Komentarze 17-19 marca !

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Marek Zimiński
Posty: 323
Rejestracja: 07.03.2007, 17:53
Lokalizacja: lata 90'

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Marek Zimiński » 20.03.2017, 01:35

BeKeR pisze:Pejsy zabierały szaliki i wciagali do bramy gdzie bili w kilku i uciekali.
Dla mnie jesteś mistrzem, nowy użytkowniku forum. Dziękuje ci za ubaw, tym postem z pomysłem. ps. podpis pRofilu też masz fajny;)
Obrazek
Pluję w twarz francuzom.



89piotrekski
Posty: 364
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: 89piotrekski » 20.03.2017, 02:59

100 osób z OE wspiera Legię ,na meczu dużo bluzgów z obu stron ,w młynie Lechii na środku flaga ''Mława'' ,warto dodać ,że po meczu pod sektor Legii podeszli grający obecnie w Gdańsku Wawrzyniak i Kuciak ,nagrodzeni oklaskami.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Kibic 30x » 20.03.2017, 08:30

Jaka liczba Legii Chełmża i Sparty Brodnica w Gdańsku?

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: tisu » 20.03.2017, 10:58

Legia miała dobre kontakty z Pogonią Szczecin i Lechią.Wybrali Pogoń kosztem Lechii.

Bocian Latający
Posty: 33
Rejestracja: 06.10.2016, 17:08

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Bocian Latający » 20.03.2017, 11:38

z mojego punktu widzenia (kibica, nie sportowca Lechii) nie uważam Legii za jakąś wielką kose, jest dużo klubów do których czuje mniej sympatii niż do Legii, a co do bluzgów na stadionie, gdyby każdy dla każdego był miły to by zupełnie było bez sensu, a dogryzanie sobie na meczu nic nie ma do prawdziwego życia ( co pokazuje porzykład Wisły i Ruchu)

tisu
Posty: 113
Rejestracja: 27.06.2007, 17:20

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: tisu » 20.03.2017, 11:45

DoZo pisze:
tisu pisze:Legia miała dobre kontakty z Pogonią Szczecin i Lechią. Wybrali Pogoń kosztem Lechii.
Czekam na rozsądną odpowiedź i nie piszcie też, proszę, głupot o meczach w W-wce z Hutnikiem i USA, OK?
Po tym Lechia poszła w stronę Wisły i się zrobiło Pogoń Legia vs Lechia Wisła.

Beha
Posty: 663
Rejestracja: 03.10.2009, 11:12

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Beha » 20.03.2017, 12:08

Zmiana pokolenia i tyle.

Choć większe ciśnienie jest ze strony Lechii , która dwa razy zaliczyła smary w starciu leśnym z (L).
Starsze pokolenia pamiętajcie czasy zgody odeszły na "emeryturę", młodzi wychowali się
na kosie i tyle.

Od kilku sezonów dochodzi smaczek rywalizacji czysto-sportowej, oraz pr-owe gadki Wislaków (tak, wiem, zgoda padła, ale jeszcze rok temu nikt nie uwierzyłby w to).

Zresztą, jak żartobliwie podsumował to znajomy z Wrocławia - Polska jest za mała na ego Legii i Lechii :-)



Co nie przeszkadza iluś tam osobom nadal utrzymywać poprawnych kontaktów.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: sir. » 20.03.2017, 12:20

wy to tam w Warszawie macie fajnie, mała obiektywna uwaga (nawet nie krytyka) nt oprawy czy cokolwiek i temat zalany sraczką, a jak tak można, a kto ma czelność, a czemu tak nas nienawidzą?to chyba taki syndrom słoika pomieszkującego chwile w wielkim mieście co sra wyżej niż ma d***.wątpię czy ktoś kto się tam wychował ma tak najebane w bani.A to że Lechia ma do was spine przez Wisłę to już w ogóle hit.

Reda
Posty: 52
Rejestracja: 07.05.2010, 09:12

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Reda » 20.03.2017, 12:24

Analityk zdarzeń pisze:
spacerowicz pisze: "ma rozsiane fan kluby po Polsce" wymień mi tę całą Polskę, konkretne fan kluby, czekam na konkretną odpowiedź konkretnie od Ciebie, żadnych adwokatów
Tylko żebyś mi nie napisał że to nie chuligańskie FC i mniej niż X osób więc się nie liczy bo jebne. Dla takich gości właśnie mam szacunek, że chce im się jechać tyle kilometrów przez Polskę na te 90 min. To teraz ja Ci zadam pytanie wymień kluby oprócz Widzewa i powiedzmy Lecha które mają więcej kibiców w całej PL? No słucham cwaniaczku?
Tak gamoniu, kilka osób to nie jest FC. Szacunek do nich jak najbardziej, ale FC nie są jacyś np 3 panowie z Pścimia dolnego którzy pojadą na mecz do W-wy czy Łodzi.

patriota85
Posty: 631
Rejestracja: 14.09.2009, 14:25

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: patriota85 » 20.03.2017, 13:10

Łagodny pisze: Niedawna tarnowska Unia przybiła układ hools z ekipą Resovii.
Nie wiem skąd Ty wziąłeś te bzdury, ale nie zaglądaj tam więcej.Jest układ, a nie układ chuligański, jak np w przypadku Lech-ŁKS.Z w/w tylko jedna ekipa ma bandę na dobrym poziomie.Druga "ekipa" chuligańsko znaczy tyle samo co Ruch Radzionków na Górnym Śląsku.Bez obrazy.

Sebastia19n88
Posty: 86
Rejestracja: 02.11.2010, 21:51

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Sebastia19n88 » 20.03.2017, 13:15

ŁKS w Wysokiem Maz. ok 330 osób, z czego 10 osób nie wchodziło na mecz.
Wieczorem pojawi się relacja.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: sir. » 20.03.2017, 13:18

tak, mieszkam z takimi cwelami jak ty nawet w jednym bloku i wszędzie ich pełno, różnica jest taka że większość z nich wraca bo nie ma dla nich miejsca, albo zajebali studia.Niestety co roku są nowe wymiany, no ale lepsze to niż ten kabaret u was.

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: sir. » 20.03.2017, 13:34

jedyne co ci mogę zaproponować to żebyś pamiętał o swoich korzeniach maluczki megalomanie hehe

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: kat. » 20.03.2017, 13:48

patriota85 pisze:Nie wiem skąd Ty wziąłeś te bzdury, ale nie zaglądaj tam więcej.Jest układ, a nie układ chuligański, jak np w przypadku Lech-ŁKS.Z w/w tylko jedna ekipa ma bandę na dobrym poziomie.Druga "ekipa" chuligańsko znaczy tyle samo co Ruch Radzionków na Górnym Śląsku.Bez obrazy
.

Czyli albo Resovia widzi sprawy nieco inaczej niż Ty, albo potrzebuje pomocy przy malowaniu opraw.

Takie rozróżnienie ma sens właśnie co do ekip z najwyższej półki, gdzie są różne stopnie wtajemniczenia, a nie tam, gdzie są stuosobowe młyny. Zresztą, poza wspomnianym przykładem, gdzie jasno określono jego cele i granice, pojęcie się mocno rozmyło.

konrad.D
Posty: 129
Rejestracja: 06.09.2012, 17:21

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: konrad.D » 20.03.2017, 13:54

Ten patriota85 to jakiś zakompleksiony pejs.

qwertyuiop123
Posty: 7
Rejestracja: 16.08.2016, 13:54

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: qwertyuiop123 » 20.03.2017, 14:52

DoZo pisze:
Analityk zdarzeń pisze:Pytanie do kogoś z Gdańska bez spiny - skąd taka niechęć wśród Gdańszczan do L? Odnoszę wrażenie (i to moje prywatne zdanie), że z drugiej strony większość Warszawiaków ma raczej neutralno-negatywny stosunek do Lechii niż jakąś mega kosę, a są i starsi co mają znajomych kibiców z drugiej strony pamiętających zgodę. Wydawało by się, że w obu przypadkach wspólne lokalne kosy (Arka i Polonia) obie ekipy o mocno prawicowych poglądach. Gdy pytam ludzi o przyczyny najczęściej wskazują na dawną zgodę z Pogonią i Lechii z Wisłą, ale po zmianach w ostatnich latach i przetasowaniach na scenie wydawały by się, że relacje L-L powinny się ocieplić a zdaje się, że jest zupełnie odwrotnie.
To wbrew pozorom - dobre pytanie. Lechia była/jest w W-wce szanowana pomimo rozbratu na początku 90' (choć bardziej za 70' niż przełom 80' i 90'). Legia natomiast wśród swoich kos chyba nigdy nie wymieniała gdańszczan (w odróżnieniu do BKS-u: "Legia Warszawa (Teddy Boys' 95)", te (obok dwóch 'kaespe' itp. ;) to, odkąd pamiętam, 'gieTeeS' (m.in. za akcję ze Ś+P/RiP MUZYKiem), 'eRTeeS' i "Kolejorz" (dwa ostatnie za wieloletnie praktyki konfidenckie - widzewiakom prawdopodobnie kazali po "kryminałach" 'grypsować' chorzowianie, a "leszków" na początku 90' "wyprostował" USZO7). W mojej opinii na niechęć "Lechistów" do W-wki/wiaków i Legii miały wpływ dwie kwestie tj. mezalians Lechii z Wisłą (i "zauroczenie sprzętem") oraz dwa lania w trakcie leśnych konfrontacji (do których dążyła przede wszystkim "Mafia z Traugutta"/grupa MW).
Reasumując, oprawa Lechii Gdańsk na wyjeździe w jubi(L)euszowym sezonie Legii Warszawa była niepotrzebna.
PoZDRy dla VIO(L)ETa etc. oraz WIE(L)KI SZACUN dla 'RIPów', DUFA, KAMILa itd.!!!
Jedno 'lanie' to zapewne masz na myśli nie pozwolenie na wyjście z aut i atakowanie tych, którzy dojeżdżali na zbiórkę, mimo że miało być umówione spotkanie. Faktycznie, jest się czym chwalić. A drugie lanie to niby kiedy?

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: RUDYZWĄSEM » 20.03.2017, 14:54

coci pisze:
RUDYZWĄSEM pisze:a wiesz ty co znaczy to hasło?
...no coś ty.Tak dla zgrywy napisałem.Zresztą,mniejsza ze mna.Ciekawe czy ci na trybunach tego stadionu w Korei Płn. wiedzą co owe hasło oznacza?
Wiadomo,co,kto lubi.
Pzdr.
Piszesz o wszystkim od linijki po czym mówisz,że jest to sprzeczne z hasłem "Wolność dla ultrasów",żeby później napisać o Korei Północnej. Dobre.

Zbedny_balast
Posty: 81
Rejestracja: 13.03.2015, 15:12

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Zbedny_balast » 20.03.2017, 14:56

konrad.D pisze:Ten patriota85 to jakiś zakompleksiony pejs.
To pewnie Rodowity Tarnovianin, który na ostatnim meczu śpiewał do Glinika i Karpat żeby Ci wyszli do lasu. Trzeba przyznań że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt,że Tarnovia przez ostanie 15 lat z nikim się nie biła. Musiało to wywołać niezłe salwy śmiechu na twarzach koalicji : )

W.F.H.
Posty: 70
Rejestracja: 08.03.2010, 17:28

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: W.F.H. » 20.03.2017, 14:57

qwertyuiop123 pisze:
DoZo pisze:
Analityk zdarzeń pisze:Pytanie do kogoś z Gdańska bez spiny - skąd taka niechęć wśród Gdańszczan do L? Odnoszę wrażenie (i to moje prywatne zdanie), że z drugiej strony większość Warszawiaków ma raczej neutralno-negatywny stosunek do Lechii niż jakąś mega kosę, a są i starsi co mają znajomych kibiców z drugiej strony pamiętających zgodę. Wydawało by się, że w obu przypadkach wspólne lokalne kosy (Arka i Polonia) obie ekipy o mocno prawicowych poglądach. Gdy pytam ludzi o przyczyny najczęściej wskazują na dawną zgodę z Pogonią i Lechii z Wisłą, ale po zmianach w ostatnich latach i przetasowaniach na scenie wydawały by się, że relacje L-L powinny się ocieplić a zdaje się, że jest zupełnie odwrotnie.
To wbrew pozorom - dobre pytanie. Lechia była/jest w W-wce szanowana pomimo rozbratu na początku 90' (choć bardziej za 70' niż przełom 80' i 90'). Legia natomiast wśród swoich kos chyba nigdy nie wymieniała gdańszczan (w odróżnieniu do BKS-u: "Legia Warszawa (Teddy Boys' 95)", te (obok dwóch 'kaespe' itp. ;) to, odkąd pamiętam, 'gieTeeS' (m.in. za akcję ze Ś+P/RiP MUZYKiem), 'eRTeeS' i "Kolejorz" (dwa ostatnie za wieloletnie praktyki konfidenckie - widzewiakom prawdopodobnie kazali po "kryminałach" 'grypsować' chorzowianie, a "leszków" na początku 90' "wyprostował" USZO7). W mojej opinii na niechęć "Lechistów" do W-wki/wiaków i Legii miały wpływ dwie kwestie tj. mezalians Lechii z Wisłą (i "zauroczenie sprzętem") oraz dwa lania w trakcie leśnych konfrontacji (do których dążyła przede wszystkim "Mafia z Traugutta"/grupa MW).
Reasumując, oprawa Lechii Gdańsk na wyjeździe w jubi(L)euszowym sezonie Legii Warszawa była niepotrzebna.
PoZDRy dla VIO(L)ETa etc. oraz WIE(L)KI SZACUN dla 'RIPów', DUFA, KAMILa itd.!!!
Jedno 'lanie' to zapewne masz na myśli nie pozwolenie na wyjście z aut i atakowanie tych, którzy dojeżdżali na zbiórkę, mimo że miało być umówione spotkanie. Faktycznie, jest się czym chwalić. A drugie lanie to niby kiedy?
Dwie walki na korzyść Legii to: jedna po meczu reprezentacji w Warszawie, a druga przed meczem Lechii w Nowym Dworze. Obie to już dosyć dawne dzieje. A co do meritum pytania - pomiędzy starszyzną i normalnymi kibicami jest różnie natomiast grupy silnorękich od wielu lat mają ze sobą nie po drodze.

kat.
Posty: 710
Rejestracja: 28.09.2015, 12:12

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: kat. » 20.03.2017, 15:13

Zbedny_balast pisze:To pewnie Rodowity Tarnovianin, który na ostatnim meczu śpiewał do Glinika i Karpat żeby Ci wyszli do lasu. Trzeba przyznań że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt,że Tarnovia przez ostanie 15 lat z nikim się nie biła. Musiało to wywołać niezłe salwy śmiechu na twarzach koalicji : )
Nie jest z Tovii, tylko z miasta, gdzie bardzo nie lubią całego Tarnowa i pewnie stąd ta szydera. Tylko jeśli Unia znaczy tyle co Ruch Radzionków, to kto w regionie, w promieniu tych 60 km, znaczy naprzeciw Unii tyle co Ruch Chorzów, Polonia B., itd.?

virus91g
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2011, 12:18

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: virus91g » 20.03.2017, 15:22

Pogoń-Jaga


[link]

Wnuk Edwarda
Posty: 375
Rejestracja: 21.08.2013, 10:21
Lokalizacja: WSI

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Wnuk Edwarda » 20.03.2017, 15:23

tisu pisze:Legia miała dobre kontakty z Pogonią Szczecin i Lechią.Wybrali Pogoń kosztem Lechii.
Legia miała zgodę z Pogonią i dobre układy z Lechią. Pogoń pobiła się na promie z Lechią, na stadionie Legia postawiła sie za Pogonią ( oba incydenty na korzyść gdańszczan. To raczej wtedy był zwrot. Potem mecz z Armania w Warszawie... i tak to zostalo.
Ale to nie ten temat.
Niemiec, Moskal nie osiędzie,
gdy jąwszy pałasza,
hasłem wszystkich zgoda będzie
i ojczyzna nasza.

domin 1982
Posty: 350
Rejestracja: 01.11.2015, 10:16

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: domin 1982 » 20.03.2017, 15:30

Kibice Pogoni mogą jechać za dwa tygodnie do Warszawy?

DziwkiDragiLasery
Posty: 1
Rejestracja: 13.03.2017, 18:05
Lokalizacja: BrudnePołudnie

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: DziwkiDragiLasery » 20.03.2017, 15:42

Kibic 30x pisze:Ile Gks-u Tychy w Grudziądzu?
ok. 50 osób + 80 Zetka

T_fan
Posty: 77
Rejestracja: 26.02.2007, 19:01
Lokalizacja: z Polski

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: T_fan » 20.03.2017, 15:59

Zbedny_balast pisze:
konrad.D pisze:Ten patriota85 to jakiś zakompleksiony pejs.
To pewnie Rodowity Tarnovianin, który na ostatnim meczu śpiewał do Glinika i Karpat żeby Ci wyszli do lasu. Trzeba przyznań że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt,że Tarnovia przez ostanie 15 lat z nikim się nie biła. Musiało to wywołać niezłe salwy śmiechu na twarzach koalicji : )
Trzeba przyznać, że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt, że kompletnie go odwróciłeś. To śpiewały Karpaty, a nie Tarnovianie.

Stary wiarus
Posty: 25
Rejestracja: 19.04.2016, 15:43

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Stary wiarus » 20.03.2017, 16:02

T_fan pisze:
Zbedny_balast pisze:
konrad.D pisze:Ten patriota85 to jakiś zakompleksiony pejs.
To pewnie Rodowity Tarnovianin, który na ostatnim meczu śpiewał do Glinika i Karpat żeby Ci wyszli do lasu. Trzeba przyznań że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt,że Tarnovia przez ostanie 15 lat z nikim się nie biła. Musiało to wywołać niezłe salwy śmiechu na twarzach koalicji : )
Trzeba przyznać, że było to dosyć zabawne zważywszy na fakt, że kompletnie go odwróciłeś. To śpiewały Karpaty, a nie Tarnovianie.

Podsumowanie kolejki [link]
Potwierdzam tą pyskówke i zaproszeniem do lasu na grzyby była ze strony Karpat...

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: spacerowicz » 20.03.2017, 16:48

Analityk zdarzeń pisze:
spacerowicz pisze: "ma rozsiane fan kluby po Polsce" wymień mi tę całą Polskę, konkretne fan kluby, czekam na konkretną odpowiedź konkretnie od Ciebie, żadnych adwokatów
Nie wiem czy se jaja robisz ale nie będę Ci wymieniał każdego miasta.. Kołobrzeg, Sandomierz ile osób jeździe na mecze do Warszawy mając ponad 200km drogi + egzotyka typu FC Squadron.. Nie wspominam o centralnej części kraju typu Mazowsze i okolice. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej to sam siebie okłamujesz. Mam rodzinę w Świętokrzyskim i sam spotykałem w tamtych rejonach chłopaków w barwach. Jedynie Widzew może się poszczycić podobną popularnością na skalę kraju i trzeba być niezłym hipokrytą żeby to negować. Chciałeś się dojebać ale wybrałeś najgorszą opcje i trochę nie wyszło.

Tylko żebyś mi nie napisał że to nie chuligańskie FC i mniej niż X osób więc się nie liczy bo jebne. Dla takich gości właśnie mam szacunek, że chce im się jechać tyle kilometrów przez Polskę na te 90 min. To teraz ja Ci zadam pytanie wymień kluby oprócz Widzewa i powiedzmy Lecha które mają więcej kibiców w całej PL? No słucham cwaniaczku?
Ty mi tu nie cwaniaczkuj koleś bo zaraz przesadzisz. Jak narazie to Ty tu cwano uciekasz od odpowiedzi bo skoro coś się mówi to się bierze za to odpowiedzialność a nie kłapie jęzorem byle kłapać. Napisałeś: "ma rozsiane fan kluby po Polsce" więc wymień mi te konkretne fan kluby z całej Polski, FAN KLUBY, bez opowieści o Twojej rodzinie, czekam na konkretną odpowiedź konkretnie od Ciebie, żadnych adwokatów. Wiesz w ogóle co to jest Fan Klub? Piszesz o fan klubach w całej Polsce podpierając się tym, że jak jeździłeś do rodziny w Świętokrzyskie to widziałeś kogoś w barwach, brawo Ty.

Gong
Posty: 28
Rejestracja: 27.02.2017, 23:53

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: Gong » 20.03.2017, 17:00

Dlaczego CHWM gardzi Teddy Boysami jest według mnie dużo prostsze i ma też dużo wspólnego z tym co się działo w ostatnich latach kiedy TEDKI przycinały w c**** wielokrotnie. Nie wychodzenie z aut, pierdolenie farmazonów, kalkulators machine, ego, nie dojazdy na umówione spotkania i pierdolenie później jakichś farmazonów i kłamstw i można wymieniać. To jest według mnie główny powód tego dlaczego w Gdańsku gardzą Legią, a raczej Tedkami i pokazują to na każdym kroku, choćby wczoraj gdzie ANTY doping się wylewał z ekranu.

spacerowicz
Posty: 532
Rejestracja: 12.05.2011, 14:11

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: spacerowicz » 20.03.2017, 17:03

albtraum pisze:
Martwi mnie co innego, trend i strona w którą to wszystko zmierza. Była 5krotna kartoniada. Teraz ktoś będzie chciał zrobić 6 krotną. Potem 10 krotną itd,
O czym Ty mówisz? Kto będzie chciał? W sumie to chcieć sobie można ale weź to jakoś wykonaj. Nie będę palcem pokazywał ale problemy już są ze zwykłą jednostronną kartoniadą a Ty jeszcze chcesz to komplikować ;)

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: RUDYZWĄSEM » 20.03.2017, 17:25

mnie też to martwi. najlepiej zamiast progresu w jakości i pomysłowości opraw, nie robić takich dobrych. albo w ogóle przestać,bo to rzeczywiście chujowy trend

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: info z TMK » 20.03.2017, 18:56

Sobotni mecz w Sosnowcu Zaglebie-Legia odbedzie sie z udzialem kibicow? Jesli tak to czy Legia normalnie sie na ten mecz wybiera?

.Ś.
Posty: 113
Rejestracja: 26.11.2009, 22:30

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: .Ś. » 20.03.2017, 19:36

DoZo pisze:
Gong pisze:Dlaczego CHWM gardzi Teddy Boysami jest według mnie dużo prostsze i ma też dużo wspólnego z tym co się działo w ostatnich latach kiedy TEDKI przycinały w c**** wielokrotnie. Nie wychodzenie z aut, pierdolenie farmazonów, kalkulators machine, ego, nie dojazdy na umówione spotkania i pierdolenie później jakichś farmazonów i kłamstw i można wymieniać. To jest według mnie główny powód tego dlaczego w Gdańsku gardzą Legią, a raczej Tedkami i pokazują to na każdym kroku, choćby wczoraj gdzie ANTY doping się wylewał z ekranu.
Skąd ty możesz wiedzieć, kim się w Gdańsku gardzi i co robili (L)egionisci, od rOMY?!

G-E, skoro jesteś z 'hanysowa', to zajmij się swoim rejonem, a nie L&L. W jednym masz rację, zaczynamy pisać OT, więc (jeśli 'modom' to bardziej przeszkadza niż np. sir'owe "cwele") niech temat "poczyszczą" i dadzą nam ("chińskie" ;) ostrzeżenia.

Poznam(y) w końcu racjonalną opinie Lechii?
"Lwy Północy" już śpieszą z oświadczeniem dla Ciebie.

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 21.03.2017, 00:26

Farmazon, ale co sie dzieciaki rozpisały to nic im nie odbierze :)

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: wedrowniki » 21.03.2017, 00:31

Do Widzewa i Ruchu czy wy nie potrafię ogarnąć tych swoich wiosek żeby tyle tych zdjęć po każdym meczu nie wrzucali do internetu hehe Chyba jesteście jednymi ekipa w pl co takie bydło robią!ku*** jak można wrzucać nawet zdjęcia szaliki przewieszonego na desce rozdzielczej że na wyjazd się jedzie.

nonamezxc
Posty: 1
Rejestracja: 21.03.2017, 00:05

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: nonamezxc » 21.03.2017, 00:39

Rok w rok od lat zapalając znicz na grobie Dufa stoję obok największego wieńca w kształcie herbu Legii.
Gdy starszych pytałem 'dlaczego tak jest?' to każdy wskazywał na napis na pomniku 'Bóg Honor Ojczyzna' i kończyli 'Gdańsk Warszawa wspólna sprawa'. Żaden z Nich nie nawoływał wtedy do wszechobecnego 'jebania' na stadionach i tak dalej. Raczej opowiadali jak to było i każdy z Nas gówniarzy widział że dla Nich jest to coś więcej...

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: walka__o_przetrwanie » 21.03.2017, 02:38

DoZo pisze:"W.E", zapomniałeś wspomnieć o awanturze na promie w drodze powrotnej (TB&PS vs. LG&gTS) już nie tak udanej dla Lechii (poprosili o rozejm i dogrywkę w PL, ale w obstawie wyjechali z pomorskiego, by przyjechać z planem rawanżu po paru dniach do W-wy na mecz z Armenią).
Norwegia - Polska 2001 relacja GKS Katowice
Cz. 1 http://lechia.net/images/archiwum/prasa ... lska_1.jpg
Cz. 2 http://lechia.net/images/archiwum/prasa ... lska_2.jpg

blue_boy
Posty: 5
Rejestracja: 21.03.2017, 11:17

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: blue_boy » 21.03.2017, 11:28

Kibice Petrochemii (ekipa sportowa 80 osób)jadąc na swój mecz do Krakowa autami mija po drodze Sandencję 2 autokary odrazu łapiemy za telefon dzwoniąc z propozycją lecz Sandencja odmawia wyjścia z autokaru..

nieaktywny
Posty: 235
Rejestracja: 18.01.2011, 18:23

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: nieaktywny » 21.03.2017, 11:31

Kolejka 17-19marca... 11 stron pierdolenia w komentarzach i aż 4posty w dziale relacje..... Żenada to chyba najlepszy możliwy komentarz do tej kolejki (w wykonaniu użytkowników forum)
Obrazek

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: sir. » 21.03.2017, 12:19

No i bardzo dobrze, skoro mogło dojść do starcia a psiarnia nie była przeszkodą.twoim tokiem to najlepiej włączyć kalkulator i tylko atakować w pewnych sytuacjach (ogólnie, nie pije w kierunku Sandecji)

aliens
Posty: 243
Rejestracja: 28.02.2007, 20:55
Lokalizacja: Górnik_Konin

Re: Komentarze 17-19 marca !

Post autor: aliens » 21.03.2017, 12:45

taka mala galeria jeszcze z Widzewa...
https://www.facebook.com/pg/fotomalpa/p ... 2841830872

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości