Komentarze-30 września-2 października

Moderator: LechiaCHWM

ODPOWIEDZ
larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: larkeen » 05.10.2016, 11:55

Maćkos pisze:
larkeen pisze:@Maćkos
Gdzie ty to oburzenie widzisz? Tłumaczę jak komu dobremu, że nie wiesz jak to u mnie wygląda, a się wymądrzasz, ale widać nie dociera. Skoro cię dymają goście w twojej ekipie, to twój problem. Nie musisz przy tym próbować obrażać innych... Zresztą to i tak nie działa.
Obrocil kota ogonem, otarl czolo z potu po chulsowej akcji internetowej i poszedl dalej wypinac dupe spontanicznym kolegom, pedal jeden. Nie dosc, ze pedal, to jeszcze naiwny. Chociaz jestes tak naiwny, ze by cie nawet na wyjezdzie rowerowym wyjebali, na powietrzu z detek, detko.
I znowu: nie mierz wszystkich swoją miarą. Życie nie każdego doświadcza po równo. To że dla Ciebie coś jest jakąś normą, nie znaczy że dla innych też jest. Ekstrapolujesz własne sytuacje, własne zainteresowania, system wartości na innych. To bardzo prosty błąd.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.




larkeen
Posty: 59
Rejestracja: 02.09.2016, 12:12

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: larkeen » 05.10.2016, 12:20

Maćkos pisze: Tak wiec wsiadaj na ten rower, zaloz koszulke od soltysa i...W**********.
taa...
Maćkos pisze: A i jeszcze jedno, __uj cie obchodzi o czym pisze. Forum dyskusyjne jest od pisania a ty zachowujesz sie jak wiekszosc cip, ktorym jak cos sie nie spodoba, to oznajmiaja wszem i wobec, zeby siedzieli cicho, bo jakas parowa tak chce. Forum jest od pisania.
Z życia na e-froncie:
ide w gory pisze:gdyby mi się nudziło, to bym założył 15 kont, gdzie "koledzy" z Legii i np. Sosnowca nazwali by cię mega pedałem, który swoimi wpisami robi tylko przypał Legii i stwierdzili, że masz w**********.

ide w gory pisze:Jestem gejem, chodziłem na Legię, Kiedy koledzy się o tym dowiedzieli, pogonili mnie, więc postanowiłem że zniszczę ich w internecie.


Jde w gory
Posty: 14
Rejestracja: 21.09.2016, 16:23

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: Jde w gory » 07.10.2016, 14:07

Maćkos pisze:Wszyscy uczciwi, tak jak istniejacy pakt poznanski. Naiwnosc niektorych jest straszna, chociaz sklaniam sie bardziej ku braku informacji, w sumie zadna roznica. Wiesz, widziales, rozumiesz, nie jestes naiwny, nie piszesz glupot. Tyle.
Z tymi papugami to tez mocny argument. Wszyscy rozbijaja sie audicami ale nikt nie ma na papuge, wszyscy bezdomni i biedni. Na papuge czesto dostaja ci, ktorzy pojada na mecz raz na ruski rok i to w sprawach, ktore nijak sie maja do swiata kibicowskiego. Juz widze te tabuny prawnikow, gdzie po awanturze zostaje zatrzymanych 60 osob. Tabuny prawnikow, ktore nie potrafily latami nic zdzialac w banalnych sprawach, bo ich nie bylo. Rozumiem, ze Gieksa pomoze tym, co tam podziurawili chlopaka? Bedzie zbiorka na papugi? Na rakiety trzeba zbierac, bo rodzin nie maja chlopaki, bo rodzin nie stac, bo nie ma normalnych kumpli, ktorzy za wlasne cos przygotuja, po stadionie trzeba zbierac, taka bida z nedza. Ile zlotowek, tyle uzasadnien. A larkeen lyka, lyka jak jego spontaniczno-tolerancyjni koledzy, ze uczciwi wszyscy. Chociaz w sumie jest druga strona medalu, skoro "dorobilem sie" takiego stanowiska, ze moge przycinac, skoro moge, to czemu nie? To tak, jakby podwladny mial pretensje do szefa w pracy, ze ten go wypierdala albo drze na niego morde. Moze zglosic to do pipu ale ten go upierdoli jeszcze bardziej. Tak wiec wsiadaj na ten rower, zaloz koszulke od soltysa i...W**********.

W**********.

diabelsky wschód
Posty: 45
Rejestracja: 01.11.2014, 19:02

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: diabelsky wschód » 07.10.2016, 19:08

Jde w gory pisze:
Maćkos pisze:Wszyscy uczciwi, tak jak istniejacy pakt poznanski. Naiwnosc niektorych jest straszna, chociaz sklaniam sie bardziej ku braku informacji, w sumie zadna roznica. Wiesz, widziales, rozumiesz, nie jestes naiwny, nie piszesz glupot. Tyle.
Z tymi papugami to tez mocny argument. Wszyscy rozbijaja sie audicami ale nikt nie ma na papuge, wszyscy bezdomni i biedni. Na papuge czesto dostaja ci, ktorzy pojada na mecz raz na ruski rok i to w sprawach, ktore nijak sie maja do swiata kibicowskiego. Juz widze te tabuny prawnikow, gdzie po awanturze zostaje zatrzymanych 60 osob. Tabuny prawnikow, ktore nie potrafily latami nic zdzialac w banalnych sprawach, bo ich nie bylo. Rozumiem, ze Gieksa pomoze tym, co tam podziurawili chlopaka? Bedzie zbiorka na papugi? Na rakiety trzeba zbierac, bo rodzin nie maja chlopaki, bo rodzin nie stac, bo nie ma normalnych kumpli, ktorzy za wlasne cos przygotuja, po stadionie trzeba zbierac, taka bida z nedza. Ile zlotowek, tyle uzasadnien. A larkeen lyka, lyka jak jego spontaniczno-tolerancyjni koledzy, ze uczciwi wszyscy. Chociaz w sumie jest druga strona medalu, skoro "dorobilem sie" takiego stanowiska, ze moge przycinac, skoro moge, to czemu nie? To tak, jakby podwladny mial pretensje do szefa w pracy, ze ten go wypierdala albo drze na niego morde. Moze zglosic to do pipu ale ten go upierdoli jeszcze bardziej. Tak wiec wsiadaj na ten rower, zaloz koszulke od soltysa i...W**********.
Przykro się robi jak widze ze jeden gość potrafi tak
najebac wam w baniach.
Cel ma jeden-r*******, podzielić brać kibicowska.
Dzieki wam udaje mu się.
Dobrze że tylko w necie ;-)

W**********.

Cherry Lady
Posty: 5
Rejestracja: 22.09.2016, 08:41
Lokalizacja: Gliwice

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: Cherry Lady » 29.12.2020, 09:51

Hej, zanim zaczęłam regularnie chodzić na siłownię też zastanawiałam się [link] i przyznam, że na to pytanie długo szukałam odpowiedzi aż w końcu obejrzałam [link] - solidna dawka wiedzy. Zdałam sobie również sprawę z tego jak ważna jest [link] i dzięki temu już wiem [link] a to ważne zwłaszcza gdy nie można iść na siłownię :)
http://pitbullshop-magazine.blogspot.com

ratujmy trzmiele
Posty: 207
Rejestracja: 06.01.2017, 11:39
Lokalizacja: wieś pod Wrocławiem

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: ratujmy trzmiele » 12.06.2021, 00:11

Cherry Lady pisze:
29.12.2020, 09:51
Hej, zanim zaczęłam regularnie chodzić na siłownię też zastanawiałam się [link] i przyznam, że na to pytanie długo szukałam odpowiedzi aż w końcu obejrzałam [link] - solidna dawka wiedzy. Zdałam sobie również sprawę z tego jak ważna jest [link] i dzięki temu już wiem [link] a to ważne zwłaszcza gdy nie można iść na siłownię :)
Dobry wieczór skurwysynu
Może nie popatrzyłeś na słońce? A może patrzyłeś na to wszystko przez zadymioną szybkę z maski spawacza?
a potem raptem wpadłeś tu bidulo i właściwie h** wie o co ci chodzi?
pozdrawiam serdecznie

w miare obiektywny
Posty: 79
Rejestracja: 30.08.2015, 16:35

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: w miare obiektywny » 12.06.2021, 11:46

ratujmy trzmiele pisze:
12.06.2021, 00:11
Cherry Lady pisze:
29.12.2020, 09:51
Hej, zanim zaczęłam regularnie chodzić na siłownię też zastanawiałam się ....
Dobry wieczór skurwysynu
Może nie popatrzyłeś na słońce? A może patrzyłeś na to wszystko przez zadymioną szybkę z maski spawacza?
a potem raptem wpadłeś tu bidulo i właściwie h** wie o co ci chodzi?
pozdrawiam serdecznie
Jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby odkopać temat z 2016 roku, odpisując na spam napisany pół roku temu ...

Brendan87
Posty: 3
Rejestracja: 20.09.2022, 22:33

Re: Komentarze-30 września-2 października

Post autor: Brendan87 » 20.09.2022, 22:34

cool

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości