Slowacja,na koniec SUPERLIGA Europejska,G20, bez mozliwosci spadku ,modern fotbal



Śmiałojestnasmało
Posty: 202
Rejestracja: 05.03.2010, 12:45

Re: Celtic i Rangers chcą grac w Premier League

Post autor: Śmiałojestnasmało » 05.08.2010, 14:35

Nie dojdzie do tego bo mają w tym momencie słabe składy i jeszcze by się musieli bronic przed spadkiem, nie mówiąc o występach w europejskich pucharach.Za duża konkurencja w czubie tabeli ,co się równa ze straconym hajsem z transmisji meczów,których nie zagrają.

Normandzki
Posty: 1057
Rejestracja: 15.01.2010, 11:11

Re: Celtic i Rangers chcą grac w Premier League

Post autor: Normandzki » 05.09.2010, 00:49

ronnie79 pisze:Moim skromnym zdaniem powinno pozostać tak jak jest.
po pierwsze-zarówno Celtic jak i Rangers sporo na tym stracą,bo mogą zapomnieć o jakichkolwiek pucharach.Walczyliby co najwyżej o środek tabeli,a tak mają pewną kasę czy to z LM czy LE
po drugie-kto by wygrywał w Szkocji? ;)
Jestem przeciwny temu by grali w Premier League.

Ale co do Twojego pytania to by było paru faworytów. Między innymi Hearts, które bez Celitcu i Rangersów górowało by naczele. Poza tym mistrz walczyłby o LM, a co za tym idzie byli by chętnie grać w takich klubach jak np Abeerden, Motherwell.

Gizzizj
Posty: 31
Rejestracja: 02.11.2021, 13:42

Re: Celtic i Rangers chcą grac w Premier League

Post autor: Gizzizj » 01.08.2022, 14:01

Kocham sport i jestem dobrze zorientowany w różnych dyscyplinach sportowych. Czy mogę jakoś zastosować te umiejętności i wiedzę, aby zacząć zarabiać?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości