Komentarze -10-13 marca !

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
Analityk zdarzeń
Posty: 8
Rejestracja: 12.03.2017, 21:10

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Analityk zdarzeń » 12.03.2017, 22:53

Jutro jak nie dostanę bana dokonam kompleksowej analizy liczb wyjazdowych Wisły Kraków. Do tego szykuję felieton o konfidentach w klubach na górnym śląsku. Postaram się w nim znaleźć odpowiedź na pytanie o profil idealnego kandydata do bojówy, tj jaką szkołe wybrać czy można chodzić do LO o profilu policyjnym itp.



ze stadionu
Posty: 152
Rejestracja: 22.07.2016, 08:39

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: ze stadionu » 12.03.2017, 23:01

Ze Świtu wyskoczyło ośmiu typa na tych dwóch wariatów z Widzewa bo z odległości ciężko było ocenić wiek atakujących,tak na oko wyglądali w sumie na 82 lata więc żeby było po równo wyskoczyło pięciu po 18 lat i dwóch obserwatorów sprawdzić czy wszystko honorowo...Ja piersiowa,słyszeliście kiedyś słowo SPONTAN???

Diamentowy
Posty: 175
Rejestracja: 21.02.2017, 21:13

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Diamentowy » 12.03.2017, 23:15

[quote="STOCH"]Tego to jeszcze nie było, żeby analizy zawitały na k.net. Szkoda że nie wykonałeś analizy a'la Jacek Gmoch, ze znacznikami i rozrysowanymi taktykami ataków... Fajna oprawa Legii, coś na wzór tej z meczu z Borussią, liczba Wisły po zawirowaniach i konfliktach wewnętrznych też na plus.[/quot]

Szkoda tylko, ze ta analiza jest bardziej obiektywna niż pierdolenie kto kogo mocniej pobił, kto atakował a kto uciekał. Jsk zwykle najwiecej do powiedzenia mieli ci co cdla kolejkę przed monitorem siedzą.

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Socjologiabywa » 12.03.2017, 23:16

1920NRŚL pisze:Porażka, panowie porażka. Zamiast cieszyć się, że w tym roku co tydzień mamy jakieś atrakcje to wy dalej swoje.. Dla mnie sytuacja nie wymaga żadnej analizy, żadnego podsumowanie, żadnego NIC. Fajna sprawa dwóch wyleciało, drudzy odparli atak i koniec tematu. PozdRawiam!
i o ile kilkanaście lat temu taki epizod przeszedłby zupełnie bez echa, to teraz jest takie coś rozdmuchiwane na kilka stron, jeszcze z niezadowoleniem. Akcja spontaniczna, w trakcie chwilowej radości Świtu ze zdobytej bramki, do niczego nie dochodzi w zasadzie, bo ani zdobycia flag, ani awantury, ale tutaj analitycy :O biegnące chłopaki z RTS, jak i broniący Nowodworzanie za pewne w tyle głowy mieli forum kibice.net i przyszłe analizy ;)

Ciekawi mnie jedynie ta czarna kropka na mapie woj.mazowieckiego, bo jak nie od dziś wiadomo Legia rządzi w stolicy, jak i w całym województwie. Nie ma tam Polonii, nie ma kibiców innych klubów i nagle w Nowym Dworze tuż pod ich nosem jacyś obcy, nieznani im kibice, z którymi Legioniści się nie utożsamiają (i w drugą stronę)

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.03.2017, 23:19

Socjologiabywa pisze:
1920NRŚL pisze: w Nowym Dworze tuż pod ich nosem jacyś obcy, nieznani im kibice, z którymi Legioniści się nie utożsamiają (i w drugą stronę)
O czym Ty w ogóle piszesz?

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Socjologiabywa » 12.03.2017, 23:37

Nowodworzanie nie są kibicami Legii aktywnie jeżdżącymi na Ł3?
Nie byli niejednokrotnie wspierani przez samych Warszawiaków podczas swoich meczów?
O ile kojarzę to Nowy Dwór wpisuję się w szeroko pojętą aglomerację i chyba nie są traktowani jako podmiejskie FC, ale bardziej jako kolejny 'dzielnicowy' klub jak Ursus, Targówek itp
Jeśli się mylę, to uświadomisz nie tylko mnie podejrzewam

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 12.03.2017, 23:55

Socjologiabywa pisze:Nowodworzanie nie są kibicami Legii aktywnie jeżdżącymi na Ł3?
Nie byli niejednokrotnie wspierani przez samych Warszawiaków podczas swoich meczów?
O ile kojarzę to Nowy Dwór wpisuję się w szeroko pojętą aglomerację i chyba nie są traktowani jako podmiejskie FC, ale bardziej jako kolejny 'dzielnicowy' klub jak Ursus, Targówek itp
Jeśli się mylę, to uświadomisz nie tylko mnie podejrzewam
1) Tak
2) Tak
3) Nie
:)

Tylko, że jak to bywa diabeł tkwi w szczegółach, posłużę się swoim postem
jestesmywaszastolica pisze:W przeważającej większości przypadków mniejsze kluby podwarszawskie to FC Legii. Oczywiście nie oznacza, to, że wszyscy kibice dajmy na to Bugu są z automatu kibicami Legii. Tak samo jak są kibice Legii z danego miasta którzy mają na swój lokalny klub wyjebane.
Ogólnie to najbliższym klubem nastawionym anty do Legii jest Pelikan Łowicz - cała reszta to albo zespoły bez kibiców, albo ekipy w mniejszym lub większym stopniu pro-legijne.
Także część kibiców Legii z Nowiaka i Twierdzy chodzi na Świt, część nie. Ale przecież nie oznacza to, że automatycznie Świt to Legia. Tak samo jak dajmy na to Pelikan Łowicz to nie Widzew.
Ja nie przypominam sobie jakiegoś masowego wspierania naszych FC. Oczywiście taka marka jak Widzew zmobilizowała pewnie jakichś lokalnych kibiców Legii, którzy na co dzień nie utożsamiają się ze Świtem, ale jak już było pisane Legia niestety :) grała w tym samym czasie, więc w tym wypadku to opcja była siłą rzeczy ograniczona.
Na upartego to pół Mazowsza można zaliczyć to Warszawskiej aglomeracji - vide pomysły PiS :)

Ode mnie do NDM jest tak na oko z 50 km, więc jak najbardziej Nowy Dwór jest traktowany jako miasto podwarszawskie, a nie typowy suburb (w przeciwieństwie do wspomnianych Ząbek, czy tam Piaseczna).

Tak przy okazji to może ktoś z NDM będzie pisał w tym wątku to się spytam, czy "kosa" na linii NDM, a Modlin przenosiła się jakoś na Świt ?

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 12.03.2017, 23:59

Wy to naprawdę macie kompleks Widzewa.
Poszła napinka miedzy gospodarzami a gośćmi, po chwili ktoś zeskakuje na murawę i biegnie pod Świt.
Tuż za nią ruszyła druga osoba.
Reszta widząc co się dzieje wskakuje na płot, z czego kilka osób ląduje pod mlynem Świtu.
Świt robi cofke, nie przed psami bo one na murawie były po wszystkim. A w trakcie spiecia próbują rozwalić klodke od bramy na buforze bez skutku.
Brawa dla pierwszego typa, bo bez chwili zawahania wjebal się w wyskakujace osoby ze Świtu.
Przepaść między Widzewem a Świtem jest ogromna wiec nie ma czym się podniecac, ale pisanie, że Świt obil na murawie Widzew jest co najmniej śmieszne.

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: stary zgred » 13.03.2017, 00:14

Mam pytanie do właścicieli tej strony , co wam się się bardziej opłaca ilość nowych rejestracji ,czy jakość tego forum .

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 13.03.2017, 00:15


357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: 357. » 13.03.2017, 00:19

ty, żydku masz to sobie przeanalizuj tępa k****, swoją drogą pierwsze osoby ze Świtu wyjebały dzide zanim ktokolwiek podbiegł pod ich sektor.

https://www.youtube.com/watch?v=27tX54yi9L8

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: hWŁ » 13.03.2017, 00:29

Widzewa 300 w Nowym Dworze. Co do avanti wszystko zostało napisane. Jedna osoba od nas wyłapała kilka kopów a jak dla was jest to ciężki w******* to pogratulować. Ci co tak piszą to chyba nigdy się nie bili :) Gdy dobiega reszta od nas Świt ucieka. Nic wielkiego się nie wydarzyło, a pierdolenia na kilka stron...

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Socjologiabywa » 13.03.2017, 00:37

jestesmywaszastolica pisze:
Socjologiabywa pisze:Nowodworzanie nie są kibicami Legii aktywnie jeżdżącymi na Ł3?
Nie byli niejednokrotnie wspierani przez samych Warszawiaków podczas swoich meczów?
O ile kojarzę to Nowy Dwór wpisuję się w szeroko pojętą aglomerację i chyba nie są traktowani jako podmiejskie FC, ale bardziej jako kolejny 'dzielnicowy' klub jak Ursus, Targówek itp
Jeśli się mylę, to uświadomisz nie tylko mnie podejrzewam
1) Tak
2) Tak
3) Nie
:)

Tylko, że jak to bywa diabeł tkwi w szczegółach, posłużę się swoim postem
jestesmywaszastolica pisze:W przeważającej większości przypadków mniejsze kluby podwarszawskie to FC Legii. Oczywiście nie oznacza, to, że wszyscy kibice dajmy na to Bugu są z automatu kibicami Legii. Tak samo jak są kibice Legii z danego miasta którzy mają na swój lokalny klub wyjebane.
Ogólnie to najbliższym klubem nastawionym anty do Legii jest Pelikan Łowicz - cała reszta to albo zespoły bez kibiców, albo ekipy w mniejszym lub większym stopniu pro-legijne.
Także część kibiców Legii z Nowiaka i Twierdzy chodzi na Świt, część nie. Ale przecież nie oznacza to, że automatycznie Świt to Legia. Tak samo jak dajmy na to Pelikan Łowicz to nie Widzew.
Ja nie przypominam sobie jakiegoś masowego wspierania naszych FC. Oczywiście taka marka jak Widzew zmobilizowała pewnie jakichś lokalnych kibiców Legii, którzy na co dzień nie utożsamiają się ze Świtem, ale jak już było pisane Legia niestety :) grała w tym samym czasie, więc w tym wypadku to opcja była siłą rzeczy ograniczona.
Na upartego to pół Mazowsza można zaliczyć to Warszawskiej aglomeracji - vide pomysły PiS :)

Ode mnie do NDM jest tak na oko z 50 km, więc jak najbardziej Nowy Dwór jest traktowany jako miasto podwarszawskie, a nie typowy suburb (w przeciwieństwie do wspomnianych Ząbek, czy tam Piaseczna).

Tak przy okazji to może ktoś z NDM będzie pisał w tym wątku to się spytam, czy "kosa" na linii NDM, a Modlin przenosiła się jakoś na Świt ?
I spoko. Ale umówmy się, że wspomniani przez Ciebie kibice z Nowiaka i Twierdzy chodzący na Świt zapewne mają tam moc decyzyjną, bo nikt chyba nie uwierzy, że Świt decyduje się na jakiekolwiek kontry względem Legii. Co do aglomeracji, może troche przegiąłem i nie miałem tu na myśli, broń Boże, nowego pomysł partii rządzącej. Bywając w Wwa i okolicach swego czasu dzień w dzień wydawało mi się, że poznałem na tyle specyfikę dzielni, miasteczek, wiosek ościennych by wyciągnąc wnioski o jakich napisałem w pierwszym poście. I tak jak pytasz o Nowodworzan o Modlinian i aktualne ich relacje, tak wiem, że były też jakieś konflikty tyczące się już samych warszawskich dzielnic - bodajże Targówek z Ochotą? Nie chce skłamać... Ale tak czy siak nie ma co mącić, że zarówno jedni jak i drudzy, tak samo jak Nowy Dw. Maz. czy Modlin jest reprezentowany przez Waszych kibiców.

PS. Co do Łowicza to moglibyśmy podyskutować, ale to już może w innym wątku

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.03.2017, 01:17

Socjologiabywa pisze: I spoko. Ale umówmy się, że wspomniani przez Ciebie kibice z Nowiaka i Twierdzy chodzący na Świt zapewne mają tam moc decyzyjną, bo nikt chyba nie uwierzy, że Świt decyduje się na jakiekolwiek kontry względem Legii. Co do aglomeracji, może troche przegiąłem i nie miałem tu na myśli, broń Boże, nowego pomysł partii rządzącej. Bywając w Wwa i okolicach swego czasu dzień w dzień wydawało mi się, że poznałem na tyle specyfikę dzielni, miasteczek, wiosek ościennych by wyciągnąc wnioski o jakich napisałem w pierwszym poście. I tak jak pytasz o Nowodworzan o Modlinian i aktualne ich relacje, tak wiem, że były też jakieś konflikty tyczące się już samych warszawskich dzielnic - bodajże Targówek z Ochotą? Nie chce skłamać... Ale tak czy siak nie ma co mącić, że zarówno jedni jak i drudzy, tak samo jak Nowy Dw. Maz. czy Modlin jest reprezentowany przez Waszych kibiców.

PS. Co do Łowicza to moglibyśmy podyskutować, ale to już może w innym wątku
Tak jak pisałem w obrębie plus/minus 60 kilometrów od Warszawy wszystkie kluby posiadające kibiców są albo prolegijne (oczywiście oprócz naszej sąsiadki :), albo nie mają kibiców. Do tej pierwszej grupy zalicza się Świt, co jak też już pisałem nie oznacza, że Świt = Legia.
Co do kos "dzielnicowych" to trzeba to podzielić na 2 kategorie - kosy klubowe (zanim powstał pakt warszawski było kilka takich miejsc zapalnych), oraz tradycyjne, czy tam historyczne kosy pomiędzy dzielnicami.
Ja akurat Targówka - Ochoty nie kojarzę (albo może nie pamiętam) żeby coś było jakoś specjalnie na rzeczy. W dawnych czasach :) to praktycznie każdy z każdym się napierdalał (oczywiście w granicach rozsądku) dzielnice z innymi dzielnicami, osiedla na osiedla, szkoły na szkoły. Nie ma sensu tego opisywać bo chyba każdy kto ma więcej niż 20kilka lat wie o czym piszę. Ogólnie to takie "eventy" jak rekolekcje, czy tam pasterka związane były niejednokrotnie z próbą charakteru :)
Tak patrząc na to przeglądowo, to elementem stabilizującym tą sytuację w przypadku Warszawy była Legia, będąca swego rodzaju magnesem dla osiedlowej łobuzerii z przełomu lat 80 i 90.

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Socjologiabywa » 13.03.2017, 01:43

Wszyscy w Polsce wiemy, że Świt jest prolegijny... Mijasz trochę moje zapytanie
Chłopaki z dwóch osiedli legijnych, które jak napisałeś udzielają się na Świcie są tam wasalem czy seniorem? Jak określić zależność Świtu od Was?

jestesmywaszastolica
Posty: 1393
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: jestesmywaszastolica » 13.03.2017, 02:04

Nie do końca rozumiem ocb z tym wasalem - seniorem (w sensie znam te pojęcia, ale nie do końca oddają one sytuację na linii Świt - Legia).
Nikt jakoś nie definiował tej zależności - w NDM "od zawsze" kibicuje się tylko Legii (były może 2-3 osoby z KSP, które zostały rozkminione i wątpię, żeby coś tam działali), także sam Świt (który kibicowsko jest aktywny od lat kilkunastu, a nie kilkudziesięciu jak Legia) jako ekipa powstał z osób które chodziły na Legię i chciały coś tam podziałać na swoim lokalnym podwórku.
Jest po prostu przyjęte, że kibice Świtu, to kibice Legii z Nowego Dworu Mazowieckiego i do póki nie będzie jakichś odszczepieńców to nikt nie będzie tego definiował, ani rozkminiał.
Oczywiście są osoby które chodzą na Świt i nie kibicują Legii, jak i kibice Legii z NDM którzy nie chodzą na Świt, co nie wpływa na to, że co do zasady to osoby aktywne kibicowsko nie tylko na Świcie, ale w innych podwarszawskich klubach to kibice Legii.

Po prostu w Warszawie i szeroko rozumianej okolicy, naturalną rzeczą jest kibicowanie Legii (Warszawa jest miastem derbowym tylko z nazwy, co raz na jakiś czas jest wykorzystywane przez Polonię) i nie ma potrzeby na to, żeby mniejsze kluby się określały. Oczywiście mają one swoich fanatyków, którzy nie kibicują Legii, a nawet zdarzają się osoby które kibicowały innym klubom, ale jest to typowa kazuistyka, która nie ma wpływu na rzeczywistość.

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Fanatycy Widzewa » 13.03.2017, 03:48

daleko pisze:
Jatoja49 pisze:
daleko pisze:Swit napina sie do Widzew a ten wysypuje sie z klatki i mlyn Switu sciaga flagi i ucieka z sektora. Krotka wymiana ciosow na + dla Widzewa!
najwięcej sie tu udzielasz z RTSiaków a nawet na meczu nie jesteś, W**********
200+ biletow od Switu, to sobie pomysl dla kogo bilety poszly. Nie jestem z ekipy tak jak ty chuliganie wiec ogladam w domu ;).
wyjazd nie był typowo chuligański, kazda ogarnięta osoba mogła sobie ogarnąć bilet, do tego pod sektorem do listy dopisało sie ok 80 osób, co daje łączną liczbę 300 kiboli
pytalam na priwie kim jesteś, widzę że ciężko Ci odpisać...
ogolnie to przestań zgrywać kumatego i nie podawaj tu jakichkolwiek informacji o kibolach Widzewa bo nie Ty od tego jesteś
bez odbioru

Socjologiabywa
Posty: 64
Rejestracja: 30.08.2016, 01:46

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Socjologiabywa » 13.03.2017, 03:52

jestesmywaszastolica pisze: ...- w NDM "od zawsze" kibicuje się tylko Legii (...), także sam Świt (który kibicowsko jest aktywny od lat kilkunastu, a nie kilkudziesięciu jak Legia) jako ekipa powstał z osób które chodziły na Legię i chciały coś tam podziałać na swoim lokalnym podwórku.
Jest po prostu przyjęte, że kibice Świtu, to kibice Legii z Nowego Dworu Mazowieckiego i do póki nie będzie jakichś odszczepieńców to nikt nie będzie tego definiował, ani rozkminiał. (...).
czy są to Legioniści czy nie? Jasno napisałeś, że owszem. Cała Polska utożsamia Nowy Dwór z Legią Warszawa. Nie rozumiem więc odcinki kuponów... Przy okazji wsparcia itd są to nasze miejscowości, a przy ewentualnym temacie wsparcia to już nie Legia, bo Legia siedziała akurat na Ł3, na pięknym stadionie popijąc pepsi i jedząc hot dogi, gdzie wiadomym było, że niczego nie można wykręcić kosztem meczy gdzie może dojść do starcia z największą kosą, jak napisałeś 50 km dalej... Z mojej strony szacunek dla tych z L, którzy pojawili się w NDM...

z pozdrowieniami, bez spiny

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 13.03.2017, 05:13

Low kick na kolano pisze:
hWŁ pisze:Widzewa 300 w Nowym Dworze. Co do avanti wszystko zostało napisane. Jedna osoba od nas wyłapała kilka kopów a jak dla was jest to ciężki w******* to pogratulować.
Nikt nie pisał, że wyłapaliście ciężki w*******. Tylko lekki w*******. Ale za to od kibiców Świtu.
Takiego kumacza zgrywasz w temacie łódzkim, a tu wtopa na poziomie podstawówki.

Jatoja49
Posty: 131
Rejestracja: 22.01.2017, 00:00

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Jatoja49 » 13.03.2017, 05:28

kuurwa z relacji live z kibice net myślałem że tu jakieś grube avanti bo taka podjarka a tu c***, 2 typow wylecialo na spontanie, poklepali sie troszke i tyle, wy to kuurwa zjeby jednak jesteście troszke

sir.
Posty: 646
Rejestracja: 20.11.2016, 07:52

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: sir. » 13.03.2017, 06:45

haha Wisła drugi dobry wyjazd to dzieci internetu znalazły sobie inną ofiarę na upust swojej frustracji.w analogicznej sytuacji temat dawno byłby zamknięty a prowokatorzy wyjebani, ale że to forum propagandowe anty WRWE to już wiadome od dawna, nazwa tylko ta sama.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: rzutkarny » 13.03.2017, 07:02

Socjologiabywa pisze:Legia siedziała akurat na Ł3, na pięknym stadionie popijąc pepsi i jedząc hot dogi, gdzie wiadomym było, że niczego nie można wykręcić kosztem meczy gdzie może dojść do starcia z największą kosą, jak napisałeś 50 km dalej... Z mojej strony szacunek dla tych z L, którzy pojawili się w NDM...
Wasza największa kosa, ŁKS, już od bodaj 4 lat rozgrywa mecze w okołołódzkich mieścinach. Zarzuć proszę przykładami waszej aktywności na tych meczach, jak wiadomo są to mecze gdzie może dojść do starcia. Żeby Ci ułatwić nie muszą to być mecze odbywające się równolegle do waszych, i wystarczy poziom hotdogowej awantury z meczu Legia-Jaga.

Z góry dziękuję, naprzód Widzew.

Bluebloood
Posty: 13
Rejestracja: 24.04.2016, 12:49

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Bluebloood » 13.03.2017, 07:13


werwolff88
Posty: 82
Rejestracja: 31.08.2016, 07:09

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: werwolff88 » 13.03.2017, 07:22

Skoro Widzew wysypał się pierwszy to ich problem, że tylko dwóch się na to zdecydowało. Zostali obici przez Świt, dopiero przy wsparciu gazującej ochrony zyskali przewagę. Swoją drogą to już kolejna awantura na tym stadionie.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: mądrala » 13.03.2017, 07:23

low kick to pejs niemający życia, 100% e-huligan forumowy. Bardziej poważnie Łksiacy już go dawno wykminili i kazali mu zewrzeć ryja na forum, a ta dziwka dalej rzyga.

Dwóch typów z fantazją wybiegło w stronę Świtu, a pejsy jak zwykle lecą na farmazonie, że "Świt obił Widzew".

pakko12345
Posty: 5
Rejestracja: 04.03.2017, 09:10

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: pakko12345 » 13.03.2017, 07:58

Legia-Wisła
[link]

troll internetowy
Posty: 192
Rejestracja: 17.01.2017, 19:50

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: troll internetowy » 13.03.2017, 08:03

Ilekroć się tu wchodzi, to zawsze można mieć ubaw z tego, co się wyczyta. :) Szerokie komentarze i ...nawet "fachowe" analizy :) na temat nic nie znaczącego incydentu, jak gdyby był to bis słynnego spodka lub PP Legią-GKS. Dwóch braci po szalu robi wypad po fany, Świt jednak czujny i tyle. Widzew nie zrobił spierdolki. Nikt nic nie traci i nie zyskuje.
Tak dla wiadomości, ziom po szalu po lekkiej przekopce nie ma nawet żadnego siniaka, przynajmniej na głowie. To tak z pozdrowieniami dla fantastów, którzy nawet gdzieś tu pisali o łamaniu gościa. :) Chłopak zapędził się, ale potrafi się bronić. Kilka osób biało-zielonych wyłapuje luty, gdy trzech ziomów podbiega wspomóc dwóch kamikadze i przez chwilę gospodarze ganiani po murawie. Szkoda, że misztale i psy tak szybko zepsuły zabawę. To już zdecydowanie nie te czasy, co kiedyś...
Gdyby głupota miała skrzydła, to by pofrunęła.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 13.03.2017, 09:09

werwolff88 pisze:Skoro Widzew wysypał się pierwszy to ich problem, że tylko dwóch się na to zdecydowało. Zostali obici przez Świt, dopiero przy wsparciu gazującej ochrony zyskali przewagę. Swoją drogą to już kolejna awantura na tym stadionie.
Następny idiota..

komornikdluznik
Posty: 23
Rejestracja: 08.06.2015, 00:04

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: komornikdluznik » 13.03.2017, 09:15

Coś się wydarzy i jak zwykle kilka stron pierdolenia o tym samym ja p*******..

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: mądrala » 13.03.2017, 09:22

Świt połamał Widzew, nie ma to tamto.

Laurent
Posty: 68
Rejestracja: 26.02.2007, 20:06

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Laurent » 13.03.2017, 09:30

jestesmywaszastolica pisze: Nie ma sensu tego opisywać bo chyba każdy kto ma więcej niż 20kilka lat wie o czym piszę. Ogólnie to takie "eventy" jak rekolekcje/b], czy tam pasterka związane były niejednokrotnie z próbą charakteru :)
Tak patrząc na to przeglądowo, to elementem stabilizującym tą sytuację w przypadku Warszawy była Legia, będąca swego rodzaju magnesem dla osiedlowej łobuzerii z przełomu lat 80 i 90.


Dziękuję. Wywołałeś u mnie fajne wspomnienia. Dokładnie tak jak piszesz. 20 lat temu w NH, rekolekcje były dużo większym wyzwaniem niż 99% dzisiejszych wyjazdów na mecze do największej kosy.

Co do kolejki.Fajnie,że praktycznie co tydzień "coś się kręci". Wczoraj na plus oprawa Legii i brak kalkulacji,że na zbliżający się finał sezonu będą kary (zamknięta żyleta,zakaz wyjazdowy?).Na plus też liczba Wisły. Trzeba im oddać,że ogarnęli temat wyjazdów i wracają do formy.

Co do Świt - Widzew, szybka wymiana ciosów, jakich kiedyś było pełno co kolejkę w niższych ligach, a tu analiza rodem z TVN24.

WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: WF. » 13.03.2017, 09:35

Plus dla Widzewa za akcję. Wybiegli w kilku i wstydu swojej ekipie nie przynieśli.
Co do Świtu to zachowali się jak trzeba. Nie poprzestali na zwinięciu flag tylko wyskoczyli do starcia, a trzeba pamiętać, że Widzew to Widzew, a Świt to Świt :) "Troszkę" inna półka.
Ale pisanie, że którakolwiek ze stron dostała tu w******* to śmiech na sali.
Krótkie starcie kilku osób, pare ciosów, w c*** gazu i zawrotka. Tyle.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: MISTRZ1908 » 13.03.2017, 09:39

mądrala pisze:Świt połamał Widzew, nie ma to tamto.
Spytam jeszcze raz. Dlaczego nie byłeś i dlaczego podczas meczu mądrowałeś się i nadal to robisz? Już pomijam tę sytuację bo nie mnie to oceniać jak wam z perspektywy filmiku.

C1365O
Posty: 663
Rejestracja: 01.08.2015, 20:54

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: C1365O » 13.03.2017, 09:50

[quote="MISTRZ1908] Już pomijam tę sytuację bo nie mnie to oceniać jak wam z perspektywy filmiku.[/quote]
Ja Ci potwierdze, że filmik przedstawia sytuacje od początku do końca :)
Sektor Widzewa też gazowany mocno co nie widać na filmiku. Ale jakiś dziwny ten gaz, jakby połączenie gasnicy z gazem- nie gryzie jakoś strasznie, ale chmura utrzymuje się w powietrzu długo. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem.

myjster
Posty: 170
Rejestracja: 22.08.2014, 21:17

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: myjster » 13.03.2017, 09:51

Cała ta sytuacja przypomina tą [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_nFBeOtzp9c[/youtube].

Dwóm napadziorom alko uderzyło do głowy poniosła ich fantazja i szybkie zderzenie z rzeczywistością.Tym widzewiakom też coś się wydawało, za co zostali upokorzeni i sprowadzeni do parteru.Oczywiście wynik może być tylko jeden Świt -Widzew 1:0.Bezapelacyjna wygrana,bez dwóch zdań,literalnie.

LEGION_NDM
Posty: 39
Rejestracja: 04.03.2007, 19:35
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: LEGION_NDM » 13.03.2017, 09:57

jestesmywaszastolica pisze: Tak przy okazji to może ktoś z NDM będzie pisał w tym wątku to się spytam, czy "kosa" na linii NDM, a Modlin przenosiła się jakoś na Świt ?
Nie przypominam sobie, żeby na meczach dochodziło do wyjaśniania konfliktu między tymi dwoma społecznościami.
Nie ma sensu rozkminiać, o tym pisano w książki, więc streszczenie w kilku zdaniach byłoby błędem.
Obecnie, od dłuższego już czasu, jakiegokolwiek konfliktu nie ma.

asdfghjkl1910
Posty: 47
Rejestracja: 22.01.2017, 22:22

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: asdfghjkl1910 » 13.03.2017, 10:19

myjster pisze:Cała ta sytuacja przypomina tą [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_nFBeOtzp9c[/youtube].

Dwóm napadziorom alko uderzyło do głowy poniosła ich fantazja i szybkie zderzenie z rzeczywistością.Tym widzewiakom też coś się wydawało, za co zostali upokorzeni i sprowadzeni do parteru.Oczywiście wynik może być tylko jeden Świt -Widzew 1:0.Bezapelacyjna wygrana,bez dwóch zdań,literalnie.
Zbanujcie tego przyglupa, bo takich pajacow się czytac nie da.

Co do meczu fajna atmosfera, spontaniczna akcja na murawie, Świt zwija flagi i ewakuuje się, ale początkowo stawia się dwóm Widzewiakom ;)

HC
Posty: 3698
Rejestracja: 25.07.2007, 12:17
Lokalizacja: monopolowy

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: HC » 13.03.2017, 10:27

Najebaliście x stron na temat dwóch strzałów na ryj i przekopaniu jednego typa na murawie, kilka lat temu cała rozkmina wygladałaby tak: Widzew wyskoczył, Świt wyskoczył, dali sobie po ryjach, fajnie, że coś się dzieje...
HUTNIK&MAZOVIA

Ukochane Miasto
Posty: 321
Rejestracja: 14.08.2014, 10:33

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: Ukochane Miasto » 13.03.2017, 10:35

siema wszystkim...

dlaczego Kamil tak słabo skoczył w drugiej serii??

coglin
Posty: 237
Rejestracja: 27.02.2007, 15:29

Re: Komentarze -10-13 marca !

Post autor: coglin » 13.03.2017, 10:55

Ukochane Miasto pisze:siema wszystkim...

dlaczego Kamil tak słabo skoczył w drugiej serii??
Bo go obraca na lewo. Najprawdopodobniej coś nie gra w sprzęcie - jak twierdzi trener.
Wisła Kraków

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości