Komentarze-5-8 maja !

Moderator: LechiaCHWM

MFC'05
Posty: 102
Rejestracja: 11.04.2015, 12:07
Lokalizacja: Głogów

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: MFC'05 » 07.05.2017, 20:07

Bączyński pisze:A co ma Śląsk do BKS-u Bielsko?
Oficjalnie nic ale mają kontakt przez Miedź tak samo z Chelmianka za sprawą Motoru
CHROBRY GŁOGÓW!



turms_gorski
Posty: 181
Rejestracja: 28.09.2009, 18:39

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: turms_gorski » 07.05.2017, 20:51

Wg mnie cała kolejka sprowadziła się do dylematu - dlaczego Wisła wyzywała Śląsk, i iten Śląsk nie bardzo mógł odpowiedzieć Wiśle, bo gniazdowy Lechii zabronił. I ten sam Śląsk, który wspierał Lechię, mógł sie narazić na mega wpier... na A4 przez Wisłe i koalicje,. Ta sytuacja jednoznacznie przypomina mi klimaty z czasów Jaga-Wisła i Lechia. I ten sam Śląsk, może chyba poczuć sie jak niegdyś Jaga,

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Szeptem » 07.05.2017, 21:15

Nie byłoby żadnych bluzgów na tym meczu ze strony Wisły na Śląsk gdyby nie pociski w strone układowiczów, za pierwszym razem zostało to nawet olane, ale za drugim odpowiedziano 2x CPJŚ jako rewanż i to było na tyle ze strony Wisly tego dnia. Śląsk ogólnie już zacierał rączki po tym jak poszło CPJŚ i widać to na filmiku bodaj wrzuconego przez Lechistów z dopingu jak zaczynają nakręcać reszte sektora i zarzucają WTSK, pewnie liczyli na konkretny anty-doping w tym meczu ale jak widać sentyment i szacunek do Gdańszczan w Krakowie jest wciąż duży. Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie że Wisła jest teraz dla Śląska kosą top3 spokojnie razem z Widzewem i Zagłębiem Lubin bo tacy napięci byli na tym meczu jakby Wislacy im matki zgwałcili conajmniej.


W drugiej połowie spokój z obu stron.

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: troublemakeer » 07.05.2017, 21:31

Legii 0 w Szczecinie. Pikniki straszne cisnienie na pilkarzy Legii

gregory88
Posty: 72
Rejestracja: 27.01.2012, 00:13

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: gregory88 » 07.05.2017, 21:57

szybowiec22 pisze:
turms_gorski pisze:Wg mnie cała kolejka sprowadziła się do dylematu - dlaczego Wisła wyzywała Śląsk, i ten Śląsk nie bardzo mógł odpowiedzieć Wiśle, bo gniazdowy Lechii zabronił. I ten sam Śląsk, który wspierał Lechię, mógł sie narazić na mega wpier... na A4 przez Wisłe i koalicje,. Ta sytuacja jednoznacznie przypomina mi klimaty z czasów Jaga-Wisła i Lechia. I ten sam Śląsk, może chyba poczuć sie jak niegdyś Jaga,[/quote

No mecz pokazał co mówiło sie od dawna ze Wisła z Lechia nie maja żadnej kosy zwykle neutralne stosunki. Slaskowi niestety nie wyszła napina aby pociągnąć za sobą Lechie do bluzgania bo zaraz zostali uciszeni. Lechia to marka pod każdym względem wiec sobie poradzi. Jeśli chodzi o Slask to juz mam pewne obawy. zresztą znamienne jest to ze zaraz po zerwaniu zgody z Wisla, Lechia założyła uklad chuligański z Stomilem, to pokazuje jaka sile obecnie prezentuje WKS. Podejrzewam ze jakościowo hools to dzisiaj lepeiej prezentuje sie ich zgoda - Motor. Nie moj cyrk nie moje małpy ale patrząc przez ostatnie lata na WKS to raczej rownia pochyła pd kazdym wzgledem poczawszy od klimatu na pilke we Wroclawiu poprzez młyn i chuliganke i nie mowie tego zeby im dorabac tylko tak jest niestety
Skoro nie jesteś że Śląska to skąd możesz wiedzieć jaką ekipę mają? Nie o wszystkim dowiesz się w Internecie. Lechia przybila układ że Stomilem bo miała do tego powody a Śląsk był o tym wcześniej poinformowany . Też zwróć uwagę na te że po rozpadzie TKWM Śląsk nie szuka inne sojusznika w Polsce wystarcza im zgody te która są sprawdzone te prawdziwe zgody . O formę Śląska się nie przejmuj.

kielniaacab
Posty: 20
Rejestracja: 22.08.2013, 23:16

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: kielniaacab » 07.05.2017, 22:15

Klaus B. pisze:Który to już raz od deklaracji nie używania sprzętu poza Krakowem, Wisła ustawia się na ekipę walczącą na łapy samemu mając przedłużacze?
W takim razie Ja Ci zadam pytanie.Kiedy podczas zatrzymania jakiejkolwiek ekipy,która sie na kogos czaiła psy nie znalazły sprzętu.dlaczego ktoś w ogole mysli ze użyliby sprzętu?Co by to dało Wiśle?moim zdaniem sprzęt zawsze jest brany na wszelki wypadek gdyby druga strona nie wywiązała sie z ustaleń. Inne ekipy mogą nie dowierzać Wiśle ale odwrotnie też ktoś mógłby sie wysypać na nich ze sprzętem

WaldemarKKS
Posty: 51
Rejestracja: 18.11.2010, 11:39

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: WaldemarKKS » 07.05.2017, 22:16

To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.

PiSi_Zel
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2011, 23:15

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: PiSi_Zel » 07.05.2017, 22:17

Ekipa samochodowa Śląska pod Gliwicami
https://www.facebook.com/WladcyTrybunPL ... 224437778/

Gryfus
Posty: 38
Rejestracja: 27.02.2007, 10:46
Lokalizacja: z portowego miasta

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Gryfus » 07.05.2017, 22:28

troublemakeer pisze:Legii 0 w Szczecinie. Pikniki straszne cisnienie na pilkarzy Legii
Przestań pierdolić
Legia rozproszona na sektorach Pogoni w kilkadziesiąt osób
Ciśnienie na piłkarzy Legii nie większe niż za czasów zgody
Tyle...

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: 071 » 07.05.2017, 22:31

Koalicja by sie przejechała wczoraj,Lechia dołączyła do nas dopiero w Gliwicach,a info o zmierzającej Wiśle w naszą stronę dostaliśmy od pewnej ekipy dużo szybciej.Jechaliśmy w 550 osób dobrej bandy,ekipa typowo wyjazdowa,wszyscy gotowi na Szarakanów,każdy z Nas wiedział dużo wcześniej,że może to być specyficzny wyjazd.Spóźniliśmy się na mecz,bo czekaliśmy na A4 na inną ekipę z Dolnego Śląska,jadącą na swój mecz.Przed samym meczem Wisła atakowała również busa Lechii,więc mają tam nie zły rozpierdol w głowach.Drodzy Wiślacy-skończcie pierdolić,tylko w końcu nas złapcie,narazie tylko krzyczycie,albo psy Was łapią.Doskonale wiemy w jakim jesteśmy obecnie miejscu,nikt tu nie żyje czasami z lat 90,gdzie byliśmy w ścisłym topie,ale pierdolenie bzdur,że bez Lechii byśmy dostali w******* wczoraj,nie widząc jaką bandą jedziemy tak naprawdę to zwykłe gdybanie,wielu by się zdziwiło.I jak myślicie gamonie z wsh,że ktoś się teraz zesra waszego sprzętu to zejdźcie lepiej na ziemie ,bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
ŚLĄSK&MOTOR

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: 071 » 07.05.2017, 22:41

Kokosik-czekaliśmy na inną ekipę,która jechała na swój wyjazd również na hanysowo.
ŚLĄSK&MOTOR

z bocznej trybuny
Posty: 48
Rejestracja: 27.09.2014, 07:35

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: z bocznej trybuny » 07.05.2017, 22:45

Zadziwiająca troska niektórych o Śląsk, a już Wisły w szczególności. Jak to się mogło stać, że Lechia została przy takich cienkich wrocławiakach i olała wszechmocnych rekinów ? Widać dalej nie wiedzą w Krakowie jak to się mogło wydarzyć.
nieoficjalnie, nieformalnie, nie zgodnie z przepisami...

Oldfreak
Posty: 308
Rejestracja: 31.07.2014, 14:00

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Oldfreak » 07.05.2017, 23:04

Wisła gada że Śląsk słaby.dlatego ustawia się na niego w 3 ekipy i to z takim sprzętem haha.Każdy wie że Wisła odmówiłaŚląskowi walki na gołe łapy.

Mojżesz
Posty: 59
Rejestracja: 01.12.2016, 22:26

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Mojżesz » 07.05.2017, 23:05

akceptuje regulamin pisze:
071 pisze:Pajacu mogłeś z domu wyjść i przejechać się A4,to byś skleił wary.O przypałowcach nawet się nie kompromituj,bo większych przypałów od wsh shore to nie ma.Weź już pipo skończ wpierdalać te sezamki i do dzieła,rób zasadzkę.
"Czekaliście na inna ekipe z dolnego która miała mecz" Chrobry?
Górnik Wałbrzych jechał do Jastrzębia i Odra Opole do Katowice na Rozwój.

pseudofan
Posty: 150
Rejestracja: 01.02.2010, 13:56

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: pseudofan » 07.05.2017, 23:06

WaldemarKKS pisze:To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.
W końcu wypowiedział się ktoś z głową w tej stercie bzdur i rozkminiaczy

zl88
Posty: 504
Rejestracja: 29.09.2009, 03:09
Lokalizacja: Iskra Kochlice

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: zl88 » 07.05.2017, 23:19

pseudofan pisze:
WaldemarKKS pisze:To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.
W końcu wypowiedział się ktoś z głową w tej stercie bzdur i rozkminiaczy
nie ublizajac nikomu , ale chyba ktos kto nie szanujeswojego zycia i jest mega naiwny ustawi sie z nożownikami. Kazdy wie co było we Wrocławiu 14 lat temu - "honor" wsh

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: troublemakeer » 07.05.2017, 23:19

Gryfus pisze:
troublemakeer pisze:Legii 0 w Szczecinie. Pikniki straszne cisnienie na pilkarzy Legii
Przestań pierdolić
Legia rozproszona na sektorach Pogoni w kilkadziesiąt osób
Ciśnienie na piłkarzy Legii nie większe niż za czasów zgody
Tyle...
hehe to moze inaczej, Legii oficjalnie 0, incognito sam rozmawialem z kilkoma Legionistami. Cisnienie nie wiem jaka skale ma, ale akurat tam gdzie ja bylem (8) bylo dosyc mocne.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: walkers » 07.05.2017, 23:32

sprzęt był w autach na wszelki wypadek, każda ekipa zawsze coś ze sobą wozi wiec skonczcie się przypierdalac. Z Legią i reszta starcie było na łapy wiec to chyba powinno wam wystarczyć za dowód

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: C1365O » 07.05.2017, 23:39

071 pisze:Koalicja by sie przejechała wczoraj,Lechia dołączyła do nas dopiero w Gliwicach,a info o zmierzającej Wiśle w naszą stronę dostaliśmy od pewnej ekipy dużo szybciej.Jechaliśmy w 550 osób dobrej bandy,ekipa typowo wyjazdowa,wszyscy gotowi na Szarakanów,każdy z Nas wiedział dużo wcześniej,że może to być specyficzny wyjazd.Spóźniliśmy się na mecz,bo czekaliśmy na A4 na inną ekipę z Dolnego Śląska,jadącą na swój mecz.Przed samym meczem Wisła atakowała również busa Lechii,więc mają tam nie zły rozpierdol w głowach.Drodzy Wiślacy-skończcie pierdolić,tylko w końcu nas złapcie,narazie tylko krzyczycie,albo psy Was łapią.Doskonale wiemy w jakim jesteśmy obecnie miejscu,nikt tu nie żyje czasami z lat 90,gdzie byliśmy w ścisłym topie,ale pierdolenie bzdur,że bez Lechii byśmy dostali w******* wczoraj,nie widząc jaką bandą jedziemy tak naprawdę to zwykłe gdybanie,wielu by się zdziwiło.I jak myślicie gamonie z wsh,że ktoś się teraz zesra waszego sprzętu to zejdźcie lepiej na ziemie ,bo kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Zaprzeczasz sam sobie w swoim poście.
Piszesz, że koalicja by się przyjechała mimo, że nie widziałeś jakim składem była.
Potem piszesz "pierdolenie bzdur,że bez Lechii byśmy dostali w******* wczoraj,nie widząc jaką bandą jedziemy tak naprawdę to zwykłe gdybanie"

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Szeptem » 07.05.2017, 23:43

Oldfreak pisze:Wisła gada że Śląsk słaby.dlatego ustawia się na niego w 3 ekipy i to z takim sprzętem haha.Każdy wie że Wisła odmówiłaŚląskowi walki na gołe łapy.
Przy okazji której kolejki padła ta propozycja farmazoniarzu jeśli można wiedzieć? Z Całym szacunkiem, ale Śląsk już miał wiele okazji by się ustawić na Wisłę, chociażby lutowy wyjazd Wisły bez balastu do Wrocławia.


Gratuluje Śląskowi posiadania 550 osobowej bandy. Dziwne że tego nie wykorzystują bo taka ilość na prawdę robi wrażenie, jest to zdecydowanie najliczniejsza ekipa w Polsce, już dawno to powinni wykorzystać i najebać wszystkie topowe ekipy w Polsce na czele z Lechem i Ruchem i przejąć role hegemona i ekipy numer 1 w tym kraju, a później pokusić się o jasne potwierdzenie tego na arenie europejskiej, na przykład poprzez najebanie Spartakowi i reszcie ruskich czołowych ekip oczywiście banda na bande, na co wy czekacie? Taki potencjał się marnuje panowie.

_Piast1945
Posty: 203
Rejestracja: 21.04.2017, 13:34

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: _Piast1945 » 07.05.2017, 23:46

Oldfreak pisze:Wisła gada że Śląsk słaby.dlatego ustawia się na niego w 3 ekipy i to z takim sprzętem haha.Każdy wie że Wisła odmówiłaŚląskowi walki na gołe łapy.
I tutaj jest najważniejszy tekst tego zajścia Wisła sie tylko ośmiesza w 3 ekipy z takim sprzętem jeszcze do tego wielki Ruch co na gołe ręce niby chce sie bic z każdym Wisła juz ich nauczyła największego gówna w świecie kibicowskim.

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: albtraum » 07.05.2017, 23:48

A która ekipa jadąc na gorący teren nie ma ze sobą sprzętu?! Od posiadania czegoś na wszelki wypadek do planowanego użycia podczas zasadzki baaaardzo daleka droga. Dziwi mnie zdziwienie co poniektórych. Może mi się to nie podoba, ale podobanie się nie ma nic do rzeczy, tak działa wyścig zbrojeń, nigdy nie ma pewności że wróg nie wyskoczy z przedłużaczami i wtedy zostać z gołą łapą to w najlepszym wypadku banan i jogurt dostarczany przez ziomków w hospitalu.

RomanRTS
Posty: 52
Rejestracja: 13.08.2016, 15:23

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: RomanRTS » 07.05.2017, 23:51

Gdzie znowu byliscie napinatory jak Widzewek leci cała trasę bez balastu?
3/4 się napina na koalicję jak baranie jaja, a jakoś żeby zaatakować to slabiutko. Dodam że Widzew leci dziś sam bez żadnego wsparcia :))

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: 071 » 07.05.2017, 23:51

Miałem na myśli ekipę wyjazdową,złego słowa użyłem,po prostu mnóstwo osób by się postawiło wczoraj.Koalicja na bank myślała,że się po nas przejdą,dlatego stwierdziłem,że by się przejechała.
ŚLĄSK&MOTOR

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Szeptem » 07.05.2017, 23:56

071 pisze:Miałem na myśli ekipę wyjazdową,złego słowa użyłem,po prostu mnóstwo osób by się postawiło wczoraj.Koalicja na bank myślała,że się po nas przejdą,dlatego stwierdziłem,że by się przejechała.
071 ale po co gdybać, co by się stało? Uważam że twój pierwszy post jest nieco za bardzo napinkowy, i po co? Pozdro mimo wszystko.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: C1365O » 07.05.2017, 23:59

071 pisze:Miałem na myśli ekipę wyjazdową,złego słowa użyłem,po prostu mnóstwo osób by się postawiło wczoraj.Koalicja na bank myślała,że się po nas przejdą,dlatego stwierdziłem,że by się przejechała.
Czyli gdybasz tak jak pisałeś o zdaniu Wisły na Wasz temat.
Do spotkania nie doszło więc żadna ze stron nie może być pewna, że by wygrała. Choć pewnie obie pewne są swoich racji.
Mógłbym napisać Ci coś więcej, ale znowu by się zaczęła napinka na dogryzki.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Szeptem » 08.05.2017, 00:54

KŁ98 pisze:To co napisałem i widziałem nie jest to stanowisko całego Śląska tylko moje.To ze najebaliśmy kilka osiedli Wisły ichłopaki maja problemy teraz bo duzo Wislacy mówia to pryszcz nie..
O czym ty gadasz chłopaku w ogóle? Kogo żeście najebali? Przypadkowe osoby co najwyżej a nie żadne osiedla czy działających chłopaków na danych osiedlach... Macie telefony mogliście dzwonić do ekipy skoro macie takie ciśnienie że jesteście tu i tu a nie jeździc c*** wie gdzie ekipą z przyczajki i robić pokazówke ze sprzętem na przypadkowo napotkanych osobach. Skroiliście jakiś szal przynajmniej? A przypał to macie przez własną głupote bo żeście ściągneli na siebie od c**** policji na czele z helikopterem policyjnym i w c*** kabaryn, więc gratuluje inteligencji.

VAL0
Posty: 281
Rejestracja: 17.11.2016, 12:29

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: VAL0 » 08.05.2017, 01:03

Szeptem pisze:
KŁ98 pisze:To co napisałem i widziałem nie jest to stanowisko całego Śląska tylko moje.To ze najebaliśmy kilka osiedli Wisły ichłopaki maja problemy teraz bo duzo Wislacy mówia to pryszcz nie..
O czym ty gadasz chłopaku w ogóle? Kogo żeście najebali? Przypadkowe osoby co najwyżej a nie żadne osiedla czy działających chłopaków na danych osiedlach... Macie telefony mogliście dzwonić do ekipy skoro macie takie ciśnienie że jesteście tu i tu a nie jeździc c*** wie gdzie ekipą z przyczajki i robić pokazówke ze sprzętem na przypadkowo napotkanych osobach. Skroiliście jakiś szal przynajmniej? A przypał to macie przez własną głupote bo żeście ściągneli na siebie od c**** policji na czele z helikopterem policyjnym i w c*** kabaryn, więc gratuluje inteligencji.

Zobacz co ty napisał pizdiso..roz\jebały sie znowu osoby z gtsu..im maja dzwonic po wsh?jak wy medialne d**** z domu nie wychodzicie bez psów haha..szkopda Śląska tylko.
Hej hej.

error04
Posty: 357
Rejestracja: 29.04.2017, 21:24

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: error04 » 08.05.2017, 01:25


waciakko1234
Posty: 132
Rejestracja: 17.12.2016, 03:37

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: waciakko1234 » 08.05.2017, 07:50

Motor - Avia Świdnik galeria [link]

i doping https://www.youtube.com/watch?v=VulD-UZbUyY

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: kilof » 08.05.2017, 08:06

WaldemarKKS pisze:To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.
buahahah. Oficjalnie nominuje ciebie i twojego posta do nagrody idiota roku. Biorą ze sobą tonę sprzętu, ustawiaja sie w pare ekip na 1 i jeszcze coś sapią hahHH. Ma-sa-kra. Skiślaki, macie numery, Lechia wam zorgani,uje spotkanie ze Slaskiem, i zagwaranguje honorowa walke. To w czym problem? Dostaliscie takie propozycje ale wy wolicie w pare ekip ze sprzetem. To o czym tu w ogole rozmowa?

Entlicheck
Posty: 259
Rejestracja: 25.08.2016, 02:27

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Entlicheck » 08.05.2017, 08:35

RomanRTS pisze:Gdzie znowu byliscie napinatory jak Widzewek leci cała trasę bez balastu?
3/4 się napina na koalicję jak baranie jaja, a jakoś żeby zaatakować to slabiutko. Dodam że Widzew leci dziś sam bez żadnego wsparcia :))
Jeschaliscie bez balastu , czyli że jak ? Oprozniliscie nogawki po drodze ? :D

Parę tygodni wcześniej na wyjeździe w to samo miejsce był ŁKS , również bez żadnego wsparcia w liczbie porównywalnej z wami
cała koalicja , a szczególnie Widzewiacy napinają się jak baranie jaja , zapowiadają pogrom , natomiast tak jak to bywa w przypadku "nowej siły świata" ten pogrom, i żądza krwi trwa od dawna... ale tylko w necie.
Zresztą co ja mówię , Widzewiakom trudno będzie się zrewanżować na ekipie , która wg nich samych nie istnieje. Na dłuższą metę możecie się czerwoni nabawić shizofrenii albo jakiegoś innego gówna...

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: stopislamizacjieurop » 08.05.2017, 08:40

kilof pisze:
WaldemarKKS pisze:To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.
buahahah. Oficjalnie nominuje ciebie i twojego posta do nagrody idiota roku. Biorą ze sobą tonę sprzętu, ustawiaja sie w pare ekip na 1 i jeszcze coś sapią hahHH. Ma-sa-kra. Skiślaki, macie numery, Lechia wam zorgani,uje spotkanie ze Slaskiem, i zagwaranguje honorowa walke. To w czym problem? Dostaliscie takie propozycje ale wy wolicie w pare ekip ze sprzetem. To o czym tu w ogole rozmowa?
niewyskoczą na gołe łapy ani ze Ślaskiem ani z Lechią ,strach przed porażką jest zbyt silny bo co by Polska powiedziała ...

grahamski
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2016, 22:59

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: grahamski » 08.05.2017, 10:34

Wyjaśni ktoś z Wisły te bajki i mity o Śląsku który bezkarnie zwiedza Kraków (i to podobno w towarzystwie policji), zwiedza miasto i wymachuje sprzętem? Jakiś cymbał chce wmówić komukolwiek (bo sam chyba w to nie wieży) że krakowska policja która ma alergię na niebezpieczne narzędzia, a zatrzymanie samochodu w ktorym znajdują np, dwie "maczety" nazywa sukcesem i chwali się tym tydzień w gazetach miala przepuśić okazję roku i nie zatrzymuje za to nikogo? Sory ale wrocławski Christian Andersen by tego sam nie wymyślił.
Sytuacja w Krakowie wygląda tak że zatrzymana osoba z takimi zabawkami ląduje na dołku, dostaje średnio 3 do 5 tysięcy grzywny i wie o tym każdy, a dzisiaj dowiadujemy się że policja, ma na widelcu kilkanaście/kilkadziesiąt takich osób i "podobno nie reaguje"? Ludzie, zejdzcie na ziemię i zostawcie te historie waszemu "rzecznikowi prasowemu od słynnych oświadczeń" bo się mocno kompromitujecie i wasza wiarygodność która dawno sięgnęła dna na dzień dzisiejszy chce przebić się jeszcze poniżej metra mułu...

waciakko1234
Posty: 132
Rejestracja: 17.12.2016, 03:37

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: waciakko1234 » 08.05.2017, 10:38

Motor-Avia [link]

chetny do koronki
Posty: 2
Rejestracja: 08.05.2017, 11:14

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: chetny do koronki » 08.05.2017, 11:21

trzy pytania jeden fakt żebym miał co zeznawać
1. Co to za policyjne forum?
2. Śląsk doczekał się tego Górnika Wałbrzych czy nie?
3. patrz pytanie pierwsze
a fakt jest taki, że koalicja WRW mowa tutaj o Wiśle która trenuje teraz jak popierdolona co widać w Krakowie, sprzętu jak narazie nikt nie używa co nie oznacza że nie wozi ze sobą (mity że niby na Śląsk miałby być użyty, jak Śląsk rozpierdala jak ktoś tu dobrze zaznaczył Niebieska Ruda Śląska, no a jak oni nie dadzą rady to wystarczy że przyjedzie drugi FC Niebieskie Katowice albo z Wisły Prądnik....)Widać że wyrok na koalicji ksgks bliski, i powinni w********** z Polski jak im życie miłe. a i jeszcze ten fakt to taki, że WRW absolutnie jest top 1 aktualnie i nawet Lech&ŁKS nie napierdoli Widzewa, Wisły i Ruchu no chyba że wzieli by Motor z którym się od dłuższego czasu wąchają i Śląsk.

mch2015
Posty: 15
Rejestracja: 24.06.2016, 23:28

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: mch2015 » 08.05.2017, 12:59

Śląsk pogonił wiślaków na miasteczku studenckim AGH, a czy było coś na innych osiedlach nie wiem.

podejźrzon
Posty: 112
Rejestracja: 31.05.2015, 23:33
Lokalizacja: kraina podejźrzona rutolistnego

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: podejźrzon » 08.05.2017, 13:15

Entlicheck pisze:
RomanRTS pisze:Gdzie znowu byliscie napinatory jak Widzewek leci cała trasę bez balastu?
3/4 się napina na koalicję jak baranie jaja, a jakoś żeby zaatakować to slabiutko. Dodam że Widzew leci dziś sam bez żadnego wsparcia :))
Jeschaliscie bez balastu , czyli że jak ? Oprozniliscie nogawki po drodze ? :D

Parę tygodni wcześniej na wyjeździe w to samo miejsce był ŁKS , również bez żadnego wsparcia w liczbie porównywalnej z wami
cała koalicja , a szczególnie Widzewiacy napinają się jak baranie jaja , zapowiadają pogrom , natomiast tak jak to bywa w przypadku "nowej siły świata" ten pogrom, i żądza krwi trwa od dawna... ale tylko w necie.
Zresztą co ja mówię , Widzewiakom trudno będzie się zrewanżować na ekipie , która wg nich samych nie istnieje. Na dłuższą metę możecie się czerwoni nabawić shizofrenii albo jakiegoś innego gówna...
Adi, nie rób z siebie większego debila niż jesteś. W obie strony lecimy bez psów. A jeżeli 510 i 330 to dla ciebie porównywalne liczby to gratuluję dobrego humoru :)))))

Zeos
Posty: 117
Rejestracja: 22.02.2017, 14:15

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Zeos » 08.05.2017, 13:19

stopislamizacjieurop pisze:
kilof pisze:
WaldemarKKS pisze:To że WSH czy PF mieli sprzęt w autach nie znaczy że zostałby użyty przeciwko WKSowi. Ruch i Wisła na codzień działają na swoich rewirach gdzie sprzęt to codzienność dlatego to stałe wyposażenie samochodu. Mało brakowało do konkretnego starcia które napewno odbyłoby się na honorowych zasadach.
buahahah. Oficjalnie nominuje ciebie i twojego posta do nagrody idiota roku. Biorą ze sobą tonę sprzętu, ustawiaja sie w pare ekip na 1 i jeszcze coś sapią hahHH. Ma-sa-kra. Skiślaki, macie numery, Lechia wam zorgani,uje spotkanie ze Slaskiem, i zagwaranguje honorowa walke. To w czym problem? Dostaliscie takie propozycje ale wy wolicie w pare ekip ze sprzetem. To o czym tu w ogole rozmowa?
niewyskoczą na gołe łapy ani ze Ślaskiem ani z Lechią ,strach przed porażką jest zbyt silny bo co by Polska powiedziała ...
Widzę że bol d*** konkretny co poniektórych . Gdzie byliście jak Wisła jechała bez balastu w lutym do Wroclawiu??? Wiadomo tylko ze Motorek grzecznie autka zostawił w Lublinie i pojechał pociągiem z flagą pod siedzeniem, a Sląsk zamiast się ustawić na trasie siedział w swoich norach. Jeszcze wczesniej Wisła miała wyjazd do Lubina przez Wrocka i o to samo można zapytać. Więc skończcie się napinać na internecie, bo się ośmieszacie.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Komentarze-5-8 maja !

Post autor: Ineder56 » 08.05.2017, 13:25

Przecież "Motorek", to co chwila gra w jakiejś Trzebini, Oświęcimiu, Nowym Targu. I co? Akurat chcieliście ich bić wtedy jak jechali pociągiem, a teraz nie macie czasu?

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości