Komentarze 25-28 listopada

Moderator: LechiaCHWM

Zablokowany
Psoriasis
Posty: 228
Rejestracja: 18.07.2015, 15:24

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Psoriasis » 28.11.2016, 20:34

JP90% pisze:
ODRAFan pisze:W Warszawie meldujemy się w 27 osób. Gdzie w tym czasie jest inna grupa (w innej licznie niż podawały "wszystkowiedzące profile na fb") pisano już tu i ówdzie.
Druga grupa liczyła 25 osób. 27+25 = 52 osoby Odry Opole. Przecież to liczby pokroju Ruchu Radzionków. I pisze to bez napinania się tylko stwierdzam fakt, że jak na taką renomę z ubiegłych lat stać was na lepsze liczby przy sukcesach sportowych
Zdradz mi paziu z jakiej to ekipy jestes? Jedyne co widze, ze regularnie dopierdzielasz sie do wszystkiego i wszystkich. Jestes wybitnym przykladem trolla chuligana z internetu co to to natrzepal w cholere postow w ciagu 2,5 miesiaca. Twoje zycie podporzadkowane internetowej masturbacji na kibice.net musi byc smutne......



MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: MISTRZ1908 » 28.11.2016, 20:41

starysadeczanin pisze:Czytam to forum i zlamka bierze,czy to nowe pokolnie wychowane na fb juz tak ma zlansowane muzgi. siedza pryszczate szczawiki z gimnazjum i tylko dorabac kazdemu. a to ze Legia slabo pokazala sie we Wroclawiu, a to ze na Wisle w mlynie nie bylo kompletu, a to ze Widzew malo flag mial a to ze Termalica nie zajela calego sektora, ech czytac tego nie mozna, ciekawe czy z tych wirtuozow tego forum niektorzy maja na koncie chociaz jeden wyjazd ba co ja mowie jedna wizyte na swoim stadionie, bo podejzewam ze mecz widzieli jedynie w tv lub jak grali w fife. ech traedia ale chyba takie czasy i taka mlodziez nam rosnie
Ja podejŻewam,że dzieci w gimnazjum mają większy mUzg niż Ty. A ja myślę,że dzieci w gimnazjum już takich błędów nie robią. Tak wiem,c*** z ortografią,byłeś na marszu i jesteś patriotą,język Ciebie nie obchodzi. A to pierwszy objaw antypatriotyzmu. Ja mogę nie znać chińskiego czy niemieckiego. Ale język polski należy szanować. A jak mam z jakimś słowiem kłopot to jest słownik. Polecam Tobie.

JP90%
Posty: 271
Rejestracja: 10.09.2016, 14:37

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: JP90% » 28.11.2016, 20:42

a co napisałem nieprawdę ? Dla Ciebie liczba Odry Opole, która walczy o awans na zaplecze ekstraklasy, na ciekawym terenie jest dobra? przecież jest żałosna (wliczając tych co byli z PB)... Wyraziłem swoje zdanie, że to już nie ta ekipa z przed 15 lat. Spore rozczarowanie

Spejo
Posty: 17
Rejestracja: 19.11.2016, 14:13

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Spejo » 28.11.2016, 20:48

Ciekawy weekend, licze że finisz tej rundy będzie jeszcze ciekawszy, dużo ekip będzie się chciało pokazać z dobrej strony przed przerwą zimową.

MISTRZ1908
Posty: 501
Rejestracja: 20.07.2016, 14:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: MISTRZ1908 » 28.11.2016, 20:50

blah pisze:
dintre pisze:
wwww1910 pisze:No trzeba by ogarnąć w końcu takich Baranów jak Karolek, po co wypisujesz swoje przemyślenia skoro nie masz bladego pojęcia o temacie. Tak- na Widzewie flag nie ogarnia DHW tylko ultrasi, mysle że nie tylko u nas tak jest, a więc oddychaj. Oczywiście nie były to osoby przypadkowe ale chyba sami Rodowici mogą potwierdzic że osoby te już od paru dobrych lat nie mają nic wspólnego z chuliganka. Więc skonczcie dopisywać swoje historie. Stało się, nasza porażka i koniec tematu. A co do tekstu że flaga awanturnicy to nasza nasza najważniejsza chuliganska flaga, to ogarnij sie, to flaga co wisiala na większości meczy i jest to flaga wszystkich kibiców. Najważniejsza flaga chuliganska to dhw'95. Ponadto YH'02. Dobranoc
No mistrz! Post roku :)

Awanturnicy to mało ważna flaga, chuligani Widzewa, nie mają z nią nie wiele wspólnego, a chuligańskie flagi wożą ultrasi z gimnazjum :)

Pozdrowienia dla normalnych :)
kolejny ku*** agent 'pewnego info' z interneta i legendy o poddebicach.
awanturnicy jak i każda inna widzewska flaga jest dla nas bardzo wazna, ale nalezy do puli flag ogólno-widzewskich jezeli nie jestes debilem i obserwujesz RTS z takim zaangazowaniem jak wielu twoich kolegow to pewnie jestes tego swiadom.
kwestia druga, c*** kogo interesuje co ci sie 'wydaje' zgodnie z logika ktora rozpisales. DHW nie ogarnialo tych flag które stracilismy co nie jest oczywiscie usprawiedliwnieniem dla faktu ich przejebania. Popytaj kolegow kto od nas tam byl to moze przestaniesz sie bardziej osmieszac.
Można spis tych flag ogólno-widzewskich i tych,jakby to nazwać dla kumatych? Nagle można się dowiedzieć,że ekipy mają flagi ogólne i te kumate,a to ciekawe. Flaga to flaga i nie p******,że Awanturników wozili goście,którzy nic wspólnego z nią nie mają.

ODRAFan
Posty: 244
Rejestracja: 12.06.2007, 19:16

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ODRAFan » 28.11.2016, 20:51

JP90% pisze:a co napisałem nieprawdę ? Dla Ciebie liczba Odry Opole, która walczy o awans na zaplecze ekstraklasy, na ciekawym terenie jest dobra? przecież jest żałosna (wliczając tych co byli z PB)... Wyraziłem swoje zdanie, że to już nie ta ekipa z przed 15 lat. Spore rozczarowanie
Nie, liczba z PB nie wynosiła 25. O faktyczną liczbę zapytaj kolegów ze swojej ekipy. A nie, czekaj...
Odra Opole

szwadron97
Posty: 834
Rejestracja: 09.04.2014, 13:32

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: szwadron97 » 28.11.2016, 21:07

19KSG48 pisze:pytanie bez spiny do Widzewiaków dlaczego zabraliście koszulki swym piłkarzom ??

zeby otrzec lzy i zobaczyc 2 (L)ige w tv:-)))

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: rzutkarny » 28.11.2016, 21:31

czewarszula pisze:Zagłębie ustawiło się na Pogoń i można? Można. Widzew zmierzył się z Płockiem, L i Ś z Widzewem, Stomil szalał w Zabrzu, Ruch non stop aktywny, Polonia obija legionistów chcących zakłócić im święto, ŁKS z Lechem ciągle aktywni. Motor nie próżnuje.
Tak po tobie jadą, a jak weźmie leki, wytrzymasz ciśnienie i nie płaczesz o (7)egłej, to całkiem ładne podsumowanie działalności portalu stadionowi oprawcy potrafisz zrobić.

Bastian
Posty: 268
Rejestracja: 13.07.2009, 23:07

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Bastian » 28.11.2016, 21:40

czewarszula pisze: Prawie cały komentarz "poświęcony" Wiśle, a ten oczywiście sapie, że tylko o Legii. Kolejny z tych, który szuka przyjaciół. Po Legii jedyne czego się teraz spodziewam, to...niczego, uników. A sorry, po Legii spodziewam się też (z atrakcji jakże chuligańskich), że ktoś przypierdoli 50-cio letniemu spasionemu Mietkowi z ochrony, który musi dorobić, żeby dzieciaki miały co żreć albo żeby sam miał co zeżreć. Mógłbym się też spodziewać szarpaniny z kundlami albo rzucania czym popadnie zza pleców kolegów, którym później nie ma się ochoty pomagać, kiedy policja ich tłucze i zawija. O Polonii pisze się, że jest ekipą widmo ale nie ma drugiej takiej ekipy duchów jak Legia. Prawie każda ekipa coś działa. Zagłębie ustawiło się na Pogoń i można? Można. Widzew zmierzył się z Płockiem, L i Ś z Widzewem, Stomil szalał w Zabrzu, Ruch non stop aktywny, Polonia obija legionistów chcących zakłócić im święto, ŁKS z Lechem ciągle aktywni. Motor nie próżnuje. Legia kojarzy się tylko z tym, że jak ma do czegoś dojść, to dziwnym trafem pojawia się policja, zawsze. Nie piszę teraz o Legii ale nie jest żadną niespodzianką, że są ekipy, które mając świadomość, że będą skatowane, że ktoś za nimi jedzie albo czeka, uprzejmie donoszą, że ma dojść do awantury, że jedzie milion chuliganów trasą taką i taką. Nawet filmiki się pojawiają, gdzie jakieś auto zrozumiało, że ma ogon i wręcz pędzi przed radiowóz, żeby "ci co zawsze" ewentualnie zareagowali. Oczywiście nie podam ksywy ani klubu (do dzisiaj utrzymujemy dobre relacje i oby się nie obraził, bo domyśli się, że to o nich) ale znam historię, kiedy to jedna ekipa będąc w słabej liczbie dostała info, że czeka solidna ekipa, która nie będzie walczyć honorowo, będzie katowanie. Co zrobili? Z psami różnie bywa, też bywają kibice, więc jeden zadzwonił i przedstawił się jako ojciec jednego z owych kibiców, że martwi się, bo odczytał smsa z telefonu, który syn zostawił, że ma dojść do ustawki tam gdzie czekała owa banda i...oczywiście dostali eskortę, na miejscu pojawiła się psiarnia, droga bezpieczna. O takiej opcji oficjalnie dowie się jedna osoba na tysiąc z danego klubu ale domyśla się trochę więcej. Ja nic nie sugeruję, zwłaszcza, że teraz możliwości psiarni są o wiele większe ale Legia to głownie takie awanturki jak na MN kilka lat temu. Noc, tłum, jebnąć kamieniem i dać dyla. Oczywiście Legia miała mocną ekipę ale dzisiaj jest to bieda. Taki Ruch, ŁKS, Widzew, Lech i kilku innych są w stanie w godzinę/dwie zebrać porządną ekipę do bicia, Legia może o tym pomarzyć. PiaRowo Legia rozgrywa wszystko doskonale, bo niby pół świata huczy o ich chuligańskich zapędach ale jak jest w praktyce, każdy wie.

Jp90%, wcześniej miałeś nick Zolpidem, nie?:)
Teraz też o Legii prawie ani słowa, co?

ksk/jg
Posty: 24
Rejestracja: 11.09.2016, 18:38

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: ksk/jg » 28.11.2016, 21:49

moze ktoś odpowiedziec...

To może oficjalnie Pogoń potwierdź ze mam nowy układ o nie agresij/ układ h z ...... LP!!!

kibol12
Posty: 172
Rejestracja: 12.04.2013, 22:53

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: kibol12 » 28.11.2016, 21:51

Prawdopodobne że chłopina wyłapał bęcki od Legii i teraz walczy łobuz na internetowym froncie dniami i nocami. Osobny rozdział to brak waszej reakcji spowodowałby odwrót owego chuligana a tak karmiony rośnie w siłę.

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: rzutkarny » 28.11.2016, 21:55

czewarszula pisze: Widziałeś kiedyś kundlu, żebym przekręcał nazwę Legii?:) Typowy (jeden z wielu) wpis, typowej parówy na zasadzie - przypierdolę się. Ci którzy chcieli podjąć normalną dyskusję, zawsze mogli liczyć na kulturalną rozmowę, cweLe standardowo piszą mi życiorys. Serio? Chcesz się bawić w to jak wygląda czyje życie?:)

Jacy wy ku*** głupi jesteście. :D
Widzisz mądralo to, że ci ujebią konto nie znaczy, że wszystko zawsze znika.
http://www.kibice.net/forum/viewtopic.p ... 0#p1183570
Tak wiem. To nie byłeś ty. Tak jak i pozostałe naście kont z misją.

mądrala
Posty: 717
Rejestracja: 17.01.2010, 10:18

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: mądrala » 28.11.2016, 22:11

blah pisze:
dintre pisze:
wwww1910 pisze:No trzeba by ogarnąć w końcu takich Baranów jak Karolek, po co wypisujesz swoje przemyślenia skoro nie masz bladego pojęcia o temacie. Tak- na Widzewie flag nie ogarnia DHW tylko ultrasi, mysle że nie tylko u nas tak jest, a więc oddychaj. Oczywiście nie były to osoby przypadkowe ale chyba sami Rodowici mogą potwierdzic że osoby te już od paru dobrych lat nie mają nic wspólnego z chuliganka. Więc skonczcie dopisywać swoje historie. Stało się, nasza porażka i koniec tematu. A co do tekstu że flaga awanturnicy to nasza nasza najważniejsza chuliganska flaga, to ogarnij sie, to flaga co wisiala na większości meczy i jest to flaga wszystkich kibiców. Najważniejsza flaga chuliganska to dhw'95. Ponadto YH'02. Dobranoc
No mistrz! Post roku :)

Awanturnicy to mało ważna flaga, chuligani Widzewa, nie mają z nią nie wiele wspólnego, a chuligańskie flagi wożą ultrasi z gimnazjum :)

Pozdrowienia dla normalnych :)
kolejny ku*** agent 'pewnego info' z interneta i legendy o poddebicach.
awanturnicy jak i każda inna widzewska flaga jest dla nas bardzo wazna, ale nalezy do puli flag ogólno-widzewskich jezeli nie jestes debilem i obserwujesz RTS z takim zaangazowaniem jak wielu twoich kolegow to pewnie jestes tego swiadom.
kwestia druga, c*** kogo interesuje co ci sie 'wydaje' zgodnie z logika ktora rozpisales. DHW nie ogarnialo tych flag które stracilismy co nie jest oczywiscie usprawiedliwnieniem dla faktu ich przejebania. Popytaj kolegow kto od nas tam byl to moze przestaniesz sie bardziej osmieszac.
Oj, weź już, Blah, nie p******, bo już się tego czytać nie da. Łks wykroił nam flagi, odbyło się honorowo, co zostało przyznane z obu stron, to, że jest to wtopa jak c***, nie zmienia faktu, że plus dla drugiej strony miasta. Zatem przestań już sypać jakimiś kocopołami o "przynależności" Awanturników, bo mnie śmiech ogarnia, a śmigam na Piłsudskiego od 15 lat, więc co nieco widziałem.

Ciach bajera i tyle. Trzeba uznać (chwilową) wyższość przeciwników i nie ma co się spinać, bo Ci żyłka pęknie. Tym razem Łks, przyszłość może pokazać co innego. Nara

.:.
Posty: 158
Rejestracja: 10.08.2014, 21:21

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: .:. » 28.11.2016, 22:12

Film: TvNiebiescy
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=cAscnzsAaN4&t=9s[/youtube]

rzutkarny
Posty: 951
Rejestracja: 29.09.2013, 14:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: rzutkarny » 28.11.2016, 22:27

czewarszula pisze:
rzutkarny pisze:
czerwaszul pisze:A odpierdolcie się ode mnie. Cały internet to propaganda (7)egłej. Nic juz nie można napisać bo jaśnie panowie z (7)egii muszą mieć zawsze i we wszystkim rację. Trzeba wspierać takie charakterne ekipy jak Polonia. Mimo że są w mniejszości to dzielnie walczą i nie poddają się pomimo krzywych akcji ze strony wroga. Cała Polska tak niby nienawidzi (7)egłej a jak przychodzi co do czego to zawsze mają wsparcie. Jestem jedyny który pisze jak jest w stolicy, a wszyscy na forum mnie mają za jakiegoś frajera
A taki był cool i wyluzowany ":D". Weź "działaczu" rozszerz swoją wiedzę dotyczącą dnia wczorajszego, bo opierając się na tym co wyczytałeś robisz z siebie tylko i wyłącznie debila i dziecko stadionowych oprawców.

Pozdrawiamy, "ci przy których pojawiła się psiarnia"(dobrze, że się potem odjawiła, i puścili ZSH luzem" mózgu :D").
A teraz przeczytaj dokładnie nick - j***** idioto. :D Wszystkie moje były z początkiem "czewarsz", a tu masz czeRWaszul. Właśnie dlatego lubię tak poniżać legionistów, bo nie dość, że są głupi, to jeszcze sfrustrowani i łykają wszystko. Ja robię z siebie debila, a twoi rodzice zrobili debila, ot, drobna różnica.
Legia zawsze ma wytłumaczenie na wszystko...źle napisałem, takie zjeby jak ty mają wytłumaczenie na wszystko, bo jednak są na Legii osoby, które potrafią przyznać się do porażki i do gorszego okresu. A teraz czekaj pedale na kolejny wpis kolejnego konta, które będzie "brzmiało" podobnie do mojego. :) Łykniesz, co w twojej rodzinie jest już tradycją.:) Twój poziom.

Jeśli dostałem od Legii w*******, to muszę być tym ochroniarzem z meczu z Borussią. :D

No i standardowo legionistki nie wytrzymują ciśnienia. :D
Ty za to wytrzymujesz ciśnienie jak enigma przygotowując oprawę, gdy ktoś przyjdzie po kolędzie....a nie, tego charakterna i waleczna Polonia przez tyle czasu nie napisała na necie, to nie było. Pojebało mi się.
Tyle kont już tu miałeś wojowniku, że idzie się pogubić. Ten co to w temacie o europejskich pucharach napisał post, co do którego miał liczyć czas kiedy zniknie to pewnie też nie ty(już chyba ze 3 dni upłynęły, a schiza nie uleczona).

A teraz weź mnie ośmiesz, napisz, że jestem pedałem, idiotą, dopisz 15 buziek i wyśpij się. Jutro też jest dzień i trzeba przejmować stolicę w internecie. Jak się rozpędzicie, to na wiosnę może nawet ponad 3 wyjazdy zaliczycie, i z 80 osób na jakimś pęknie.

WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: WF. » 28.11.2016, 22:33

czewarszulka cipko internetowa... Musisz się jeszcze trochę doinformować na temat tej słabiutkiej Legii i jej poczynań. Jesteś taki kumaty i dobrze poinformowany to na pewno będziesz wiedział kto w ostatnim czasie Legii odmawiał.

Hiacynt
Posty: 81
Rejestracja: 20.04.2016, 09:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Hiacynt » 28.11.2016, 22:52

No właśnie. Rozumiem piątkowo/sobotnie podchody ale czemu nikt nie wspomniał jeszcze jak to warszawska ekipa , którą wiatr zdmuchnął na PKP i nie wsiadła do pociągu jadącego do Wrocławia udaje się ostatecznie transportem kołowym niefortunnie myląc trasę. Przy próbie znalezienie trasy słyszą w słuchawce niemieckie "Nein".

Markos
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2015, 19:37

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Markos » 28.11.2016, 23:09

Koleżanko, zbanowali cię z pięć razy, p********* cały czas głupoty, a dalej zakładasz nowe konta, nie nudzi ci się to? Aż taki kompleks masz tej całej Legii? Przecież to już jest choroba.

arda
Posty: 110
Rejestracja: 14.02.2016, 21:18

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: arda » 28.11.2016, 23:19

Hiacynt pisze:No właśnie. Rozumiem piątkowo/sobotnie podchody ale czemu nikt nie wspomniał jeszcze jak to warszawska ekipa , którą wiatr zdmuchnął na PKP i nie wsiadła do pociągu jadącego do Wrocławia udaje się ostatecznie transportem kołowym niefortunnie myląc trasę. Przy próbie znalezienie trasy słyszą w słuchawce niemieckie "Nein".
Mylisz łikendy. I najpierw było JA a jak nastąpiło końcowe odliczanie zrobiło się NEIN. Różnica taka że nikt nie będzie się wygłupiał z napiętymi szmatami o posrańcach. A krótko wcześniej podobna sytuacja. Też z tutejszym topem topów. A teraz jazda do przewijania gimbusiarskich witryn i debilnych profili fb w poszukiwaniu kto co był.
A koledzy po szalu to wstydu i rozumu nie mają żeby karmić tego śmiecia pod 10 kolejnym nickiem dyskusją. Dajecie mu żyć w ten sposób i pora żebyście to wreszcie pojęli. Nie będzie odpowiedzi to ta jego frustracja zostanie 5 stron w tył. Wisła do której ta czarna dziwka tak samo się pruje już to pojęła. Czas na was.

VALO-)
Posty: 21
Rejestracja: 17.11.2016, 03:07

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: VALO-) » 28.11.2016, 23:27

Was wiecej nie ma wiec kto tam był?wzhl niby 90 po selekcji!
Załączniki
kurt.jpg
kurt.jpg (70.38 KiB) Przejrzano 25946 razy
Hej hej.

WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: WF. » 28.11.2016, 23:30

Jeszcze raz kumaczu ci mówię. Popytaj na północy kraju, popytaj na południu czy ta Legia tak unika spotkań... Widać, że cię ta Legia boli, ale nie p****** z łaski swojej farmazonów. Ostatni raz cie pytam jaką ty ekipę reprezentujesz? Pytam bo chciałbym wiedzieć jak na tle tej słabej Legii wypadasz ze swoimi kolegami?

AMF24
Posty: 62
Rejestracja: 23.09.2016, 21:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: AMF24 » 28.11.2016, 23:31

żeby całymi dniami siedzieć na forum, co chwile tworzyć nowe konta to nieźle trzeba mieć nasrane we łbie albo w ogóle nie mieć, ale życia. Ciekawy przypadek.

Antywksslask
Posty: 20
Rejestracja: 27.11.2016, 13:08

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Antywksslask » 28.11.2016, 23:41

VALO-) pisze:Was wiecej nie ma wiec kto tam był?wzhl niby 90 po selekcji!

W********** nas ponad 100 w innym miejscu z Odra 2 osoby.
Hzl

Markos
Posty: 34
Rejestracja: 07.04.2015, 19:37

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Markos » 28.11.2016, 23:42

ku***, ale ile można pisać o jednym... Już każdy się dowiedział, że Legia jest c******, odmawia spotkań, raz, dwa napisałeś spoko, ale nie w każdym poście, tutaj już naprawdę trzeba mieć wyprany mózg.

WF.
Posty: 462
Rejestracja: 06.09.2014, 18:11

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: WF. » 28.11.2016, 23:59

Dobra c*** z nim panowie. Niech się produkuje. W końcu jest z najmocniejszej ekipy świata to ma prawo patrzeć na wszystkich z góry i oceniać innych sprzed monitora całymi dniami.

acabbb
Posty: 53
Rejestracja: 24.04.2016, 21:03

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: acabbb » 29.11.2016, 01:45

Fox nie masz mozliwosci sprawdzenia ip tego goscia powyzej? Wtedy mozna by sie szybko dowiedziec jaka ekipe reprezentuje ;)

otto.magico
Posty: 124
Rejestracja: 03.07.2011, 12:49
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie

:)

Post autor: otto.magico » 29.11.2016, 06:53

Panie moderator,obudź się Pan.....

357.
Posty: 172
Rejestracja: 23.06.2013, 01:52

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: 357. » 29.11.2016, 07:25

Legia ma na tu swojego wielbiciela czerwaszula/ide w góry,Widzew ma entlichka/low kick czy jak on sie w tym tygodniu nazywa,Wisła ma valo, nikt na serio nie bierze tych pojebów, może tylko ich guru jp90% .

kolejka się skończyła mod zamykaj ten temat w pizdu.

arkadiomorelas
Posty: 42
Rejestracja: 18.04.2016, 11:20

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: arkadiomorelas » 29.11.2016, 08:25

ja p******* co za chory łeb !!!!

Tifo1946
Posty: 67
Rejestracja: 22.06.2011, 22:35

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Tifo1946 » 29.11.2016, 08:42

Liczby w Elblągu:
100 Polonii Bytom ok. 90 Zagłębia Lubin ok 80 Areczki, 30 Odry Opole ,15 Góral Żywiec
Death before dishonour!

Jacoby31
Posty: 115
Rejestracja: 26.06.2014, 19:46

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Jacoby31 » 29.11.2016, 09:34

Wiem, że Wam się to nie spodoba, ale 90% gwiżdżących to osoby nie kumate. To stare dziadki, które z Krakowa nigdy nie wyjeżdżały. Oni nie gwiżdżą na Ruch i Widzew tylko gwiżdżą bo są zjebani. Faktem jest, że wiele osób jest wkurwionych na pewne decyzje i inne sprawy, ale nikt z tych osób nie gwiżdże tylko siedzą i dopingują Wisłę będąc na innych sektorach. A teraz kumaci z k.net jazda ciśnijcie dalej afere.

Ben_Lee
Posty: 21
Rejestracja: 03.04.2016, 23:13

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: Ben_Lee » 29.11.2016, 09:50

Jacoby31 pisze:Wiem, że Wam się to nie spodoba, ale 90% gwiżdżących to osoby nie kumate. To stare dziadki, które z Krakowa nigdy nie wyjeżdżały. Oni nie gwiżdżą na Ruch i Widzew tylko gwiżdżą bo są zjebani. Faktem jest, że wiele osób jest wkurwionych na pewne decyzje i inne sprawy, ale nikt z tych osób nie gwiżdże tylko siedzą i dopingują Wisłę będąc na innych sektorach. A teraz kumaci z k.net jazda ciśnijcie dalej afere.
A wcześniej jak pozdrawialiście Śląsk i Lechię,to też gwizdali ,bo są zjebani?

fanatyczny_jędrzej
Posty: 13
Rejestracja: 31.08.2015, 22:52

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: fanatyczny_jędrzej » 29.11.2016, 09:53

czewarszular pisze:Napisał pedał ciągnąc temat.
W**********
świętokrzyska siła

SaviAG
Posty: 33
Rejestracja: 29.11.2016, 11:06

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: SaviAG » 29.11.2016, 11:11

Wiecie o tym, że gdybyście nie odpisywali idiotom to w tym temacie postów zostałoby góra 15? A tak najebaliście 9 stron bo się ku*** sprzeczacie z debilami.
Piszę tu tylko w swoim imieniu.

gypsy_hunters
Posty: 39
Rejestracja: 02.11.2014, 13:49

Re: Komentarze 25-28 listopada

Post autor: gypsy_hunters » 29.11.2016, 11:30

Wy tu gadu gadu, a polscy ultrasi zostali nominowani do nagrody w kategorii: kartoniada roku.
W akcji OCB'03
Obrazek

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości