Kibice w UK

Informacje ze światowych trybun
Zabrzeski
Posty: 5
Rejestracja: 03.03.2017, 01:57

Re: Kibice w UK

Post autor: Zabrzeski » 06.03.2017, 19:25

C+Sport



1.3.1.2. 100%
Posty: 116
Rejestracja: 17.11.2016, 22:41

Re: Kibice w UK

Post autor: 1.3.1.2. 100% » 06.03.2017, 19:28

Dzięki za info.Pzdr

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 12.03.2017, 09:41

Dzisiaj na Eleven w UK o godzinie 13 naszego czasu Celtic - Rangers, pozniej o 15 Tottenham - Millwall... dla fanów wyspiarskiego stylu pozycja obowiązkowa :)

1925
Posty: 1095
Rejestracja: 21.06.2007, 09:01
Lokalizacja: New Jersey

Re: Kibice w UK

Post autor: 1925 » 12.03.2017, 12:40

Zobaczymy czy pampersy wysłane przez Millwall na cos się żydom przydadzą ;)
:arrow:

PKtub
Posty: 133
Rejestracja: 16.05.2016, 21:46

Re: Kibice w UK

Post autor: PKtub » 12.03.2017, 17:41


Amigoo
Posty: 46
Rejestracja: 21.02.2017, 09:27

Re: Kibice w UK

Post autor: Amigoo » 12.03.2017, 19:24


Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Kibice w UK

Post autor: Maumarikus » 15.03.2017, 17:33

CL: Leicester City - Sevilla FC. 2017-03-14
Obrazek
Obrazek
Obrazek

WIECEJ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
[link]

Maumarikus
Posty: 161
Rejestracja: 02.05.2016, 11:40

Re: Kibice w UK

Post autor: Maumarikus » 24.04.2017, 11:46

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JwsTaMhV1cc[/youtube]
Obrazek
Obrazek
Obrazek

WIĘCEJ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
[link]

lz.
Posty: 48
Rejestracja: 15.07.2009, 09:07

Re: Kibice w UK

Post autor: lz. » 08.05.2017, 18:51

20 maja finał play off League One Bradford - Millwall na Wembley.
Tak się składa, że akurat będę w Londynie. Jak myślicie jest szansa wejść na ten mecz? Trzeba jakieś karty wyrabiać? czy raczej sobie odpuścić. Pierwszy raz będę na wyspach więc nie bardzo wiem jak to tam działa.
Ktoś coś podpowie?
PS 1948

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 08.05.2017, 20:31

wejdziesz bez problemu, bilet kupisz w kasie, kompletu nie będzie, żadne karty nie są wymagane na sektory środkowe, tylko ewentualnie na przyznane klubom ale to też jak chcesz to ominiesz, pozdr
TYBET JEST SERBSKI

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibice w UK

Post autor: Polish Power » 09.05.2017, 00:25

kompletu może nie będzie, ale myślę że spokojnie można się spodziewać frekwencji w okolicach 40-50 tys. Całe szczęście że do finału weszły Bradford City i Millwall, oba z ogromną rzeszą wiernych fanów a nie klubiki Fleetwood i Scunthorpe.

ax88
Posty: 855
Rejestracja: 11.01.2009, 23:35

Re: Kibice w UK

Post autor: ax88 » 09.05.2017, 13:37


WileTheBest
Posty: 262
Rejestracja: 30.11.2012, 17:14
Lokalizacja: Września

Re: Kibice w UK

Post autor: WileTheBest » 23.05.2017, 18:55

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=agA4bVKT5Og[/youtube]
[link]
[link]
Września 100% Lech Poznań!

KKibic
Posty: 5
Rejestracja: 04.10.2013, 22:47

Re: Kibice w UK

Post autor: KKibic » 24.05.2017, 11:53

Mógłby ktoś napisać coś o ekipie Portsmouth? Jak to wyglądało przed spadkiem i jak teraz, gdy grają w niższych ligach, dużo się zmieniło?

I o Oxford United ktoś coś? ;)

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 15.07.2017, 16:42

Jesli ktos z UK wybiera sie 6 sierpnia do Newcastle na Hellas Verona niech da znac na prv. pzdr
TYBET JEST SERBSKI

Krol%parkietu
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2017, 03:15

Re: Kibice w UK

Post autor: Krol%parkietu » 04.09.2017, 10:17

[youtube][link][/youtube]


– O, spójrz, jak oni się ruszają! Te kocie ruchy! Te gesty rękami!
– A po co nasi chłopcy mieliby się tak gibać?
– Po co? Po co?! Po to, żeby nie wyglądać jak żelbetonowy kloc! Polski kibic nie ma luzu. Rusza się jak wóz z węglem, a przydałoby się trochę polotu i finezji w tym smutnym jak p**** mieście...

1000aa
Posty: 3
Rejestracja: 05.08.2017, 16:17

Re: Kibice w UK

Post autor: 1000aa » 15.09.2017, 17:20

nie widziałem nigdzie, więc parę słów o Arsenal - FC Koln z wczorajszego wieczoru.
media podawały do wiadomości ilość 20 tysięcy niemieckich kibiców, którzy mieli tego dnia przemarszować przez Londyn.
Alokacja to 2900 biletów, więc tutaj już możemy widzieć potencjalne zgrzyty. które były, ale minimalne. dla niewtajemniczonych, to pierwsze od 24 czy tam 25 lat zagraniczne spotkanie koln, a to może tłumaczyć frekwencję.
kibice arsenalu nie pokazali się w ogóle, oprócz zdaje się jednego incydentu, w którym uczestniczyły 2 (DWIE) osoby.
Koln zdominowało całkowicie okoliczne puby, sklepy, nawet miejsca gdzie Arsenal zawsze udawał się po meczu.

Wpadłem do paru 'gooners only' pubów od strony highbury/finsbury park żeby ocenić sytuację, i nie zauważyłem żadnej mobilizacji, owszem, gdzieniegdzie kolory na wierzchu, ale wszystko mega stłumione i bez jakiejkolwiej inicjatywy, żeby chociaż się pokazać.
Parę grup casuals śpiewało coś tam nieśmiało w drodze na stadion, ale jak tylko podeszli do niemców, wszystko ucięte jak na znak.
już wcześniej zauważyłem, że kibice arsenalu to głównie pikniki i internetowi napinacze (brzmi znajomo...), ale po tym wczoraj całkowicie odeszła mi ochota na oglądanie jakichkolwiek meczów z tej strony londynu. a i jeszcze prawie oklep zebrałem, bo podobno mój akcent brzmi jak niemca (?).
w tłumie z niemiec dużo grupek chuligańskich, które jednak oprócz krótkiej i nieudanej próby szturmowania bram Emirates Stadium (powodzenia, to miejsce jest opancerzone jak bunkier w którym hitler się dekował), postanowiły głównie się zachlać i rozjechać do domów.

ponadto, kibice arsenalu sprzedawali własne bilety niemcom - i tutaj mowa jest o paru tysiącach też. dla mnie to jest nie do pomyślenia. niemcy przebierali się za kibiców arsenalu, kupowali szaliki, a dla niektórych skończyły się te przebieranki całkiem owocnie, bo dostali się na sektor domowy gdzie próbowali kręcić dym z porządkowymi. a, i podobno wykupili wszystkie funty w mieście;)

Krol%parkietu
Posty: 31
Rejestracja: 03.08.2017, 03:15

Re: Kibice w UK

Post autor: Krol%parkietu » 18.09.2017, 10:01

Arsenal to najbardziej piknikowa "ekipa"(jesli mozna ich tak nazwac w UK), maja chyba najwiekszy procent kolorowych na swoim stadionie ze skrzorzanymi siedzeniami. Takze wcale mnie to nie dziwi, nie ma na nim atmosfery typowo angielskiej.

Stary angielski kilmat mozna zaobserwowac min. na:
Crystal Palace - chyba jedyni kibice w UK ktorzy ultrasuja, najbardziej przypominaja polski styl kibicowania! Doping, oprawy, race...
Millwall - Nikomu nie trzeba przedstawiac, maja najgorsza opinie kibicow na wyspach. Do tej pory mozna zaobserwowac ,ze cos tam "lobuzuja" choc nijak ma sie to do dawnych czasow.
West Ham- po "przeprowadzce" z Upton Park maja problemy z zapelnieniem stadionu, wciaz mozna spotkac starych zgredow z dziarami WHU zreszta jak wszedzie, pamietam po wyjsciu z metra na Upton Park bylem delikatnie w szoku jak bym sie "teleportowal" do Bangladeszu!
Tottenham - zydki do tej pory maja ciekawa ekipe wyjazdowa, jak z WH po przeprowadzce na Wembley maja problem z zapelnieniem stadionu- dzieki temu latwo wyhaczyc bilety na ciekawy mecz w wolnej sprzedazy: derby czy LM.
Chelsea - po skomercjalizowaniu przez Abramowicza ciezko zaobserwowac Headhuntersow, bardziej na wyjazdach. Sporo chinczykow etc
QPR- w cieniu Chelsea, jeden z gorszych stadionow w UK ,ktory najlepsze lata ma juz za soba...
Fulham- jak wyzej , dosyc oryginalny zabytkowy stadion ,ktory po wizycie Wisly Krakow troszke sie "nadpalil" i kibice Fulham byli jak Marysia - lekko w szoku!! ;-)

Nie ma co liczyc tez na najazd Anglikow do Rosji po ostatnich "przygodach' we Francji da sie uslyszec opinie ,ze "do ruskich sie nie wybieramy", zreszta z tego co pamietam przed Stadionem Narodowym dalo sie spotkac wystraszonych Braci Albionu...

fcbc
Posty: 39
Rejestracja: 30.01.2009, 16:46

Re: Kibice w UK

Post autor: fcbc » 21.09.2017, 12:33

byl ktos kiedys na meczu w Plymouth?
jak z biletami? tylko online czy w kasach przed meczem tez da rady?
lokalne derby maja z Exeter, po za nimi na jakie mecze najlepiej sie wybrac?
pozdrawiam

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibice w UK

Post autor: Polish Power » 27.09.2017, 19:21

Ktoś z UK coś może słyszał czy niedzielne derby Sheffield spokojne czy działo się cokolwiek na mieście ?

1000aa
Posty: 3
Rejestracja: 05.08.2017, 16:17

Re: Kibice w UK

Post autor: 1000aa » 28.09.2017, 12:04

lekkie ciśnienie i paru powiniętych. nie mieli łatwo, bo maraton na mieście tego samego dnia. mnóstwo psów, wszędzie.
z relacji zaprzyjaźnionego sheffieldianina (:D) jakieś samochody wyłapały butelkami też..

o i nawet znalazłem tutaj jakiś, może nawet to ten :)
https://www.youtube.com/watch?v=VHubRB3xkoI

nie interesuję się za bardzo angielską ligą, więc nie pytałem o więcej, sorry jeśli to nie odpowiedziało na Twoje pytanie -
ale tak jak szukałem, to widzę, że coś tam już na youtube wrzucili:

https://www.youtube.com/watch?v=aIeTrc0aSOo
https://www.youtube.com/watch?v=uBQ0O16wRUk

mina66
Posty: 9
Rejestracja: 19.08.2017, 21:08

Re: Kibice w UK

Post autor: mina66 » 30.09.2017, 16:51

Opisze ktoś Ulster/Irlandię Płn? Lecę za chwilę do Belfastu.Warto gdzieś się wybrać na mecz? Czego się spodziewać?

bytomski czeslaw
Posty: 6
Rejestracja: 16.07.2016, 22:14

Re: Kibice w UK

Post autor: bytomski czeslaw » 30.10.2017, 19:29

fcbc pisze:
21.09.2017, 12:33
byl ktos kiedys na meczu w Plymouth?
jak z biletami? tylko online czy w kasach przed meczem tez da rady?
lokalne derby maja z Exeter, po za nimi na jakie mecze najlepiej sie wybrac?
pozdrawiam
Kupisz builety w kasie przed meczem. Generalnie tak jest na wszytskie mecze w nizszych ligach i wiekszosci klubow premier league.

Trudniej dostac bilety na te najbardziej komercyjne kluby - Man UTD, Chelsea, Liverpool, Arsenal...

Wyjatkiem sa mecze derbowe - np. na Second City Derby - BCFC v Villa biletow w kasie nie masz szans dostac, podobnie na Newcastle v Sunderland czy Everton v Liverpool.

Kamilos
Posty: 16
Rejestracja: 02.04.2013, 22:53

Re: Kibice w UK

Post autor: Kamilos » 10.12.2017, 22:23

old[Z] pisze:
01.11.2017, 11:09
Poleciałem niedawno na Millwall-Leeds, bo uwielbiam Millwall i kibicuję im, oprócz Zawiszy oczywiście. Nie zawiodłem się. Klasa. Stary, oldschoolowy klimat. Żadnego czarnego, ciapatego, ani żółtka na stadionie. Sami biali, zgredzi 35+ Stare, łyse czuby. Ciary cały mecz. Mój najlepszy zagraniczny wyjazd. Byłem już na Juventusie, derby Mediolanu,Aston Villa, Ajax i wiele,wiele innych meczów zawsze z flagą Zawiszy, albo w barwach i tylko na Millwall zainteresowali się mną miejscowi :) Podeszło dwóch zgredów i pytali co to i skąd. Krótka bajera i było ok. Na drugi dzień pojechałem pod stadion Chelsea. Były akurat derby z Arsenalem.O bilecie można było pomarzyć. Tak myślałem. I tu niespodzianka. Bez żadnego problemu kupiliśmy 6 biletów od koników, których jest pełno pod stadionem. Na Chelsea ch.. nie klimat. To już się Real i Barcelona zrobiła. Skośnookie z iphonami. Polecam mecz na Millwall, bo to jest klasa.
Na taki mecz jak Millwall - Leeds bilet dostałeś w ten sam dzień czy wcześniej zamówiłeś ?
Dwie Legie Jedna Wiara.

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Kibice w UK

Post autor: .ZIWPJB. » 25.02.2018, 14:59

https://www.youtube.com/watch?v=_eiidGar2i0&t=58s

Crystal Palace, jak dla mnie ewenement w Premier League, jadą z dopingiem 90 minut jak w naszej lidze, młyn, flagi, machajki, nawet oprawy to rzecz niespotykana zbytnio w Premier League, większość stadionów w Angielskiej lidze śpiewa od czasu, i głównie są to okrzyki, a tak tylko reagują na mecz, tutaj na prawde jestem zadziwiony tym Crystal Palace.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibice w UK

Post autor: Polish Power » 25.02.2018, 17:16

Szczerze, to też jestem szoku. Palace są w Anglii wręcz ewenementem. Zastanawiam się jak to możliwe z mentalnością angoli i ich stylem ?? Może ktoś bardziej obeznany w temacie Wysp Brytyjskich się wypowie ??

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Kibice w UK

Post autor: .ZIWPJB. » 26.02.2018, 15:07

https://www.youtube.com/watch?v=bApQRBavS7k

Tutaj nieźle się pokazali na Chelsea na wyjeździe.

https://www.youtube.com/watch?v=ehNaPEToA6g

A tu na Leicester, przyjemnie się ich słucha zwłaszcza początek filmiku znana nam melodia.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

mancunian
Posty: 1012
Rejestracja: 20.11.2009, 21:12

Re: Kibice w UK

Post autor: mancunian » 26.02.2018, 22:11

Palace sa najwieksza ekipa, co ultrasuje w anglii, ale to tez nie jest tak kolorowo caly czas. Jak bylem tam na wyjezdzie, to fakt faktem, spiewala ta grupka na sektorze, ale jakies rewelacji tez nie bylo.

Polish Power, bo zamiast czytac pierdolenia 3/4 osob wypowiadajacych sie tutaj, pojedz i pogadaj z anglikami na meczu. Zdziwisz sie, ilu z nich jara sie kontynentalnym stylem.

To samo sie tyczy banow za stanie. Sa trybuny na ktorych sie stoi.

LunaticFringe
Posty: 53
Rejestracja: 25.09.2017, 11:54

Re: Kibice w UK

Post autor: LunaticFringe » 26.02.2018, 23:46

.ZIWPJB. pisze:
25.02.2018, 14:59
https://www.youtube.com/watch?v=_eiidGar2i0&t=58s

Crystal Palace, jak dla mnie ewenement w Premier League, jadą z dopingiem 90 minut jak w naszej lidze, młyn, flagi, machajki, nawet oprawy to rzecz niespotykana zbytnio w Premier League, większość stadionów w Angielskiej lidze śpiewa od czasu, i głównie są to okrzyki, a tak tylko reagują na mecz, tutaj na prawde jestem zadziwiony tym Crystal Palace.
No właśnie ... jak w naszej lidze. Jak na całym świecie. Ultras, oprawy i śpiewanie la la la przez 90 minut.

Zawsze podobało mi się u Wyspiarzy to, że ich styl jest kompletnie inny niż reszty świata, niepowtarzalny, nie do podrobienia ... że kochają piłke nożną jako gre, a nie są kibicami kibicowania ... te trybuny blisko murawy, duże liczby wyjazdowe, wyjazdy w imprezowym klimacie, picie w pubach, kibicowanie lokalnym 3, 4 ligowym Londyńskim klubom, gdy obok Liga Mistrzów.
Wielu to się nie podoba i kompletnie nie rozumieją tej mentalności... ale to oni go stworzyli i przy nim trwają. Teraz są rystrykcje, ale w słynnych latach 80 kiedy mieli samowolke też nie poszli drogą Ultras. Di Canio wiele razy zachwycał się angielskimi kibicami, Conte w tamtym roku podszedł pod sektor Middlesbrough, oklaskiwał ich kibiców i mówił, że to niesamowite, że po spadku kibice dziękują piłkarzom za walkę. Wyobrażacie sobie coś takiego u nas, gdy piłkarzom się grozi i kaze rozbierac do rosołu ? Saganowski jak grał w Southampton mówił, ze to dziwne, ale tam na wślizg reakcje były prawie jak po strzelonym golu i coś takiego niesamowicie nakręcało go do walki. Wszystko zależy od punktu widzenia. Nikt nie przekona się do takiego stylu kibicowania, kto lubi styl Ultras, walki w lasach, gangsterka, wyjazdy w 50 osób kumatego składu i tego typu klimaty, ale mam nadzieję, ze Anglia nie pójdzie drogą Ultras, bo to, że cały świat tak robi nie oznacza, że tak trzeba.

Bez Ultras też można kibicować i to całkiem nieźle :)

https://www.youtube.com/watch?v=RDQ7JHcaeBA
https://www.youtube.com/watch?v=X0aRimJ9qD4
https://www.youtube.com/watch?v=6sB5-XBLcco
https://www.youtube.com/watch?v=s5lQXv6S_-Q

Adiś
Posty: 359
Rejestracja: 27.02.2007, 10:58
Lokalizacja: Silesia

Re: Kibice w UK

Post autor: Adiś » 27.02.2018, 10:01

No wiadomo każdy ma swoją opinie na ten temat, ja wole polski klimat ale typowo polski, nie podobaja mi się na siłe wciągane melodie z grecji czy z ameryki poludniowej, u nich brzmi świetnie , u nas nie bardzo. tak samo na twoich linkach jest pokazany doping angielski i to jest ich własny unikalny doping, my też mamy swój styl , długo podziwiany przez reszte Europy, a z tych zapożyczeń z horto magico i innych troche to zalatuje kopiowanie kogoś innego.
Gůrny Ślůnzek, rostomjyuy Hajmatland!

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Kibice w UK

Post autor: .ZIWPJB. » 27.02.2018, 15:44

LunaticFringe pisze:
26.02.2018, 23:46
.ZIWPJB. pisze:
25.02.2018, 14:59
https://www.youtube.com/watch?v=_eiidGar2i0&t=58s

Crystal Palace, jak dla mnie ewenement w Premier League, jadą z dopingiem 90 minut jak w naszej lidze, młyn, flagi, machajki, nawet oprawy to rzecz niespotykana zbytnio w Premier League, większość stadionów w Angielskiej lidze śpiewa od czasu, i głównie są to okrzyki, a tak tylko reagują na mecz, tutaj na prawde jestem zadziwiony tym Crystal Palace.
No właśnie ... jak w naszej lidze. Jak na całym świecie. Ultras, oprawy i śpiewanie la la la przez 90 minut.

Zawsze podobało mi się u Wyspiarzy to, że ich styl jest kompletnie inny niż reszty świata, niepowtarzalny, nie do podrobienia ... że kochają piłke nożną jako gre, a nie są kibicami kibicowania ... te trybuny blisko murawy, duże liczby wyjazdowe, wyjazdy w imprezowym klimacie, picie w pubach, kibicowanie lokalnym 3, 4 ligowym Londyńskim klubom, gdy obok Liga Mistrzów.
Wielu to się nie podoba i kompletnie nie rozumieją tej mentalności... ale to oni go stworzyli i przy nim trwają. Teraz są rystrykcje, ale w słynnych latach 80 kiedy mieli samowolke też nie poszli drogą Ultras. Di Canio wiele razy zachwycał się angielskimi kibicami, Conte w tamtym roku podszedł pod sektor Middlesbrough, oklaskiwał ich kibiców i mówił, że to niesamowite, że po spadku kibice dziękują piłkarzom za walkę. Wyobrażacie sobie coś takiego u nas, gdy piłkarzom się grozi i kaze rozbierac do rosołu ? Saganowski jak grał w Southampton mówił, ze to dziwne, ale tam na wślizg reakcje były prawie jak po strzelonym golu i coś takiego niesamowicie nakręcało go do walki. Wszystko zależy od punktu widzenia. Nikt nie przekona się do takiego stylu kibicowania, kto lubi styl Ultras, walki w lasach, gangsterka, wyjazdy w 50 osób kumatego składu i tego typu klimaty, ale mam nadzieję, ze Anglia nie pójdzie drogą Ultras, bo to, że cały świat tak robi nie oznacza, że tak trzeba.

Bez Ultras też można kibicować i to całkiem nieźle :)

https://www.youtube.com/watch?v=RDQ7JHcaeBA
https://www.youtube.com/watch?v=X0aRimJ9qD4
https://www.youtube.com/watch?v=6sB5-XBLcco
https://www.youtube.com/watch?v=s5lQXv6S_-Q
Ja tam i tak będe się trzymał ze takie Crystal Palace jest o wiele lepsze. Wiesz, jak ogląda się takie Chelsea czy Man Utd to tam doping jest zerowy, czasem coś krzykną, i mnie nie jara jęczenie trybun na każde dobre zagranie. Te linki co dałeś to typowo piknikowi kibice, a Crystal Palace ma typowy młyn, młyn który dopinguje, a to rzadkość, bo ten niby Angielski klimat jest taki że siedza cały mecz, klną na sędziego, unoszą się jak jest akcja, i czasem coś zaśpiewają. Crystal Palace ma po prostu kiboli, typowych kiboli, a nie pikników.

No ale każdy ma własne zdanie, jeszcze chyba Hudersgield w Premier League też ma młynek z flagami itp. Te Crystal Palace zagłusza każdego na wyjeździe i to jest prawda. Taki jest ten niby zajebisty Angielski klimat, że pamiętam jak jakaś Angielska drużyna w LM grała z Besiktasem czy z Grekami to angoli nie było słychac w ogóle, więc taki ich ''fajny klimat'' że byle kto ich zagłusza.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibice w UK

Post autor: bez-napinki » 27.02.2018, 17:23

Byłeś kiedyś na jakimkolwiek meczu ligi angielskiej?
No i jeżeli sądzisz, że wszystkie linki, które wkleił Lunatic są piknikowe, to chyba nie ma o czym z Tobą rozmawiać.

NACOMITO
Posty: 150
Rejestracja: 20.05.2011, 17:04

Re: Kibice w UK

Post autor: NACOMITO » 01.03.2018, 14:05

Może ktoś opisać ekipe Luton Town.dzięki

oldies years
Posty: 81
Rejestracja: 27.12.2016, 17:55

Re: Kibice w UK

Post autor: oldies years » 02.03.2018, 18:05

Luton Town stara dobra ekipa chuligańska o nazwie MIGS. Szczyt aktywności jak to w Anglii, lata 70 i 80. Jedna z największych awantur w historii, Luton-Millwall, w Pucharze Anglii, po której to Margaret Thatcher na serio wzięła się za wojnę z chuligaństwem (mniej więcej czasy Heysel). W 1985 Luton wygrał Puchar Ligi po 3-2 z Arsenalem, i gdyby nie Heysel i wykluczenie angielskich klubów z Europy, klub byłby dziś z pewnością w innym miejscu sportowo.

Dzisiaj Luton to zgrabna ekipa kibicowska ze stosunkowo małego miasta (niecałe 200 tys), mająca pod nosem kluby londyńskie, czyli potęgi chuligańskie, kibicowskie i sportowe, ale mimo to dająca radę. Główna kosa to Watford, dalej QPR, Spurs i Leicester od północy. Biorąc pod uwagę tragiczną sytuacje klubu w ostatnich latach, niemal bankructwo, niezmiennie dobre frekwencje u siebie (ok. 8 tys) i wyjazdowe (do 2.000) - dobre jak na Conference (V liga) przez kilka sezonów i IV ligę oczywiście..
W tej chwili duże szanse na awans do III ligi i nowy stadion. W Luton jest duża populacja ciapata, jednak wśród kibiców dominują biali protestanci, sporo sympatyzuje z Glasgow Rangers.
Biorąc pod uwagę dawne czasy i teraźniejszość, ekipa kibicowska Luton łapie się w sumie na około 20 miejsce w Anglii. Ogólnie ekipa żulerska, typowo robotnicza..

Polish Power
Posty: 680
Rejestracja: 31.05.2016, 00:18

Re: Kibice w UK

Post autor: Polish Power » 07.03.2018, 12:27

Ciekawi mnie dlaczego mecze domowe Crystal Palace oraz grającego w Championship Reading jeśli są rozgrywane w tygodniu to zawsze, ale to zawsze są rozgrywane o 21:00 ?? :) podczas gdy wszystkie inne kluby grają o 20:45 ?? Może ktoś z forum kto na codzień mieszka w UK wie ?? Najpierw myślałem ze chodzi o transmisje TV ale taka sytuacja występuje za każdym razem, nawet gdy nie ma nigdzie transmisji z meczu Palace lub Reading.

.ZIWPJB.
Posty: 371
Rejestracja: 23.09.2016, 19:39

Re: Kibice w UK

Post autor: .ZIWPJB. » 07.03.2018, 22:34

I co ktoś pisał że Crystal Palace lipne bo drą ryja jak my 90 minut, a jak oglądam teraz LM Totenham zero dopingu, i co tym się podniecacie tym ''angielskim'' reagowaniem na każdy wślizg? A idź pan w pizdu, ja tam wolę fanatyczne śpiewy, oglądałem Crystal Palace vs Man Utd to na prawde, nie jedni powinni się uczyć od nich. A jak ktoś się podnieca jęczeniem zamiast dopingu to współczuję.
Dziś Juve sobie śpiewa jak chce na Wembley.

Jeszcze podobna ekipa do Palace to Hudersfield Town, ale nie ten poziom według mnie, chociaż też mają, młyn, flagi itp.
ukrainiec nie byl nie jest i nie bedzie moim bratem.

bez-napinki
Posty: 1564
Rejestracja: 31.05.2011, 14:09

Re: Kibice w UK

Post autor: bez-napinki » 08.03.2018, 09:29

Tjaaa i ten komentarz jakoby całe Wembley dopinguje, a tam ku*** cisza. :)

Ultra_Press
Posty: 459
Rejestracja: 11.05.2017, 10:08

Re: Kibice w UK

Post autor: Ultra_Press » 07.05.2018, 17:15

SCO: Glasgow Rangers - Kilmarnock F.C. 2018-05-05
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bxKARTmzihA[/youtube]

STADION IBROX
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=irLkhcZDs-o[/youtube]

Obrazek
Obrazek
Obrazek

WIĘCEJ >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
[link]
YOUTUBE: Olo Film

nisc
Posty: 1812
Rejestracja: 26.02.2007, 19:26

Re: Kibice w UK

Post autor: nisc » 12.05.2018, 18:21

Napoli vs Liverpool 4 sierpnia Dublin prv jesli ktos ma chec na piwko pezy tej okazji
TYBET JEST SERBSKI

info z TMK
Posty: 967
Rejestracja: 22.09.2014, 14:38

Re: Kibice w UK

Post autor: info z TMK » 24.05.2018, 12:42

Ktoś może opisać, wrzucić jakieś zdjęcia ekip z Belfastu? Linfield,Crusaders,Cliftonville. Istnieje tam ruch ultras, Hooligans, jeżdżą na wyjazdy? Może nisc coś napiszę;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości