Komentarze -10-13 marca !

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
masturbator12cm
Posty: 33
Rejestracja: 17.11.2016, 12:40

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: masturbator12cm » 13.03.2017, 11:43

ja p******* ludzie...inteligencja dzieci z gimnazjum.
Nic się nie dziej to lamen,co się wydarzyło to polewa ze strony pedałów-trudno was zrozumieć.
W dzisiejszych czasach trzeba miec jaja by wyskoczyć pod młyn gospodarzy.
Brawo dla Switu że też niektórzy mieli jaja by się przeciwstawić.



WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: WF. » 13.03.2017, 11:47

HC pisze:Widzew wyskoczył, Świt wyskoczył, dali sobie po ryjach, fajnie, że coś się dzieje...
W zasadzie na tym i na Kamilu Stochu można by było zamknąć temat tego meczu ;)

hCz
Posty: 10
Rejestracja: 13.03.2017, 12:20

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: hCz » 13.03.2017, 12:27

RSD pisze:Ile Pogoni Lębork w Kaliszu ?
Leborczan 0 w Kaliszu, podobno remont sektora gosci ...

biohazard
Posty: 171
Rejestracja: 31.05.2016, 15:07

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: biohazard » 13.03.2017, 13:37

PKtub pisze:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xKdzc8hX6-M[/youtube]
na prawdę nie wiem po co tutaj Widzew na siłę chce przemienić zdarzenie w porażkę Świtu jak czarno na białym widać, że Świt wybronił flagi, przekopał Widzewiaka i zaczął uciekać mając już po swojej prawicy widok wbiegającej ochrony/policji a więc normalna reakcja, iż uciekali co dosłownie za kilka sekund także poczynili Widzewiacy. Fajna akcja jak za lat 90, szacun za desperacki ruch ale na pewno nie jest to zwycięstwo ani nawet remis Widzewa na murawie. Natomiast też nie było to jakieś wielkie starcie, o którym należy ganiać jednych czy drugich. Jednak trochę racjonalnego podejścia innym internetowym komentatorom by się przydało, szczególnie tym spod znaku WRWE. Nie próbujcie pokazywać czegoś innego aniżeli jest na tym filmie.

roman88
Posty: 25
Rejestracja: 01.03.2016, 23:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: roman88 » 13.03.2017, 13:57

Pytanie do Widzewa, ktoś od Was został powiniety?

blah
Posty: 90
Rejestracja: 03.07.2016, 16:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: blah » 13.03.2017, 14:07

biohazard pisze:
PKtub pisze:[youtube]
na prawdę nie wiem po co tutaj Widzew na siłę chce przemienić zdarzenie w porażkę Świtu jak czarno na białym widać, że Świt wybronił flagi, przekopał Widzewiaka i zaczął uciekać mając już po swojej prawicy widok wbiegającej ochrony/policji a więc normalna reakcja, iż uciekali co dosłownie za kilka sekund także poczynili Widzewiacy. Fajna akcja jak za lat 90, szacun za desperacki ruch ale na pewno nie jest to zwycięstwo ani nawet remis Widzewa na murawie. Natomiast też nie było to jakieś wielkie starcie, o którym należy ganiać jednych czy drugich. Jednak trochę racjonalnego podejścia innym internetowym komentatorom by się przydało, szczególnie tym spod znaku WRWE. Nie próbujcie pokazywać czegoś innego aniżeli jest na tym filmie.
czemu wiec nie zaczniesz od siebie i nie zamkniesz mordy skoro to zdarzenie zostalo juz rozpisane i zinterpretowane na wszystkie sposoby? nie bylo cie tam, dopisuejsz wlasne ideologie, kto na plus kto na minus kazdy oceni sobie indywidualnie wedlug wlasnych wartosci

totalrozpierducha
Posty: 19
Rejestracja: 09.11.2015, 20:07

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: totalrozpierducha » 13.03.2017, 14:18

roman88 pisze:Pytanie do Widzewa, ktoś od Was został powiniety?
Wychodzenie z sektora pojedynczo bez nakryć głowy i wylapywanie rozpoznanycg. Kilka osób zatrzymanych

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Szeptem » 13.03.2017, 14:41

Na wczorajszym meczu Legia - Wisła, debiutują dwie nowe flagi:

Płaszów Stary:

Obrazek


FC Bochnia:

Obrazek

Znawca GŚ
Posty: 1917
Rejestracja: 28.01.2009, 12:43

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Znawca GŚ » 13.03.2017, 15:01

myjster pisze:Cała ta sytuacja przypomina tą [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_nFBeOtzp9c[/youtube].

Dwóm napadziorom alko uderzyło do głowy poniosła ich fantazja i szybkie zderzenie z rzeczywistością.Tym widzewiakom też coś się wydawało, za co zostali upokorzeni i sprowadzeni do parteru.Oczywiście wynik może być tylko jeden Świt -Widzew 1:0.Bezapelacyjna wygrana,bez dwóch zdań,literalnie.
Nie p****** na tematy na które nie masz pojęcie. Bełchatów chciał zerwać flage ale nasza szybka reakcja i spierdalali jak dzikie zające. Dopiero jak ochrona zagazowała naszych to ruszyli ich oklepać.
Tutaj fotki co si działo przed nagraniem tego filmiku

http://www.torcida.eu/2013/jesien/belch ... tos/40.jpg
http://www.torcida.eu/2013/jesien/belch ... tos/39.jpg
Kaj stary stoi szyb
Kaj łojców stoi dom
Kaj richtig wonio chlyb
Tam jo swój hajmat mom
Kaj huty wonio dym
Kaj fury pchajom zaś
Kaj czorno hołda jest
Tam hajmat świynty nasz

DlaczegoTak
Posty: 2
Rejestracja: 13.03.2017, 15:36

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: DlaczegoTak » 13.03.2017, 15:40

nikodem pisze:Wiem że wyjdzie na to,że się czepiam,ale dziwny jest ten nsgly skok liczb wyjazdowych Wisły,Gliwice,tersz Warszawa,być może to teoria spiskowa ale nie,zdzwilil bym się jakby co najmniej połowa tych wislakow to był Ruch,co i tak nie zmienia faktu że liczby w porównaniu z tymi z jesieni macie większe.
Ruchu w Gliwicach w 300 osób, razem było 1100 osób. W Warszawie też koło 1000 osób, a Ruchu nie było więcej niż 50, mocne wsparcie Polonii Przemyśl. Co miało się stać, przed rundą wiosenną, to się stało (różne fc zaczęły działać, mobilizacje, konkursy). Te pierwsze liczby wyjazdowe, to wiadome czym były spowodowane, lecz o tych zgodach już każdy zapomina :). Następny wyjazd do Niecieczy, gdzie Wisła znajdzie się w nadkomplecie i nie musisz się o to martwić.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Szeptem » 13.03.2017, 15:46

DlaczegoTak pisze:
nikodem pisze:Wiem że wyjdzie na to,że się czepiam,ale dziwny jest ten nsgly skok liczb wyjazdowych Wisły,Gliwice,tersz Warszawa,być może to teoria spiskowa ale nie,zdzwilil bym się jakby co najmniej połowa tych wislakow to był Ruch,co i tak nie zmienia faktu że liczby w porównaniu z tymi z jesieni macie większe.
Ruchu w Gliwicach w 300 osób, razem było 1100 osób
W Gliwicach było 1150.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: myjster » 13.03.2017, 16:28

Znawca GŚ pisze:
Nie p****** na tematy na które nie masz pojęcie. Bełchatów chciał zerwać flage ale nasza szybka reakcja i spierdalali jak dzikie zające. Dopiero jak ochrona zagazowała naszych to ruszyli ich oklepać.
Tutaj fotki co si działo przed nagraniem tego filmiku

http://www.torcida.eu/2013/jesien/belch ... tos/40.jpg
http://www.torcida.eu/2013/jesien/belch ... tos/39.jpg
No niech tam będzie w moją relacje wkradła się pewna niezręczność.

Kibic 30x
Posty: 216
Rejestracja: 22.01.2017, 19:44

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Kibic 30x » 13.03.2017, 17:00

Bo Swit to jednak ale gdyby ktoś im zabrał flagi to wtedy sa Swit.

bez-napinki
Posty: 1565
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: bez-napinki » 13.03.2017, 17:03

nikodem pisze:Wiem że wyjdzie na to,że się czepiam,ale dziwny jest ten nsgly skok liczb wyjazdowych Wisły,Gliwice,tersz Warszawa,być może to teoria spiskowa ale nie,zdzwilil bym się jakby co najmniej połowa tych wislakow to był Ruch,co i tak nie zmienia faktu że liczby w porównaniu z tymi z jesieni macie większe.
No ku***, kilka miesięcy temu parówo się tu najwięcej spinałaś do Wisły, że to cipy i mają liczby wyjazdowe bardzo słabe. Jak się ogarnęli na ostatnie dwa wyjazdy - to połowa to Ruch, nie no ku*** co za ciul. Zbanujcie tego pajaca, bo już się go czytać nie da.

Co do liczb Wisły, dobre liczby na Piaście i na Legii, zobaczymy jaka będzie tendencja na kolejne mecze. Piast - blisko, Legia - prestiżowy mecz dla Wiślaków. Oczywiście życzę im jak najlepszych liczb.

XXXXXXX
Posty: 39
Rejestracja: 13.03.2017, 17:05

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: XXXXXXX » 13.03.2017, 17:12

nikodem pisze:Wiem że wyjdzie na to,że się czepiam,ale dziwny jest ten nsgly skok liczb wyjazdowych Wisły,Gliwice,tersz Warszawa,być może to teoria spiskowa ale nie,zdzwilil bym się jakby co najmniej połowa tych wislakow to był Ruch,co i tak nie zmienia faktu że liczby w porównaniu z tymi z jesieni macie większe.
Wiem, że wyjdzie na to że się czepiam ale W********** stąd klaunie j*****. Nie wiem jak taki kretyn może tutaj "zajmować" oficjalne stanowisko jakies ekipy na tym zjebanym forum. tylko świadczy o ekipie, chyba zadna ekipa nie wystawia ku*** ludzi na forum by pisac co sie zwojowalo, na szczescie nie wszystko co sie dzieje jest tutaj pisane, najwiekszy smiech z przypalowcow co sie przyznaja ze byli na akcji, wiekszego kretynizmu swiat nie widzial. brawo dla ludzi pokroju jp90 co wkurwiaja pseudo kumaczy a kumacz zanim dopyta to spyta na fejsie czy rzeczywiscie to prawda. A co do ciebie cwelu nikodem c*** ci w ryj rozkminiaczu moglo byc Ruchu czy Widzewa nawet 2000 a Wisly 150 na ich swoim wyjezdzie, dobre liczby ukladowiczow/zgod swiadcza o czyms i po to one sa, przypomnijcie jakie wsparcie dostala Cracovia na derbach od Lecha czy Arki?

Sam Fisher
Posty: 216
Rejestracja: 17.11.2014, 17:59

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Sam Fisher » 13.03.2017, 17:57

XXXXXXX pisze:
nikodem pisze:Wiem że wyjdzie na to,że się czepiam,ale dziwny jest ten nsgly skok liczb wyjazdowych Wisły,Gliwice,tersz Warszawa,być może to teoria spiskowa ale nie,zdzwilil bym się jakby co najmniej połowa tych wislakow to był Ruch,co i tak nie zmienia faktu że liczby w porównaniu z tymi z jesieni macie większe.
Wiem, że wyjdzie na to że się czepiam ale W********** stąd klaunie j*****. Nie wiem jak taki kretyn może tutaj "zajmować" oficjalne stanowisko jakies ekipy na tym zjebanym forum. tylko świadczy o ekipie, chyba zadna ekipa nie wystawia ku*** ludzi na forum by pisac co sie zwojowalo, na szczescie nie wszystko co sie dzieje jest tutaj pisane, najwiekszy smiech z przypalowcow co sie przyznaja ze byli na akcji, wiekszego kretynizmu swiat nie widzial. brawo dla ludzi pokroju jp90 co wkurwiaja pseudo kumaczy a kumacz zanim dopyta to spyta na fejsie czy rzeczywiscie to prawda. A co do ciebie cwelu nikodem c*** ci w ryj rozkminiaczu moglo byc Ruchu czy Widzewa nawet 2000 a Wisly 150 na ich swoim wyjezdzie, dobre liczby ukladowiczow/zgod swiadcza o czyms i po to one sa, przypomnijcie jakie wsparcie dostala Cracovia na derbach od Lecha czy Arki?
Nie wspominając o wsparciu zgód KSC w Warszawie kilka lat temu (po 140 Lecha i Arki, Sandecja, Tychy kilkadziesiąt)

MosznaDoLna
Posty: 33
Rejestracja: 19.09.2013, 13:45

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: MosznaDoLna » 13.03.2017, 18:28

totalrozpierducha pisze:
roman88 pisze:Pytanie do Widzewa, ktoś od Was został powiniety?
Wychodzenie z sektora pojedynczo bez nakryć głowy i wylapywanie rozpoznanycg. Kilka osób zatrzymanych
Co za czasy. Jak widzicie, że macie wychodzić pojedynczo to zostaje się na sektorze dopóki psy pójdą po rozum do głowy. Po słynnej awanturze w Sosnowcu w sektorze Jagiellonii co psy zostały ukopane. Po meczu chcieli wypuszczać pojedynczo więc olano ich i czekano aż odejdą od tego pomysłu :) I odeszli :)


Cracovii dziś w młynie ok.300 osób. Trzy razy mniej niż Wisły w Warszawie.
Obrazek

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Szeptem » 13.03.2017, 18:34

nikodem pisze:tak ku.wa najwięcej ja pisałem,widać prawds zabolala,zobsczymy kolejne wyjazdy,gdy w ten sam dzirn brdzie grał Ruch a poza tym Wisła koło ch.ja. mi lata,ale forum jest od wyrażania zdania,więc to zrobiłem
Jaka prawda? Prawde tu masz: Wisły w Gliwicach 850 + mocne wsparcie Ruchu 300 osób. Pula biletów dla kibiców Wisły zeszła spory okres meczem w Gliwicach . W Warszawie również bardzo dobra liczba, na szczegóły poczekaj aż będzie oficjalne info, ale biorąc pod uwagę niedziele i praktycznie odrazu robote po powrocie z wyjazdu to mysle ze nie ma sie czego wstydzic tym bardziej po słabej zeszłej rundzie, zdarzały się za TKWM dużo słabsze wypady na Legie. Wiadomo wiele można jeszcze poprawić i wiele jest do zrobienia, ale mam wrażenie że słaba zeszła runda zadziałała mobilizujaco na wiele osób i po prostu dała motywacyjnego kopa osiedlom i fan clubom.

WidzewskaCharyzma
Posty: 506
Rejestracja: 13.01.2017, 19:58

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: WidzewskaCharyzma » 13.03.2017, 18:34

tak ku.wa najwięcej ja pisałem,widać prawds zabolala,zobsczymy kolejne wyjazdy,gdy w ten sam dzirn brdzie grał Ruch a poza tym Wisła koło ch.ja. mi lata,ale forum jest od wyrażania zdania,więc to zrobiłem
Może zobaczymy kolejne wyjazdy twojej ekipy, to się pośmiejemy.
https://t.me/pump_upp

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: ax88 » 13.03.2017, 19:14

Rzadko sie wpisuje w Polskich tematach i pomijając kwestie poza stadionowe podoba mi sie prezentacja Wisły na sektorach. Estetyka flag, specyficzny rekin, mało przebierańców na sektorze. Można ich nie lubić, ale mają swój styl. Nie mam nic do noszenie barw, ale co innego zabrac szalik, a co innego załadac koszulki na kurtki, zakładac peleryny i robic z siebie choinke. Tak samo Zagłębie Sosnowiec i Korona z Jagą też na plus

Piston
Posty: 94
Rejestracja: 17.01.2012, 21:47

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Piston » 13.03.2017, 19:16

Gratulacje dla Switu i Widzewa ze cos probowali wykrecic.
Wisła wbrew komentarzom znow niezla wyjazdowa liczba, tym razem w Warszawie.

mlody_kibic
Posty: 2349
Rejestracja: 05.03.2007, 14:30

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: mlody_kibic » 13.03.2017, 19:54

MosznaDoLna pisze:Co za czasy. Jak widzicie, że macie wychodzić pojedynczo to zostaje się na sektorze dopóki psy pójdą po rozum do głowy. Po słynnej awanturze w Sosnowcu w sektorze Jagiellonii co psy zostały ukopane. Po meczu chcieli wypuszczać pojedynczo więc olano ich i czekano aż odejdą od tego pomysłu :) I odeszli :)
Taka sama sytuacja była jak Jaga grała na Cracovii, ostatecznie 300 osób z zarzutami.
SEX, ALKOHOL, MORDOBICIE

wisniaKRK
Posty: 18
Rejestracja: 02.04.2015, 14:04

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: wisniaKRK » 13.03.2017, 20:08

MosznaDoLna pisze:
totalrozpierducha pisze:
roman88 pisze:Pytanie do Widzewa, ktoś od Was został powiniety?
Wychodzenie z sektora pojedynczo bez nakryć głowy i wylapywanie rozpoznanycg. Kilka osób zatrzymanych
Co za czasy. Jak widzicie, że macie wychodzić pojedynczo to zostaje się na sektorze dopóki psy pójdą po rozum do głowy. Po słynnej awanturze w Sosnowcu w sektorze Jagiellonii co psy zostały ukopane. Po meczu chcieli wypuszczać pojedynczo więc olano ich i czekano aż odejdą od tego pomysłu :) I odeszli :)


Cracovii dziś w młynie ok.300 osób. Trzy razy mniej niż Wisły w Warszawie.
Obrazek
Po meczu w Sosnowcu kiedy Jage wspierała ok 500 0sobowa grupa Wisły Kraków były zatrzymane osoby, fakt nikt z sektora w ramach solidarności nie wychodził jednak po dłuższym oczekiwaniu sprawy potoczyły się inaczej i psy dopieły swego czego efektem były powinięicia wpierdole pod suką i poźniejsze zaciąganie ręcznych za Sosnowcem . Pozdrawiam
Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze Ideały

FWC
Posty: 314
Rejestracja: 05.09.2010, 12:40
Lokalizacja: Miasto Włókniarzy

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: FWC » 13.03.2017, 20:25

śmieszne są wpisy ŁKSiaków starających się umniejszyć to co wczoraj próbował wykręcić Widzew, a już najlepszy jest low kick na kolano, multikontowiec z tematu łodzkiego którego już Łksiacy jak i osoby z innych klubów pocisnęły aby zakończył kariere na tym forum bo jest jebanym imbecylem ;)
Co do samego meczu, dostaliśmy 220 biletów lecz osoby bez biletów udaje sie dopisać na listę i stąd nasza liczba 300 osób.
Od początku meczu Świt nas "zaczepia" :), z początku nie reagujemy na to lecz potem dwie osoby przepierdalają się przez ogrodzenie i lecą pod sektor gospodarzy, jedna osoba od nas dostaje przekopke ( za co oczywiście plus dla Świtu ) lecz potem gdy dobiega jeszcze kilka osób od nas zawijają się na sektor, i niech nikt nie pisze że to przez psy bo psy wjechały później.
Fajny klimatyczny wyjazd jak za dawnych lat, pozdro dla normalnych i obiektywnych ;)
WASZA NIENAWIŚĆ UMACNIA NASZĄ WIARĘ

zico7
Posty: 28
Rejestracja: 20.02.2017, 23:55

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: zico7 » 13.03.2017, 20:43

Za SKWK: 'Trzecim wyjazdem w tej rundzie była Warszawa. Wszyscy kibice udali się na niego autokarami.
Nasza liczba wynosiła 905 osób ! Cieszy fakt stale rosnącej frekwencji na meczach wyjazdowych. Na tym wyjeździe najliczniejszym Osiedlem/Fan-Clubem okazała się ponownie Nowa Huta !'

sam.dalla.bona
Posty: 66
Rejestracja: 23.09.2009, 13:19

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: sam.dalla.bona » 13.03.2017, 21:42

MosznaDoLna pisze:
totalrozpierducha pisze:
roman88 pisze:Pytanie do Widzewa, ktoś od Was został powiniety?
Wychodzenie z sektora pojedynczo bez nakryć głowy i wylapywanie rozpoznanycg. Kilka osób zatrzymanych
Co za czasy. Jak widzicie, że macie wychodzić pojedynczo to zostaje się na sektorze dopóki psy pójdą po rozum do głowy. Po słynnej awanturze w Sosnowcu w sektorze Jagiellonii co psy zostały ukopane. Po meczu chcieli wypuszczać pojedynczo więc olano ich i czekano aż odejdą od tego pomysłu :) I odeszli :)


Cracovii dziś w młynie ok.300 osób. Trzy razy mniej niż Wisły w Warszawie.
Obrazek
No i co, jakies wnioski?
2 razy mniej niż samej Cracovii w Warszawie i 3 razy mniej niż samej Cracovii we Wrocławiu.
Młyny są lipne w tym sezonie w 80% klubów Estrakalasy, szczególnie w piątki i poniedzałki o 18 więc to wyznacznik... niczego.

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Szeptem » 13.03.2017, 22:03

Biorąc pod uwagę ze we Wrocławiu byliście w 640 ze zgodami, a w Warszawie 530 ze zgodami to te 3 razy więcej to lekka przesada. Młyn nie jest wyznacznikiem niczego dopóki dopóty nie zdarzy się to na Wiśle, bo w zeszłej rundzie to tu gdekania było co nie miara na ten temat, ale ogólnie się zgadzam z tobą.

Co do liczby w Warszawie to 905 osób w tym 45 Polonia Przemyśl i pojedyncze osoby z Łódzkiego Widzewa.

szybowiec22
Posty: 109
Rejestracja: 22.02.2017, 21:00

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: szybowiec22 » 13.03.2017, 22:23

Kolejna kolejka wiosenna za nami i takie male spostrzezenia;
Na plus:
Lech- dobry liczbowo wyjazd na mecz zgody do Gdyni liczba okolo tysiaka robi wrazenie
Arka- ladnie nabity mlyn w meczu przyjazni, chyba idzie to w dobrym kierunku
Wisła Kraków- ponad 900 osob w Warszawie pokazali ze kryzys maja za sobą i nici z ich upadku jak wielu marzyło na tym forum
Ruch Chorzów oraz Nafciarze stały poziom bez zmian chociaz brak kibicow gosci wiec szalu nie moglo byc
Gornik- brawo za olewanie meczy frekwencja doluje i moze wroca do domu
Na minus:
Cracovia- mlyn mizerny czyzby to efekt poniedzialku
Slask- ech czy nie dalo by sie wrocic na Oporowska bo ten stadion obecny to masakra z frekwencja
Piast- jak na takie misato liczby kiepskie

A na koniec Legia- czy doczekamy sie kiedys meczu Legii u siebie w innym terminie niz niedziela godz 18, wtedy mozna bedzie ocenic obiektywnie ich frekwencje

jebacjebacpzpn
Posty: 96
Rejestracja: 28.05.2015, 22:06

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: jebacjebacpzpn » 13.03.2017, 22:25

Ile ChG w Bielsku?

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: sir. » 13.03.2017, 22:34

Na Cracovii od dłuższego czasu ten młyn wiele lepiej nie wygląda nie licząc bardziej atrakcyjnych meczów, a te 80% nie musiałaby pisać takich wywodów zasiadając na takiej maleńkiej trybunie.

Michalek
Posty: 208
Rejestracja: 18.06.2010, 10:28

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Michalek » 13.03.2017, 22:48

Szybowiec nie rozumiem. Niedziela godzina 18:00 to według Ciebie zła czy dobra godzina? Wg.mnie optymalna? Kiepsko satelity Pogoni (Skolwin, Kotwica) w tej rundzie.

XXXXXXX
Posty: 39
Rejestracja: 13.03.2017, 17:05

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: XXXXXXX » 13.03.2017, 23:00

szybowiec22 pisze:Kolejna kolejka wiosenna za nami i takie male spostrzezenia;
Na plus:
Lech- dobry liczbowo wyjazd na mecz zgody do Gdyni liczba okolo tysiaka robi wrazenie
Arka- ladnie nabity mlyn w meczu przyjazni, chyba idzie to w dobrym kierunku
Wisła Kraków- ponad 900 osob w Warszawie pokazali ze kryzys maja za sobą i nici z ich upadku jak wielu marzyło na tym forum
Ruch Chorzów oraz Nafciarze stały poziom bez zmian chociaz brak kibicow gosci wiec szalu nie moglo byc
Gornik- brawo za olewanie meczy frekwencja doluje i moze wroca do domu
Na minus:
Cracovia- mlyn mizerny czyzby to efekt poniedzialku
Slask- ech czy nie dalo by sie wrocic na Oporowska bo ten stadion obecny to masakra z frekwencja
Piast- jak na takie misato liczby kiepskie

A na koniec Legia- czy doczekamy sie kiedys meczu Legii u siebie w innym terminie niz niedziela godz 18, wtedy mozna bedzie ocenic obiektywnie ich frekwencje
Zostaw dla siebie te machloje, ku*** wystarczy że przeczytam ostatnie zdanie by zniechęcić się do reszty twojego jakże chujowego wywodu. Nie wiem jak wy, ale ja wole za swoja druzyna pojechać z chłopakami kumatywi (oczywiście nie pokroju k.net) chocby nawet w 150 osob niz 800 januszy którzy tylko niszczą renomę. JAKOŚĆ NIE ILOŚĆ

Pająk Spajder
Posty: 116
Rejestracja: 27.05.2015, 14:53

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Pająk Spajder » 13.03.2017, 23:24

Dokładnie tak, nie liczy się ilość tylko jakość, ale teraz panuje moda na sprawdzanie frekwencji i ocenianie ekipy na tej podstawie. Tylko, że u niektórych jak przychodzi co do czego to .... "Zresztą kilka razy sami nie byliśmy dłużni i "pozdrawialiśmy" wiślaków oraz ich nowych przyjaciół z RTS-u. Żyleta skandowała również hasła odnoszące się do sytuacji z przerwy zimowej - "Cała Polska to widziała, jak Wisełka spier..." oraz "Do lasu spier...iście"."

Szeptem
Posty: 44
Rejestracja: 13.03.2017, 14:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Szeptem » 14.03.2017, 00:03

Pająk Spajder pisze:Dokładnie tak, nie liczy się ilość tylko jakość, ale teraz panuje moda na sprawdzanie frekwencji i ocenianie ekipy na tej podstawie. Tylko, że u niektórych jak przychodzi co do czego to .... "Zresztą kilka razy sami nie byliśmy dłużni i "pozdrawialiśmy" wiślaków oraz ich nowych przyjaciół z RTS-u. Żyleta skandowała również hasła odnoszące się do sytuacji z przerwy zimowej - "Cała Polska to widziała, jak Wisełka spier..." oraz "Do lasu spier...iście"."


Jeżeli na prawde myślisz że Wisła nie brała udziału w starciu, tylko przed starciem spierdolili i i zostawili Ruch walczących samotnie to jesteś jeszcze bardziej śmieszny niż Legia z tymi swoimi przyspiewkami z c**** wyciagnietymi która chociażby na powrocie ze swojego pucharowego wyjazdu z Legnicy spierdalała. Nie mówiąc o was bo wy spierdalanie w Krakowie parchu macie we krwi.

Co do jakości, to raczej też powinniście zamilknąć, bo jakości ani ilości to u was już nie ma praktycznie żadnej - dzięki Wiśle. A teraz idź oglądaj wasz 200 osobowy młyn złożony z dzieciaków.


Albo pochwal się waszą aktywnością na arenie Polskiej albo międzynarodowej waszej ekipy, spierdolke i barykadowanie się z Ajaxem w warszawskiej budzie możesz do tego dodać. Albo spierdalanie w Sarajevie jak osoby z waszej ekipy z zesranymi twarzami zostali ośmieszeni i nagrani wypierdalając przed siebie.

Barwiejuk
Posty: 35
Rejestracja: 22.02.2017, 00:19

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Barwiejuk » 14.03.2017, 00:14

Liczba Wisły na Legii pokryła sie z wynikami grajków i dlatego liczba była większa.Ciekawy mecz i Legia,ruszyli sezonowcy i promocje.Nic ciekawego nie pokazali w warszawie wiec,stały średni poziom bo dużej mobilizacji Wisły.

RUDYZWĄSEM
Posty: 345
Rejestracja: 16.06.2016, 23:29
Lokalizacja: Ciemnogród

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: RUDYZWĄSEM » 14.03.2017, 00:19

szybowiec22 pisze:Kolejna kolejka wiosenna za nami i takie male spostrzezenia;
Na plus:
Lech- dobry liczbowo wyjazd na mecz zgody do Gdyni liczba okolo tysiaka robi wrazenie
Arka- ladnie nabity mlyn w meczu przyjazni, chyba idzie to w dobrym kierunku
Wisła Kraków- ponad 900 osob w Warszawie pokazali ze kryzys maja za sobą i nici z ich upadku jak wielu marzyło na tym forum
Ruch Chorzów oraz Nafciarze stały poziom bez zmian chociaz brak kibicow gosci wiec szalu nie moglo byc
Gornik- brawo za olewanie meczy frekwencja doluje i moze wroca do domu
Na minus:
Cracovia- mlyn mizerny czyzby to efekt poniedzialku
Slask- ech czy nie dalo by sie wrocic na Oporowska bo ten stadion obecny to masakra z frekwencja
Piast- jak na takie misato liczby kiepskie

A na koniec Legia- czy doczekamy sie kiedys meczu Legii u siebie w innym terminie niz niedziela godz 18, wtedy mozna bedzie ocenic obiektywnie ich frekwencje
no,i w końcu ktoś rozwiał wątpliwości. opisałbyś jeszcze niższe ligi? i ligę mistrzów jak da rade

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: sir. » 14.03.2017, 07:35

a ja myślę że po roku pierdolenia nt podziałów i innych kryzysów na Wiśle wypada po prostu zamknąć ryja.jakie ku*** przejęcie młyna?no ku*** down:)

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: kibol12 » 14.03.2017, 07:44

Jaka liczba Zagłębia Lubin w Krakowie?

ABC1935

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: ABC1935 » 14.03.2017, 07:57

FWC pisze:lecz potem gdy dobiega jeszcze kilka osób od nas zawijają się na sektor, i niech nikt nie pisze że to przez psy bo psy wjechały później.
https://www.youtube.com/watch?v=6KUKXyJVMF4 10 sekunda po lewej stronie, ciao!

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 14.03.2017, 08:16

ABC1935 pisze:
FWC pisze:lecz potem gdy dobiega jeszcze kilka osób od nas zawijają się na sektor, i niech nikt nie pisze że to przez psy bo psy wjechały później.
https://www.youtube.com/watch?v=6KUKXyJVMF4 10 sekunda po lewej stronie, ciao!
Tak zawijacie przed psami, że aż jeden chciał mu wpaść w ramiona 41 sekunda filmiku

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości