Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Moderator: LechiaCHWM

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: JP90% » 12.12.2016, 11:43

Śmiałojestnasmało pisze:Ciekawe info na temat Ruchu.Jak sie do nich doyebia to nie skoncza sezonu w Ekstraklasie.
[link]
Zaczyna się polowanie na wrogów Bońka :)) Prezes Ruchu w wyborach na prezesa PZPN poparł kandydaturę Wojciechowskiego. Każdy kto go poparł miał jechane przez medialne bojówki Bonka z weszlo.com na czele... Sprawa Ruchu nie jest świeża, ale kwity wyszły dopiero teraz chwile po wyborach... Oczywiście ujawnił je medialny pies prezesa PZPN, czyli Stanowski



Na_lajcie

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Na_lajcie » 12.12.2016, 13:03

JP90% pisze:
Śmiałojestnasmało pisze:Ciekawe info na temat Ruchu.Jak sie do nich doyebia to nie skoncza sezonu w Ekstraklasie.
[link]
Zaczyna się polowanie na wrogów Bońka :)) Prezes Ruchu w wyborach na prezesa PZPN poparł kandydaturę Wojciechowskiego. Każdy kto go poparł miał jechane przez medialne bojówki Bonka z weszlo.com na czele... Sprawa Ruchu nie jest świeża, ale kwity wyszły dopiero teraz chwile po wyborach... Oczywiście ujawnił je medialny pies prezesa PZPN, czyli Stanowski
Podczas wyborów prezesem nie był Smagorowicz, który poparł Wojciechowskiego tylko Kurczyk, który poparł Bońka.

PiSi_Zel
Posty: 68
Rejestracja: 30.09.2011, 23:15

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: PiSi_Zel » 12.12.2016, 15:55

Legia wczoraj grasowała po jakiś osiedlach w Gliwicach czy o co chodzi?

Obrazek]

zdziskrencina
Posty: 12
Rejestracja: 10.10.2016, 16:00

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: zdziskrencina » 12.12.2016, 16:21

Pod eskortą przeszli od dworca na stadion, tyle w temacie.

walka__o_przetrwanie
Posty: 294
Rejestracja: 07.12.2015, 01:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: walka__o_przetrwanie » 12.12.2016, 16:47

makaron_gdansk pisze:
schwere krawalle pisze:Odkąd moderatorem został użytkownik LechiaChwm to niewygodne posty dotyczące Lechii w ekspresowym tempie są kasowane(mój wczorajszy,dzisiejsze kilku innych użytkowników),za to posty nic nie wnoszące baranów z Gdańska jak powyższy wpis HertaBe,który słyszał od kuzyna swojego szwagra, co następnie ten usłyszał od znajomego w pracy,z którym kiedyś studiował gość ze Świnoujścia, który ma narzeczoną pracującą na lotnisku w Bydgoszczy a ta ma ojca chrzestnego, którego syn był w wojsku z chłopakami z Torunia i Łodzi, że oni w tych miastach i tych klubach żałują tego i tamtego. Brawo za Hessowską propagandę na najwyższym poziomie koleżanki znad motławy:)

P.S
Jak tam wasze koszulki ANTYMotor w Gdańsku, odeszły do lamusa tak samo jak szaliki Wisły, tyle że z innego powodu?
Makaron, śledzisz to forum wpisujesz się raz na jakiś czas to napisz teraz jak się czujesz, otrzymując życzenia na urodziny od kolegów po szalu, którzy parę miesięcy później stoją z Motorem Lublin w jednym szeregu...
Ale ja nie dostaje żadnych życzeń od kolegów po szalu bo ja szal zawiesilem w czasach Lechii-Olimpii a konkretnie po przegranym meczu 1:7 z Widzewem.
Forum dogladam bo zwróciło moja uwagę wydarzenie zakończenia zgody z Wisłą gdzie jako malolat "wspierałem" ich na meczu z Arka jak zgoda się dopiero tworzyła. Heh pamiętam jak do Gdańska w tym dniu przyjechało kilku Wislakow z zabandazowanymi głowami bo ich Legia po drodze w przedziale dopadła jak spali. Takie to były czasy ☺
Wszystko fajnie tylko trzeba jedną sprawe wyjaśnić. To nie jest TEN Makaron z Lechii ;)

hWŁ
Posty: 215
Rejestracja: 15.11.2016, 20:53

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: hWŁ » 12.12.2016, 17:11

MISTRZ1908 pisze:I pomyśleć,że RR prędzej stałaby z Cracovią gościnnie niż z Wisłą,gdyby nie pajace z brygady LL. Do tej pory normalni z Rzeszowa p******* takie decyzje. Ale wiadomo,teraz to układy h robią zgody i układy. I o to h się to rozchodzi. Mianowicie o hajs. Że RR z Widzewem biją piątki to jest parodia świata kibicowskiego. Przepraszam,grupy LL i h Widzewa biją piątki,reszta pierdoli siebie wzajemnie.
Przestań się wypowiadać na tematy o, których nie masz pojęcia.Już raz pokazałeś swoją wiedzę, na temat zerwania zgody Łks-Sovia i wystarczy. Równie dobrze ja mógłbym napisać, że na meczach Lecha zbijacie sobie piony z Arkowcami z HFA. Że normalni się p*******, a ekipy zbijają piąteczki.

Neo
Posty: 905
Rejestracja: 26.02.2007, 22:05

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Neo » 12.12.2016, 19:21

Kibolskie kulisy derbów Krakowa okiem TV Niebiescy

https://www.facebook.com/TVNiebiescy/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkzR-81l ... e=youtu.be[/youtube]

HertaBe
Posty: 19
Rejestracja: 20.10.2016, 01:52

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: HertaBe » 12.12.2016, 21:04

Neo pisze:Kibolskie kulisy derbów Krakowa okiem TV Niebiescy

https://www.facebook.com/TVNiebiescy/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkzR-81l ... e=youtu.be[/youtube]
Nie wiem czy to odpowiedni temat, bo nie wszystkie śledzę z braku czasu ale zanim odpaliłem filmik, to widać bluzę: "Krakowski terror - łamiemy prawo i wrogów". No i wyjebana czacha na całe plecy... Nikogo w wieku powyżej 18 lat nie żenuje ubieranie czegoś takiego? Sam kupowałem ciuchy pitbulla w wieku 15-16 lat i to podróbki, bo najzwyczajniej w świecie nie było mnie stać na oryginalne, a i były to czasy straganów. Im większy był bohomaz w postaci owego pitbulla, tym lepiej i wydawało mi się, że jestem groźniejszy. Nie potrzebowałem zbyt wiele czasu, głównie za sprawą starszych kolegów, żeby zrozumieć, że jest to mocno chujowe i na nikim nie zrobi to wrażenia, a osobę kumatą bardziej rozbawi. Żeby nie popadać w skrajność, jestem za identyfikowaniem się ze swoim klubem, jakaś czapeczka z herbem, nawet te czarne kurteczki z herbem (takie jak miała np. Cracovia - chociaż chyba któraś partia była mocno zjebana), bluza z napisem klubu ale jak widzę nieprzypadkowych chłopów ubranych w ciuchy, takich jak te o których wspominam, to ogarnia mnie śmiech. Na bluzie tyle groźnych hasełek, że trzeba poprosić chuligana, żeby się zatrzymał na chwilę i dał czas na przeczytanie tego wszystkiego i się obrócił, żeby zobaczyć co jeszcze ma namalowane na plecach. Fajnie wygląda, jak koszulka/bluza/kurtka jest jednolitego koloru i jak jest cały młyn biały (Legia), czy niebieski (Lech) i na ciuchach jest tylko (L) czy herb. Na poprzednich derbach Krakowa też można było zobaczyć pokaz mody, gdzie jedna z ekip na jednej stronie koszulki u góry miała hasło, niżej chyba ze trzy zdjęcia i na dole kolejne hasło. Niedługo oświadczenia będą pisać na tych koszulkach.
Kończąc, kiedyś przyjaciel mi powiedział, że nieważne w co się ubierzesz, jeśli coś znaczysz w ekipie, to będąc w garniturze lub łachach z lumpeksu będziesz szanowany, każdy będzie wiedział kim jesteś, nawet z wrogiej ekipy. Będąc nikim, lamusem, najgroźniejsze koszulki z najgroźniejszymi hasłami nie pomogą, groźna mina też. Nie mniej jednak biznes się kręci.
Luźna wypowiedź, a jeśli moderator stwierdzi, że zdecydowanie nie na temat, niech śmiało kasuje. Pozdrawiam.

Sensi_
Posty: 616
Rejestracja: 01.04.2012, 22:56

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Sensi_ » 12.12.2016, 21:18

oczywiście, że jest to turbo chujowe tu nie ma dyskusji, chociaż ostatni wysyp przymałych albo przydużych Stone Islandów z allegro równiez śmieszy.

xxx123xxx-80
Posty: 7
Rejestracja: 27.06.2016, 15:20

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: xxx123xxx-80 » 12.12.2016, 21:54

Tak.

obiektywnyFAN
Posty: 771
Rejestracja: 30.05.2014, 20:31

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: obiektywnyFAN » 12.12.2016, 22:17

Lepsza koszulka w barwach klubu niż koszulki z czaszkami, ale lans musi być. A niby tylko dziewczyny na trybunach się lansują.

modest
Posty: 87
Rejestracja: 12.02.2010, 14:38

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: modest » 12.12.2016, 22:40

Neo pisze:Kibolskie kulisy derbów Krakowa okiem TV Niebiescy

https://www.facebook.com/TVNiebiescy/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkzR-81l ... e=youtu.be[/youtube]

dobrze widzę, że typ w 4:06 min. ma na czapce żołnierzy wermachtu? grubo...

89piotrekski
Posty: 365
Rejestracja: 10.01.2013, 00:47

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: 89piotrekski » 12.12.2016, 22:54

Pogadaj z chłopakami co jeździli w latach 90 ,pamiętają takich co tatuowali sobie swastyki ,nosili długie pióra i pili tanie wina + szalik nieodłączny atrybut ,wtedy to byli szalikowcy.

kivloff
Posty: 511
Rejestracja: 23.06.2016, 13:18

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: kivloff » 12.12.2016, 23:04

No dobrze że nie polecasz walenia po kablach, z powodu że wtedy walili.

Żyrardów
Posty: 106
Rejestracja: 12.11.2010, 17:07

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Żyrardów » 13.12.2016, 02:24

kivloff pisze:No dobrze że nie polecasz walenia po kablach, z powodu że wtedy walili.
Na stadionach nie walili..wręcz przeciwnie nikt nie lubił takich co napierdalali po przewodach ;)
A jeżeli chodzi o czapki Ruchu, to przecież zawsze mieli takie zapędy..
Dla niektórych szokujące a dla innych normalne, taki mają klimat.

oli1988
Posty: 374
Rejestracja: 30.11.2015, 21:57

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: oli1988 » 13.12.2016, 08:38

ArkaOrłowo pisze:
Żyrardów pisze:
kivloff pisze:No dobrze że nie polecasz walenia po kablach, z powodu że wtedy walili.
Na stadionach nie walili..wręcz przeciwnie nikt nie lubił takich co napierdalali po przewodach ;)
A jeżeli chodzi o czapki Ruchu, to przecież zawsze mieli takie zapędy..
Dla niektórych szokujące a dla innych normalne, taki mają klimat.
Nie no, spoko, a obok stali "patrioci" w bluzach z logiem PW.
dopierdalanie się do Ruchu w sytuacji gdy ziomek który organizował wam zgodę lata z wytatuowanym logiem SSmanów to słabe prowo. Już nie wspomnę o tym, że taka Legia kilka flag ma stylizowanych na nazi klimat.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 09:04

swastyki w latach 90 były modne tak jak teraz jest Patriotyzm modny,czasy i ludzie się zmieniają tak jak kiedyś tu ktoś napisał nie było wtedy tak dostępnego netu o innych kibicach czytało się w zinach,grałeś w piłkę na podwórku a teraz dzieciaki grają w piłkę ale na playstation albo komputerze

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 09:18

Co do tematu w latach 90 nosiło się flayersy kurtki były dwustronne i zakładało się na pomarańczową jak jakiegoś klubu nie lubiłeś.

a przyśpiewki ŁKS ŁÓDŹ miał taka= zit haj rudolf hess Łódzki KS ss

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 09:35

Moim zdaniem powinny być wytyczone osoby do wypowiadania się na temat klubu tak jak to robi Fox z Legi a inni mogą sobie pisać swoje przemyślenia
tylko i wyłącznie bo jeden usłyszał coś od kolegi drugi na fb zobaczył a trzeci dopowiedział.lata 90 były piękne jak dla mnie nie raz jechałem w parę osób pociągiem i bez biletu ale to inne czasy.

potwierdzoneinfo
Posty: 113
Rejestracja: 25.02.2016, 10:44

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: potwierdzoneinfo » 13.12.2016, 09:41

modest pisze:
Neo pisze:Kibolskie kulisy derbów Krakowa okiem TV Niebiescy

https://www.facebook.com/TVNiebiescy/

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TkzR-81l ... e=youtu.be[/youtube]

dobrze widzę, że typ w 4:06 min. ma na czapce żołnierzy wermachtu? grubo...
dobrze widzisz. jeszcze ze swast w białym kole na czerwonym tle przerobili na R. japierdole, co za z****** kondony takie coś ubierają. do szkoły flecie jeden z drugim histroii się pouczyć! a jak się tym jarasz mimo wiedzy, to W********** do szwabów j***** ogórze. starym chujom z wermachtu d*** wycierać.
ŚMIERĆ WROGOM OJCZYZNY ! ! !

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 09:50

Teraz wszyscy wielcy Patrioci bo kupiliście sobie bluzy WP i słuchacie hip hopu o tematyce patriotycznej ?przecież hip hop wywodzi się od czarnoskórej biedoty wiec gdzie wasz patriotyzm?to że ktoś wydziabał sobie pajęczynę na łokciu nie oznacza że jest Git facet ale co wy możecie wiedzieć jak wasze źródło informacji to net!

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 10:16

sam sobie odpowiedziałeś,jak można być patriotą i słuchać muzyki takiej co nie jest typowo Polska skoro Ty kibicujesz Jordana i innym w NBA to też nie jesteś patriotą to temat jest długi ale ze ktoś ma czapkę z ss czy tam dziarę to jego sprawa nie jesteśmy od umoralniania kogoś,historia Polski tez jest zagmatwana.Wkurwiają mnie tacy ludzie co w d**** byli i gówno widzieli a teraz wielki patriota a chodzi do kościoła codziennie?? proste pytanie bo powinien być raz dziennie
.Do Ciebie biv nie miałem nic tylko chodzi o to że teraz wielcy patrioci a to pokazali w marsylii chyba wszyscy wiedzą kto

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: rzutkarny » 13.12.2016, 10:27

A jak się jeździ samochodem, który nie wywodzi się z Polski? Albo pracuje w zagranicznej firmie?

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 10:37

gadka c**** z taboretem,a jak ma swastykę na ramieniu to co już nie jest Polakiem,ja p******* co jeden to lepszy.dzieci internetu.
Wiesz chociaż jakie kiedyś były pozdrowienia w NOPie? zit hail .a jak ja robię w Niemczech to jestem szwabem?? myślałem ze normalnie się da porozmawiać ale nie którzy nie rozróżniają patriotyzmu.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 10:48

Masz rację
bez sensu takie gadanie ale też nie każdego stać by zatuszować tatuaż z błędów młodości i nie mówię tu tylko o tatuażu.druga sprawa każdy widzi coś u innego a u siebie już nic i jest ok .Więc spójrzcie na swoich kto z wami biega itd bo nie raz okazuje się że i Romowie są chuliganami danej drużyny ale przecież wszyscy to patrioci,Czy ja będę większy jak założę koszulkę swojej drużyny?wydaje mi się że nie ale widać że jak nie noszę koszulki z Polską Walczącą a mam swastykę wiec Polakiem nie jestem

Na_lajcie

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Na_lajcie » 13.12.2016, 10:49

Wrzucanie symbolu R, mojego ukochanego klubu, w herby i godła nazistowskie świadczy o tym, iż ten typek ma w głowie gówno a nie mózg. Ruch założyli powstańcy śląscy, których celem było przyłączenie Górnego Śląska do Polski. Nawet mi nie jest żal takich imbecyli. Szkoda mi tylko ich rodziców, dziadków i potomstwa, że muszą żyć w rodzinie z taką zakałą.

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 10:57

No na pewno ale nie trzeba od razu jechać po wszystkich daleko mi do Ciebie bo ty z Ruchu ,daleko mi do Wisły a jeszcze dalej do Widzewa ,Ale przyznaj tak na poważnie kiedy tak na prawdę patriotyzm wszedł do Polski?
Ja nie jestem chuligan zwykły kibic pisze moje przemyślenia.Wszystko się zgadza co piszesz ale znowu nasuw się pytanie czemu wy jako Ruch gwiżdżecie na hymnie Polski

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 11:17

Teraz każdy do każdego próbuje znaleźć haczyk by dowalić rywalowi ale kto z nas żył 100 lat temu i wie jakie były realia?
kiedyś jak jechałem wystarczyło mieć na bilet na mecz a o pociąg się nie bałem teraz jedzie 1000 osób bilet kosztuje 30zł,pociąg 50 ale 100 dać musisz inaczej nie pojedziesz odezwać się nie możesz bo decyzyjni itp a Wypominanie ze kogoś żydzi założyli czy milicja to śmieszne jest bo tak na prawdę nie wiecie jak było i żywicie się tym co ktoś wam powiedział albo tym co przeczytaliście

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 11:35

Następna sprawa flagi? czy flaga metr na metr to flaga czy nie? czy koszulka z herbem klubu to koszulka normalna czy tez nie czy szalik na samochód to szalik czy gadżet,co można kroić bo piórnik to chyba nie bo ma z 20 cm flagę 1m na 1m tez nie bo janki takie maja 2 na 6 metrów też nie bo to ultrasi mają,szaliki tym bardziej bo chuligany nie noszą

Gary widz
Posty: 140
Rejestracja: 10.10.2012, 19:54

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Gary widz » 13.12.2016, 11:46

Ruch jest anty polski z tego co rozmawiałem z 2 chłopakami wiec nie dziwi zgoda z milicjantami i żydami ,Moim zdaniem dobrze że powstała ta koalicja WRWE bo przynajmniej będzie się coś działo,na minus jest to że w Marsylii zamiast szukać obcych bili Polaków jak by nie mogli tego w Polsce załatwić ale jak ktoś tu mówił kalkulator się włączył,zauważyli przewagę i wykorzystali to a kto jeździ na takie mecze mało jest chuliganów więcej kibiców którzy utożsamiają się z klubem i z Polska

Na_lajcie

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Na_lajcie » 13.12.2016, 13:36

MENTOL1 pisze:
Na_lajcie pisze:Wrzucanie symbolu R, mojego ukochanego klubu, w herby i godła nazistowskie świadczy o tym, iż ten typek ma w głowie gówno a nie mózg. Ruch założyli powstańcy śląscy, których celem było przyłączenie Górnego Śląska do Polski. Nawet mi nie jest żal takich imbecyli. Szkoda mi tylko ich rodziców, dziadków i potomstwa, że muszą żyć w rodzinie z taką zakałą.
Jak jestes z Ruchu to jedz do Chorzowa i powiedz to tam wszystkim tak samo jak bedzie mecz przedstaw im swoją opinie bo to co sie dzialo i dzieje u was to co piszesz czyli nazizm i antypolskośc oczywiscie ty o tym nic nie wiesz. Juz kiedys to pisalem od jakiegos czasu boicie sie do tego przyznac.
p*********. Jeśli masz ochote to poszukaj sobie moje posty na temat nazizmu. Na Ruchu głównie jest patriotyzm regionalny. Głomby ze swastykom się trafiają i nic na to nie poradze. Swoją opinię już wyrażałem milion razy. Każdy hailujący jest dla mnie tyle warty co końskie gówno w polu.

Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: Psoriasis » 13.12.2016, 14:40

Gary widz pisze:sam sobie odpowiedziałeś,jak można być patriotą i słuchać muzyki takiej co nie jest typowo Polska skoro Ty kibicujesz Jordana i innym w NBA to też nie jesteś patriotą to temat jest długi ale ze ktoś ma czapkę z ss czy tam dziarę to jego sprawa nie jesteśmy od umoralniania kogoś,historia Polski tez jest zagmatwana.Wkurwiają mnie tacy ludzie co w d**** byli i gówno widzieli a teraz wielki patriota a chodzi do kościoła codziennie?? proste pytanie bo powinien być raz dziennie
.Do Ciebie biv nie miałem nic tylko chodzi o to że teraz wielcy patrioci a to pokazali w marsylii chyba wszyscy wiedzą kto
Sorry, ale p********* jak potluczony... idz napij sie piwa z debilami ze swastyka i ss.

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: divide1908 » 13.12.2016, 16:40

Niektórym to już się chyba wszystko pojebało w byciu jeszcze groźniejszym i bardziej bezkompromisowym. Wozi się baran jeden z drugim w czapce nawiązującej do SS czy Wehrmachtu to powinien wbić w niej na 11 listopada i stanąć koło któregoś z żołnierzy Powstania i zrobić groźną minę. Powstańcy w twarz by napluli. No ale przecież "Sorry, taki mamy klimat na Śląsku". I przestańcie rozmywać rozkminkami swastyk z lat 90, albo kto hip hopu słucha bo to zwyczajnie słabe.

bajko5
Posty: 17
Rejestracja: 20.11.2016, 01:41

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: bajko5 » 13.12.2016, 16:56

WHITE POWER brudasy !!!! Każda ekipa ,która ma ciapki i inne wynalazki w składzie musi być jechana a jest takich ekip coraz więcej...

divide1908
Posty: 115
Rejestracja: 10.09.2013, 12:06

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: divide1908 » 13.12.2016, 17:03

ArkaOrłowo 100% racji

arkadiomorelas
Posty: 42
Rejestracja: 18.04.2016, 11:20

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: arkadiomorelas » 13.12.2016, 18:12

rzutkarny pisze:A jak się jeździ samochodem, który nie wywodzi się z Polski? Albo pracuje w zagranicznej firmie?
no to już całkiem niemiec jesteś

albtraum
Posty: 104
Rejestracja: 22.06.2016, 14:43

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: albtraum » 13.12.2016, 18:14

czy gadżety JihadLegia czyniły z kibiców CWKSu zwolenników Hamasu? nie. Czy flaga Arkaida czyniła z Arkowców zwolenników Binladena? nie.

walkers
Posty: 118
Rejestracja: 29.08.2016, 14:23

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: walkers » 13.12.2016, 18:21

puste łby, ile razy trzeba tłumaczyć o tym Ruchu. Debile w swastykach są i pewnie będą ale jest to kilka osób co w porównaniu do tego co było 10 xzy 15 lat temu jest niczym. Zdecydowanie więcej osób jeździ od nas na kadrę, Marsz i zaczyna działać pro Polsko. Czasy się zmieniły wiec skonczcie cały czas się dopierdalac

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: starysadeczanin » 13.12.2016, 18:35

Ten patriotyzm ostatnimiczasy zrobil sie jakis modny. jeszcze 5 czy 10 lat temu jak spotkales mlodego czlowieka to bardziej mial na sobie ciuchy z fflaga USA Wielkiej Brytani czy koszule z flaga Niemiec. noszenie barw Polsskich wsrod mlodziezy bylo obciachem. nagle sie to zmienilo z dnia na dzien.obecnie patzrac na mkodych zaczynajac w gimnazjum a konczac na mlodziezy widac bluzy i ciuchy patriotyczne, co drugi ma na sobie Polska Walczaca ,,Zolnierze Wykleci'' ,,Wielka Polska''. czy to zle - jasne ze nie wrecz fajne. szkoda tylko ze ta moda nie jest poparta jakakolwiek wiedza na ten temat. spotkalem nie raz takich mlodych ludzi i pytam na jakiejsc imprezie kolesie w bluzie Powstancy Warszawscy czy wie w ktorym roku bylo to powstanie i ile trwalo a koles patzry na mnie jka na idiote, pytam innym razem kolesia w koszulce Zolnierze wykleci czy wie kto to byl czy zna chociaz Pileckiego a tenn nic. to niestety pokazuje stan naszej mody. ile w tym patriotyzmu i milosci do Ojczyzny a ile szpanu mody itd. oczywiscie nie mowie ze wszyscy tacy sa ale spora grupa napewno.
pisze to aby nawiazac do tego ze jak jakis koles nosi elementy swastyki SS i innych znakow to raczej smiem podejzewac ze jest to przzyklad glupiej mody lub szpanu niz jakiejs wiedzy albo popierania tych grup.

qqq11
Posty: 45
Rejestracja: 23.04.2011, 00:56

Re: Relacje, Komentarze, Foto/Video - 9-12 grudnia

Post autor: qqq11 » 13.12.2016, 18:53

Nie wierze, że gość który nosi czapke z żołnierzami Wehrmachtu nie wie kim oni byli i co Polsce zrobili.
Nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy noszą takie symbole naziolskie. Np. jak ktos napisał o kibolach Legii - ich miasto wycierpiało się niemiłosiernie podczas okupacji i powstania a mimo to znajdą się tacy co identyfikują się z katami swoich dziadów.
W mojej ekipie też były takie ciągoty w latach 90, teraz już tego nie widać praktycznie. Może to aby podnieść ciśnienie lewarom - to na pewno po trochę też, ale widać że niektórych ten klimat mocno przyciąga.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości