Komentarze-21-22 kwietnia !

Moderator: LechiaCHWM

p.
Posty: 157
Rejestracja: 26.02.2007, 19:34
Lokalizacja: boisko

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: p. » 24.04.2017, 17:22

bobrowy staw pisze:Co do Rosji to i tak Widzew z Yaroslavka będzie biegał po Moskwie napierdalajac Polaków wraz że swoimi wiernymi towarzyszami z Wisły,Ruch oraz Elana.
Dodając do tego , że polskie ekipy mogą zostać nie wpuszczone do Rosji jak to było z Legia.
Z Twojego posta wynika ze wiesz ze WRE bedzie biegał (daj znac ilu chłopakow ma juz wizy) i atakował Polaków, oraz ze Polacy ktorych własnie WRE ma bić nie zostaną wpuszczeni.

wiec w sumie niezły post niewnoszący nic do tematu. No ale tak jest zawsze jak komentatorami akcji sa ludzie ktorzy jedyną akcje to widzieli w filmach.

jeszcze odnośnie posta od którego wszystko sie zaczeło.
Zapewne ja, jak i koledxyz ktorzy wyzej komentowali znaja wyjazdy i mecze z lat gdzie nikt nie biegał z telefonem by sobie walnąć fotke na fb.
Kiedyś smiano sie z Polonii ze nie wyszli, bo mieli jeansy. Dzis połowa ekip nie wyjdzie bo :
-nie jedli, a maja diete
-okres roztrenowania
-zbyt kosztowne ubrania
-ogromne konsekwencje
a przede wszystkim z jednego powodu : Ich ego z powodu porażki zostanie zgaszone jak kiep. A sportowiec nie moze do tego dopuscic, w koncu jego profil na isntagramie obserwuje 3 koła ludzi - jak to bedzie wygladało wtedy..

niestety. Ale klimat umiera kazdego dnia. I fanatyczni to sa bardziej janusze, niz wielcy sportowcy. Kiedys było jeden za wszytkich, wszyscy za jednego. Dzis to juz pusty slogan. Liczy sie fejm, wyglad, wizerunek, biznes a nie to co kiedyś było sercem tej zajawki ...

akcje Ruchu na batorym popieram i pochwalam. A Ci ktorzy sie oburzają że "umywalka nie odda itd" to niech w koncu odczepią się od usb i otworza okno.
A co do bluzgów, jak byłem małolat to taki mecz pełen wyzwisk był dla mnie niczym najlepsza płyta CD która mozna sluchac bez ustanku, tak jak bez ustanku j**** wroga.
miasto nocą..i o to mi chodziło



noel1959
Posty: 9
Rejestracja: 27.11.2016, 17:25

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: noel1959 » 24.04.2017, 17:29

BeKeR pisze:
TomalO pisze:ŁKS Łomża trafia Jagiellonie, na plus dla Łomżyniaków.
Na trasie powrotnej Jagiellonia nie podejmuje walki i pali wrotki!
Brawa za akcje

Poczekajmy może na jakieś oficjalne stanowisko Jagi jak i Łks-u ale wydaje mi się że jak była by to prawda to Łks by już krzyczał na pół Polski że trafił Jagę a wydaje mi się to nie realne jeżeli chodzi o siły Łks-u
ps
tym bardziej że wyjazd w 200 głów do Gliwic wiąże się z tym że przypadkowe pikole tam nie jechały a raczej większość to kumate osoby więc tym bardziej mało prawdopodobne że Łks był wstanie coś nadziałać

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: janko-81 » 24.04.2017, 17:37

noel1959 pisze:
BeKeR pisze:
TomalO pisze:ŁKS Łomża trafia Jagiellonie, na plus dla Łomżyniaków.
Na trasie powrotnej Jagiellonia nie podejmuje walki i pali wrotki!
Brawa za akcje

Poczekajmy może na jakieś oficjalne stanowisko Jagi jak i Łks-u ale wydaje mi się że jak była by to prawda to Łks by już krzyczał na pół Polski że trafił Jagę a wydaje mi się to nie realne jeżeli chodzi o siły Łks-u
ps
tym bardziej że wyjazd w 200 głów do Gliwic wiąże się z tym że przypadkowe pikole tam nie jechały a raczej większość to kumate osoby więc tym bardziej mało prawdopodobne że Łks był wstanie coś nadziałać

Zdziwiłbyś się. Przypadkowe osoby mogły jechać z Jagą na Ekstraklase a nie z ŁKSem w 4 lidze. Wiadomo, że słowo mniejszej ekipy przeciwko większej mało się liczy szczególnie w internecie, ale kto tam był wie jak było. Jaga zaliczyła plecy rano, a na powrocie niechcieli wyjść.

kibic90lata
Posty: 3
Rejestracja: 24.04.2017, 17:19

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: kibic90lata » 24.04.2017, 17:38

Doktor P(r)awica pisze:A ja napiszę tak.
Gdy wy niektórzy tutaj się przekrzykujecie o jakieś liczby, telefony, kto komu odmówił i inne pierdoły ekipa AS Saint Etienne wjechałą z bramą na swój zamknięty za kare stadion i ze śpiewem na ustach i piro zakłócili i przerwali mecz.
To jest prawdziwa ultraska i w chuju mam wasze wyliczenia, kto sie jak po lesie bije, koalicje, ustawki telefoniczne i setne odmawiania jednych i drugich.
W takiej Danii gdzie są 4 ekipy na krzyż mają więcej ustawek w tym roku już zaliczonych niż cała Polska scena w roku poprzednim.
Już nie mówiąc o chociażby Szwecji czy paru ekipach z np własnie Francji (takie Nantes to chyba w tym roku już miało z 2-3 walki w lesie)
Pisze to tylko dlatego gdyż niejeden tu kozaczyna z forum pierdoli że lewaki, cieniasy, pedały także możecie spojrzeć. Te pedały frajery wjeżdżają na swój stadion z bramą na zakazie. A co robią polskie mega sztywne prawilne ekipy? Właśnie.


100% racji, dodałbym jeszcze groźne zapowiedzi przedmeczowe z racami, kominiarkami itd , potem jest wyjazd i c**** się dzieje. Tak samo z zakazami wyjazdowymi, kiedyś wiadomo było że pomimo zakazu ekipa może się pojawić i konkretnie namieszać, teraz? komendant, wojewoda, proboszcz zabroni przyjazdu i co? wiadomo że na 99% nikt się nie pojawi. Ale wiadomo, na spontanie nie ma zapisów, list wyjazdowych, okazjonalnych koszulek to i kasa by się nie zgadzała więc nie warto. Sprawa ostatnia, solidarność kibiców, mecz Górnik Zabrze - Zagłębie, kibice z Sosnowca przepychają się z ochroną w sektorze, Górnik coś tam niby śpiewa zawsze i wszędzie itd, w końcu ochrona wypierdala Zagłębie poza stadion, a co robi Górnik? już śpiewa swoje piosenki a to że kilkuset kibiców z Sosnowca cały mecz szarpie się z ochroną i psami już każdego j****. Zaraz ktoś napisze "a co mieli wyskoczyć i rozjebać ochrone?" Nie , mogli po prostu opuścić młyn i pokazać co o tym wszystkim myślą.

ps na meczu byłem jako postronny obserwator , a dałem akurat przykład Górnika ale myślę że obecnie na większości stadionów byłoby to samo.

dd2
Posty: 118
Rejestracja: 12.08.2016, 18:58

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: dd2 » 24.04.2017, 17:40

del
Ostatnio zmieniony 24.04.2017, 17:44 przez dd2, łącznie zmieniany 1 raz.

19SZ27.
Posty: 25
Rejestracja: 17.11.2016, 10:21

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: 19SZ27. » 24.04.2017, 17:41

TomalO pisze:ŁKS Łomża trafia Jagiellonie, na plus dla Łomżyniaków.
Na trasie powrotnej Jagiellonia nie podejmuje walki i pali wrotki!
Hehehe słuchaj Ty i reszta ŁBÓW, szczególnie tych łomżyńskich. W pierwszą stronę w 30 osób ( tak się określiliście telefonicznie ) trafiacie busa z 6 osobami. Zdążyły wyjść 3 osoby, które podjęły walke, 3 nie daliście wysiąść bo już byliście przy busie. Akcja na plus dla was. Dostajecie telefon, że chcemy się spotkać, ale już był przypał i musieliście się zawijać.

Na powrocie jesteśmy z wami w kontakcie. Dogadujemy się, że zatrzymujemy się na najbliższej stacji i czekamy na was. Prosicie przez telefon, żeby nie ruszać autokarów, bo wy autami jedziecie za nimi. Mieliście puścić autokary, i jechać autami. Mimo, że akcja byłaby przy eskortujących nas psach godzimy się na to. Wysiadamy, czekamy a wy nas informujecie, że autokary pojechały a wy się zatrzymaliście. Czekamy dalej, ale w końcu po ok 30 minutach zaczynają wariować psy. Blokują wjazd i wyjazd na stację, a na nas wylatują z gładkolufowymi. Trzymają tak nas około półtora godziny. Było trzymać się telefonicznych ustaleń i jechać za autokarami, to wszystko by się udało. Pierdolnie o naszym obsraniu się możecie wciskać Stomilowcom albo Serbom. Przypominam wam, że to MY na was czekaliśmy, i to WY mieliście jechać w naszą stronę bo byliście za nami. Nie wiem kto się obsrał tego wieczora, ale na pewno nie my.

Jak na pół internetu podniecacie się trafieniem busa, to przypomnijcie też o odbiorze polówek z przed miesiąca. Oczywiścię, nie pierdoląc farmazonów (o ile wasz skurwiały łomżyński charakter pozwala). Bez odbioru, i do zobaczenia RURY.

używasz_protezy?
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2017, 16:40

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: używasz_protezy? » 24.04.2017, 17:50

hehe farmazony łomżyńskie....

MisUszatek
Posty: 262
Rejestracja: 03.05.2007, 10:28
Lokalizacja: Łomża

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: MisUszatek » 24.04.2017, 18:40

Oficjalna relacja z wyjazdu na Widzew oraz innych zdarzeń tego dnia: [link]
Łomżyński Klub Sportowy

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: WhiteFanatic » 24.04.2017, 18:49

MisUszatek pisze:Oficjalna relacja z wyjazdu na Widzew oraz innych zdarzeń tego dnia: [link]
Nie mogę wysłać wiadomości a mam sprawe, odezwij się.

Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: Proof » 24.04.2017, 18:50

A wy znowu zaczynacie narzekanie jakie chujowe to są teraz czasy i że kiedyś było lepiej ... już nudne się to robi pierdolonie o tym samym i narzekanie na naszą scenę. Załóż jeden z drugim temat o tym jak chujowo jest teraz i tam narzekajcie. Czasy sie zmieniły , Policja się zmieniła ... kary się zmieniły. Teraz trzeba pomyśleć trzy razy czy warto . Kiedyś nie trzeba było kalkulować bo nie było takich kar wielkich.Podniecacie się tym co zrobiło AS Saint Etienne wszystko super fajnie ... gdyby u nas taka Policja była jak we Francji to także takie rzeczy miały nby miejsce . A francuska policja pokazała już na Euro jak jest zorganizowana i pokazuje to w kazdym tygodniu jak dostaje w******* albo ucieka przed Muslimami. U nas to inaczej wygląda gdyby jakaś tak ekipa zrobiła to zaraz by sie posypały zakazy niektórzy by od razu za kraty poszli. U nas Psy niestety inaczej działają a szkoda. Do tego Straszycie tymi Ruskimi w kazdym temacie jakby byli niezniszczalni ... proszę was u nas na Euro nie raz oklep dostali , i u siebiie także nie raz dostaną , po za tym wątpie żeby było tak jak We Francji... Coś czuje że będzie to jedna z najbezpieczniejszych imprez jakie do tej pory były ... Do tego piszecie ze w Marsylli nic nie pokazaliśmy ... a komu mieliśmy coś pokazać ? Ukraińcom ? ich band tam wgl nie było a jak były to sie nie wychylały albo spierdalali do baru , Irlandii? jakiś janków mamy lać? Niemcom? którzy boją sie do nas wystartować? a jak już wystartowali to oklep dostali .. pamiętam ze jakaś ekipa tam miała własnie taką przygodę. Piszecie O chuligance i zaraz pozniej piszecie ze brakuje wam akcji gdzie się rzucało kamieniami w autobusy... a co to ma wspólnego z Chuliganką? ... już widzę jaki byłby tu płacz gdyby taki np Lech zaatakował Ruch kamieniami zaraz by się tutaj zrobił wysyp debili którzy by płakali. A podniecanie się tym ze w Danii aktywne sie leją to już wgl dobre sobie nawet jakby napierdalli sie 10 razy w tygodniu to i tak od każdej średniej w Polsce ekipie dostali by niezły w******* taka prawda ... to samo dotyczy Szwecji czy Francji. Po prostu nie ta liga i tyle i długo się to nie zmieni.

BekazWas
Posty: 168
Rejestracja: 31.03.2014, 23:00

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: BekazWas » 24.04.2017, 19:11

nikodem pisze:Mimo że obiema ekipami nic mnie nie łączy,napsize,tlyko że musiało ,,coś'' być,bo Jaga w relacji napisała,że podróż z atrakcjami....podejrzewam,ze gdyby obili Łomże,pochwalili by się tym faktem...z drugiej zaś strony słyszałem,ze w strone do Gliwic,jechała tą samą trasą banda Stomilu(do Tychów)...moze niech ktoś zainteresowany się wypowie.

Przecież masz relacje Jagiellonii kilka postów wyżej człowieku. Do tego w miare pokrywa się z relacją ŁKSu więc temat powinien być zakończony, a raczej nie powinno go być bo praktycznie nic wielkiego się nie wydarzyło. j**** takie farmazońskie k**** z Łomży które na forach w necie wypisują o trafieniu Jagi gdzie brzmi to tak jakby doszło do walki banda na bande. Jeszcze te pierdolenie, że ktoś uciekał. Po co to robicie pajace?

Łomżyca
Posty: 92
Rejestracja: 30.06.2011, 18:24

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: Łomżyca » 24.04.2017, 19:19

19SZ27. pisze:
TomalO pisze:ŁKS Łomża trafia Jagiellonie, na plus dla Łomżyniaków.
Na trasie powrotnej Jagiellonia nie podejmuje walki i pali wrotki!

Jak na pół internetu podniecacie się trafieniem busa, to przypomnijcie też o odbiorze polówek z przed miesiąca. Oczywiścię, nie pierdoląc farmazonów (o ile wasz skurwiały łomżyński charakter pozwala). Bez odbioru, i do zobaczenia RURY.
Nikt się nie podnieca. Boli? Ma boleć. O odbiorze pamiętamy i o plecach tam zaliczonych przez nas. Mamy nawet nagrania więc to co pisaliście na temat tej akcji możemy zgasić na momencie ale nam to niepotrzebne bo do porażki się przyznaliśmy. Co do ranka to tych 3 tylko wyzywać potrafiło a nie wysiadać, dla pozostałych szacunek. Szkoda że nocą nie wypaliło. Do następnego.

power ranger
Posty: 155
Rejestracja: 30.01.2009, 15:26

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: power ranger » 24.04.2017, 19:51

Łomżyca, krótka piłka, dla czego po prostu nie zatrzymaliście się przy stacji, na której na Was czekaliśmy?
BANDYCKI KLUB SPORTOWY

1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 24.04.2017, 20:23

kibic90lata pisze:
Doktor P(r)awica pisze:A ja napiszę tak.
Gdy wy niektórzy tutaj się przekrzykujecie o jakieś liczby, telefony, kto komu odmówił i inne pierdoły ekipa AS Saint Etienne wjechałą z bramą na swój zamknięty za kare stadion i ze śpiewem na ustach i piro zakłócili i przerwali mecz.
To jest prawdziwa ultraska i w chuju mam wasze wyliczenia, kto sie jak po lesie bije, koalicje, ustawki telefoniczne i setne odmawiania jednych i drugich.
W takiej Danii gdzie są 4 ekipy na krzyż mają więcej ustawek w tym roku już zaliczonych niż cała Polska scena w roku poprzednim.
Już nie mówiąc o chociażby Szwecji czy paru ekipach z np własnie Francji (takie Nantes to chyba w tym roku już miało z 2-3 walki w lesie)
Pisze to tylko dlatego gdyż niejeden tu kozaczyna z forum pierdoli że lewaki, cieniasy, pedały także możecie spojrzeć. Te pedały frajery wjeżdżają na swój stadion z bramą na zakazie. A co robią polskie mega sztywne prawilne ekipy? Właśnie.


100% racji, dodałbym jeszcze groźne zapowiedzi przedmeczowe z racami, kominiarkami itd , potem jest wyjazd i c**** się dzieje. Tak samo z zakazami wyjazdowymi, kiedyś wiadomo było że pomimo zakazu ekipa może się pojawić i konkretnie namieszać, teraz? komendant, wojewoda, proboszcz zabroni przyjazdu i co? wiadomo że na 99% nikt się nie pojawi. Ale wiadomo, na spontanie nie ma zapisów, list wyjazdowych, okazjonalnych koszulek to i kasa by się nie zgadzała więc nie warto. Sprawa ostatnia, solidarność kibiców, mecz Górnik Zabrze - Zagłębie, kibice z Sosnowca przepychają się z ochroną w sektorze, Górnik coś tam niby śpiewa zawsze i wszędzie itd, w końcu ochrona wypierdala Zagłębie poza stadion, a co robi Górnik? już śpiewa swoje piosenki a to że kilkuset kibiców z Sosnowca cały mecz szarpie się z ochroną i psami już każdego j****. Zaraz ktoś napisze "a co mieli wyskoczyć i rozjebać ochrone?" Nie , mogli po prostu opuścić młyn i pokazać co o tym wszystkim myślą.

ps na meczu byłem jako postronny obserwator , a dałem akurat przykład Górnika ale myślę że obecnie na większości stadionów byłoby to samo.
Też mi się to nie spodobało że Torcida w ramach solidarności nie opuściła swego młyna,ale kilka lat temu Górnik miał podobną sytuację na Legii.Żyleta też wtedy tylko pośpiewała i na tym się zakończyło.Czasami karma wraca.Takie to oto moje prywatne porównanie.

WIDZEWSKAduma
Posty: 97
Rejestracja: 25.08.2015, 10:56

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: WIDZEWSKAduma » 24.04.2017, 21:14

nikodem pisze:Naprawd,enie widzisz różnicy w tej przyśpiewcy Lecha,do waszego ciągłego spiewania o kutasach?Bez kitu,tu nie chodzi o napinke,ale ta wrzuta jest tragiczna,podobnie jak wyzywanie Matet,no ale to wasza wizytówka i jak znam zycie dalej będziecie to spiewać,zresżta pier*ole to...
to nie śpiewanie "o kutasach" tylko "od kutasów jesteś taka zajechana" a to różnica

noel1959
Posty: 9
Rejestracja: 27.11.2016, 17:25

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: noel1959 » 24.04.2017, 21:55

CZyli tak jak się po Łksie można było spodziewać ;)
Bez napinki

marshal
Posty: 44
Rejestracja: 25.03.2013, 21:10

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: marshal » 24.04.2017, 23:24

Proof pisze:A wy znowu zaczynacie narzekanie jakie chujowe to są teraz czasy i że kiedyś było lepiej ... już nudne się to robi pierdolonie o tym samym i narzekanie na naszą scenę. Załóż jeden z drugim temat o tym jak chujowo jest teraz i tam narzekajcie. Czasy sie zmieniły , Policja się zmieniła ... kary się zmieniły. Teraz trzeba pomyśleć trzy razy czy warto . Kiedyś nie trzeba było kalkulować bo nie było takich kar wielkich.Podniecacie się tym co zrobiło AS Saint Etienne wszystko super fajnie ... gdyby u nas taka Policja była jak we Francji to także takie rzeczy miały nby miejsce . A francuska policja pokazała już na Euro jak jest zorganizowana i pokazuje to w kazdym tygodniu jak dostaje w******* albo ucieka przed Muslimami. U nas to inaczej wygląda gdyby jakaś tak ekipa zrobiła to zaraz by sie posypały zakazy niektórzy by od razu za kraty poszli. U nas Psy niestety inaczej działają a szkoda. Do tego Straszycie tymi Ruskimi w kazdym temacie jakby byli niezniszczalni ... proszę was u nas na Euro nie raz oklep dostali , i u siebiie także nie raz dostaną , po za tym wątpie żeby było tak jak We Francji... Coś czuje że będzie to jedna z najbezpieczniejszych imprez jakie do tej pory były ... Do tego piszecie ze w Marsylli nic nie pokazaliśmy ... a komu mieliśmy coś pokazać ? Ukraińcom ? ich band tam wgl nie było a jak były to sie nie wychylały albo spierdalali do baru , Irlandii? jakiś janków mamy lać? Niemcom? którzy boją sie do nas wystartować? a jak już wystartowali to oklep dostali .. pamiętam ze jakaś ekipa tam miała własnie taką przygodę. Piszecie O chuligance i zaraz pozniej piszecie ze brakuje wam akcji gdzie się rzucało kamieniami w autobusy... a co to ma wspólnego z Chuliganką? ... już widzę jaki byłby tu płacz gdyby taki np Lech zaatakował Ruch kamieniami zaraz by się tutaj zrobił wysyp debili którzy by płakali. A podniecanie się tym ze w Danii aktywne sie leją to już wgl dobre sobie nawet jakby napierdalli sie 10 razy w tygodniu to i tak od każdej średniej w Polsce ekipie dostali by niezły w******* taka prawda ... to samo dotyczy Szwecji czy Francji. Po prostu nie ta liga i tyle i długo się to nie zmieni.
po części masz racje i bobrowy staw też ma racje. Ale on raczej dążył do tego, że nasze środowisko jest przesiąknięte hipokryzją i zadufane w sobie. Z zewnątrz dobrze to wygląda ale pewnie prawie każdy kto gdzieśtam się otarł o życie ekipy i nie jest ślepo w to zapatrzony wyciąga podobne wnioski.

WhiteFanatic
Posty: 111
Rejestracja: 13.08.2007, 15:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: WhiteFanatic » 25.04.2017, 09:29

MisUszatek pisze:Oficjalna relacja z wyjazdu na Widzew oraz innych zdarzeń tego dnia: [link]
Masz zablokowany odbiór PW, nie mogę odpisać.

RysiekGrzesiak
Posty: 17
Rejestracja: 29.06.2016, 09:06

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: RysiekGrzesiak » 25.04.2017, 10:20

Z tych relacji wynika że to ŁKS się obsrał a nie Jaga bo nie dojechali w wyznaczone miejsce tylko zatrzymali się wcześniej i czekali do rana aż Jaga sobie pojedzie :)

+1945+
Posty: 55
Rejestracja: 15.02.2015, 20:42

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: +1945+ » 25.04.2017, 10:45

Tyscy w sobotę jadą do Katowic czy mają zakaz ?

arleska2
Posty: 62
Rejestracja: 27.12.2016, 10:13

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: arleska2 » 25.04.2017, 10:51

Proof pisze:A wy znowu zaczynacie narzekanie jakie chujowe to są teraz czasy i że kiedyś było lepiej ... już nudne się to robi pierdolonie o tym samym i narzekanie na naszą scenę. Załóż jeden z drugim temat o tym jak chujowo jest teraz i tam narzekajcie. Czasy sie zmieniły , Policja się zmieniła ... kary się zmieniły. Teraz trzeba pomyśleć trzy razy czy warto . Kiedyś nie trzeba było kalkulować bo nie było takich kar wielkich.Podniecacie się tym co zrobiło AS Saint Etienne wszystko super fajnie ... gdyby u nas taka Policja była jak we Francji to także takie rzeczy miały nby miejsce . A francuska policja pokazała już na Euro jak jest zorganizowana i pokazuje to w kazdym tygodniu jak dostaje w******* albo ucieka przed Muslimami. U nas to inaczej wygląda gdyby jakaś tak ekipa zrobiła to zaraz by sie posypały zakazy niektórzy by od razu za kraty poszli. U nas Psy niestety inaczej działają a szkoda. Do tego Straszycie tymi Ruskimi w kazdym temacie jakby byli niezniszczalni ... proszę was u nas na Euro nie raz oklep dostali , i u siebiie także nie raz dostaną , po za tym wątpie żeby było tak jak We Francji... Coś czuje że będzie to jedna z najbezpieczniejszych imprez jakie do tej pory były ... Do tego piszecie ze w Marsylli nic nie pokazaliśmy ... a komu mieliśmy coś pokazać ? Ukraińcom ? ich band tam wgl nie było a jak były to sie nie wychylały albo spierdalali do baru , Irlandii? jakiś janków mamy lać? Niemcom? którzy boją sie do nas wystartować? a jak już wystartowali to oklep dostali .. pamiętam ze jakaś ekipa tam miała własnie taką przygodę. Piszecie O chuligance i zaraz pozniej piszecie ze brakuje wam akcji gdzie się rzucało kamieniami w autobusy... a co to ma wspólnego z Chuliganką? ... już widzę jaki byłby tu płacz gdyby taki np Lech zaatakował Ruch kamieniami zaraz by się tutaj zrobił wysyp debili którzy by płakali. A podniecanie się tym ze w Danii aktywne sie leją to już wgl dobre sobie nawet jakby napierdalli sie 10 razy w tygodniu to i tak od każdej średniej w Polsce ekipie dostali by niezły w******* taka prawda ... to samo dotyczy Szwecji czy Francji. Po prostu nie ta liga i tyle i długo się to nie zmieni.
Byłeś we Francji na Euro,że piszesz o psach i jak są słabo zorganizowani?Ja byłem i ich widziałem i uwierz mi ,że się nie p******* i nie odstają od naszych wąsów. Już akcja na vieux port pokazała jak w 10sekund spacyfikowali polskie ekipy.Po meczu ŁKS,Śląsk i pełno innych ekip szukających WISŁY,Ruch-u itd.też c*** by zdziałali i sami zainteresowani o tym wiedzą bo od samego stadionu ciągneli się za nimi kryminalni z opaskami i krótką bronią w łapach-około40.Zapytaj kogoś z koalicji Górnik,GKS dlaczego nie dojechali do Nicea jak ta psiarnia tak chujowo ogarnięta.Co do muslimow to jest ich tam kilka milionów.Tam arabusy od x lat zjeżdzali do Francji i się osiedlali.Całe dzielnice są muslimskie,a więc następnym razem za nim coś napiszesz to pomyśl

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: stopislamizacjieurop » 25.04.2017, 11:02

też wszędzie czytam ze dojechaliście Jage ,jakiś bus niby ,gdzie Wam do nich hehe

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: janko-81 » 25.04.2017, 11:07

RysiekGrzesiak pisze:Z tych relacji wynika że to ŁKS się obsrał a nie Jaga bo nie dojechali w wyznaczone miejsce tylko zatrzymali się wcześniej i czekali do rana aż Jaga sobie pojedzie :)
Wez czlowieku ogarnij sie ku*** napisane jest ze czekalismy w Markach a oni bedac autokarem, 22 samochodami i 5 busow niepotrafili sie urwac. Wnioski niech wysunie sobie kazdy sam.

mayday!mayday!
Posty: 7
Rejestracja: 20.09.2012, 16:56

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: mayday!mayday! » 25.04.2017, 11:57

janko-81 pisze:
RysiekGrzesiak pisze:Z tych relacji wynika że to ŁKS się obsrał a nie Jaga bo nie dojechali w wyznaczone miejsce tylko zatrzymali się wcześniej i czekali do rana aż Jaga sobie pojedzie :)
Wez czlowieku ogarnij sie ku*** napisane jest ze czekalismy w Markach a oni bedac autokarem, 22 samochodami i 5 busow niepotrafili sie urwac. Wnioski niech wysunie sobie kazdy sam.
Co tutaj drążyć i przeżywać? Jakoś nikt z Jagi nie ma potrzeby o tym rozpisywać poza prostowaniem głupot. Nic się nie stało, do niczego nie doszło, a Wy pewnie będziecie żyć tym wydarzeniem nie wiadomo jak długo... raz na 10 lat lat udało się zebrać na wyjazd w większej liczbie niż 100 osób i już trzeba ze wszelką cenę szukać dowartościowania w opowiadaniu wymyślonych czy podkolorowanych historii jaki to Łomża z nowymi przyjaciółmi strach w Polsce sieje.

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: pangrzegorz1975 » 25.04.2017, 12:19

Debil wojewoda śląski stwierdził iż kibice Tychów nie mogą wejść na stadion przy Bukowej...Kiedy to sie ku*** skończy????
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

Łódź-Andrzejów
Posty: 221
Rejestracja: 18.09.2013, 18:43

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: Łódź-Andrzejów » 25.04.2017, 12:24

pangrzegorz1975 pisze:Debil wojewoda śląski stwierdził iż kibice Tychów nie mogą wejść na stadion przy Bukowej...Kiedy to sie ku*** skończy????
Nie zdziwię się jeśli w Łodzi przed derbami będzie podobna sytuacja.

kibic90lata
Posty: 3
Rejestracja: 24.04.2017, 17:19

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: kibic90lata » 25.04.2017, 12:52

+1945+ pisze:Tyscy w sobotę jadą do Katowic czy mają zakaz ?


właśnie dostali świeżutki zakaz od wojewody, więc wiadomo że ani nie pojawią się pod stadionem ani Gieksa nie zrobi jakiegoś protestu. Można powiedzieć że jeśli chodzi o Górny Śląsk to na chwilę obecną nie istnieje coś takiego jak mecz derbowy.
Zresztą ten trend dotyczy całej Polski, teraz czekać tylko na zakaz dla Łksu na derby z Widzewem. Widać że "władza" skutecznie poradziła sobie z kibicami, kiedyś myślałem że to nie możliwe, ale jednak.
Jak ktoś ma troche hajsu i chęci a chce jeszcze coś zobaczyć na trybunach to polecam derby Belgradu, tam kibice nadal się nie p******* i jadą na całego.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: obiektywnyFAN » 25.04.2017, 12:57

Fajna prezentacja Legii z tymi szalikami na wzór flagi.
janko-81 pisze:
RysiekGrzesiak pisze:Z tych relacji wynika że to ŁKS się obsrał a nie Jaga bo nie dojechali w wyznaczone miejsce tylko zatrzymali się wcześniej i czekali do rana aż Jaga sobie pojedzie :)
Wez czlowieku ogarnij sie ku*** napisane jest ze czekalismy w Markach a oni bedac autokarem, 22 samochodami i 5 busow niepotrafili sie urwac. Wnioski niech wysunie sobie kazdy sam.
Skoro się urwaliscie to czemu nie pojechaliście do nich bo z relacji jasno wynika ze byliscie za nimi wiec?

druga sprawa to jak mozna puszczac info o czyms co sie nie stalo chyba chcieliscie zablysnac ale wam sie nie udalo.

Łomżyca
Posty: 92
Rejestracja: 30.06.2011, 18:24

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: Łomżyca » 25.04.2017, 14:07

To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona

fog
Posty: 28
Rejestracja: 21.02.2017, 08:01

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: fog » 25.04.2017, 15:25

Łomżyca pisze:To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona
Mógłbyś wyjaśnić co to znaczy że udało się wiele?

dd2
Posty: 118
Rejestracja: 12.08.2016, 18:58

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: dd2 » 25.04.2017, 16:22

kiedy ostatni raz Śląsk był w Lubinie?

KOMAR.
Posty: 163
Rejestracja: 22.12.2013, 14:31

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: KOMAR. » 25.04.2017, 17:41

4.10.16 (?) był chyba sam KKN. Wszyscy razem byli 16.03.2014 (?)
Niech ktoś poprawi jeśli się mylę .

używasz_protezy?
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2017, 16:40

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: używasz_protezy? » 25.04.2017, 17:59

Łomżyca pisze:To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona
udało się parę rzeczy, farmazony na forum i walenie gruchy pod to, że nic się nie stało, i uniknięcie wpierdolu nie tylko od J na tym wyjeździe, Łomża Anderseny....

.Ś.
Posty: 113
Rejestracja: 26.11.2009, 22:30

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: .Ś. » 25.04.2017, 18:38

p. pisze:
bobrowy staw pisze:Co do Rosji to i tak Widzew z Yaroslavka będzie biegał po Moskwie napierdalajac Polaków wraz że swoimi wiernymi towarzyszami z Wisły,Ruch oraz Elana.
Dodając do tego , że polskie ekipy mogą zostać nie wpuszczone do Rosji jak to było z Legia.
Z Twojego posta wynika ze wiesz ze WRE bedzie biegał (daj znac ilu chłopakow ma juz wizy) i atakował Polaków, oraz ze Polacy ktorych własnie WRE ma bić nie zostaną wpuszczeni.

wiec w sumie niezły post niewnoszący nic do tematu. No ale tak jest zawsze jak komentatorami akcji sa ludzie ktorzy jedyną akcje to widzieli w filmach.

jeszcze odnośnie posta od którego wszystko sie zaczeło.
Zapewne ja, jak i koledxyz ktorzy wyzej komentowali znaja wyjazdy i mecze z lat gdzie nikt nie biegał z telefonem by sobie walnąć fotke na fb.
Kiedyś smiano sie z Polonii ze nie wyszli, bo mieli jeansy. Dzis połowa ekip nie wyjdzie bo :
-nie jedli, a maja diete
-okres roztrenowania
-zbyt kosztowne ubrania
-ogromne konsekwencje
a przede wszystkim z jednego powodu : Ich ego z powodu porażki zostanie zgaszone jak kiep. A sportowiec nie moze do tego dopuscic, w koncu jego profil na isntagramie obserwuje 3 koła ludzi - jak to bedzie wygladało wtedy..

niestety. Ale klimat umiera kazdego dnia. I fanatyczni to sa bardziej janusze, niz wielcy sportowcy. Kiedys było jeden za wszytkich, wszyscy za jednego. Dzis to juz pusty slogan. Liczy sie fejm, wyglad, wizerunek, biznes a nie to co kiedyś było sercem tej zajawki ...

akcje Ruchu na batorym popieram i pochwalam. A Ci ktorzy sie oburzają że "umywalka nie odda itd" to niech w koncu odczepią się od usb i otworza okno.
A co do bluzgów, jak byłem małolat to taki mecz pełen wyzwisk był dla mnie niczym najlepsza płyta CD która mozna sluchac bez ustanku, tak jak bez ustanku j**** wroga.
Esencja prawdziwego przekazu dzisiejszych czasów.

Takie akcje jak ta Ruchu kiedyś były normalnością, bluzgi były nieodłącznym elementem większości spotkań piłkarskich.

Wspomnień czar.

wen33
Posty: 182
Rejestracja: 30.08.2016, 10:06

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: wen33 » 25.04.2017, 18:45

Już w najbliższy piątek, po nieco ponad 4 miesiącach od rozpoczęcia procesu, kielecki sąd ma wydać wyrok w sprawie zabójstwa Małpy. W poniedziałek podczas mów końcowych, prokurator domagał się kary dożywocia. Więcej [link]

abc123456
Posty: 17
Rejestracja: 03.04.2017, 19:37

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: abc123456 » 25.04.2017, 19:35

Bobrowy staw a masz moze info czy prekursorzy tych niecnych występków,Lech Areczka Crakovia i kilka ich mniejszych wówczasz kolegów też będą bić Polaków?Dawaj info bo Polacy są przerażeni i nie wiedzą czy jechać.
-w Śląsku są jakieś specjalne szkolenia by takich kretynów płodzić:/

janko-81
Posty: 75
Rejestracja: 24.04.2016, 12:41
Lokalizacja: z podlaskiego

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: janko-81 » 25.04.2017, 21:37

używasz_protezy? pisze:
Łomżyca pisze:To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona
udało się parę rzeczy, farmazony na forum i walenie gruchy pod to, że nic się nie stało, i uniknięcie wpierdolu nie tylko od J na tym wyjeździe, Łomża Anderseny....

Wez skoncz juz pierdolic bo dobrze wiecie kto kogo unikal tego dnia, wielka szkoda ze niedoszlo tego dnia do drugiego spotkania.

19SZ27.
Posty: 25
Rejestracja: 17.11.2016, 10:21

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: 19SZ27. » 25.04.2017, 22:00

janko-81 pisze:
używasz_protezy? pisze:
Łomżyca pisze:To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona
udało się parę rzeczy, farmazony na forum i walenie gruchy pod to, że nic się nie stało, i uniknięcie wpierdolu nie tylko od J na tym wyjeździe, Łomża Anderseny....

Wez skoncz juz pierdolic bo dobrze wiecie kto kogo unikal tego dnia, wielka szkoda ze niedoszlo tego dnia do drugiego spotkania.
Ferment to zaczął w miejscu o ktorym piszesz siać wasz kolega H. Po telefonach przyznaliście, że nie było go na tym wyjeździe, a pruje się na forum bo inaczej tego nazwać nie można.

Janko, zejdz na ziemię. Mieliście okazję jak czekaliśmy na stacji na was, było korzystać a nie stać w miejscu. Masz wszystko napisane w moim poprzednim poście. Jak nie potrafisz czegoś zrozumieć to widocznie jesteś upośledzony. Z jednym się zgodzę - szkoda, że nie wyszło.

Z naszej strony koniec bo szkoda czasu na głupoty. Do zobaczenia. BEZ ODBIORU.

future
Posty: 30
Rejestracja: 16.02.2013, 19:05

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: future » 25.04.2017, 23:25

ktoś się orientuje gdzie można zakupić kartony A2 z szybka przesyłką?

używasz_protezy?
Posty: 5
Rejestracja: 24.04.2017, 16:40

Re: Komentarze-21-22 kwietnia !

Post autor: używasz_protezy? » 26.04.2017, 07:54

janko-81 pisze:
używasz_protezy? pisze:
Łomżyca pisze:To J zaczęła siać ferment co prawda na innym forum. Nam się tego dnia udało wiele. Koniec tematu, okazji będzie jeszcze wiele. Piona
udało się parę rzeczy, farmazony na forum i walenie gruchy pod to, że nic się nie stało, i uniknięcie wpierdolu nie tylko od J na tym wyjeździe, Łomża Anderseny....
wielka szkoda ze niedoszlo tego dnia do drugiego spotkania.
szkoda, bo byś nie mógł leczyć kompleksów tutaj tymi wpisami.... nie jestem z J ale wiem jaka zakompleksiona jest ekipa Łomży...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości