Komentarze-19-21 maja !

Moderator: LechiaCHWM

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: m.. » 20.05.2017, 15:06

Kolego to nie do końca jest tak ,że tylko w Ruchu nie placa. Poslizg jest dwumiesięczny. Cała afera rozchodzi się o premie za zeszły sezon. Jak napisał nasz ulubiony pismak Stanowski na tt w innych klubach też nie płacą na czas ale zawierane są ugody z piłkarzami, ugody ,które są limitowane. W Ruchu podobno limit na ugody się wyczerpał bądź co bądź najemnicy nie chca ich zawierac. Ogólnie przepisy KL o ugodach są trochę kulawe bo jak napisał wyżej wymieniony " nie można nic zrobić z tym że piłkarz nie domaga się pieniędzy i zawiera ugodę".. .chore ale tak wygląda właśnie ekstraklasa i pierwsza liga od strony finansów. Ugody ugody a potem szal c**** na linii piłkarze-zarzad jak cierpliwość się kończy u najemników. I tak jak napisałem nie tyczy się to tylko Ruchu tylko pismaki przyjebali się do nas pod każdą płaszczyzna bo jakby to nazwać ...taka moda. Teraz siedli na Ruch w przyszłym sezonie znajdą inna ofiarę.



Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Łoskot » 20.05.2017, 15:09

Podobnie rok temu wyzywali matki Wiślaków od k****, a wczoraj już razem z nimi bluzgali na inne matki, goszcząc ich na swoim sektorze.
Oświadczenia pisane w tonie urażonego małego dziecka - po prostu stwierdzam fakt, że tak uznanej marce na jaką pracował Ruch, te dziwne płacze nie przystoją. Pogubili się.
Nic mi do tego, że tym razem weszlo trafia w punkt, czasem się czepiają na siłę niektórych spraw, ale zdarza im się też trafnie punktować jak teraz.
Np do Wisły w kryzysie też się dopierdalali na kilku płaszczyznach, ale dzięki działaniom ludzi z klubu w tej chwili nie mają do czego. Trybuny na Ruchu same dały pożywkę.

espana
Posty: 143
Rejestracja: 29.08.2016, 12:59

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: espana » 20.05.2017, 15:34

U nas tak się przyjęło, że jak przychodzi klęska typu spadek dla Ruchu czy brak MP dla Legii to wina piłkarzy, którzy albo grali u buka albo im się nie chciało umierać za "barwy". Gdyby ambicja i wola walki miała tak wielkie znaczenie w piłce to niech psychofani, sharki, tedyboysi i inni niech wyjdą umierać za barwy na boisko to na pewno się uda. Ruch jest biednym klubem, i dlatego ma słabych piłkarzy. W piłce biedny czasem ogrywa bogatszego, ale na końcu zwykle ta życiowa logika bierze górę, i biedniejszy przegrywa. I tak Ruch po paru latach ślizgania się spada, bo na to zasłużył. Nie wina piłkarza, że ma takie umiejętności, a nie inne.

Spadek na 2-3 lata to nic strasznego. W tej chwili paru gigantów mamy poza eklasą, ale radzą sobie całkiem dobrze. I czasami fajnie jest zostawić tą rutyne grania z Legią co chwilę, i sobie np. zagrać derby z GKS

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: .ZIWPJB. » 20.05.2017, 15:44

Tyle lat grania z tymi samymi rywalami może stać się nudne, nie ma co płakać że spadek. Top ekipy górnego śląska wszystkie już są w 1 lidze więc sezon wyjazdowy na pewno ciekawszy niż w ekstraklasie. Jakby jeszcze Sosnowiec nie wszedł do ekstraklasy, to już w ogóle w c*** mocnych band. Pamiętam kilka lat temu Zagłębie Lubin po spadku jeździli x2 razy lepiej po 1 lidze niż w ekstraklasie, i nie koniecznie były to bliższe wyjazdy.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Marcin
Posty: 3065
Rejestracja: 27.02.2007, 12:38
Lokalizacja: StylKibica.net

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Marcin » 20.05.2017, 19:30

Rafal_Płock pisze:Dużo Zagłębia w drodze do nas(Płock)?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=GPixFYvIPFM[/youtube]

Łoskot
Posty: 107
Rejestracja: 08.05.2017, 23:30

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Łoskot » 20.05.2017, 19:33

MosadKSC pisze:
Łoskot pisze:Cracovia z piro na grubej kalkulacji, zaczynają odpalać jak spiker ogłasza, że została minuta doliczonego czasu gry, więc główny pokaz odbył się dokładnie w przerwie, pewnie dla zmniejszenia kar.
A tak pluliście, że to Legia kombinuje z tymi karami i odpala, jak jeszcze mecz się nie zaczął. Tu palono jak już nikogo na płycie nie było i meczu też nie...

Ty analityk,weź no sobie jeszcze raz filmik ogladnij najlepiej do końca.Ja widziałem ,ze gwizdek na przerwę był jak już pole karne było zadymione i całe piro było już wcześniej odpalone. Zapewne było brane pod uwagę aby meczu nie przerwać ale już nie p******,ze zostało odpalone w przerwie przy pustej płycie.
Jeśli nic się nie zmieniło to kary i grzywny musicie opłacać sami ze środków własnych, nie ma takiej sielanki jak np na Lechu gdzie całą imprezę bierze na siebie klub. W tym doszukiwałem się takiego rozwiązania sprawy, żeby za wszelką cenę nie przerwać meczu i odpalić na przerwę.
W takim razie - poprawka, niech Ci będzie - paliło się przy pustej płycie, odpalone chwile wcześniej.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: walkers » 20.05.2017, 20:24

Nie wiem czy wy jesteście takimi debilami, że nie rozumiecie czy ku*** jak?
Oglądacie mecze Ruchu? Widzicie tam żeby nasi zawodnicy zapierdalali na wślizgach czy biegali po piłkę sprintem jak wyleci na aut? Nie? Bo my też nie i dlatego dostali zjeby. Tego się od piłkarzy wymaga. Nie musisz być Ronaldo ale musisz zapierdalac. Jak Ci się nie chce to won. Oprócz 3 zawodników reszta to wkłady do koszulek, których tak poza tym nikt im nie zabrał. Dostali zasłużone pociski.
Ekstraklasa pierwsza liga jeden c*** odnosi się do tego ze gdziekolwiek będziemy grali i tak będziemy jeździć i psuć wam krew. Coś jeszxze do wyjaśnienia?

łodzianin98
Posty: 166
Rejestracja: 27.04.2017, 16:41

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: łodzianin98 » 20.05.2017, 21:03

Na meczu Wisła - Pogoń właśnie płonie flaga Gieksy "Pseudokibice kochają śląską stolicę"

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Bączyński » 20.05.2017, 21:32

Co się dzieje na Odrze Opole? Zrobili awans w świetnym stylu, a w młynie jedna flaga i max. 100 osób.Emigracja,słaba wymiana pokoleń,jakieś konflikty?

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: ODRAFan » 20.05.2017, 21:47

Bączyński pisze:Co się dzieje na Odrze Opole? Zrobili awans w świetnym stylu, a w młynie jedna flaga i max. 100 osób.Emigracja,słaba wymiana pokoleń,jakieś konflikty?
Daleko nam od szczytu formy, ale bez przesady.

Tydzień temu emocjonujące i "ciężkie" świętowanie awansu, za tydzień wyjazd na Raków, za 2 tygodnie wielka feta i 30 lecie zgody z PB. Dzisiaj beznadziejna pogoda (zimno i bardzo mocny wiatr) i gra z przedostatnią drużyną ligi, więc wiele osób odpuściło.

8 lat tułania się po 3, 4 i 5 lidze musi mieć swoje konsekwencje i niestety ma. A to że frekwencja spada wszędzie to niestety też nic nowego.
Odra Opole

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: walkers » 20.05.2017, 23:04

Największym idiotą jesteś Ty, w meczu Arki piłkarze zrobili 3 wślizgi wystarczyło na PP. . Wy poprostu w wojej zajebistosci straciliście kontakt z podłożem. Zaczęło się od Widzewa wasz zachwyt nad samym sobą. Placzecie jak dzieci pierwszy rok w ekstraklasie by nie wiedzieć ze piłkarze mają wyjebane na przywiązanie do barw. A Wy szantaże jak w przedszkolu :-D dajcie na luz do zobaczenia za 4 lata w ekstraklasie :-)[/quote]


Być może do zobaczenia nawet za 10 lat, ale co to zmieni? Czy to jest do c**** portal piłkarski czy forum kiboli? Gadamy tu o oprawach, dopingu i chuliganach czy o taktyce jaka trener ustalił na mecz ? Nas wkurwilo podejście naszych grajkow którzy lecieli w c**** od kilkunastu meczy i nie walczyli i właśnie dlatego mają wypierdalac, tak jak i stary trener czy prezes.
A czy my będziemy w 4, 3 czy 1 lidze to i tak ekipa zostanie mocna, tego możesz być pewien. Juz parę spadków za nami, lepszych i gorszych organizacyjnie chwil w klubie i jakoś nadal trzymamy poziom. Nie martwcie się o nas Panowie, damy rade. Pozdro

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Doktor P(r)awica » 20.05.2017, 23:36

Pierdolicie i przeżywacie te sytuacje jak by Ruch od wczoraj sie tak zachowywał.
Każda ekipa w pewien sposób chce sie wyróżniać, prowokować przeciwnika, być skrajna bo jak głosi pewna oprawa. Ultras znaczy skrajny. Widząc jak niektórych boli d*** z tego powodu to troche sie im nie dziwie, że tak robią, w obecnych czasach nazwane by to zostało "trollowaniem". Ruch sobie trolluje i wy sie wkurwiacie.
W ten sposób buduje się jakąś tożsamość ekipy, trybun itd. Nie podoba Wam sie? Ok, spoko, nie każdemu musi, mi też średnio to leży, ale skończcie już pierdolić o tym bo to nie dzieje sie od niedawna. Taki mają klimat, taki mają styl.
Śmiem twierdzić, że Górno Śląskość wielu z nich jest na tym samym poziomie co obecny patriotyzm wielu przedstawicieli osiedli i młynów czyli dużo pierdolenia, kolorowa pstrokata odzież i mało realnego działania i wiedzy. Nie licząc oczywiście odpalenia racy na 11.11, 1.03 i 1.08.
Pozdrawiam

Konrado Moreno
Posty: 228
Rejestracja: 22.09.2016, 13:15

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Konrado Moreno » 20.05.2017, 23:44

MENTOL1 pisze:
Konrado Moreno pisze:
.ZIWPJB. pisze:Mogli się określić kogo to barwy bo co my mamy teraz zgadywać czy to ukraina, Elana czy GŚ?
ja nie wiem co teraz będzie? czy znajdzie sie ktoś kto rozwikła te zagadkę? :(

Ruch przerobił Polskie barwy na Śląskie zawsze byli anty nastawieni do Polski.
Ciekawe kiedy spala własne szale w barwach Niemiec.
mam w pracy jednego gościa Niebieskiej Dąbrowy Górniczej i mówił że to barwy Elany na pewno nie Ukrainy jak już to Szwecji farmazonie

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: GJ1962 » 21.05.2017, 02:17

ODRAFan pisze:
Bączyński pisze:Co się dzieje na Odrze Opole? Zrobili awans w świetnym stylu, a w młynie jedna flaga i max. 100 osób.Emigracja,słaba wymiana pokoleń,jakieś konflikty?
Daleko nam od szczytu formy, ale bez przesady.

Tydzień temu emocjonujące i "ciężkie" świętowanie awansu, za tydzień wyjazd na Raków, za 2 tygodnie wielka feta i 30 lecie zgody z PB. Dzisiaj beznadziejna pogoda (zimno i bardzo mocny wiatr) i gra z przedostatnią drużyną ligi, więc wiele osób odpuściło.

8 lat tułania się po 3, 4 i 5 lidze musi mieć swoje konsekwencje i niestety ma. A to że frekwencja spada wszędzie to niestety też nic nowego.
Ty chyba sobie żartujesz teraz?! To co my mamy powiedzieć? " Zimno i bardzo mocny wiatr" no nie wierzę...Przecież awans zrobiliście, dobrze gracie to co jeszcze więcej potrzeba do szczęścia? Tym bardziej jesteście miastem wojewódzkim.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: error04 » 21.05.2017, 02:19

Na ostatnim marszu o autonomii Ślaska bylo ok 1500 ludzi. Wiecej chyba nie trzeba dodawac. Pewnie w Wawie znajdzie sie wiecej osob co by chcialo autonimii Wawy :D Jedna z flag Legii "Wielkie Ksiestwo Warszawskie" jakos tak? Oczywiscie to o Wawie to z przymruzeniem oka ;)

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: ODRAFan » 21.05.2017, 02:47

GJ1962 pisze: Ty chyba sobie żartujesz teraz?! To co my mamy powiedzieć? " Zimno i bardzo mocny wiatr" no nie wierzę...Przecież awans zrobiliście, dobrze gracie to co jeszcze więcej potrzeba do szczęścia? Tym bardziej jesteście miastem wojewódzkim.
Jeśli nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie, to opiszę w języku który może zrozumiesz.

Ludzie po emocjonującym meczu tydzień temu i emocjonujących nadchodzących meczach w następnych 2 tygodniach, mieli wyjebane na mecz z przedostatnią drużyną 3 ligi, bez kibiców gości, w chujową pogodę. Wyjebane, bo takich meczów przez ostatnie 8 lat mieli 95%. Wydaje ci się, że rozpad przyzwyczajeń, struktur i grup który trwał przynajmniej kilka lat, to jest coś co się odbudowuje w tygodnie?

Ja wiem, że u was po awansie to młyn skoczy 5 razy, a na przedostatni mecz sezonu z taką np Legionovią Legionovo szorującą dno tabeli stadion będzie pękał w szwach i ludzie będą tratować się w drodze do kas, ale najwyraźniej my nie jesteśmy tacy fajni.

Cały ruch kibicowski ma problem. Frekwencja w młynach spada w całej Polsce - i na Lechu i na Śląsku i u nas. Nic z tym nie zrobimy z miesiąca na miesiąc. Mamy pewne pomysły jak temu przeciwdziałać, ale do tego potrzebujemy meczów z Górnikiem Zabrze czy Ruchem Chorzów, a nie, z całym szacunkiem, Kotwicą Kołobrzeg.
Odra Opole

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: domin 1982 » 21.05.2017, 07:49

Jaka liczba: ROW Rybnik w Stalowej Woli, Radomiaka Radom w Wejherowie, Stali Rzeszów w Jarosławiu?

89piotrekski
Posty: 364
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: 89piotrekski » 21.05.2017, 09:46

W Białymstoku czuć ogromne ciśnienie na mecz ,Jaga dziś z oprawą ,zapewne podobnie będzie jak na jesieni gdzie będą szukać (L) po całym stadionie.

Drwalu
Posty: 14
Rejestracja: 17.06.2010, 23:45

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Drwalu » 21.05.2017, 10:47

89piotrekski pisze:W Białymstoku czuć ogromne ciśnienie na mecz ,Jaga dziś z oprawą ,zapewne podobnie będzie jak na jesieni gdzie będą szukać (L) po całym stadionie.
studenciaki z 7 nawet graf przestrzeliły na obrzeżach Białego

sixth Sense
Posty: 189
Rejestracja: 02.04.2017, 09:43

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: sixth Sense » 21.05.2017, 11:16

domin 1982 pisze:Jaka liczba: ROW Rybnik w Stalowej Woli, Radomiaka Radom w Wejherowie, Stali Rzeszów w Jarosławiu?
Stali Rzeszow ponad 2 stówki w Jarosławiu.

srututu
Posty: 325
Rejestracja: 12.05.2016, 17:46
Lokalizacja: Jedlicze

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: srututu » 21.05.2017, 11:41

Motor Lublin - Karpaty Krosno

Gości 46 osób, w tym 5 osób z Glinika Gorlice.

Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg

6 kibiców Siarki Tarnobrzeg na tym wyjeździe.

GJ1962
Posty: 89
Rejestracja: 25.09.2016, 15:23

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: GJ1962 » 21.05.2017, 11:51

ODRAFan pisze:
GJ1962 pisze: Ty chyba sobie żartujesz teraz?! To co my mamy powiedzieć? " Zimno i bardzo mocny wiatr" no nie wierzę...Przecież awans zrobiliście, dobrze gracie to co jeszcze więcej potrzeba do szczęścia? Tym bardziej jesteście miastem wojewódzkim.
Jeśli nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie, to opiszę w języku który może zrozumiesz.

Ludzie po emocjonującym meczu tydzień temu i emocjonujących nadchodzących meczach w następnych 2 tygodniach, mieli wyjebane na mecz z przedostatnią drużyną 3 ligi, bez kibiców gości, w chujową pogodę. Wyjebane, bo takich meczów przez ostatnie 8 lat mieli 95%. Wydaje ci się, że rozpad przyzwyczajeń, struktur i grup który trwał przynajmniej kilka lat, to jest coś co się odbudowuje w tygodnie?

Ja wiem, że u was po awansie to młyn skoczy 5 razy, a na przedostatni mecz sezonu z taką np Legionovią Legionovo szorującą dno tabeli stadion będzie pękał w szwach i ludzie będą tratować się w drodze do kas, ale najwyraźniej my nie jesteśmy tacy fajni.

Cały ruch kibicowski ma problem. Frekwencja w młynach spada w całej Polsce - i na Lechu i na Śląsku i u nas. Nic z tym nie zrobimy z miesiąca na miesiąc. Mamy pewne pomysły jak temu przeciwdziałać, ale do tego potrzebujemy meczów z Górnikiem Zabrze czy Ruchem Chorzów, a nie, z całym szacunkiem, Kotwicą Kołobrzeg.
A gdzie ja napisałem o stadionie pekającym w szwach? Dla mnie jest to głupie tłumaczenie bo jakby nie było Kotwica to nie jest jakaś Olimpia Kowary czy Unia Turze które choćby są u nas w lidze. Gadanie ze potrzebne są mecze z Górnikiem albo z Ruchem...na byle zadupiu na mecze z tymi drużynami przyjdzie połowa wioski. Nie ma sensu dalej Ci tego tlumaczyc.

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: .ZIWPJB. » 21.05.2017, 12:10

GJ1962 pisze:
ODRAFan pisze:
GJ1962 pisze: Ty chyba sobie żartujesz teraz?! To co my mamy powiedzieć? " Zimno i bardzo mocny wiatr" no nie wierzę...Przecież awans zrobiliście, dobrze gracie to co jeszcze więcej potrzeba do szczęścia? Tym bardziej jesteście miastem wojewódzkim.
Jeśli nie wyraziłem się wystarczająco precyzyjnie, to opiszę w języku który może zrozumiesz.

Ludzie po emocjonującym meczu tydzień temu i emocjonujących nadchodzących meczach w następnych 2 tygodniach, mieli wyjebane na mecz z przedostatnią drużyną 3 ligi, bez kibiców gości, w chujową pogodę. Wyjebane, bo takich meczów przez ostatnie 8 lat mieli 95%. Wydaje ci się, że rozpad przyzwyczajeń, struktur i grup który trwał przynajmniej kilka lat, to jest coś co się odbudowuje w tygodnie?

Ja wiem, że u was po awansie to młyn skoczy 5 razy, a na przedostatni mecz sezonu z taką np Legionovią Legionovo szorującą dno tabeli stadion będzie pękał w szwach i ludzie będą tratować się w drodze do kas, ale najwyraźniej my nie jesteśmy tacy fajni.

Cały ruch kibicowski ma problem. Frekwencja w młynach spada w całej Polsce - i na Lechu i na Śląsku i u nas. Nic z tym nie zrobimy z miesiąca na miesiąc. Mamy pewne pomysły jak temu przeciwdziałać, ale do tego potrzebujemy meczów z Górnikiem Zabrze czy Ruchem Chorzów, a nie, z całym szacunkiem, Kotwicą Kołobrzeg.
A gdzie ja napisałem o stadionie pekającym w szwach? Dla mnie jest to głupie tłumaczenie bo jakby nie było Kotwica to nie jest jakaś Olimpia Kowary czy Unia Turze które choćby są u nas w lidze. Gadanie ze potrzebne są mecze z Górnikiem albo z Ruchem...na byle zadupiu na mecze z tymi drużynami przyjdzie połowa wioski. Nie ma sensu dalej Ci tego tlumaczyc.

Połowa ludzi w młynach w całej Polsce to zwykłe kibicki sukcesu które wyjebane jajca mają na swoją drużyną, chodzą tylko jak są derby, ciekawy rywal itp. Już nie obchodzi ich ukochana drużyna tylko liczy się to z kim gramy. Ja tego nigdy pojąć nie mogłem jak można ku*** nie pójść na stadion w swoim mieście raz na 2 tygodnie posiedzieć ok 2h i wrócić do domu, aż tak ciężko? Zbawi ich ku*** pare groszy, to c*** nie kibice, chodzą tylko dla RYWALA nie dla swojej drużyny. Mowa tu o wszystkich ligach od ekstraklasy po okręgówkę.

Ja rozumiem że wyjazd nie raz trzeba odpuścić, brak kasy, czy sprawy rodzinne itp, ale ku*** nie przyjść na mecz swojej drużyny, przecież mecz do c**** nie trwa 5 godzin że rozjebie komuś całą sobotę. Kibice sukcesu i c*** ! W takiej jebanej anglii, są pełne stadiony mimo że drużyna ma pewny spadek, u nas ku*** drużyny grają o utrzymanie a stadiony świecą pustkami...
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

cheerio
Posty: 105
Rejestracja: 08.01.2013, 12:53

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: cheerio » 21.05.2017, 12:57

.ZIWPJB. pisze:W takiej jebanej anglii, są pełne stadiony mimo że drużyna ma pewny spadek, u nas ku*** drużyny grają o utrzymanie a stadiony świecą pustkami...
Pełne stadiony, bo tam spędzanie czasu na meczach to styl życia, a nie rozrywka od czasu do czasu, żeby sie polansowac. Tam nie uswiadczysz wychodzenia w 60 minucie, bo zgoda ma ciekawszy mecz, a tłumaczeniem jest, że piłkarze nic nie grają. Nie uświadczysz zdejmowania koszulek i grożenia piłkarzom śmiercią. Zresztą od kiedy kibole interesują sie meczem. My sie wogole nie znamy na piłce. Nie raz widziałem ruganie piłkarzy, pozniej patrze statystyki meczu posiadanie piłki, strzały, przebiegniete kilometry są na korzysc druzyny przegrywającej. Wyniki to nie wszystko.

Ostatnio Midlesbrough spadło i trener Chelsea Antonio Conte przyzwyczajony do włoskich mafijnych Ultrasów był tak zaskoczony, że dziękował fanom Boro za doping. Piłkarzy Derby County jak spadali z 11 punktami kilka lat temu przegrywając mecze 4-5 bramkami też nikt nie ganiał

"But it's great to see a team that got relegated and to see their fans clapping the players and them staying behind to clap them back.This situation happens only in England. In Italy it's difficult to see a team being relegated."

https://www.youtube.com/watch?v=xcw9JFtgtHE

Do tego dodałbym Boxing Day, kolejki noworoczne :) To jest po prostu narodowa kultura kibicowania i miłosc do tego sportu, a nie Gdyby interesowała nas piłka zostalibys piłkarzami hohoho ... A u nas święta, majówka, chrzciny, komunia, pogrzeb tylko jak przychodzą hitowe mecze i derby to nagle nawet -20 stopni nikogo nie odstraszy.

Wiadomo Druga Anglia, angielskie cipy itd. ale moglibysmy sie od nich wiele nauczyc. Sztuki walki to nie wszystko w kibicowaniu

mariuszek321
Posty: 103
Rejestracja: 14.07.2016, 20:42

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: mariuszek321 » 21.05.2017, 13:55

Co ostatnio jakaś cisza z BKSem ?

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: patriota85 » 21.05.2017, 13:58

domin 1982 pisze:Jaka liczba: Stali Rzeszów w Jarosławiu?
206

glwtrcd
Posty: 732
Rejestracja: 28.09.2009, 20:00

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: glwtrcd » 21.05.2017, 14:18

Torcidy na Zniczu kolo 200 dopingujemy za plotu psy nas niewpuszczaja. W drodze na mecz zwiedzamy troche Warszawe z obstawa.
Legia jedzie na Jage czy zakaz

19normals46
Posty: 228
Rejestracja: 02.12.2012, 18:44

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: 19normals46 » 21.05.2017, 14:29

glwtrcd pisze:Torcidy na Zniczu kolo 200 dopingujemy za plotu psy nas niewpuszczaja. W drodze na mecz zwiedzamy troche Warszawe z obstawa.
Legia jedzie na Jage czy zakaz
"Jagiellonia Białystok w ciągu trzech dni sprzedała komplet biletów na niedzielny mecz z Legią. Na trybunach w Białymstoku pojawi się ponad 22 tysiące kibiców. Niestety kolejny raz (szósty z kolei), mecz na stadionie Jagiellonii odbędzie się bez kibiców Legii. Tym razem z powodu zakazu wyjazdowego za racowisko na meczu Legia - Wisła.

Aby mieć pewność, że legioniści nie zakupią biletów przez Internet, białostoczanie wyjątkowo przed tym meczem prowadzili konieczność zakupów dla nowo zarejestrowanych osób w systemie, konieczność wyrabiania karty kibica w Jaga Fan Shopie.

Fani Legii po raz ostatni mieli okazję dopingować swój zespół w Białymstoku 7 listopada 2011 roku, w trakcie budowy stadionu Jagiellonii. "
kumatszy od ojca pisze:
sabiii pisze: Jakich Okolicznościach Polonia Traci Flagi ?
W Wyjątkowych :)

Brylant88
Posty: 46
Rejestracja: 03.03.2010, 09:38

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Brylant88 » 21.05.2017, 14:54

89piotrekski pisze:W Białymstoku czuć ogromne ciśnienie na mecz ,Jaga dziś z oprawą ,zapewne podobnie będzie jak na jesieni gdzie będą szukać (L) po całym stadionie.
teraz już na 100% jestem pewien, że jesteś legionistą zesłanym na "zaścianek". Orientujesz się lepiej, niż nie jeden z rodowitych :) A jeszcze niedawno bodajrze Ty pisałeś o słoikach z Białegostoku jadących za pracą do stolicy :)

Pozdo ziom :) jak wiesz Białystok to małe miasto :)

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: wichrowe wzgorze » 21.05.2017, 14:55

Legia krąży w Białymstoku.

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: AMF24 » 21.05.2017, 16:53

Kea Kulani pisze:Legia krąży, krąży po tym Białymstoku i kończy z połamanymi nosami :) A więc fajny wyjazd się udał najebańcom ze stolicy :)
Gorszego wyjazdu niż wasz pamiętny wyjazd do Warszawy to ciężko jest zaliczyć.

Pseudopatriota
Posty: 24
Rejestracja: 14.08.2016, 17:52

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Pseudopatriota » 21.05.2017, 17:16

"Nigdy nie interesowalem sie historia Slaska ani jakos w temacie nie jestem ale troche lat juz mam i tak w boku patrzac to Slask jest rujnowany od lat przez kolejne elity rzadzace wiec ja sie nie dziwie ze maja dosc. Takie bogate zloza a taka bieda. Od lat nam europa (na czele z niemcami) wmawia ze wegiel jest zly bo srodowisko a sami napier..... go na maxa ze swoich kopalni i przy okazji podkupuja nasze. Przyklad pilki pokazuje gdzie Slaskie kluby byly kiedys a gdzie sa teraz."

Wiem ze to nie wątek na takie tematy ale... Do kogo hanysy mają pretensje ze jest jak jest. Czy na Górnym Śląsku podczas wyborów były inne wyniki niż w pozostałych częściach kraju? Ślązacy nie chcieli do UE itd? Przecież to nie tylko Śląsk jest niszczony ale cały kraj i hanysy też ponoszą za to odpowiedzialność. Kto daje w łapę namiestnikom w Warszawie aby zlikwidować nasze górnictwo a potem wykupić je za grosze? I na koniec, taki z nich naród śląski jak z koziej d*** trąba. Równie dobrze można by powiedzieć to samo o Polakach w okolicach Lens, czy emigracji na wyspach. Popierdolą trochę po polsko-niemiecku i juz wielka gwara :) Zresztą stał ich pies bhbd88 ma rację. PS proszę admina/moderację o skasowanie profilu.
Ostatnio zmieniony 21.05.2017, 17:42 przez Pseudopatriota, łącznie zmieniany 1 raz.

waciakko1234
Posty: 132
Rejestracja: 17.12.2016, 03:37

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: waciakko1234 » 21.05.2017, 18:40

Torcida za płotem w Pruszkowie
https://www.youtube.com/watch?v=E5AKfB_pdtc

ottco
Posty: 37
Rejestracja: 22.06.2016, 12:22

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: ottco » 21.05.2017, 21:53

mad22 pisze:
TomalO pisze:Wielcy chuligani Leszka Poznań. Przyjechał chłopaczyna z narzeczoną, może z żoną na mecz a Wy w grupie jak te pajace wykrzykujecie zza stewardów. Zero honoru. Wszystko już schodzi na psy, szczególnie Wy czego bym sie po Was tego nie spodziewał.
Nie, no przyjeżdza jakiś pajac incognito na stadion wroga i pierwsze co robi to wrzuca fote ba facebooka - trzeba być nieźle jebniętym. Bardzo dobrze że go dojechali - za głupotę trzeba płacić. I jak ładnie przypucował do stewardów - więc jednak frajer.
moze myslal ze jest uklad :)

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: .ZIWPJB. » 21.05.2017, 21:55

Co tu się wypisuje, to może kibole Lecha mieli mu ku*** "lajka" kliknąć na fb za tę akcje incognito? Pajacował na fb, to skończył jak pajac, i teraz pół Polski ma beka, i tyle.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Proof » 21.05.2017, 21:55

Co wy pierdolicie gość jedzie do Poznania siada sobie jak gdyby nigdy nic na neutralnym sektorze i jeszcze robi sobie zdjęcia na facebooka chwaląc sie jaki jest zajebisty... czego on się spodziewał?. Teraz ekipy latają ze sprzętami w grupie i do nich nikt sie z was nie przypierdala , ale jak już gośc jest ze swoja dziewczyna czy tam żoną której nic się zapewnie nie stało to już jest płacz że tak sie nie robi .. ja p******* co za pojebani ludzie tutaj piszą

TomalO
Posty: 45
Rejestracja: 22.02.2017, 17:36

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: TomalO » 21.05.2017, 21:56

Byłem kiedyś na meczu swiadkiem podobnego zdarzenia , dodam że obie drużyny to były kosy (niewymienie ). Na sektorze piknikowym siedział facet w podeszłym wieku wraz z żoną i kilkuletnim synem z boku. Cała trójka miała barwy. Podeszło do nich 2 karków i wiecie co się okazało? Ojciec dostał kufel zimnego piwka i wraz z rodziną zostali zostali doprowadzeni do klatki gości , gdzie pojawily sie gromkie brawa od przyjezdnych. Można ? Można.

rybak007
Posty: 244
Rejestracja: 25.03.2011, 17:44

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: rybak007 » 21.05.2017, 21:59

Przeczytaj jeszcze raz post Proof'a bo widac ze ty taki sam debil jak ten z Gdanska
j**** homopropagande

Gerrarrd
Posty: 253
Rejestracja: 04.10.2009, 15:01

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: Gerrarrd » 21.05.2017, 21:59

error04 pisze:
Pseudopatriota pisze: To nie ma znaczenia ilu było na marszu. Jak będzie trzeba to demokratyczne media w eurokolchozie powiedzą światu ze było ich setki tysięcy. Nie widzisz jak to działa na przykładzie KoD? Myślisz ze chodzi tutaj o faktyczne poparcie w społeczeństwie? Tak samo śmieszy tłumaczenie o marnych wynikach RAŚ podczas wyborów. Kiedy trzeba to choćby Platforma bierze tych separatystów pod własne skrzydła. Bez odbioru i tolerujcie sobie dalej Ruch, Basków na ich stadionie, związki ukrów w Polsce itd :)
Nigdy nie interesowalem sie historia Slaska ani jakos w temacie nie jestem ale troche lat juz mam i tak w boku patrzac to Slask jest rujnowany od lat przez kolejne elity rzadzace wiec ja sie nie dziwie ze maja dosc. Takie bogate zloza a taka bieda. Od lat nam europa (na czele z niemcami) wmawia ze wegiel jest zly bo srodowisko a sami napier..... go na maxa ze swoich kopalni i przy okazji podkupuja nasze. Przyklad pilki pokazuje gdzie Slaskie kluby byly kiedys a gdzie sa teraz.
To prawda, że śląskie kluby lata świetności mają za sobą, jak również to, iż Śląsk wiele razy został wykorzystany, natomiast z tą "biedą" bym się nie zgodził.
Pomijając fakt, że w Katowicach właściwie bezrobocie nie istnieje, to nie znam osoby na Śląsku z jakiegokolwiek miasta, która by chciała pracować i nie znalazła zatrudnienia. Znajomy był na podkarpaciu na weselu i jak się dowiedzili, że zarabia ok. 3k. miesięcznie, a wcale nie jest żadnym menadżerem, to trudno mieli uwierzyć.
Śląsk już od dawna to nie ciężki przemysł. Jeśli komuś dalej się kojarzy ten region z czernią i kopalniami, to znaczy, że dawno tutaj nie był. Do tego mamy najlepiej skomunikowany region w Polsce (A1, A4, DTŚ, 81, 86... nigdzie indziej nie ma tylu trzypasmowych i dwupasmowych dróg co u nas).
Obrazek

esyfloresy
Posty: 133
Rejestracja: 28.05.2016, 19:48
Lokalizacja: Lublin

Re: Komentarze-19-21 maja !

Post autor: esyfloresy » 21.05.2017, 21:59

Zostać rozkminionym i oberwać to jedno, a wrzucanie tego w neta ze zdjęciem i pokazaną twarzą to zupełnie inna sprawa. Jeszcze jakiś człenio wrzuca link do jego profilu na fb z nazwiskiem ... czy wy jesteście normalni? Teraz jak się dostanie po ryju to będą latały zdjęcia z twarzą pobitego i danymi? Koleś sam się podłożył i dostał nauczkę ale wszystko ma swoje granice.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości