Komentarze 4-6 listopada

Moderator: LechiaCHWM

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: .VALO. » 07.11.2016, 14:25

patojudek pisze:Ja nie wiem co wy macie z tą Wisłą od Euro, ni tylko Wisła to Wisła tamto, zwyczajnie nudne to już jest.

Śmieszne nie nudne wsh ma kryzys bo ekipa im sie rozpadła prawie po rozpadzie tkwm.Zostało paru od noswzenia flagi wsh i paru lizusów od prochu i drobnych np resztki skawiny czy sladowe liczby nowej huty.Pikniki gwizdaja bo pamietaja ci robil ruch w krakowie.a wsh nie bo to modelki od czarnych bluz z h.
Hej Hej.



m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: m.. » 07.11.2016, 14:44

Stwierdzam i nie ja jako pierwszy ze Wisla a raczej dopierdalanie sie do Wisly i jej klopotow to cale twoje zycie. Masz zajebiste kompleksy. Ale to sie da leczyc ,wiedziales o tym?
W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc". No chyba ze napiszesz znawco Wisly ,ze byli to ludzie ,ktorzy zostali porwani ,zastraszeni i sila przywiezieni przez "reszte" WSH do Chorzowa ? Choc podpowiem Ci ze na takich nie wygladali.

Ineder56
Posty: 256
Rejestracja: 25.09.2016, 10:32

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Ineder56 » 07.11.2016, 14:47

m.. pisze: W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc".
Sugerujesz, że jak wiele ekip oprócz Wisły, potrzebuje sprzętu, żeby wyjść na Siarkę Tarnobrzeg?

m..
Posty: 81
Rejestracja: 26.09.2010, 11:57

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: m.. » 07.11.2016, 15:03

Nie kolego mialem na mysli ,ze wielu po ukladzie Ruchu z Wisla obwieszczylo jej koniec kibicowski przez wew konflikt. A tymczasem pokazali sie dobra liczna ekipa nie wygladajaca na takich co od "jutra" zawieszaja dzialalnosc.
O sprzet mnie nie pytaj ,mam troche lat i swoje zdanie na ten temat. Sprzetu uzywaja teraz wszyscy wszystkie pakty antysprzetowe jak szybko sa zawierane tak szybko sa lamane.
Dziwne- co akurat mnie osobiscie cieszy- nie czyta sie o ofiarach zabaw z uzyciem sprzetu.
Nie pochwalam sprzetu i zawsze bede jego przeciwnikiem choc zdarzalo mi sie osobiscie z nim biegac ze wzgledu na specyfike regionu.
Boli to teraz ze chyba wszystkie ekipy maja swoje szkolki sportow walki,silownie. Bandy wygladaja jak atleci...a przychodzi co do czego to sprzet do lapy. I po co to wszystko te treningi itd?

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: damarus » 07.11.2016, 15:32

m.. pisze:Stwierdzam i nie ja jako pierwszy ze Wisla a raczej dopierdalanie sie do Wisly i jej klopotow to cale twoje zycie. Masz zajebiste kompleksy. Ale to sie da leczyc ,wiedziales o tym?
W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc". No chyba ze napiszesz znawco Wisly ,ze byli to ludzie ,ktorzy zostali porwani ,zastraszeni i sila przywiezieni przez "reszte" WSH do Chorzowa ? Choc podpowiem Ci ze na takich nie wygladali.
Powiem Ci, ze ja ani razu sie nie przypierdolilem do Wisly o ich liczby, ale czytajac Twoj post to chce sie odniesc tylko dlatego, ze Oni wola pojechac za Ruchem na wyjazd ''ta ekipa'' ktora opisujesz, niz za swoja druzyna. (chodzi mi o liczby ''ekipy'')

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: migiczne_wrota » 07.11.2016, 15:38

Groźne miny, napięte bicki i fotki z gołymi klatami NIE BIJĄ. I gołym okiem widać komu rozjebanie TKWM przez sharków wyszło na dobre, a komu na złe.

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: .VALO. » 07.11.2016, 15:42

Ineder56 pisze:
m.. pisze: W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc".
Sugerujesz, że jak wiele ekip oprócz Wisły, potrzebuje sprzętu, żeby wyjść na Siarkę Tarnobrzeg?

Oni maja sprzet na Siarke a co dopiero maja sie ustawiać że Ślaskiem wedluch nich samych słabym wsh to obecnie medialna ekipa od groznej flagii,
Hej Hej.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: bnm » 07.11.2016, 15:56

damarus pisze:
m.. pisze:Stwierdzam i nie ja jako pierwszy ze Wisla a raczej dopierdalanie sie do Wisly i jej klopotow to cale twoje zycie. Masz zajebiste kompleksy. Ale to sie da leczyc ,wiedziales o tym?
W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc". No chyba ze napiszesz znawco Wisly ,ze byli to ludzie ,ktorzy zostali porwani ,zastraszeni i sila przywiezieni przez "reszte" WSH do Chorzowa ? Choc podpowiem Ci ze na takich nie wygladali.
Powiem Ci, ze ja ani razu sie nie przypierdolilem do Wisly o ich liczby, ale czytajac Twoj post to chce sie odniesc tylko dlatego, ze Oni wola pojechac za Ruchem na wyjazd ''ta ekipa'' ktora opisujesz, niz za swoja druzyna. (chodzi mi o liczby ''ekipy'')
Damarus, i w Poznaniu i w Lubinie myśle że była całkiem zgrabna ekipa na sektorze gości. U was na każdy wyjazd jeździcie pełną ekipą? Praktycznie na każdym wyjeździe w tym sezonie Wisły była mniejsza albo większa delegacja z flagą. Na wielu ciężkich terenach, Chojnice, Poznan, Lubin (Za Wrocławiem)... Więc nie rozumiem tego dopierdalania się na siłę.

waldek543212345
Posty: 5
Rejestracja: 21.07.2016, 19:36
Lokalizacja: Chorzów/Katowice

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: waldek543212345 » 07.11.2016, 16:13

Kłamstwo powtarzane 100 razy nie stanie się prawdą.
1. W życiu ŚW nie zaproponował Wiśle sparingu.
2. Jaka kur wa Siarka? Nikt z Wisły w ostatnim czasie nie spotkał sie z Siarką.

Mentol1 i valo (pewnie to jeden c***) z każdym jednym postem udowadniacie że jesteście zwykłymi pizdami i nie macie zielonego pojecia o sprawach H.

Tyle w temacie.
Chorzowski Ruch & Krakowska Wisła

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: .VALO. » 07.11.2016, 16:30

waldek543212345 pisze:Kłamstwo powtarzane 100 razy nie stanie się prawdą.
1. W życiu ŚW nie zaproponował Wiśle sparingu.
2. Jaka kur wa Siarka? Nikt z Wisły w ostatnim czasie nie spotkał sie z Siarką.

Mentol1 i valo (pewnie to jeden c***) z każdym jednym postem udowadniacie że jesteście zwykłymi pizdami i nie macie zielonego pojecia o sprawach H.

Tyle w temacie.

Twoj podpis swiadczy jakim typem jesteś wieć wytrzyj ryj.
Hej Hej.

waldek543212345
Posty: 5
Rejestracja: 21.07.2016, 19:36
Lokalizacja: Chorzów/Katowice

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: waldek543212345 » 07.11.2016, 16:47

Pisanie klamst o Wiśle Cie podnieca czy o co chodzi? 150 kaqrków z Krakowa na Ruch - Lech a Ty piszesz "szczępek ekipy po rozpadzie tkwm" kryzys wsh, jakies akcje z Siarką i sprzętem, proponowanie spotkania przez Śląsk.. chłopie to sie leczy.
Chorzowski Ruch & Krakowska Wisła

damarus
Posty: 77
Rejestracja: 28.11.2012, 15:10

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: damarus » 07.11.2016, 16:55

bnm pisze:
damarus pisze:
m.. pisze:Stwierdzam i nie ja jako pierwszy ze Wisla a raczej dopierdalanie sie do Wisly i jej klopotow to cale twoje zycie. Masz zajebiste kompleksy. Ale to sie da leczyc ,wiedziales o tym?
W zeszly piatek na Ruchu widzialem ta ekipe po "rozpadzie" i powiem ci ,ze nie jedna ekipa chcialaby sie tak "rozpasc". No chyba ze napiszesz znawco Wisly ,ze byli to ludzie ,ktorzy zostali porwani ,zastraszeni i sila przywiezieni przez "reszte" WSH do Chorzowa ? Choc podpowiem Ci ze na takich nie wygladali.
Powiem Ci, ze ja ani razu sie nie przypierdolilem do Wisly o ich liczby, ale czytajac Twoj post to chce sie odniesc tylko dlatego, ze Oni wola pojechac za Ruchem na wyjazd ''ta ekipa'' ktora opisujesz, niz za swoja druzyna. (chodzi mi o liczby ''ekipy'')
Damarus, i w Poznaniu i w Lubinie myśle że była całkiem zgrabna ekipa na sektorze gości. U was na każdy wyjazd jeździcie pełną ekipą? Praktycznie na każdym wyjeździe w tym sezonie Wisły była mniejsza albo większa delegacja z flagą. Na wielu ciężkich terenach, Chojnice, Poznan, Lubin (Za Wrocławiem)... Więc nie rozumiem tego dopierdalania się na siłę.
Niech jezdza jak chca i robia co chca, mnie to tylko smieszy ze jest ich wiecej na wyjezdzie z Ruchem, niz ze swoja druzyna. Zdarzylo juz sie pare razy tak w tym sezonie, a terminy tak mocno sie nie pokrywaly. Tak jak pisalem, niech robia co chca i niech jezdza jak chca. Na temat ich wyjazdow nie mam juz zamiaru sie wypowiadac i rozpierdalac dalej temat.

Dezerter
Posty: 369
Rejestracja: 30.10.2009, 15:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Dezerter » 07.11.2016, 17:00

Nie było żadnego starcia Wisły z Siarką. Jakiś gość coś rzuci na tym forum, a wy to łykacie jak pelikany. i przeżywacie od paru dni.

Po drugie śmiesznie jest wytykanie komuś dojeżdzania po krakowsku przez żabola.

Bączyński
Posty: 840
Rejestracja: 28.10.2013, 21:52

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Bączyński » 07.11.2016, 17:08

Pisanie klamst o Wiśle Cie podnieca czy o co chodzi? 150 kaqrków z Krakowa na Ruch - Lech a Ty piszesz "szczępek ekipy po rozpadzie tkwm" kryzys wsh, jakies akcje z Siarką i sprzętem, proponowanie spotkania przez Śląsk.. chłopie to sie leczy.
WSH liczy 150 osób? Nieźle
Zaprzeczysz,że była rozmowa gdzie WSH wypaliła do Śląska o sprzęcie?

andrzej47
Posty: 14
Rejestracja: 05.07.2016, 02:17
Lokalizacja: Strzegom

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: andrzej47 » 07.11.2016, 17:29

zwazek pisze:Co tam słychać w Strzegomiu? Podobno miejscowy FC Śląska przegonił dwa samochody koleżanek z miejscowego Zagłębia i jedno auto doznało uszkodzeń?
Tak ,miejscowy FC Śląska przegania 2 czające się auta Zagłębia z obcego rejonu.Strzegom Tylko Śląsk!
"Strzegomski fc zl"potrafi zebrać się tylko w internecie ,a na akcje kolegów spoza gminy wysyłać.

Doktor P(r)awica
Posty: 351
Rejestracja: 25.07.2015, 21:45

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Doktor P(r)awica » 07.11.2016, 18:37

waldek543212345 pisze:Pisanie klamst o Wiśle Cie podnieca czy o co chodzi? 150 kaqrków z Krakowa na Ruch - Lech a Ty piszesz "szczępek ekipy po rozpadzie tkwm" kryzys wsh, jakies akcje z Siarką i sprzętem, proponowanie spotkania przez Śląsk.. chłopie to sie leczy.
Skoro jesteś taki kumaty i bronisz Wisły to zadam Ci pytanie. Skoro pewna znana osoba z Wisły, której ksywy nie zarzuce bo nie ma sensu na propozycje solówki od Waszego (Ruch) układowicza odpowiada, że spoko, ale na noże to w takim razie jak potyczki Wisły maja wyglądać z kosami?

Pitfas
Posty: 269
Rejestracja: 12.10.2012, 17:38

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Pitfas » 07.11.2016, 18:39

MENTOL1 pisze:No wlasnie kiedys tu odpisywali ci Wiślacy że nikt nie gwizda i wszyscy uznaja Rucha znowu sporo osob ma ten uklad gdzieś ba ich jest coraz więcej.
Na Ruchu za to odwrotnie nikt nie gwizda bo sie boi ale za to jest sporo osob co sie wycofało z ekipy PF bo im to nie psauje nie chca byc tak traktowani.
Mentol ty ku*** farmazonie. Kto się boi? Ludzie zaakceptowali układ z Wisłą i większość podchodzi do tego bardzo pozytywnie. Po drugie były rozmowy na FC, każdy wie co może zyskać przez ten stan rzeczy. Aha, pochwal się wiedzą jakie to " spore grono " odeszło przez nowy układ?
Wszystko potrzebuje czasu, jeszcze zobaczymy kto zyskał.

modelo
Posty: 27
Rejestracja: 15.08.2016, 22:44

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: modelo » 07.11.2016, 18:45

Tak z ciekawości i bez spinki. Ile było samej Wisły w Chorzowie tzn bez Tarnowa ,Rzeszowa,Stalowej Woli , Przemyśla? I czy w/w ekipą nie przeszkadza to ,że do niedawna były naprawdę dość solidnymi mniejszymi ekipami , a teraz pojawiają się na lepszych meczach jako WSH ?i bez napinki proszę mi tutaj....

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: bez-napinki » 07.11.2016, 19:29

Bambino pisze:Jak z tą Siarką w końcu było, bo jakiś chłop z Górnika napisał na tym forum że zostali dojechani po krakowsku, później ktoś napisał że Siarka jednak dojeżdza w 10 osób na wyjazd do Rybnika, bo jedno z drugim ze sobą nie współgra za bardzo. Nikt z Siarki też na ten temat nic nie napisał, więc jak to było?
puściłeś pajacu krzywe info z innego konta i teraz powtarzasz to któryś raz z kolei.
damarus pisze:Niech jezdza jak chca i robia co chca, mnie to tylko smieszy ze jest ich wiecej na wyjezdzie z Ruchem, niz ze swoja druzyna. Zdarzylo juz sie pare razy tak w tym sezonie, a terminy tak mocno sie nie pokrywaly. Tak jak pisalem, niech robia co chca i niech jezdza jak chca. Na temat ich wyjazdow nie mam juz zamiaru sie wypowiadac i rozpierdalac dalej temat.
Powiedz no mi, na którym to wyjeździe Ruchu było więcej Wisły niż na swoim. Jestem strasznie ciekaw.
Pitfas pisze:
MENTOL1 pisze:No wlasnie kiedys tu odpisywali ci Wiślacy że nikt nie gwizda i wszyscy uznaja Rucha znowu sporo osob ma ten uklad gdzieś ba ich jest coraz więcej.
Na Ruchu za to odwrotnie nikt nie gwizda bo sie boi ale za to jest sporo osob co sie wycofało z ekipy PF bo im to nie psauje nie chca byc tak traktowani.
Mentol ty ku*** farmazonie. Kto się boi? Ludzie zaakceptowali układ z Wisłą i większość podchodzi do tego bardzo pozytywnie. Po drugie były rozmowy na FC, każdy wie co może zyskać przez ten stan rzeczy. Aha, pochwal się wiedzą jakie to " spore grono " odeszło przez nowy układ?
Wszystko potrzebuje czasu, jeszcze zobaczymy kto zyskał.
Wystarczy spojrzeć na posty Mentola. Nie wiem czy to ktoś poważny z Zagłębie (powątpiewam w to) czy jakiś zwykły gorolski paź, który ma bardzo mocny kompleks Ruchu i Wisły. Zdecydowanie nie znasz sytuacji na Ruchu, a opowieści o tym, że gadałeś w pracy z kimś z Ruchu to sobie wsadź w... Będzin.
modelo pisze:Tak z ciekawości i bez spinki. Ile było samej Wisły w Chorzowie tzn bez Tarnowa ,Rzeszowa,Stalowej Woli , Przemyśla? I czy w/w ekipą nie przeszkadza to ,że do niedawna były naprawdę dość solidnymi mniejszymi ekipami , a teraz pojawiają się na lepszych meczach jako WSH ?i bez napinki proszę mi tutaj....
kolejna prowokacja, ale odpowiem Ci... co miałaby robić Resovia, Stalówka i Lonia na meczu Ruchu. Poważny Ty ku*** jesteś?

HertaBe
Posty: 19
Rejestracja: 20.10.2016, 01:52

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: HertaBe » 07.11.2016, 20:10

Na tym forum to ja mam czasem wrażenie, że pedały siedzą. Typ się podnieca, że Wisła pojawiła się w 150 osób ZGRABNEJ ekipy, że karki były, że dobrze się prezentowali.

Pytanie: a co zrobili? Z kim się bili? Czemu te medialne byki jeżdżą tylko na bezpieczne wyjazdy i mecze? Czemu żaden z tych ZGRABNYCH nie pojechał do Gdyni? Czemu ZGRABNI odmówili Lechii i Śląskowi sprawdzenia swojej zgrabności? Czemu flaga WSH (żadna) nie dotarła do Płocka? Brodacze niech się cieszą, że mieszkają na południu Polski, bo to oni byliby "j***** aż się posrają".

Gratuluję tym, którzy oceniają ekipę po wyglądzie. Znane już hasło i to chyba z kawałka właśnie wiślaków: Nie liczy się ile masz w łapie...
Wisła słabo i nie ma się o czym rozpisywać. Nadal gwiżdżą na układowiczów, a na wyjazdach dalej zaniżanie liczb, padaka i jeszcze przy wsparciu układowiczów. Niektórych postów nie da się czytać.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: bnm » 07.11.2016, 21:01

HertaBe pisze:Na tym forum to ja mam czasem wrażenie, że pedały siedzą. Typ się podnieca, że Wisła pojawiła się w 150 osób ZGRABNEJ ekipy, że karki były, że dobrze się prezentowali.

Pytanie: a co zrobili? Z kim się bili? Czemu te medialne byki jeżdżą tylko na bezpieczne wyjazdy i mecze? Czemu żaden z tych ZGRABNYCH nie pojechał do Gdyni? Czemu ZGRABNI odmówili Lechii i Śląskowi sprawdzenia swojej zgrabności? Czemu flaga WSH (żadna) nie dotarła do Płocka? Brodacze niech się cieszą, że mieszkają na południu Polski, bo to oni byliby "j***** aż się posrają".

Gratuluję tym, którzy oceniają ekipę po wyglądzie. Znane już hasło i to chyba z kawałka właśnie wiślaków: Nie liczy się ile masz w łapie...
Wisła słabo i nie ma się o czym rozpisywać. Nadal gwiżdżą na układowiczów, a na wyjazdach dalej zaniżanie liczb, padaka i jeszcze przy wsparciu układowiczów. Niektórych postów nie da się czytać.
O ku*** :D, odniose się tylko do jednego bo mnie rozśmieszyłeś:
Brodacze niech się cieszą, że mieszkają na południu Polski, bo to oni byliby "j***** aż się posrają".

Południe Polski, najmocniejszy teren kibicowsko w Polsce, Górny Śląsk, Małopolska,Podkarpacie itd cała masa większych, mniejszych solidnych ekip a ty wyjeżdzasz z takim tekstem, nie ćpaj tyle :).

Co do reszty, odbić piłeczke można że Wisła miała być jebana co wyjazd takie zapowiedzi tu były, a póki co to jest ale tylko na tym forum przez internetowych napinaczy pokroju Ciebie i reszty twoich kont, a flaga WSH z delegacją objechała już w tej rundzie chyba całą Polske.

HertaBe
Posty: 19
Rejestracja: 20.10.2016, 01:52

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: HertaBe » 07.11.2016, 21:10

Traffka90 pisze:Czemu ZGRABNI odmówili Lechii i Śląskowi sprawdzenia swojej zgrabności? Czemu flaga WSH (żadna) nie dotarła do Płocka? Brodacze niech się cieszą, że mieszkają na południu Polski, bo to oni byliby "j***** aż się posrają".

Czemu jak Widzew jeździł w 20 kilka fur po Wrocku dobre kilka godzin i dzwonił do "zgrabnych" z AS to Ci odmawiali? Czemu Malinowe Nosy odmówili walki HZL w rówych liczbach? A powiem Ci czemu, bo to jebane kalkulatory są. Czy Wrocław nie leży jakos na południu Polskii? Czy Śląsk nie mial okazji zaatakować "tak słabej Wisły" podczas ich drogi do Lubina?
CPJŚ

WRWE!
A u was murzynów biją. Ja o jednym, ten o drugim. Co mnie to obchodzi? Ja pytam a raczej stwierdzam dlaczego WSH to pazie. Przy wyjeździe do Płocka potwierdzili tylko, że mocni są tylko na zdjęciach i umieją się teleportować.
Południe Polski, najmocniejszy teren kibicowsko w Polsce, Górny Śląsk, Małopolska,Podkarpacie itd cała masa większych, mniejszych solidnych ekip a ty wyjeżdzasz z takim tekstem, nie ćpaj tyle :).

Co do reszty, odbić piłeczke można że Wisła miała być jebana co wyjazd takie zapowiedzi tu były, a póki co to jest ale tylko na tym forum przez internetowych napinaczy pokroju Ciebie i reszty twoich kont, a flaga WSH z delegacją objechała już w tej rundzie chyba całą Polske.
Najmocniejjszy kibicowsko, chyba w prężeniu się do zdjęć. Rozbawiłeś chłopaku. Ja jestem napinaczem? Najmocniejsze południe odmówiło spotkania Lechii mówiąc że nie wybiera się do Płocka? Proste pytanie i prosta odpowiedź. Ile to już razy Wisła nie chce się zmierzyć z Lechią? Czemu na wyjazdach dłuższych niż 200 km nie ma tych ze zdjęć? Ale można napisać o ćpaniu, godny argument.

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: bnm » 07.11.2016, 21:25

HertaBe pisze: Czemu na wyjazdach dłuższych niż 200 km nie ma tych ze zdjęć? Ale można napisać o ćpaniu, godny argument.
Chojnice, Poznan, Lubin - trzy przykłady masz intor.

DeLuxe
Posty: 16
Rejestracja: 23.06.2016, 18:28

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: DeLuxe » 07.11.2016, 21:29

Traffka90 pisze: Czemu jak Widzew jeździł w 20 kilka fur po Wrocku dobre kilka godzin i dzwonił do "zgrabnych" z AS to Ci odmawiali? Czemu Malinowe Nosy odmówili walki HZL w rówych liczbach? A powiem Ci czemu, bo to jebane kalkulatory są. Czy Wrocław nie leży jakos na południu Polskii? Czy Śląsk nie mial okazji zaatakować "tak słabej Wisły" podczas ich drogi do Lubina?
CPJŚ

WRWE!
Po pierwsze, Widzew nie jeździł po Wrocławiu kilka godzin, tylko stał przed Wrocławiem na jakimś wygwizdowie. Po drugie, HZL nigdy nie złożyło takiej propozycji, a po trzecie jestem ciekaw czy Ty i twoja ekipa zdecydowałaby się atakować ekipę, która na ustawce nie daje gwarancji że nie użyje sprzętu, a co dopiero na zasadzce. Pomyśl trochę logicznie.

.VALO.
Posty: 41
Rejestracja: 30.08.2016, 11:12

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: .VALO. » 07.11.2016, 21:34

wsh swiadomie ryzykuje ośmiesza nie sie,przykład to oswiecim gdzie był mocny fc ale przez interesy poszli w inna strone.drugi to kilka fc ktore sa nieaktywne przez wsh bo warunki jakie przedstawili byly smieszne.do tego po rozpadzie tkwm pokazuja jak słabi sa.Ogolnie cale te wwr i oczekiwanie krwi przez nich jest smieszne.Juz pod spodkiem GksKsg prawie ich r******** i tylko dzieki tym co zawsze dostali sie na gale.Wiec wsh poza fotami nic nie reprezetuje kryzys wyjazdowy plus tak jak w tkwm byli jako 3 ekipa tak w wwre sa 4 pozycja.
Hej Hej.

HertaBe
Posty: 19
Rejestracja: 20.10.2016, 01:52

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: HertaBe » 07.11.2016, 21:39

bnm pisze:
HertaBe pisze: Czemu na wyjazdach dłuższych niż 200 km nie ma tych ze zdjęć? Ale można napisać o ćpaniu, godny argument.
Chojnice, Poznan, Lubin - trzy przykłady masz intor.
3 przykłady, gdzie czołówki ze zdjęć nie było i na dodatek ze wsparciem układowiczów. Podając za przykład Lubin i Poznań to już w ogóle się ośmieszasz. Z mojej strony koniec bo nie ma sensu pisać z wiślakami, których Ruch ubiera w swoje ciuchy, traktuje ich jak swoje panienki, w przeciwieństwie do wiślaków nie angażuje się tak w ten układ i co najważniejsze coś robi, bije się, jest aktywny. Jedź do Chorzowa i poczekaj na decyzję Ruchu w co możesz się ubrać. Bez odbioru.
Ps A i tak prędzej czy później zostaniecie trafieni przez ekipę, bo nie tylko wy umiecie się posługiwać nożami, o czym wiece i dlatego na mecz swojej jednej z największych kos jedziecie w kilkadziesiąt osób i to grupy, która nie ma za wiele wspólnego z wsh. NARA!

migiczne_wrota
Posty: 77
Rejestracja: 11.10.2016, 14:18

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: migiczne_wrota » 07.11.2016, 21:48

.VALO. pisze:wsh swiadomie ryzykuje ośmiesza nie sie,przykład to oswiecim gdzie był mocny fc ale przez interesy poszli w inna strone.drugi to kilka fc ktore sa nieaktywne przez wsh bo warunki jakie przedstawili byly smieszne.do tego po rozpadzie tkwm pokazuja jak słabi sa.Ogolnie cale te wwr i oczekiwanie krwi przez nich jest smieszne.Juz pod spodkiem GksKsg prawie ich r******** i tylko dzieki tym co zawsze dostali sie na gale.Wiec wsh poza fotami nic nie reprezetuje kryzys wyjazdowy plus tak jak w tkwm byli jako 3 ekipa tak w wwre sa 4 pozycja.
Kurde, jestem w 100% za aborcją. Bo jak takie przychlasty jak ty mają się rodzić to ja dziękuje...

bnm
Posty: 257
Rejestracja: 12.10.2013, 18:16

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: bnm » 07.11.2016, 21:51

HertaBe jeżeli myślisz że najważniejszą flage reprezentacyjną ekipy do przewiezienia dostałby ktoś z poza bandy to nie jesteś zbyt bystry.

071
Posty: 106
Rejestracja: 20.05.2013, 10:31

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: 071 » 07.11.2016, 21:58

Traffka hulsie,jak te 20 fur tak jeździło po Wrocławiu to jednak pod te kasy mogli podjechać....zróbcie coś ku*** w końcu,bo narazie tylko wszyscy z was w całej Polsce cisną łacha,a wy co?Napluć w mordy to powiecie,że deszcz pada.My jechaliśmy w 200 do Szczecina,w niecałe 2 paki do Kielc,byliśmy pod nosem w Nowym Sączu,był Bytów po drodze,więc gdzie były wtedy te krakowskie kalkulatory co w Marsylii najgłośniej szczekały,że nas zajebią sprzętem???
ŚLĄSK&MOTOR

achtung
Posty: 20
Rejestracja: 24.04.2012, 13:58

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: achtung » 07.11.2016, 22:06

info z TMK pisze:Czy Legia wywiesila kiedys flage Sandecjii Brygada Bianconerii do gory kolami? Z Sandecja nie grali od tego czasu ale z Cracovia i Korona graja regularnie, byli tez z Olimpia na Konwiktorskiej.
Wola wywieszac flage "Turysci" :)

MajsterBB
Posty: 11
Rejestracja: 04.09.2016, 12:38

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: MajsterBB » 07.11.2016, 22:08

Jeżeli ktoś porównuje czasy w Bielsku jeszcze z 2 lata wstecz to proszę mieć pamięć że wtedy był borecki.Dzisiaj jest Mikołajko a facet ma jaja i potrafi wpuścić nadmiar czy Zagłębia czy Górnika.Mam nadzieję że prezesi u nas się nauczą szanować kibiców tak jak ten człowiek.Ogólnie podsumowując co do meczu Górnik bardzo dobrze przeważał większość część meczu w dopingu aczkolwiek d*** też nie daliśmy i się nas zjawiło z 350 osób w młynie także jeżeli ktoś mówi że Górnik nas zdominował to porównując liczby źle nie to nie wyglądało.Moim zdaniem mecz na poziomie Ex, także progres i w Bielsku coraz większy jest a i polityka włodarzy klubu daje przykład wielu np Niecieczy( za Ruch) czy Legii( za Polonię).

Sebastian75
Posty: 378
Rejestracja: 30.03.2016, 00:19

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Sebastian75 » 07.11.2016, 22:12

Pitfas pisze:
Ludzie zaakceptowali układ z Wisłą i większość podchodzi do tego bardzo pozytywnie.
Ludzie zaakceptowali układ? Czy ty wiesz synek co ty piszesz?

pangrzegorz1975
Posty: 347
Rejestracja: 30.03.2014, 13:11

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: pangrzegorz1975 » 07.11.2016, 22:14

Fakt,zarząd PBB jest bardzo pro kibicowski,porownywalna sprawa jaka jest w Kluczborku,aczkolwiek tam bardziej szamy.Oby więcej takich włodarzy.Pamietam młyn PBB w drugiej ówczesnej lidze był sporo wiekszy,co sie z tymi ludzmi stało?wymiana pokoleń?naciski BKS-u?Bez napinki pytanie,nie każdy jest twardzielem w koszulce Pittbulla
Z klubu prekursorów polskiego ruchu kibicowskiego

MajsterBB
Posty: 11
Rejestracja: 04.09.2016, 12:38

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: MajsterBB » 07.11.2016, 22:20

pangrzegorz1975 pisze:Fakt,zarząd PBB jest bardzo pro kibicowski,porownywalna sprawa jaka jest w Kluczborku,aczkolwiek tam bardziej szamy.Oby więcej takich włodarzy.Pamietam młyn PBB w drugiej ówczesnej lidze był sporo wiekszy,co sie z tymi ludzmi stało?wymiana pokoleń?naciski BKS-u?Bez napinki pytanie,nie każdy jest twardzielem w koszulce Pittbulla
Temat na tym forum wiele wałkowany.Powtarzając to wpływ Bekasu na mieście robi swoje.Druga sprawa to zmienianie się pokoleń na Podbeskidziu około co 3 lub 4 lata.Osobiście na Bielsku kilka lat już dzieje się sytuacja która nie powtarza się w innych miejscach w Polsce.Dominuje BKS który jest w 3 lidzie a Podbeskidzie gra w 1 lidze.Ogólnie patrząc i dość realistycznie wygląda to tak że wpływy na mieście dalej ma BKS aczkolwiek ostatni czasy stoją kibicowsko na dnie ogólnie w Bielsku dużo osób sympatyzuje Podbeskidziu aczkolwiek ze względu hools są oni bezbronni co nie pozwala im się wybić na terenach...

starysadeczanin
Posty: 124
Rejestracja: 16.08.2014, 19:46

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: starysadeczanin » 07.11.2016, 22:34

nikodem pisze:
patojudek pisze:Ja nie wiem co wy macie z tą Wisłą od Euro, ni tylko Wisła to Wisła tamto, zwyczajnie nudne to już jest.
Pokaż mi druga ekipe co w ciagu miesiąca kończy swe długoletnie i mocne zgody i brata się z jednymi z większyk kos swoich zgód,(Widzew dla wielu kiboli Śląska kosa nr 1,Lechia nienawidzi jednych i drugich)Pomijam już kwietniową awanture z Ruchem,na euro bija Polaków(inaczej tego nie da sie nazwać)ukraincow mieliscie tam od zaje*ania),wydaje kompromitujace sie oświadczenia min.raz nazywając nowych przyjaciół zgodami a raz ukłądamii,w tym nawet Unie Tarnów),połowa stadionu do dzisiaj wygwizduje waszych nowych kolegów,wyajzdy jak na swój potencjał macie zalosne(100-200glow)jak na taka ekipe to śmiech i wymieniać bym jeszcze troche mógł,ale i tak każdy w temacie wie co,mam nadzieje ze troche ci wyjaśniłem,pozdrawiam
no wlasnie co by nie mowic Wisla dokonala czegos co do tej pory nikt nie zrobil, zerwala zgody i przeszla o 180 stopni. jak na tym wyjda czas pokaze za rok dwa lub trzy. to ze sa gwizdy to chyba normalne bo czy to w Poznaniu Warszawie czy gdzieindziej byly by takie same. jesli chodzi o wyjazdy to narazie rzeczywiscie slabo wyglada ale widac ze zwykli kibice odpuscicli wyjazdy ijezdza tylko ci z bandy, ale jesli chodzi o mecze u siebie to frekwencji wcale slabszej wiele niema mlyn patrzac na tabele calkiem spory. patrzac na oststni spadek formy na innych mlynach w Polsce(Lech, Jagielonia) to wcale zle nie jest. zreszta czas okaze jak bedzie dalej

KurCzakY
Posty: 28
Rejestracja: 19.08.2016, 20:21

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: KurCzakY » 07.11.2016, 22:47

starysadeczanin pisze:
nikodem pisze:
patojudek pisze:Ja nie wiem co wy macie z tą Wisłą od Euro, ni tylko Wisła to Wisła tamto, zwyczajnie nudne to już jest.
Pokaż mi druga ekipe co w ciagu miesiąca kończy swe długoletnie i mocne zgody i brata się z jednymi z większyk kos swoich zgód,(Widzew dla wielu kiboli Śląska kosa nr 1,Lechia nienawidzi jednych i drugich)Pomijam już kwietniową awanture z Ruchem,na euro bija Polaków(inaczej tego nie da sie nazwać)ukraincow mieliscie tam od zaje*ania),wydaje kompromitujace sie oświadczenia min.raz nazywając nowych przyjaciół zgodami a raz ukłądamii,w tym nawet Unie Tarnów),połowa stadionu do dzisiaj wygwizduje waszych nowych kolegów,wyajzdy jak na swój potencjał macie zalosne(100-200glow)jak na taka ekipe to śmiech i wymieniać bym jeszcze troche mógł,ale i tak każdy w temacie wie co,mam nadzieje ze troche ci wyjaśniłem,pozdrawiam
no wlasnie co by nie mowic Wisla dokonala czegos co do tej pory nikt nie zrobil, zerwala zgody i przeszla o 180 stopni. jak na tym wyjda czas pokaze za rok dwa lub trzy. to ze sa gwizdy to chyba normalne bo czy to w Poznaniu Warszawie czy gdzieindziej byly by takie same. jesli chodzi o wyjazdy to narazie rzeczywiscie slabo wyglada ale widac ze zwykli kibice odpuscicli wyjazdy ijezdza tylko ci z bandy, ale jesli chodzi o mecze u siebie to frekwencji wcale slabszej wiele niema mlyn patrzac na tabele calkiem spory. patrzac na oststni spadek formy na innych mlynach w Polsce(Lech, Jagielonia) to wcale zle nie jest. zreszta czas okaze jak bedzie dalej

Czy aby nie ty napisałes że za 2-3 miesiace wszystko wroci do normy na Wisle?Widać kryzys jest u nich wiekszy niż mysleli wszyscy

kibic ze Śląska
Posty: 267
Rejestracja: 09.06.2016, 18:48

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: kibic ze Śląska » 07.11.2016, 22:52

Mentol nie chce mi cytować, wykłócać z anonimem tez nie

podasz te przykłady czy dalej bedziesz szczekał?

cos o układzie usłyszałes to dawaj, albo w sumie jednak nie odpisuj bo ja już nie zamierzam

jedna prośba , nie pisz wiecej o PF bo nic Ci do nich.
coś, ktoś, kiedyś, przy okazji.. serio koleżko p****** to

żeby nie rozmywać, Olimpia obecna w Kato?

Barney860
Posty: 12
Rejestracja: 23.09.2016, 20:18

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: Barney860 » 07.11.2016, 22:52

A w tym wszystkim najlepsze jest to że takie ekipy jak Lechia,Wisła,Cracovia,Lech,Ruch, Śląsk .... po prostu nie chcą się że sobą spotkać - celowo w Wy dzieci liczycie na jakies atrakcje. Jak będą to tylko przypadkowo, bo źle sobie obrali drogę. Szczególnie ta wymieniona szóstka to interesy,interesy nikt nie będzie celowo sie narażał na problemy. Wy naprawdę myślicie że Cracovia i Wisła atakowane nie są tylko z uwagi na sprzęt ? ....są pewne ekipy których się nie tyka :)

rododendron3000
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2014, 10:18

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: rododendron3000 » 07.11.2016, 23:03

DeLuxe pisze:
Traffka90 pisze: Czemu jak Widzew jeździł w 20 kilka fur po Wrocku dobre kilka godzin i dzwonił do "zgrabnych" z AS to Ci odmawiali? Czemu Malinowe Nosy odmówili walki HZL w rówych liczbach? A powiem Ci czemu, bo to jebane kalkulatory są. Czy Wrocław nie leży jakos na południu Polskii? Czy Śląsk nie mial okazji zaatakować "tak słabej Wisły" podczas ich drogi do Lubina?
CPJŚ

WRWE!
Po pierwsze, Widzew nie jeździł po Wrocławiu kilka godzin, tylko stał przed Wrocławiem na jakimś wygwizdowie. Po drugie, HZL nigdy nie złożyło takiej propozycji, a po trzecie jestem ciekaw czy Ty i twoja ekipa zdecydowałaby się atakować ekipę, która na ustawce nie daje gwarancji że nie użyje sprzętu, a co dopiero na zasadzce. Pomyśl trochę logicznie.
Hehe, a to dobre mitomanie.

hjd
Posty: 91
Rejestracja: 27.05.2015, 22:59

Re: Komentarze 4-6 listopada

Post autor: hjd » 07.11.2016, 23:19

Traffka90 pisze:Czemu ZGRABNI odmówili Lechii i Śląskowi sprawdzenia swojej zgrabności? Czemu flaga WSH (żadna) nie dotarła do Płocka? Brodacze niech się cieszą, że mieszkają na południu Polski, bo to oni byliby "j***** aż się posrają".

Czemu jak Widzew jeździł w 20 kilka fur po Wrocku dobre kilka godzin i dzwonił do "zgrabnych" z AS to Ci odmawiali? Czemu Malinowe Nosy odmówili walki HZL w rówych liczbach? A powiem Ci czemu, bo to jebane kalkulatory są. Czy Wrocław nie leży jakos na południu Polskii? Czy Śląsk nie mial okazji zaatakować "tak słabej Wisły" podczas ich drogi do Lubina?
CPJŚ

WRWE!
Szkoda ze tydzień wcześniej nie jeździli tak na swój wyjazd, jak niby po tym Wrocławiu. Sami nie potraficie ustalić jednej wersji, tylko kolejne kwiatki wychodzą. Bzdura goni bzdurę i co lepsze sami się ośmieszacie, a mistrzami progaandy zostaliście już kiedyś jak na zdjęciach sobie publiczność dodawaliście.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości