Komentarze-15-17 kwietnia !

Moderator: LechiaCHWM

Kruszon
Posty: 94
Rejestracja: 30.09.2011, 23:11

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Kruszon » 16.04.2017, 15:51

Pudelek już wychwycił:

Obrazek



FG_
Posty: 78
Rejestracja: 09.11.2014, 19:58

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: FG_ » 16.04.2017, 15:56

jakiś anonimowy flet napisał ze ustawiły sie 3 ekipy i wy zaraz wierzycie i zaczynacie rozkminy :) na Miedz czekał sam Ruch po meczu, a przed polował na nich Widzew. W pierwszym przypadku Miedzianka nie wyszła z autokarow, a w drugim korek pokrzyzował wszelkie plany. Smacznego jajka chuligany

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: jebacjebacpzpn » 16.04.2017, 16:01

Mozesz podac liczbe ekipy czekajacej na powrocie?

Marceli
Posty: 425
Rejestracja: 26.02.2007, 21:12

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Marceli » 16.04.2017, 16:21

Nie moje klimaty, ale wszystkim podniecajacym sie frekwencja na Widzewie przypominam, ze po otwarciu stadionu w Poznaniu na mecze Warty przychodzilo kilka meczow z rzedu ponad 20 tysiecy kibicow. Zaden z nich nie zostal tam jednak na dluzej. Prawdziwy sprawdzian frekwencji bedzie mial miejsce, gdy Widzew nie awansuje i zacznie ponosic porazki. Nie sadze, zeby drugi pojedynek z Motorem Lubawa przyciagnal komplet publicznosci. Nie mniej jednak tylko od Widzewa zalezy, czy uda sie zagospodarowac "nowych"kibicow czy tez nie.
Za Lechem przemierzamy cały świat...

Oqq
Posty: 319
Rejestracja: 03.10.2014, 22:21

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Oqq » 16.04.2017, 16:32

FG_ pisze:jakiś anonimowy flet napisał ze ustawiły sie 3 ekipy i wy zaraz wierzycie i zaczynacie rozkminy :) na Miedz czekał sam Ruch po meczu, a przed polował na nich Widzew. W pierwszym przypadku Miedzianka nie wyszła z autokarow, a w drugim korek pokrzyzował wszelkie plany. Smacznego jajka chuligany
Fletów szukaj sobie dzisiaj przy stole, swoją drogą, jakie rozkminy? Nie wyszli i tyle po chu drążyć temat. Jako zgoda Śląska muszą się liczyć z tym, ze będą traktowani tak samo jak Wrocławianie, nie widzę w tym nic dziwnego.

twbolek
Posty: 7
Rejestracja: 30.11.2013, 13:31

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: twbolek » 16.04.2017, 16:41

EL 1910 pisze:Oqq - wszystko bylo dograne na telefonach i mieli się zatrzymać. Tylko Miedź wie dlaczego się nie zatrzymali. Tak samo Stomil tylko wie, dlaczego wiedząc gdzie na nich czekamy, akceptując to pojechali jednak inna trasą.

Wesołych Świat Fanatycy.
Tak samo Widzew tylko wie czemu nie wyszli z autokarów.Wyszedłeś już spod siedzenia?

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 16.04.2017, 16:43

Gong pisze:
srututu pisze:To nie jedyna sytuacja - Widzew&Ruch od kilku lat macają się ze Stalą Rzeszów i Karpatami, a Wisła z Resovią.
Chyba Widzew&Elana, bo Ruch to chyba ma dosyć neutralne stosunki z Resovią przynajmniej tak mi się wydaje ale mogę się mylić.


Może ktoś napisać coś więcej o kontaktach na linii Ruch - Igloopol, bo pierwsze słysze?? Bączyński pisze o jakiejś przystawce a nie przypominam sobie żeby Niebiescy ich zapraszali na przykład na swój turniej kibicowski który miał miejsce nie dawno, lub na jakiś swój mecz, więc jak to wygląda? Na przykład Unia Oswięcim pojawiła się i na turnieju i pojawia się czasem na meczach Ruchu.
No nie wiem czy Ruch ma takie neutralne stosunki z Resovią ;) Podam przykład ,kibice Pogoni Staszów jeden z lepszych FC Ruchu ,sami się chwalą ,że działają też w sprawach "sportowych" mają bardzo dobre relacje ze Stalą Rzeszów i wspomagają się nawzajem na ważniejszych meczach itd ;)
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: blah » 16.04.2017, 17:10

twbolek pisze:
EL 1910 pisze:Oqq - wszystko bylo dograne na telefonach i mieli się zatrzymać. Tylko Miedź wie dlaczego się nie zatrzymali. Tak samo Stomil tylko wie, dlaczego wiedząc gdzie na nich czekamy, akceptując to pojechali jednak inna trasą.

Wesołych Świat Fanatycy.
Tak samo Widzew tylko wie czemu nie wyszli z autokarów.Wyszedłeś już spod siedzenia?
po co sie napinasz bolek

marcino2981
Posty: 61
Rejestracja: 16.09.2014, 08:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: marcino2981 » 16.04.2017, 17:39

Ile Ełksy w Płocku z Lechem?

RadekRTS
Posty: 44
Rejestracja: 19.11.2016, 15:28

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: RadekRTS » 16.04.2017, 17:51

Co wy z tym nie wyjsciem z autokarow...Widzew wyszedl z autokaru i obie grupy staly naprzeciwko siebie...Niestety braklo zdecydowania..

kilof
Posty: 189
Rejestracja: 14.04.2017, 21:04

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: kilof » 16.04.2017, 18:15

RadekRTS pisze:Co wy z tym nie wyjsciem z autokarow...Widzew wyszedl z autokaru i obie grupy staly naprzeciwko siebie...Niestety braklo zdecydowania..
O kim mówisz teraz? O was i o Miedzi? Bo chyba nie o was i Lechie...

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: daleko » 16.04.2017, 18:30

kilof pisze:
RadekRTS pisze:Co wy z tym nie wyjsciem z autokarow...Widzew wyszedl z autokaru i obie grupy staly naprzeciwko siebie...Niestety braklo zdecydowania..
O kim mówisz teraz? O was i o Miedzi? Bo chyba nie o was i Lechie...
Chyba Lechii*
Kto chce znac prawde to zna a kto woli wierzyc w swoja prawde to noech sobie wierzy w co chce.
Osoby ktore tam byly przyznaly sie do porazki ale tez mowili ze Lechia nie dala wyjsc z autokaru i widzewiacy wyszly gdy Lechia (i reszta) odeszli od autokaru

serce miasta
Posty: 744
Rejestracja: 24.09.2015, 08:53

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: serce miasta » 16.04.2017, 18:45

Stomil potwierdzil ze Widzew wysiadl z autokarow,mozna sprawdzic.

wiernyioddany
Posty: 363
Rejestracja: 02.04.2016, 16:02

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: wiernyioddany » 16.04.2017, 19:02

Osoby które nie brały wydarzeń w tej akcji nie powinny sie wypowiadać a mam wrażenie że większość komentarzy jest z seri "przejebe sie do Widzewa" . Przyznalismy się do porażki bo to koalicja Nas zaatakowała i to oni obijali pojedyncze osoby które pierwsze wyskakiwały z autokarów,reszta nie dostała takiej szansy . Gdy mieliśmy możliwość zgrupowania się(ostatnie 2 autokary kilkaset metrów dalej stały wiec trochę im zajęło dobiegniecie) wyszliśmy naprzeciw siebie w lesie i tam brakło zdecydowania,jedynie wymiana kamieni(tym razem to nie my zaczelismy ;)). Od tamtego momentu chyba nikt nie może nam wmówić braku chęci rewanżu i aktywności,kilka prób było i jestem pewny ze w koncu nic nie stanie na przeszkodzie aby powalczyć w normalnych warunkach :) Wesołych Świąt !
---- Łódzkości 1910 Fanatycy ----

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: bez-napinki » 16.04.2017, 19:16

WODA GAZOWANA2 pisze:
Gong pisze:
srututu pisze:To nie jedyna sytuacja - Widzew&Ruch od kilku lat macają się ze Stalą Rzeszów i Karpatami, a Wisła z Resovią.
Chyba Widzew&Elana, bo Ruch to chyba ma dosyć neutralne stosunki z Resovią przynajmniej tak mi się wydaje ale mogę się mylić.


Może ktoś napisać coś więcej o kontaktach na linii Ruch - Igloopol, bo pierwsze słysze?? Bączyński pisze o jakiejś przystawce a nie przypominam sobie żeby Niebiescy ich zapraszali na przykład na swój turniej kibicowski który miał miejsce nie dawno, lub na jakiś swój mecz, więc jak to wygląda? Na przykład Unia Oswięcim pojawiła się i na turnieju i pojawia się czasem na meczach Ruchu.
No nie wiem czy Ruch ma takie neutralne stosunki z Resovią ;) Podam przykład ,kibice Pogoni Staszów jeden z lepszych FC Ruchu ,sami się chwalą ,że działają też w sprawach "sportowych" mają bardzo dobre relacje ze Stalą Rzeszów i wspomagają się nawzajem na ważniejszych meczach itd ;)
nie pisz więcej. ;)

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: popopopopo » 16.04.2017, 19:37

daleko pisze:Jak mozna bylo tu przeczytac ŁKS polowal na widzewiakow po meczach Widzewa u siebie czym chwala sie gdzie tylko sie da.
Chcieli nam ucierac nosa za nasza frekwecje. Niby ze na Widzewie same pikole i przypadkowe osoby.
Same ogarniete osoby i fanatole:
https://www.youtube.com/watch?v=l5psHg27MQQ
- 0 bialych koszulek
- kilka szali
- doping...sorry u nas "przypadkowe pikole" potrafia lepiej dopingowac
Czy brak barw to norma czy obsrali sie bo w tym samym czasie na miasto wysypie sie 17 tysi czerwonych? Na Widzewie praktycznie wszyscy na czerwono na ŁKSie jak wyzej.

Edit:
2 tyg wczesniej na meczu u siebie:
https://www.youtube.com/watch?v=4k4L_60Drp4
Wszyscy na bialo a wiec wczoraj barwy zostaly w domu bo kupa :)

tak, tak sie was baliśmy że bez barw przyszliśmy. Byś sie kondonie j***** nie ośmieszał. Rozwiązaniem zagadki jest pogoda, mianowicie dwa tyg temu było na tyle ciepło, że sporo osób było w samych koszulkach a teraz mieli na sobie kurtki, sam byłem teraz w kurtce, w ogóle se porównaj ile osób na biało jest wiosną, latem a ile jesienią, zimą zanim swoje teorie zaczniesz tworzyć lamuchu

WODA GAZOWANA2
Posty: 528
Rejestracja: 20.10.2016, 19:18

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: WODA GAZOWANA2 » 16.04.2017, 19:47

Nie da się kolejny raz cytować ,do bez-napinki !


Po raz kolejny się do mnie dopierdalasz ,to teraz wyjaśnij może co się nie zgadza w tym co napisałem ?
Zawsze Wierni !

https://youtu.be/pV2ojAEPd1U

daleko
Posty: 80
Rejestracja: 19.11.2016, 13:48

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: daleko » 16.04.2017, 20:08

popopopopo pisze:tak, tak sie was baliśmy że bez barw przyszliśmy. Byś sie kondonie j***** nie ośmieszał. Rozwiązaniem zagadki jest pogoda, mianowicie dwa tyg temu było na tyle ciepło, że sporo osób było w samych koszulkach a teraz mieli na sobie kurtki, sam byłem teraz w kurtce, w ogóle se porównaj ile osób na biało jest wiosną, latem a ile jesienią, zimą zanim swoje teorie zaczniesz tworzyć lamuchu
Aha rozumiem. Jak tak zimno bylo to trzeba bylo chociaz szalik z szafy wyjac :) czy szalik to tylko jak cieplo jest? bo juz nie ogarniam.
A zobacz ze w taka sama pogode po drugiej stronie Łodzi ludzie jakos wykminili jak byc na czerwono na meczu.

Łagodny
Posty: 398
Rejestracja: 08.04.2013, 21:06
Lokalizacja: Żółto-Czarna Ojczyzna

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Łagodny » 16.04.2017, 20:12

Konkretny młyn Wisły Płock na meczu z Lechem.

popopopopo
Posty: 144
Rejestracja: 22.11.2016, 14:26

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: popopopopo » 16.04.2017, 20:18

daleko pisze:
popopopopo pisze:tak, tak sie was baliśmy że bez barw przyszliśmy. Byś sie kondonie j***** nie ośmieszał. Rozwiązaniem zagadki jest pogoda, mianowicie dwa tyg temu było na tyle ciepło, że sporo osób było w samych koszulkach a teraz mieli na sobie kurtki, sam byłem teraz w kurtce, w ogóle se porównaj ile osób na biało jest wiosną, latem a ile jesienią, zimą zanim swoje teorie zaczniesz tworzyć lamuchu
Aha rozumiem. Jak tak zimno bylo to trzeba bylo chociaz szalik z szafy wyjac :) czy szalik to tylko jak cieplo jest? bo juz nie ogarniam.
A zobacz ze w taka sama pogode po drugiej stronie Łodzi ludzie jakos wykminili jak byc na czerwono na meczu.

Przecież były szaliki przychlaście, zobacz sobie jakiś dowolny mecz z zeszłego roku zima/ jesień i nie zawracaj głowy, tak samo wygląda jak jest zimno, nie ma u nas ciśnienia, żeby nakładać białą koszulke na kurtke i tyle a nie se dorabiasz historie do tego a że u was jesteście na czerwono i potem koszulki i szaliki pokitrane pod kurtkami to koło c**** mi lata, przyłaźcie sobie nawet na różowo jak chcecie.

Porter12
Posty: 107
Rejestracja: 26.02.2016, 20:16

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Porter12 » 16.04.2017, 20:19

UWAGA: to, że jutro śmigus dyngus nie oznacza,że można lać wodę :)

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: dintre » 16.04.2017, 20:26

daleko pisze:
popopopopo pisze:tak, tak sie was baliśmy że bez barw przyszliśmy. Byś sie kondonie j***** nie ośmieszał. Rozwiązaniem zagadki jest pogoda, mianowicie dwa tyg temu było na tyle ciepło, że sporo osób było w samych koszulkach a teraz mieli na sobie kurtki, sam byłem teraz w kurtce, w ogóle se porównaj ile osób na biało jest wiosną, latem a ile jesienią, zimą zanim swoje teorie zaczniesz tworzyć lamuchu
Aha rozumiem. Jak tak zimno bylo to trzeba bylo chociaz szalik z szafy wyjac :) czy szalik to tylko jak cieplo jest? bo juz nie ogarniam.
A zobacz ze w taka sama pogode po drugiej stronie Łodzi ludzie jakos wykminili jak byc na czerwono na meczu.
Kolego Daleko.

Akurat Widzew jest ostatnią ekipą, która może zwracać uwagę ŁKSowi w kwestii barw, flag itd :)
Straciliście Robitnicze, Straciliście New Yadów, Straciliście Awanturników i inne, a Tobie jeszcze mało :)?

Dopóki Widzew nie zrobi jakiejkolwiek akcji odwetowej za flagi, najlepiej zamilczcie aby się nie kompromitować. ( a wiemy, że nie zrobicie, bo po prostu nie macie takiej siły uderzenia, aby to zrobić)

Przychodzi Was po 16 tys na mecze i c*** z tego ...ani pół konkretnej akcji odwetowej nie było z Waszej strony i wiemy, że nie będzie.

Tak więc daj sobie na luz i skoncentruj się na treningach MMa, a nie będziesz ŁKSowi wypominał, że w młynie za mało szalików :)
Tbm

KSN
Posty: 53
Rejestracja: 15.09.2009, 21:46

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: KSN » 16.04.2017, 21:00

Beznapinki

jako kibic Ruchu byłem zaproszony na derby Reszowa ze strony Stali 7 lat temu i chłopaki ze Staszowa też byli. NIe wiem po co ta polemika z twojej strony. Kibicowski świat się zmienia i będzie się zmieniał. Zawsze było dużo dziwnych zgód, układów i tak bedzie dalej. Kiedyś dobrze czytało się te forum, teraz trzeba pół tematu przejechać, żeby przeczytać jakiś normalny post. Wiekszość te forum traktuje jako pole bitwy, zamiast dzielić się rzetelnymi informacjami.

tuwimianin.
Posty: 617
Rejestracja: 02.05.2013, 21:01

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: tuwimianin. » 16.04.2017, 21:13

Może ktoś napisać coś więcej o kontaktach na linii Ruch - Igloopol, bo pierwsze słysze?? Bączyński pisze o jakiejś przystawce a nie przypominam sobie żeby Niebiescy ich zapraszali na przykład na swój turniej kibicowski który miał miejsce nie dawno, lub na jakiś swój mecz, więc jak to wygląda? Na przykład Unia Oswięcim pojawiła się i na turnieju i pojawia się czasem na meczach Ruchu.[/quote]

Igloopol bywał z Ruchem choćby na finale PP na stadionie Śląskim z Lechem[/quote]

Kibice Igloopolu są na większości meczów Ruchu.
Czy to przy Cichej, czy na wyjazdach.[/quote]

Dokładnie tak. PozdRo
IGLOOPOL DĘBICA

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: WidzewskaCharyzma » 16.04.2017, 21:32

a wiemy, że nie zrobicie
ani pół konkretnej akcji odwetowej nie było z Waszej strony i wiemy, że nie będzie.
Powróż nam jeszcze.
https://t.me/pump_upp

szybowiec22
Posty: 109
Rejestracja: 22.02.2017, 21:00

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: szybowiec22 » 16.04.2017, 21:33

Marceli pisze:Nie moje klimaty, ale wszystkim podniecajacym sie frekwencja na Widzewie przypominam, ze po otwarciu stadionu w Poznaniu na mecze Warty przychodzilo kilka meczow z rzedu ponad 20 tysiecy kibicow. Zaden z nich nie zostal tam jednak na dluzej. Prawdziwy sprawdzian frekwencji bedzie mial miejsce, gdy Widzew nie awansuje i zacznie ponosic porazki. Nie sadze, zeby drugi pojedynek z Motorem Lubawa przyciagnal komplet publicznosci. Nie mniej jednak tylko od Widzewa zalezy, czy uda sie zagospodarowac "nowych"kibicow czy tez nie.
Daleko mi do Łodzi Krakowa Czy Rzeszowa ale to co się tu wyprawia to az śmieszne jest.jak widzę ze ktoś przypieprza sie do Widzewa ze polowa to pikniki to mnie skręca. chlopakii co kolejkę u siebie wykręcają 16 tys a tu jeden czy drugi pajac śmieje się ze polowa to pikniki, no a myślicie ze na Legii czy Lechu jak jest na meczu 30 tys ludzi to jesy 100% huliganow no bądźcie poważni. wiadomo ze każda ekipa w kraju na meczach to moze 30% konkretnej ekipy a reszte to janusze normalna rzecz. zresztą jak sie czyta tutejsze wypociny to większość przypieprza się do Widzewa ze duzo pryzpadkowych osob do Legi ze słaba huliganka do Lecha ze nie odpalił piro do Ruchu ze nie pojechał w 3 tys na wyjazd,az zal tego czytać,powyższe ekipy i tak nadają ton polskiej lidze bo bez nich było by naprawdę żenująco. to ze Łks niczym szczególnym się nie wyróżnia to ze Cracovia od kilku sezonów padałka u siebie jak i na wyjeździe to ze Slask od kilku sezonów dołuje pod każdym wzgledem tez nikt nie zauważa. Ech dobrze ze kibice net to jedno a życie toczy się swoja droga i weryfikuje co kolejkę liczbę u siebie i na wyjeździe i pokazuje jak wygląda scena kibicowska w Polsce a nie zza komputera

Bywalec Grillow
Posty: 15
Rejestracja: 28.01.2017, 23:32

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Bywalec Grillow » 16.04.2017, 21:38

Ponawiam moje pytanie ze skasowanego maila gdzie był PF i DHW jak na śląsku był CHWM. DHW wiedziało że będziemy składem bo dostało telefon dzień wcześniej. Czy cała ta koalicja ma zamiar ustawiać się tylko na ekipy typu Wisłoka Olimpia Pogoń czy Miedź, z całym szacunkiem dla tych ekip.
PS do skasowanego maila dostałem odpowiedz od kolegi jak zrozumiałem z Chorzowa że już się na CHWM ustawiali w tym sezonie. Odpowiadam nie na CHWM a na kibiców Lechii którzy wracali z owego meczu, bo z CHWM było tam 5 osób co doskonale widzieli ludzie z waszego świeżo pozyskanego fan clubu z Krakowa którzy przyszli zobaczyć skład na mecz. Mimo składu jaki tam był wychodzimy z autokarów i ruszamy w stronę wskazaną przez emisarjuszy.
Do kolegów z RTS czasu na wyjście z autokarów mieliście wystarczająco. Pytam. Jak daleko od napastników stanął pierwszy autokar że czasu wam nie starczyło na wyjście? Ile tam było autokarów i czy przy wszystkich byli atakujący że mówicie że nie mogliście wyjść? ;) Oczywiście to pytania retoryczne jak by ktoś ironii nie wyczuł.
Odpowiadam czerwonym kolegom. Wyszliście z autokarów jak już smutni panowie się ogarnęli i w pełnym rynsztunku ruszyli na napastników.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Bączyński » 16.04.2017, 21:49

to ze Slask od kilku sezonów dołuje pod każdym wzgledem tez nikt nie zauważa.
No wcale nie było pisane,chyba koleżko ostatnie 4 lata od Sevilli przespałeś w szafie.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Szeptem » 16.04.2017, 22:18

Bywalec Grillów szmato z Gdańska, czy pod Gdańska, fan clubu to sobie szukaj we Wrocławiu, Chojnicach, Olsztynie, Iławie czy innych wiochach a od Miasta Królów Polski Krakowa trzy chuje w bok jak coś Ci nie pasi to przyjedź na jakieś krakowskie osiedle albo Reymonta 22 i wykrzycz sobie to na żywo a nie na necie. Jeszcze do nie dawno zapatrzone mordy mieliście na tych z Krakowa więc lepiej zamilcz i skup się na swoim podwórku.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: PCHLG » 16.04.2017, 22:23

Szeptem pisze:Bywalec Grillów szmato z Gdańska, czy pod Gdańska, fan clubu to sobie szukaj we Wrocławiu, Chojnicach, Olsztynie, Iławie czy innych wiochach a od Miasta Królów Polski Krakowa trzy chuje w bok jak coś Ci nie pasi to przyjedź na jakieś krakowskie osiedle albo Reymonta 22 i wykrzycz sobie to na żywo a nie na necie. Jeszcze do nie dawno zapatrzone mordy mieliście na tych z Krakowa więc lepiej zamilcz i skup się na swoim podwórku.
Jak coś Ci nie pasi to przyjedź na jakieś Gdańskie osiedle albo na Pokoleń Lechii Gdańsk i wykrzycz sobie to na żywo a nie na necie...

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: FWC » 16.04.2017, 22:39

Bywalec Grillow pisze:Ponawiam moje pytanie ze skasowanego maila gdzie był PF i DHW jak na śląsku był CHWM. DHW wiedziało że będziemy składem bo dostało telefon dzień wcześniej. Czy cała ta koalicja ma zamiar ustawiać się tylko na ekipy typu Wisłoka Olimpia Pogoń czy Miedź, z całym szacunkiem dla tych ekip.
PS do skasowanego maila dostałem odpowiedz od kolegi jak zrozumiałem z Chorzowa że już się na CHWM ustawiali w tym sezonie. Odpowiadam nie na CHWM a na kibiców Lechii którzy wracali z owego meczu, bo z CHWM było tam 5 osób co doskonale widzieli ludzie z waszego świeżo pozyskanego fan clubu z Krakowa którzy przyszli zobaczyć skład na mecz. Mimo składu jaki tam był wychodzimy z autokarów i ruszamy w stronę wskazaną przez emisarjuszy.
Do kolegów z RTS czasu na wyjście z autokarów mieliście wystarczająco. Pytam. Jak daleko od napastników stanął pierwszy autokar że czasu wam nie starczyło na wyjście? Ile tam było autokarów i czy przy wszystkich byli atakujący że mówicie że nie mogliście wyjść? ;) Oczywiście to pytania retoryczne jak by ktoś ironii nie wyczuł.
Odpowiadam czerwonym kolegom. Wyszliście z autokarów jak już smutni panowie się ogarnęli i w pełnym rynsztunku ruszyli na napastników.
to ja Ci na te pytania retoryczne jednak odpowiem, bo tak się składa, że na ten wyjazd jechałem :)
otóż wyobrażasz sobie, że 50 chłopa z autokaru w minute wyjebie się z niego tymi wąskimi wyjściami?
pierwsi,którzy wyszli zostali obici przez was, bo nie daliście wyjść całej grupie, dobrze o tym wiesz.
Co do drugiego pytania - w momencie Waszego ataku na nas, autokary jechały dwa ( dwa kolejne dojechały później, praktycznie po akcji [chwile wcześniej był postój dlatego nie jechaliśmy wszyscy razem ]), po dobiegnięciu i okrążeniu pierwszego od razu biegniecie do drugiego, więc jak tu wysiąść?
Zobaczyliście, że nikt więcej nie wysiada to zaczęliście się zawijać i w momencie gdy zbiegaliście z drogi do lasu zaczęły wysiadać osoby z pierwszego i drugiego autokaru po czym ruszyliśmy za wami do lasu, część ( chyba nie wszyscy) od was się cofa z powrotem do nas i stoimy kilka metrów od siebie, oddzieleni kilkoma psami z gazem...
i tutaj, w tej chwili zabrakło zdecydowania, i większej grupy wariatów którzy wpierdolą się pierwsi ( pojedyńcze osoby próbowały ale od razy psy mocno gazowały) po czym po chwili zawijacie do lasu a my wracamy na drogę.
Tak wyglądała cała sytuacja. Każdy sobie wyrobi własne zdanie na ten temat, na pewno nieprawdą jest, że "Widzew pochował się pod siedzeniami" i dobrze o tym wiecie, to że wyszliśmy chętni do sprawdzenia się ( w mniejszej liczbie - was jak się sami określiliście 200 chłopa, nas z dwóch autokarów +/- 90 osób) potwierdził też Stomil Olsztyn obecny z Wami. Pozdrowienia i rodzinnych świąt :)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: jebacjebacpzpn » 16.04.2017, 22:41

Ktos z Ruchu moglby napisac jaka liczba czekaja na Miedz, bo w takich proporcjach nie wiem czy jakakolwiek ekipa w Polsce by podjela rekawice tymbardziej ze akcja przy psach...

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Szeptem » 16.04.2017, 22:43

PCHLG pisze:
Szeptem pisze:Bywalec Grillów szmato z Gdańska, czy pod Gdańska, fan clubu to sobie szukaj we Wrocławiu, Chojnicach, Olsztynie, Iławie czy innych wiochach a od Miasta Królów Polski Krakowa trzy chuje w bok jak coś Ci nie pasi to przyjedź na jakieś krakowskie osiedle albo Reymonta 22 i wykrzycz sobie to na żywo a nie na necie. Jeszcze do nie dawno zapatrzone mordy mieliście na tych z Krakowa więc lepiej zamilcz i skup się na swoim podwórku.
Jak coś Ci nie pasi to przyjedź na jakieś Gdańskie osiedle albo na Pokoleń Lechii Gdańsk i wykrzycz sobie to na żywo a nie na necie...
Wyszła Ci przyzwoita riposta, nie powiem że nie.. Nie zmienia to faktu że megalomańska rozprawka twojego kolegi po szalu jest z 5 leveli wyżej napinkowo niż moja... Tym bardziej że coś do Ruchu się też sra że coś tam byliście na Śląsku??? Ruch był 2 razy na wyjeździe w trójmieście i w Gdyni i w Gdańsku. Wisła była w środku tygodnia w Chojnicach. Więc zamiast srać się do innych na tym forum, skupcie się na sobie?

DVL98
Posty: 43
Rejestracja: 24.09.2016, 12:34

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: DVL98 » 16.04.2017, 22:46

Bywalec Grillow pisze:Ponawiam moje pytanie ze skasowanego maila gdzie był PF i DHW jak na śląsku był CHWM. DHW wiedziało że będziemy składem bo dostało telefon dzień wcześniej. Czy cała ta koalicja ma zamiar ustawiać się tylko na ekipy typu Wisłoka Olimpia Pogoń czy Miedź, z całym szacunkiem dla tych ekip.
PS do skasowanego maila dostałem odpowiedz od kolegi jak zrozumiałem z Chorzowa że już się na CHWM ustawiali w tym sezonie. Odpowiadam nie na CHWM a na kibiców Lechii którzy wracali z owego meczu, bo z CHWM było tam 5 osób co doskonale widzieli ludzie z waszego świeżo pozyskanego fan clubu z Krakowa którzy przyszli zobaczyć skład na mecz. Mimo składu jaki tam był wychodzimy z autokarów i ruszamy w stronę wskazaną przez emisarjuszy.
Do kolegów z RTS czasu na wyjście z autokarów mieliście wystarczająco. Pytam. Jak daleko od napastników stanął pierwszy autokar że czasu wam nie starczyło na wyjście? Ile tam było autokarów i czy przy wszystkich byli atakujący że mówicie że nie mogliście wyjść? ;) Oczywiście to pytania retoryczne jak by ktoś ironii nie wyczuł.
Odpowiadam czerwonym kolegom. Wyszliście z autokarów jak już smutni panowie się ogarnęli i w pełnym rynsztunku ruszyli na napastników.
Kolego był kiedyś taki wyjazd do Kartuz jak Lechia o ekstraklasie mogła myśleć w kategorii marzeń zapytaj starszych kolegów odnośnie wychodzenia z autokaru, potraktuj to jako prztyczek w nos za ten FC z Krakowa... . Z racji prywatnych kontaktów bliżej mi do LG niż do Widzewa ale to p....nie o wychodzeniu to już się robi nudne.

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: bez-napinki » 16.04.2017, 22:55

KSN pisze:Beznapinki

jako kibic Ruchu byłem zaproszony na derby Reszowa ze strony Stali 7 lat temu i chłopaki ze Staszowa też byli. NIe wiem po co ta polemika z twojej strony. Kibicowski świat się zmienia i będzie się zmieniał. Zawsze było dużo dziwnych zgód, układów i tak bedzie dalej. Kiedyś dobrze czytało się te forum, teraz trzeba pół tematu przejechać, żeby przeczytać jakiś normalny post. Wiekszość te forum traktuje jako pole bitwy, zamiast dzielić się rzetelnymi informacjami.
Bardziej chodziło mi o to, żeby na temat Ruchu nie wypowiadały się osoby, które nie są z tym klubem związanie. Wodagazowana udaje kumacza, a tak naprawdę śpi w nogach. Po co rozkminiać coś na części pierwsze, Ci mają ze Stalą nieoficjalny układ, Ruch ma z Wisłą, a ta się trzyma z Resovią, to teraz ciekawe jakie są relacje Ruch z kimś tam, skoro Ci mają z Widzewem, a drudzy mają z Wisłą. Po co to? Bawienie się we wróżbitę Macieja...Również zdarzyło mi się dostać zaproszenie na Derby Rzeszowa, ale jakoś brakło czasu.
Jakie mają być relacje Ruchu z Resovią... przecież zdrowo myślący ktoś tam sam zna odpowiedź na takie pytanie, a nie pyta na ogólnopolskim forum.
pozdrawiam.

PCHLG
Posty: 599
Rejestracja: 05.01.2016, 22:36

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: PCHLG » 16.04.2017, 23:01

DVL98 pisze:
Bywalec Grillow pisze:Ponawiam moje pytanie ze skasowanego maila gdzie był PF i DHW jak na śląsku był CHWM. DHW wiedziało że będziemy składem bo dostało telefon dzień wcześniej. Czy cała ta koalicja ma zamiar ustawiać się tylko na ekipy typu Wisłoka Olimpia Pogoń czy Miedź, z całym szacunkiem dla tych ekip.
PS do skasowanego maila dostałem odpowiedz od kolegi jak zrozumiałem z Chorzowa że już się na CHWM ustawiali w tym sezonie. Odpowiadam nie na CHWM a na kibiców Lechii którzy wracali z owego meczu, bo z CHWM było tam 5 osób co doskonale widzieli ludzie z waszego świeżo pozyskanego fan clubu z Krakowa którzy przyszli zobaczyć skład na mecz. Mimo składu jaki tam był wychodzimy z autokarów i ruszamy w stronę wskazaną przez emisarjuszy.
Do kolegów z RTS czasu na wyjście z autokarów mieliście wystarczająco. Pytam. Jak daleko od napastników stanął pierwszy autokar że czasu wam nie starczyło na wyjście? Ile tam było autokarów i czy przy wszystkich byli atakujący że mówicie że nie mogliście wyjść? ;) Oczywiście to pytania retoryczne jak by ktoś ironii nie wyczuł.
Odpowiadam czerwonym kolegom. Wyszliście z autokarów jak już smutni panowie się ogarnęli i w pełnym rynsztunku ruszyli na napastników.
Kolego był kiedyś taki wyjazd do Kartuz jak Lechia o ekstraklasie mogła myśleć w kategorii marzeń zapytaj starszych kolegów odnośnie wychodzenia z autokaru, potraktuj to jako prztyczek w nos za ten FC z Krakowa... . Z racji prywatnych kontaktów bliżej mi do LG niż do Widzewa ale to p....nie o wychodzeniu to już się robi nudne.
Nie z autokaru tylko z pks-u pełnego zwykłych ludzi, zupełnie różne sytuacje...

htsk4
Posty: 357
Rejestracja: 19.10.2011, 18:47

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: htsk4 » 16.04.2017, 23:13

A ja bym zaapelował ,by w imię przeżytego razem z Wisłą życia,nie wdawać się w jakieś internetową walkę słów z wiślakami.Z szacunku dla tego co było.Po prostu.Choć nie ma co ukrywać,że jest ciśnienie.Panowie z Lechii,jesteśmy Szyk i Elegancja i pamiętajmy o tym.
Good Night Left Side

Bywalec Grillow
Posty: 15
Rejestracja: 28.01.2017, 23:32

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: Bywalec Grillow » 16.04.2017, 23:16

Sensowna odpowiedz FWC ale mijająca się z prawdą. Były 3 autokary odrazu i kilka 3 albo 4 busy. Jestem wstanie się założyć że czas który mieliście na wyjście z pierwszego był wystarczający do wyjścia całej ekipy nie mówiąc o dwóch następnych. Ci którzy dostali to wyciągnięci z autokaru pierwszego i obici przez tych napastników którzy byli w środku drugiego autokaru oraz parę osób wybiegających z busów które były za 3 autokarem. Napastnicy zaczęli się zwijać bo wasza obstawa się ogarnęła i ruszyła na nich z gazami. Wy wyszliście gdy oni już się ewakuowali przed psami. Każdy to widzi ze swojej perspektywy. Rozumiem że znasz działanie gazu i wiesz że raczej sobie nie powalczysz jak nim dostaniesz a tu jeszcze trzeba się ewakuować bo raczej ty jesteś tym złym dla psów i to właśnie ciebie trzeba zatrzymać. Pozdrawiam

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: FWC » 16.04.2017, 23:32

Ja przedstawiłem swój punkt widzenia, Ty przedstawiłeś swój, każdy i tak dalej sobie sam rozkmini co i jak. Nie będę już więcej w tym temacie poruszał tej kwestii, bo ma się to nijak do obecnego tematu.
Dodam tylko, że na wyjazd do Lubawy o którym mówimy, nie jechały od nas żadne busy. Ruszyliśmy w 4 autokary i kilka aut.
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

użytkownik1906
Posty: 150
Rejestracja: 26.12.2012, 22:15

Re: Komentarze-15-17 kwietnia !

Post autor: użytkownik1906 » 16.04.2017, 23:51

htsk4 pisze:A ja bym zaapelował ,by w imię przeżytego razem z Wisłą życia,nie wdawać się w jakieś internetową walkę słów z wiślakami.Z szacunku dla tego co było.Po prostu.Choć nie ma co ukrywać,że jest ciśnienie.Panowie z Lechii,jesteśmy Szyk i Elegancja i pamiętajmy o tym.
Tego nie wiesz, kto jest po drugiej stronie i z kim wdajesz się w walkę słów, pamiętaj o tym.
Zupa się wylała, trudno, życie pokaże co będzie dalej.
A ciśnienie? Prędzej czy później zejdzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości