Komentarze-15-17 kwietnia !

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Proof
Posty: 609
Rejestracja: 30.09.2016, 20:12

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Proof » 17.04.2017, 19:34

stopislamizacjieurop pisze:Też oglądałem ten mecz no i co z tego że niebyło młynu a czy on zawsze musi być ,może im sie niechciało po Zabrzu do tego przeciwnik niereprezentujący żadnej siły chuligańskiej ani dobrego ultras ani liczbowo, przecież każdy w temacie wie że Zagłębie ma mocną bandę i kiedy trzeba to są.Ja mam pytanie do kogoś z Pogoni ;czym spowodowane jest to że kobiety niemogą jeżdzić na wyjazdy obawiacie sie o ich zdrowie czy może strach że w razie czego niebędziecie w stanie ich obronić bo nierozumiem ,druga sprawa jak ojciec z synem 15letnim bedzie chciał pojechać na wyjazd to też niemoże?przecież to jest strzał w kolano nieuważacie że to jest nie fer wobec tych ludzi?Co do tej flagi elita wyjazdowa na atrakcje gotowa taka mała prowokacja przypuszczam to ......no właśnie Ruch chciał to zweryfikować,i co?
I co z tego?! ogólnie nic nie mam do nich , ale takie myślenie jak twoje zabija Polską scenę , Młyny nie są tylko od tego żeby pokazać przeciwnej ekipie gołe klaty i pokrzyczeć jacy z nas to nie są chuligani , ale są przede wszystkim od dopingowania swojej drużyny ... zwłaszcza jak ta druzyna ma duze szanse awansu. Niedlugo to ekipy w nizszych ligach bedą przed sezonem liste robić na jaką ekipe wystawiać młyn ... na tych nie bo nie mają wgl chuliganki , na tych też nie bo nam do pięt nie dorastają... glupie myślenie



stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: stopislamizacjieurop » 17.04.2017, 20:07

Może moją wypowiedż żle zinterpretowałeś może nie do końca napisałem tak jak powinienem dla zrozumienia niektórym ale ok>,Ile to razy w extraklasie niebyło dopingu z różnych powodów w mocnych ekipach ,a czepiacie sie Zagłębia niepotrzebnie,nadal czekam na odp kogoś z Pogoni jeżeli można,znam kilka dziewczyn które jeżdżą i niewyobrażają sobie żeby im ktoś to bronił ,czy kibolka kibicowanie zarezerwowane jest tylko dla mężczyzn ,czy nieuważacie że odstraszycie młodzież odpłyną w innym kierunku ,nie daj boże w lewą stronę.

Kosa
Posty: 785
Rejestracja: 27.02.2007, 00:00
Lokalizacja: Katowice-Panewniki

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Kosa » 17.04.2017, 20:28

note pisze:Nie wiem czy dobrze pamiętam ale kiedyś na GKS Katowice w III czy IV lidze chodziło regularnie po 10 tys. Pewnie znalazły by się też inne podobne przykłady. Chyba nie ma co przeceniać frekwencji, fajnie jak jest pełen stadion ale w dłuższej perspektywie i tak nie ma to wielkiego przełożenia na działalność danej ekipy.
U nas nigdy nie było regularnie 10 tys. na meczach w III i IV lidze. Dwa razy zdarzyło się osiągnąć taki wynik, a tak to miewaliśmy pewnie średnią w okolicach 4-5 tys., a na dobre mecze 7-8 tys. (ale to już w II lidze).
Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964"

[link]

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Wnuk Edwarda » 17.04.2017, 20:33

stopislamizacjieurop pisze:Może moją wypowiedż żle zinterpretowałeś może nie do końca napisałem tak jak powinienem dla zrozumienia niektórym ale ok>,Ile to razy w extraklasie niebyło dopingu z różnych powodów w mocnych ekipach ,a czepiacie sie Zagłębia niepotrzebnie,nadal czekam na odp kogoś z Pogoni jeżeli można,znam kilka dziewczyn które jeżdżą i niewyobrażają sobie żeby im ktoś to bronił ,czy kibolka kibicowanie zarezerwowane jest tylko dla mężczyzn ,czy nieuważacie że odstraszycie młodzież odpłyną w innym kierunku ,nie daj boże w lewą stronę.
Nie na wszystkie wyjazdy i fanatyczki raczej to zrozumiały
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: rzutkarny » 17.04.2017, 20:42

PeRkun pisze: Zagłębie mocna banda która od 15 lat z nikim sama nie chciała sie bic z ekipami z regionu bo nie mieli ekipy odmawiali walk no moze z Polonia Bytom cos tam zwojowali ale to tez z BKSem. Młyn to samo kiedys cos pisali o mlynie Ruchu ze tylko 200-300 osob a pozniej sie okazuje ze na Zagłębiu jest 30 albo 50 na wielu nawet nie bylo młyna.
Wyjazdy maja tez średnie na wielu słabe. Mimo ze nie lubie GKS Tychy,Rowu Rybnik czy Polonii Bytom to oni maja podobny poziom wyjazdowy jak by byli tak wysoko w tabeli czyli średnia klasa.
W tym kraju tylko wy nie odmawiacie. I tego się trzymajcie w internecie.

WhyAlwaysMe
Posty: 39
Rejestracja: 01.03.2017, 18:28

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: WhyAlwaysMe » 17.04.2017, 21:27

Gwizdy na Ruch i Widzew przeszły do historii, ciekawe co na to Śląsk i ich transparent z wiślakami z krwi i kości :)

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: bez-napinki » 17.04.2017, 21:44

WODA GAZOWANA2 pisze:
bez-napinki pisze:
KSN pisze:Beznapinki

jako kibic Ruchu byłem zaproszony na derby Reszowa ze strony Stali 7 lat temu i chłopaki ze Staszowa też byli. NIe wiem po co ta polemika z twojej strony. Kibicowski świat się zmienia i będzie się zmieniał. Zawsze było dużo dziwnych zgód, układów i tak bedzie dalej. Kiedyś dobrze czytało się te forum, teraz trzeba pół tematu przejechać, żeby przeczytać jakiś normalny post. Wiekszość te forum traktuje jako pole bitwy, zamiast dzielić się rzetelnymi informacjami.
Bardziej chodziło mi o to, żeby na temat Ruchu nie wypowiadały się osoby, które nie są z tym klubem związanie. Wodagazowana udaje kumacza, a tak naprawdę śpi w nogach. Po co rozkminiać coś na części pierwsze, Ci mają ze Stalą nieoficjalny układ, Ruch ma z Wisłą, a ta się trzyma z Resovią, to teraz ciekawe jakie są relacje Ruch z kimś tam, skoro Ci mają z Widzewem, a drudzy mają z Wisłą. Po co to? Bawienie się we wróżbitę Macieja...Również zdarzyło mi się dostać zaproszenie na Derby Rzeszowa, ale jakoś brakło czasu.
Jakie mają być relacje Ruchu z Resovią... przecież zdrowo myślący ktoś tam sam zna odpowiedź na takie pytanie, a nie pyta na ogólnopolskim forum.
pozdrawiam.

To może zacznij od siebie i przestań wypowiadać się na temat innych klubów z którymi nie jesteś związany :) Przeglądnąłem Twoje posty masz dużo do powiedzenia na temat innych ekip :) A czy jestem "kumaty" to mało mnie interesuje Twoja opinia na ten temat .I powiedz mi jeszcze gdzie ja o coś pytałem ,stwierdziłem oczywisty fakt i tyle .Bardzo mądry post napisał Twój ziomek po szalu KSN ,że: "Wiekszość te forum traktuje jako pole bitwy, zamiast dzielić się rzetelnymi informacjami." i to tyczy się też Ciebie .
a ty jesteś w ogóle kibicem jakiegoś klubu? ;]

krzysiek
Posty: 419
Rejestracja: 06.03.2007, 21:21

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: krzysiek » 17.04.2017, 22:14

PeRkun pisze: Zagłębie mocna banda która od 15 lat z nikim sama nie chciała sie bic z ekipami z regionu bo nie mieli ekipy odmawiali walk no moze z Polonia Bytom cos tam zwojowali ale to tez z BKSem. Młyn to samo kiedys cos pisali o mlynie Ruchu ze tylko 200-300 osob a pozniej sie okazuje ze na Zagłębiu jest 30 albo 50 na wielu nawet nie bylo młyna.
Wyjazdy maja tez średnie na wielu słabe. Mimo ze nie lubie GKS Tychy,Rowu Rybnik czy Polonii Bytom to oni maja podobny poziom wyjazdowy jak by byli tak wysoko w tabeli czyli średnia klasa.
A ten dalej swoje...4 posty w temacie i kazdy o ZS. Zerknij na ranking 12 zawodnika i zobacz jak jezdzilismy. Mlyn Ruchu nikogo od nas nie interesuje. A jesli ty pamietasz internetowe komentarze to widac, ze zyjesz tylko internetem. Do tego wspomaganie zgod. Po co one sa? Zeby sie uchlac? Czy razem walczyc? Blazen....
DWA KLUBY-DWA MIASTA-JEDNA PRZYJAŹŃ
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC & BKS BIELSKO

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 17.04.2017, 22:23

WhyAlwaysMe pisze:Gwizdy na Ruch i Widzew przeszły do historii, ciekawe co na to Śląsk i ich transparent z wiślakami z krwi i kości :)
Byłeś na meczu? Piszesz głupoty. Gwizdy dalej są, ale nie są intensywne jak na początku. Dalej można usłyszeć bluzgi pojedynczych osób lub gwizdanie na sektorach. Możliwe, że w tv jest to niesłyszalne. Jest ogromna różnica co do początków, ale nadal jest to obecne.

Cees
Posty: 337
Rejestracja: 24.03.2007, 12:24

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Cees » 17.04.2017, 22:40

FlorianT pisze:Kilka słów do chlopaków z Widzewa co się tak obruszyli na słowa Marcelego; jak by to wam powiedzieć abyście zrozumieli a się nie obruszyli. Widzicie chopy, my w WLKP mamy na was takie poważanie jak na Wartę. Jesteście, będziecie i kij z wami, z różnicą, że Warta nie masakruje sprejami stodół, przystanków pksu czy domków wypoczynkowych w promieniu zasięgu waszych nazwijmy fan clubów z Łowiczów, Krośniewic itd. Pozdrawiam serdecznie i wychodzę, bo wiem, że z wami widzewioki nikt i nigdy na necie nie wygrał.
slusznie, W********** bo nikogo nie interesuje głos anonimowego kartofla.

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: EL 1910 » 17.04.2017, 22:57

FlorianT pisze:Kilka słów do chlopaków z Widzewa co się tak obruszyli na słowa Marcelego; jak by to wam powiedzieć abyście zrozumieli a się nie obruszyli. Widzicie chopy, my w WLKP mamy na was takie poważanie jak na Wartę. Jesteście, będziecie i kij z wami, z różnicą, że Warta nie masakruje sprejami stodół, przystanków pksu czy domków wypoczynkowych w promieniu zasięgu waszych nazwijmy fan clubów z Łowiczów, Krośniewic itd. Pozdrawiam serdecznie i wychodzę, bo wiem, że z wami widzewioki nikt i nigdy na necie nie wygrał.
Nie będę się zniżał do Twojego poziomu, natomiast uściślę kilka faktów.
Wybudowali Wam w tej Wielkopolsce stadion na którym miały byc rozgrywane mecze ME, atrakcyjna pani prezes Warty rozdawała na lewo i prawo darmowe wejściówki to i przyszło kilka razy po 20 tys. traktując to jako atrakcję itp. Ilu było tam kibiców Warty w tych 20 tyś? U nas sprzedaliśmy rekordową ilość karnetów, bijąc rekord notabene należący do Was U nas nie przychodzą na stadion "turyści" tylko świadomi kibice, którzy zainwestowali swoje pieniądze nie dla jednorazowej atrakcji. Jezeli nie zauważasz tej subtelnej różnicy to nie odpisuj nawet.
Pisząc że Wy w WLKP tak nas poważacie jak Wartę, pokazuje jak masz rozbuchanego ego. Szkoda ze nie pamiętasz jak na Twojego wielkiego Lecha chodziło po 800-900 osób na wtedy 1 ligę, i ciekaw jestem ilu by chodziło teraz jak byście tak jak my od 20 lat nic nie zdobywali i pałętali sie po 3 ligach.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Szeptem » 17.04.2017, 23:29

rozpuszczalnik1906 pisze:
WhyAlwaysMe pisze:Gwizdy na Ruch i Widzew przeszły do historii, ciekawe co na to Śląsk i ich transparent z wiślakami z krwi i kości :)
Byłeś na meczu? Piszesz głupoty. Gwizdy dalej są, ale nie są intensywne jak na początku. Dalej można usłyszeć bluzgi pojedynczych osób lub gwizdanie na sektorach. Możliwe, że w tv jest to niesłyszalne. Jest ogromna różnica co do początków, ale nadal jest to obecne.
rozpuszczalnik ty za to byłeś na meczu, ale chyba na Cracovii... Twój post z lutego:
Ja odniosę się tylko do Wisły. Frekwencja 11 tys. Może ciut lepsza niż zazwyczaj, ale co to za sukces? Chodzi 9, 10 tysięcy praktycznie cały czas. Wzrost jest, ale marny. Mogę powiedzieć, że to przez temperaturę :)
Młyn praktycznie taki jak zawsze. Doping do d. Jedyne co wychodziło: "tak się bawią ludzie..". Oglądnij zdjęcia z młynu, kto tam chodzi. Końca nigdy nie będzie, ale z dołka wyjść prędko się nie uda.

Jak z tym dołkiem :) ? Daj spokój chłopie, pojedyncze gwizdy na ponad 12 000 ludzi to jest nic, i widzę że cię to boli.

WhyAlwaysMe
Posty: 39
Rejestracja: 01.03.2017, 18:28

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: WhyAlwaysMe » 17.04.2017, 23:42

rozpuszczalnik1906 pisze:
WhyAlwaysMe pisze:Gwizdy na Ruch i Widzew przeszły do historii, ciekawe co na to Śląsk i ich transparent z wiślakami z krwi i kości :)
Byłeś na meczu? Piszesz głupoty. Gwizdy dalej są, ale nie są intensywne jak na początku. Dalej można usłyszeć bluzgi pojedynczych osób lub gwizdanie na sektorach. Możliwe, że w tv jest to niesłyszalne. Jest ogromna różnica co do początków, ale nadal jest to obecne.
Gwizdy dalej są, jak odpalisz filmik z listopada. Gwizdów nie było żadnych, filmik z dopingu będzie dowodem

Vvalo
Posty: 18
Rejestracja: 14.03.2017, 20:28

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Vvalo » 18.04.2017, 00:17

WhyAlwaysMe pisze:
rozpuszczalnik1906 pisze:
WhyAlwaysMe pisze:Gwizdy na Ruch i Widzew przeszły do historii, ciekawe co na to Śląsk i ich transparent z wiślakami z krwi i kości :)
Byłeś na meczu? Piszesz głupoty. Gwizdy dalej są, ale nie są intensywne jak na początku. Dalej można usłyszeć bluzgi pojedynczych osób lub gwizdanie na sektorach. Możliwe, że w tv jest to niesłyszalne. Jest ogromna różnica co do początków, ale nadal jest to obecne.
Gwizdy dalej są, jak odpalisz filmik z listopada. Gwizdów nie było żadnych, filmik z dopingu będzie dowodem

Kolejny wysłany cpun ktory nie słyszy gwizdów,wasz propagada nic nie dała.Dalej sporo osob gwizda,Dalej darmowe bilety w gimnazjum żeby zapełnic młyn.Mniej cpania i zrozumiesz wtedy.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Szeptem » 18.04.2017, 01:25

Vvalo pisze:
WhyAlwaysMe pisze:
Gwizdy dalej są, jak odpalisz filmik z listopada. Gwizdów nie było żadnych, filmik z dopingu będzie dowodem

Kolejny wysłany cpun ktory nie słyszy gwizdów,wasz propagada nic nie dała.Dalej sporo osob gwizda,Dalej darmowe bilety w gimnazjum żeby zapełnic młyn.Mniej cpania i zrozumiesz wtedy.
Valuś ja wiem że miało być tak pięknie, byłeś tu jednym z głównych napinaczy i strategów internetowych w zeszłej rundzie którzy mieli najwięcej do powiedzenia na temat Wisły, no ale cóż, nie wyszło :-) . Gwizdy i szumy to ty prawdopodobnie słyszysz ale w swojej chorej głowie, w tym też Ci tu nikt raczej nie pomoże, ale skoro poniosłeś osobistą porażkę w swojej wojence internetowej, to myslę że mógłbyś poświęcić teraz trochę czasu na dobrego psychiatre który Ci pomoże z tymi szumami i gwizdami.

Darmowych biletów nie potrzeba, młyn stabilny w każdym meczu w tej rundzie z mniej ciekawymi kibicowsko rywalami, z lepszymi na które jest mobilizacja komplet 6k. Wyjazdy też bardzo dobre w tej rundzie jak na Wisłę. Tyle, zajmij się lepiej swoim klubem Cracovią z młynem po 200-300 osób czy skomentuj 30 osobowy wyjazd do Białegostoku.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: sir. » 18.04.2017, 06:40

Żadnych gwizdów nie było, przynajmniej przy pierwszych pozdrowieniach.przy drugim razie od strony trybun vip ktoś tam gwizdl jakby kilka osób ale to tez mogło wynikać z wydarzeń boiskowych, a nawet jak nie no to c*** wam na te głupie czoło.Miło się patrzy jak na wiosne dostajecie c**** ze na Wiśle coraz lepiej:-) Na meczu debiutuje flaga ze wzoru ostatniej oprawy, Zagłębia kolo setki, może ciut ponad.

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: stopislamizacjieurop » 18.04.2017, 07:52

Lech zawdzięcza sukces dzięki temu że przyczyniło się do tego wiele czynników ,połączenie z innym klubem fakt że w mieście niemają żadnego przeciwnika nawet w regionie go niema więc wiekszość chcąc niechcąc musi jeżdzić na Lecha ,wybudowanie nowego stadionu ,gra piłkarzy w najwyższej klasie rozgrywkowej ,naśmiewanie z Widzewa jest nie na miejscu zapomnieli Lechici jak cukrowali do Widzewa kilka lat temu niewyszło to zrobili z LKSem.Widzewiacy dają rade i to dobrze frekwencja bardzo dobra do tego 3liga ,rekord wykupionych karnetów w Polsce a przecież jest jeszcze w mieście LkS,widać głód piłki na wysokim poziomie ,gdzie w Polsce cały stadion stoi podczas meczu ja sie z tym spotkałem tylko na Widzewie zajebista sprawa,te wywyższanie sie Lecha czy Legii i patrzenie z pogardą na innych jest żenujące.Niejestem z Widzewa.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Beha » 18.04.2017, 09:08

To nie Lech lukrował do Widzewa - raczej odwrotnie było.
Pomijam już fakt, że po walce odpłynął do sektora niebo jeden z Widzewiaków.
A czołówka Widzewa brała potem udział w walce L-L na Wolskiej.

EL 1910
Posty: 194
Rejestracja: 16.02.2014, 12:11

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: EL 1910 » 18.04.2017, 09:19

Z Lechem i Widzewem bylo tak, że Lech czy to z szacunku, czy obawy, czy też politowania dzwonił i wypytywał. Zachowali się jak należy i stąd zrodziły się kontakty, które pewnie by trwały jeszcze długo. Obie ekipy się szanowały i ceniły, do czasu kiedy Ruch nie podzielił. Widzew wybrał zgodę, a nie układ i czar prysł. Pisząc że to Widzew pucował się do Lecha jest nie na miejscu.

internet
Posty: 481
Rejestracja: 02.01.2012, 10:30

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: internet » 18.04.2017, 10:47

EL 1910 pisze:Z Lechem i Widzewem bylo tak, że Lech czy to z szacunku, czy obawy, czy też politowania dzwonił i wypytywał. Zachowali się jak należy i stąd zrodziły się kontakty, które pewnie by trwały jeszcze długo. Obie ekipy się szanowały i ceniły, do czasu kiedy Ruch nie podzielił. Widzew wybrał zgodę, a nie układ i czar prysł. Pisząc że to Widzew pucował się do Lecha jest nie na miejscu.
przeciez Widzew pucował sie do Lecha od poczatku XXI wieku. Wtedy wszyscy to widzieli. Zalezalo im mocno na kontaktach z Lechem, a owczesna ekipa Widzewa była bardzo zapatrzona w Pyrusy. Teraz pewnie nikt sie nei bedzie przyznawal, ale tak bylo. Nie przecze, ze Lech nie byl pozniej zainteresowany, ale takie odwracacania kota ogonem to tylko na Widzewie albo Legii mozna doswiadczyc.

usmiech politowania to moze wzbudzac ten fragment:
Lech czy to z szacunku, czy obawy, czy też politowania

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: stopislamizacjieurop » 18.04.2017, 11:57

tylko prawda jest taka że gdyby nie mocne stanowisko Ruch w tej kwesti to układ dawno został by przybity.

masturbator12cm
Posty: 33
Rejestracja: 17.11.2016, 12:40

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: masturbator12cm » 18.04.2017, 12:02

kiedyś starszyzna opowiadała że przyjechała delegacja z Poznania i Widzew odprawił ich z kwitkiem z plunięciem ponoć w twarz.
Ale nie wiem w którym to było wieku.

woldemort1
Posty: 113
Rejestracja: 19.12.2011, 18:00

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: woldemort1 » 18.04.2017, 12:12

Obrazek

ostrykrk
Posty: 85
Rejestracja: 24.06.2010, 22:10

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: ostrykrk » 18.04.2017, 12:34

stopislamizacjieurop pisze:tylko prawda jest taka że gdyby nie mocne stanowisko Ruch w tej kwesti to układ dawno został by przybity.
Nie zapominaj kolego o jednej zgodzie Lecha,która nieakceptowała takiego rozwoju sytuacji i też w tej sprawie miała mocne stanowisko.

rozpuszczalnik1906
Posty: 74
Rejestracja: 20.02.2017, 19:33

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: rozpuszczalnik1906 » 18.04.2017, 12:34

Szeptem, WhyAlwaysMe i Sir1

https://www.youtube.com/watch?v=uFCBC9YRgiM
02:50 leci Polonia Przemyśl a zaraz po Ruch.
Jeżeli nie słyszycie gwizdów od około 03:05, to polecam laryngologa.
Pisałem gwizdy nie są tak intensywne jak na początku, ale nadal są i są słyszalne w filmikach, więc nie piszcie, że ich nie ma.
Ktoś mi zarzucał, że chodzę na Cracovię. Chodziłem, chodzę i będę chodził, tylko i wyłącznie na Wisłę.

gringocwel
Posty: 164
Rejestracja: 14.04.2017, 13:42

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: gringocwel » 18.04.2017, 13:18

chodziłem, chodzę i będę chodził, tylko i wyłącznie na Wisłę.
Tak a jako dowod bedziesz pierdolil swoje kocopoly na temat Wisly. Myslisz ze ktos ci w to uwierzy typie? Zalosne

Fluttershy
Posty: 8
Rejestracja: 09.04.2017, 19:25

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Fluttershy » 18.04.2017, 13:23

Gwizdy były, słabsze niż na poprzednich meczach, ale były. Ale wygląda na to, że tilapie mają chorzowskie fiuty nie tylko w gębach, ale również w uszach i działają jak zatyczki.

kivloff
Posty: 509
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: kivloff » 18.04.2017, 13:48

Kogo jebała w Warszawie Korona kilka minut po końcowym gwizdku?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: sir. » 18.04.2017, 14:57

rozpuszczalnik1906 pisze:Szeptem, WhyAlwaysMe i Sir1

https://www.youtube.com/watch?v=uFCBC9YRgiM
02:50 leci Polonia Przemyśl a zaraz po Ruch.
Jeżeli nie słyszycie gwizdów od około 03:05, to polecam laryngologa.
Pisałem gwizdy nie są tak intensywne jak na początku, ale nadal są i są słyszalne w filmikach, więc nie piszcie, że ich nie ma.
Ktoś mi zarzucał, że chodzę na Cracovię. Chodziłem, chodzę i będę chodził, tylko i wyłącznie na Wisłę.
myślę że łatwiej policzyć tam gwizdy niż wykropkować cracovie na ostatnim wyjeździe, być może znajdzie się chętny?będzie to debiut:) Na samym początku słychać też doping Zagłębia w liczbie ok 100os, wydawać się może zagłuszając Wisłę, posłuchaj sobie tego na przemian z tymi swoimi gwizdami:) Tak ty jesteś za Wisłą jak ja z Meksyku:)Pejsy od roku trenują nadstawianie uszów, szykuje się układ z policją:)

ALAN82
Posty: 218
Rejestracja: 01.06.2010, 14:52

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: ALAN82 » 18.04.2017, 15:17

kivloff pisze:Kogo jebała w Warszawie Korona kilka minut po końcowym gwizdku?
Paprockiego

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Szeptem » 18.04.2017, 15:19

Gratuluje ludzie, gwizda kilkadziesiąt osób maks na ponad 12 tysięcy ludzi na stadionie tego dnia, Zagłębie w te lekko ponad 100 osób jest duzo głośniejsze niż te wasze gwizdy , sukces internetowych wojowników kibice.net, bravo! Rury, wasze kompleksy już wam całkiem zryły te banie jeden się podszywa i udaje kibica Wisly mimo że ponad połowa jego postów to napinka w strone tego klubu, a drugi już chyba conajmniej 10 kont założył bo wczesniejsze pobanowane i od prawie roku całą swoją siłę internetową kieruje w internetowej walce z Wisłą, a Wisła robi swoje i w Krakowie i na trybunach gdzie w obecnej rundzie absolutnie pokazuje kto jest w Krakowie numerem 1 pod każdym względem. Na przekór wszystkim... ;)

prism
Posty: 115
Rejestracja: 04.06.2014, 22:16

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: prism » 18.04.2017, 15:29

Temu ułomowi, który ostatnio z dwóch kont sam ze sobą dyskutował jak to Podbeskidzie rośnie w siłę, proponuję obejrzeć zdjęcia z prestiżowego wyjazdu do Sosnowca. Tyle w temacie jaka to "ekipa" i jaką ma przed sobą świetlaną przyszłość.

aczytoważne?
Posty: 44
Rejestracja: 26.09.2013, 01:36

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: aczytoważne? » 18.04.2017, 15:53

Ja bym proponował tym kilku osobom założyć sobie jakąś grupę albo temat osobny, bo co kolejkę na tym forum jest coraz gorzej. Pozakładali za dużo kont i z każdego piszą i dyskusja między sobą. Weźcie wyjdźcie z domu może trochę świeżego powietrza Wam pomoże. Szkoda,że nie ma możliwości zablokowania jednego tematu co kolejkę,żeby tylko osoby wyznaczone przez kluby mogły się w nim wypowiadać- jest to niemożliwe, bo większość osób decyzyjnych ma wyjebane w to forum i bandę internetowych napinaczy i to co sobie popiszą z kącika w swoim domu nic to nie zmieni i tak.
Co do gwizdów to zarówno osoby z Wisły i Cracovii mają na to wyjebane- może poza kilkoma internetowymi wojownikami. Zresztą czego się spodziewać po 29 kolejkach osoby wróciły na stadion Wisły i zobaczyli,że ich zdanie gówno znaczy i jedyne co mogą to oglądnąć mecz na trybunach lub przed tv. Nikt z ich zdaniem się nie liczy i liczyć nie będzie. To samo tyczy się liczb osób w młynie, wyjazdów itd itd. Nie mówię tylko o Krakowskich ekipach ale o wszystkich. Jak myślicie,że ZS będzie się przejmowało tym,że ktoś im napisze na tym forum,że słabo stoją i zawieszą działalność albo zaczną przychodzić po 10k żeby się komuś tutaj przypodobać to jesteście w błędzie. Mają się dobrze i tak naprawdę w dużej mierze dzięki nim cokolwiek się dzieje.

kivloff
Posty: 509
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: kivloff » 18.04.2017, 16:37

ALAN82 pisze:
kivloff pisze:Kogo jebała w Warszawie Korona kilka minut po końcowym gwizdku?
Paprockiego
Dzięki

Vvalo
Posty: 18
Rejestracja: 14.03.2017, 20:28

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Vvalo » 18.04.2017, 17:50

Nie da się czytac niektórych wislackich bredni,trzeba ich banować jak najszybciej.

halodrol
Posty: 759
Rejestracja: 10.01.2010, 21:15

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: halodrol » 18.04.2017, 18:19

...napisał łeb zbanowany już siedem razy. Skąd ty k**** czerpiesz siłę i motywację do dalszej bezsensownej walki?
gringocwel pisze:
chodziłem, chodzę i będę chodził, tylko i wyłącznie na Wisłę.
Tak a jako dowod bedziesz pierdolil swoje kocopoly na temat Wisly. Myslisz ze ktos ci w to uwierzy typie? Zalosne
No właśnie, jeszcze edit, to jest przecież typ istniejący już pod kilkoma nickami, ostatnio jako Tomasz_hwdp, który sam siebie potrafi zaorać np ostatnio opisując derby Krakowa raz jako siedzący na widowni wśród pasiastych a za chwilę jakby był w gronie przyjezdnych.
Teraz znowu nie zauważył z jakiego konta napisał i nie wie odkręcić swoje pierdolenie o jakichś gwizdach.

stopislamizacjieurop
Posty: 66
Rejestracja: 11.03.2017, 15:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: stopislamizacjieurop » 18.04.2017, 19:47

A wracając do tematu mega zaskoczeniem na plus młyn w Płocku ,no ku...wa chłopaki chyle czoła ,niespodziewałem się tego po Was piękna mobilizacja i Lech super wypadł,na minus Pogoń kórde potężne miasto extraklasa walka o puchary ,konkretny przeciwnik ,to już lepiej jeżdżą ekipki z 3 czy 4ligi z małych miasteczek.Te wyliczanie co kolejke czy były gwizdy pikników czy niebyło to już jest tak śmieszne że szok hehehe

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: mmm1 » 18.04.2017, 20:08

7 stron i zero na temat akcji debrowej Lechii? Jak dla mnie jest o czym pisać bo chyba nikt w Polsce czegoś takiego nie zrobił (może jedynie Lech)

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Ineder56 » 18.04.2017, 20:13

mmm1 pisze:7 stron i zero na temat akcji debrowej Lechii? Jak dla mnie jest o czym pisać bo chyba nikt w Polsce czegoś takiego nie zrobił (może jedynie Lech)
To jak już zaczynasz, to może napisz o co chodzi.

mmm1
Posty: 134
Rejestracja: 11.06.2015, 21:53
Lokalizacja: chłopak z miasta!

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: mmm1 » 18.04.2017, 20:17

Ineder56 pisze:
mmm1 pisze:7 stron i zero na temat akcji debrowej Lechii? Jak dla mnie jest o czym pisać bo chyba nikt w Polsce czegoś takiego nie zrobił (może jedynie Lech)
To jak już zaczynasz, to może napisz o co chodzi.
Naprawdę nikt nie zauważył że przez cały mecz paliły się race? jedna za drugą, całe 90 minut. Pamiętam tylko coś podobnego na finale Legia-Lech, ale nie wiem czy Lech palił cały mecz czy tylko 2 połowę.
Generalnie jak dla mnie kozak akcja

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości