Komentarze 25-28 listopada

Moderator: LechiaCHWM

Zablokowany
zamkniety sektor
Posty: 9
Rejestracja: 08.12.2011, 13:54

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: zamkniety sektor » 27.11.2016, 00:15

Obrazek



rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: rzutkarny » 27.11.2016, 00:35

czewarszul pisze:"Przez tych co zawsze". :)
Kto jak kto, ale wy nie potrafiący pojechać na wyjazd w 50 osób bez ogona powinniście to rozumieć
czewarszul pisze:Ps Legia jest wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinna być.
I to samo, bardzo głębokie przemyślenie jak na ekipę, która zaliczyła 3 wyjazdy w rundzie, wracając po kilku latach na szczebel centralny. No ale jak potrafiliście zaliczyć 0 wyjazdowe do Nowego Dworu, to nie dziwota, że taki przykładowy Poznań to dla was Himalaje wyjazdowe.

VALO-)
Posty: 21
Rejestracja: 17.11.2016, 03:07

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: VALO-) » 27.11.2016, 00:36

Pogoń chyba na plus jednak.
Hej hej.

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 00:43

rzutkarny pisze:
czewarszul pisze:"Przez tych co zawsze". :)
Kto jak kto, ale wy nie potrafiący pojechać na wyjazd w 50 osób bez ogona powinniście to rozumieć
czewarszul pisze:Ps Legia jest wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinna być.
I to samo, bardzo głębokie przemyślenie jak na ekipę, która zaliczyła 3 wyjazdy w rundzie, wracając po kilku latach na szczebel centralny. No ale jak potrafiliście zaliczyć 0 wyjazdowe do Nowego Dworu, to nie dziwota, że taki przykładowy Poznań to dla was Himalaje wyjazdowe.
Wy, czyli kto?
Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...

Fanatycy Widzewa
Posty: 568
Rejestracja: 30.05.2011, 22:55

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Fanatycy Widzewa » 27.11.2016, 00:49

VALO-) pisze:Dlaczego taka marna jakośc flag Widzewa?i chyba was tam 400 paki nie było.
tak sobie wymyśliliśmy i nikomu nie bedziemy sie tłumaczyć z naszych decyzji :)
1 flaga + 2 transparenty, w tym jeden poświęcony zamordowanemu chłopakowi od nas
dostaliśmy 370 + pojawiło się troche osób bez biletów
niektóre zdjęcia pokazują tylko sektor, a cześć osób stała jeszcze na jego "przedsionku"
mecz bez większej historii, nie ma co komentować
do następnego

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.11.2016, 00:57

czewarszul pisze:
rzutkarny pisze:
czewarszul pisze:"Przez tych co zawsze". :)
Kto jak kto, ale wy nie potrafiący pojechać na wyjazd w 50 osób bez ogona powinniście to rozumieć
czewarszul pisze:Ps Legia jest wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinna być.
I to samo, bardzo głębokie przemyślenie jak na ekipę, która zaliczyła 3 wyjazdy w rundzie, wracając po kilku latach na szczebel centralny. No ale jak potrafiliście zaliczyć 0 wyjazdowe do Nowego Dworu, to nie dziwota, że taki przykładowy Poznań to dla was Himalaje wyjazdowe.
Wy, czyli kto?
Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...
Ty lepiej poważnie weź do siebie to "ciekawe" info od psychiatry, bo po twojej wzmożonej aktywności widać ciamajdo że ci znowu psycha siada...żebyś nam się tylko nie wyhuśtała

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wedrowniki » 27.11.2016, 00:58

czewarszul pisze:
rzutkarny pisze:
czewarszul pisze:"Przez tych co zawsze". :)
Kto jak kto, ale wy nie potrafiący pojechać na wyjazd w 50 osób bez ogona powinniście to rozumieć
czewarszul pisze:Ps Legia jest wszędzie, tylko nie tam, gdzie powinna być.
I to samo, bardzo głębokie przemyślenie jak na ekipę, która zaliczyła 3 wyjazdy w rundzie, wracając po kilku latach na szczebel centralny. No ale jak potrafiliście zaliczyć 0 wyjazdowe do Nowego Dworu, to nie dziwota, że taki przykładowy Poznań to dla was Himalaje wyjazdowe.
Wy, czyli kto?
Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...
Kto jak kto ale to Widzew powinien wyrzucić kilka osób z ekipy bo jak można gościa z flagami zostawić a samemu spierdolic :)Już widzę że Widzew odrzyl i zdjęcia na SO wysłał teraz SO są spoko jak nie ma zdjęć flag do góry kołami hehe

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 01:11

No i standardowo chuligani Legii masowo dostali pierdolca. :) Wrócili z akcji, mieli dzisiaj katować pół Polski ale standardowo się nie udało, więc będą katować przez neta.
Standardowo, jak się nie ma argumentów i jest się piczą, to na argument o słabości Legii odpowiada się: bo Widzew flagi stracił, bo Polonia nie pojechała tu i tam, bo globalne ocieplenie.
Popatrzcie dziewczyny, pojawił się jeden temat i jestem ja oraz...same legionistki.
Standardowo temat rozjebany ale nie byłoby tego, gdyby nie spięte dziewczyny z Legii, które mogą czuć się bezpiecznie z ostatnim ostrzeżeniem. :)

ps PT. czemu usunąłeś wpis?:)

wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wedrowniki » 27.11.2016, 01:16

A co koalicja graficiarzy ostatnio sobą reprezentuje bo inaczej ich nazwać nie można :)Bo tylko grafa malują więcej nic!

PT.
Posty: 161
Rejestracja: 12.11.2010, 16:38

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: PT. » 27.11.2016, 01:21

czerwaszul nie usunałem.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.11.2016, 01:21

czewarszul pisze:No i standardowo chuligani Legii masowo dostali pierdolca. :) Wrócili z akcji, mieli dzisiaj katować pół Polski ale standardowo się nie udało, więc będą katować przez neta.
Standardowo, jak się nie ma argumentów i jest się piczą, to na argument o słabości Legii odpowiada się: bo Widzew flagi stracił, bo Polonia nie pojechała tu i tam, bo globalne ocieplenie.
Popatrzcie dziewczyny, pojawił się jeden temat i jestem ja oraz...same legionistki.
Standardowo temat rozjebany ale nie byłoby tego, gdyby nie spięte dziewczyny z Legii, które mogą czuć się bezpiecznie z ostatnim ostrzeżeniem. :)

ps PT. czemu usunąłeś wpis?:)
Ja co najwyżej zajadów mogę dostać bo jak widzę z jakim zapałem napierdalasz w klawisze to uśmiech nie schodzi mi z twarzy. ale ty nieudacznico musisz być sfrustrowana. jedynym minusem twojej aktywności jest tylko to, że mam świadomość, że na takiego pasożyta jak ty idą moje pieniądze na nfz.

1,2,3 napierdalaj dalej

dintre
Posty: 312
Rejestracja: 13.12.2012, 12:10

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: dintre » 27.11.2016, 01:31

wedrowniki pisze: Kto jak kto ale to Widzew powinien wyrzucić kilka osób z ekipy bo jak można gościa z flagami zostawić a samemu spierdolic :)Już widzę że Widzew odrzyl i zdjęcia na SO wysłał teraz SO są spoko jak nie ma zdjęć flag do góry kołami hehe
Ale kogo mają wyrzucić, jak tam z tymi flagami była czołówka DHW .. :)
Tbm

stary zgred
Posty: 225
Rejestracja: 23.09.2016, 16:12

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: stary zgred » 27.11.2016, 01:33

Jak niskoto forum ma upaść żeby ludzie co mają coś do powiedzenia przebili się przez nowo zarejestrowanych

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 01:33

O mój Boże, ale ci legioniści to zabawni goście. Wszyscy z uporem maniaka odpisują mi, ubliżają mi, piszą do mnie, bo mają z tego wszystkiego ubaw. Ludzie chodzą do kina, żeby się pośmiać, spotykają się ze znajomymi itd., a legioniści wchodzą na knet, żeby czytać moje wpisy. :D Widać po waszych wpisach, że macie ubaw po pachy, że jesteście wyluzowani i ogólnie tacy cool. Zero nerwów.

ProudOfPoland
Posty: 202
Rejestracja: 29.08.2016, 01:29

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ProudOfPoland » 27.11.2016, 01:38

Wszędzie tych Legionistów widzisz. Naprawdę, weź te leki w końcu, może ci jednak pomogą.

jestesmywaszastolica
Posty: 1398
Rejestracja: 18.10.2010, 22:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: jestesmywaszastolica » 27.11.2016, 01:41

widzisz jaka jesteś przewidywalna, ale masz racje z mojej strony to nie jest fajne zachowanie, że śmieję się z osoby niepełnosprawnej.
przepraszam biedaku.

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 01:43

Macie ostatnie ostrzeżenie!:D

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: larkeen » 27.11.2016, 01:43

czewarszul pisze: Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...
Jaka bezczelna żenada. :D Niby wiedziałeś o czymś wcześniej bo napisałeś że przez tych co zawsze, ale nie przeszkodziło Ci to napierdolić kilku postów o nieodżałowanym braku konfrontacji Legii z Widzewem. Śmeiszny jest i każdy to widzi. Nie wstyd Ci taką siarę tej swojej Polonii odpierdalać? Kiedyś to trollowanie Ci lepiej wychodziło pajacu. :D
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


wedrowniki
Posty: 130
Rejestracja: 20.12.2015, 21:59

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wedrowniki » 27.11.2016, 01:46

dintre pisze:
wedrowniki pisze: Kto jak kto ale to Widzew powinien wyrzucić kilka osób z ekipy bo jak można gościa z flagami zostawić a samemu spierdolic :)Już widzę że Widzew odrzyl i zdjęcia na SO wysłał teraz SO są spoko jak nie ma zdjęć flag do góry kołami hehe
Ale kogo mają wyrzucić, jak tam z tymi flagami była czołówka DHW .. :)
No to zajebista mają czołówkę :)

assasin
Posty: 1
Rejestracja: 27.11.2016, 01:41

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: assasin » 27.11.2016, 01:59

Bażant pisze:Niecieczy nikt nie powinien kroić bo oni nikogo nie wzywają.
Witam, gwoli ścisłości: Nie do końca, pamiętam kilka lat temu na meczu z Okocimskim coś pokrzyczeli a po meczu z tego co mi wiadomo kilkanaście młodych osób z Brzeska pojechało "wyjaśnić" to z nimi aż do Niecieczy, ale spotkali tylko smutnych panów...

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 02:03

larkeen pisze:
czewarszul pisze: Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...
Jaka bezczelna żenada. :D Niby wiedziałeś o czymś wcześniej bo napisałeś że przez tych co zawsze, ale nie przeszkodziło Ci to napierdolić kilku postów o nieodżałowanym braku konfrontacji Legii z Widzewem. Śmeiszny jest i każdy to widzi. Nie wstyd Ci taką siarę tej swojej Polonii odpierdalać? Kiedyś to trollowanie Ci lepiej wychodziło pajacu. :D
Larkeena też tu brakowało, a jakże. :D Na dodatek larkeen to jeden z największych głupców wśród legionistów, nie kochany i szuka przyjaciół wśród użytkowników knet. Koledzy piszą, żeby stulił ryj, a on pisze, że musi, misję ma skubany. Ciężko zrozumieć takiemu głupcowi jak ty, że Widzew był ekipą, która po Legii by się przebiegła, więc woleli z masą przyjaciół jeździć po Polsce, żeby zostać "wytrzepanym" przez policję i wrócić do domu. Wszyscy chuligani pojechali w Polskę, a swoje rejony zostawili użytkownikom knet, tak?:) Jak już pisałem, na ten moment możecie Widzewowi buty czyścić, ewentualnie samochody umyć, a bez waszych zgód (i jakże honorowego układowicza), to nie znaczycie nic. Chuligańsko, Legia, II liga. Bielsko pokazało wam ile znaczycie.

BezKlubu :)
Posty: 21
Rejestracja: 20.11.2016, 18:59

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: BezKlubu :) » 27.11.2016, 03:14

AMF24 pisze:
BezKlubu :) pisze:Może nie wątek meczowy.

Ale gratulacje dla chłopaków z Legii za odmalowanie kilku pomieszczeń w Centrum zdrowia dziecka :)
To nie pierwsza taka akcja w CZD
Wiem o tym i dlatego za takie akcje każda ekipa ma u mnie szacunek

BezKlubu :)
Posty: 21
Rejestracja: 20.11.2016, 18:59

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: BezKlubu :) » 27.11.2016, 03:39

czewarszul pisze:
larkeen pisze:
czewarszul pisze: Jak widzisz, zarzucano mi, że nic nie wiem, a zanim pojawiło się jakże "ciekawe" info już wiedziałem dlaczego do niczego nie doszło. Ta Legia to ma pecha, bo prawie za każdym razem jak chce się niby ustawić, to ta wredna policja psuje im szyki. Może telefony trzeba wymienić? Może wyrzucić kilka osób z ekipy? Część ekip nie ma z tym problemów, większa część kalkuluje, a Legia zawsze odważna i zdecydowana, tylko ta policja...
Jaka bezczelna żenada. :D Niby wiedziałeś o czymś wcześniej bo napisałeś że przez tych co zawsze, ale nie przeszkodziło Ci to napierdolić kilku postów o nieodżałowanym braku konfrontacji Legii z Widzewem. Śmeiszny jest i każdy to widzi. Nie wstyd Ci taką siarę tej swojej Polonii odpierdalać? Kiedyś to trollowanie Ci lepiej wychodziło pajacu. :D
Larkeena też tu brakowało, a jakże. :D Na dodatek larkeen to jeden z największych głupców wśród legionistów, nie kochany i szuka przyjaciół wśród użytkowników knet. Koledzy piszą, żeby stulił ryj, a on pisze, że musi, misję ma skubany. Ciężko zrozumieć takiemu głupcowi jak ty, że Widzew był ekipą, która po Legii by się przebiegła, więc woleli z masą przyjaciół jeździć po Polsce, żeby zostać "wytrzepanym" przez policję i wrócić do domu. Wszyscy chuligani pojechali w Polskę, a swoje rejony zostawili użytkownikom knet, tak?:) Jak już pisałem, na ten moment możecie Widzewowi buty czyścić, ewentualnie samochody umyć, a bez waszych zgód (i jakże honorowego układowicza), to nie znaczycie nic. Chuligańsko, Legia, II liga. Bielsko pokazało wam ile znaczycie.

Przepraszam ,ale do czego ty się prujesz ? Ekipy które chciały się ustawić ruszyły d*** przed komputera i spróbowali się że sobą spotkać wjechali ci co zawszę i się nie udało , ale próbowali , a ty co robiłeś ? PISAŁEŚ POSTY NA KIBICE.NET

Pozdrawiam.

Andrzej6117
Posty: 40
Rejestracja: 07.06.2013, 18:48

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Andrzej6117 » 27.11.2016, 08:36

No popatrzcie... Jeszcze nikt nie napisał, że legionista był w dżinsach :)

listonosz1
Posty: 21
Rejestracja: 06.04.2013, 11:50

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: listonosz1 » 27.11.2016, 08:45

Standardy jak w Rosji =) U nich porządnego kibica rozróżnisz po fajnych adidasach, a u nas po spodaniach. Teraz pytanie dżinsy czy dresy?

Filmik z bluzgami z omawianego meczu
https://www.youtube.com/watch?v=WbCQmxZ ... e=youtu.be

Młody SN
Posty: 14
Rejestracja: 14.08.2016, 12:41

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Młody SN » 27.11.2016, 09:08

W sobotnie przedpołudnie (26.11.16) przy okazji meczu Olimpia Elbląg - Polonia Bytom, planowano zorganizować andrzejkowe wróżby połączone ze wspólną biesiadą przyjaciół/układowiczów każdej ze strony, jednakże stróże prawa uznali, że będąc na cyklu imprezować nie można...

Daniowks
Posty: 21
Rejestracja: 17.10.2010, 21:23

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Daniowks » 27.11.2016, 09:16

wczorajszego dnia czekamy na pewna ekipę jadąca na swój wyjazd ( pełna mobilizacja 74 osoby się okazało) nas +- 170 lecz smutni panowie tego dnia byli czujni popsuli wszystko. szkoda bo mogła być masakra J.P!!!!!!!

gremio
Posty: 84
Rejestracja: 26.09.2009, 16:30
Lokalizacja: hong kong

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: gremio » 27.11.2016, 09:24

VALO-) pisze:Pogoń chyba na plus jednak.
na plus?
LEPIEJ RZĄDZIĆ W PIEKLE,,,, NIŻ BYĆ SŁUGĄ W NIEBIE....

katasta123
Posty: 9
Rejestracja: 20.11.2016, 18:57

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: katasta123 » 27.11.2016, 09:30

[link]

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: starysadeczanin » 27.11.2016, 09:48

Ultras1312 pisze:Biedna ta Pogoń przy tym Zagłębiu, oj biedna... Zagłębie zapewne razem z BKSem zrobiła im "kuku". Szkoda mi troszke Pogoni, bo jak na taki obszar który posiadają, chuliganka kuleje w c***. Prosze bez napinki to moje subiektywne zdanie.
Prsze obiektywnie czemu Pogon majac cale duze miasto wokol zadnego wroga ba nawet cale wojewodzctwo bez wrogow tak slabo obecnie sie prezentuje. podam analogiczny przyklad Lecha ktory majac podobna sytuacje w wojewodztwie welkopolskim prezentuje sie kilka pulek wyzej.oczywiscie prosze bez napinki

remavon
Posty: 8
Rejestracja: 27.06.2016, 12:04

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: remavon » 27.11.2016, 09:52

Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 26.11

Tak na szybko info nie oficjalne ale przybliżone.
Jesteśmy obecni w około 300 (nie przypadkowych osób) pod stadionem Olimpii, z nami zgody jak i ukladowicze w liczbach przybliżonych Odra Opole 25, Góral Żywiec 25, Zagłębie Lubin 60+Falubaz 15?, Arka Gdynia 60, Całą drogę ze śląska aż pod autostrade jedziemy bez ogona, dopiero na bramkach widzimy po drugiej stronie 5 aut zatrzymanych z Legi? przez tych co zawsze i dostajemy ogon, droga w 2 strony niestety bez wrażeń ;)

troublemakeer
Posty: 104
Rejestracja: 01.11.2015, 10:34

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: troublemakeer » 27.11.2016, 10:11

ojj załączy się kalkulator kilku ekipom wiedząc, że powoli (mam nadzieję) kończą się czasy sielanki wyjazdowej. I dobrze, koniec menelstwa i wycieczek turystycznych, scena może na tym tylko zyskać.

wichrowe wzgorze
Posty: 266
Rejestracja: 20.05.2016, 15:15

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: wichrowe wzgorze » 27.11.2016, 10:21

Prawda, że parę osób z Jagiellonii zostaje w Chorzowie na rozmowy?

Azow
Posty: 101
Rejestracja: 05.05.2016, 14:13

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Azow » 27.11.2016, 10:25

Ciekawa kolejka,duże aktywność wielu ekip, obicie Pogoni przez Zagłębie.A przecież jeszcze nie koniec dnia ;)
Ave Legia !

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Ineder56 » 27.11.2016, 10:32

Daniowks pisze:wczorajszego dnia czekamy na pewna ekipę jadąca na swój wyjazd ( pełna mobilizacja 74 osoby się okazało) nas +- 170 lecz smutni panowie tego dnia byli czujni popsuli wszystko. szkoda bo mogła być masakra J.P!!!!!!!
Niepotrzebna informacja. Zaraz dostaniecie zjebkę od czewarszul, że wam psiarnia przeszkodziła. Jemu smutni panowie nie utrudniają polowania...w internecie.

larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: larkeen » 27.11.2016, 10:58

czewarszul pisze: Larkeena też tu brakowało, a jakże. :D Na dodatek larkeen to jeden z największych głupców wśród legionistów, nie kochany i szuka przyjaciół wśród użytkowników knet. Koledzy piszą, żeby stulił ryj, a on pisze, że musi, misję ma skubany. Ciężko zrozumieć takiemu głupcowi jak ty, że Widzew był ekipą, która po Legii by się przebiegła, więc woleli z masą przyjaciół jeździć po Polsce, żeby zostać "wytrzepanym" przez policję i wrócić do domu. Wszyscy chuligani pojechali w Polskę, a swoje rejony zostawili użytkownikom knet, tak?:) Jak już pisałem, na ten moment możecie Widzewowi buty czyścić, ewentualnie samochody umyć, a bez waszych zgód (i jakże honorowego układowicza), to nie znaczycie nic. Chuligańsko, Legia, II liga. Bielsko pokazało wam ile znaczycie.
Ty naprawdę nie rozumiesz, że wszyscy Cię maja za nic nieznaczącą propagandziarę i mają w Ciebie wyjebane, czy może wydaje Ci się, że ktoś łyka te pierdolenie?
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 11:05

listonosz1 pisze:Standardy jak w Rosji =) U nich porządnego kibica rozróżnisz po fajnych adidasach, a u nas po spodaniach. Teraz pytanie dżinsy czy dresy?

Filmik z bluzgami z omawianego meczu
https://www.youtube.com/watch?v=WbCQmxZ ... e=youtu.be
Dresy!
Dobrze, że jest wideo, bo przy samym głosie można by pomyśleć, że dziewczyny tak bluzgają na Widzew. Największa kosa przyjeżdża i Legię reprezentują dzieci, które jeszcze mutacji nie przeszły. Legia z flagami czy bez, bo głupio tak śpiewać do Widzewa "gdzie mają flagi" (skoro mieli), a samemu nic nie wywiesić.

Jakże zdziwił mnie opis, co prawda nieoficjalny, że cała sprawa z policją zaczęła się prawdopodobnie od Legii. Szok.:) Ciekawy jestem czy druga strona poda liczby w jakich się stawiła, bo to duża ciekawostka.

Co do pacjenta, który zarzuca mi, że mnie tam nie było. Hmm, nie było tam też Ruchu, całego Krakowa, całej Łodzi, Zawiszy, Elany, Górnika, GieKSy i mogę tak jeszcze długo... Tam gdzie mam być, to jestem, nie martw się. :)

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Ineder56 » 27.11.2016, 12:01

Załóż sobie gościu temat "Moja krucjata przeciwko Legii", i tam się uzewnętrzniaj. Jak kogoś to będzie interesowało to tam wejdzie, a innych przestaniesz męczyć. Piszesz, że Legia to nie TOP30 więc tym bardziej dziwi to ile czasu jej poświęcasz. Dzisiaj mają wyjazd to się ustaw z kolegami(wszak tam gdzie masz być tam jesteś) a nam daj poczytać coś innego niż twoje ":D" czy "XD". Z góry dziękuję w imieniu swoim i innych forumowiczów.

Jaśnie Pan
Posty: 171
Rejestracja: 15.11.2016, 22:44

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Jaśnie Pan » 27.11.2016, 12:21

Wczoraj Zagłębie Sosnowiec trafili Pogoń Szczecin na trasie,czy ktoś z kumatych może opisać sytuacje?

czewarszul
Posty: 18
Rejestracja: 24.11.2016, 22:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: czewarszul » 27.11.2016, 12:29

Ineder56 pisze:Załóż sobie gościu temat "Moja krucjata przeciwko Legii", i tam się uzewnętrzniaj. Jak kogoś to będzie interesowało to tam wejdzie, a innych przestaniesz męczyć. Piszesz, że Legia to nie TOP30 więc tym bardziej dziwi to ile czasu jej poświęcasz. Dzisiaj mają wyjazd to się ustaw z kolegami(wszak tam gdzie masz być tam jesteś) a nam daj poczytać coś innego niż twoje ":D" czy "XD". Z góry dziękuję w imieniu swoim i innych forumowiczów.
Wy sobie załóżcie dwa tematy: "Przyklaskujemy Legii zawsze i wszędzie", a drugi temat: "Ubliżamy wszystkim, którzy nie przyklaskują Legii" i tam się uzewnętrzniajcie. Hmm, Polonię określają jako tych, których w ogóle nie ma, nawet top milion, a zobacz ile czasu Legia jej poświęca. :):D:):D
Jesteś albo głupi albo upośledzony, jeśli chcesz, żeby ktokolwiek ustawiał się na ponad tysiaka, na dodatek z taką obstawą, że cała Polska nic by nie zrobiła. Typowy argument rozemocjonowanego lamusa: coś do nich masz, to się na nich ustaw. Rozumiem, że mam przedstawić zdjęcia ekipy albo fanty, żeby udowodnić, że coś się jednak dzieje i biorę w tym udział, jeszcze dać karteczkę ze swoim podpisem, żeby kumateria z knet mi uwierzyła i uznała za wiarygodnego.

Najlepsze jednak jest to, że zgodnie z tematem skomentowałem kilka wydarzeń, a parówy z Legii doszczętnie rozjebały temat brakiem argumentacji i ubliżaniem, tylko na to ich stać, więc jak masz się do kogoś łaskawie przypierdolić, to wal do tych panienek, ode mnie wara.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości